Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2012/2013 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8781)

AYALA 19.07.2012 18:57

podobała mi sie gra Lecha,jak na cięzki teren jakim jest Azerbejdżan to przywieźli b.dobry wynik.No jak sobie przypomne koszmar sprzed dwóch lat z Karabachu....

mr_kwolf 19.07.2012 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1263956)
@up CFR Cluj był przed Vaslui, Steaua, Rapidem Bukareszt(pogromca Śląską - dopiero 4 miejsce), Dynamem czy Otelul Galati(tak, tak, zespół który grał w LM), liga rumuńska jest zdecydowanie lepsza od naszej, dlaczego niektórzy ją uważają za słabą, nie wiem . Tak to jest jak się komentuje czyjeś wypowiedzi bez dokładnych informacji.

Po pierwsze ja nie odnosiłem się do tego czy liga rumuńska jest słaba czy mocna tylko do tego że twierdzisz, że wygrali ją zasłużenie, dobrą grą, a nie szcześliwie. Dlatego zadałem pytanie. Skąd wiesz, że tak było? Jeżeli z livescore'a to powtarzam. Czapki z głów.

Po drugie liga rumuńska jest w tym momencie za nami w rankingu UEFA więc nie przesadzałbym z ich siłą. Otelul w LM to pokłosie ich świetnego występu w pucharach sprzed paru lat, a nie prawdziwej siły tej drużyny. Co wyszło przy okazji fazy grupowej gdzie w nie najsilniejszej grupie robili za tło i chłopaków do bicia.

Po trzecie wybiórczo patrzysz na pewne sprawy. Wspominasz, że Śląsk odpadł z Rapidem, a nie wspominasz, że Rapid odpadł z Legią.

I to byłoby na tyle z mojej strony.

I daruj sobie wstawki o mojej nieznajomości, bo myśle, że wiem o europejskiej piłce dużo więcej niż ty.

arrosmay 19.07.2012 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1263969)
W meczach wyjazdowych chyba najwazniejsze jest zdobyc bramki i nie przegrac co Lech i Legia uczyniły a teraz maja rewanz u Siebie.

Czy ja wiem xD
Pamiętam jak w tamtym roku kibice Legii na tym forum jeździli po nas, że wygrana TYLKO 1-0 ze słabym mistrzem Łotwy i to po samobóju etc.
Dzisiaj sami się przejechali, może to i nawet dobrze, tylko z drugiej strony... szkoda tych punktów..

noff 19.07.2012 19:19

No to k... start w Europę mamy zacny.

Tobi1906 19.07.2012 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez noff (Post 1263974)
No to k... start w Europę mamy zacny.

A później nie ma się co dziwić że nikt nie chce pokazywać takich meczy w tv

TRNKRN 19.07.2012 19:27

Brrrrawo Ruch!! Chyba jednak trzeba nam tego komisarza wprowadzić, w tym sezonie i tak nikt nie wejdzie do fazy grupowej :D

hiszpan00 19.07.2012 19:30

No to polskie kluby nabijają nam punkty w rankingu. Zanosi się na jeden z gorszych sezonów w pucharach. Szkoda.

!!IRIVER!! 19.07.2012 19:51

E no Ruch się ogarnął i wygrywa 3-1.

studio 19.07.2012 19:51

Bo Ruch wygrywa 3:1?

ciacho 19.07.2012 19:53

Niech mi ktoś teraz powie, że poziom polskiej ligi się podnosi

TRNKRN 19.07.2012 20:00

Musieli dostać bramę, żeby zacząć grać lepiej...

Blaszczu16 19.07.2012 20:03

Ale barany w tej Legii, szkoda punktów, bo klubu czy kibiców ani trochę. TVP zamiast transmitować jakiś gówno warty nic nie znaczący turniej towarzyski, mogliby zająć się pokazaniem europejskich pucharów. Może i wyniki wstydliwe klubów spod znaku nauki jazdy i sprzętu AGD, ale chciałby zobaczyć w jakiej są formie, no i pooglądać jak inne mało znane zespoły grają, jaki poziom mają w tej Łotwie, Azerbejdżanie i Macedonii.

Mistal 19.07.2012 20:38

Ruch ratuje dziś honor polskiej piłki i jako jedyny w sposób znaczący pokonał rywala (nie strzelili jeszcze karnego, z ich relacji wynika, że mili jeszcze oprócz tego 2 100% sytuacje), nie wiem czy wynika to z tego, że mili najłatwiejszego rywala (choć wątpie bo Macedonia piłkarsko prezentuje sie lepiej niż Łotwa), czy z tego, że jako jedyni się wzmocnili a nie osłabili.W każdym bądź razie brawo.

River 19.07.2012 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1263983)
Niech mi ktoś teraz powie, że poziom polskiej ligi się podnosi

Tylko idioci moga tak uwazac.


Fajne wyniki, za tydzien bedzie ciekawie. Nie zdziwie sie jak w ktoryms z polskich miast bedzie placz:rotfl:


Patrzac na to co graja nasi pucharowicze (smartowcy z Amici remisy na wschodzie, Legia kretynski remis z rybakami z Lotwy, Ruch meczarnie z macedonczykami) to w trzeciej rundzie (jak sie tam doczlapia) wszyscy leca.

Blaszczu16 19.07.2012 21:58

Poziom polskiej ligi się podnosi.

rw88 19.07.2012 22:05

Zawiodła dziś tylko Legia, bo miała dosyć łatwy teren, a popełniła straszne błędy w defensywie i skończyło się na 2:2. Ale tez można się spodziewać, że do następnej rundy przejdą, a jak dojdą Ljuboja z Wolskim to będzie ich obiektywnie rzecz ujmując stać na więcej - trudno powiedzieć na ile. Lech miał naprawdę ciężką przeprawę, Azerowie idą trochę śladem Cypryjczyków i na bazie coraz lepszych zawodników zza granicy robią postęp w rozgrywkach europejskich. Taki sam wynik z Baku wywiozła dziś m.in. grecka ekipa grając przeciwko Interowi, a jest to liga notowana o kilka pozycji wyżej, niż nasza, natomiast ten sam Inter rozbił rundę wcześniej ekipę z Estonii w dwumeczu 7:0, a mistrz Azerbejdżanu w el. LM wygrał ostatnio 3:0. Zwróćcie uwagę, że Lech w czasach gdy błyszczał, z Lewandowskim czy Peszką w składzie męczył się tam niemiłosiernie, wygrali tylko 1:0, a teraz zarówno drużyna z Poznania jest słabsza, jak i Chazar mocniejszy

Krótko mówiąc Azerowie nie zaliczają się już do kelnerów rozgrywek europejskich, są - można powiedzieć - drużyną środka tabeli. Nie twierdzę, że to tłumaczy jakąkolwiek polską drużynę, taki Lech powinien Azerów przejść bez gadania, niemniej jednak skończyły się czasy, że reszta Europy leje Azerów kilkoma bramkami. Dlatego 1:1 nie jest złym wynikiem w kontekście rewanżu. Nie zawiódł Ruch, który miał problemy, ale dominował cały mecz, nie pękł po straconym golu, tylko dołożył trzy swoje. Ja tam nie jestem aż tak negatywny nastawiony, do tej pory nasze kluby miały rok po roku wpadki z tego typu drużynami, teraz mamy już 6 spotkań pucharowych, w tym 4 wyjazdowe i stosunek meczów jest 3 - 3 - 0.

W dodatku zanosi się, że Śląsk się wzmocni na newralgicznych pozycjach klasowymi (w polskich warunkach) zawodnikami i można liczyć, że w następnej rundzie powalczą. Ruch i Śląsk mają dobre wyniki, a Legia słabego mimo wszystko rywala i swój stadion. Jedynie Lech może się potknąć, bo rywal jest nieobliczalny, a oni grają bez napastnika. Generalnie biorąc pod uwagę osłabienia polskich ekip w tym okienku transferowym póki co nie ma tragedii, ale na ile stać te ekipy, trudno powiedzieć.

Bobek90 20.07.2012 02:58

Sezon 04/05: Jeden zespol w fazie grupowej PU, nie wychodzi z grupy
Sezon 05/06: Zadnego zespolu w fazie grupowej
Sezon 06/07: Jeden zespol w fazie grupowej PU, nie wychodzi z grupy
Sezon 07/08: Zadnego zespolu w fazie grupowej
Sezon 08/09: Jeden zespol w fazie grupowej PU, wychodzi z grupy
Sezon 09/10: Zadnego zespolu w fazie grupowej
Sezon 10/11: Jeden zespol w fazie grupowej LE, wychodzi z grupy
Sezon 11/12: Dwa zespoly w fazie grupowej LE, dwa zespoly wychodza z grupy


O tak, spadamy leb na szyje z poziomem. Niech sie teraz zaden zespol nie dostanie do fazy grupowej i bedzie mozna swietowac! Toz to bedzie oznaczala ze poziom spada leb na szyje!

bondTSW 20.07.2012 03:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1263858)
Straszne. Policja bije, Czarnogóra trzeci świat. Straszne, smutne.

Niewinni nigdy nie dostają.

byłeś tam cienki capie?

bukaj22 20.07.2012 07:16

Oglądałem wczoraj zarówno mecz Lecha jak i Legii i można się pokusić o kilka słów podsumowania.

Lech miał trudniejszego rywala i Khazar był naprawdę grozny. Mieli bardzo szybkie skrzydła i generalnie mieliśmy farta , ze tego meczu nie przegraliśmy. Nie mniej podoba mi się gra Lecha , bo w przeciwieństwie np do takiego Śląska jest jakiś pomysł na rozegranie akcji. Lech też miał swoje okazje , których nie wykorzystał , ale generalnie z wyniku 1-1 jestem w miarę zadowolony. Azerowie , to naprawdę nie są kelnerzy co pokazuje ten sezon w pucharach.

Legia grała z słabszym rywalem , ale widziałem , że byli niesamowicie zajechani przez Urbana. Niby powinni ten mecz wygrać , ale na moje oko za bardzo odmłodzili ten zespół. Zresztą tak jak i Lech grają bez napastnika , bo trudno takim nazwać Saganowskiego jako napastniku na puchary. Generalnie Legia grała wolno i statycznie a jej obrona też nie jest monolitem. Jednak wyniku 2-2 się nie spodziewałem , bo Łotysze nie grali nic specjalnego. Trzeba oddać , ze opłaciła się Metalurgsowi zmiana w 33 minucie Lelugi , bo walnął bramę 6 minut pozniej. { Szkoda , ze takiej odwagi zabrakło Rumakowi} Generalnie grając 11 na 10 powinna Legia to wygrać , ale jak Astiz daje się objechać jak dziecko , to nie m się co dziwić. Jednak i Lech i Legia mają korzystne wyniki i grzechem było , by nie przejść tych rywali.

Meczu Ruchu Chorzów nie widziałem , ale jestem mile zaskoczony wynikiem , bo myślałem , ze odpadną już w tej rundzie. Jednak zanosi się na dość pewny awans.

Chciałem się tez odnieść do potencjalnych rywali Śląska.

Jak dla mnie , to Śląsk może powalczyć jedynie z Helsinborgiem , ale też będzie ciężko bo ta ekipa ma dużo większe doświadczenie w pucharach od Śląska.

Anderlecht i Cluj jak dla mnie są poza zasięgiem Wrocławian. Salzburg zaskoczył przegrywając z Dudelange , ale podejrzewam , ze ich zlekceważyli i w rewanżu Salzburg wysoko wygra.

Bate niby się męczyło i wygrało na farcie , ale trudno mi sobie wyobrazic , by w Skopje nie strzelili bramki i nie awansowali. Po "popisie" Śląska nie daje szans tej ekipie w trzeciej rundzie chyba , że będą mieli mega farta. Jednak tutaj już trafiają na zespoły , które potrafią grać w piłkę.

A tak poza tym Wy tak na serio z tym Pawelcem , ze grał dobrze? Wg mnie co drugą piłkę wybijał w aut i , to nawet gdy był sam. Jak dla mnie Pawelec grał słabo tak jak i Socha. Kowalczyk jedynie przypominał obrońcę. Paradoksem jest , to że trzy z naszych czterech ekip graja bez napastnika , bo trudno za takiego uznać Gikiewicza , który był tylko na papierze. Z taką grą Śląsk nie ma czego szukać w pucharach.

Misiak 20.07.2012 07:36

Nie wiem skąd tyle narzekań na wynik Lecha ( chyba z nienawiści :) ) zremisowaliśmy na ciężkim terenie gdzie wiele drużyn traciło punkty.Kompromitacji nie było w rewanżu wygramy i kolejne punkciki do rankingu zarówno dla Nas jak i dla Polski no i... dla Wisełki :) więc nie narzekać tylko trzymać kciuki :)

Dariook 20.07.2012 08:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Misiak (Post 1264027)
Nie wiem skąd tyle narzekań na wynik Lecha ( chyba z nienawiści :) ) zremisowaliśmy na ciężkim terenie gdzie wiele drużyn traciło punkty.Kompromitacji nie było w rewanżu wygramy i kolejne punkciki do rankingu zarówno dla Nas jak i dla Polski no i... dla Wisełki :) więc nie narzekać tylko trzymać kciuki :)

Tak trzeba trzymać kciuki za Azerów. Bez tych ochłapów punktowych się obejdzie a szydera pozostanie bezcenna. Tak na marginesie zapytam, a dlaczego tam jest trudny teren? Za gorąco? a może za daleko? A może jeszcze inne idiotyczne wytłumaczenia?
To chłopie jest polska idiotyczna wymówka, bo co rok nas ktoś gnoi a tylko nazwy są coraz bardziej egzotyczne. Nasłuchacie się tych złotych myśli i pierd...o trudnych terenach i kotłach kazchskich, estońskich, gruzińskich itp itd.. i powielacie brednie.
A odpowiedz leży u nas w bagnie, bo to nasze drużyny są żenująco słabe. Co 2 lata jakiś polski klub po farcie zagra dłużej w europie a wszyscy już ćwierkają o wielkiej polskiej piłce klubowej. A to gówno prawda, bo w następnym sezonie nawet grupówek nie uświadczysz. My 16 lat w LM nie grali ! to się jaramy taką LE która nawet nie jest serio traktowana przez samych pomysłodawców. Szkoda że znieśli puchar Intertoto, tam przynajmniej emocje sięgały zenitu!

shaggy 20.07.2012 09:30

Ja tam zycze wszystkim naszym pucharowiczom jak najdluzsej obecnosci w pucharach.
Po pierwsze ze wzgledu na ranking a po driugie im dluzej legie i inne Amiki beda uwiklane w puchary tym dluzej bedzie sie to na lidze odbijac.
Tak jak to bylo w przypadku Wisly legii i kuchenkorza w poprzednich latach

Misiak 20.07.2012 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1264030)
Tak trzeba trzymać kciuki za Azerów. Bez tych ochłapów punktowych się obejdzie a szydera pozostanie bezcenna. Tak na marginesie zapytam, a dlaczego tam jest trudny teren? Za gorąco? a może za daleko? A może jeszcze inne idiotyczne wytłumaczenia?
To chłopie jest polska idiotyczna wymówka, bo co rok nas ktoś gnoi a tylko nazwy są coraz bardziej egzotyczne. Nasłuchacie się tych złotych myśli i pierd...o trudnych terenach i kotłach kazchskich, estońskich, gruzińskich itp itd.. i powielacie brednie.
A odpowiedz leży u nas w bagnie, bo to nasze drużyny są żenująco słabe. Co 2 lata jakiś polski klub po farcie zagra dłużej w europie a wszyscy już ćwierkają o wielkiej polskiej piłce klubowej. A to gówno prawda, bo w następnym sezonie nawet grupówek nie uświadczysz. My 16 lat w LM nie grali ! to się jaramy taką LE która nawet nie jest serio traktowana przez samych pomysłodawców. Szkoda że znieśli puchar Intertoto, tam przynajmniej emocje sięgały zenitu!


Przyganiał kocioł garnkowi... przypomnij sobie wasze komentarze z zeszłego sesonu jak baliście się przed losowaniem el LM byle nie trafić na Neftci Baku czy jakis Toboł z Kazachstanu...ja doskonale pamiętam wasze obawy dodaj do tego waszą porazke z Karabachem Agdam +nasze męczarnie z Interem Baku to dotrze do Ciebie,że Azerska piłka poszła do przodu i już nie lejemy Azerów jak dawniej.
Piszesz bzdury o dłuższej grze w pucharach dzięki fartowi...tylko przypominam,że Lech i Legia awans z grupy zapewniały sobie na kolejke przed końcem... faktycznie fart;) farta to miała Braga i Sporting ,że awansowały do 1/8 kosztem LE Lecha i Legii a jeżeli nie wiesz o czym piszę to sobie obejrzysz mecz Braga-Lech Legia-Sporting i zobaczysz kto był lepszy w tych dwumeczach.Nawet Wisła nie była gorsza od Standardu w zeszłym sezonie bo poziom sportowy był zblizony więc proponuję nie płakać jakie to cieniasy nasze kluby.

matt_1906 20.07.2012 10:20

Dziś oprócz Śląska losowana też jest kolejna runda Ligi Europy na kogo mogą trafić

Lech:
ŠK Slovan Bratislava (SVK)/Videoton FC (HUN)
Eskişehirspor (TUR)/Saint Johnstone FC (SCO)
JJK Jyväskylä (FIN)/FK Zeta (MNE)
VMFD Žalgiris (LTU)/VfB Admira Wacker Mödling (AUT)
AIK Solna (SWE)/FH Hafnarfjördur (ISL)
AC Omonia (CYP)

Legia:
FC Shakhtyor Soligorsk (BLR)/SV Ried (AUT)
Servette FC (SUI)/FC Gandzasar Kapan (ARM)
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936 (BUL)/Vitesse (NED)
İnter Bakı PİK (AZE)/Asteras Tripolis FC (GRE)
NK Široki Brijeg (BIH)/Saint Patrick's Athletic FC (IRL)
NK Slaven Koprivnica (CRO)/Portadown FC (NIR)

Ruch:
FC Metalurgi Rustavi (GEO)/FC Viktoria Plzeň (CZE)
APOEL FC (CYP)/FK Senica (SVK)
sc Heerenveen (NED)
FC Internazionale Milano (ITA)
FC Dacia Chisinau (MDA)/IF Elfsborg (SWE)
SK Rapid Wien (AUT)

Lech i Legia są rozstawione, Ruch nie

Kociewiak 20.07.2012 11:29

Dobre losowanie dla Śląska :) ktoś z pary;
New Saints FC - Helsingborgs IF

martin_6 20.07.2012 11:32

Dla Amiki wynik jest moim zdaniem bardzo dobry. Azerbejdżan to idealny teren, by dostać niespodziewany wp**rdol z samego początku sezonu (niektórzy chyba już zapomnieli o Karabachu, a i Amikę swojego czasu tylko słupek w 548 serii rzutów karnych uratował od kompromitacji w eliminacjach LM), a poznaniakom udało się tego uniknąć. U siebie może nie mogą być jeszcze pewni awansu, ale raczej tutaj już Azerowie tak niebezpieczni nie będą.

Legia i Ruch - korzystne wyniki po pierwszych meczach (mimo że Legia sfrajerzyła trochę, a i Ruch prosił się o nieprzyjemności), pewnie awansują. Śląsk też pewnie przejdzie dalej i tam ma całkiem sensownego rywala (najłatwiejszego chyba jak się dało). Jak się zepną to przy odrobinie szczęścia mają już awans do Play-Offów i kupę kasy z tego tytułu (2 miliony euro chyba + milion za fazę grupową LE), czyli plan wykonany w 100%. A cuda w piłce się czasem zdarzają, może gwiazdy ułożą się w przychylnej konfiguracji i będzie LM we Wrocławiu? :D Marne szanse, ale kto tam wie?

Maciuś 20.07.2012 11:34

Jak ktos sie nie zna to napisze ze rywal Slaska jest slabszy, ja mowie ze szanse sa 60 do 40 dla Szwedow.

TymonPRO 20.07.2012 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kociewiak (Post 1264057)
Dobre losowanie dla Śląska :) ktoś z pary;
New Saints FC - Helsingborgs IF

Czy dobre to się okażę Helsingborgs to dobra drużyna, z tego co pamiętam graliśmy z nimi w zeszłym sezonie jakiś sparing na turnieju i chyba wygraliśmy 2-0 ale od Śląska wydaje się znacznie lepsza,oczywiście trzymam kciuki za awans naszych

Szanse oceniam 60-40 na korzyść Szwedów

PS:Jak się nie mylę to Szwecka liga już dawno gra nowy sezon a to może mieć spore znaczenie

arti 20.07.2012 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1264059)
Jak ktos sie nie zna to napisze ze rywal Slaska jest slabszy, ja mowie ze szanse sa 60 do 40 dla Szwedow.

Chyba najsłabszy z tych którzy mogli być co nie zmienia faktu, że i tak bardzo ciężki.
Amica - JJK Jyväskylä (FIN)/FK Zeta (MNE)
Legia - NK Široki Brijeg (BIH)/Saint Patrick's Athletic FC (IRL
to by były optymalne pary dla A i L
A Ruch ma moim zdaniem przej... z każdym, stosunkowo najwięcej szans z Dacia/Elsborg, Pilzno i Austrią.

rabi86 20.07.2012 11:57

W pierwszym meczu ten hegemon ze Szwecji zremisowal bezbramkowo z mistrzem Walii. A w lidze po 15 kolejkach mają bilans :6-7-2 i są na 4 miejscu z 6-punktową stratą do lidera. Jak w Śląsku dojdzie Dvaliszwili i Jodłowiec to będą mieć naprawdę niezłą jedenastkę

alarazboy1 20.07.2012 12:31

wie ktos dlaczego wczoraj na meczu ruchu byla tytlko polowa trybun zapelniona , a na reszte nie wpuszczano kibiców???

Kamson 20.07.2012 12:35

Chyba mają remont i obecna pojemność stadionu to 3500 (albo według innego źródła 4200).

noff 20.07.2012 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1264070)
Chyba mają remont i obecna pojemność stadionu to 3500.

No, to sie akurat wstrzelili z remontem jak bylby Inter Mediolan ;)P
A na serio, gdzie Ruch by zagral, jak trafia prestizowego rywala?

Mishau 20.07.2012 12:42

Pewnie na stadionie Piasta Gliwice, czyli tam gdzie bedą grać w lidze ;)

mitmichael 20.07.2012 13:04

Jak na razie los czuwa nad polskimi druzynami i daje im przeciwnikow ktorych moga przejsc. Nawet Vitoria Pilzno nie jest juz taka mocna jak rok temu i Ruch bedzie mogł powalczyc o awans.

dynek.pl 20.07.2012 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1264077)
Jak na razie los czuwa nad polskimi druzynami i daje im przeciwnikow ktorych moga przejsc. Nawet Vitoria Pilzno nie jest juz taka mocna jak rok temu i Ruch bedzie mogł powalczyc o awans.

Moglyby jednak te polskie druzyny troche szczesciu pomoc i z mysla o wielkim zarobku w fazie grupowej troche sie wzmocnic - Lech ma taki duzy wspolczynnik jak nigdy to gra bez napastnika, znowu ten cienki Wilk w skladzie etc.

Zeby chociaz te transfery Slaska sie potwierdzily.

piotrek06 20.07.2012 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Misiak (Post 1264044)
Przyganiał kocioł garnkowi... przypomnij sobie wasze komentarze z zeszłego sesonu jak baliście się przed losowaniem el LM byle nie trafić na Neftci Baku czy jakis Toboł z Kazachstanu...ja doskonale pamiętam wasze obawy dodaj do tego waszą porazke z Karabachem Agdam +nasze męczarnie z Interem Baku to dotrze do Ciebie,że Azerska piłka poszła do przodu i już nie lejemy Azerów jak dawniej.
Piszesz bzdury o dłuższej grze w pucharach dzięki fartowi...tylko przypominam,że Lech i Legia awans z grupy zapewniały sobie na kolejke przed końcem... faktycznie fart;) farta to miała Braga i Sporting ,że awansowały do 1/8 kosztem LE Lecha i Legii a jeżeli nie wiesz o czym piszę to sobie obejrzysz mecz Braga-Lech Legia-Sporting i zobaczysz kto był lepszy w tych dwumeczach.Nawet Wisła nie była gorsza od Standardu w zeszłym sezonie bo poziom sportowy był zblizony więc proponuję nie płakać jakie to cieniasy nasze kluby.

Braga miała farta że awansowała?? :shock: Oni byli od was dwie klasy lepsi, farta to wy mogliście mieć ale... nie mieliście :-P

syryls 20.07.2012 14:38

Prawda jest taka że Braga zmiotła u siebie Lech, natomiast w Poznaniu przewagę miała Amica przez pogodę. Jak Śląsk popełni błąd w defensywie u siebieto mają pozamiatane, Szwedzi są zawsze dobrze przygotowani fizycznie, tutaj trzeba zagrać bardzo defensywnie z kontratakami i dobrymi SFG, Kowalczyk jakoś dobrze wyglądał, a m.in. Socha dał się ogrywać jak dziecko, Pawelec też słabo, w sumie nie ma się co dziwić ligowiec jak każdy inny

Misiak 20.07.2012 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek06 (Post 1264087)
Braga miała farta że awansowała?? :shock: Oni byli od was dwie klasy lepsi, farta to wy mogliście mieć ale... nie mieliście :-P

Doliczony czas gry Braga prowadzi 2-0 a Lechowi do awansu potrzebny tylko gol , Lech grający w 10 miał 2 setki najpier Rudnevs z bliska trafia w bramkarza a w ostatniej akcji meczu po strzale Kuby Wilka piłka trafiła w poprzeczke i odbiła się od lini bramkowej.Więc te dwie sytuacje pokazują jak blisko byliśmy awansu mimo,że Braga wcześniej cisneła,Bakero poprzestawiał idiotycznie zespół na ten mecz i przespaliśmy pierwszą połowe nasi obudzili się gdy wynik premiował Brage.

Mistal 20.07.2012 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez noff (Post 1264071)
No, to sie akurat wstrzelili z remontem jak bylby Inter Mediolan ;)P
A na serio, gdzie Ruch by zagral, jak trafia prestizowego rywala?


Info od kumpla "niebieskiego" wczoraj na trybunach nie całe 4 tyś ludzi, stadion może pomieścić obecnie 4,2 tyś (wolne miejsca tylko, na trybunie głównej) bo dostosowują im Cichą do tego, by jak najszybciej w lidze tam grać (chcą zdąrzyć na 5 kolejkę). 3 rundę tak czy siak mieli grać w Gliwicach więc, było to planowane .


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl