Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 28 lutego, piątek 20:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9238)

szprotson 02.03.2014 13:42

Na Lechii wymieniają murawe po tym co zobaczyli w piątek.

brylant17 02.03.2014 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1351219)
Na Lechii wymieniają murawe po tym co zobaczyli w piątek.

Nie można tego było zrobić wcześniej? Niech wezmą przykład od nas jak się powinno dbać o murawę bo to chyba teraz najlepsza w lidze.

WISŁAZWE 02.03.2014 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1351230)
Nie można tego było zrobić wcześniej? Niech wezmą przykład od nas jak się powinno dbać o murawę bo to chyba teraz najlepsza w lidze.



Wymiana murawy uwarunkowana jest od kilku czynników m.in temperatury. To nie jest łatwy proces, jakby się mogło wydawać :)

wolfy 02.03.2014 16:25

Na kartoflisku nie da się grać szybko piłką. Tak po prostu.

buczo1985 02.03.2014 16:29

Najlepsza murawa ponoć jest w Białymstoku, a zaraz na drugim miejscu u nas :)

KrzychooR 02.03.2014 16:41

Białystok... Polski biegun zimna... Najlepsza trawa w Polsce...

Patryko 02.03.2014 17:36

Czy ta murawa była wymieniana od czasu Euro? Półtora roku trwałości wydaje się być niezbyt dobrym wynikiem...

Bik 02.03.2014 18:25

Gdyby Stilic strzelił do przerwy gola (zamiast prawą nogą prawie podawać bramkarzowi powinien huknąć z lewej) i nie narzekalibyśmy na stan murawy tylko cieszyli z 3 pkt

forthy 02.03.2014 20:40

Wychodzi na to, że ten punkt w tej kolejce to jednak przypuszczalnie będzie odrobiony, a nie jak się zanosiło dwa kolejne stracone do Legii (ponoć niemal na pewno walkower).

Btw - trochę brakuje tu tematu osobnego o ekstraklasie ogólnie (inne mecze, inne zespoły), bo nie widzę takiego nigdzie.

Edit : Dzięki, tak to jest jak się wchodzi tylko przez zakładki do części forum. <facepalm>

WISŁAZWE 02.03.2014 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez forthy (Post 1351287)
Wychodzi na to, że ten punkt w tej kolejce to jednak przypuszczalnie będzie odrobiony, a nie jak się zanosiło dwa kolejne stracone do Legii (ponoć niemal na pewno walkower).

Btw - trochę brakuje tu tematu osobnego o ekstraklasie ogólnie (inne mecze, inne zespoły), bo nie widzę takiego nigdzie.


http://wislakrakow.com/forum/showthr...66#post1351266


Słabo szukasz :)

Grantar 02.03.2014 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bik (Post 1351253)
Gdyby Stilic strzelił do przerwy gola (zamiast prawą nogą prawie podawać bramkarzowi powinien huknąć z lewej) i nie narzekalibyśmy na stan murawy tylko cieszyli z 3 pkt

Gdyby odbiło się od słupka inaczej albo gdyby Pietrowskiemu nie podskoczyła piłka przed nogą ...
Bądźmy obiektywni.
Ja bym tam nie płakał gdybyśmy na wyjazdach zdobywali średnio 2 pkty na mecz (jak dotąd na wiosnę).

Jeśli chodzi o murawę to ciesze się że obyło się bez kontuzji ... np takiej jakiej doznał bramkarz Korony gdy poślizgnął się przy wybijaniu piłki.

Za 2 tygodnie o tym meczu wszyscy zapomną.

LucjuszWielki 02.03.2014 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1351235)
Na kartoflisku nie da się grać szybko piłką. Tak po prostu.

Przypomnijcie mi jaka murawa była podczas meczu Wisła-Lazio i jak wyglądała gra? (różnica klas piłkarzy ma tu niewielkie znaczenie)

SharksiK 02.03.2014 23:22

W swietle tego jaką chujnię prezentujemy na wyjazdach, za poziom, murawę winił bym najmniej.

4karol4 03.03.2014 00:30

Obecna Wisła to jeszcze nie jest produkt końcowy i w tej rundzie nim nie będzie. Nie oczekujcie polotu, finezji i ładnej gry. Cieszcie się z każdego punktu, tym bardziej na wyjeździe. Wiem, że niektórzy widzą nas jako mistrza, ale spokojnie. Na razie wszystko wisi na włosku, na najbliższy mecz będziemy mieli do dyspozycji 11 zdrowych, doświadczonych zawodników +4 młodzików z których żaden nie rozegrała 10 pełnych meczy w naszej lidze. Jak pojawią się kontuzje to szybko zejdziemy na ziemię. Jak ktoś przez zimę nabrał apetytu i oczekiwał, że będziemy grali jak Barca to teraz sam jest sobie winien. Wiem, że dużo jest do poprawienia, ale patrząc sumarycznie 7 ptk w 3 meczach to dobry wynik przy takiej kadrze. Na razie trzeba cieszyć się z tego, że jesteśmy efektywni.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl