Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2012/13 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8799)

Manhunt 20.08.2012 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamcio019 (Post 1270233)
Bedzie losowanie jutro w tv?

Losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski w sezonie 2012/2013 odbędzie się w siedzibie PZPN w Warszawie 21 sierpnia 2012 r. (wtorek) o godz. 16.00, a nie jak pierwotnie zakładano o 15.00. Bezpośrednią transmisję telewizyjną z losowania przeprowadzi stacja Orange Sport.

QBAS 21.08.2012 15:16

W 1/8 finału Pucharu Polski gramy z Wartą Poznań.
W tej rundzie jest tylko jeden mecz (bez rewanżu), dopiero od kolejnej rundy grany będzie mecz + rewanż.

Losowanie całkiem dobre, ale jestem daleki od tego by uznawać, że już jesteśmy w ćwierćfinale. Nie te czasy ;)

shaggy 21.08.2012 15:19

Czy losowanie dobre okaże się po 90 minutach rywalizacji z Warta.
Ale skoro Probierz zapowiada grę o to trofeum musimy pokonać każdego i licze na w miare bezstresowe przejscie najlepszego zespołu z Poznania w tej edycji PP:)
a czy przypadkiem ten mecz nie zostanie rozegrany przy Bułgarskiej?? Pewnie na meczu z nami będzie wielu miłośników kuchenek spod znaku Amiki...

Squirtle88 21.08.2012 15:20

Ciekawie zapowiada się mecz Jagiellonii z Lechią Gdańsk.Mam nadzieję że pokonamy Wartę,żydki wygrają z Flotą i wylosujemy ich w ćwierćfinale,będą derby bez ich udziału w ekstraklasie ;)

Ajax 21.08.2012 15:41

Jak będzie wyglądała sprawa wejścia na sektor gości?

Z tego co wiem Warta gra na stadionie Lecha więc warunki są

rabi86 21.08.2012 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1270473)
Jak będzie wyglądała sprawa wejścia na sektor gości?

Z tego co wiem Warta gra na stadionie Lecha więc warunki są

http://stadiony.net/aktualnosci/2012...rawie_stadionu
Od tego sezonu już nie gra.

Teraz grają na stadioniku z jedną trybunką.

mitmichael 21.08.2012 16:20

Dobrze wylosowalismy ale bedzie trzeba grac na 100 bo Warta nie odpusci na pewno.

AYALA 21.08.2012 16:31

byc może mecz z Wartą odbędzie sie w Grodzisku WLKP
http://www.sport.pl/pilka/1,65044,12...sku_Wlkp_.html

QBAS 21.08.2012 16:38

Masz rację rabi86, od tego sezonu Warta NIE GRA już na stadionie Amici Poznań tylko na małym stadionie przy ul.Droga Dębińska 12 (pojemność wg internetowego szybkiego researchu 2-4 tys.). Ciekawe czy będzie wyjazd czy władze zapobiegną tej "tragedi"

Ajax 21.08.2012 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 1270501)
Masz rację rabi86, od tego sezonu Warta NIE GRA już na stadionie Amici Poznań tylko na małym stadionie przy ul.Droga Dębińska 12 (pojemność wg internetowego szybkiego researchu 2-4 tys.). Ciekawe czy będzie wyjazd czy władze zapobiegną tej "tragedi"


Znając władze zapobiegną...

I znowu Wisłą gra pod nosem i nie mogę tego zobaczyć...

bocian23 21.08.2012 16:52

Cóż, jest dobrze, ale nie ma co popadać w hurraoptymizm.
Wygrajmy, i niech będą w 1/8 DERRRRRBY !!!

soQlABG 24.08.2012 08:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bocian23 (Post 1270503)
Cóż, jest dobrze, ale nie ma co popadać w hurraoptymizm.
Wygrajmy, i niech będą w 1/8 DERRRRRBY !!!

Jak coś to w 1/4 PP, a Flota i tak wygra z cracovią.

Dariook 24.08.2012 09:16

Fajnie by było puknąć zydków w finale PP . Mega ciekawy wyjazd by był ;)

ziz99 23.09.2012 18:09

Już pojutrze mecz z Wartą w Poznaniu. W naszej sytuacji mecz arcyważny.

To już nie Limanowa. Jak Warta zagra z pełnym zaangażowaniem to może być niewesoło.

Lacrima 23.09.2012 19:06

Będzie gdzieś w TV?

silver03 23.09.2012 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1277812)
Będzie gdzieś w TV?

Orange Sport

Sliver12 23.09.2012 19:12

Na Orange Sport

Eternit 23.09.2012 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lacrima (Post 1277812)
Będzie gdzieś w TV?

Na Orange Sport.
http://www.teleman.pl/program-tv/sta...ge-Sport?day=2

syryls 23.09.2012 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ziz99 (Post 1277806)
Już pojutrze mecz z Wartą w Poznaniu. W naszej sytuacji mecz arcyważny.

To już nie Limanowa. Jak Warta zagra z pełnym zaangażowaniem to może być niewesoło.

Tym bardziej że to może byc jedyna przepustka do Europy. Oby jednak zapewnić sobie grę w Europie w lidze.

przemek1902 23.09.2012 19:24

Profilaktyczne pytanko. Zawieszenie Kojota nie obowiązuje w PP?

Dariook 24.09.2012 06:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1277816)
Tym bardziej że to może byc jedyna przepustka do Europy. Oby jednak zapewnić sobie grę w Europie w lidze.

:haha:

Występy Śląska i Ruchu powinny być nauczką dla innych.
Przy naszym obecnym poziomie to lepiej będzie nie wychylać nosa za polski dołek. Weszlo po 3 latach się przestanie nabijać... ale plama na honorze Wisły pozostanie.

mitmichael 24.09.2012 06:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemek1902 (Post 1277817)
Profilaktyczne pytanko. Zawieszenie Kojota nie obowiązuje w PP?

Na 99% nie

Elefant 24.09.2012 20:47

Ładnych pare lat nie graliśmy z drużyną poznańską:mysli:

Wystawić młodych niech grają, ugrają coś to dobrze. Nie ugrają - tragedii nie ma. W sumie nie stać nas na walkę na dwa fronty w tym roku.

thechris 24.09.2012 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1277816)
Tym bardziej że to może byc jedyna przepustka do Europy. Oby jednak zapewnić sobie grę w Europie w lidze.

W Europie? ...w jakiej Europie? Obecnie Wisła jest daleko za klubami z Azerbejdżanu a i z Kazachami byłby problem bo już depczą polskim klubom po piętach.

funkykoval 25.09.2012 09:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1277998)
Ładnych pare lat nie graliśmy z drużyną poznańską:mysli:

Wystawić młodych niech grają, ugrają coś to dobrze. Nie ugrają - tragedii nie ma. W sumie nie stać nas na walkę na dwa fronty w tym roku.

Akruat na tym fronvie jest szansa na cos więcej - niech sobie Probierz poeksperymentuje w lidze, tam dopiero 3 lufa (porażka) grozi odsunięciem od zespołu. W przypadku odpadnięcia z Wartą w 1/8 PP byłby już pozamiatany.....

KOMINEK 25.09.2012 13:39

Widać zainteresowanie meczem PP ogromne bo temat aż huczy od nowych postów :-)

WISŁAZWE 25.09.2012 13:47

Jeżeli prawdą jest, że w ''18'' z sobotniego meczu dokonano tylko dwóch zmian, to ja się cieszę bo znowu nie ma Garguły. Co zwiększa nasze szansę na korzystny rezultat w tym meczu.

Spodziewam się trudnej przeprawy z Wartą, niby zespół o klasę rozgrywką niżej klasyfikowany niż my, ale pamiętajmy, że PP rządzi się swoimi prawami i nie takie niespodzianki oczy kibica już widziały.

Wynik? Hm 2-1 dla naszych kopaczy, chociaż dwie bramki to my ostatnio strzeliliśmy w pierwszej kolejce, więc może nie będę wymagał za dużo i strzelić jedną nie tracąc żadnej.

Ciekawi mnie dziś zestawienie linii pomocy czy Iliev dalej zacznie mecz na ławce i czy Quioto zagra od pierwszej minuty. A może Genkov - Sikorski?

mitmichael 25.09.2012 14:27

Mam nadzieje, ze zdominujemy dzisiaj przeciwnika a nie On Nas bo to juz by była przesada

Kocur 25.09.2012 14:40

Pisanie o potencjalnej "dominacji" w naszym wykonaniu nawet w kontekście sparingu z KS Kozia Wólka to duże nadużycie ;)

zim zum 25.09.2012 14:54

Daniel Sikorski powinien otrzymać pseudonim Mr Strata

WISŁAZWE 25.09.2012 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1278102)
Daniel Sikorski powinien otrzymać pseudonim Mr Strata

Nie. On powinien sam z siebie rozwiązać kontrakt i przeprosić, że kibice Wisły musieli go oglądać..

ghost_ 25.09.2012 15:13

Jedynym, który COŚ gra jest Szewczyk. Po przerwie mam nadzieję zobaczyć Ilieva (nawet bez formy) albo Boguskiego za Sikorskiego, bo... zresztą, wszyscy widzą.

lisek14fc 25.09.2012 15:17

TRAGEDIA.
Atak pozycyjny - dno
Formacje - rozciągnięte
Sikorski - kurvva... bez komentarza

63.5 Kg 25.09.2012 15:18

Po 45 min. na szybkiego...

Panie Cupiał jak to jest Pana wielka Wisła to ja nie mam pytan bo gramy najslabiej od 95 roku...
Panie Bednarz jezeli to jest Pana wielka Wisła z wielkimi transferami to wez i wypi... z tego klubu....
Panie Probierz Pana poziom trenerski oscyluje na poziomie ligi okregowej ktora czesto ogladam...

Jak mozna bylo doprowadzic na przelomie kilku lat doslownie do upadku...??

heoij 25.09.2012 15:23

Strzał ? dośrodkowanie ? (niepotrzebne skreślić) Sikorskiego który poleciał wysoko w niebo może podsumować całą pierwszą połowę w wykonaniu Wisły, Warta na razie lepsza, zobaczymy co pokażą w II połowie.

domin_czyzyny 25.09.2012 15:26

też za Probierzem nie przepadam, ale "tak krawiec kraje jak mu materiału staje".
Probierz ma tragedię pod względem materiału piłkarskiego i jedynie możemy mieć pretensje do Cupiała, że położył lagę na Wiśle.

dynek.pl - oczywiście, że ma piłkarzy, którym się a)nie chce, b) nie potrafią c)zapomnieli jak się gra. Więc wina nie lezy tylko w Probierzu.

jak widzę Sikorskiego, który nie potrafi grać. Meliksona, który coś tam gra ale sam nie ugra nic, Frederiksena, która traci piłkę, Miśkiewicz tragedia przy wykopywaniu itp., itp., itp. - to aż przykro się robi. A Iwan się fajnie zagalopował przy komentarzu...

fartowna dobitka...

dynek.pl 25.09.2012 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1278109)
też za Probierzem nie przepadam, ale "tak krawiec kraje jak mu materiału staje".

Probierz ma tragedię pod względem materiału piłkarskiego i jedynie możemy mieć pretensje do Cupiała, że położył lagę na Wiśle.

Juz nie przesadzaj, ze ma taka tragedie zeby w meczu z 1 ligowecem przez 45 minut nie rozegrac zadnej akcji.

Kocur 25.09.2012 15:47

Można powiedzieć że Sikorski wywalczył karnego :haha:

krasny 25.09.2012 16:09

Można tez powiedzieć ze nie strzeliliśmy 2 karnych.

Co się dzieje z tym zespołem... brak słów.

wiesniak84 25.09.2012 16:12

KOMEDIODRAMAT. Dziękuję.

na filmewb 10/10


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl