Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26 kolejka] Wisła Kraków - ŁKS Łódź, sobota 14 kwietnia, 15:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8694)

TommyTSW 15.04.2012 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ravers (Post 1240856)
Mimo wszystko Kirm jest jednym z nielicznych w naszej drużynie który jest przygotowany na grę przez 90 minut. Gdyby potrafił w odpowiednim momencie podjąć odpowiednią decyzję o podaniu/strzale, to mielibyśmy z niego pożytek.

No tylko czekać aż złapie jakąś dłuższą kontuzję, albo po prostu kondycja spadnie to go może do Bronowianki wezmą, nie miał by się czego wstydzić już grał tam duet min Sydorenko i żyd Zegarek :D
Jedyna szansa żeby Kirm jeszcze bardziej popracował nad swoją kondycją oraz szybkością, wtedy może będzie jak Forrest Gump na wyprzedzenie wbiegał do bramki :p

Adenalix 15.04.2012 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1240843)
Wilk nie potrafi grać w piłkę. Nie, to nie żart.

To, że ostatnie dwa mecze Wisły były najlepsze w tym roku i obydwa bez Wilka w składzie to może jest przypadek... a może nie. W każdym razie piłkarsko Wilk daje drużynie jedno wielki NIC. Na pozycji przecinaka można postawić Bruda i na jedno wyjdzie. Zresztą przy takim braku postępów w grze Wilka na przestrzeni sezonu to wolałbym oglądać Bruda bo może on się jakoś jeszcze rozwinie.

Który z defensywnych pomocników w Wiśle Twoim zdaniem ptrafi zatem grać w piłkę? Ja bym zaczynał ustalanie składu od Czarka i Siergieja Pareiki, dopiero później od Meliksona czy Genkova. Gość ma cechy przywódcy i nie pęka, a do tego piłkarsko naprawde wiele potrafi. Piłkarsko jest podobny do Sobola (z resztą sam twierdzi, że nasz Kapitan jest dla niego wzorem), ale Sobol w jego wieku grał gorzej, więc dla mnieWilk to światełko w tunelu chłamu, który zobaczymy na boisku z Białą Gwiazdą na piersi. A Bruda będziesz miał okazję często oglądać w przyszłym sezonie, no to zobaczysz jak się rozwinie.

oreł 15.04.2012 22:52

Kondycje to on może i ma do gry do przodu ale jak się trzeba wrócić to już nie bardzo... chciałbym kiedyś zobaczyć statystykę jego odzyskanych piłek albo wygranych pojedynków z meczu (wiem że to nie jego główna rola) z ŁKS było okrągłe 0?

mecz niezły do 55, niby mecz pucharowy w środku tygodnia ale nie ma co pisać zwyczajnie odpuścili po 3 bramce.

thechris 15.04.2012 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1241106)
Który z defensywnych pomocników w Wiśle Twoim zdaniem ptrafi zatem grać w piłkę? Ja bym zaczynał ustalanie składu od Czarka i Siergieja Pareiki, dopiero później od Meliksona czy Genkova. Gość ma cechy przywódcy i nie pęka, a do tego piłkarsko naprawde wiele potrafi. Piłkarsko jest podobny do Sobola (z resztą sam twierdzi, że nasz Kapitan jest dla niego wzorem), ale Sobol w jego wieku grał gorzej, więc dla mnieWilk to światełko w tunelu chłamu, który zobaczymy na boisku z Białą Gwiazdą na piersi. A Bruda będziesz miał okazję często oglądać w przyszłym sezonie, no to zobaczysz jak się rozwinie.

Szanuję Twoją opinię :) Ja mam inne zdanie nt. umiejętności piłkarskich Wilka. Jak dla mnie to byłby w miarę solidny rezerwowy. I zresztą przychodził jako rezerwowy bo pierwsze skrzypce miał grać Sobol. Nagle Sobol wypadł i ogłoszono Wilka liderem, kapitanem, zbawcą itd. Niestety... Wilk w mojej opinii nie spełnił żadnej z tych ról. Spełnić ich po prostu nie mógł. Brakuje mu umiejętności. Serce do gry to na tym poziomie niestety zbyt mało. Nie wystarczy płakać po derbach (jak kolejne beztalencie - Jovanović) albo ładnie się wypowiadać w mediach. Niestety trzeba czasem prosto kopnąć w piłkę. A w kopaniu piłki Wilk niestety odstaje i nie mieściłby się w składzie w większości klubów Ekstraklasy.

Dariook 16.04.2012 04:36

Dać sobie wjebać 2 gole i zostać zepchniętym do obrony przez drużynę skleconą miesiąc temu to dramat. Nie rozumiem jak na podstawie takiego meczu wogóle można szukać pozytywów? Żeby dać komuś oddać ponad dwadzieścia strzałów na swoją bramkę trzeba się starać, i to dobrze starać.
Mimo kompletu punktów to cała druzyna zasłużyła na wielki -. Nie ma co szukać winnych bo nawet mimo slabej dyspozycji 2,3 piłkarzy to reszta powinna nadrobić ich braki i rozgonić druzyne Łks-u. Piłka nożna to gra zespołowa i właśnie jako zespół nie pokazaliśmy się z dobrej strony. Mecz trwa 90 minut i na własnym przykładzie widzimy że nawet 3-0 można roztrwonić.
Dobra drużyna nie dopuszcza do takich sytuacji i finito.

tommiyacht 16.04.2012 06:15

w Belchatowie tez gralismy bez Wilka i dostalismy dwojke. Moze bogiem ofensywy Czarek nie jest ale jak gra to tracimy albo malo albo w ogole goli. Skupcie sie lepiej na super Andrazu i Gargule. Mam nadzieje ze Probierz z Bednarzem widzą co sie dzieje i nie zobaczymy tych dwoch antypilkarzy w nowym sezonie

thechris 16.04.2012 17:08

Nie no... wiadomo, że Garguła i Kirm to poziom Kmity Zabierzów a Wilk przy nich jest całkiem do rzeczy. Chodzi mi o to, że zbyt dużą odpowiedzialnością obarczono chłopaka. Przyszedł z Korony w której nie zawsze się łapał do składu i nagle został liderem Wisły, kapitanem etc. To była i jest lekka przesada. Ktoś porównał go do Sobola... no sry ale tu nie ma żadnego porównania. Tak jakby porównywać Nuneza do Szymkowiaka. To jakiś zupełnie inny poziom...

filemon 17.04.2012 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1241247)
Nie no... wiadomo, że Garguła i Kirm to poziom Kmity Zabierzów a Wilk przy nich jest całkiem do rzeczy. Chodzi mi o to, że zbyt dużą odpowiedzialnością obarczono chłopaka. Przyszedł z Korony w której nie zawsze się łapał do składu i nagle został liderem Wisły, kapitanem etc. To była i jest lekka przesada. Ktoś porównał go do Sobola... no sry ale tu nie ma żadnego porównania. Tak jakby porównywać Nuneza do Szymkowiaka. To jakiś zupełnie inny poziom...

"piłkarska perfekcja" :D
Mamy piłkarzy jakich mamy, w ostatnich meczach należy wybrać tych, którzy są w formie i cokolwiek sobą reprezentują. Dokooptować do nich młodych, dać im szanse i tak do końca obecnego sezonu.
Osobiście irytuje mnie nagonka na Czarka Wilka. Akurat jego absencją bym nie tłumaczył ostatnich wygranych. Gdyby wymienić go z Kirmem to nikt by nie zauważył różnicy w ofensywie, a w defensywie zyskujemy wiele, nie mówiąc już o walce na boisku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl