![]() |
Wróciłem. Oj warto było :D :D :D
Chyba dalej czujemy w nogach obóz przygotowawczy bo znów stanęliśmy między 60 a 80 minutą. Dzisiaj na ogromny plus: Piotrek Brożek, Semir Stilić i oczywiście Spiker :D Trochę chosu na początku i szkoda że nie udało nam się skończyć tego meczu na początku drugiej połowy. |
Obejrzałem mecz... obejrzałem powtórki... no więc trochę komentarza teraz...
Strasznie irytują mnie skrzydła... Wrzutek nie ma, dryblingów też nie ma, dużo szarpania, gra na aferę, chaos... Donald gra strasznie niechlujnie jak podaje to nie wiadomo do kogo więc najczęściej próbuje sam i dupa z tego wychodzi... Sugerują obejrzeć akcje gdzie Garguła strzela i zobaczyć jak podaje Donek... Bardzo podobała mi się akcja bramkowa nr 2. Szczególnie podobało mi się zgranie głową do Brożka. Oglądając polską ligę strasznie często zdarza się że zawodnik główkuje i właściwie nie wiadomo w jakim celu... O dokładnym zgraniu praktycznie nigdy nie ma mowy chyba że przez przypadek... Gol po stałym fragmencie i fantastyczna główka Głowy... szacun... Stilic to mam wrażenie troche taki gracz "event'owy" na chwilę obecną... Niby gra ale go nie widać i nagle ŁUP... A to asysta, a to gol... a później znowu go nie ma... To co Garguła wyrabia w tym sezonie to się w głowie nie mieści... Pamiętam ostatnie sezony to czego się nie dotknął to s.......ił, a teraz? Może wszystkiego czego się dotknie w złoto nie zamienia ale... A to że standardowo pół meczu nie gramy to już chyba standard... |
Mecz piłkarsko mógł się podobać, kibicowsko jak zwykle dużo bluzgów z obu stron, choć nie wiem czy parchy zaintonowały cokolwiek innego niż wrzuty na nas. Bardzo dobra, pomysłowa oprawa, ale doping jak gra naszych piłkarzy miał fazy. Po sektorówce z mojego miejsca (E22) kilka razy usłyszałem gości. Inna sprawa to frekwencja. Zastanawia mnie co zrobić żeby po takim meczu czy po meczu z Legią kiedy był komplet sprawić, żeby na kolejnym meczu było ponad 20 tysi...
Co do meczu: na początku craxa grała w piłkę a my się czailiśmy za podwójną gardą. 60% posiadania piłki (na oko) i zero strzałów w światło bramki. Później raz-dwa Stilić-Głowa-Brożek (autorzy bramek i asystenci) i gdyby Semir strzelił na 3-0, całą drugą połowę mielibyśmy fiestę. Nie mniej jednak wyglądało to naprawdę dobrze. A trójkąt ofensywny Brozio-Semir-Guła może być groźny i to cholernie dla każdego. Niepokoi jednak, że pozwoliliśmy craxie po nokdaunie w pierwszej połowie powrócić do gry i zagrozić nam. Zamiast to skończyć efektownym ko w pierwszej lub drugiej połowie, prawie zremisowaliśmy wygrany mecz. Kogo by obchodziło, że w 85 minucie po rogu parch faulował Miśkiewicza w polu bramkowym? Na szczęście Pietia wybił to i po chwili craxa praktycznie sama sobie strzeliła gola. Mielibyśmy bez tego baaardzo nerwową końcówkę. Zastanawiam się czy to wynik minimalizmu, irracjonalnego strachu, obawy (gra paniczna długą piłkę na Brożka się skończyła gdy wszedł Guła, który potrafił akcję zwolnić, przyspieszyć, przytrzymać piłkę, klepnąć. Zaczęliśmy się utrzymywać przy piłce i znów zrobiliśmy się groźni)... a może to wynik słabości fizycznej, bo wydawało mi się, że craxa zaczyna nam odjeżdżać fizycznie. Tak czy siak to mnie zaniepokoiło. Dobry mecz w craxie zagrał ten ty z nr 40. Co do nas to bardzo słabo nasze "czarne skrzydła", szczególnie Sarki, który w dodatku ślizgał się jakby grał w trampkach. Donald dużo złych decyzji i podań nie w tempo. Katastrofalnie prezentuje się Dudka, który biegał jednostajnym tempem cały czas asystując jedynie na boisku. Za to wielki plus dla całej obrony, Stilicia, Chrapka, Ostoi Stjepnaovicia (chyba miejsca w pierwszym składzie nie odda za darmo), Guły no i Brożka za ciężką walkę i super asystę. W przerwie wszyscy spodziewali się łatwego 3-0 i 4-0, tymczasem mieliśmy sporo szczęścia. Oczywiście za kilka dni nikt tego nie będzie pamiętać, a ja mam nadzieję, że złapiemy serię zwycięstw, która prędko się nie skończy... |
Dawno nie pisałem -bywa;), no ale derby, szczególnie u siebie...AJ przez 90 minut - rewelacja;), co do meczu, dawno nie widziałem takiego meczu by % posiadania piłki kompletnie nie przekładał się na styl, bo przynajmniej w pierwszej połowie, to oni na naszej połowie nie byli.Potem nasi wysiedli no i było jak było, zamiast 2-2, gdzie starali się by tak było, 3-1
Zawsze nad wami! |
Walić styl, w derbach liczy się tylko zwycięstwo! Oficjalnie będzie to już 84 wygrana i trzeba licznik nabijać dalej!
Gratulacje dla całej drużyny, gracze meczu jak dla mnie to Pietia i Arek. To był piękny dzień! :tsw_wisla_flaga: |
Cytat:
Iq2 to Ty ?? Witam po dlugiej przerwie :) Cracovia nie miala nic do stracenia wiec w 2 polowie poszli na zywiol,a noz sie uda.I byli blisko,gdyby zdajsie Marciniak tam glowe włozył :D A tak super snajper Gargula tylko sobie znanym sposobem strzelil gola i zakonczyl mecz,a tymczasem rozpoczal fieste:) TIMEEEE TO SAYY GOODBYEEEEEEE:))) |
Garguła co wyrabia to ja nie mam pytań. Taki lekki sie czuje, jakby miał X lat mniej.
|
Swoją drogą ciekawe czy przychód z meczu derbowego wystarczy na pokrycie kary za wrzucenie rac , nie liczę ewentualnej straty wynikającej z zamknięcia trybuny na następny mecz .
|
Cytat:
|
Kara za wrzucenie rac to będzie kilkadziesiąt tysięcy złotych (40.000 jeśli dobrze pamiętam za podobny tego typu "wyczyn"). Przychód z dnia meczowego jest pewnie sporo większy, niemniej jednak szkoda tych pieniędzy - szczególnie teraz, kiedy się w Wiśle nie przelewa.
|
Cytat:
Dla przypomnienia mecz w Kielcach - pierwszy gol to średniej jakości strzał rykoszet i gol. Druga bramka w tym meczu, Łukasz strzela, jest zblokowany ale ta piłka odbija się tak że ma okazje do poprawki. Mecz przeciwko Zagłębiu, Gliwa przepuszcza piłkę w kuriozalny sposób po uderzeniu Garguły z wolnego. Mecz przeciwko Górnikowi Zabrze, dośrodkowuje i Steinbnos wbija sobie piłkę do bramki. Mecz przeciwko Śląskowi Wrocław, Garguła strzela blokuje strzał bodajże Kazmierczak i piłka po rykoszecie trafia do bramki. Teraz w Derbach nie wiem czy on chciał tak strzelić... jeśli mu zeszła to tylko świadczy o tym, że ten fart jest nadal z nim. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jeszcze jedno a może by tak jednak przemóc się i z raz krzyknąć Franek Smuda.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Atmosfera, oprawa, wynik, wszystko super :) Brakowało mi tylko wczoraj jakiś pozdrowień dla Marko ;)
|
Całą radość ze zwycięstwa popsuło prymitywne zachowanie niektórych "kibicujących inaczej" z sektorów C i niesmak pozostał .
Konsekwencje oczywiście będą a jakie okaże się niebawem. Oczywiście "kibicujący inaczej" mają to w dupie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
to z innej strony ale wciąż Wisła / Cracovia http://www.przegladsportowy.pl/pilka...546,1,727.html
|
Race na stadionach były, są i będą, nawet głupie zakazy tego nie zmienią. Tak jest w całej europie, nie tylko w Polsce.
A co do wczorajszego, nie chcieli mieć rac na trybunach to mają na murawie. |
To weź Kucharz teraz zrzuć się na tą karę, skoro race były są i będą. Ja rozumiem jakbyśmy mieli kupę pieniędzy, że taka kara to "koszt" widowiska ale my nie śmierdzimy groszem a konsekwencje dla nas będą nieubłagane. To, że kilka chłopaków wrzuciło race to teraz uważają się za lepszych ? Czemu walczą z durnymi przepisami za czyjeś pieniądze ?
|
Cytat:
Myślisz, że klub nie chce rac? Taka prawda, że władzom Wisły pewnie to nie przeszkadza. Nie przeszkadza dopóki nie muszą bulić za nie horrendalnych kar. To gówno nie jest tego warte. Co masz już tak nasrane, że bez podpalania fajerwerków się zesrasz w gacie na meczu? Zakaz używania rac jest zakazem sankcjonowanym przez UEFA i wszystkie ligi się do tego dostosowują. Twój dziecinny protest i to co napisałeś ma taki wpływ na sprawę zakazu używania pirotechniki jak kwilenie pierwszoklasisty, który nie chce iść do szkoły na globalny nakaz edukacji dzieci. Nikt tego nie weźmie na poważnie, nikt nie zniesie zakazu odpalania rac nawet jakby w ramach protestu na wszystkich stadionach każdy kibic odpalił po 1szt. racy. Pogódź się z tym. I oszczędź klubowi niepotrzebnych kosztów przez własną głupotę. Może ty zabulisz za karę z własnej kieszeni cwaniaku? Co? Już nie jesteś taki mądry? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie ma co więcej dywagować,bo zaczynamy się drzeć między sobą. Skończy się jak zwykle czyli zamkną C na Ruch,Ruch dostanie zakaz pewnie i przenosimy się na G.
Zawsze nad Wami !!!!!!!! |
Cytat:
|
Cytat:
Stało się i trudno. Na nic twój lament i tobie podobnym płacz tutaj nie pomorze. Nie podoba się? To zapraszam do odpowiednich osób i przedstaw swoj punkt widzenia, a jak masz nasrane w gaciach zeby podjac dialog w realnym swiecie, to się ....a zrzuc z innym światowcem na karę albo najlepiej zapłać ja sam w całości cwaniaczku ! |
Cytat:
Oczywiście, jeśli rozgrywki sa w ramach UEFA (puchary) to tego nie zmienimy. Jesli każdy z kibiców zapaliłby race, to gwarantuje Ci, że race stałyby się legalne, lub nie byłoby za nie kary. Nikt nie jest na tyle głupi, aby wylać dziecko z kąpielą. Oczywiście to jest utopia, ale Twój głupi argument naprawdę zachęcił mnie do skomentowania tego. Jeśli protestuje 15 lub 150 ultrasów to władze to olewają. Jak zacznie protestować po 30 tysięcy ludzi co mecz, wtedy władza będzie musiała zastanowić się nad swoim postępowaniem. W jedności siła, a takie wazeliniarstwo ze strony kibiców (kibiców ? a może lemingów ?) wobec (nie)rządu i POlicji jest kompromitacją. |
Przypominam że to forum jest otwarte na dyskusję a nie jest otwarte na wyzywanie się od idiotów
|
Rzucanie rac co by nie mówić w stronę własnych piłkarzy - ciekawa forma protestu .
|
Rozumiem, że części kibiców race się podobają, ok fajnie to czasem wygląda. Tylko jaki sens ma rzucanie nimi we własnego bramkarza?
|
Cytat:
|
Wielkie brawa dla Łukasza Garguły. Walczył, szarpał, duże zaangażowanie w grę po wejściu, no i brameczka na uspokojenie. Oby tak dalej. Dla mnie oprócz Głowy, najlepszy zawodnik w Wiśle.
|
Cytat:
Latwo sie protestuje jak ktos inny placi kary. jest prawo idiotyczne. Ale ta forma prostestu robi na zlosc wlasnemu klubowi. I kto bedzie winien jak zamkna stadion? Wojewoda czy rzucajacy race? |
Cytat:
Jeśli uważasz że odpalanie rac i rzucanie ich na murawę pomoże w zalegalizowaniu pirotechniki to myślę że się głęboko mylisz. Tak jak nikt nie pozwala na stadion butelek wnosić, tak nikt rozsądny nie da Wam pirotechniki do ręki - choćby tylko z tego powodu że ląduje ona na boisku. |
Cytat:
Teraz pomyśl co by bylo, jak kibice z C rzuciliby race w piłkarzyków tej ....y ? Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Mam nadzieję, że tych od rac wyłapią i będą sami musieli bulić te ciężkie pieniądze. Wtedy nabiorą trochę szacunku do zarobionych pieniędzy, bo te kary ewidentnie się im (wam?) jawią jako 'wirtualne'. Mam nadzieję, że conajwyżej zamkną trybunę, bo jak zamkną cały stadion to dopiero będzie lipa. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl