![]() |
Tak, bramki są już na: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/0,91670.html
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mecz meczem, ale to co się dzieje u nas w zespole jest nie do pojęcia. Jesteśmy liderem wśród całej ligi pod względem kontuzji. Nie rozumie jak można mieć takiego pecha, że co mecz to kolejni piłkarze są kontuzjowani
i wypadają z gry, a Ci co się leczą ciągle nie dochodzą do zdrowia. Nie wiem czy to jest kwestia jakiegoś wyjątkowego pecha w tym sezonie, czy przygotowań i treningów drużyny. Już od rundy jesiennej aż do dnia dzisiejszego to się za nami ciągnie, żaden inny zespół nie ma tylu kontuzjowanych graczy co my. Byle dostać się jakoś do pucharów i wierze, że w przyszłych rozgrywkach karta się odwróci i nasz trener będzie miał do dyspozycji najlepszych zawodników. |
Cytat:
W normalnie funkcjonujacym klubie po takiej ilosci wybrykow Malecki bylby juz dawno WYPIIERDOLONY z klubu. A gdyby trafil na zyczliwe szefostwo to moze pozwolonoby mu kopac w druzynie rezerw. Niemniej, dla pierwszej druzyny bylby skreslony i nikt by w klubie na niego nie liczyl. Problem Wisly z Maleckim jest taki, ze jest to jej czolowa postac na ktorej mozna jeszcze cos zarobic i chyba tylko ten fakt sprawia, ze Malecki wciaz jest w Wisle. Jednak widze, ze skala problemu jaki sprawia ten zawodnik sprawia, ze Cupial juz nie bardzo liczy na jakies wielkie pieniadze z transferu Maleckiego i jest gotow go sprzedac za znacznie mniej. I na to licze, ze w koncu znajdzie sie frajer, ktory go kupi i gowniarstwo sie skonczy. Co Malecki by dzis w Belchatowie zrobil? To jest jakis nasz bohater czy lider? A moze zbawiciel? Byloby tradycyjnie. Druzynie by nie szlo to showman Malecki holowalby pilke i krecil te swoje koleczka, wypierdalalby pilke z 30 metrow w trybuny i darlby ryja na wszystkich dookola. Dzisiejszy mecz pokazal jakie Wisla ma alternatywy w skladzie. Nie ma Meliksona to gra pozorant Gargula. Nie ma podstarzalego Ilieva to gra Kirm (dzis odziwo niezle) albo kaleka Paljic. Nie ma surowego technicznie Wilka czy podstarzalego Sobolewskiego to mamy glupka Nuneza czy stopera na defensywnym. Nie a Pareiki to jest Milan Galareta Jovanic w bramce. Nasze zaplecze, lawka to jest dramat. Takie sa skutki polityki transferowej. I patrzac na to jak Cupial wyciska ostatnie grosze ze skladu Wisly to mam wrazenie, ze nawet jakby Wisla przeszla APOEL i zagrala w LM to cala kasa z LM poszlaby do Cupiala, do tego ktos by w zimie z Wisly odszedl po wypromowaniu sie w LM (np. Melikson) i kasa z transferu tez poszlaby do kieszeni Cupiala. Cupial juz od jakiegos czasu jasno okresla dokad zmierza Wisla a bajki wczesniej Basalaja czy teraz Bednarza o silnej Wisle i LM to zwyczajne mydlenie oczu. Przyznawyczajajmy sie do takiej Wisly i takich meczow jak ten w Belchatowie bo bedzie ich juz tylko coraz wiecej chyba, ze znajdzie sie ktos z gruba forsa kto wykupi od Cupiala zabawke jaka jest Wisla i sprobuje zbudowac tu cos profesjonalnego nie opartego na patologii i amatorszczyznie. |
Oglądnąłem bramkę Chaveza - nie ma mowy o spalonym! Nawet Diaz nie jest na spalonym w momencie podania
Tutaj proszę screen, jakość co prawda fatalna, ale mimo wszystko widać wszystko co potrzeba. Chavez zaznaczony w kółku: http://oi39.tinypic.com/23suss3.jpg |
Na pewno dziś zabrakło tej zadziorności i zaangażowania, które Wisła pokazała w Gdańsku, czy też w meczach z Lechem.
Pierwsza bramka zawalona przez Chaveza, ale też przez starego ,,samo się obroni" Jaliensa. Jak już miał kilka dobrych meczów, to znów wrócił stary Q, który nie zrobi wślizgu, bo przecież wystarczy że zagrał kilka meczów w reprezentacji Holandii. Mam nadzieję, że od przyszłego sezonu w środku defensywy trener postawi na parę być może na lata: Czekaj - Bunoza. Zespół zdecydowanie trzeba odmłodzić i trzeba zacząć od tyłów. Tym bardziej mi z tego powodu żal odpuszczenia Maków, którzy (dziś Mateusz) pokazują wielki potencjał. Najeżdżanie na naszych zawodników (szczególnie obcokrajowców), że mają w dupie ten klub, jest w stosunku do niektórych z nich niesprawiedliwe. Tacy zawodnicy jak Pareiko, Jovanovic, Diaz, Wilk, czy nawet Kirm walczą w każdym meczu na 100%. |
Cytat:
Piłeś - nie maluj linii:D |
Cytat:
Czekaj swoją szansę na początku tej rundy dostał, Bunoza też jest taki super stoper że tylko czekać aż ten duet "wygra" nam wiele meczy. |
Cytat:
Popatrzmy bez emocji...60% podstawowego składu poza grą...przegrywamy 0-2....nie wygrywamy przez.....no właśnie........ Nie pamiętam, kiedy ostatnio przy 0-2 wierzyłem, że damy radę ......Odwalcie sie od Probierza;) |
Cytat:
|
A Amika wpierd.l w Bialymstoku
|
tu niepotrzebny jest Małecki jak niektórzy sugerują tylko nowy właściciel, który ma równo pod kopułą. Wiele zawdzięczamy panu Cupiałowi ale niestety zmarnował te kilkanaście lat a mogliśmy być zupełnie w innym miejscu...
|
Cytat:
|
To nie Cupiał zawalił tylko ci, którzy rządzili za jego pieniądze
|
gdybysm wygrali weekend był by zajebisty a tak trzeba się cieszyć z naszego remisu i z tego że amica dostała w........ gdybyśmy dzisiaj wygrali myślę że wrócilibyśmy do walki o mistrza. legia jest słaba i jeszcze punkty pogubi ale niestety my robimy to samo. wygląda to tak jak byśmy tego mistrzostwa nie chcieli. od początku tej rundy wszystko układa się pod nas a my nie umiemy tego wykorzystać. trzeba walczyć o puchary
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
nie znam żadnych nazwisk potencjalnego następcy pana Cupiała ale wiem że z Nim już nic nie osiągniemy. Trzeba wykorzystać Naszą obecną markę i wyhaczyć jakiegoś dętego frajera bo za kilka lat nazwa Wisła zginie w gąszczu t-mobilowych średniaków
|
Cytat:
A co do nieuznanej bramki Genkova, no to niestety tak to już jest, że obrońcy są już nauczeni, że wystarczy sie przewrócić przy byle jakim kontakcie we własnym polu karnym i 90% że będzie faul. Jedna z patologii współczesnego sędziowania. |
Cytat:
Dziś brakło trzeciej bramki do wygranej, szkoda, że 0:2 dopiero nas przebudziło. |
Szkoda wyniku.
Gra wyglądała tak jak myślałem - walka. Niestety 1 błąd Chaveza i Jaliensa w obronie, + niewykorzystane nasze sytuacje w I połowie (Garguła, Paljić) i gonienie wyniku. Tutaj przynajmniej walczyli do końca. I gdyby nie źle nastawiony sędzia to wygralibyśmy tą kopaninę. W każdym razie odrobienie 2 bramek - coś nieosiągalnego za późnego Maaskanta czy też Moskala. Za to trzeba pochwalić naszych piłkarzy. Szkoda ze tak nie grali w derbach.... przynajmniej byłby remis a nie porażka. Cóż - teraz ważny mecz z Lechem w PP. |
Cytat:
i teraz Probierza. Maaskant to też jest mega bufon więc widzisz niewiele się różnią :) Cytat:
|
Cytat:
Jeśli mamy sie rozwijać to dzięki Pareice, Meliksonowi i Genkowowi, czy Bitonowi, choć pewnie też dzięki Czarkowi Wilkowi, ale nie dzięki ... Łobodzińskiemu, Jopowi, czy Matusiakowi. Jakościowe dobre transfery z zachodu i opcja prozachodnia, jedynie uzupełniona piłkarzami rodzimymi to jedyna droga rozwoju dla Wisły, pytanie tylko czy do niej wrócimy. PS. No a kiedyś może jak urośniemy w siłę to stać nas będzie na sprowadzanie najlepszych polskich piłkarzy do Wisły, ale to przyszłość niezbyt bliska. |
Cytat:
|
Cytat:
Ale nie podejmę się wyjaśniania. Czyniłem to już wielokrotnie (szukać w archiwum) i nic nie poradzę na ślepotę niektórych (a raczej większości) kibiców. Podobnie broniłem Petrescu gdy 90% tego forum jechało po nim jak po burej suce i chciało zwolnienia a potem cieszyło sie, gdy go wylano. Teraz 90% z nich chciałoby Rumuna w Krakowie. Za późno. Nie porównuję w tym miejscu Petrescu z Maaskantem. Każdy z nich miał inną wizję Wisły. Ale miał i wiedział co robi i wiedział, że trzeba na efekty poczekać. I że z polskiego, leniwego g... nic się nie ukręci. Pod wodzą dyletanta Probierza i innych produktów PMŚ nie ma wizji, chyba że wizja szybkich pieniędzy od wujka Cupiała. Nadal pozostaję w żałobnych barwach w awatarze i w podpisie. |
Cytat:
A co do ukręcenia czegokolwiek z g... to każde g... jest takie samo. Czy z Bałkanów, Ameryki Środkowej czy Południowej. OK, może Probierz jest bufonem, dyletantem etc. Ale jakos jednak piłka jest 4 razy w siatce rywali w meczu wyjazdowym. |
FraMat ja rozumiem, że masz rozwolnienie na każdego innego niż Petrescu ale no k...a mać. Dajmy Probierzowi czas. Vide Fornalik w Ruchu...... Sezon stracony - walczymy tylko o PP, żeby chłopaki grały w Pucharach a nie w sparingach...
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie zgodzę się jedynie że przegrywaliśmy przypadkowo.Staraliśmy się kreować grę ale z tymi ludźmi to raz lepiej, raz(zazwyczaj) gorzej wychodziło a że drużyna broniąca się przed nieudolnym atakiem pozycyjnym, ma łatwiej to często nas karcono. Natomiast co do Probierza -nie powinno się tak szybko oceniać trenera ale jak byk widać że to zmiana na gorsze, czy to do Maaskanta czy nawet do Moskala. Tyle że nadal podtrzymuje że trener to najmniejszy nasz problem.Oprócz kilku którzy robią różnice, to nasz skład w zasadzie nie różni się od składu...Łksu - bo w czym Kirm jest lepszy od Łoba , Garguła/Jirsak , od pączka , Genkov od Sagana itp itd Nie chcę dramatyzować ale patrząc co się dzieje w klubie, przyszły sezon to może być walka o utrzymanie, no ale może taki zimny prysznic, spowoduje zmiany na plus w klubie. Cytat:
Mnie to w ogóle nie rusza - czuje taki sam 'związek emocjonalny' z nieudacznikiem z 'Inowrocławia' co z nieudacznikiem z Liubliany - czyli żaden. Co innego wychowankowie ale wiadomo jak się sprawy mają w tej kwestii. |
ajkiudwa czyli jebie cie wszystko?? robisz z siebie guru ruchu kibicowskiego a jesteś jedynie marnym zasranym internetowym napinaczem
|
Cytat:
I nic mnie nie jebie- Polacy powinni grać w reprezentacji.W Wiśle powinni grać kolesie którzy i na boisku i po za nim, nie przynoszą klubowi wstydu - literki w paszporcie nie mają tu żadnego znaczenia, oprócz jak pisałem wychowanków, z którymi można się identyfikować ps nie pisz jak pijesz;) |
trafna uwaga dzięki, że nie dałeś sie sprowokować dopijam piwo i spadam ja .......e ....a mać co za dzień jak co dzień
|
Nie narzekajcie już tak na sędziego. Po prostu takie rzeczy zdarzały się, zdarzają się i będą zdarzać się dopóki nie będzie analiz video w czasie spotkań. Tak poza tym, czym różni się błąd sędziego od błędów piłkarzy, którzy nie strzelają gola w sytuacji sam na sam, popełniają złe interwencje w obronie, itp. Skoro zawodnik może się pomylić, to arbiter tym bardziej, bo nie ma możliwości w tym momencie, aby podejmowali tylko dobre decyzje - sytuacje jak z golem Chaveza na prawdę są trudne do właściwego zdiagnozowania (a gdyby była odwrotna sytuacja? sędzia uznaje gola po spalonym). Zobaczcie jakie wpadki mają sędziowie w dużo lepszych ligach niż nasza. Takie sytuacje jedynie można zlikwidować poprzez pomoc nowoczesnych urządzeń.
Co do meczu, to jedyna uwaga. Dla mnie jest skandalem, że w Polskim klubie w czasie oficjalnego meczu ligowego, a nie podczas towarzyskiej zabawy na wiejskim festynie nie ma Polaka. Mnie to obraziło jako Polaka i nawet nie ma znaczenia, czy to byłoby jedenastu świetnych obcokrajowców, czy jedenastu jak było w Bełchatowie co najwyżej przeciętniaków, którzy niczym dobrym nie wyróżniają się, by nie powiedzieć o pewnych graczach mocniej. To jest po prostu pośmiewisko i kpina z Klubu, którzy za niedługo będzie obchodził sto szóste urodziny. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wybacz, chyba inne mecze oglądaliśmy, Bełchatów - Wisła 17.03.2012?
|
Cytat:
FraMat z sierpnia o Wiśle Maaskanta: Cytat:
Cytat:
Cytat:
Ciekawi mnie co tym razem wymyślisz, by nie przyznać, że Twoje postrzeganie tego, co da nam sukces, co jest dobrą piłką zmienia się w zależności od narodowości trenera. Gdyby teraz prowadził nas Michau Probieru pisałbyś, że trzeba docenić konsekwentną, efektywną, ale brzydką grę, a czas na ładną i skuteczną piłkę przyjdzie na pewno, ale za jakieś dwa lata. Wtedy będziemy jak Bordeaux! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl