Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2013/2014 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9067)

Kocur 22.07.2013 13:17

Tak żeby Was pogodzić zacytuję jednego forumowicza:

Cytat:

Wszystkie prawa i przepisy powinny być tak ogarnięte, by jebać żydów na okrągło
Cytat:

Wszystko co jest złe dla szmat z Kałuży jest dobre dla nas. Sędziowie powinni ich jebać w świetle przepisów i z powodu zwykłych wałków

vabanq 22.07.2013 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1323837)
Grałeś kiedyś w piłkę? Nawet jako piłkarz niedzielny?

czlowieku obejrzyj sobie powtorke tego zagrania i przemysl co piszesz, bo zeby bronic decyzji siejewicza, z reszta jak sie okazalo rowniez oszusta to trzeba miec klapki na oczach.
I nie ma dla mnie zadnego usprawiedliwienia w tej sprawie, mysle, ze zdecydowanej wiekszosci na forum rowniez. A w pilke owszem gralem i to niegdys calkiem sporo, widze ze ty chyba za duzo nagrales sie w reczna.

PabloTS 22.07.2013 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kocur (Post 1323871)
tak żeby was pogodzić zacytuję jednego forumowicza:

Cytat:
Wszystkie prawa i przepisy powinny być tak ogarnięte, by jebać żydów na okrągło
Cytat:
Wszystko co jest złe dla szmat z Kałuży jest dobre dla nas. Sędziowie powinni ich jebać w świetle przepisów i z powodu zwykłych wałków


te zdania powinny być pogrubione i wypisane duzymi literami na każdej stronie wislackiej
to jest jak nasza biblia czy jakos tak :-)

mic 22.07.2013 18:56

Ja piernicze jak przekrecili Lechie :evil:

Telichowski strzelil w ostatniej sekundzie, ze spalonego, a w dodatku powinien wyleciec z boiska za chamskie kopniecie 15 min wczesniej....

nazgulTSWot 22.07.2013 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baton (Post 1323909)
Telichowski strzelil w ostatniej sekundzie, ze spalonego, a w dodatku powinien wyleciec z boiska za chamskie kopniecie 15 min wczesniej....

O ile z tym kopnięciem trudno nie zgodzić się z tym co piszesz, to o spalonym można dyskutować. Nie wiadomo czy tej piłki głową nie przedłużył obrońca Lechii. A i tak cała dyskusja byłaby bezcelowa, gdyby Duda wykorzystał swoją "setkę".

Gwiaździsty 22.07.2013 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt (Post 1323946)
Przepisy o spalonym się zmieniły ( tak mówili w c+)

I o kopaniu przeciwnika bez piłki też ?

Mario Nh 22.07.2013 23:27

Obejrzałem sobie dokładnie sytuację kontrowersyjne w lidze +.
Tak jak pisałem z jeszcze jednym kolega.
Słusznie postąpił sędzia nie dyktując rzutu karnego dla Cracovii. Pan Stepniewski, Kamil Kosowski mają takie samo zdanie zresztą na ten temat.

Odnośnie meczu Lechii to niesamowite szczęście Podbeskidzia i błędne decyzję sędziów, niestety.
O ile gol uznany Telichowskiego słusznie, w myśl przepisów które weszły w życie 1 lipca, o tyle ten sam zawodnik powinien opuścić boisko za głupi, bezmyslny faul bez piłki. Ewidentna czerwona.
1 kolejka za nami, zaskoczeniem na plus (choć nie dla nas), mimo wszystko wysoka wygrana Legii. Piłkarzem kolejki nowy nabytek Lechii, japończyk może być gwiazda ligi. Rozczarowało najbardziej chyba Zagłębie.

Dariook 23.07.2013 05:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manhunt (Post 1323946)
Przepisy o spalonym się zmieniły ( tak mówili w c+)

Ale tylko na razie w Polsce. Taki pilotarzowy program dla tych lig taktycznych, gdzie głowny nacisk kładzie się na zabezpieczenie tyłów. Spalony został zniesiony całkowicie w celu uatrakcyjnienia spotkania oraz ciekawszej rywalizacji o koronę króla strzelców.

Od rundy wiosennej planuje się wdrożenie kolejnej innowacji. Zasada Faul-Karny ma obowiązywać na całej szerokości boiska.

kreseq 23.07.2013 06:54

Ze spalonym ładnie wybrnęli :)
Swoją drogą to kto zatrudniał bramkarza w Podbeskidziu? Facet jest DAREMNY. Ręcznikiem go nie nazwę bo to by była obraza dla ręczników.

Mario Nh 23.07.2013 07:32

Masz rację Kreseq. :D

kreseq 23.07.2013 07:34

Ten wpis o karnym to chyba miała być szydera podszyta ironią :lol:

rw88 23.07.2013 16:51

Co ciekawsze, ten ogóras z Podbeskidzia ma ponoć dwuletni kontrakt.

shaggy 23.07.2013 19:13

- Mikita? Potrafię sobie wyobrazić, że będzie królem strzelców Ekstraklasy. Jego styl gry pasuje do drużyny - mówi dla Sport.pl prezes Legii, Bogusław Leśnodorski.

Czy tam w Warszawie moglby ktos przylozyc Gogusiowi Leśnodorskiemu troszke lodu na glowe bo z kazdym dniem i kazda wypowiedzia ten koles odlatuje coraz bardziej...

emj10 23.07.2013 19:44

Odlatuje? A co to za problem być królem strzelców w tej marnej lidze? Jeśli jednorundowiec Demjan może takim zostać to czemu ma nie być nim młody chłopak, który swoje szanse jeszcze w tym sezonie dostanie, a w kontekście kontuzji Kucharczyka może ich mieć więcej niż mniej.

Wydaje mi się, że po scysji ze Smudą kolejni wrogowie przybyli Leśnemu.

felipe 23.07.2013 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1324137)
- Mikita? Potrafię sobie wyobrazić, że będzie królem strzelców Ekstraklasy. Jego styl gry pasuje do drużyny - mówi dla Sport.pl prezes Legii, Bogusław Leśnodorski.

Czy tam w Warszawie moglby ktos przylozyc Gogusiowi Leśnodorskiemu troszke lodu na glowe bo z kazdym dniem i kazda wypowiedzia ten koles odlatuje coraz bardziej...

Gdyby takie coś powiedział Smuda o Boguskim, to ok, można się puknąć w czoło. Ale czy nam sie to podoba czy nie, to Legia w tej chwili w naszej kopanej rozdaje karty. Jeśli tylko pograją w Europie, to młody zaliczy sporo występów w lidze, gdyż stary Sagan i Dwalishwili będa nie raz odpoczywać przed LE/LM.

A zastanów sie - kto spoza Legii może ustrzelić z 15 bramek w sezonie? Bo to pewnie takie najbardziej żenujące minimum, by zostać królem strzelców? Odpowiedz mi, ale liczę na REALNE propozycje...

shaggy 23.07.2013 20:05

@emj10 - Leśny stał się dla mnie pozerem i cynikiem nie od czasu scysji ze Smuda - ta tylko potwierdzila moja opinie o nim. Koles ktory zarzuca obozowi Lecha ze caly czas sie zajmuje legia i ma na jej punkcie obsesje a jednoczesnie publicznie rozpowiada nieprawdziwe plotki o tym ile zarabia trener Lecha oraz wymadrza sie jakoby to lech byl zle przygotowany do sezonu po 1 kolejce jest dla mnie smieszny i tyle

@ felipe - Mikicie brakuje do Demjana jeszcze sporo. Jakby to nie brzmialo bo Slowak wielkim pilkarzem nie byl. Pamietaj ze to tylko loga polska i rownie dobrze 15 bramek moze zdobyc Paixao ze Slaska jak i Teodorczyk z lecha...

felipe 23.07.2013 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1324151)
@ felipe - Mikicie brakuje do Demjana jeszcze sporo. Jakby to nie brzmialo bo Slowak wielkim pilkarzem nie byl. Pamietaj ze to tylko loga polska i rownie dobrze 15 bramek moze zdobyc Paixao ze Slaska jak i Teodorczyk z lecha...

Paixao czy jak mu tm niech zagra z nie-ogórkami, strzeli coś to pogadamy. Z Koroną już nie pokazał praktycznie nic, a czymże jest Korona nawet w skali kraju?
Teodorczyk ok, o ile nie ucieknie w zimie.

Tak czy siak sam widzisz, że może wymienimy razem dwóch, trzech grajków. Czy w takim razie słowa Leśnodorskiego wydają się tak oderwane od rzeczywistości, że sugerujesz, że odleciał? Ja bym mimo wszystko zachował trochę pokory i przyznał, że w naszym bagienku ta Legia ma podstawy, by czuć się pewnie.

shaggy 23.07.2013 20:22

@ felipe w Polsce tak czesto przestrzega sie przed szybkim kreowaniem gwiazd a tymczasem to wlasnie zrobil Goguś z legii, tak jak i Wesz(L)o ktore smaruje o nim kolejny artykul. Lod na glowe dajcie pograc chlopakowi 2,3 rundy... moze w trakce 2,3 sezonow faktycznie zdobedzie te 15 bramek ale stawiam doraly przeciwko orzechgom ze w tym sezonie krolem stzrelcow nie bedzie...

Bobek90 23.07.2013 20:39

W "polityce transferowej" pojawiaja sie glosy ze Brozek bedzie zamiatal te lige i ze... zaden zespol ligi nie ma powazniejszego napastnika niz Brozek a ty sie czepiasz Lesnego ktory stwierdzil ze moze sobie wyobrazic Mikite jako krola strzelcow.

Jak to lecialo... belki w swoim oku nie widzi, dzrazge w czyims widzi?

P.S
Lesny juz w zeszlym sezonie uzyl stwierdzenia "Mikita to jakis kosmita" (chyba po jakims meczu Mlodej Legii z kims tam z zagranicy) wiec to tez nie tak ze zlapal zwieche po Widzewie.

P.S 2
Inna sprawa ze aktualnie w Legii moze byc latwo o krola strzelcow. Sam Mikita z Widzewem mial 2-3 setki niewykorzystane i jednego gola.

shaggy 23.07.2013 20:43

Tych ktorzy twierdza ze Brozek bedzie zamiatal ta lige stawiam w jednym rzedzie z panem z warszawy z tabliczka "gadam od rzeczy pod publike"

szprotson 23.07.2013 20:51

Bobek ten "Leśny" to jakiś twoj ziom co nie?

E: ok,przynajmniej sie określiłeś.

Bobek90 23.07.2013 20:57

A to sorry, myslalem ze jestes typowum forumowym userem (czytaj; hipokryta). My mistake.

----------------------

Zeby nie bylo nieporozumien, osobiscie nie wierze ze Mikita bedzie krolem strzelcow. Nie teraz. Za wczesnie. Moge przyjac ze strzeli kilka bramek i stanie sie jakosciowym rezerwowym dla Saganowskiego/Dwaliszwiliego, ale na razie to chyba max.



szprotson "argumentum ad personam" szprotson

Poznalismy sie w Enklawie i tam tez wzielismy slub :krolewna: Milosc od pierwszego spojrzenia!

Mario Nh 23.07.2013 21:13

Chłopak dopiero co wszedł do pierwszego składu Legii. Dajmy mu rundę, zobaczymy ile będzie miał goli na koncie.
Pewne rzeczy go oczywiście nie przekreślają , ale mówienie, że ktoś może być po pierwszej kolejce królem strzelców jest dla mnie bezsensu.

W zeszłym sezonie miał być jakiś piłkarz królem strzelców. Publicznie wypowiedział się , ze pokona w wyścigu Zlatana.

Po 15 kolejkach miał chyba trzy gole. Trochę sobie wstydu narobił. No i po co takie rzeczy opowiadać.

murray 24.07.2013 14:07

Mikicie do poziomu króla strzelców naszej kapuścianej do brakuje sporo, przede wszystkim strzału.
Tutaj o nim piszą (o Nalepie, swoją drogą, też):
http://krotkapilka.pl/artykul,mlodzi...debiutanci,930

Sartre 24.07.2013 14:58

Serio taki szok, że prezes klubu reklamuje wychowanka klubu jako wielki talent? Przecież on tego wychowanka zaraz będzie sprzedawał, to co, ma mówić że "za 3 lata może będzie średni"? :lol:

Nie nazwałbym tego "odlatywaniem", tylko "marketingiem". ;)

shaggy 24.07.2013 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sartre (Post 1324271)
Serio taki szok, że prezes klubu reklamuje wychowanka klubu jako wielki talent? Przecież on tego wychowanka zaraz będzie sprzedawał, to co, ma mówić że "za 3 lata może będzie średni"? :lol:

Nie nazwałbym tego "odlatywaniem", tylko "marketingiem". ;)

Tak biadolenie ze Lech caly czas sie czepia Legii a ednoczesnie zagladanie Rumakowi do portwela oraz wyrokowanie juz po 1 kolejce o zlym przygotowaniu Kuchenek to tez marketing...

Proba jechania po kolejnym odwiecznym rywalu Wisle (wypowiedz o Smudzie) ktory regularnie w ostatnich latach lal dupe zespolowi z l3 i wprawial w kompleksy takich ludzi jak wspomniany Goguś Leśnodorski to tez marketing zapewne...

legion18 24.07.2013 16:36

Wychodzi na to, że cała Polska ma kompleks Wisły, bo wszyscy się śmieją ze Smudy...

shaggy 24.07.2013 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legion18 (Post 1324278)
Wychodzi na to, że cała Polska ma kompleks Wisły, bo wszyscy się śmieją ze Smudy...

Nie posadzam Cie o to ze napisales powaznie, sadze ze jest to ironia z Twojej strony. Bo jesli to co napisales jest w pelni powaznym wnioskiem jaki wyznules z mojego wpisu musialbym cie uznac za polglowka albo osobe ktora potrafi wyciagac sens z czyichs wypowiedzi ale strasznie pokraczny i debilny - a tego robic nie chce:)

legion18 24.07.2013 17:18

WySnułem taki wniosek, że uważasz iż każdy może cisnąć po Smudzie, ale gdy pociśnie po nim Leśnodorski, to nie dlatego, że mówi jak jest i to co każdy wie, a dlatego, że chce na siłę pocisnąć Wiśle.
Tak więc dobrze sądzisz, nie uważam, że cała Polska ma kompleks Wisły, uważam, że cała Polska poznała się na osobie trenera Smudy.

shaggy 24.07.2013 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez legion18 (Post 1324283)
WySnułem taki wniosek, że uważasz iż każdy może cisnąć po Smudzie, ale gdy pociśnie po nim Leśnodorski, to nie dlatego, że mówi jak jest i to co każdy wie, a dlatego, że chce na siłę pocisnąć Wiśle.
Tak więc dobrze sądzisz, nie uważam, że cała Polska ma kompleks Wisły, uważam, że cała Polska poznała się na osobie trenera Smudy.

No to przykro mi stwierdzic ale wysnules wniosek bledny. Bo pisalem wyzej dlaczego uwazam ze Leśnodorski odlecial - dla ulatwienia pjawilo sie kilka watkow (Mikita, Rumak, Lech i jako ten najbliższy nas Smuda), ale Ty skupiles sie tylko na tym ostatnim i na podstawie wycinak moich slow dorobiles sobie kretynska i calkiem mi obca teorie pt: "Wychodzi na to, że cała Polska ma kompleks Wisły, bo wszyscy się śmieją ze Smudy..."

0 22 24.07.2013 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1324272)
Tak biadolenie ze Lech caly czas sie czepia Legii a ednoczesnie zagladanie Rumakowi do portwela oraz wyrokowanie juz po 1 kolejce o zlym przygotowaniu Kuchenek to tez marketing...

No, przecież on to mówi, żeby w....ić. I sądząc po reakcji w niektórych miejscach - gul skacze. Jak dla mnie lepsze to niż kolejny spięty prezesina w garniaku, który ryczy, że nie ma kasy i krzyczy do miasta daj daj daj daj.

A jak jeszcze .... strzela kogoś w Poznaniu czy Łodzi to w to mi graj :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1324272)
Proba jechania po kolejnym odwiecznym rywalu Wisle (wypowiedz o Smudzie) ktory regularnie w ostatnich latach lal dupe zespolowi z l3 i wprawial w kompleksy takich ludzi jak wspomniany Goguś Leśnodorski to tez marketing zapewne...

Coś mnie chyba ominęło :lol:


Żeby nie być gołosłownym:

Bilans na soccerway od 1996 roku. 17 my, 13 Wy, 8 remisów. Jak Ci się chce to łaskawie policz np od 2000 roku i wrzuć :)

shaggy 24.07.2013 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1324293)


Coś mnie chyba ominęło :lol:


Żeby nie być gołosłownym:

Bilans na soccerway od 1996 roku. 17 my, 13 Wy, 8 remisów. Jak Ci się chce to łaskawie policz np od 2000 roku i wrzuć :)


Nie licze bitew tylko wojny:
My 8 MP
Wy 3 MP

Faktycznie cos Cie ominelo:)

0 22 24.07.2013 18:47

Wrzuć bilans, nie bądź gołosłowny :)

Myślę, że powinieneś liczyć trofea bez obecnego sezonu - wtedy byłoby jeszcze okazalej. A poza tym większość z tej Waszej ósemki to nie przegraliśmy dlatego, że jak to się mylnie wyraziłeś "laliście nam dupy" tylko dlatego, że gubiliśmy punkty z jakimiś łachmytami, a Wy nie.



A poważnie - rozumiem, że nie lubisz Legiunii, ale bez przesady z tym gryzieniem, są granice :)

shaggy 24.07.2013 18:52

No nie lalismy Was widocznie dla Ciebie 4-0 na R 22 czy 0-3 na Ł3 nie bylo laniem tylko normalnym wynikiem. czy nie lubie Legii, mniej wiecej lubie was tak samo jak Kuchenki czy pasiaste damy z drugiej strony blon -nie jestescie wyjatkiem.

pzkwr 24.07.2013 19:19

Sąsiadka odpadła z Pucharu Polski!
http://www.90minut.pl/news/216/news2...-Cracovia.html

0 22 24.07.2013 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1324299)
No nie lalismy Was widocznie dla Ciebie 4-0 na R 22 czy 0-3 na Ł3 nie bylo laniem tylko normalnym wynikiem.

Było wynikiem podobnym do 5-1 czy 4-1.

silver03 25.07.2013 00:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pzkwr (Post 1324302)
Sąsiadka odpadła z Pucharu Polski!
http://www.90minut.pl/news/216/news2...-Cracovia.html

Oby podtrzymali tradycje w ekstraklasie... ciągłego wpierdo.lu ;)

Ogryzek 26.07.2013 22:12

Zawisza już ma najstarszą pierwszą 11 w lidze, a chcą kolejnego 34 letniego "młodziana" z Cypru. Punktów to na razie nie daje, ale zobaczymy w następnych kolejkach. Na razie nie byli wstanie nawet zremisować z słabym i najmłodszym w naszej lidze Widzewem.

Mario Nh 26.07.2013 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1324636)
Zawisza już ma najstarszą pierwszą 11 w lidze, a chcą kolejnego 34 letniego "młodziana" z Cypru. Punktów to na razie nie daje, ale zobaczymy w następnych kolejkach. Na razie nie byli wstanie nawet zremisować z słabym i najmłodszym w naszej lidze Widzewem.

Kto by się spodziewal po 30 minutach dzisiejszego meczu że go przegrają.

Są kandydatem do spadku, ale jeszcze różnie może być.
Oglądał ktoś mecz Lechii? Jak zagrał japończyk ?

serek.c2 27.07.2013 07:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1324330)
Było wynikiem podobnym do 5-1 czy 4-1.

A przypomnisz jaka sytuacja w tabeli towarzyszyła tym wynikom? :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl