![]() |
Cytat:
Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale czytaj dokładnie, nie po łebkach. Wymieniłem, bo grali w defensywie (1. fakt), a my straciliśmy 3 bramki (2. fakt), więc ktoś mógłby powiedzieć: defensywa do dupy, młodociani piłkarze położyli mecz (albo coś w tym stylu). Dla mnie porażka to wina (jeśli tak usilnie musimy szukać winnych) idiotycznej, wzorowanej na opiewanych w C+ dokonaniach sąsiadki, gry ofensywnej. Co z tego, że ładnie to wyglądało, jak było bezpłodne. Ewentualnie brak Stjepanovica w srodku. Przecież ostatnio szło mu naprawdę dobrze, więc nie do końca rozumiem, dlaczego nie wszedł choćby na moment. Może coś mu dolegało.. |
Cytat:
PS. Cała akcja przy golu Burligi to kwintesencja "Ekstraklasy". Jej najprawdziwsza z prawdziwych wizytówek. Dokładnie własnie tak wygląda ta liga przez 90% czasu. |
I jak tu się nie napić?
|
Cytat:
Co do drużyny, nie ma o co mieć pretensji. Los odbiera w tej rundzie to, co zyskaliśmy, często fartem, w poprzedniej. W końcu musiały przyjść kontuzje i wykluczenia, słabsza dyspozycja kluczowych zawodników... Dopóki nie pozyskamy drugiego napastnika oraz bocznych pomocników z prawdziwego zdarzenia, nie ma sensu liczyć na więcej. Może poza powrotem do dobrej dyspozycji Brożka, Stilica i Dudki. |
Cytat:
Mówiąc, że Miśkiewicz przy 1 golu był bez winy, to jak powiedzieć, że Jacek Bednarz jest właściwą osobą na właściwym miejscu. |
Cytat:
|
Frajerstwo do entej . kur..wa mać
|
Cytat:
|
Powiem szczerze, że jakoś nie boli mnie bardzo dzisiaj ta porażka, strata punktów była wkalkulowana(remis czy porażka bez znaczenia dla tabeli jak wygramy 2 następne mecze)
Fajne, że jest to dzielenie. Nadal jesteśmy trzeci. Sześć punktów straty do Legii. Od której gorzej nie gramy. Za chwile runda finałowa. To jest jak wyścig kolarski, pierwsza górka, Legia ruszyła do przodu i odjechała od stawki. Ale po pierwszej górce teraz będzie jazda na płaskim(podział nad punktów). Peleton zmniejszy stratę i wszystko rozegra się na decydującym podjeździe. Zobaczymy czy Legia jest taka silna, bo jak nie będzie to ktoś z peletonu spokojnie ją wyprzedzi na finiszu. Trochę się pobawiliśmy, jechaliśmy na luzie, ale koniec zabawy. Z Podbeskidziem i Widzewem musi być 6 punktów. No właśnie trochę brakuję mi agresji. Zbyt dużo luzu. Jak Bunoza sfaulował Piecha, to ten o mało nie zabiłby sędziego(debil powinien dostać żółtko), tak samo Rymaniak. A my jak Głowacki dostaje czerwoną kartę(mocną kontrowersyjną) to nic po prostu schodzi. Jak Drygas powinien wylecieć w meczu z Zawiszą też żadnych protestów. Teraz żarty się skończyły i zaczyna się prawdziwa wojna. |
2 na 15 to jest dramatyczny przelicznik. Gdyby zrobić tabelę z 5 ostatnich kolejek zajmowalibyśmy ostatnie miejsce. Ale choooooj, wszyscy się cieszą, że zaraz punkty podzielą.....
|
faktycznie 6 punktów po podziale to nie dużo... :D (w zasadzie 7 bo przy równej ilości pkt Legia mistrzem) opanujcie się ludzie, zdobyliśmy 2 punkty na 15 a wy jeszcze liczycie że odrobimy 7 do legii w rundzie finałowej? Najpierw to Legia musiałaby przegrać 2 mecze i 1 zremisować na 7 a my wszystko wygrać. Jak załapiemy się do pucharów to będzie cud, bo tej świeżości jakoś nie widać żeby miała kiedykolwiek nadejśc
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Frajerstwo dekady. Z drugiej strony,gdyby nie kiks Kwieka,słupek i poprzeczka to byśmy przejebali to już dużo wcześniej,"na spokojnie"....
Robimy kolejną tiki-takę w lidze z której to ch.uja wynika. |
Cytat:
Bilans bezpośrednich spotkań się nie będzie liczył w rundzie finałowej. Liczyć się będzie miejsce przed runda finałową. Więc trzeba będzie mieć punkt więcej od Legii. 6 punktów to niewdzięczna strata. 3 spotkania różnicy. Chyba, że Legia coś jeszcze teraz straci. |
No właśnie wyśmiewana była sąsiadka za te finezyjne i nic nie dające zagrania, no to teraz do nich Wisła dołączyła. Naprawdę nie wiem jak się do tego odnieść. No bo może gdyby był napastnik w formie to część z tych zagrań znalazłaby się w siatce, z drugiej strony, czy te piłki w ogóle dochodziły do Brożka? Prawda jest taka, że gdyby Burlidze nie zagrał Zagłębiak to ch*** byśmy mieli nie bramkę.
Tu trzeba wyciągnąć wnioski, skoro od dłuższego czasu piłkarze mają problem by nawet oddać celny strzał na bramkę! Co z tego, że w tym meczu wygrywaliśmy? OK szansa była duża by dowieźć jak niektórzy przewidywali fartowny wynik do końca, i na to się zanosiło. Jednak to Zagłębie miało więcej z gry, więcej klarownych sytuacji. I to oni mieli pecha, że im nie wpadła jedna, czy dwie bramki przed tym nieszczęsnym rzutem wolnym. A Wisła znowu wraca z niczym. Bilans tej rundy katastrofa, podobnie jak skuteczność piłkarzy. I coś mi się wydaje, że na boisku jest za ciasno dla tylu ofensywnych pomocników na środku... |
Jeśli będziemy 3 to gramy zarówno wyjazd z Legią i Lechem, więc nie oczekujmy punktów w tych spotkaniach... Jeśli z taką grą będziemy na podium to będzie mistrzostwo świata.
|
Jakie frajerstwo? Pamiętacie Górnik w zeszłym sezonie? Nas na puchary nie stać i teraz gubimy punkty żeby przez przypadek nie znaleźć się na pudle. Bo kasy na wzmocnienia nie ma, a wyjazd do Kazachstanu kosztuje. A żeby zarabiać na pucharach to trzeba chociaż wejść do grupy LE. A z naszą kadrą i przy braku kasy na wzmocnienia odpuszczenie pucharów to najlepszy pomysł.
|
Cytat:
|
Tak to jest jak się nie ma 2 napastnika. Brożek zawodzi - nie potrafimy strzelić bramki
|
Cytat:
Ostatnio wiele bzdur krąży o Wiśle, ale ta jest NUMBER ONE! |
Obraz gry nie zamaże tej hańby z końca meczu. To jest nieprofesjonalne podejście do obowiązków. To jest po prostu kompromitacja. Jak ktoś ogląda mecze dzieci, to wie że tam też worek z bramkami rozwiązuje się w kilka minut. Na tym poziomie takie rzeczy jak brak koncentracji nie mają prawa się zdarzać. Zresztą nie ma się co dziwić kopaczom, skoro przed meczem znaczna część kibiców okrzyknęła z góry porażkę, mimo że grały drużyny trzecia z przedostatnią. Zero ambicji... Jeżeli po meczu, ktoś stara się dopatrywać jeszcze jakichś pozytywów, to gratuluję dobrego samopoczucia. Ja jeszcze do dzisiaj jestem mega wk....wiony...
|
przed meczem z zawiszą liczyłem na 10 pkt w ostatnich 4 meczach
przed meczem z zagłębiem liczyłem na 7 pkt w 3 ostatnich meczach przed meczem z widzewem licze na 2 pkt w dwoch ostatnich meczach .... |
gra mimo wszytsko lepsza jak wynik,brak zimnej krwi pod bramką to największy mankament.Cudów od 31 letniego Brożka wymagać nie można,lata lecą .Potrzeba kogoś młodszego.Może z Zabrza dałoby sie tego Zachare w lecie sprowadzić ?
Jak na sędziego ze sto(L)icy to nawet uczciwie prowadził zawody chociaż uważam że żółta kartka dla Nalepay była z kapelusza bo trafił w piłke a nie w nogi Abwo. |
Cytat:
|
Cytat:
Myśle ze swoje zarobili przynajmniej |
Cytat:
|
Cytat:
A ten mecz.Wygrywajac do 86min. ,przegrywajac 3:1,jak dla mnie brak kapitana,a nie Smudy.... |
Ale to nie jest konkurs Miss World i za ładne nogi, cycki i piękną grę nie zdobywa się nagród.
Kasę i laury ma ten co gra tragicznie dla oka i zbiera punkty.Zaczynamy stosować tradycyjnie mydlenie oczu piękną grą a skończymy poza pudłem. |
Cytat:
Cytat:
Na 15 punktów zdobywamy 2, a zakochani w Smudzie W ostatnich dwóch meczach Wisła zagrała naprawdę fajnie :rotfl: Wsadź sobie kolego głowę po zimną wodę. Jeden celny strzał to jest "fajnie"? |
Jak dla mnie , to wczoraj zagraliśmy jeden z lepszych meczy na wyjeżdzie ,ale jak sie ma takiego bramkarza ,to trudno
sie dziwic przegranej. Widze że niektórym nie bardzo podoba si gra kombinacyjna w wykonaniu Wisły i woleliby toporne wybijanie do przodu ,no cóż każdy ma swoje upodobania. To że wczoraj przegraliśmy ,to niestety wina Miśkiewicza . Facet w ogóle nie gra na przedpolu ,jego wybicia nogą to przeważnie strata piłki ,nie umie szybko wprowadzic reką piłki do gry ,wprowadza nerwowośc w obronie ,nie umie pokierowac defensywą. Jakbym miał wybierac miedzy nim a Pawełkiem ,głeboko bym si zastanawiał kogo wybrac. |
Cytat:
Dobry napastnik odmieni ta sytuacje. |
Podania były bo graliśmy z kalekami. Którzy nie przeszkadzali, może dlatego że wcześniej wiedzieli że podania podaniami ale strzałów nie będzie. Burliga się sfrajerował strzelił bramkę i trzeba było cudów żeby osiągnąć zakładany wynik. Więc bądź poważny i nie opowiadaj, że było fajnie, bo się za przeproszeniem rzygać chce.
A to Brożek już nie jest dobry? Co mu się przez te kilka miesięcy stało? Cuda Smudy? |
Miśkiewicz Miśkiewiczem, ale trzeba uczciwie przyznać, że Nalepa też nie powinien grać tego typu kozłującej piłki w środek bramki:
http://img.myepicwall.com/2014/03/65...1ed51da234.gif |
Cytat:
Jak ktoś za fajną grę uważa 0 strzałów w światło bramki przez niemal 90 min. to chyba o innej dyscyplinie sportu tutaj dyskutujemy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nic nie sugeruję, wiem tylko, że nie po to się ustawia mur żeby tuż przed strzałem za niego wskoczyć. Wie to każdy trampkarz, który od pół roku stoi na bramce. Nie zmienia to jednak faktu, że tak wskakując sobie za mur zostawia się pustą bramkę, co za różnica czy specjalnie? Zrobił to, puścił szmatę, przegraliśmy wygrany mecz. Specjalnie? Chu.. by wyczuł...
|
Cytat:
Dziś podpisany został kontrakt z Drozdem. Drozd od dziś będzie trenerem bramkarzy w pierwszym zespole Wisły Kraków a w sytuacjach gdzie będzie zagrożenie pod bramką Wisły Kraków w meczach ligowych będzie wchodził za Michała Miśkiewicza. W wolnych chwilach nasz nowy trener bramkarzy a także z doskoku bramkarz będzie zajmował się analizowaniem tego czy przez przypadek sędzia Kwiatkowski wczoraj nie dostał przed meczem telefonu z centrali w Warszawie z siedzibą na Łazienkowskiej 3. Wieloletnie doświadczenie Drozda zarówno w świecie wirtualnym jak i rzeczywistym będzie na pewno miało duże znaczenie. ''Myślę, że właśnie takiej osoby brakowało w naszym zespole, jest to osoba najmądrzejsza, która zawsze wie jak zachować powinni się inni zarówno na boisku jak i poza nim, potrafi również przewidzieć gdzie poleci piłka przed strzałem i czy ewentualnie nie odbije się od jakiegoś zawodnika. Mówiąc krótko Drozd jest na miejscu wcześniej niż piłka'' - powiedział Jacek Bednarz podpisują z Drozdem bezterminowy kontrakt. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl