Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [22 kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, sobota 13 kwietnia, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9016)

thechris 13.04.2013 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nieznajomy (Post 1308222)
he he prawie trafiłeś tylko, że to My mogliśmy wygrać 3-0....

Niestety nie. Miejsce Legii i Wisły nie są przypadkowe. Legia mogła strzelić 2 gole bez pomocy sędziów. I jestem pewien, że strzeliłaby. Potem broniliby się i koncówka byłaby taka sama. Czyli albo Legia walnie z kontry na 0:3 albo Wisła strzeli kontaktowego i wszyscy będą happy. Legia z 3 pkt, kibice Wisły bo nie było kompromitacji.

Sędziowie z drukowaniem trochę się pośpieszyli. To był początek meczu, Legia bez ich pomocy była wyraźnie lepsza i mogłaby sobie sama poradzić.

Kuciak bezrobotny do 86 minuty... Żal patrzyć.

A przegraliśmy bardziej przez Małeckiego a nie sędziów. Nie podać w takiej sytuacji tylko jebnąć za trybuny to trzeba być sabotażystą to potęgi n-tej.

mic 13.04.2013 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4karol4 (Post 1308235)
Lista błędów sędziowskich tylko z tej wiosny:

1 Bełchatów - czerwona kartka dla Głowackiego, za faul na zawodniku, który rzekomo wychodził na czystą pozycję. Sytuacja miała miejsce daleko od bramki, w dodatku obok Głowy był Jovanovic.

2. Jagiellonia (PP) - karny dla Jagi z kapelusza. Napastnik kopnął w nogi naszego obrońcę, który próbował zastawić piłkę. Brak czerwonej dla Pazdana.

3. Podbeskidzie - nieodgwizdany ewidentny karny na Boguskim.

4. Jagiellonia ( rewanż w PP) - pierwsza bramka dla jagi ze palonego

5. Pogoń - nieuznana prawidłowa bramka Boguskiego, który otrzymał podanie od zawodnika Pogoni, więc nie ma mowy o spalonym.

6. Lechia - nieuznana bramka Małeckiego, który nie był na spalonym.

7. Piast - pierwsza bramka dla Piasta po minimalnym spalonym.

8. Legia - bramka dla Legii po akcji, w której zawodnik wyjechał za linię końcową. Nieodgwizdany ewidentny karny dal Wisły.

Jak do tej pory na 10 spotkań rozegranych tej wiosny w 8 sędziowie pomagali drużynie przeciwnej. Tylko mecze z Polonią (2-1) i Śląskiem (1-2) odbyły się bez błędów sędziowskich.

Ad 7) jeszcze karny dla Piasta byl mocno drukowany

mitmichael 13.04.2013 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1308237)
Niestety nie. Miejsce Legii i Wisły nie są przypadkowe. Legia mogła strzelić 2 gole bez pomocy sędziów. I jestem pewien, że strzeliłaby. Potem broniliby się i koncówka byłaby taka sama. Czyli albo Legia walnie z kontry na 0:3 albo Wisła strzeli kontaktowego i wszyscy będą happy. Legia z 3 pkt, kibice Wisły bo nie było kompromitacji.

Sędziowie z drukowaniem trochę się pośpieszyli. To był początek meczu, Legia bez ich pomocy była wyraźnie lepsza i mogłaby sobie sama poradzić.

Kuciak bezrobotny do 86 minuty... Żal patrzyć.

A przegraliśmy bardziej przez Małeckiego a nie sędziów. Nie podać w takiej sytuacji tylko jebnąć za trybuny to trzeba być sabotażystą to potęgi n-tej.

To my chyba inne mecze ogladalismy.

Smok 13.04.2013 20:14

thechris:

zamilcz prowokatorze. Bo jeśli nie jesteś prowokatorem, to totalnym debilem. Na dodatek ślepym. :o)

Ogryzek 13.04.2013 20:15

Ja nie mam większych zastrzeżeń do naszych piłkarzy. tchetris Małecki ale też i Bunoza strzelali w takiej sytuacji gdzie mieli pełne prawo strzelać. W pierwszej części Małecki podawał do Boguskiego i też nie wpadło.

Legia słaba, nie znaczy to że nie ma większego potencjału niż Wisła, ale w tym meczu mieli setki kiedy my graliśmy va banque z tyłu i stąd sytuacje Ljuboi czy Kucharczyka. kiedy graliśmy ostrożniej w obronie niewiele stworzyli.

Cóż szkoda, pomijam Jarzębaka bo to już jest kuriozum.... ale remis przynajmniej nam się należał.

Kocur 13.04.2013 20:19

Tak jeszcze w temacie sędziów - od tego sukinsyna zza linii bramkowej bym zażądał odszkodowania za utracone korzyści z racji zajmowanego miejsca w tabeli.

Przecież te czarne szczury nie mogą być całkiem bezkarne !?!?

4karol4 13.04.2013 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baton (Post 1308238)
Ad 7) jeszcze karny dla Piasta byl mocno drukowany

Racja! W takim natłoku łatwo o czymś zapomnieć ;)

nieznajomy 13.04.2013 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1308237)
Niestety nie. Miejsce Legii i Wisły nie są przypadkowe. Legia mogła strzelić 2 gole bez pomocy sędziów. I jestem pewien, że strzeliłaby. Potem broniliby się i koncówka byłaby taka sama. Czyli albo Legia walnie z kontry na 0:3 albo Wisła strzeli kontaktowego i wszyscy będą happy. Legia z 3 pkt, kibice Wisły bo nie było kompromitacji.

Sędziowie z drukowaniem trochę się pośpieszyli. To był początek meczu, Legia bez ich pomocy była wyraźnie lepsza i mogłaby sobie sama poradzić.

Kuciak bezrobotny do 86 minuty... Żal patrzyć.

A przegraliśmy bardziej przez Małeckiego a nie sędziów. Nie podać w takiej sytuacji tylko jebnąć za trybuny to trzeba być sabotażystą to potęgi n-tej.

Żal patrzeć na co...? Wiesz myślę sobie, że zasłużyli na szacunek. A to, czy legia strzeliła by dwa gole bez pomocy sędziego są czystymi spekulacjami. Z przebiegu meczu nic na to nie wskazywało...I do tego jesteś tego pewien....ale to już twoja sprawa....

63.5 Kg 13.04.2013 20:25

Podsumowanie moje będzie krótkie bo widze ze rozmowa i poziom mega debilny....

Legia dużo slabsza od niezlej Wisly...
Podziekowac za zadrukowanie meczu...
Stwierdzam to obiektywnie...

tofik 13.04.2013 20:29

1. Słaba Legia. Praktycznie przez cały mecz pozwalali nam robić co się nam podoba na całym boisku. Boguski miał kilka sytuacji, to samo Małecki. Może gdyby przez większość meczu utrzymywał się remis wtedy nie byłoby tak łatwo, ale to 0:2 uspokoiło Warszawiaków chyba aż za bardzo no i wiadomo, że jak polski zespół prowadzi to przestaje grać i kopie byle gdzie.
2. Sędzia jak zwykle w tej rundzie nas przewalił. Piłka pół metra za linią, ręka Jodłowca.
3. Sikoooooorskiiiii! + Sarki !

Podsumowując gdyby nie sędzia ten mecz byłby przez nas wygrany.

PS. Acha, jak Sarki się nie połamał, to powinien mieć pewny plac. Jeszcze nie przesiąkł polską ligą ma dynamikę, szybkość, robi wiatr na skrzydle.

fialo 13.04.2013 20:40

Wielka Legia, spełnienie onanistycznych marzeń Bobka90 i podobnych nie wychodzi przez 45 min z połowy ;)

Nie mam zastrzeżeń do piłkarzy. Niech mi ktoś jeszcze powie, że Chrapek jest slaby to go wyśmieje, gość nam pięknie rozruszał grę w drugiej połowie. Przegraliśmy z czarną mafią, ale z podniesioną głową. Frekwencja świetna, niech wszyscy przyjdą też na Śląska we wtorek bo ten mecz znacznie ważniejszy niż ten dzisiejszy. Doping miazga!!

TYLKO WISŁA NASZ TS !

WISŁAZWE 13.04.2013 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1308251)
Wielka Legia, spełnienie onanistycznych marzeń Bobka90 i podobnych nie wychodzi przez 45 min z połowy ;)

Nie mam zastrzeżeń do piłkarzy. Niech mi ktoś jeszcze powie, że Chrapek jest slaby to go wyśmieje, gość nam pięknie rozruszał grę w drugiej połowie. Przegraliśmy z czarną mafią, ale z podniesioną głową. Frekwencja świetna, niech wszyscy przyjdą też na Śląska we wtorek bo ten mecz znacznie ważniejszy niż ten dzisiejszy. Doping miazga!!

TYLKO WISŁA NASZ TS !

Co do rozruszania gry, moim zdaniem duża w tym zasługa również Sarkiego. Nie wiem co siedzi w głowie Kulawika, ale trzymanie na ławce Sarkiego i wystawianie Garguły jest sabotażem.

fialo 13.04.2013 20:47

Zgadzam się Czarna Mamba zagrała bardzo ładnie także ;)

zim zum 13.04.2013 20:54

Według mnie zaangażowanie było na 101 %, ale niestety niektórzy piłkarze zdecydowanie odstają poziomem. Najsłabszy na boisku był Burliga, który co rusz miał jakieś pretensje do sędziów, ale gry żadnej. Sarki prezentował się bardzo dobrze.

Legia zagrała słabo, ale mimo wszystko widać, że ma klasowych zawodników, którzy jednym zagraniem potrafią zrobić różnicę.

heoij 13.04.2013 20:59

Nie chcę oceniać dzisiejszej pracy sędziów bo za łacinę dostałbym pewnie bana od moderatora, dlatego podziękuję każdemu za przybycie, super atmosferę stworzyliśmy razem ! Oby więcej takich spotkań, ale bez wypaczania wyniku przez arbitra ...

ryzovsky 13.04.2013 20:59

Pierwszy raz napiszę posta na tym forum, które od dość długiego czasu staram się czytać, bo lubię poczytać co o naszych piłkarzach sądzą inni kibice Białej Gwiazdy.

Długo czekałem na ten mecz, bo trzeba obiektywnie powiedzieć, że w tym roku to były nasze "derby" z odwiecznym rywalem z Warszawy, którego najłagodniej rzecz ujmując nikt z nas nie lubi.

Patrząc na grę naszego zespołu w tym sezonie trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że prezentujemy bardzo niski poziom, który odzwierciedla bardzo dobrze pozycja zajmowana w Ekstraklasie. Wiem, że jest to również wina sędziów, którzy w tym sezonie niemiłosiernie nas karcą - dlaczego? Nie mam pojęcia.

Chciałem w końcu po długim, długim czasie zobaczyć Wisłę walczącą, grającą z ambicją i honorem. W dzisiejszym meczu mogliśmy zauważyć walkę do samego końca, zażartość i zostawianie swojego zdrowia na boisku. Tego musimy żądać od piłkarzy naszego klubu! To my jesteśmy ich sponsorami, to my płacimy ich pensje, to my chodzimy na mecze, wykupujemy bilety, karnety i pamiątki klubowe i to my tworzymy Wielką Wisłę!

Dzisiaj Wielką Wisłą byliśmy razem z naszymi piłkarzami, którzy pokazali, że grać potrafią, jeśli im się chce. Nie głaskajmy ich po przegranych meczach, gdzie przeszli obok meczu i wymagajmy dobrej gry. Bo gra w Wiśle do czegoś zobowiązuje. Jeśli będą grać tak jak dziś to zasłużą sobie na szacunek kibiców i będą traktowani w odpowiedni sposób. W tym sezonie przechodzili obok większości meczów, nie byli zdeterminowani do walki i patrzyli na liczby na swoich kontach bankowych.

Mam głęboką nadzieje, że w tym momencie nadejdzie kulminacyjny moment reaktywacji naszego klubu. Zespół pokazał, że można zagrać na wysokim poziomie nawet z aktualnymi zawodnikami, którzy nie stanowią polskiego topu. W meczu ze Śląskiem musimy wszyscy dać z siebie 2 razy więcej, bo jest to przepustka do europejskich pucharów w następnym sezonie, które sprawią, że z sakiewki Bogusława Cupiała popłynie więcej pieniędzy, które Wiśle potrzebne są dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek indziej w tej dekadzie.

Na trybunach walka pomiędzy fantastycznymi kibicami, na murawie walka dwóch mocnych zespołów, które grają o swoje. Świetny mecz, pełen emocji i olbrzymich wielbłądów ze strony sędziów. Każdy z nas chce tylko jednego : zaangażowania w każdy mecz takiego jak dzisiaj. Wtedy nikt nie będzie miał żadnych pretensji o żadną porażkę...

nesta 13.04.2013 21:00

Akurat Garguła zagrał całkiem nieźle. Aż byłem zaskoczony. Natomiast nie wiem czy Kulawik jest ślepy, uprzedzony czy co jeszcze, że potrafi wystawić Boguskiego, a Sarkiego trzyma na ławce. W ogóle Boguski to jest tajemnica dla mnie, tak słaby zawodnik, tak słaby fizycznie gdyby chociaż nadrabiał to techniką, ale nie, on jest we wszystkim tragicznie słaby. Dlaczego nie pracuje nad siłą, budową jeśli jest tak wątły i mizerny, nie ma szybkości, nic! Za co on jest w tej Wiśle, za co gra!

Co do meczu, fajnie że walczyli, zależało im, ale na takie mecze już nie mówiąc o pucharach sama pasja to za mało. Tu trzeba trenera z prawdziwego zdarzenia od zaraz. Który ich ustawi, nada jakiś styl.

JacobCFC 13.04.2013 21:02

Sędziowie po raz kolejny byli głównymi bohaterami "spektaklu". Ale kur** *** jak my chcemy wygrywać jak dwa razy nie potrafimy z kilku metrów dołożyć nogi i strzelić na pustą bramkę.
Nie wiem co seler robi ciągle na ławce, ale zjada połowę podstawowego składu z dzisiejszego meczu. Chrapek też na plus, broniłem nieraz Garguły, ale ten Pan powinien już definitywnie zakończyć grę.

PS: Nie wierze, że to napisze - Sikorki na plus za bramkę, ładnie się znalazł i uderzył głową.

Adenalix 13.04.2013 21:02

Jeśli lekarz czy adwokat mogą być ubezpieczeni od błędów w sztuce to czemu miałoby to nie dotyczyć sędziego piłkarskiego? Skoro popełnił błąd, który spowodował choćby kwantyfikowalną utratę premii dla piłkarzy i trenera - powinien bulić. Ja natomiast nadal piję do jego albo nieczystych intencji albo ilorazu inteligencji..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ryzovsky (Post 1308261)
Dzisiaj Wielką Wisłą byliśmy razem z naszymi piłkarzami, którzy pokazali, że grać potrafią, jeśli im się chce. Nie głaskajmy ich po przegranych meczach, gdzie przeszli obok meczu i wymagajmy dobrej gry. Bo gra w Wiśle do czegoś zobowiązuje. Jeśli będą grać tak jak dziś to zasłużą sobie na szacunek kibiców i będą traktowani w odpowiedni sposób. W tym sezonie przechodzili obok większości meczów, nie byli zdeterminowani do walki i patrzyli na liczby na swoich kontach bankowych.

Dobrze napisane...

węgorz2 13.04.2013 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1308237)
Niestety nie. Miejsce Legii i Wisły nie są przypadkowe. Legia mogła strzelić 2 gole bez pomocy sędziów. I jestem pewien, że strzeliłaby. Potem broniliby się i koncówka byłaby taka sama. Czyli albo Legia walnie z kontry na 0:3 albo Wisła strzeli kontaktowego i wszyscy będą happy. Legia z 3 pkt, kibice Wisły bo nie było kompromitacji.

Sędziowie z drukowaniem trochę się pośpieszyli. To był początek meczu, Legia bez ich pomocy była wyraźnie lepsza i mogłaby sobie sama poradzić.

Kuciak bezrobotny do 86 minuty... Żal patrzyć.

A przegraliśmy bardziej przez Małeckiego a nie sędziów. Nie podać w takiej sytuacji tylko jebnąć za trybuny to trzeba być sabotażystą to potęgi n-tej.

wpis sabotażysty

Ogryzek 13.04.2013 21:06

Co do Sarkiego to wg mnie może nie jest przygotowany na 90 minut, a skoro tak to lepiej niech wejdzie na pomęczonego przeciwnika i zrobi różnicę niż gra do 50 minuty od początku meczu. Myślę że tak kalkuluje Kulawik.

Co do Garguły, to sporo biegał, wygrywał pojedynki biegowe, wg mnie jeden z jego najlepszych meczy w Wiśle. Nie popadajmy w skrajności. Sarki zagrał bardzo dobrze, ale Garguła również. Chrapek w tym meczu również nie zawiódł:)

Tak jak pisze większość, piłkarze stanęli na wysokości zadania ale z "czarnymi" przekrętasami nikt jeszcze nie wygrał

4FunNow 13.04.2013 21:06

Wiadomo co z Sarkim ?

domin_czyzyny 13.04.2013 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1308249)
PS. Acha, jak Sarki się nie połamał, to powinien mieć pewny plac. Jeszcze nie przesiąkł polską ligą ma dynamikę, szybkość, robi wiatr na skrzydle.

chyba jednak coś groźnego się stało - źle to wyglądało - Sarki zwijał się z bólu.
Duży plus dla niego, od kilku meczy gra dobrze - muszę naprawdę przyznać się do błędu i muszę odwołać swoje zarzuty wobec niego.

może Sikorski się odblokuje, oby!

a mafia drukarzy to już ....a jest przesada.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1308237)
Niestety nie. Miejsce Legii i Wisły nie są przypadkowe. Legia mogła strzelić 2 gole bez pomocy sędziów. I jestem pewien, że strzeliłaby. Potem broniliby się i koncówka byłaby taka sama. Czyli albo Legia walnie z kontry na 0:3 albo Wisła strzeli kontaktowego i wszyscy będą happy. Legia z 3 pkt, kibice Wisły bo nie było kompromitacji.

Sędziowie z drukowaniem trochę się pośpieszyli. To był początek meczu, Legia bez ich pomocy była wyraźnie lepsza i mogłaby sobie sama poradzić.

Kuciak bezrobotny do 86 minuty... Żal patrzyć.

A przegraliśmy bardziej przez Małeckiego a nie sędziów. Nie podać w takiej sytuacji tylko jebnąć za trybuny to trzeba być sabotażystą to potęgi n-tej.

powyższy post pokazuje, że niejaki thechris to prowokator, sabotażysta i ukryta opcja legijna. Za każde powyższe należy mu się urlop od tego forum. Każdy kto widział dzisiejszy mecz, kibicuje Wiśle i ma trochę oleju w głowie to nie będzie obrażał naszych piłkarzy po takim meczu. Tym meczem pokazali umiejętność gry w piłkę, chęć i wolę walki - a nikt jeszcze nie wygrał w 11 na 17.
A co do Małeckiego - miał prawo strzelać, jakby strzelił byłby bohaterem. Szkoda, bo to mu się należy - najgorszego sortu bydlaki nie mogłyby na niego przy każdej okazji "wylewać pomyj".

thechris 13.04.2013 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smok (Post 1308240)
thechris:

zamilcz prowokatorze. Bo jeśli nie jesteś prowokatorem, to totalnym debilem. Na dodatek ślepym. :o)

Bez obrażania proszę. Piłka nożna nie polega na zaangażowaniu na 101% jak kolega napisał powyżej. Polega przede wszystkim na umiejętnościach. Dalej... Piłka nożna w polskim wydaniu ligowym nie polega na tym aby natłuc rywalowi jak najwięcej goli, tylko na zdobyciu 3 punktów. Legia miała prowadzenie 2:0 i było normalne, że cofnęła się i rozbijała z łatwością przez 70 minut kolejne nieudolne ataki Wisły. Są różne drogi do zdobycia 3 punktów... w polskiej lidze rzadko kiedy ktoś dąży do dobicia rywala. Legia nie miała żadnego interesu w tym aby dalej atakować... Dalej... piłka nożna nie polega na tym aby tworzyć sytuacje (których Wisła za wiele nie stworzyła) tylko polega na skuteczności... A na koniec, porównaj sobie poziom merytoryczny, poziom kultury mojego postu z Twoim...

Mecz miał swoją dramaturgię tym bardziej boli. Największym przegranym jest Małecki, który zachował się jak sabotażysta i totalny egoista. O sędziach za parę tygodni mało kto będzie pamiętał. Wynik poszedł w świat. Legia zdobyła na Wiśle w tym sezonie 6 punktów a to chyba się jeszcze nie zdarzyło w erze Cupiała.

arrosmay 13.04.2013 21:10

Chyba pierwszy raz w tym sezonie będę czekał tak bardzo na filmik z trybun. Naprawdę dzięki panowie i panie, szczególnie Ci z trybuny C za wspólne zdzieranie gardeł, to był piękny wieczór.

Sędziowie nas okradli, no cóż idzie się już do tego przyzwyczaić, choć dalej nie wiem, jak można nie widzieć czegoś, co dzieje się pół metra od Ciebie, ale cóż...

W każdym razie kibicowsko daliśmy radę, teraz wszyscy na Śląsk!

tofik 13.04.2013 21:11

Przypomina mi się podobna sytuacja, kiedy inny nasz pędziwiatr Jean Paulista w meczu z Vitorią Guimaraes uszkodził sobie bark, a starł się z grającym wtedy w Vitorii Cleberem. Pauzował niestety dłuższy czas ;[

kaszmir85 13.04.2013 21:13

Jak ktoś przez pomyłkę wziął czarną kurtkę, z krzesełka w górnej części C5, to niech piszę na priv. A jak to nie był przypadek, to nie będę tego k.... komentował...

Drozd 13.04.2013 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1308263)
Akurat Garguła zagrał całkiem nieźle. Aż byłem zaskoczony. Natomiast nie wiem czy Kulawik jest ślepy, uprzedzony czy co jeszcze, że potrafi wystawić Boguskiego, a Sarkiego trzyma na ławce. W ogóle Boguski to jest tajemnica dla mnie, tak słaby zawodnik, tak słaby fizycznie gdyby chociaż nadrabiał to techniką, ale nie, on jest we wszystkim tragicznie słaby. Dlaczego nie pracuje nad siłą, budową jeśli jest tak wątły i mizerny, nie ma szybkości, nic! Za co on jest w tej Wiśle, za co gra!

Co do meczu, fajnie że walczyli, zależało im, ale na takie mecze już nie mówiąc o pucharach sama pasja to za mało. Tu trzeba trenera z prawdziwego zdarzenia od zaraz. Który ich ustawi, nada jakiś styl.

Leć po Probierza będziesz miał styl ...

Choć z Twojej oceny Boguskiego wnioskuję, że nie wiesz za bardzo o co w piłce chodzi. Bo żeby napisać że Boguski jest we wszystkim tragicznie słaby trzeba być właśnie uprzedzonym. Za co gra?

Bo lepszego nie ma, proste. Bez niego gry nie byłoby w ogóle tylko faja do przodu, ale dla niektórych to jest właśnie styl. Całe szczęście, że nie dla Kulawika.

thechris 13.04.2013 21:15

kaszmir85... może to ktoś z rodziny sędziego się zaczaił...

Grantar 13.04.2013 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1308237)
Niestety nie. Miejsce Legii i Wisły nie są przypadkowe. Legia mogła strzelić 2 gole bez pomocy sędziów. I jestem pewien, że strzeliłaby. Potem broniliby się i koncówka byłaby taka sama. Czyli albo Legia walnie z kontry na 0:3 albo Wisła strzeli kontaktowego i wszyscy będą happy. Legia z 3 pkt, kibice Wisły bo nie było kompromitacji.
Sędziowie z drukowaniem trochę się pośpieszyli. To był początek meczu, Legia bez ich pomocy była wyraźnie lepsza i mogłaby sobie sama poradzić.
Kuciak bezrobotny do 86 minuty... Żal patrzyć.
A przegraliśmy bardziej przez Małeckiego a nie sędziów. Nie podać w takiej sytuacji tylko jebnąć za trybuny to trzeba być sabotażystą to potęgi n-tej.

Tchechris chyba się nudzisz ..... bo wymyślasz durne prowokacje ...

Zgadzam się że to był mecz na który mimo straty 3 punktów można było patrzeć bez przygnębienia ....
Dziękuję chłopakom za zaangażowanie

Dobrze Garguła, Chavez, Pereiko, Sarki, Sobol
Poprawnie: Głowa, Wilk, Burliga, Małecki, Boguski, Kosa
Słabiej: Bunoza

Poniższym obrazek jest kwintesencją pracy tego pana dzisiaj wieczorem
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...48593279_n.jpg

Dzimi 13.04.2013 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1308254)
Co do rozruszania gry, moim zdaniem duża w tym zasługa również Sarkiego. Nie wiem co siedzi w głowie Kulawika, ale trzymanie na ławce Sarkiego i wystawianie Garguły jest sabotażem.

Garguła wypadał katastrofalnie w poprzednich meczach, ale dzisiaj zagrał jednak bardzo dobre zawody, przynajmniej w 1 połowie.

Co do Sarkiego - spodziewałem się go w 1 składzie w ataku. To obecnie nasz najlepszy technicznie i motorycznie piłkarz ofensywny. Mógł grać zamiast Boguskiego od początku. Ale pewnie "likwidator" Bednarz i tak nie przedłuży z nim kontraktu...

Adenalix 13.04.2013 21:22

Przy okazji offtop dla rozładowania atmosfery (nie dotyczy piłkarzy - oni mają trzymać atmosferę do środy) zupełnie bez napinki: wszedłem sobie na moment na forum Legii i przeczytałem o rzekomych niepodyktowanych 2 karnych i 2 czerwonych kartach, czyli o skrzywdzonej (L)adacznicy. Zastanawiam się, nawet jeśli ktoś długo pił wódkę z Antonio b. szefem UOPu. Gdzie te karne i kartki można było dostrzec? Siergiei na Koseckim - dla mnie sytuacja jasna: na takim skrzyżowaniu pierwszeństwo ma bramkarz. Co jeszcze? nic mi nie przychodzi do głowy...

domin_czyzyny 13.04.2013 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1308281)
Poniższym obrazek jest kwintesencją pracy tego pana dzisiaj wieczorem
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...48593279_n.jpg

czy Pan sędzia bramkowy ma obiecane najlepsze miejsca na Pepsi Arenie podczas meczu LM z udziałem Legii Warszawa ?

dragon 13.04.2013 21:27

dla mnie podsumowanie meczu jest krótkie:

DRUKARZE (L) PZPN WARSZAWA - WISŁA KRAKÓW 2:1

thechris 13.04.2013 21:27

@ Adealix - Pareiko na Kosie na pewno bez faulu bo był spalony.

Jakby nie było spalonego to dla mnie co najwyżej za wysoka noga czyli wolny pośredni i bez kartki lub najwyżej żółta.

Ja kojarzę jedno ostre wejście Sobola prostymi nogami... Wyglądało groźne w zwolnionym tempie ale ja bym dał żółtą... Karnego dla Legii nie widziałem żadnego.

Elefant 13.04.2013 21:29

Po raz pierwszy od dłuższego czasu nie mam specjalnych pretensji do naszych.
Byli lepsi od drużyny, która ma indywidualnie lepszych zawodników.
Gdyby nie pomoc sędziego...

Wbrew temu co niektórzy piszą Legia nie miała niczego pod kontrolą. No może poza sędziami...

Sikorski :shock:


Jeżeli chodzi o zaangażowanie to nie powinno się ich chwalić. Tak powinno być w każdym meczu.
Ale pochwale, zaangażowanie było.

domin_czyzyny 13.04.2013 21:33

THECHRIS - zanim będziesz pisała kolejne głupie i prowokacyjne posty to przypomnij sobie słowa największego WIŚLAKA - Henryka Reymana. Wiesz kto to Henryk Reyman - słyszałeś kiedyś o nim ? (ja mam pewne wątpliwości)

Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.

dzisiaj piłkarze zagrali zgodnie z powyższą sentencją, przegrali ale są godni podania ręki ! - a przegrali dzięki czarnej mafii.

La Furia Dell' Est 13.04.2013 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1308273)
Bez obrażania proszę. Piłka nożna nie polega na zaangażowaniu na 101% jak kolega napisał powyżej. Polega przede wszystkim na umiejętnościach. Dalej... Piłka nożna w polskim wydaniu ligowym nie polega na tym aby natłuc rywalowi jak najwięcej goli, tylko na zdobyciu 3 punktów. Legia miała prowadzenie 2:0 i było normalne, że cofnęła się i rozbijała z łatwością przez 70 minut kolejne nieudolne ataki Wisły. Są różne drogi do zdobycia 3 punktów... w polskiej lidze rzadko kiedy ktoś dąży do dobicia rywala. Legia nie miała żadnego interesu w tym aby dalej atakować... Dalej... piłka nożna nie polega na tym aby tworzyć sytuacje (których Wisła za wiele nie stworzyła) tylko polega na skuteczności... A na koniec, porównaj sobie poziom merytoryczny, poziom kultury mojego postu z Twoim...

Mecz miał swoją dramaturgię tym bardziej boli. Największym przegranym jest Małecki, który zachował się jak sabotażysta i totalny egoista. O sędziach za parę tygodni mało kto będzie pamiętał. Wynik poszedł w świat. Legia zdobyła na Wiśle w tym sezonie 6 punktów a to chyba się jeszcze nie zdarzyło w erze Cupiała.

A nie przyszło Ci do głowy, "sherlocku"- że, gdyby nie przekęcona bramka na 0-1, nie bylo by od razu 0-2 bo to WISŁA do tego momentu prowadziła grę? Jest wolność wypowiedzi-ok...Bijesz wyłącznie pianę od wielu wielu miesięcy na tym forum- (bo, subiektywnie śmiem twierdzić, że chcesz zaistnieć w dyskusji poprzez kontrowersyjne ale głupawe posty które nic nie wnoszą. Zatem- w kwesti formalnej- mam pytanie: Dlaczego nie wykorzystasz szansy żeby się zamnknąć i nie w....iać ludzi po tak zjebanym przez "sędziów"?:evil:

murray 13.04.2013 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1308284)
czy Pan sędzia bramkowy ma obiecane najlepsze miejsca na Pepsi Arenie podczas meczu LM z udziałem Legii Warszawa ?


:rotfl:

Po tym, co pokazała Legia to nie ubije nawet muchy w kiblu w Europie.

Szkoda, że na tle tak beznadziejnej Legii Wisła zaprezentowała się równie słabo. Ten szarpnie, ten przedrybluje, ale i tak brakuje jakiegoś ogólnego planu gry, żeby to miało ręce i nogi (czyli żeby się do ....y nędzy wystawiali do podań). Ciągle zero przyspieszenia gry, zmienności pozycji.
Idzie akcja, wybicie i nikt nie stoi na 30 metrze, żeby to zebrać. Tak się nie robi.

Zaangażowanie było, nawet biegali, tutaj nie ma co mieć pretensji.

Ofsajd 13.04.2013 21:37

http://c3201142.cdn.imgwykop.pl/comm...TLBPI,w400.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl