Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   MECZ PRZYJAŹNI! 24 września, godzina 20:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9135)

FraMat 25.09.2013 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1332993)
z wypowiedzi Probierz z Wisła TV jasno wynika że powiedział " pracy sędziego " a nie błędów

masz źródło tej wypowiedzi czyt ktoś dopuścił się przekłamania ?

zacytowałem z oficjalnej
Probierz: Kiedyś porażka musiała przyjść

Cytat:

Pierwotnie napisane przez www.wisla.krakow.pl
Na pytanie, czy czerwona kartka dla Frankowskiego zmieniła oblicze meczu, odpowiedział: „Możemy dyskutować, ale nie jestem od oceniania błędów sędziego, bo od tego są inni ludzie” – skomentował. „Po to też trenujemy, aby czasem w dziesięciu umieć się wybronić, tutaj zabrakło nam trochę cwaniactwa i doświadczenia” – kontynuował.


Karherop 25.09.2013 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1333000)

najlepsze jest to że to relacja żywcem przepisana z konferencji pomeczowej

wydaje mi się że ktoś jednak nie umie cytować ( w domyśle K. Kawula )

FraMat 25.09.2013 18:24

Jesli faktycznie Probierz tak się nie wyraził to odwołuję bufona (przynajmniej za tę wypowiedź :> )


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl