Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 8 grudnia 2012, godz. 15:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8929)

syryls 08.12.2012 18:23

Arek Głowacki ma pensje 100 tys EURO, pewnie za sam podpis tez coś zgarnął, raz że gra chu.jowo to dwa jest ma 33 lata. Frederiksen ma pensje pewnie w granicach 30-40. Natomiast Pareiko zgarnia 80. Za tą kasę można by było kupić jednego solidnego, pewnego skrzydłowego

Wiślak709 08.12.2012 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 1290295)
e trzeba po prostu zbudować drużynę całkiem od nowa ...



w ten spsob napisane zdamie ma sens, bez wyrazu moze:!:

tormenthor 08.12.2012 18:28

Bunoza i Chavez nie potrafią grać na śliskiej murawie. Zresztą zawsze pisałem, że Gordan to poziom Wasiluka. Największy dramat jest jednak w środku pola. Sobol już nie daje rady i jest w stanie tylko kilka razy w meczu szarpnąć, a Wilk jest wolny, słaby fizycznie, kiepski technicznie, nie potrafi uderzyć z dystansu. Jedynie ambicji mu nie można odmówić. Chrapek niestety nie ma dynamiki, a Łukaszek pięknie pozoruje walkę. Z kolei Melikson myślami jest już gdzieś indziej. Ponadto aktualnie w ofensywie mamy 1/2 napastnika, czyli Genkowa. No ale Jacek i to chce nam zabrać.

Jednym słowem obraz nędzy i rozpaczy.

willow 08.12.2012 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez comek (Post 1290286)
http://www.youtube.com/watch?v=DvNohdQQtis

ile było takich zagrań Meliksona w tej rundzie?
Niech zgadnę: 0???

A nie przyszło Ci do głowy, że żeby zagrać dobrą piłkę, to jeszcze trzeba mieć komu? Trzeba mieć z kim grać?
Po ostatniej krytyce Meliksona postanowiłem sobie, że w dzisiejszym meczu szczególnie dokładnie przyglądnę się chłopakowi. Wnioski są niestety jakie są - to całe bieganie Meliksona w poprzek boiska,. holowanie piłki czy większość niecelnych podań to niestety efekt totalnego braku ruchu jego partnerów... jeden stoi i czeka, aż mu piłka podtoczy się do nóg, następnych dwóch stoi jak stado baranów i się nie pokażą na pozycję, jeszcze inny zamiast podać i wyjść to schowa się za obrońcę... Melikson nie ma z kim grać w tym zespole i lepiej niech idzie - ale nie dlatego, że nic tej drużynie nie daje, tylko dlatego, że szkoda, żeby ostatnie 3-4 lata swojej kariery zmarnował mając koło siebie bandę gamoni. Taka jest brutalna prawda.

Kulawik powinien wrócić do MESY. taktyczne zero. Mamy beznadziejny zespół i gramy na wyjeździe. Każdy średnio zdolny trener ustawiłby drużynę na grę z kontry, ale nie Kulawik - sen o dawnej potędze Wisły karze mu rzucać się na ślepo do ataku zostawiając z tyłu asów defensywny w postaci Fredka czy Jovanovica. Żeby jeszcze miał kim atakować - a gdzie tam. Posadził na ławie Genkowa (ok. chory), ale i Bogusia czy Kojota, który jaki jest taki jest, ale przynajmniej umie zagrać kombinacyjnie, a wystarczyło mu na to 5 minut dzisiejszego meczu...

W końcu, jak się po raz dziesiąty na konferencji przedmeczowej powie, że "...zagramy wysokim pressingiem.." to wiadomo, jak zareaguje trener przeciwnej drużyny...

Arked 08.12.2012 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1290294)
Za wypożyczenie Quioto daliśmy 100 K euro.
Bez odbioru.

Rzekomo. Nawet jeśli, to wciąż bardzo mała suma. Bez odbioru,

Kluvi 08.12.2012 18:34

willow o czym ty piszesz? chłopie co chciałeś zrobić??!! od ponad miesiąca nasza obrona nie zgrywała się bo jak nie kontuzja to kartki jakbyś dziś tego nie zestawił stawiam wszystko że wynik byłby podobny..
Nie kminicie tego że on ma spad po Probierzu? Co z tym chciałeś zrobić?? tym bardziej po "motywujących" wypowiedziach Łysego w tym roku to już w ogóle.. ferment tam jest mega..

christof20 08.12.2012 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak709 (Post 1290283)
tak czy inaczej - tak sie dluzej nie da. trzeba to wszystko rozdupczyc i postawic nowe, od fudamentow.

Ale jak ? Bez porządnych obiektów treningowych ?? Bez szkolenia młodzieży ?? Bez skautów ?? Jeśli nasi decydenci skupią się tylko na budowie drużyny, to prędzej czy później dojdziemy do tego samego punktu, w którym jesteśmy obecnie.

nesta 08.12.2012 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1290300)
A nie przyszło Ci do głowy, że żeby zagrać dobrą piłkę, to jeszcze trzeba mieć komu? Trzeba mieć z kim grać?
Po ostatniej krytyce Meliksona postanowiłem sobie, że w dzisiejszym meczu szczególnie dokładnie przyglądnę się chłopakowi. Wnioski są niestety jakie są - to całe bieganie Meliksona w poprzek boiska,. holowanie piłki czy większość niecelnych podań to niestety efekt totalnego braku ruchu jego partnerów... jeden stoi i czeka, aż mu piłka podtoczy się do nóg, następnych dwóch stoi jak stado baranów i się nie pokażą na pozycję, jeszcze inny zamiast podać i wyjść to schowa się za obrońcę... Melikson nie ma z kim grać w tym zespole i lepiej niech idzie - ale nie dlatego, że nic tej drużynie nie daje, tylko dlatego, że szkoda, żeby ostatnie 3-4 lata swojej kariery zmarnował mając koło siebie bandę gamoni. Taka jest brutalna prawda.

Kulawik powinien wrócić do MESY. taktyczne zero. Mamy beznadziejny zespół i gramy na wyjeździe. Każdy średnio zdolny trener ustawiłby drużynę na grę z kontry, ale nie Kulawik - sen o dawnej potędze Wisły karze mu rzucać się na ślepo do ataku zostawiając z tyłu asów defensywny w postaci Fredka czy Jovanovica. Żeby jeszcze miał kim atakować - a gdzie tam. Posadził na ławie Genkowa (ok. chory), ale i Bogusia czy Kojota, który jaki jest taki jest, ale przynajmniej umie zagrać kombinacyjnie, a wystarczyło mu na to 5 minut dzisiejszego meczu...

W końcu, jak się po raz dziesiąty na konferencji przedmeczowej powie, że "...zagramy wysokim pressingiem.." to wiadomo, jak zareaguje trener przeciwnej drużyny...

Az chcialoby sie kliknac "Lubie to" gdyby byla taka opcja. Od siebie jeszcze dodam aby zwrocic uwage jak poszczegolni pilkarze obnizyli loty w ostatnim czasie. To tez miara trenera jak prezentuja sie pod jego reka zawodnicy i niestety od odejscia Maskanta mamy caly czas zjazd w dol. Przeciez Chavez na poczatku byl czolowym obronca ligi, silnym, szybkim, jednym z najlepszych. A teraz ? Jovanovic jak do nas przychodzil rowniez zbieral dobre recenzje, pierwsze tygodnie w Wisle to potwierdzaly. Melikson jest tutaj flagowym przykladem. To samo Iliev.. A Wilk, przeciez ocieral sie o kadre i gral naprawde rewelacyjne mecze! Tu musi przyjsc porzadny trener i porzadni zawodnicy. Jedno bez drugiego funkcjonowac nie bedzie.

Wiślak709 08.12.2012 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 1290303)
Ale jak ? Bez porządnych obiektów treningowych ?? Bez szkolenia młodzieży ?? Bez skautów ?? Jeśli nasi decydenci skupią się tylko na budowie drużyny, to prędzej czy później dojdziemy do tego samego punktu, w którym jesteśmy obecnie.

tylko coz mamy do stracenia? chcesz nadal ogladac Wisle przegrywajacą z lubinem 4-1? trzeba probowac zrobic cos nowego.

nesta 08.12.2012 18:49

Jeszcze niedawno sie jechalo do Zaglebia i zastanawialo czy bedzie 3, 4 czy 5 dla Wisly, po lekkim, przyjemnym meczu i klepaniu pilki. Skandal do czego doprowadzili ta druzyne - wszyscy, pilkarze, dzialacze, trenerzy, wlasciciel. Banda sk...
Pilkarzykow z jakis balkanskich i polskich wiosek, dzialaczy z Myslenic, ktorzy nie wiedza w jakim klubie graja i pracuja.
Maja wszystko, zajebisty stadion, kibicow, przepiekne miasto. Wszystko zeby stworzyc tu wielki klub.

murray 08.12.2012 18:50

Łukasz Garguła - najlepszy ligowy strzelec tej drużyny.
Bóg chyba sobie drwi.

La Furia Dell' Est 08.12.2012 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi;1290228[B
]La Furia.. a co Ty chcesz od trenera?[/B] On kupował tych piłkarzy? On ich przygotowywał do sezonu? Kula kleił z tego co tylko się da, ale jak widać to było nierealne zrobić COŚ z tego i jeszcze ten j...ny pech że co mecz inny skład obrony był..
No nic czas na na prawdę porządne zmiany, tylko czy ze swoimi "doradcami" Cupiał coś zmieni?

Nic nie chcę od trenera, nic od "zawodników" i tym bardziej nic od Bednarza. Ja tylko proszę na kolanach Św.Mikolaja, żeby ich zabrał w pisdu.....Ciebie też namawiam...proś ze mną-może się spełni...A jak ich juz nie bedzie na R22...to byc może, uda się jak napisał Wisłazwe: zaorać.....i od poczatku nowe zdrowe fundamenty zbudować...innej drogi nie ma....

Zwitter 08.12.2012 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1290308)
Jeszcze niedawno sie jechalo do Zaglebia i zastanawialo czy bedzie 3, 4 czy 5 dla Wisly, po lekkim, przyjemnym meczu i klepaniu pilki.

Nie tak niedawno. Te czasy minęły z 10 lat temu, kiedy to mieliśmy tą słynną pakę z Szymkiem, Żurawiem...
Chociaż fakt, że jeszcze nie tak dawno nikt nie brał pod uwagę innej możliwości niż 3 punkty.
Life is brutal.

Grantar 08.12.2012 18:55

Meleks jest najlepszy w tej ferajnie ... szybkościowo technicznie i piłkarsko (trochę gorzej ze sferą mentalnościową- to nie jest urodzony lider)
Od roku miałem nadzieję że w oparciu o niego ktoś zbuduję Wisłę ale rzeczywiście to nie wyszło ani Probierzowi ani Kulawikowi ...
Meleks czasem nie ma z kim pograć ... tylko Chrapek i Illiev a czas Garguła potrafili z nim rozgrywać piłkę. Żaden napastnik (jeśli tych co mamy można tak nazwać) nie potrafi wyjść w tempo do podania ...

Jagul 08.12.2012 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1290301)
Rzekomo. Nawet jeśli, to wciąż bardzo mała suma. Bez odbioru,

100tys euro to dla Ciebie mała suma?
W przeliczeniu około 400tys złotych poszło w piz...

Nehiar 08.12.2012 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 1290303)
Ale jak ? Bez porządnych obiektów treningowych ?? Bez szkolenia młodzieży ?? Bez skautów ?? Jeśli nasi decydenci skupią się tylko na budowie drużyny, to prędzej czy później dojdziemy do tego samego punktu, w którym jesteśmy obecnie.

No właśnie te rzeczy o których mówisz to są fundamenty ... Jak wiadomo budowanie wieżowca na marnych fundamentach mija się z celem, ale chyba kierownictwo Wisły o tym nie wie ... Trzeba niestety zacząć budować właśnie od tych fundamentów, ale niestety nic na to nie wskazuje, tylko w dalszym ciągu będzie remontować to co się rozpada.

Bóg Trybun (objawion) 08.12.2012 18:59

ZAMIAST JECZEC I SACZYC JAD MOZE ZAINTERESOWALBY SIE KTOS TEMATEM POWAZNIEJSZYM, NIZ ZBIERANINA WYSOKO OPLACANYCH NAJEMNIKOW Z LOGO S.A. NA KOSZULKACH?

>> http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8933 <<

Wlasnie teraz jest szansa pokazac, ze Wisla to my a nie "zawodowcy" - a poki co nie prezentujemy sie od nich o wiele lepiej.

PS. Wali mnie, ze offtop, kto jest trescia a kto offtopem w tym klubie pokazala cala runda.

Arked 08.12.2012 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1290313)
100tys euro to dla Ciebie mała suma?
W przeliczeniu około 400tys złotych poszło w piz...

W poważnej piłce, w jaką zawsze chciał bawić się Cupiał, to są grosze.

gigant 08.12.2012 19:10

Jest grudzień i zbliza się szopka. Dzisiaj 11 pastuchów pokazało 11 baranom ze nie tylko żłób się liczy.

Za przeproszeniem, Kulawik tak pomaga druzynie w czasie meczu, jak pęknięta guma zabezpiecza przed aids. Wypuszcza druzynę z imitacją napastnika, by przy stanie 0-4 wpuścić trzech. Garguła przechodził cały mecz i po karnym pół minuty przed koncem, porwał piłkę na srodek boiska, chyba chciał jeszcze wyrównac.

Trzeba zostawić Miskiewicza, Chrapka, Urygę i moze jeszcze Szewczyka, resztę wypier.dolić na zbity pysk, łącznie z Kulawikiem.

Adenalix 08.12.2012 19:10

Kilka uwag ode mnie:

1. Kula w tym meczu pokazał, że jego podstawowym problemem jest - jak w przypadku wszystkich przeciętnych trenerów - nie umiejętność pracy pod presją, w niekorzystnych warunkach. On pierwszy pogodził się z porażką w 17 minucie. Żadnej zmiany po 20-30 minutach, która dałaby impuls piłkarzom, pokazała, że jeszcze walczymy mimo niekorzystnego wyniku. Skoro Jaga potrafiła w dziesięciu wrócić z 0-3, to my też możemy. Ale do tego trzeba charyzmy i odwagi. Dlatego uważam jak willow - Kula co najwyżej do MESY.

2. Ten mecz jest dokładnym odzwierciedleniem tego sezonu. Mecz niby wyrównany, niby gramy do przodu i wymieniamy podania, tyle samo prawie celnych strzałów co Zagłębie, przewaga w posiadaniu piłki, a sami sobie strzelamy gole i przegrywamy jak frajerzy. Tak przegraliśmy albo z remisowaliśmy z Lechem, Koroną, Jagą, Górnikiem, Pogonią, Podbeskidziem... i możnaby tak wymieniać. Brak w tej drużynie ognia, ducha, wiary, która pchałaby ich po sukces. Taka drużyna nawet w I lidze miałaby środek tabeli. Są spóźnieni o jedno tempo, nie wsadzą nogi na tzw. spaw, nie są pod grą, nie dadzą na meczu "ile fabryka dała"... Stąd tyle w tej rundzie głupich goli co sami je sobie strzelamy. Od początku TF tyle ich nie było co teraz w pięć miesięcy. Najgorsze, że to est reakcja łańcuchowa z piłkarzami. Widzą nawzajem, że nie ma tu magii, chemii na meczu, że w akcji ofensywnej bierze udział 2-3 piłkarzy będących najbliżej piłki i to się udziela nawet tym, którzy mieliby ochotę zapieprzać z serduchem. Wszak tu musi być 11 Spartan, albo Spartanie zamienią się w zwykłych tchórzliwych gówniarzy.
3. Trzeba radykalnych cięć. Nie ma tu miejsca na cierpliwą pracę z psychologiem. Nie ten klub, nie te oczekiwania, nie ten budżet płacowy. Tutaj jeśli zarabiasz niemal najlepiej w lidze, albo dajesz nam jakość, albo wypier-papier. Zima jest doskonałym czasem żeby wyczyścić klub z tych, którzy są obciążeniem dla budżetu nie dając nam piłkarskiego potencjału. Każdy ma swoją listę w głowie, ja sprzedałbym albo rozwiązał kontrakty z wszystkimi zawodnikami powyżej 30stki oprócz Sobola (włącznie z Głową), wypożyczył nie radzących sobie Burligi, Czekaja, Urygę (nie gra), Szewczyka zostawiając jedynie Chrapka, pozbyłbym się Jaliensa, Ilieva, Genkova, Duńczyka, Jovanovicia, Pareiki i.... poszedłbym do Bogusia licząc, że przekonam go, żeby raz jeszcze jego oczy zapłonęły pragnieniem zdobycia scudetto, aby zapełnić stadion, poczuć więź, nadzieję na międzynarodowy sukces. Trzeba nam prezesa z długofalową wizją (akademia, scouting), trenera z charyzmą, któremu zaufają piłkarze (np. Nowak, Nawałka, albo ktoś z zagranicy) i piłkarzy, którzy są głodni sukcesów i chcą się rozwijać, a Wisła im w tym pomoże pod warunkiem, że bezwarunkowo poświęcą się Wiśle jak Sobol, jak kiedyś Żuraw z Frankiem, Kosą, Szymkiem i Baszczem. Można tu wymieniać Pawłowskich, Jankowskich, Soboty, Sochy, Przybylskich, Mile, Małeckich i innych, których ja bym widział w drużynie, ale najważniejsze: nie leczmy zachowawczo zęba, który nadaje się do wyrwania. Półśrodki spowodują, że skończymy na 12 miejscu z bandą wypalonych gwiazd na wysokich kontraktach na następny sezon.

tofik 08.12.2012 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1290317)
W poważnej piłce, w jaką zawsze chciał bawić się Cupiał, to są grosze.

Przecież często 300-400 k euro to dla nas zaporowa cena za piłkarza.
Wszystko z biedy. Nie kupię za 400 bo mnie nie stać, wydam 100 na badziew, który mi się zepsuje po tygodniu. Niestety takie błędne koło.

wolfy 08.12.2012 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez La Furia Dell' Est (Post 1290310)
Nic nie chcę od trenera, nic od "zawodników" i tym bardziej nic od Bednarza. Ja tylko proszę na kolanach Św.Mikolaja, żeby ich zabrał w pisdu.....Ciebie też namawiam...proś ze mną-może się spełni...

Dobra, ktoś to kiedyś musiał zrobić, ale nie czuję się z tym dobrze...

Św. Mikołaj nie istnieje.

Adenalix 08.12.2012 19:18

Piłkarze są mi winni za słuchawki Koss Porta Pro, którymi cisnąłem o ziemię przy 1-0. I muszą wytłumaczyć Żonie, która wyszła z domu, że Wisła wcale nie jest od niej ważniejsza.

Ogryzek 08.12.2012 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1290309)
Łukasz Garguła - najlepszy ligowy strzelec tej drużyny.
Bóg chyba sobie drwi.

Celne spostrzeżenie:D

Wiślak709 08.12.2012 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1290322)
Piłkarze są mi winni za słuchawki Koss Porta Pro, którymi cisnąłem o ziemię przy 1-0. I muszą wytłumaczyć Żonie, która wyszła z domu, że Wisła wcale nie jest od niej ważniejsza.



jak to kierwa nie jest?:D

Zona moze odejsc, klub zostanie :)

Ogryzek 08.12.2012 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tormenthor (Post 1290271)
No cóż. Mamy Polaków w składzie, próbujemy grac krakowską piłkę, stawiamy na młodzież. Jest bosko!!! Ci co ,,zwalniali" Maaskanta powinni być zadowoleni. No i wreszcie kibice nie musieli oglądać Lameyów czy Jaliensów. Do tego zamiast Siwakowa, Nuneza czy Jirsaka po boisku biega chyba najsłabszy DM w lidze Czaruś Wilk. No i jeszcze PMSZ w postaci Kulawika robi miejsce w środku pola dla flagowego transferu Jacusia, czyli Łukaszka Garguły a Meliksona rzuca na skrzydło, gdzie traci on połowę swojej wartości.

Szkoda że nie dostaliśmy ze 6 : 0. Może by ktoś wreszcie zrozumiał, że idziemy na dno.

Ale pitolisz, za przeproszeniem, gdzie ci młodzi Polacy w Wiśle poza Chrapkiem? Sprowadziliśmy jakichś z niższych lig utalentowanych przed sezonem, czy w ramach oszczędności wzięliśmy na siłę do zespołu kogokolwiek kto biega prosto z ME?

Nie zakłamuj faktów, bo scenariusz jest inny. Nie stać nas na drogich zagranicznych piłkarzy + Garguła i odchodzimy od tego, ale w zamian nie ma ani polskiej Wisły, ani młodej Wisły tylko łapanka na zasadzie kto chce mniej ten lepszy. czyli ani model Legii z "drogim" szkoleniem młodych, ani Górnik Zabrze z tanim wyszukiwaniem w niższych ligach tylko łapanka jak swego czasu w Wodzisławiu. Tylko z kartą na ręku żeby się odbudować....

Tak nisko upadliśmy...

JEDREK76 08.12.2012 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1290316)
ZAMIAST JECZEC I SACZYC JAD MOZE ZAINTERESOWALBY SIE KTOS TEMATEM POWAZNIEJSZYM, NIZ ZBIERANINA WYSOKO OPLACANYCH NAJEMNIKOW Z LOGO S.A. NA KOSZULKACH?

>> http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8933 <<

Wlasnie teraz jest szansa pokazac, ze Wisla to my a nie "zawodowcy" - a poki co nie prezentujemy sie od nich o wiele lepiej.

PS. Wali mnie, ze offtop, kto jest trescia a kto offtopem w tym klubie pokazala cala runda.

Święta prawda.

Zamiast przejmować się tymi przepłaconymi skórokopkami, niegodnymi noszenia na sercu Białej Gwiazdy (inna sprawa, że tymczasem szmacą logo SSA), zróbcie dobry uczynek przed Świętami.

thechris 08.12.2012 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1290322)
Piłkarze są mi winni za słuchawki Koss Porta Pro, którymi cisnąłem o ziemię przy 1-0. I muszą wytłumaczyć Żonie, która wyszła z domu, że Wisła wcale nie jest od niej ważniejsza.

Bardzo przeciętne słuchawki te kpp. Zainwestuj w AKG K420 lub V-jays.

wolfy 08.12.2012 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1290331)
Ale pitolisz, za przeproszeniem, gdzie ci młodzi Polacy w Wiśle poza Chrapkiem? Sprowadziliśmy jakichś z niższych lig utalentowanych przed sezonem, czy w ramach oszczędności wzięliśmy na siłę do zespołu kogokolwiek kto biega prosto z ME?

Miśkiewicz i ten drugi, jak on miał?..
Młodzi, Polacy, z niższych lig:>

Poza tym jest jeszcze Szewczyk, jest Czekaj. Teraz testujemy dwóch młodych polskich bramkarzy z niższych lig. Jakby nie patrzeć - plan jest powoli realizowany i widać pierwsze efekty:haha: Nie spadniemy pewnie jeszcze w tym sezonie, bo na szczęście są PBB i GKS (swoja drogą też mocno stawiający na młodych rodaków), ale - jak to powiadają - "nie od razu Kraków zbudowano".

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 1290316)
ZAMIAST JECZEC I SACZYC JAD MOZE ZAINTERESOWALBY SIE KTOS TEMATEM POWAZNIEJSZYM, NIZ ZBIERANINA WYSOKO OPLACANYCH NAJEMNIKOW Z LOGO S.A. NA KOSZULKACH?

>> http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8933 <<

Wlasnie teraz jest szansa pokazac, ze Wisla to my a nie "zawodowcy" - a poki co nie prezentujemy sie od nich o wiele lepiej.

Słuszna uwaga.

INZAGHI 08.12.2012 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1290334)
Bardzo przeciętne słuchawki te kpp. Zainwestuj w AKG K420 lub V-jays.

Ja jakbym miał żonę to bym cisnął ją o podłogę, bo gdyby moim Denon AH D2000 cos sie stało to bym sie rozpłakał. Polecam je bardzo.

łazik 08.12.2012 20:01

Pytanie brzmi : kiedy ostatnio dostaliśmy 1 do 4 ?
Przypomina mi się Saragossa , ale nie dam sobie głowy urwać , że potem nic nie było .
Ale żeby w lisze ..... ?

Eternit 08.12.2012 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez łazik (Post 1290338)
Pytanie brzmi : kiedy ostatnio dostaliśmy 1 do 4 ?
Przypomina mi się Saragossa , ale nie dam sobie głowy urwać , że potem nic nie było .
Ale żeby w lisze ..... ?

Słabą kolega ma pamięć. Później w lidze było jeszcze: 4:1 z Legią(2003), 5:1 z Legią (2005). 0:4 u siebie z Groclinem(07), 1:4 u siebie z Lechem(08).

jcts 08.12.2012 20:14

No i przecież z Amiką w Poznaniu 1-4 dwa sezony temu...wtedy co Cleber kontuzje zlapał. To był 30.10.2010

soQlABG 08.12.2012 20:14

Jaki jest obecny budzet Wisły?

łazik 08.12.2012 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1290339)
Słabą kolega ma pamięć. Później w lidze było jeszcze: 4:1 z Legią(2003), 5:1 z Legią (2005). 0:4 u siebie z Groclinem(07), 1:4 u siebie z Lechem(08).

tak , tak
I tym dobrym akcentem zacznijmy zimę ....

La Furia Dell' Est 08.12.2012 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1290321)
Dobra, ktoś to kiedyś musiał zrobić, ale nie czuję się z tym dobrze...

Św. Mikołaj nie istnieje.

Niedość ,że Oni to jeszczy TY...no zjebałeś mi święta zabierając nadzieję...

soQlABG 08.12.2012 20:28

Wisła gra bez skrzydłowych, bez napastnika, bez bocznych obrońców. Nie rozumiem Kulawika wystawia wynalazki takie jak Frederiksen czy Jovanović, który jakims cudem grał w LM zamiast poszperać i dać zawodników z MESA na tą pozycje...

WISŁAZWE 08.12.2012 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1290244)
Myślę, że jemu nalezy się szacunek za kase jaką władował. Bez Cupiała dalej byśmy się pałętali po 3 lidze.


Jasne, że należy się szacunek, to nie podlega wątpliwości. Facet od 15 lat ładuje swoje środki, w klub który do tej pory nie spełnił jego oczekiwań w 100%. Tylko teraz jest druga strona medalu...

Może i bez niego pałętalibyśmy się po III ligach, grali z jakimiś drużynami, których nazwę pierwszy raz usłyszelibyśmy na uszy przed rozpoczęciem meczu.

Ale chyba w takiej drużynie grali by ludzie, którym zależy, którzy na boisku zostawiali by więcej zdrowia niż nie jeden z obecnych najemników z logo s.s.a na koszulce.

Na dzień dzisiejszy chyba trzeba przed meczem wypić coś mocniejszego, żeby oglądnąć poczynania gwiazd. Wiem zaraz się pojawią głosy, że należy się skupić na dopingowaniu, a nie na boiskowych wydarzeniach, no ale szczerze mówiąc chcąc nie chcą kilka razy spoglądnie się na murawę a to co się tam widzi woła o pomstę do nieba. Najlepiej to widać kiedy mecz/powtórkę ogląda się na spokojnie. Wtedy można poświęcić czas na ocenę i przemyślenia poczynań co po niektórych piłkarzy. Wnioski nasuwają się same.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1290248)
z Cupiałem jest nie możliwe postawić prawdziwe fundamenty gdyż on szybko zmienia zdanie, on co dwa lata zmienia koncepcja albo nawet częściej i to jest główny problem

Zgadza się, więc jako dorosły i w pełni odpowiedzialny człowiek Cupiał powinien w końcu powiedzieć jasno co dalej z tą Wisłą. Czy nadal będziemy oglądali gówniane poczynania, zatrudniali specjalistów od mydlenia oczom kibiców, jak to wspaniale chłopcy pracują na treningach a drużyna jest tak zmotywowana, że nawet Barcelona nas nie pokona. Czy długo będziemy jeszcze słuchać wypowiedzi naszego szanownego Pana Jacka Bednarza, który nadal uparcie będzie twierdził, że Daniel Sikorski to zawodnik na miarę mistrzostwa Polski a Frederiksen to doświadczony obrońca..

Czy Cupiałowi podoba się taka Wisła? Zarówno pod względem infrastruktury jak i personalnym? Martwi mnie tak stan rzeczy, martwi fakt, że podczas tego całego odchudzania kadry, kryzysu finansowego właściciel klubu ani razu nie zabrał publicznie głosu. Teraz jest to chyba konieczne, czas najwyższy określić swoje zamiary względem klubu...

Jeżeli nie może/ nie chce już pakować w ten klub pieniędzy niech powie to wprost. Jeśli naprawdę kocha ją jako Kibic i chce dla niej jak najlepiej a nie może dać jej nic więcej niech ją sprzeda... Zawsze to nowy impuls i nadzieję na zmianę.

Kolejna rewolucja tzw ''rewolucja półroczna/roczna'' nic nam nie da. Jedynie polityka długofalowa może przynieść oczekiwany efekt, ale do tego potrzebny jest właściciel, który wpompuje w ten klub duży zastrzyk gotówki, przewietrzy szatnie łącznie z biurami prezesów, dyrektorów i postawi na rozwój infrastruktury.

buczo1985 08.12.2012 20:29

No to mnie czekała niespodzianka jak wróciłem do domu. 4:1 daje poważne przesłanki do umartwiania się nad losem Wisły wiosną. Jeśli w klubie nic się nie zmieni to stawiam, że zajmiemy 14 miejsce w lidze....

syryls 08.12.2012 20:31

http://this11.com/boards/abDRAaqakF.jpg - tak to wyglądało w sezonie 10/11, z tym że Kirm był w wysokiej formie i zamiast kombinować(zacząć bawić się w tiki takę) wychodził na pozycje, po czym po jego dośrodkowaniu badź strzału stwarzaliśmy zagrożenie. Teraz wygląda to tak że nie posiadamy żadnego skrzydłowego, Melikson jak ten boczny schodzi do środka, natomiast Garguła powinien zająć jego miejsce, ale nie robi tego ponieważ najważniejszą czynnością jest żucie gumy, Chrapek nie jest typowym skrzydłowym i nie ma jak zdobyć bramki, czasem coś wyjdzie a czasem nie. Maaskant i Moskal to mimo wszystko mieli pojęcie taktyczne, a Probierz i Kulawik są debilami w tym zakresie. Nie mamy chłopców do biegania, ale jakiś zmysł taktyczny i powinno być lepiej. Smuda pewnie dołaczy do grona debili. Jedynym sensownym rozwiązaniem jest zatrudnienie zachodniego szkoleniowca albo powrót do korzeni vel. Moskala. Sezon można uratować Pucharem Polski, ale Śląsk może nam to nadzieje szybko odebrać jak sami nie będą pewni miejscem w Pucharach. Zresztą mecze Wisły będziemy oglądać tylko samej rozrywki. Bądź co bądź Podbeskidzie i GKS spadnie. A sezon może nam "rozdupcyć" Bednarz swoimi transferami w zimie "z" i "do" klubu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl