![]() |
krotko i na temat
w.yjebać ich wszytskich. oddac kase za karnety nie dopingowac tych bluznierców. |
Wystarczy popatrzeć w tabelowe statystyki. Mniej bramek niż my strzeliły tylko dwa zespoły: Korona (8) i GKS (6). My 9. Podbeskidzie: 12. Legła: 25... Jeśli traci się dużo bramek to trzeba jeszcze więcej zdobywać a nie strzelamy jedną i bronimy wyniku... Ile już meczy Wisła w dokładnie taki sam sposób zremisowała? Chyba wystarczająco dużo żeby czegoś się nauczyć...Ale nie, nie u nas... Ja pie*dole nie mam już do nich siły...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja się nie mogę doczekać na posty milosza o tym jak z "tygodnia na tydzień wnosimy się na na coraz wyższy poziom sportowy" oraz, że Kulawik wprowadził nowego ducha. Milosz czekam :D
|
Zenada.... i co dalej?? :(
|
Nędza! Patałachy które grając w przewadze tylko by się bronili. Mam wrażenie że gdyby nie Boguski który brał gre na siebie to byśmy połowy nie przeszli.
Jeszcze Kulawik mnie rozwalił. Być tyle lat w Wiśle i kompletnie nie znać zespołu. Złe zmiany, zły dobór zawodników (Frederiksen). Jest naprawdę źle. Jeszcze trzy punkty niech w tym roku zdobędą choć łatwo nie będzie i niech zweryfikują plany. W tym roku raczej utrzymanie, ale w następnym będzie płacz straszliwy. |
Jeżeli Panu Cupiałowi zależy jeszcze na Wiśle powinien wy.......ić jak najszybciej tego łysego legioniste i połowę tej drużyny. Teraz żałuje Maaskanta i Stana odkąd oni odeszli wszystko się wali w tym klubie.
|
Pamiętacie taki mecz z przed roku, dwóch z Legią u siebie frajersko zremisowany gdy grając chyba 40' z przewagą jednego a z 20' z przewagą dwóch nie potrafiliśmy okazji sobie stworzyć?
Widać nic się nie zmienilo. |
Cytat:
Jest o połowę tańszy niż Paljić. :foch: A więc z punktu widzenia łysego dwa razy lepszy:-D Cytat:
|
Cytat:
|
Jedynie co potrafi Kulawik, to pokazywać "grać spokojnie". Tak też grali w drugiej połowie-zero agresji, prawie wszystkie piłki stykowe przegrywali. Co Tomasz Kulawik zrobił im w przerwie? Zrobił im lewatywę mózgów? Takie zakończenie było niestety do przewidzenia, bo już z Widzewem byli tego blisko. Ta drużyna to jakaś totalna popierdułka.
|
Cytat:
|
|
IDIOCI jak można tak grać , panie Kulawik czy pan ma wpływ na tą zasrana drużynę.Grając w przewadze zamiast atakować i trzymać Koronę w polu karnym to debile wycofują pod swoją bramkę ściągają Koronę i tracą piłkę.Nakręcali ich i pokazywali im że mają szanse .45 lat kibicuję WIŚLE i wstyd mi dzisiaj przed żoną i córką za swoje zachowanie przed telewizorem.Dostałem Białej Gorączki jak patrzyłem na grę najlepszej drużyny w Polsce w XXI wieku .ZASRANI PIŁKARZYKI, ZHAŃBILIŚCIE BARWY WISŁY SWOJA GRĄ.
|
A już miałem nawet nie patrzyć na naszych "pitbuli" ze względu na przeczucie klęski na tle kieleckich graczy, ale jednak skusił mnie wynik po I połówce, i z całego serca żałuję że obserwowałem tą amatorszczyznę w naszym wykonaniu, graliśmy bezsensownie nie wspominając o innych wiadomych okolicznościach w tym meczu... Fartowne bramki i zwycięstwa za Maaskanta >>>..> "krakowska piłka" czy też "krakowska barcelona" za Moskala i Kulawika. Podania i posiadanie piłki nie oznaczają bramek czy w naszym przypadku strzałów na bramkę.
|
Statystyka strzałów: 10 - 8. No ja .......e jak to możliwe grając momentami w przewadze 2 zawodników.
|
To co wyczyniają te wkłady to się w pale ....a mać nie mieści. Dwóch więcej, DWÓCH i tak dostać w cipę. Wszyscy, może poza Chrapkiem, Boguskim, Bunozą i Chavezem nadają się na wyjeb, inaczej tego określić nie można. Co za patałachy. A Jasio F. to najgorszy, NAJGORSZY zawodnik w historii Wisły Cupiała. Lantame Ouadja, Beto, Edno, Brasilia, Vlastimil Vidlicka, każdy z nich był lepszy. Jak tego można było nie wygrać? Jakim cudem?
ZERO CHARAKTERU. |
Kiedy strzeliliśmy choć bramkę grając w przewadze ? Odkąd pamiętam nie potrafiliśmy wykorzystać atutu gry w przewadze, to przykre.
|
Teraz płaczecie, a po meczach śpiewacie im i klaszczecie. Zamiast śpiewać im "Czy wygrywasz, czy nie..." trzeba sobie zadać pytanie, komu to śpiewacie ? Słowo "kocham" odnosi się do klubu a nie tych frajerów. A oni myślą, że to ich kochacie, nawet jak za chwilę spuszczą nas do II ligi.
|
Cytat:
A problemy pod koniec 2. połowy to raczej kwestia braku sił niż charakteru. Poza tym nie ma co robić tragedii -- zremisowaliśmy na wyjeździe z sąsiadem z tabeli -- w gruncie rzeczy to pozytywny wyniki. Z innej beczki: Hajto przed chwilą powiedział, że nadal uważa że Wisła ma największy potencjał ofensywny w polskiej lidze. Wyłączyłme tv. |
Trzeba ich przywitac dzisiaj lub na treningu
|
Hajto może się szykuje na przyjazd do Krakowa? ;] Liczy że go Cupiał na trenera weźmie....
|
Cytat:
Na ilu meczach kosza byłeś w tym sezonie, że tak piszesz? Na tylu, na ile wpuszczali za darmo? Ja byłem na każdym u siebie, oraz na każdym w PLKK na wyjeździe i powiem tyle - jak sugerujesz, że koszykarki podchodzą do swoich obowiązków podobnie jak piłkarze, czyli bez serca do walki, że pokazują brak ambicji i "wdupiemiejstwo", to masz chyba bardzo wysoką gorączkę. Albo oglądasz mecze spoza hali, może wjedź na mecz i siądź w miarę blisko boiska, aby mieć dobry widok? Koszykarkom nie trzeba żadnego transparentu o zaangażowaniu pokazywać, napis był kierowany do trenera i z tego co widziałem do Tiny (która opuściła trening jak twierdzą kibice zrzeszeni) nawet nie wiesz o co chodzi w transparencie, który z kolegami wyciągałeś? Fakt, że mają chwile dekoncentracji - ale w poprzednich sezonach też tak było i jest to jakaś cecha damskiej koszykówki. Porównujesz grę Pawlak do Sobola, czy Guły? Horti do Frederiksena? Anke de Mondt do Wilka? Weź się puknij, nie ta klasa w ogóle. Po tym co piłkarzyki pokazują w tym sezonie (poza 1 połową w meczu z Widzewem, gra była OK) zasługują na obcięcie kontraktów o 70% i tyle. |
Cytat:
Trzeba mimo wszystko uczciwie przyznać, że z Szewczyka zbyt wiele nie będzie, podobnie jak z Czekaja niestety, Osman wrócił i nasza gra w obronie poza golem była ok. |
Po strzeleniu gola nasi gwiazdorzy uznali już że mecz wygrali. Gdy grali z przewagą dwóch zupełnie mieli wyj..ne na mecz. Wisła to teraz jest drużyna która będzie wygrywała gdy piłkarze będą dawać z siebie 100% . Ale my mamy gwiazdy które mają w głowie że trzeba biegać i walczyć tylko z Legią Lechem i w pucharach a te czasy się skończyły
Nie pamiętam kiedy tak się wstydziłem za Wisłę jak dziś |
Czepianie się Kulawika trochę nie na miejscu jest bo skład ma jaki ma. Ale faktem jest że w ost minutach zabrakło tego co robiliśmy grając jeszcze w 11 na 11!!!! 90 minuta mamy przewagę w zawodnikach, zamiast klepać sobie piłkę i to rozciągać to oni szarpali się i na głupie wolne Koronie pozwalali.. Przede wszystkim trzeba zgonić piłkarzy za ich postawę.. Bo jeśli nawet już byli zmęczeni to jak wyżej napisałem klepać piłą niech Korona zapierd..ala!!
Dajmy wreszcie jakiemuś trenerowi porządnie popracować, jak np Nawałce w Górniku.. i dopiero wtedy oceniajmy.. |
1. Totalne frajerstwo.
2. Odgwizdanie dwóch spalonych w końcówce, gdy nasi wychodzili sam na sam - żenada. Sędzia drukarz. 3. Mielcarski .......ący farmazony przez 90 minut - metr poniżej mułu. Gada o wszystkim tylko nie o meczu. Te jego wywody sprawiają, że człowiek ma ochotę wyłączyć podczas meczu komentarz. :F ....A CO ZA SEZON (c) Czarek Wilk |
Cytat:
|
Cytat:
|
Szkoda słów jakie to są pajace,9na11 dajemy się stłamsić Koronie zamiast spokojnie ich wypunktować.
Sens dzisiejszych zmian to chyba tylko sam Kulawik zna,wprowadzać Sobola za Sikorskiego? Jak w kolejnym meczu będzie to wyglądało tak samo to pozostaje nam chyba faktycznie tylko wbić na trening tych oszołomów i uświadomić ich w jakim klubie grają. edit A faktycznie,zwracam honor WIZŁAZWE :) frederiksen ma póki co jedną |
Cytat:
Kiedy on zgarnął te 4 kartki? Wilk nie zagra to jest pewne, ale Frederiksen pierwsze słyszę. |
Dawniej piłkarze tak rozbici psychicznie, kupowali karton fajek i wagon wódki, wychodzili całą kadrą, zamykali się sami w knajpie i gadali do rana piorąc wszystkie brudy począwszy od wujowego meczu z the windy city, poprzez wujowy sezon i frajerskie remisy i porażki, kończąc ok. 6 rano na brudnej bieliźnie. Po takim katharsis przynajmniej nikt nie będzie chować się po kątach i każdy w oczy powie sobie co myśli o innym. Zagrożenia popsucia atmosfery nie ma, a może uda się zdobyć jakikolwiek progres. Wszyscy jeździmy po piłkarzach jak po łysych kobyłach i ja jestem ostatni któryby się nad nimi litował: to nie niefart spowodował, że jesteśmy na 12 miejscu w tabeli, to nie brak umiejętności nawet, tylko frajerstwo, niechlujność i przerośnięte poczucie własnej wartości.
|
Mimo że zawsze staram się znaleźć w tym wszystkim jakiś pozytyw to dziś Wisła osiągnęła szczyt kompromitacji,starałem się wierzyć że w końcu coś drgnie,że Wisła się obudzi ale wszelkie wątpliwości zostały rozwiane,to już nie jest przypadek,niespodzianka czy chwilowy spadek formy,w głowie kibica Wisły same pytania
Wszystko w rękach pana Cupiała,albo coś zrobi i Wisła wróci albo nadal będzie wierzył w ,,cudowny plan Jacka Bednarza" Bednarz się bawi my płaczemy,ktoś powie to wina grajków bo nie grają na 100%,a może my mamy 5 piłkarzy i 6 kopaczy? Pytań jest wiele ale nie ma odpowiedzi,oby ten co Wielką Wisłe zbudował nie zrobił jej niezamierzonego pogrzebu |
Ja się pytam o jedno. Jak zareagują Ci, którzy mnie zbanowali za to, że mówiłem prawdę o niektórych wynalazkach pewnego ulubieńca właścicieli tej strony.
Od roku widać co robią panowie Jaliens, Genkow, Iliev, Jovanović, od jeszcze dłuższego czasu Garguła. O byłych parodystach już nie chcę pisać. To oni są odpowiedzialni za te wszystkie kompromitujące odpuszczania w wielu spotkaniach na przestrzeni ostatniego roku. Krytykujecie Czekaja, Chrapka, Szewczyka i ogólnie młodych Polaków? Dobrze, tylko jednej najważniejszej nie mówicie. Oni by w Wiśle nie grali, gdyby transfery wiadomej osoby wypaliły. Ja nie wymagam od Chrapka, aby pociągnął grę Wisły mając obok siebie takich zawodników jak Jaliens, Iliev, Genkow, Melikson. W normalnej sytuacji jest tak, że od zawodników mających status gwiazdy powinno się wymagać najwięcej, a nie od młodych zawodników. Status gwiazdy w naszym klubie na przestrzeni ostatniego roku mieli inni zawodnicy - Pareiko, Lamey, Jovanović, Jaliens, Sobolewski, Nunez, Melikson, Garguła, Genkow, Iliev, teraz doszedł Głowacki. Ilu z tych liderów gra/grało na swoim poziomie? Najmniej winiłbym Pareikę, Sobolewskiego (przez częste kontuzje, wiek) i Głowackiego (bo on już przyszedł do spalonej ziemi). Całą resztę winię. Chciałbym się zapytać, dlaczego dwóch wielkich gwiazdorów Iliev i Jovanović nie zagrali ani minuty? Dlatego, bo od momentu przyjścia do Krakowa prezentują kiepską formę poza nielicznymi momentami. U nas jest od dłuższego czasu jest spora krytyka tych piłkarzy, których w normalnych okolicznościach nie byliby ważnymi piłkarzami pierwszej drużyny, mieliby problem z załapaniem się na ławce rezerwowych, a często byliby na wypożyczeniu w Niecieczy, czy w innym klubie z niższej ligi. Czekaj do niedawna był ósmym obrońcą (pozostali okazali się dużo słabsi niż mieli być i dlatego młody Polak zaczął grać), teraz ma być niby pierwszym i grać o dwie klasy lepiej niż Jaliens ze spółką i to właśnie Michał jest obwiniany o wszystko co złe. Ja nie widzę różnicy między grą Czekaja, a wielkich gwiazd z zagranicy. Co jest akurat bardzo złe dla obcokrajowców. A ja pytam, czemu nie Jovanović ma być gnojony jak Czekaj? Czy Czarek Wilk przychodził jako gwiazda, przyszły lider? Nie. To jest piłkarz waleczny, oddający serce na boisku, ale powinien stanowić dodatek do lepszych kolegów z drużyny. Niektórzy z niego robią nie wiadomo kogo. Czwarty trener sobie z wielkimi graczami nie radzi. Przypadek? Za czwartym razem już chyba nie można pisać o czymś takim jak przypadek. |
frajerstwo - poziom ekspert
|
Runda jesienna już dla Wisły praktycznie zakończona. Drużyna popadła, mówiąc oszczędnie, w totalną przeciętność. Zostały trzy mecze, w których próżno szukać punktów.
Faktycznie, tak jak napisał TymonPRO, pytań jest coraz więcej. Wspominałem już, że najwyższy czas aby Cupiał osobiście określił co zamierza dalej... sprzedaje, oszczędza, czeka (na co?), inwestuje... Ten projekt, który obecnie oglądamy, zupełnie się nie sprawdził i chyba czas najwyższy żeby podjąć jakieś decyzje... |
Nie miałem okazji oglądać meczu , wystarczy mi wynik i przebieg całego spotkania można się było domyślić.
Ktoś z tym musi zrobić porządek , mam nadzieję że w zimie w klubie będzie trzęsienie ziemi . Niech się dzieje wola nieba. PS. Jedyne co mnie interesuje to czy faktycznie Szewczyk wyleciał sprawiedliwie z boiska , podobno 2 faulu jednak wcale nie było ? |
Rozgonić całe towarzystwo na czele z Kulawikiem. Czas na jakiegoś trenera, który już coś zrobił w swoim życiu, który wywali 3/4 tej ekipy ibędzie miał pieniądze na nowych bo ziemia jest spalona. Z Lechem był szczyt dna dziś to już nawet słów brak. 11 na 7 byśmy tego nie wygrali
|
Cytat:
Kolejnego trenera chcesz zmieniać!? JUŻ?! Wbijcie sobie wreszcie do łbów, że drużyna jest słaba i zdemoralizowana przez Łysego Wariata. A co od meczu - zejdźcie na ziemię. Przed ostatnim gwizdkiem punkt większość brałaby w ciemno, a po nagle wielkie zdziwienie, że nie ma skuteczności i są karykaturalne błędy w obronie. No, są, od ponad roku, a tu wszyscy wiecznie zaskoczeni! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl