Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26 kolejka] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 11 maja, godz. 15:45. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9042)

fialo 13.05.2013 11:06

Na kadrze jest.

Lukasz 13.05.2013 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wertian (Post 1312473)
Garguła wszedł i przy pierwszym kontakcie z piłką, kiedy nie potrafił jej przyjąć, pokazał, że wpuszczenie go nie było dobrą decyzją. Obecność na boisku tego Pana irytuje niesamowiecie. Nawet Lobo w swoich najgorszych czasach nie był tak irytujący.

True.

Dlatego poprosiłem o kilka 'ciepłych' słów na temat Garguły kolegę Thechris'a. Lubie czytać jego dosadne posty jak idą w sukurs z moim wyobrażeniem.

Karherop 13.05.2013 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1312478)
Na kadrze jest.

kadra zakończyła zgrupowanie w czwartek , informacja o rzekomych testach pojawiła się w niedzielę , także nic nie jest takie pewne..

poza tym inni zawodnicy którzy byli na kadrze i grali w meczu U-18 np Adrian Cierpka z Lecha czy Marcin Cebula z Korony zagrali w meczach ME w niedzielę.. innych nie sprawdzałem , ale póki co argument o kadrze jest nieaktualny

Drozd 13.05.2013 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1312477)
młody Buksa jest ( podobno ) na testach w Espanyolu Barcelona , tyle się nacieszyliśmy dobrze rokującym zawodnikiem...

A co w tym dziwnego? Jeżeli ma perspektywę grać za frytki do 30' to próbuje szczęścia gdzie indziej. Tam gdzie płacą za dobrą grę, a nie traktują wychowanków jak wyrobników. Jak tacy kończą w Wiśle pokazuje wiele wcześniejszych przykładów.

Karherop 13.05.2013 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1312481)
A co w tym dziwnego? Jeżeli ma perspektywę grać za frytki do 30' to próbuje szczęścia gdzie indziej. Tam gdzie płacą za dobrą grę, a nie traktują wychowanków jak wyrobników. Jak tacy kończą w Wiśle pokazuje wiele wcześniejszych przykładów.

nic dziwnego , tyle tylko że kolega wyżej nawoływał do wystawienia Buksy przez Kulawika w najbliższym meczu

PS. Buksa to żaden wychowanek, Krakowianin z Garbarni grający u nas dopiero kilka miesięcy

thechris 13.05.2013 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1312479)
True.

Dlatego poprosiłem o kilka 'ciepłych' słów na temat Garguły kolegę Thechris'a. Lubie czytać jego dosadne posty jak idą w sukurs z moim wyobrażeniem.

Na temat tego żujoguma już się wypowiadałem kilka razy i więcej nie zamierzam. Wypowiedzieli się również inni kibice Wisły w pamiętnym kibicowsko meczu ze Śląskiem skandując "wyższy kontrakt dla Garguły". Moje komentarze przy tym bledną. Dosadniejsze teksty na temat tego lesera można było przeczytać również na weszlo w swoim czasie... im też już Garguła się znudził. Jego żenujące występy już na nikim "nie robią wrażenia". Musiałby po porostu wziąć piłkę do rąk i wbiec do swojej bramki, żeby jeszcze kogokolwiek zaskoczyć. Swoją drogą ciekawe czy sędzia odgwizdałby rękę czy zastosował przywilej korzyści? Albo nie wiem... może mógłby udusić się gumą do żucia na środku boiska.

Obejrzałem skróty i to co wyjął Miśkiewicz to było niezłe. Cokolwiek co zasługuje na określenie "niezłe" w kontekście czegokolwiek związanego z Wisłą wymaga odnotowania i wyciągnięcia przed nawias tego całego dziadostwa.

Pareiko od ponad roku to jeden ze słabszych bramkarzy w lidze więc Miśkiewicz czy Bieszczad trudnego zadania nie mają. Pareiko owszem miewa niezłą interwencję w meczu ale co z tego jak regularnie puszcza strzały w środek jak żaden inny bramkarz ligi? Kilka niezłych interwencji z rzędu tak jak Miśkiewicz to Estończyk ostatnio zanotował sprzed czasów Apoelu czyli epokę temu.

Miśkiewicz okey, Bieszczad okey... Pareiko out. Serial z bramkarzami chyba nam w przerwie letniej nie będzie potrzebny. Przynajmniej tyle.

tedyy 13.05.2013 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1312523)
Obejrzałem skróty i to co wyjął Miśkiewicz to było niezłe. Cokolwiek co zasługuje na określenie "niezłe" w kontekście czegokolwiek związanego z Wisłą wymaga odnotowania i wyciągnięcia przed nawias tego całego dziadostwa.

Pareiko od ponad roku to jeden ze słabszych bramkarzy w lidze więc Miśkiewicz czy Bieszczad trudnego zadania nie mają. Pareiko owszem miewa niezłą interwencję w meczu ale co z tego jak regularnie puszcza strzały w środek jak żaden inny bramkarz ligi? Kilka niezłych interwencji z rzędu tak jak Miśkiewicz to Estończyk ostatnio zanotował sprzed czasów Apoelu czyli epokę temu.

Miśkiewicz okey, Bieszczad okey... Pareiko out. Serial z bramkarzami chyba nam w przerwie letniej nie będzie potrzebny. Przynajmniej tyle.

thechris lejesz miód na moje serce

Grantar 13.05.2013 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1312523)
Na temat tego żujoguma już się wypowiadałem kilka razy i więcej nie zamierzam. Wypowiedzieli się również inni kibice Wisły w pamiętnym kibicowsko meczu ze Śląskiem skandując "wyższy kontrakt dla Garguły". Moje komentarze przy tym bledną. Dosadniejsze teksty na temat tego lesera można było przeczytać również na weszlo w swoim czasie... im też już Garguła się znudził. Jego żenujące występy już na nikim "nie robią wrażenia".

Gwoli sprawiedliwości: miał chyba dwa dobre mecze w tym sezonie i już się wydawało ... że będzie OK
nawet ponoć pod niego była budowana drużyna na wiosnę ..
Przyszła kontuzja ...

Błaszczu_WIŚLAK 13.05.2013 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1312482)

PS. Buksa to żaden wychowanek, Krakowianin z Garbarni grający u nas dopiero kilka miesięcy

Wychowanek, wrócił z wypożyczenia z Garbarni.

Karamazow 13.05.2013 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1312542)
Gwoli sprawiedliwości: miał chyba dwa dobre mecze w tym sezonie i już się wydawało ... że będzie OK
nawet ponoć pod niego była budowana drużyna na wiosnę ..
Przyszła kontuzja ...

Dzięki za poprawienie humoru przed snem.

AntyMod 13.05.2013 22:22

skoro mowa o "mlodych" to mampytanie ...z racji pobytu poza granicami tego rezimowego panstwa chcialem zapytac co z takim mlodym napastnikiem ( chyba Kaminskim) ktorego polski Pep-krasomowca nawet wystawil w 1 skladzie w meczu otwarcia sezonu ??/ jest w Wisle ? kontuzja ? czy tak slaby ze tak o nim cicho ??

Lukasz 14.05.2013 08:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1312523)
... może mógłby udusić się gumą do żucia na środku boiska.

Dziękuje. O to mi szło.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl