Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   HaxBall - LIGA 1v1 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8800)

jcts 10.08.2012 16:02

Proszę o rozgrywanie meczy :)

Przy okazji napiszę trochę o PLAY-OFFach, z każdej grupy awansują 2 najlepsi gracz, wszyscy którzy wygrają swoje grupy będą rozstawieni, a Ci którzy zajmą 2 miejsca będą nierozstawieni w losowaniu. W 1/8 gramy w serii do 2 zwycięstw. Czyli dwa mecze albo ew. (gdy każdy gracz wygra po jednym meczu) trzy mecze. Tak samo sprawa wyglądać będzie w 1/4.
A półfinały, mecz o trzecie miejsce i finał zostaną rozegrane w jeden dzień, jeden wieczór, termin uzgodnimy z wszystkimi uczestnikami i być może live streaming zrobię z tego FINAL FOUR :)

xanti1906 10.08.2012 17:15

Grupa G

Ego 11-3 m94
Ego 17-2 m94

http://www.haxballtube.com/watch/f4150bcb7c

xanti1906 10.08.2012 22:44

Grupa G

Ego 23-1 Bartek_Gdów
Ego 22-0 Bartek_Gdów

http://www.haxballtube.com/watch/50fa7b2802

jcts 12.08.2012 16:25

Został tydzień na rozgrywanie meczy, po upływie terminu wpisuje w.o. bądź obustronny w.o.

Syn Kangura z 1984 12.08.2012 17:10

GRUPA C

syn kangura - Kostek 12-1
http://www.haxballtube.com/watch/05412fc058

Kostek - syn kangura 0 - 10
http://www.haxballtube.com/watch/ff07d8d184

Ave 1906 12.08.2012 17:23

Witam. brak kontaktu z rywalami z mojej grupy... admin zrób cos :)

jcts 12.08.2012 18:19

A co mam zrobić? Ja nie mam zamiaru pisać i prosić się każdego żeby mecze rozgrywał. Jak się do niedzieli nie odezwie to napisz i dostaniesz w.o.

aha, jeszcze jedno: przy równej liczbie punktów o awansie decydują:
1) bilans bezpośrednich spotkań między zainteresowanymi (czyli inaczej niż na haxball.gr, tabele mogą wyglądać trochę inaczej)
2) Bilans bramkowy
3) Bramki strzelone

Syn Kangura z 1984 12.08.2012 19:08

GRUPA C

syn kangura - Adamek 14-0
Adamek - syn kangura 5-11

http://www.haxballtube.com/watch/d96c41ad9d

Watts 12.08.2012 19:10

Ja do swoich rywali z grupy A mam oświadczenie - traktuję jak najbardziej poważnie termin 19.08 i nigdzie mi się nie spieszy. :P

Wiislakznh 13.08.2012 01:05

został mi 1 przeciwnik do rozegrania tylko że nie ma z nim kontaktu (mimon89), rzadko bywa na forum

terje 13.08.2012 18:13

brak kontaktu z suchyTSW i Grze Gie. nie wiem czy grają coś, czy wakacje jakieś?

Watts 14.08.2012 19:27

GRUPA A

Fixture 2
Watts – jaroo1 9:4
Fixture 5
jaroo1 – Watts 3:7

Jaroo1 14.08.2012 19:29

Cytat:

GRUPA A

Fixture 2
Watts – jaroo1 9:4
Fixture 5
jaroo1 – Watts 3:7
Potwierdzam

Grze Gie 14.08.2012 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez terje (Post 1268717)
brak kontaktu z suchyTSW i Grze Gie. nie wiem czy grają coś, czy wakacje jakieś?

Nie dziwię się że brak kontaktu jak nawet jednej wiadomości nie napisałeś :/

wislacki mati 14.08.2012 20:14

Watts pw...

Grze Gie 14.08.2012 20:14

Grupa F

Grze Gie - Grucha 6-3
Grucha - Grze Gie 5-3

http://www.haxballtube.com/watch/08afb81729 (coś mi się nagrania zjebały i jest tylko 1 połowa pierwszego meczu ;/)

wislacki mati 14.08.2012 20:28

Watts 19.08 spoko tylko tak po meczu bo raczej wcześniej się nie uda :)

krysztal 14.08.2012 20:39

eh to po raz ostatni bo nie chcę być nachalny-kto puszcza walkowerem chętnie wskoczę za niego

suchyTSW 14.08.2012 20:55

jak coś już jestem, miałem pewne problemy i mnie nie było, napisałem do tych, z którymi mam grać wiadomość

Grze Gie 14.08.2012 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suchyTSW (Post 1268989)
jak coś już jestem, miałem pewne problemy i mnie nie było, napisałem do tych, z którymi mam grać wiadomość

Pw ci napiałem jak coś to nawet teraz możemy zagrać oba mecz

xanti1906 15.08.2012 15:34

Ego 18-2 Schabek
Ego 13-5 Schabek

http://www.haxballtube.com/watch/8f0e10e16d

Grze Gie 15.08.2012 19:35

Grupa F

Grze Gie - terje 4-2
terje - Grze Gie 4-6

http://www.haxballtube.com/watch/1e5f794b42

Brzeszczot 16.08.2012 11:07

tak samo brak odzewu od 2 gosci z grupy E zagralem tylko 2 mecze reszta nie odpisuje

1906ts 16.08.2012 12:35

Gr. E
kolejka 2
Brzeszczot - Kozuba 6-16

kolejka 5
Kozuba - Brzeszczot 14-5

jcts 17.08.2012 12:57

Przypominam że czas na rozgrywanie meczy fazy grupowej mija w niedzielę o północy.
Oto jak wyglądają sytuacje w poszczególnych grupach:
Grupa A:
8 MECZY DO ROZEGRANIA!!

Grupa B:
6 meczy do rozegrania (możliwe w.o. za mecze z Mimon89)

Grupa C:
Wszystkie mecze rozegrane

Grupa D:
9 MECZY DO ROZEGRANIA!!!!

Grupa E:
Wszystkie mecze rozegrane.

Grupa F:
4 mecze do rozegrania
Grze Gie vs SuchyTSW i rewanż
Terje vs SuchyTSW i rewanż

Grupa G:
6 meczy do rozegrania!

Grupa H:
2 mecze do rozegrania:
ABG vs Gucio25 i rewanż
Czyli najgorzej sytuacja wygląda w grupach F i A. Proszę o rozgrywanie spotkań! W przypadku braku rozegrania spotkań w terminie i braku żadnej informacji do mnie wpisuję obustronne w.o.

mimon89 17.08.2012 22:12

Ja jestem do grania - tylko nie możemy się gdzieś zgadać z chłopakami - nie wiem czy zdążymy jeśli nie to oczywiście rozumiem walkowery.

Kaktus 18.08.2012 11:59

Kaktus-Brzeszczot 13:5
Kaktus-Brzeszczot 4:1

Grze Gie 18.08.2012 19:18

SuchyTSW wspominał kilka postów wyżej że niby coś do mnie wysłał a tak na prawdę nic nie wysłał za to ja już do niego dwie wiadomości kilka dni temu i nadal zero odzewu ;/

Syn Kangura z 1984 18.08.2012 21:43

Grupa C

syn kangura - Tominho 20-5
Tominho - syn kangura 2-26

http://www.haxballtube.com/watch/3d481e6936

Gucio25 19.08.2012 00:23

w grupie H mam dwa mecze do rozegrania z ABG, lecz niestety nie mogliśmy się zgadać wcześniej, a teraz ABG wyjechał i nie ma go w domu. ma wrócić mniej więcej 21.08, fajnie jakby udało się przedłużyć dla nas ten termin, bo jest to dwumecz decydujący o wyjściu z grupy :)

Watts 19.08.2012 07:13

Jeżeli dzisiaj do 24 nie pojawią się tu wyniki meczow ze mną, proszę o walkowery dla rywali z mojej winy ;)

Syn Kangura z 1984 19.08.2012 09:54

Błąd w tabeli grupy C, powinno być:

Tominho 2 - 26 Syn Kangura

A nie na odwrót :P

Bartek_Gdów 19.08.2012 23:05

Czekałem do północy z wiadomością. Od paru dni próbowaliśmy się zgadać z moimi przeciwnikami, ale jak był na forum/gg jeden to drugiego nie było i zabrakło czasu. Z m94 się spotkaliśmy kilka godzin temu, ale były problemy z logowaniem i pingiem i w końcu go wywaliło chyba zupełnie, bo na gg też już się nie odezwał. Tak czy inaczej proponuję jakieś przedłużenie terminu bo chęci są tylko czasu lub bezawaryjności że tak powiem brak. Żeby nie przeciągać to nie dłużej niż para z postów powyżej czyli bodaj 21.08.

Grze Gie 19.08.2012 23:23

Żeby nie było jakby co to od mojego przeciwnika nadal zero odzewu.

m94 20.08.2012 19:58

m94 vs Bartek_Gdow

1 mecz 3-3 rewanż 12-5

Filmik niestety nie chce się wgrać na hb tube wiec czekam na potwierdzenie Bartka

Bartek_Gdów 20.08.2012 19:59

Filmiki się nie chcą wrzucić, więc obaj potwierdzimy wyniki

Bartek_Gdów - m94 3:3
m94 - Bartek_Gdów 12:5

Schabek 20.08.2012 21:48

Schabek - Bartek_Gdów 11-4
Bartek_Gdów - Schabek 1-9

Schabek - m94 5-3
m94 - Schabek 6-9

Nie mogę coś wrzucić na haxballtube bp mi caly czas jakis blad wyskakuje wiec spakowalem pliki z meczow i daje wrzucilem na serwer http://turbobit.pl/q8o9bn3c0cwa.html

asmistrz 22.08.2012 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1269862)
w grupie H mam dwa mecze do rozegrania z ABG, lecz niestety nie mogliśmy się zgadać wcześniej, a teraz ABG wyjechał i nie ma go w domu. ma wrócić mniej więcej 21.08, fajnie jakby udało się przedłużyć dla nas ten termin, bo jest to dwumecz decydujący o wyjściu z grupy :)

Wróciłem wczoraj , ale bardzo późnym wieczorem i nie mogłem rozegrać spotkań. Może udałoby się rozegrać te mecze dziś?

asmistrz 22.08.2012 12:48

Gucio25 10:5 ABG
ABG 4:4 Gucio25

jcts 22.08.2012 20:12

Faza grupowa ligi TWSD w Haxball'a została zakończona!
Oto gracze którzy awansowali do 1/8 finału:

Rozstawieni:
wislacki mati (zwycięzca grupy A)
LanceTS (zwycięzca grupy B)
Syn Kangura (zwycięzca grupy C)
fanTS1906 (zwycięzca grupy D)
TSW1906 (Zwycięzca grupy E)
Grze Gie (Zwycięzca grupy F)
ego (Zwycięzca grupy G)
sobolewski (Zwycięzca grupy H)

Nierozstawieni:
Watts (2. msc. w grupie A)
Wiislakznh (2. msc. w grupie B)
Adamek21 (2. msc. w grupie C)
Ave1906 (2. msc. w grupie D)
Kaktus (2. msc. w grupie E)
Grucha (2. msc. w grupie F)
Schabek (2. msc w grupie G)
ABG (2. msc. w grupie H)

Przed nami rozgrywki play-off.
Oto pary 1/8 finału:


Ave1906 0-2 (0-3 i 0-3) Grze Gie
Syn Kangura 2-0 (5-3 i 3-0) Kaktus
Wiislakznh 0-2 (0-3 i 0-3) ego
Grucha 0-2 (1-6 i 4-5) LanceTS
Watts 0-2 (6-7 i 6-7) TSW1906
Adamek21 2-0 (3-0 i 3-0) wislacki mati
ABG 1-2 (2-1, 2-3 i 2-3) fanTS1906
sobolewski 2-0 (5-2 i 3-2) Schabek

ĆWIERĆFINALIŚCI:
ego
LanceTS
TSW1906
Syn Kangura
sobolewski
fanTS1906
Grze Gie
Adamek21

Zasady:
Gramy w serii do 2 wygranych.
Do 1/4 awansuje ten gracz który wygra 2 mecze(2-0 lub 2-1).
W przypadku konieczności rozegrania 3 meczu, zalecany jest neutralny host lub hostowanie po jednej połowie przez każdego gracza.
Jeden mecz trwa 2x3 minuty.
W meczach nie mogą podać remisy, w przypadku remisu po 6 minutach gry zamieniamy strony i gramy do złotego gola.
Resztę zasad znajduje się w pierwszym poście tego tematu.

Termin na rozegranie tej rundy: 23:59, 26.08.2012
Jednak w razie kłopotów z dotrzymaniem terminu i uprzedzeniu mnie o tym, jestem w stanie przedłużyć termin o jeden góra dwa dni.



Życzę powodzenia i pozdrawiam!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl