![]() |
Motywacja, a wiara w siebie to dwie różne sprawy. Motywacja to chęć pokazania się z jak najlepszej strony. Wiara w siebie to świadomość wykonalności boiskowych i nie tylko zadań. 50 metrowy przerzut czasem wychodzi juniorowi, ligowcowi powinien wychodzić 8/10 razy jednak taka próba zdarza się raz na 10 okazji, dlaczego? Bo się cycki boją spróbować.
|
Cytat:
Niedawno oglądałem mecz na którym próbowali. Legia-Lechia. Pomijając już nawet Ljuboję wiecznie stojącego na spalonym - obawiam się że mocno przeceniasz możliwości naszych ligowców. |
Cytat:
Nie chodzi o nic więcej jak pewne podanie po ziemi do 15 metrów z dokładnością do pół metra i regulowaną siłą. :) Potrafią? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl