![]() |
Hiszpania - Włochy 1-1
|
Hiszpania - Włochy 0-1
|
Hiszpania - Włochy 2-2
|
Hiszpania - Włochy 0-0
|
Hiszpania - Włochy 1-2
|
Hiszpania - Włochy 3:1
|
Hiszpania - Włochy 1:2
|
Hiszpania - Włochy 1:0
|
Hiszpania - Włochy 1-1
|
Hiszpania - Włochy 1-1
|
Hiszpania - Włochy 0-1
|
Hiszpania - Włochy 1:2
|
Hiszpania - Włochy 1:1
|
Hiszpania - Włochy 1-0
|
Kod:
Kod:
EUROTYPER Zakończony! Gratulujemy zwycięzcy! Rzutem na taśmę wygrywa MarekD303. Zadecydował wynik finału. Kod:
Kod:
Kod:
Kod:
|
Dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy i gratulujemy zwycięzcom.
W sprawie nagród kontaktuję się z Wami na priv. Specjalne podziękowania dla RoS-a za sprawne poprowadzenie zabawy. |
Dzięki chłopaki. Zacięta walka do samego końca :D To był w sumie mój pierwszy typer (przy siedmioletnim stażu forumowym :D ), w którym chciało mi się typować każdy mecz i prawie się załapałem na podium. Graty i podziękowania dla organizatora.
|
Dzięki za wspaniałą walkę wszystkim uczestnikom. Dawno już nie było tak wyrównanej końcówki.Szczególne podziękowania dla rav-a i RoS-a .
|
MarekD303, nagrody spodziewaj się pod koniec tego tygodnia.
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...17090674_n.jpg M.Mati i PotiWisla prawdopodobnie też. |
Gratuluję pierwszej trójce i dzięki za fajną zabawę ;) Teraz pozostało nam czekać na typera Ekstraklasy - sezon 2012/2013 :)
Oczywiście podziękowania dla organizatorów i fundatorów nagród :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl