![]() |
Cytat:
Cytat:
Nie wiem czy akurat tą sprawę z Ukraina wymyślił sobie Putin jeśli tak to rozegrał to zajebiście, jeśli nie to sprawa wygląda tak. UE i USA myslały, że mu zabiorą Ukrainę no to on im pokazał wała i bierze Krym a później pewnie i wschód. W tym wszystkim jest tak samo winna UE i USA jak Rosja. Oni zaczęli tę grę i oni zaczęli drażnić lwa. PS niestety lewactwo i multi-kulti prowadzi tak samo do rozkładu państwa jak okupacja rosyjska. Jeśli tego nie widzisz to czas najwyższy przejrzeć na oczy. Właśnie przez to całe pedalstwo Europa się teraz nie potrafi postawić, właśnie przez takie myślenie, że w życiu liczy się tylko moja własna dupa, że granice pańśtw są niezmienialne, że świat jest piękny i nitk nas nie zbije mamy co mamy. Europa przez lewaków śpi. A to juz krok od przyjścia Ruska wgłąb Europy i spokojnego czyszczenia terenu bo przecież pedalstwo mu się nie postawi. A jak nie Ruski to lewactwo wyniszczy od środka naród. Zniszczą wszystkie wartości, sprawią, że facet to będzie kobieta i na odwrót, że normalna rodzina to będzie tata z tatą albo mama z mamą, że 2 letni dzieciak będzie decydował czy zmienić płeć a może dokonac eutanazji, a na koniec rozłożą nogi przed arabami bo przecież "my się nie bijemy", a poza tym skoro tych ciapatych ejst już tak dużo to niech rządzą nasyzmi krajami. Nie wiem czy właśnie nie lepsza ta ruska choroba od tej lewackiej |
Cytat:
|
Tutaj po części bym się zgodził. Fajny tekst przeczytałem od znajomego:
Polecam: Cytat:
|
Witold Jurasz i słaba Rosja. Kolejna bajka na dobranoc.
|
Cytat:
I dlatego od lat robią Putinowi loda? Teraz się trochę obruszyli ale przypomina to wzburzenie w gejowskim burdelu. Dyskutują czy wydać "stanowcze" czy "kategoryczne" oświadczenie. Jak się tak na to patrzę to oczywiście życząc Putinowi "wszystkiego najgorszego" zastanawiam się kto tu jest normalny... Zaczyna to przypominać zabawę w piaskownicy gdzie jednemu chłopcu zabrali zabawkę to naprał po pysku i odebrał a reszta ze śpikiem po pas płacze w kącie. Ok, można powiedzieć, że dzieci są niedojrzałe ale które zazwyczaj zostaje z tą zabawką w rączce? Niestety Putin zachowuje się jak dzieciak ale czy reszta nie zachowuje się dokładnie tak samo? Putin daje każdemu po liściu, Ukraina czeka na "starszego brata" a reszta beczy bo piękny świat im się zawalił i prosi Boga, żeby zły nie zabrał im króliczków. Pytanie kto ma być tym starszym bratem i czy on przyjdzie? Nie lubię Palikota ale wczoraj powiedział prawdę - tydzień zabawy z rublem i nie ma kasy na wojnę. Cena baryłki ropy na poziomie 30 dolarów i po zabawie.Tu nie jest potrzebne XIX wieczne napierdalanie na polach bitwy. Tylko na co jeszcze czekają? Na tego który zdecyduje - tylko czy on się znajdzie? Za wygodni są i boją się poświęcić odrobinę ze swojego luksusu. Oby się nie obudzili z pustym koszem na zabawki. |
http://img.sadistic.pl/pics/1636ae6ccbe6.jpg
Cytat:
Proponuję do negocjacji wyznaczyć Jałtę - Ruskie, Angole i Amerykańce mają już doświadczenie w handlu narodami. |
Cytat:
Wiesz co to krecia robota? Podaj źródło chociaż... |
O 9.30 naszego czasu Putin ma konferencję, zobaczymy co powie.
|
Powie ze zasiadzie do negocjacji na temat przyszlosci Krymu ( niepodleglosci). Osiagnal co chcial, narazie wiecej mu niepotrzeba.
|
Cytat:
W Putinowi w to graj i nie on, a reszta świata może tracić na destabilizacji. |
Cytat:
|
Jak nie żydy, to naziści. Brakuje jeszcze kosmitów :))
|
kontynuacja wywiadu
https://www.facebook.com/photo.php?f...levant_count=1 |
http://bcove.me/nepdygli
Banda nieuzbrojonych ukrainskich idiotow maszeruje na ruskich pod okiem kamer aby sprowokowac strzelanine. Glupota level 10. |
Może to są Tituszki ?
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czemu miałby być spadek cen ropy? Nie zanosi się na to.
|
Cytat:
Cytat:
|
Turcy się nie pieprzą jak reszta europy co historia wiele razy pokazała.
Negatywnym przykładem są Kurdowie ale jak widać "kebaby potrafią być na ostro". |
Cytat:
Wywołane przez kogoś hasło o samowystarczalności ruskich jest mitem. Oprócz elity oligarchów i Moskwy czy St Petersburga, reszta żyje na poziomie niewiele lepszym od wsi ukraińskiej. Importują prawie wszystko. Gazem i ropa jeszcze nikt się nie nażarł. Niska cena ropy/gazu, tani rubel i wielka gospodarcza kupa. |
Nigdzie nie pisałem o samowystarczalności Rosji, bo nie może być o niej mowy w sytuacji, gdy gro zaawansowanych technicznie produktów importowanych jest do nich z bardziej rozwiniętych krajów, a ich rodzimy przemysł jest mocno zacofany nie licząc kilku sfer związanych z przemysłem kosmicznym, wojskowym, metalurgicznym, czy wydobywczym. Reszta tkwi wciąż w minionej epoce.
Natomiast w imperialnej, czy tam neoimperialnej doktrynie wojskowej Rosji nikt się nie liczy z tymi przeciętnymi Iwanowami, bo nie dość, że przez setki lat byli oni stłamszeni, czy to przez carów, czy bolszewików, czy neobolszewików tj. Putin i nie mają prawa do własnego głosu to jeszcze do przeżycia wystarczy im pajda chleba i marna gorzałka, gdyż większego luksusu nigdy nie posmakowali. Natomiast klasa średnia w Rosji jest przeciętnie zamożniejsza od tej w Polsce i to ją stać na liczne zimowe wyjazdy do Europy, w tym do Polski co często widać pod Giewontem, gdzie w najdroższych hotelach roznosi się gwar rosyjskich grubiańskich biesiad oraz na okupowanie 5* hoteli w Hurghadzie, czy w Szarm el-Szejk. W niej upatrywałbym jedyny możliwy motor zmian Rosji w kierunku bardziej cywilizowanego kraju. USA kilka razy próbowało się bawić ceną ropy na świecie i kończyło się to dla nich tragicznie, więc nie sądzę, aby cienki w uszach Obama pokusił się na taki zabieg razem ze słabo sterowalnymi szejkami. |
Cytat:
Ich klasa średnia to Moskwa. Reszta to bieda. Putin owszem ma przeciętnego Iwana w dupie. Tylko, ze jak Iwan nie będzie miał co żreć przez 2 miechy to w koncu sie w....i. Carowie już to przerabiali. Pomijam że ten scenariusz jest realny w jakichś 5% bo zamiast sankcji ekonomicznych skończy się na podniesieniu "ważności" oświadczenia ze "zdecydowanego potępienia" na kategoryczne". |
Cytat:
http://niezalezna.pl/52495-prorosyjs...-lista-nazwisk |
Bez jaj - co złego jest w tych wypowiedziach? Proszę po kolei - tylko bez Cioska.
|
Cytat:
Powołam się na raport CBOS-u, a nie branży turystycznej, aby było bardziej wiarygodnie. http://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2013/K_015_13.PDF Ów raport stanowi, że zaledwie 15% Polaków w 2012 roku uskuteczniało wypoczynek za granicą, czego 0,9% ogółu Polaków wybierało na kierunek swoich wakacji Egipt. Coś biedna ta nasza "klasa średnia" jeśli nawet 1% Polaków nie korzysta z tak tanich kurortów po 500 euro za tydzień od głowy. Właśnie to pokazuje, że ów tani Egipt to kierunek swołoczy, czy jak ja to nazwałem "klasy średniej" w Rosji. Polska klasa średnia zostaje zwykle w domu i grilluje, gdyż co 7 Polak nie wyjeżdża w ciągu roku ani razu poza granicę kraju. |
Dziś Car Wszechrusi dał do zrozumienia że Polska i Litwa są zaraz po Ukrainie.Kto wie może sie szykuje kolejna Wielka Wojna Ojczyźniana ?
https://www.youtube.com/watch?v=RLXBkTYdlKg |
Cytat:
Grupa ukraińskich żołnierzy przemieszcza się po terenie swojej bazy, a drogę zagradza im(zapewne nielegalnie) trzech uzbrojonych(zapewne nielegalnie) umundurowanych(zapewne nielegalnie) mężczyzn. Jeżeli postrzeliliby lub zabili któregoś żołnierzy ukraińskich, to ciekawe jak KGBista(gwarant porządku na Krymie jak się określa) by się tłumaczył. Pewnie i tak byś to kupił. |
Cytat:
Nie ma sensu analizować preferencji poszczególnych narodów do przemieszczania się w okresie wakacyjnym. U nas dochodzi tradycyjne skąpstwo plus strach przed nowym. Lepsze chujowe ale znane ogródki działkowe niż trzy dni w powiedzmy skądinąd tanim i pięknym Budapeszcie. Klasa średnia w Polsce ( w klasycznym rozumieniu) jest owszem dość skromna procentowo ale podejrzewam że i tak w stosunku procentowym u Ruskich jest 5 x mniejsza. Polecam rozmowę z kimś kto był w tym pięknym kraju i widział coś więcej niż Moskwę i St Petersburg. Za długo by pisać zwłaszcza w temacie o Ukrainie. |
Cytat:
|
Cytat:
Powtórzę raz jeszcze to co pisałem kilka stron temu. Ruscy robią z Ukrainą to samo co Zachód zrobił z Kosowem - i wtedy było ok? było ok jak B-52 latały nad głowami Serbów? Putina nie bronię, naprawdę, ale co ma zrobić facet jak większość naprawdę większość tych społeczeństw mimo trudnej historii (UKR i RUS) chce być w bratnich stosunkach. Naprawdę mega naiwne są teorie o tym, że Europa to Gruzja, Ukraina i Kazachstan. a NATO to już w ogóle... Był ktoś z Was na Ukrainie kiedyś? Widział to? Tam czas się zatrzymał, bieda aż piszczy i cytując Sienkiewicza "garstka szlachty". I lud się podniósł przeciwko Panom. Turcja jest w NATO tylko po to aby szachować Ruskich w takich właśnie sytuacjach. Nie wiem jak to wyglądało na backstage'u, ale Turasy wypowiadały się dość jasno na temat tej sytuacji, pewnie nie było to nawet w smak czarnemu w USA. Fakty na ten moment są takie, że Krym będzie rosyjski "bez wystrzału". UE będzie się onanizować sukcesem demokracji i negocjacji a Ruscy zrobili swoje bo widać, że tak można dalej zagrać. Biegajcie, róbcie pompki, łaźcie na ASG przynajmniej - bo ja nie umrę póki przynajmniej jednego kacapa nie za.......ę, a że taką ewentualność zapewni mi pedalska Unia i demokraci w USA to mam jak w banku. To jest Ruska ziemia na cała Ukraina, robienie z tego symulowanej Państwowości niczym dobrym się nie kończy. Ukraińcy sprzedawali nas Tatarom, Turkom, Ruskim, Niemcom. Palili bezbronne wsie, wycinali płody z ciężarnych kobiet, patroszyli mężczyzn na żywca. Daj "swołoczy" odrobinę wolności a poczujesz słodki smak tej wolności na swoich plecach jak będzie Cię smagał chamski bat. Idę ....a do roboty teraz, ale za Bugiem nic dobrego dla nas nie ma i nigdy nie było. |
Cytat:
Porównanie do sytuacji na Krymie jak z koziej d...y trąba. |
Pomijając Milosevica reszta się zgadza :)
Serbii oderwano kawałek państwa i Ukrainie oderwano kawałek państwa. Nawet w Serbii było gorzej bo tam się postrzelali - tutaj co najwyżej w powietrze na wiwat. Swoją drogą czasy wojny bałkańskiej wspominam z pewną nostalgią - przecież to nie było aż tak dawno - a to były czasy kiedy NATO i UE jeszcze miało jaja a nie jajniki. |
Chweileczkę.
Na Ukrainie też było ludobójstwo - vide rzeź wołyńska i też były zabójstwa - vide Majdan. A że ludobójstwa były 70 lat temu a w Jugosławii 20 lat temu - to przepraszam bardzo - jakie to ma znaczenie w historii świata? A Albanczycy to były niewinne świętoszki. Się uwziąl ten Miloszewicz na nich. Poza tym to wydaje mi się, że zbrodniarzy się karze a nie karze narodu, który również byl wyrzynany z takim samym zacietrzewieniem przez islamistów. Różnica była jednak taka, że Albańczycy trzymali z kim trzeba a Serbowie nie - wot takaja raznica |
Majdan, rzeź wołyńska no to zeby kogel-mogel był gęstszy to trzeba wrzucić jeszcze wielki głod na Ukrainie, Chmielnickiego, Tatarów i Ogniem i mieczem.
Niestety ale porównanie Kosova do Krymu jest bzdurne. Serbowie przegrali Kosovo już wcześniej niż w czasie wojny. Albańczycy zmienili tam sytuacje narodowościową dzięki demografii. Mówili nawet że pokonają Serbów ....hu...mi. Gdyby Serbowie bardziej dbali przez lata o ta sytuację w Kosovie to nie dopuścili by do dysproporcji , gdy stali sie tam mniejszością. Inaczej sytuacja wygladała na Krymie, który zdominowany był przez Tatarów Krymskich. Naród ten poddany został przymusowym wysiedleniem, a na ich miejsce ściągnięto rosyjskich kolonistów. Podobny los mógłby tez czekać państwa bałtyckie, gdyby w większym stopniu sowieci wysiedlili np. na Sybir prawowotych mieszkańców tych krajów i przesiedlili Rosjan. Wtedy tez widzielibyśmy takie obrazy jak na Krymie, gdzie potomkowie kolonistów uważają się bezczelnie za gospodarzy tych ziem. |
Tak nie obronisz swojej tezy - Albańczycy w Kosowie wzięli się z planowanego zasiedlenia ich przez Imperium Osmańskie i wysiedlania Serbów przez tychże.
Jeśli rok 1992 traktujemy jako nowy rozdział w historii świata - a tak trzeba wobec rozpadu ZSRR - to Kosovo = Krym. A historię jak widać można dorobić. Sowieciarze słusznie używają tych porównań łącznie z ich ambasadorem w Polsce |
Cytat:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kosowo |
Europejczycy narzekają na Putina mówiąc, że chce doprowadzić do opanowania terytorium Ukrainy, Gruzji, później Litwy czy Polski itd. Za to wszystko nazywają go jakims łajdakiem, zbrodniarzem itp.
Ruscy z kolei mają swoje poglądy i uważają, że w tej chwili rozprawiają się z faszyzmem na Ukrainie, że biorą to co swoje, że zachód jest zły. Czy wy nie widzicie, że opowiadanie się po którejkolwiek ze stron to jest glupota. Zarówno ejdni jak i drudzy prowadzą swoje gry, walczą o swoje interesy. Rosja się bawi Ukrainą, Gruzją a USA i UE się bawiły Serbią, teraz chciały przejąć Ukrainę. Nie rozumiem jak można wyzywać Putina za to, że dba o interesy Rosji a jednocześnie popeirać UE, która chciała zadbać o interesy swoje i przejąć Ukrainę. Przestańcie myśleć kategoriami płaczka i przygotujcie się na walkę, ale nie jakąś jebniętą walkę propagandową tylko walkę na śmierć i życie o swoje terytorium. Puti robi to samo co UE i USA. Manipuluje (Smoleńsk), wtrąca się w sprawy innych Państw (Ukraina), trzyma sztamę ze swoimi kolegami (Syria), walczy o podbój nowych ziem (Ukraina). UE i USrazel tak samo, podsycają ludzi i opłacają rewolucję jak w Egipcie czy Libii, przjemują do swojego układu państwa jak w Kosowie, trzymają ze swoimi czyli z Izraelem i Państwami Unii i walczą o nowe tereny jak na Ukrainie. Przecież popierając Unię i USA i dostając piany w pysku na myśl o Putinie jesteście hipokrytami. Popieranie, którejkolwiek ze stron ejst głupotą ponieważ my jako Polska nie jesteśmy dla nich partnerem. Jesteśmy pionkiem w ich zabawie, skrawkiem terytorium, które jak będzie trzeba to wystawią znowu do wiatru albo użyją do tego, żeby swoją dupę obronić. Tak samo jak obecnie z Ukrainą robią. Przecież od początku to wszystko to była walka o terytorium, o duszę tych ludzi. Walka żeby doprowadzić do tego aby Ukraińcy byli robolami zachodu lub wschodu. Chore jest myślenie, że w tym wszystkim się liczy Ukraina czy Polska. Jesteśmy dla nich wszystkich śmieciami, którymi można się zabawić. A to jakiś Smoleńsk, a to Kijów, Krym. Walczą o swoje interesy ale nie na swoich ziemiach... Jakoś nieszczęścia omijają Rosję, USA i UE. Zawsze w obrębie UE cierpią ci co mają cierpieć i nie są to państwa Unii, nikt nie rusza USA ale USA walczy z Afryką i Azją, i nikt nie rusza Rusków a oni sobie przejmują Krym. Przejrzyjcie na oczy i przestańcie się oszukiwać, że Putin ejst gorszy od UE i USA - w tym sensie, że jego wojna o Krym to coś nie halo ale majstrowanie UE i USA przy Ukrainie, Serbii, państwach Afryki to już coś normalnego. I przestańcie się oszukiwać, że liczą się ludzie, życie ludzkie bo gdyby tak było to oni by nie podsycali ludzi, nie doprowadzali do powstań, w których najczęściej giną niewinni ludzie, nie pozwoliliby na Koreę Północną, na zostawienie Polski samej sobie w 39 roku i sprzedanie Polski w 44 roku, nie oszukujcie się, że liczy się Polska czy jakaś Ukraina. Liczy się ropa, kapitał jaki mogą zbić na ludziach, liczy się kawałek terytorium. Nie rozumiem myślenia wielu osób w tym temacie. Ok, można uważać, że w interesie Polski jest trzymanie z USA i UE oraz walka Ukrainy o ten Krym i wschodnią część Państwa ale wybielanie UE czy USA z ich gierek o Kosowo, Ukrainę, myślenie, że UE i USA są inne niż Rosja to błąd. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl