![]() |
Na Lechii wymieniają murawe po tym co zobaczyli w piątek.
|
Cytat:
|
Cytat:
Wymiana murawy uwarunkowana jest od kilku czynników m.in temperatury. To nie jest łatwy proces, jakby się mogło wydawać :) |
Na kartoflisku nie da się grać szybko piłką. Tak po prostu.
|
Najlepsza murawa ponoć jest w Białymstoku, a zaraz na drugim miejscu u nas :)
|
Białystok... Polski biegun zimna... Najlepsza trawa w Polsce...
|
Czy ta murawa była wymieniana od czasu Euro? Półtora roku trwałości wydaje się być niezbyt dobrym wynikiem...
|
Gdyby Stilic strzelił do przerwy gola (zamiast prawą nogą prawie podawać bramkarzowi powinien huknąć z lewej) i nie narzekalibyśmy na stan murawy tylko cieszyli z 3 pkt
|
Wychodzi na to, że ten punkt w tej kolejce to jednak przypuszczalnie będzie odrobiony, a nie jak się zanosiło dwa kolejne stracone do Legii (ponoć niemal na pewno walkower).
Btw - trochę brakuje tu tematu osobnego o ekstraklasie ogólnie (inne mecze, inne zespoły), bo nie widzę takiego nigdzie. Edit : Dzięki, tak to jest jak się wchodzi tylko przez zakładki do części forum. <facepalm> |
Cytat:
http://wislakrakow.com/forum/showthr...66#post1351266 Słabo szukasz :) |
Cytat:
Bądźmy obiektywni. Ja bym tam nie płakał gdybyśmy na wyjazdach zdobywali średnio 2 pkty na mecz (jak dotąd na wiosnę). Jeśli chodzi o murawę to ciesze się że obyło się bez kontuzji ... np takiej jakiej doznał bramkarz Korony gdy poślizgnął się przy wybijaniu piłki. Za 2 tygodnie o tym meczu wszyscy zapomną. |
Cytat:
|
W swietle tego jaką chujnię prezentujemy na wyjazdach, za poziom, murawę winił bym najmniej.
|
Obecna Wisła to jeszcze nie jest produkt końcowy i w tej rundzie nim nie będzie. Nie oczekujcie polotu, finezji i ładnej gry. Cieszcie się z każdego punktu, tym bardziej na wyjeździe. Wiem, że niektórzy widzą nas jako mistrza, ale spokojnie. Na razie wszystko wisi na włosku, na najbliższy mecz będziemy mieli do dyspozycji 11 zdrowych, doświadczonych zawodników +4 młodzików z których żaden nie rozegrała 10 pełnych meczy w naszej lidze. Jak pojawią się kontuzje to szybko zejdziemy na ziemię. Jak ktoś przez zimę nabrał apetytu i oczekiwał, że będziemy grali jak Barca to teraz sam jest sobie winien. Wiem, że dużo jest do poprawienia, ale patrząc sumarycznie 7 ptk w 3 meczach to dobry wynik przy takiej kadrze. Na razie trzeba cieszyć się z tego, że jesteśmy efektywni.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl