Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 31 marca, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9254)

speedfashion 31.03.2014 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapsel (Post 1356507)
Co z tego ,że grali w defensywie jak prezentowali się dobrze? Głównie to wina Miśka, choć nie do końca 1 i 2 gol nic nie miał do powiedzenia. 2 gol wina Piotrka, 3 bramka to wina według mnie trochę boiska ale też Miśka. Ja wiem ,że napisałeś "Nie należy" ale wymieniłeś ich nie wiem po co? Zagrali bardzo dobry mecz i chwała im za to bo są młodzi.


Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale czytaj dokładnie, nie po łebkach. Wymieniłem, bo grali w defensywie (1. fakt), a my straciliśmy 3 bramki (2. fakt), więc ktoś mógłby powiedzieć: defensywa do dupy, młodociani piłkarze położyli mecz (albo coś w tym stylu).

Dla mnie porażka to wina (jeśli tak usilnie musimy szukać winnych) idiotycznej, wzorowanej na opiewanych w C+ dokonaniach sąsiadki, gry ofensywnej. Co z tego, że ładnie to wyglądało, jak było bezpłodne.
Ewentualnie brak Stjepanovica w srodku. Przecież ostatnio szło mu naprawdę dobrze, więc nie do końca rozumiem, dlaczego nie wszedł choćby na moment. Może coś mu dolegało..

thechris 31.03.2014 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1356446)
zaczyna sie... :tsw_raca:


Co sie stalo po 77 minucie tego nie jestem w stanie pojąć :(

Hmm, po prostu piłka zaczęła fruwać nie do rąk Miśkiewicza albo po słupkach tylko obok niego albo pod nim... W sumie po 77 min obraz meczu specjalnie się nie zmienił. Wisła na potęgę traciła piłkę w środkowej strefie i aż prosiła się o kolejne kontry aż w końcu się doprosiła, trzecią wykańczając samodzielnie. Strach się bać jak wysoko skończyłoby się jakby Zagłębie napoczęło Wisłę wcześniej.

PS. Cała akcja przy golu Burligi to kwintesencja "Ekstraklasy". Jej najprawdziwsza z prawdziwych wizytówek. Dokładnie własnie tak wygląda ta liga przez 90% czasu.

PrądnikCz. 31.03.2014 20:07

I jak tu się nie napić?

Kurz 31.03.2014 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1356502)
Smuda pewnie przygotowuje drużynę na fazę grupową....

Jakie to ma znaczenie. Wisła nie ma szansy na MP. 2 i 3 miejsce to gra w eliminacjach do fazy grupowej LE, czyli pożegnanie z pucharami w 2 lub 3 rundzie i nijaka kasa. Boli tylko to, że mistrzem zostanie beznadziejnie grająca Legia.

Co do drużyny, nie ma o co mieć pretensji. Los odbiera w tej rundzie to, co zyskaliśmy, często fartem, w poprzedniej. W końcu musiały przyjść kontuzje i wykluczenia, słabsza dyspozycja kluczowych zawodników...

Dopóki nie pozyskamy drugiego napastnika oraz bocznych pomocników z prawdziwego zdarzenia, nie ma sensu liczyć na więcej. Może poza powrotem do dobrej dyspozycji Brożka, Stilica i Dudki.

johny96 31.03.2014 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapsel (Post 1356509)
A skąd ja wiem czy to był sarkazm czy nie? Myślę ,że rozmawiam z poważnymi ludźmi a nie z "żartownisiami". Mój post to też był sarkazm w takim razie.

No właśnie skąd masz wiedzieć? A, no stąd, że Ty nie znasz definicji tego pojęcia.

Mówiąc, że Miśkiewicz przy 1 golu był bez winy, to jak powiedzieć, że Jacek Bednarz jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

thechris 31.03.2014 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1356516)
Boli tylko to, że mistrzem zostanie beznadziejnie grająca Legia.

Kiedy Wisła zdobywała ostatni tytuł, grała tak samo źle.

KOMINEK 31.03.2014 20:48

Frajerstwo do entej . kur..wa mać

Kurz 31.03.2014 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1356518)
Kiedy Wisła zdobywała ostatni tytuł, grała tak samo źle.

Być może :).

-Goral- 31.03.2014 21:20

Powiem szczerze, że jakoś nie boli mnie bardzo dzisiaj ta porażka, strata punktów była wkalkulowana(remis czy porażka bez znaczenia dla tabeli jak wygramy 2 następne mecze)
Fajne, że jest to dzielenie. Nadal jesteśmy trzeci. Sześć punktów straty do Legii. Od której gorzej nie gramy.

Za chwile runda finałowa. To jest jak wyścig kolarski, pierwsza górka, Legia ruszyła do przodu i odjechała od stawki. Ale po pierwszej górce teraz będzie jazda na płaskim(podział nad punktów). Peleton zmniejszy stratę i wszystko rozegra się na decydującym podjeździe. Zobaczymy czy Legia jest taka silna, bo jak nie będzie to ktoś z peletonu spokojnie ją wyprzedzi na finiszu.

Trochę się pobawiliśmy, jechaliśmy na luzie, ale koniec zabawy. Z Podbeskidziem i Widzewem musi być 6 punktów.

No właśnie trochę brakuję mi agresji. Zbyt dużo luzu. Jak Bunoza sfaulował Piecha, to ten o mało nie zabiłby sędziego(debil powinien dostać żółtko), tak samo Rymaniak.

A my jak Głowacki dostaje czerwoną kartę(mocną kontrowersyjną) to nic po prostu schodzi. Jak Drygas powinien wylecieć w meczu z Zawiszą też żadnych protestów.

Teraz żarty się skończyły i zaczyna się prawdziwa wojna.

Devonisch 31.03.2014 21:35

2 na 15 to jest dramatyczny przelicznik. Gdyby zrobić tabelę z 5 ostatnich kolejek zajmowalibyśmy ostatnie miejsce. Ale choooooj, wszyscy się cieszą, że zaraz punkty podzielą.....

radekogi 31.03.2014 21:52

faktycznie 6 punktów po podziale to nie dużo... :D (w zasadzie 7 bo przy równej ilości pkt Legia mistrzem) opanujcie się ludzie, zdobyliśmy 2 punkty na 15 a wy jeszcze liczycie że odrobimy 7 do legii w rundzie finałowej? Najpierw to Legia musiałaby przegrać 2 mecze i 1 zremisować na 7 a my wszystko wygrać. Jak załapiemy się do pucharów to będzie cud, bo tej świeżości jakoś nie widać żeby miała kiedykolwiek nadejśc

SharksiK 31.03.2014 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Goral- (Post 1356523)
Powiem szczerze, że jakoś nie boli mnie bardzo dzisiaj ta porażka, strata punktów była wkalkulowana(remis czy porażka bez znaczenia dla tabeli jak wygramy 2 następne mecze)
Fajne, że jest to dzielenie. Nadal jesteśmy trzeci. Sześć punktów straty do Legii. Od której gorzej nie gramy.

Za chwile runda finałowa. To jest jak wyścig kolarski, pierwsza górka, Legia ruszyła do przodu i odjechała od stawki. Ale po pierwszej górce teraz będzie jazda na płaskim(podział nad punktów). Peleton zmniejszy stratę i wszystko rozegra się na decydującym podjeździe. Zobaczymy czy Legia jest taka silna, bo jak nie będzie to ktoś z peletonu spokojnie ją wyprzedzi na finiszu.

Trochę się pobawiliśmy, jechaliśmy na luzie, ale koniec zabawy. Z Podbeskidziem i Widzewem musi być 6 punktów.

No właśnie trochę brakuję mi agresji. Zbyt dużo luzu. Jak Bunoza sfaulował Piecha, to ten o mało nie zabiłby sędziego(debil powinien dostać żółtko), tak samo Rymaniak.

A my jak Głowacki dostaje czerwoną kartę(mocną kontrowersyjną) to nic po prostu schodzi. Jak Drygas powinien wylecieć w meczu z Zawiszą też żadnych protestów.

Teraz żarty się skończyły i zaczyna się prawdziwa wojna.

Smuda na "Wigry3" ma niełatwe zadanie. Jeszcze nie wystartowali a jemu już 2 razy łańcuch spadł.

Kurz 31.03.2014 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Goral- (Post 1356523)
Za chwile runda finałowa. To jest jak wyścig kolarski, pierwsza górka, Legia ruszyła do przodu i odjechała od stawki. Ale po pierwszej górce teraz będzie jazda na płaskim(podział nad punktów). Peleton zmniejszy stratę i wszystko rozegra się na decydującym podjeździe. Zobaczymy czy Legia jest taka silna, bo jak nie będzie to ktoś z peletonu spokojnie ją wyprzedzi na finiszu.

6 punktów przewagi oznacza, że Legia może pozwolić sobie na o 2 porażki więcej niż my. To właściwie kończy sprawę MP. Wierzę , że możemy w tej fazie zdobyć 9-12 punktów, jeśli zagramy naprawdę nieźle. Trudno mi uwierzyć, że Legia nie zdobędzie jednocześnie przynajmniej 6, a właściwie 7, bo mamy obecnie lepszy bilans bezpośrednich spotkań.

El'kabat 31.03.2014 22:11

Frajerstwo dekady. Z drugiej strony,gdyby nie kiks Kwieka,słupek i poprzeczka to byśmy przejebali to już dużo wcześniej,"na spokojnie"....

Robimy kolejną tiki-takę w lidze z której to ch.uja wynika.

-Goral- 31.03.2014 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1356527)
6 punktów przewagi oznacza, że Legia może pozwolić sobie na o 2 porażki więcej niż my. To właściwie kończy sprawę MP. Wierzę , że możemy w tej fazie zdobyć 9-12 punktów, jeśli zagramy naprawdę nieźle. Trudno mi uwierzyć, że Legia nie zdobędzie jednocześnie przynajmniej 6, a właściwie 7, bo mamy obecnie lepszy bilans bezpośrednich spotkań.

generalnie tak wielkich szans nie mamy ale będzie ciekawie.
Bilans bezpośrednich spotkań się nie będzie liczył w rundzie finałowej. Liczyć się będzie miejsce przed runda finałową. Więc trzeba będzie mieć punkt więcej od Legii.

6 punktów to niewdzięczna strata. 3 spotkania różnicy. Chyba, że Legia coś jeszcze teraz straci.

buczo1985 31.03.2014 22:31

No właśnie wyśmiewana była sąsiadka za te finezyjne i nic nie dające zagrania, no to teraz do nich Wisła dołączyła. Naprawdę nie wiem jak się do tego odnieść. No bo może gdyby był napastnik w formie to część z tych zagrań znalazłaby się w siatce, z drugiej strony, czy te piłki w ogóle dochodziły do Brożka? Prawda jest taka, że gdyby Burlidze nie zagrał Zagłębiak to ch*** byśmy mieli nie bramkę.

Tu trzeba wyciągnąć wnioski, skoro od dłuższego czasu piłkarze mają problem by nawet oddać celny strzał na bramkę!

Co z tego, że w tym meczu wygrywaliśmy? OK szansa była duża by dowieźć jak niektórzy przewidywali fartowny wynik do końca, i na to się zanosiło. Jednak to Zagłębie miało więcej z gry, więcej klarownych sytuacji. I to oni mieli pecha, że im nie wpadła jedna, czy dwie bramki przed tym nieszczęsnym rzutem wolnym.

A Wisła znowu wraca z niczym. Bilans tej rundy katastrofa, podobnie jak skuteczność piłkarzy.

I coś mi się wydaje, że na boisku jest za ciasno dla tylu ofensywnych pomocników na środku...

skeba 31.03.2014 22:38

Jeśli będziemy 3 to gramy zarówno wyjazd z Legią i Lechem, więc nie oczekujmy punktów w tych spotkaniach... Jeśli z taką grą będziemy na podium to będzie mistrzostwo świata.

Ogryzek 31.03.2014 22:48

Jakie frajerstwo? Pamiętacie Górnik w zeszłym sezonie? Nas na puchary nie stać i teraz gubimy punkty żeby przez przypadek nie znaleźć się na pudle. Bo kasy na wzmocnienia nie ma, a wyjazd do Kazachstanu kosztuje. A żeby zarabiać na pucharach to trzeba chociaż wejść do grupy LE. A z naszą kadrą i przy braku kasy na wzmocnienia odpuszczenie pucharów to najlepszy pomysł.

-Goral- 31.03.2014 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1356535)
Jeśli będziemy 3 to gramy zarówno wyjazd z Legią i Lechem, więc nie oczekujmy punktów w tych spotkaniach... Jeśli z taką grą będziemy na podium to będzie mistrzostwo świata.

No tak nie będziemy mieli wielkich szans w tych spotkaniach ale o to teraz gra jest czy pojedziemy na te wyjazdy z szansą na mistrza czy już nie. Bo plus byłby taki z 3 miejsca, że pozostałe 4 z 5 meczów rundy finałowej zagralibyśmy u siebie, więc można by trochę nadrobić. No właśnie tylko ostatnio nie mamy nawet dobrej passy u siebie.

skeba 31.03.2014 22:54

Tak to jest jak się nie ma 2 napastnika. Brożek zawodzi - nie potrafimy strzelić bramki

SharksiK 31.03.2014 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1356536)
Jakie frajerstwo? Pamiętacie Górnik w zeszłym sezonie? Nas na puchary nie stać i teraz gubimy punkty żeby przez przypadek nie znaleźć się na pudle. Bo kasy na wzmocnienia nie ma, a wyjazd do Kazachstanu kosztuje. A żeby zarabiać na pucharach to trzeba chociaż wejść do grupy LE. A z naszą kadrą i przy braku kasy na wzmocnienia odpuszczenie pucharów to najlepszy pomysł.

Tak sobie dalej tłumacz.

Ostatnio wiele bzdur krąży o Wiśle, ale ta jest NUMBER ONE!

Barti 01.04.2014 05:51

Obraz gry nie zamaże tej hańby z końca meczu. To jest nieprofesjonalne podejście do obowiązków. To jest po prostu kompromitacja. Jak ktoś ogląda mecze dzieci, to wie że tam też worek z bramkami rozwiązuje się w kilka minut. Na tym poziomie takie rzeczy jak brak koncentracji nie mają prawa się zdarzać. Zresztą nie ma się co dziwić kopaczom, skoro przed meczem znaczna część kibiców okrzyknęła z góry porażkę, mimo że grały drużyny trzecia z przedostatnią. Zero ambicji... Jeżeli po meczu, ktoś stara się dopatrywać jeszcze jakichś pozytywów, to gratuluję dobrego samopoczucia. Ja jeszcze do dzisiaj jestem mega wk....wiony...

St Yabol 01.04.2014 05:56

przed meczem z zawiszą liczyłem na 10 pkt w ostatnich 4 meczach
przed meczem z zagłębiem liczyłem na 7 pkt w 3 ostatnich meczach
przed meczem z widzewem licze na 2 pkt w dwoch ostatnich meczach ....

AYALA 01.04.2014 06:48

gra mimo wszytsko lepsza jak wynik,brak zimnej krwi pod bramką to największy mankament.Cudów od 31 letniego Brożka wymagać nie można,lata lecą .Potrzeba kogoś młodszego.Może z Zabrza dałoby sie tego Zachare w lecie sprowadzić ?

Jak na sędziego ze sto(L)icy to nawet uczciwie prowadził zawody chociaż uważam że żółta kartka dla Nalepay była z kapelusza bo trafił w piłke a nie w nogi Abwo.

Karamazow 01.04.2014 07:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1356536)
Jakie frajerstwo? Pamiętacie Górnik w zeszłym sezonie? Nas na puchary nie stać i teraz gubimy punkty żeby przez przypadek nie znaleźć się na pudle. Bo kasy na wzmocnienia nie ma, a wyjazd do Kazachstanu kosztuje. A żeby zarabiać na pucharach to trzeba chociaż wejść do grupy LE. A z naszą kadrą i przy braku kasy na wzmocnienia odpuszczenie pucharów to najlepszy pomysł.

Zawsze myślałem, że klub dostaje większą kasę za wyższe miejsce w tabeli, ale skoro według ciebie się nie opłaca zajmować wyższego miejsca to ja to kupuję. W obliczu wojny z skwk, gdzie klubowi powinno zależeć na dobrych wynikach żeby ściągnąć większa liczbę fanów piłki na stadion co by chociaż zminimalizować straty, ale skoro mówisz, że odpuszczenie to najlepszy pomysł to pewnie tak jest.

szprotson 01.04.2014 07:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1356536)
Jakie frajerstwo? Pamiętacie Górnik w zeszłym sezonie? Nas na puchary nie stać i teraz gubimy punkty żeby przez przypadek nie znaleźć się na pudle. Bo kasy na wzmocnienia nie ma, a wyjazd do Kazachstanu kosztuje. A żeby zarabiać na pucharach to trzeba chociaż wejść do grupy LE. A z naszą kadrą i przy braku kasy na wzmocnienia odpuszczenie pucharów to najlepszy pomysł.

no i do KGHM tez by sie chciał utrzymać :)
Myśle ze swoje zarobili przynajmniej

Drozd 01.04.2014 08:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapsel (Post 1356507)
Co z tego ,że grali w defensywie jak prezentowali się dobrze? Głównie to wina Miśka, choć nie do końca. 1 i 2 gol nic nie miał do powiedzenia. 2 gol wina Piotrka, 3 bramka to wina według mnie trochę boiska ,ale też Miśka. Ja wiem ,że napisałeś "Nie należy". Jednak wymieniłeś ich, nie wiem po co? Zagrali bardzo dobry mecz i chwała im za to bo są młodzi.

Przecież tego wolnego to by wbity w ziemie kołek obronił. A zachowanie Miśkiewicza w najlepszym razie tłumaczy dlaczego mimo że z takimi warunkami dostał kopa we włoszech. Facet zachowuje się na bramce irracjonalnie. Czy celowo czy w wyniku braku umiejętności to jest bez znaczenia. Jeno jest pewne z takim bramkarzem nie pogramy...

Griszka30KR 01.04.2014 08:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1356464)
Franek Smuda czyni cuda ! 2 pkt w 5 meczach. Smuda mistrz wiosennych przygotowań. 3:1 z przedostatnim zespołem ekstraklapy. Zamiast taktyki nochal Smudy i wszystko jasne. No i fanatyczny doping pełnego sektora wiernych kiełbasiarzy, którzy pojechali do Lubina, bo przeciez Wisła gra.

Ja dalej tak uwazami .W ostatnich dwóch meczach Wisła zagrała naprawdę fajnie jezeli chodzi o podania ,akcje ,naprawde widac,ze cos idzie w dobrym kierunku.Brakuje strzałów, tego wymagamy min. od napastników,a Brozek jest bez formy.Jak piłka mu nie odskoczy ,to źle sie ustawi,albo nie ruszy.
A ten mecz.Wygrywajac do 86min. ,przegrywajac 3:1,jak dla mnie brak kapitana,a nie Smudy....

Kocur 01.04.2014 08:38

Ale to nie jest konkurs Miss World i za ładne nogi, cycki i piękną grę nie zdobywa się nagród.

Kasę i laury ma ten co gra tragicznie dla oka i zbiera punkty.Zaczynamy stosować tradycyjnie mydlenie oczu piękną grą a skończymy poza pudłem.

Drozd 01.04.2014 09:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1356467)
Kiks Miśka (a raczej Nalepy, nie kopie się krótkiej piłki do bramkarza w światło bramki) mam nadzieję że Go nie podłamie, bo naprawdę Chłopak dobrą robotę w bramce robi.

Zwłaszcza przy wolnym, który jak sam stwierdziłeś zburzył nam konstrukcję. Już po słynnej bramce z Jagą którą Misiek wrzucił sobie do bramki miałem podejrzenia, że chop jest słaby. Nie wiem czy pamiętasz jego wycieczkę z Cracovią kiedy Brożek wybijał z linii. Wczoraj zanim wpuścił szmatę z wolnego pikę lecącą mu w ręce wybija na aut zamiast spokojnie ją złapać, to nie jest zachowanie porządnego bramkarza który robi dobra robotę. Rozumiem że na przedpolu jest słaby bo jest za wolny, ale z takimi warunkami powinien bronić każdy strzał z za pola karnego nawet bez muru. To co zrobił wczoraj to zwyczajny kryminał i pozostaje się tylko zastanawiać czy to zachowanie było wynikiem jedynie jego przeciętnych umiejętności. A fakt że Smuda wpuszcza przy 1:0 amatora na plac potwierdza moje obawy o całokształt pracy tego trenera.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1356558)
Ja dalej tak uwazami .W ostatnich dwóch meczach Wisła zagrała naprawdę fajnie jezeli chodzi o podania ,akcje ,naprawde widac,ze cos idzie w dobrym kierunku.Brakuje strzałów, tego wymagamy min. od napastników,a Brozek jest bez formy.Jak piłka mu nie odskoczy ,to źle sie ustawi,albo nie ruszy.
A ten mecz.Wygrywajac do 86min. ,przegrywajac 3:1,jak dla mnie brak kapitana,a nie Smudy....

Naprawę fajnie ? :rotfl: Pierwszy celny strzał w 70 minucie? To faktycznie fajnie. Dlaczego Brożek jest bez formy? A wiem ma kontuzję. To co do ciężkiego ch... od kilku meczów robi na boisku? Stanowi wygodne alibi dla kompromitujących wyników? Przypomnę swój wpis po słynnej wypowiedzi cudotwórcy o trzech punktach, dziwiłem się, że nikt się nie obawia, że trener rzuca takie teksty. Pojawiło się stado obrońców, zwymyślali mnie i jaki jest efekt?

Na 15 punktów zdobywamy 2, a zakochani w Smudzie W ostatnich dwóch meczach Wisła zagrała naprawdę fajnie :rotfl:

Wsadź sobie kolego głowę po zimną wodę. Jeden celny strzał to jest "fajnie"?

kristos 01.04.2014 09:21

Jak dla mnie , to wczoraj zagraliśmy jeden z lepszych meczy na wyjeżdzie ,ale jak sie ma takiego bramkarza ,to trudno
sie dziwic przegranej.
Widze że niektórym nie bardzo podoba si gra kombinacyjna w wykonaniu Wisły i woleliby toporne wybijanie do przodu ,no cóż każdy ma swoje upodobania.
To że wczoraj przegraliśmy ,to niestety wina Miśkiewicza . Facet w ogóle nie gra na przedpolu ,jego wybicia nogą to przeważnie strata piłki ,nie umie szybko wprowadzic reką piłki do gry ,wprowadza nerwowośc w obronie ,nie umie pokierowac defensywą. Jakbym miał wybierac miedzy nim a Pawełkiem ,głeboko bym si zastanawiał kogo wybrac.

Griszka30KR 01.04.2014 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1356561)
W ostatnich dwóch meczach Wisła zagrała naprawdę fajnie :rotfl:
"?

W przeciwieństwie do tego co grała za Moskala,Probierza,Kulawika.....to fajnie ( i napisałem wyraźnie o podaniach,akcjach,a nie strzałach).
Dobry napastnik odmieni ta sytuacje.

Drozd 01.04.2014 09:41

Podania były bo graliśmy z kalekami. Którzy nie przeszkadzali, może dlatego że wcześniej wiedzieli że podania podaniami ale strzałów nie będzie. Burliga się sfrajerował strzelił bramkę i trzeba było cudów żeby osiągnąć zakładany wynik. Więc bądź poważny i nie opowiadaj, że było fajnie, bo się za przeproszeniem rzygać chce.

A to Brożek już nie jest dobry? Co mu się przez te kilka miesięcy stało? Cuda Smudy?

Paweł 01.04.2014 09:52

Miśkiewicz Miśkiewiczem, ale trzeba uczciwie przyznać, że Nalepa też nie powinien grać tego typu kozłującej piłki w środek bramki:

http://img.myepicwall.com/2014/03/65...1ed51da234.gif

Gwiaździsty 01.04.2014 10:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1356569)
W przeciwieństwie do tego co grała za Moskala,Probierza,Kulawika.....to fajnie ( i napisałem wyraźnie o podaniach,akcjach,a nie strzałach).
Dobry napastnik odmieni ta sytuacje.

Kiedy wreszcie zrozumiesz, ze za tamtych trenerów grali inni zawodnicy. Zachwyconych obecna grą Wisły, która zdobyła 2 pkt. w ostatnich 5 meczach pragnę zwrócić, ze w lidze już gra taki zespół, który został okrzyknięty za "najładniej grający w lidze" i niebawem będzie sie kopał po czołach w grupie spadkowej (gra w takich koszulkach w paski).
Jak ktoś za fajną grę uważa 0 strzałów w światło bramki przez niemal 90 min. to chyba o innej dyscyplinie sportu tutaj dyskutujemy.

Kurz 01.04.2014 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1356576)
Kiedy wreszcie zrozumiesz, ze za tamtych trenerów grali inni zawodnicy. Zachwyconych obecna grą Wisły, która zdobyła 2 pkt. w ostatnich 5 meczach pragnę zwrócić, ze w lidze już gra taki zespół, który został okrzyknięty za "najładniej grający w lidze" i niebawem będzie sie kopał po czołach w grupie spadkowej (gra w takich koszulkach w paski).
Jak ktoś za fajną grę uważa 0 strzałów w światło bramki przez niemal 90 min. to chyba o innej dyscyplinie sportu tutaj dyskutujemy.

To słabość nie tylko Wisły. Wszystkie drużyny w naszej ekstraklasie mają kłopoty, gdy przeciwnik głównie przeszkadza i czyha na kontry. Jesienią wyglądało to lepiej, bo w wyższej formie był Chrapek, Garguła i Brożek, a poza tym omijały nas sytuacje w których na boisku musiał przebywać jednocześnie Bunoza, Nalepa i Uryga. Drugą sprawą jest to, że staliśmy się jednym z faworytów, co wyraźnie nam nie służy. Inna kwestia to skrzydła, które nie funkcjonują, jak powinny i nie będą, dopóki nie zastąpimy lekkoatletów piłkarzami.

Drozd 01.04.2014 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1356573)
Miśkiewicz Miśkiewiczem, ale trzeba uczciwie przyznać, że Nalepa też nie powinien grać tego typu kozłującej piłki w środek bramki:

Ale nikt tu nie mówi o trzeciej. Miśkiewicz zap... pierwszą jak junior. Dla każdego mającego pojęcie o grze na bramce to co zrobił to praktycznie swojak. Inaczej, jak się chce puścić bramkę z wolnego to trzeba zrobić dokładnie to co zrobił wczoraj Miśkiewicz.

maaarcin 01.04.2014 11:25

Cytat:

Ale nikt tu nie mówi o trzeciej. Miśkiewicz zap... pierwszą jak junior. Dla każdego mającego pojęcie o grze na bramce to co zrobił to praktycznie swojak. Inaczej, jak się chce puścić bramkę z wolnego to trzeba zrobić dokładnie to co zrobił wczoraj Miśkiewicz.
Sugerujesz, że Miśkiewicz zrobił to specjalnie?

Drozd 01.04.2014 11:33

Nic nie sugeruję, wiem tylko, że nie po to się ustawia mur żeby tuż przed strzałem za niego wskoczyć. Wie to każdy trampkarz, który od pół roku stoi na bramce. Nie zmienia to jednak faktu, że tak wskakując sobie za mur zostawia się pustą bramkę, co za różnica czy specjalnie? Zrobił to, puścił szmatę, przegraliśmy wygrany mecz. Specjalnie? Chu.. by wyczuł...

WISŁAZWE 01.04.2014 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1356585)
Nic nie sugeruję, wiem tylko, że nie po to się ustawia mur żeby tuż przed strzałem za niego wskoczyć. Wie to każdy trampkarz, który od pół roku stoi na bramce. Nie zmienia to jednak faktu, że tak wskakując sobie za mur zostawia się pustą bramkę, co za różnica czy specjalnie? Zrobił to, puścił szmatę, przegraliśmy wygrany mecz. Specjalnie? Chu.. by wyczuł...


Dziś podpisany został kontrakt z Drozdem. Drozd od dziś będzie trenerem bramkarzy w pierwszym zespole Wisły Kraków a w sytuacjach gdzie będzie zagrożenie pod bramką Wisły Kraków w meczach ligowych będzie wchodził za Michała Miśkiewicza. W wolnych chwilach nasz nowy trener bramkarzy a także z doskoku bramkarz będzie zajmował się analizowaniem tego czy przez przypadek sędzia Kwiatkowski wczoraj nie dostał przed meczem telefonu z centrali w Warszawie z siedzibą na Łazienkowskiej 3.

Wieloletnie doświadczenie Drozda zarówno w świecie wirtualnym jak i rzeczywistym będzie na pewno miało duże znaczenie. ''Myślę, że właśnie takiej osoby brakowało w naszym zespole, jest to osoba najmądrzejsza, która zawsze wie jak zachować powinni się inni zarówno na boisku jak i poza nim, potrafi również przewidzieć gdzie poleci piłka przed strzałem i czy ewentualnie nie odbije się od jakiegoś zawodnika. Mówiąc krótko Drozd jest na miejscu wcześniej niż piłka'' - powiedział Jacek Bednarz podpisują z Drozdem bezterminowy kontrakt.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl