Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [3 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa, piątek 31 sierpnia 2012, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8839)

Wojtas 30.08.2012 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 1272756)
Melikson nie zagra z Polonią, Kirm w Holandii - kto na skrzydle?



Jak to kto ??....Bednarz

Krzoska na obronie ,bedzie jak za dwoch

dotego Probierz moze kondycja nie ta ale jak zawsze faul tam gdzie trzeba

no i moze jeszce Kapka bo ten zawsze lubi byc gdzies z tylu,moze def pomocnik.

kadra jak ta lala.

bonawentura 30.08.2012 22:32

Wisła - Polonia

Pareiko
Kolanko - Uryga - Czekaj - Żemło
Buras - Sobolewski - Chrapek - Quioto
Szewczyk - Kamiński

Bo trzeba stawiać na młodzież!

Dariook 30.08.2012 22:36

Za Pareiko dał bym Miśkiewicza i skład na ME malowany.

FraMat 30.08.2012 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1273066)
Wisła - Polonia

Pareiko
Kolanko - Uryga - Czekaj - Żemło
Buras - Sobolewski - Chrapek - Quioto
Szewczyk - Kamiński

Bo trzeba stawiać na młodzież!

1.Co tu robi Pareiko i Sobol?
2. Co się dzieje w głowie Cupiała?

palikot 30.08.2012 22:46

Nie psioczcie, w końcu Chrapek dostanie prawdziwą szansę (zawsze trzeba szukać pozytywów :D) a na lewej może grać Guła, albo zagramy 4-3-3 :D
Trudne chwile są, więc trzeba się spiąć, teraz jest próba charakteru, dla piłkarzy i dla nas kibiców. Musimy ten trudny okres przejść i przezwyciężyć niedogodności losu. Czasy są jakie są i teraz tak naprawdę trzeba pokazać że nie jesteśmy cipkami i że mamy charakter. Płacz nic nie da, płaczą tylko cienkie bolki i nieudacznicy, trzeba się wziąć w garść i jutro rozjebać system na boisku i na trybunach!

WISŁAZWE 31.08.2012 06:17

Meczowa "osiemnastka" na mecz 3 kolejki T Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków - Polonia Warszawa:

Bramkarze: Pareiko, Miśkiewicz

Obrońcy: Głowacki, Chavez, Jaliens, Bunoza, Burliga, Frederiksen

Pomocnicy: Sobolewski, Garguła, Wilk, Iliev, Stolarski, Chrapek.

Napastnicy: Genkov, Sikorski, Szewczyk, Kamiński.


W kadrze nie znaleźli się: sprzedany wczoraj Andraž Kirm oraz kontuzjowany Maor Melikson do tej dwójki nieobecnych dołączyli narzekający na uraz Jovanović i Boguski. W kadrze brakło miejsca także dla Czekaja oraz Quioto.

haldir_sgn 31.08.2012 06:33

hahaha przecież my ....a spadniemy

domin_czyzyny 31.08.2012 07:11

Spadają tylko dwie drużyny i mimo wszystko nie jesteśmy "faworytem" do spadku.

Zastanawia mnie nieobecność Meliksona, kilka dni temu mówiono o problemach z plecami, pózniej o problemach stomatologicznych... A moze on jest gdzieś na testach?

Karherop 31.08.2012 07:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1273100)
Meczowa "osiemnastka" na mecz 3 kolejki T Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków - Polonia Warszawa:

Bramkarze: Pareiko, Miśkiewicz

Obrońcy: Głowacki, Chavez, Jaliens, Bunoza, Burliga, Frederiksen

Pomocnicy: Sobolewski, Garguła, Wilk, Iliev, Stolarski, Chrapek.

Napastnicy: Genkov, Sikorski, Szewczyk, Kamiński.


W kadrze nie znaleźli się: sprzedany wczoraj Andraž Kirm oraz kontuzjowany Maor Melikson do tej dwójki nieobecnych dołączyli narzekający na uraz Jovanović i Boguski. W kadrze brakło miejsca także dla Czekaja oraz Quioto.

Praktycznie pewnym jest że na boisku od początku lub z ławki zobaczymy Chrapka , Szewczyka i może Kamińskiego/ Stolarskiego .

Każdy kiedyś debiutował i może teraz pora na tych chłopaków. Nie możemy zawsze liczyć tylko na to że wypożyczymy naszych młodych grajków ( jak Małego , Boguskiego czy Brożków ) i nabiorą doświadczenia w innym klubie przychodząc do nas jako gotowi zawodnicy . Sami też musimy zacząć to robić

Cieszą mnie w zasadzie dwie rzeczy - odpoczynek Czekaja - w miarę poukładana obrona oraz fakt że w końcu się przekonamy na co możemy liczyć po młodych . Nie zamierzam płakać jak większość że mamy "słabą" kadrę , bo osobiście tak nie uważam , tym bardziej że idziemy na spadek :lol:

Proud 31.08.2012 07:52

Porównajcie sobie 18tki Wisły i Polonii.

Wisła ma obecnie wg mnie zdecydowanie slabszy skład.

Sialalalala 31.08.2012 08:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1273100)
Meczowa "osiemnastka" na mecz 3 kolejki T Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków - Polonia Warszawa:

Bramkarze: Pareiko, Miśkiewicz

Obrońcy: Głowacki, Chavez, Jaliens, Bunoza, Burliga, Frederiksen

Pomocnicy: Sobolewski, Garguła, Wilk, Iliev, Stolarski, Chrapek.

Napastnicy: Genkov, Sikorski, Szewczyk, Kamiński.


W kadrze nie znaleźli się: sprzedany wczoraj Andraž Kirm oraz kontuzjowany Maor Melikson do tej dwójki nieobecnych dołączyli narzekający na uraz Jovanović i Boguski. W kadrze brakło miejsca także dla Czekaja oraz Quioto.

to co wychodzą :
pereiko
burliga chavez głowacki frederiksen
iliev stolarski sobolewski chrapek
genkov kamiński

dziś upychają gdzieś łukasza g. wilka meliksona

i wkońcu ciekawy sezon będzie :)

Grantar 31.08.2012 08:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1273100)
Meczowa "osiemnastka" .......

Nie wiem skąd tą 18 wziąłeś ..... ale ufając źródłom trzeba stwierdzić że tak słabej 18 nie mieliśmy o d paru lat.
Kontuzja Meliksona "dziwna".

Z tego wybrałbym następująca 11 (+3 na 2 połowę) :

...........................Pareiko,

.........Burliga, Głowacki, Bunoza, Frederiksen

Iliev, Wilk/Sobolewski, Garguła/Szewczyk, Chrapek.

..................Genkov, Sikorski/Kamiński.

Nie wiem kto zastąpi Ilieva jak już będzie człapał ...

Jedyna nadzieją na wygraną jest gryzienie trawy ...

Karherop 31.08.2012 08:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1273118)
Porównajcie sobie 18tki Wisły i Polonii.

Wisła ma obecnie wg mnie zdecydowanie slabszy skład.

czy tak zdecydowanie ? bramka i obrona ? równowaga z przewagą dla nas , nawet nie ma co wymieniać , wystarczy przytoczyć nazwisko Pawełek

w pomocy "rządzą " niechciani w Lechu Injac i Kiełb oraz młodzi Piątek i Wszołek

porównanie do Sobola , Wilka , Ilieva , Garguły oraz Chrapka wypada na remis i również kłóciłbym się czy nie z naszą przewagą

w ataku Dwaliszwili czyli ten wielki napastnik Polonii który strzelił w ostatnie pół roku 3 bramki.. super! Genkov strzelił już więcej w ostatnie 2 tygodnie .

Tak jak już powiedział Probierz przed meczem . Po dwóch spotkaniach już się kreuje w lidze wielkie gwiazdy , w przypadku Polonii można tak powiedzieć o Wszołku i Teodorczyku . U nas może być podobnie , bo i nie uważam że Chrapek ma o wiele mniejszy potencjał od Wszołka , a Szewczyk od Teodorczyka .. tylko trzeba odważnie postawić na tych chłopaków.

fialo 31.08.2012 08:06

ZWE, skąd masz tą 18 ? Na oficjalnej stronie nic nie znalazłem, czyli pewnie jakieś prywatne kontakty ... :>

Jeżeli tak, to szokiem jest obecność w niej Stolarskiego, chłopak rocznik 96(!!), a już łapie się do 18 bądź, co bądź ekstraklasowej drużyny. Jest też duża szasna, że zagra Chrapek, co w obliczu tego, jaki ten gość ma potencjał, może wyjść nam tylko na dobre.

Na pewno nastały ciężkie czasy, kasa świeci pustkami, nie jest dobrze na pewno. Ale rolą naszą, kibiców, jest wspieranie swojej drużyny, nie tylko wtedy kiedy idzie i wszystko jest poukładane, ale także wtedy, kiedy jest gorzej. Na pewno tak jest właśnie teraz. Dlatego zachęcam każdego, kto się jeszcze waha, kto narzeka na brak sprzedaży intrernetowej, niech pomimo tych wszystkich przeciwności wybierze się na R22, dopingować Wisłę, wtedy kiedy ona tego potrzebuje najbardziej.

A nuż, będziemy świadkami narodzin nowej młodej gwiazdy, bo któż by nie chciał, żeby wszedł taki Stolarski i strzelił zwycięskiego gola w 90 min ... ;)

Karherop 31.08.2012 08:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1273125)
Jeżeli tak, to szokiem jest obecność w niej Stolarskiego, chłopak rocznik 96(!!), a już łapie się do 18 bądź, co bądź ekstraklasowej drużyny. Jest też duża szasna, że zagra Chrapek, co w obliczu tego, jaki ten gość ma potencjał, może wyjść nam tylko na dobre.

A nuż, będziemy świadkami narodzin nowej młodej gwiazdy, bo któż by nie chciał, żeby wszedł taki Stolarski i strzelił zwycięskiego gola w 90 min ... ;)

super że chłopak ma szansę na debiut , choć pół roku temu miał jeszcze 15 lat ;) gdyby był z nami Lucas pewnie też w tym momencie miałby szansę załapać się do kadry meczowej

wg Marca , w wywiadzie po sezonie 11/12 podkreślił że właśnie Stolarski i Lucas to największe talenty z rocznika 96 w linii ofensywnej i przed nimi duża kariera jeśli będą solidnie pracować

PS. Fialo myślę że jednak większość by nie chciała takiego wariantu ,sądzę tak po ciągłym narzekaniu na naszą kadrę i na młodych zawodników .

funkykoval 31.08.2012 09:22

A na boisku brylował będzie sędzia Glut - czarno to wszystko widzę - liczę na remis, który będzie ciężko wywalczyć, wszystko powyżej będzie wielkim cudem....

domin_czyzyny 31.08.2012 09:28

Ja jestem realistą, wszystko powyżej przegranej będzie sukcesem.
A wygrana raczej cudem.

Kaan 31.08.2012 09:37

Ciekawi mnie nieobecnośc w "18" - o ile jest ona prawdziwa - Quioto. Czyżby kontuzja? Nie wierze, żeby zrezygnował z niego Probierz z własnej, nieprzymuszonej woli.

Karherop 31.08.2012 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1273150)
Ciekawi mnie nieobecnośc w "18" - o ile jest ona prawdziwa - Quioto. Czyżby kontuzja? Nie wierze, żeby zrezygnował z niego Probierz z własnej, nieprzymuszonej woli.

przed pierwszym meczem Quioto rywalizował z Kamińskim o miejsce w 18 , widocznie teraz je przegrał . Niech wpuścic młodziaka na 15 minut

Kaan 31.08.2012 10:05

Mówcie co chcecie, nie wierze w naszych młodych.

Pablo84 31.08.2012 10:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1273159)
Mówcie co chcecie, nie wierze w naszych młodych.

Mają niepowtarzalną szansę.Niech zapierdalają i pracują na szacunek.Ich po koniec II połowy mają kurcze łapać a w szatni po zakończeniu spotkania mają rzygać ze zmęczenia, wtedy może wygramy.
Tak tak, jestem naiwny :)

Krotochwila 31.08.2012 10:20

Od kilku/kilkunastu (?) lat nie mieliśmy słabszej 18 meczowej.
Przyznam szczerze, ze męczyłem się w ostatnich 2 latach niemiłosiernie patrząc na brak zaangażowania i ambicji, które osobiście irytują mnie bardziej niż brak umiejętności.

Zobaczymy co zaprezentują ci mityczni już młodzi Polacy, którym "postanowiliśmy dać szansę".

Proud 31.08.2012 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1273127)
PS. Fialo myślę że jednak większość by nie chciała takiego wariantu ,sądzę tak po ciągłym narzekaniu na naszą kadrę i na młodych zawodników .

Myślę, że wszyscy by chcieli.

Tylko że niektórzy nie bardzo rozumieją na czym polega dawanie szans mlodym zawodnikom.

Młody zawodnik powinien trenować z I silnym(!) zespołem by już od samego trenowania z lepszymi zawodnikami podnosić swoje umiejętnosci. Dodatkowe szanse w meczach powinny go motywować i dawać niezbędne doświadczenie w grach o punkty.

Obecnie nasza kadra sklada się z kilku dobrych doświadczonych zawodników, kilku bardzo słabych dośiwadczonych zawodników i wielu młodych piłkarzy...

Jak ktoś myśli, że młody zawodnik z ME wejdzie i zawojuje d razu ligę to niech się wybierze na mecze Młodej Ekstraklasy. Ja chodziłem w tamtym sezonie dość regularnie i widziałem jaka to jest różnica poziomów.

Obecnie nasza kadra składa się w połowie z Młodej Ekstraklasy...to nic dobrego nie wróży. Jak ci młodzi mają się uczyć jak prawie cały czas obracają się w swoim towarzystwie?

fialo 31.08.2012 10:36

Proud - troszkę się mylisz.

Szewczyk, Stolarski, Kamiński, Uryga nie wspominając już o Chrapku trenują z pierwszym zespołem na codzień, mają kontakt z tymi doświadczonymi piłkarzami (mam nadzieję, że nie podpatrują zbyt wnikliwe G. na treningach), a mecze grają w ME (choć ostatnio tylko Kamiński i Szewa).

To jest ich dzień, choć pewnie Probierz nie postawi na nich od pierwszej minuty. Tym niemniej jednak, na pewno są świadomi szansy :)

Ajax 31.08.2012 10:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1273160)
Mają niepowtarzalną szansę.Niech zapierdalają i pracują na szacunek.Ich po koniec II połowy mają kurcze łapać a w szatni po zakończeniu spotkania mają rzygać ze zmęczenia, wtedy może wygramy.
Tak tak, jestem naiwny :)

Echh piękna naiwność jestem za jej spełnieniem:P

Ale coś mi się wydaje, że zagramy:

Bramkarze: Pareiko

Obrońcy: Frederiksen, Głowacki, Chavez, Bunoza

Pomocnicy: Iliev, Sobolewski, Garguła, Chrapek.

Napastnicy: Genkov, Sikorski

Więc czekamy na kolejny horror:P

Karherop 31.08.2012 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1273172)
Myślę, że wszyscy by chcieli.

Tylko że niektórzy nie bardzo rozumieją na czym polega dawanie szans mlodym zawodnikom.

Młody zawodnik powinien trenować z I silnym(!) zespołem by już od samego trenowania z lepszymi zawodnikami podnosić swoje umiejętnosci. Dodatkowe szanse w meczach powinny go motywować i dawać niezbędne doświadczenie w grach o punkty.

Obecnie nasza kadra sklada się z kilku dobrych doświadczonych zawodników, kilku bardzo słabych dośiwadczonych zawodników i wielu młodych piłkarzy...

Jak ktoś myśli, że młody zawodnik z ME wejdzie i zawojuje d razu ligę to niech się wybierze na mecze Młodej Ekstraklasy. Ja chodziłem w tamtym sezonie dość regularnie i widziałem jaka to jest różnica poziomów.

Obecnie nasza kadra składa się w połowie z Młodej Ekstraklasy...to nic dobrego nie wróży. Jak ci młodzi mają się uczyć jak prawie cały czas obracają się w swoim towarzystwie?

Z większością się zgadzam . Poza tym że mecze rozgrywane w ME nie są żadnym wyznacznikiem. I w słabej znajdą się zdolni zawodnicy. Przykład ? dołująca w I lidze Polonia Bytom sprzedaje za sporą kasę gościa do Bundesligi.

Mieliśmy i drużynę Młodej Wisły która wygrywała rozgrywki w cuglach i nikt poza Burligą z niej nie wypłyną . W ostatnich latach mamy drużynę dołującą , ale wydaje się że kilka perełek jak Chrapek , wcześniej Nalepa, Uryga , Czekaj ( pomimo baboli to przecież wciąż 20-latek! , jak na stopera to zaden wiek, wyrobi się ) , może Szewczyk i Kamiński też coś ugrają w ekstraklasie .

No i stwierdzenie że połowa naszej obecnej kadry to zawodnicy ME to przedobrzenie , 2/3 stanowią zawodnicy mający +23 lata . Póki co młodzi mają się od kogo uczyć . Jeszcze..

bonawentura 31.08.2012 10:48

No to Kirm nie zagra, Melikson nie zagra, za niedługo pewnie Chavez i Bunoza(na takich samych zasadach jak Kirm) też nie zagrają. Pareiko też za chwilę nie zagra i zostanie nam "uzdolniony" robiący jeszcze "lepsze" "Pawełki" niż sam Pawełek Miśkiewicz... Hmmm...Niech handlują - szkoda, że Bednarz jest symbolem gaszenia światła w tym klubie. Rewolucja przypomina tą sąsiadki z drugiej strony Błoń - kiedyś też właściciel zamarzył sobie grać samymi młodymi Polakami i drugą Barcelonę. Gdzie jest teraz Cracovia?

Wszyscy się dziwią, gdzie jest Quioto - ja się nie dziwię - ten gość jest za słaby na Ekstraklasę. Cały czas to mówię, a nikt mi nie chce uwierzyć.

Ajax 31.08.2012 11:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1273179)
No to Kirm nie zagra, Melikson nie zagra, za niedługo pewnie Chavez i Bunoza(na takich samych zasadach jak Kirm) też nie zagrają. Pareiko też za chwilę nie zagra i zostanie nam "uzdolniony" robiący jeszcze "lepsze" "Pawełki" niż sam Pawełek Miśkiewicz... Hmmm...Niech handlują - szkoda, że Bednarz jest symbolem gaszenia światła w tym klubie. Rewolucja przypomina tą sąsiadki z drugiej strony Błoń - kiedyś też właściciel zamarzył sobie grać samymi młodymi Polakami i drugą Barcelonę. Gdzie jest teraz Cracovia?

Wszyscy się dziwią, gdzie jest Quioto - ja się nie dziwię - ten gość jest za słaby na Ekstraklasę. Cały czas to mówię, a nikt mi nie chce uwierzyć.

Co do gaszenia, światła się zgadzam obawiam się, że ten eksperyment może skończyć się tragicznie. Dodajmy do tego brak sponsora na koszulkach i robi się nieciekawie.

Od ilu lat jest znowu TF na koszulkach?

Co do Quito pewnie masz rację tyle, że w naszej sytuacji kadrowej nie mamy co wybrzydzać. Bo po prostu nie ma kto grać.

pikey 31.08.2012 11:33

Bednarz bardzo często mówił o tych młodych Polakach. W zasadzie istnienie tych mitycznych młodych zdolnych było uzasadnieniem dla osłabiania zespołu, no bo trzeba tym młodym dawać szansę.

Ta 18 meczowa świadczy chyba o tym , że czas powiedzieć ,, Sprawdzam". Niech pokażą wreszcie tą zdolną młodzież, której mamy tak dużo, że nie ma się co martwić nawet ewentualnym odejściem Meliksona.

aphroditeN 31.08.2012 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1273179)
No to Kirm nie zagra, Melikson nie zagra, za niedługo pewnie Chavez i Bunoza(na takich samych zasadach jak Kirm) też nie zagrają. Pareiko też za chwilę nie zagra i zostanie nam "uzdolniony" robiący jeszcze "lepsze" "Pawełki" niż sam Pawełek Miśkiewicz... Hmmm...Niech handlują - szkoda, że Bednarz jest symbolem gaszenia światła w tym klubie. Rewolucja przypomina tą sąsiadki z drugiej strony Błoń - kiedyś też właściciel zamarzył sobie grać samymi młodymi Polakami i drugą Barcelonę. Gdzie jest teraz Cracovia?

Wszyscy się dziwią, gdzie jest Quioto - ja się nie dziwię - ten gość jest za słaby na Ekstraklasę. Cały czas to mówię, a nikt mi nie chce uwierzyć.

Na szczęście Ty wejdziesz na boisko i w czerwcu mianowany zostaniesz odkryciem ekstraklasy.
Nie wiem na jakiej podstawie oceniasz gre Miśkiewicza. Chyba że na żywo oglądałeś sparingi nie transmitowane lub też bywasz na treningach codziennie (nawet tych zamkniętych) i widzisz jak się Miśkiewicz prezentuje.

To samo sie tyczy Quioto. Zagrał tyle meczów że na prawdę masz prawo do solidnej i racjonalnej oceny.. Tylko w Polsce można skreślić lub wielbić piłkarza po jego 3-4 występach (z czego połowa z ławki). To jest chore.

Nie bronie kopaczy, ale nie moge patrzec na tak skrajnie pesymistyczne i podyktowane wstaniem lewą nogą z łóżka komentarze..

westersyl 31.08.2012 11:42

Cytat:

Rewolucja przypomina tą sąsiadki z drugiej strony Błoń - kiedyś też właściciel zamarzył sobie grać samymi młodymi Polakami i drugą Barcelonę.
U sąsiadki grał podobny internazional do naszego.
Barcelonę to chcą robić teraz.

02karol 31.08.2012 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1273173)
Proud - troszkę się mylisz.

Szewczyk, Stolarski, Kamiński, Uryga nie wspominając już o Chrapku trenują z pierwszym zespołem na codzień, mają kontakt z tymi doświadczonymi piłkarzami (mam nadzieję, że nie podpatrują zbyt wnikliwe G. na treningach), a mecze grają w ME (choć ostatnio tylko Kamiński i Szewa).

To jest ich dzień, choć pewnie Probierz nie postawi na nich od pierwszej minuty. Tym niemniej jednak, na pewno są świadomi szansy :)

W innych ligach się nie patyczkują, ma chłopak 18,19,20 lat to wchodzi do zespołu, gra kilkadziesiąt meczów w sezonie i nie płacze tylko zapierdziela z meczu na mecz i na każdym treningu. Liczę, że Probierz jednak da im szansę. Jeśli czysto piłkarsko będą odstawać - ok, ale mają zapieprzać od swojej pierwszej do ostatniej minuty dla Wisełki.

speedfashion 31.08.2012 12:33

No to dzisiaj czeka nas wielki sprawdzian. Bardzo liczę na Chrapka, ale nie będę ukrywał - moje nadzieje spowodowane są opinią, jaką cieszy się on na forum. Może któryś z młodych napastników się pokaże, ale wydaje mi się, iż od początku szansę otrzyma Sikorski.
Zastanawiający jest brak Quioto - przecież jego gry jeszcze nie można obiektywnie ocenić, toteż czemu miałby być odstawiany?

Jeśli chodzi zaś o porównanie składów obydwu drużyn, to zastanawiam się, dlaczego niektórzy tak mocno zaklinają rzeczywistość i piszą, że jesteśmy lepsi.
Bądź co bądź - po meczu spodziewam się serii lamentów. Miło będzie poczytać. :)

bonawentura 31.08.2012 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1273201)
U sąsiadki grał podobny internazional do naszego.
Barcelonę to chcą robić teraz.

Kiedyś też chcieli. Zapewniam Cię. To jest strzał w stopę dla Wisły. Nic z tego dobrego nie będzie, chyba że za zaoszczędzone pieniądze będą budować boiska. Ale to jest warunek - systematyczne coroczne budowanie boisk. Minimum trzech dla pierwszej drużyny i minimum trzech dla młodzieży. Jedno podobno powstało - w Piekarach - tylko nikt o tym nie mówi... trochę dziwne. Brakuje mi przekazu za rządów Bednarza, jakiejś konstruktywnej wizji. A infrastruktura jest bardzo ważna.

Dziś z Polonią najwyżej zremisujemy i to przy dużym szczęściu. Mam nadzieję, że chociaż PP nam wyjdzie...

Konrad. 31.08.2012 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1273222)
Kiedyś też chcieli. Zapewniam Cię. To jest strzał w stopę dla Wisły. Nic z tego dobrego nie będzie, chyba że za zaoszczędzone pieniądze będą budować boiska. Ale to jest warunek - systematyczne coroczne budowanie boisk

Tak, na pewno tak będzie. :haha:

Ajax 31.08.2012 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1273222)
Kiedyś też chcieli. Zapewniam Cię. To jest strzał w stopę dla Wisły. Nic z tego dobrego nie będzie, chyba że za zaoszczędzone pieniądze będą budować boiska. Ale to jest warunek - systematyczne coroczne budowanie boisk. Minimum trzech dla pierwszej drużyny i minimum trzech dla młodzieży. Jedno podobno powstało - w Piekarach - tylko nikt o tym nie mówi... trochę dziwne. Brakuje mi przekazu za rządów Bednarza, jakiejś konstruktywnej wizji. A infrastruktura jest bardzo ważna.

Dziś z Polonią najwyżej zremisujemy i to przy dużym szczęściu. Mam nadzieję, że chociaż PP nam wyjdzie...

Naprawdę wierzysz w te nowe boiska treningowe?

Musimy się doczłapać do pucharów w tym sezonie po w przyszłym nie będzie kogo sprzedać na łatanie dziury.

bonawentura 31.08.2012 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1273257)
Naprawdę wierzysz w te nowe boiska treningowe?

Musimy się doczłapać do pucharów w tym sezonie po w przyszłym nie będzie kogo sprzedać na łatanie dziury.

A to nie jest kwestia wiary - to kwestia tego, jak chcemy by nas postrzegali. Jeśli zainwestujemy w indrastrukturę, ta inwestycja się nam szybko zwróci. Ja niestety nie oczekuję rewelacji po naszej młodzieży z tej racji, że ona nie ma za bardzo z kim trenować. Jest trener Marzec - kogo on takiego nam wypromował, że nagle ktoś pomyślał, że będziemy grube miliony zarabiać na młodych piłkarzach - myślę, że taki jest zamysł.

Ajak nie - to strach się bać. Jak już ktoś pisał - czy przy sprzedaży tych wszystkich zawodników oni zastanawiają się jaka będzie frekwencja na stadionie, gdy Wisła (odpukać!) będzie przegrywać? Czy uwzględnili to w swoich "oszczędnościach"?

Ajax 31.08.2012 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1273262)
A to nie jest kwestia wiary - to kwestia tego, jak chcemy by nas postrzegali. Jeśli zainwestujemy w indrastrukturę, ta inwestycja się nam szybko zwróci. Ja niestety nie oczekuję rewelacji po naszej młodzieży z tej racji, że ona nie ma za bardzo z kim trenować. Jest trener Marzec - kogo on takiego nam wypromował, że nagle ktoś pomyślał, że będziemy grube miliony zarabiać na młodych piłkarzach - myślę, że taki jest zamysł.

Ajak nie - to strach się bać. Jak już ktoś pisał - czy przy sprzedaży tych wszystkich zawodników oni zastanawiają się jaka będzie frekwencja na stadionie, gdy Wisła (odpukać!) będzie przegrywać? Czy uwzględnili to w swoich "oszczędnościach"?

Jest kwestia wiary bo nic takiego jak inwestycja w boiska w Wiśle się nie wydarzy. Mam nadzieję, że na chudszym okresie Cupiał chce przyoszczędzić i jak coś lepiej zarobi to wrócimy na normalne tory.

Frekwencja będzie moim zdaniem taka jak na rewanżu z ruchem w PP. Oni na bank tego nie uwzględnili twierdzą, że na ME w ekstraklasie będzie regularnie przychodzić 15 tys kibiców i oni kupę kasy zaoszczędzą...

Karherop 31.08.2012 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 02karol (Post 1273208)
W innych ligach się nie patyczkują, ma chłopak 18,19,20 lat to wchodzi do zespołu, gra kilkadziesiąt meczów w sezonie i nie płacze tylko zapierdziela z meczu na mecz i na każdym treningu. Liczę, że Probierz jednak da im szansę. Jeśli czysto piłkarsko będą odstawać - ok, ale mają zapieprzać od swojej pierwszej do ostatniej minuty dla Wisełki.

ten tekst o innych ligach średnio pada raz na 2 dni a i tak gdy w końcu dajemy szansę młodym zawodnikom to jest lament ze tak słabej kadry jeszcze nie mieliśmy

zagramy kilka spotkań w takim składzie i będzie można obiektywnie ocenić czy młodzi się nadają na ten moment do kadry pierwszego zespołu , forumowicze niestety uwielbiają forować wyroki zanim ktoś cokolwiek zagra

bonawentura 31.08.2012 14:48

Karherop - jak nie będzie zaplecza, nie ma siły by nasza młodzież była coś warta... niestety.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl