Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8618)

mariutto 01.03.2012 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1225762)
To sarkazm,ironia?Poważnie się pytam.

To nie ironia.

Lechista69 01.03.2012 17:29

Dobra decyzja, nie spodziewałem się że Basałaj w takim momencie zdecyduje się na ten krok... z drugiej strony od soboty pewnie i Lechia waliłaby do Probierza...

ChG 01.03.2012 17:32

Ludzie, jaka szansa dla Moskala, o czym Wy mówicie? Wisła to jakiś mały klubik, gdzie trener może nabierać doświadczenia i eksperymentować? Kazimierz zdobył z Wisłą strasznie mało punktów w lidze, przegrywał z totalnymi amatorami, to ma być Wisła? Takiej Wisły chcecie, która jest pośmiewiskiem i którą Podbeskidzie wyprzedza w tabeli? Dostał szansę, przeprowadził z klubem okres przygotowawczy, nie chciał transferów, osiągnął dramatyczne wyniki i żegnamy. Nie ma sensu dłużej czekać, ten sezon można jeszcze uratować np. wygrywając Puchar Polski, a z Moskalem na ławce byłoby o to trudniej, niż z Probierzem. Także dajcie spokój z tym płaczem, że Moskal nie dostał szansy, że legenda, że jak mogli tak potraktować Kazka. Mam szacunek dla Moskala - człowieka, legendy Wisły, ale to nie jest równoznaczne z tym, że szanuję go jako trenera, którym jest po prostu słabym. Albo inaczej - póki co za słabym na Wisłę.

Eternit 01.03.2012 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1225770)
Dobra decyzja, nie spodziewałem się że Basałaj w takim momencie zdecyduje się na ten krok... z drugiej strony od soboty pewnie i Lechia waliłaby do Probierza...

Myślę, że Basałaj też się nie spodziewał.

TommyTSW 01.03.2012 17:32

Dobra decyzja klubu, a Probierz też by nie czekał do końca sezonu aż Wisła łaskawie złoży ofertę.
Moskal zastąpił Maaskanta, dostał szanse za wyniki i tyle.

mickrk17 01.03.2012 17:32

http://www.wikipasy.pl/Bart%C5%82omiej_Zalewski

mariutto 01.03.2012 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 1225773)
Ludzie, jaka szansa dla Moskala, o czym Wy mówicie? Wisła to jakiś mały klubik, gdzie trener może nabierać doświadczenia i eksperymentować? Kazimierz zdobył z Wisłą strasznie mało punktów w lidze, przegrywał z totalnymi amatorami, to ma być Wisła? Takiej Wisły chcecie, która jest pośmiewiskiem i którą Podbeskidzie wyprzedza w tabeli? Dostał szansę, przeprowadził z klubem okres przygotowawczy, nie chciał transferów, osiągnął dramatyczne wyniki i żegnamy. Nie ma sensu dłużej czekać, ten sezon można jeszcze uratować np. wygrywając Puchar Polski, a z Moskalem na ławce byłoby o to trudniej, niż z Probierzem. Także dajcie spokój z tym płaczem, że Moskal nie dostał szansy, że legenda, że jak mogli tak potraktować Kazka. Mam szacunek dla Moskala - człowieka, legendy Wisły, ale to nie jest równoznaczne z tym, że szanuję go jako trenera, którym jest po prostu słabym. Albo inaczej - póki co za słabym na Wisłę.

Wreszcie mądre słowa. SEZON MOŻNA JESZCZE URATOWAĆ, to kwintesencja.

adam_k 01.03.2012 17:34

Komentarz Mirka Szymkowiaka
http://czasfutbolu.pl/?p=937

mimon89 01.03.2012 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariutto (Post 1225766)
Nie chciałbym, żeby na trybunach powstało rozdarcie na zwolenników i przeciwników bo będzie lipa. Taka jak właśnie w czasie ostatniego meczu z Lechem u siebie, gdy młyn wychodził a inni krzyczeli IDŹCIE DO DOMU. Po co takie coś?

Niestety podział już jest co mnie osobiście bardzo boli bo każdy ocene powinien zacząc od siebie a nie wykrzykiwać na innych...

Ja po decyzji z grudnia, że Kaziu zostaje nie byłem tego zwolennikiem bo to jeszcze dla Niego trochę za wysokie progi. Trzeba coś w piłce zobaczyć i samemu popracować żeby brać drużyny z wyższej półki...

aNouc 01.03.2012 17:34

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wska_twierdze/

Nie stworzyć, tylko przywrócić.

Na Reymonta mało kto wygrywał, to był jedyny taki stadion w Polsce (rekordy bez przegranej u siebie należą do Wisły). A teraz byle pionki z Korony, Podbeskidzia i innych robią co chcą. Stadion Wisły był twierdzą, na dziś jest przedszkolem. To mnie najbardziej boli.

Ajax 01.03.2012 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 1225773)
Ludzie, jaka szansa dla Moskala, o czym Wy mówicie? Wisła to jakiś mały klubik, gdzie trener może nabierać doświadczenia i eksperymentować? Kazimierz zdobył z Wisłą strasznie mało punktów w lidze, przegrywał z totalnymi amatorami, to ma być Wisła? Takiej Wisły chcecie, która jest pośmiewiskiem i którą Podbeskidzie wyprzedza w tabeli? Dostał szansę, przeprowadził z klubem okres przygotowawczy, nie chciał transferów, osiągnął dramatyczne wyniki i żegnamy. Nie ma sensu dłużej czekać, ten sezon można jeszcze uratować np. wygrywając Puchar Polski, a z Moskalem na ławce byłoby o to trudniej, niż z Probierzem. Także dajcie spokój z tym płaczem, że Moskal nie dostał szansy, że legenda, że jak mogli tak potraktować Kazka. Mam szacunek dla Moskala - człowieka, legendy Wisły, ale to nie jest równoznaczne z tym, że szanuję go jako trenera, którym jest po prostu słabym. Albo inaczej - póki co za słabym na Wisłę.

Moskal Poprowadził Wisłę

6 razy w lidze

4 razy w pucharach

W sumie dziesięć meczy to i dużo i mało więcej punktów zdobył w pucharach (8 jeśli liczyć mecze ze Standardem)

Wizja Wisły to: "na tu na teraz na szybko bo nie zamkniemy budżetu!" Probierz wydaje się być do tego idealny ale zobaczymy .

TommyTSW 01.03.2012 17:37

to forum to jeden wielki podział, dobrze że rzeczywistość jest trochę inna.

mitmichael 01.03.2012 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1225781)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wska_twierdze/

Nie stworzyć, tylko przywrócić.

Na Reymonta mało kto wygrywał, to był jedyny taki stadion w Polsce (rekordy bez przegranej u siebie należą do Wisły). A teraz byle pionki z Korony, Podbeskidzia i innych robią co chcą. Stadion Wisły był twierdzą, na dziś jest przedszkolem. To mnie najbardziej boli.

Dokładnie, musza wrocic te czasy gdzie wszystkich lalismy na własnym stadionie - zobaczymy czy mu sie to uda

szprotson 01.03.2012 17:38

dobra.
ale panowie bądźmy słowni

Moskal Kazimierz nie rusz Kazika bo zginiesz.
A Kazika ruszył ! !

mariutto 01.03.2012 17:39

Ej, a Zalewski był w cracovii?

mariutto 01.03.2012 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1225785)
dobra.
ale panowie bądźmy słowni

Moskal Kazimierz nie rusz Kazika bo zginiesz.
A Kazika ruszył ! !

To czemu nikt nie reagował jak kapitan Standardu go pchnął? Gdzie ta słowność?

Lechista69 01.03.2012 17:40

Taktyka Moskala na granie krótkimi podaniami była ciekawa i ładna dla oka... ale k**** jego mać jakoś sytuacji z tego pod polem karnym nie było, nie chce widzieć Wisły rzucającej balony w pole karne rywali, nie chcę widzieć Barcelony w defensywie zamiast zmasowanych ataków w polu karnym rywali. Daje czas Probierzowi do końca sezonu i od tego co ugra z tym składem i jak odmieni grę Wisłę. Puchary to niech zostanie i przepracuje okres przygotowawczy w lecie kiedy to szatnię Wisły czeka istna transformacja/ewolucja.


Probierz myślę że nie mogłeś trafić w lepszej sytuacji do zespołu. Stawiam 0:6 dla Wisły z Lechią :)!

mimon89 01.03.2012 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1225785)
dobra.
ale panowie bądźmy słowni

Moskal Kazimierz nie rusz Kazika bo zginiesz.
A Kazika ruszył ! !

Idź zabij Cupiała - jesli nie wiesz dokładnie nie mieszka to Cię bracie zawiozę...

dynek.pl 01.03.2012 17:42

uff -> http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...nie_zagra.html

Czyli wzięliśmy najlepszego trenera dostępnego na rynku - powodzenia !!

saklak1906 01.03.2012 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1225760)
Przychodzi człowiek po pracy i doznaje takiego szoku .

Nie wiem co o tym sądzic . Na pewno Probierz jest lepszym trenerem od Moskala , natomiast zmiana w tym momencie ? totalne zaskoczenie


Mnie to z butow wyje..lo.

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Bo do tej pory to tylko bylo nazekanie z Jego strony tam gdzie pracowal. A jest takie stare dobre przyslowie ze ch.jowa baletnice to i majtki w dupe uwieraja.

No to sie Leszek tfu Amika dowiedziala dlaczego im odmowil

Bronex 01.03.2012 17:43

Decyzja groteskowa. Tyle można powiedzieć o tym posunięciu. Bardziej przereklamowanego trenera niż Probierz w Polsce chyba nie było. Wiedziałem ,że z Kaziem Moskalem może tak się akcja potoczyć. Facet bez doświadczenia. Przy braku cierpliwości właściciela klubu ,jedynie wyniki mogły go obronić. Ale że wyleci tak szybko to się nie spodziewałem. Myślicie ,że Probierz nagle zrobi z Genkova tytana skuteczności, a z Jaliensa i Chaveza mur berliński ... Bez jaj. Owszem trener jest ważny ale nie taki trener co Probierz osiągnął? Jakie ma doświadczenie? Jakie rezultaty? Czy którakolwiek drużyna grała lepiej w momencie jego odejścia niż w momencie jego przyjścia? K u r w a !!! Nie dość ,że wyniki mamy beznadziejne to jeszcze dobili nas na dokładkę Probierzem. Nie wiem z czego się tak cieszycie ? To ,że Probierz przyszedł teraz nie wyklucza Smudy. Ta drużyna i tak będzie przegrywać i remisować.Aż się objawi w strefie spadkowej. 11 kolejek. 11 kolejek śmierci.

opetany_tsw 01.03.2012 17:43

Zastanawiające dla mnie jest to, że Probierza łączono ostatnio z Lechem. Ciekawe czy to był tylko medialne spekulacje czy faktycznie odmówił kuchenkom.. Tez nie jestem do końca zadowolony z tej decyzji, no ale przyzwyczaiłem się już, że na decyzje klubu nie mam żadnego wpływu niestety ;// Dzięki Kazik i powodzenia w trenerce. A Probierzowi życzę powodzenia! Niech ogarnie te pseudogwiazdki noi Małecki oczywiście !

mariutto 01.03.2012 17:44

Poczekamy zobaczymy.

Krotochwila 01.03.2012 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1225758)
Więcej dobrego niż jakikolwiek inny dyrektor sportowy w Wiśle i całej naszej lidze. W ekspresowym czasie zbudował ze zniszczonej wyprzedażą kadry za niewielkie pieniądze drużynę, która zdobyła MP i wyszła z fazy grupowej LE. Ściągnął kilku świetnych jak na polskie warunki zawodników, wniósł profesjonalne myślenie i fachowość.

To, że ktoś nie docenia pracy Stana jest wg mnie - przepraszam - intelektualnie dyskwalifikujące.
Albo nie pamięta poprzednich dyletantów na tym stanowisku albo nie potrafi zrozumieć, że sklecił nam Stan drużyne ponad...stan. Z niczego zrobił coś. Z pustego k... nalał. Meliksona, Bitona, Pareike, Genkova nalał.
Dla tej części gawiedzi proste ćwiczenie, które być może pozwoli zrozumieć trudności pracy Holendra w naszym klubie.

Analogia.
Przychodzi do Was mama i wręczając 10 polskich złotych wysyła na zakupy. Daje też listę. Dla pewności, że nie pokpicie sprawy. Macie więc pośród innych: 2kg ryb morskich, humus, kilogram lichi, figi i porcelanowy zestaw do founde.

- Ale mamo, na to potrzebne jest kilkaset złotych i trochę czasu.
- Sorry synu, koniec miesiąca, sam rozumiesz. 30 minut masz.

I o dziwo, łebski syn Staszek tym różni się od mniej łebskiego Jacka, że po 20 minutach wraca z zawiniątkiem a z niego wyglądają nieco wystraszone semickie oczęta. I takich zawiniątek kilka przynosi. Jeden Staszek wie jak, skąd, jakim cudem.

Wbijcie se niektórzy w te Wasze łby, że sami, niczym nie powodowani wysyłacie jedynego w tym momencie profesjonalistę w klubie hen, hen. Już się nim nie daj Boże Wojciechowski bądź ITI troskliwie zajmą.

ChG 01.03.2012 17:45

O matko, Bronex, większych bzdur dawno tu nie czytałem.

pawelo84 01.03.2012 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1225797)
Decyzja groteskowa. Tyle można powiedzieć o tym posunięciu. Bardziej przereklamowanego trenera niż Probierz w Polsce chyba nie było. Wiedziałem ,że z Kaziem Moskalem może tak się akcja potoczyć. Facet bez doświadczenia. Przy braku cierpliwości właściciela klubu ,jedynie wyniki mogły go obronić. Ale że wyleci tak szybko to się nie spodziewałem. Myślicie ,że Probierz nagle zrobi z Genkova tytana skuteczności, a z Jaliensa i Chaveza mur berliński ... Bez jaj. Owszem trener jest ważny ale nie taki trener co Probierz osiągnął? Jakie ma doświadczenie? Jakie rezultaty? Czy którakolwiek drużyna grała lepiej w momencie jego odejścia niż w momencie jego przyjścia? K u r w a !!! Nie dość ,że wyniki mamy beznadziejne to jeszcze dobili nas na dokładkę Probierzem. Nie wiem z czego się tak cieszycie ? To ,że Probierz przyszedł teraz nie wyklucza Smudy. Ta drużyna i tak będzie przegrywać i remisować.Aż się objawi w strefie spadkowej. 11 kolejek. 11 kolejek śmierci.

Zarówno z ŁKS jak i Jagieloni z gówna bicz ukręcił. Widać było że ze słabych zespołów wyciągał maksa.

OpEnTaNy 01.03.2012 17:47

A Moskal to przepraszam kim jest Bogiem ze go z Wisly zwolnic nie moga? Dajcie na luz troche... Mysle ze to dobra decyzja bo po sezonie Kazik i tak pozegnal by sie z Wisla a tak Probiez ma wiecej czasu na skompletowanie skladu.
Bedzie wiedzial przed sezonem kto mu nie potrzebny kto by sie przydal i Markus nie ....... ze nic nie osiagnal bo Moskal przy nim jest zerem nie trenerem

Ajax 01.03.2012 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1225797)
Decyzja groteskowa. Tyle można powiedzieć o tym posunięciu. Bardziej przereklamowanego trenera niż Probierz w Polsce chyba nie było. Wiedziałem ,że z Kaziem Moskalem może tak się akcja potoczyć. Facet bez doświadczenia. Przy braku cierpliwości właściciela klubu ,jedynie wyniki mogły go obronić. Ale że wyleci tak szybko to się nie spodziewałem. Myślicie ,że Probierz nagle zrobi z Genkova tytana skuteczności, a z Jaliensa i Chaveza mur berliński ... Bez jaj. Owszem trener jest ważny ale nie taki trener co Probierz osiągnął? Jakie ma doświadczenie? Jakie rezultaty? Czy którakolwiek drużyna grała lepiej w momencie jego odejścia niż w momencie jego przyjścia? K u r w a !!! Nie dość ,że wyniki mamy beznadziejne to jeszcze dobili nas na dokładkę Probierzem. Nie wiem z czego się tak cieszycie ? To ,że Probierz przyszedł teraz nie wyklucza Smudy. Ta drużyna i tak będzie przegrywać i remisować.Aż się objawi w strefie spadkowej. 11 kolejek. 11 kolejek śmierci.


Dalej uparcie twierdzę że Probierz ma doświadczenie w kierowaniu burdelem.

Największym błędem było zwalnianie Maskanta ale to już inna bajka.

Pytasz co Probierz osiągnął popytaj w ŁKS i Jagiellonii (gra w pucharach + świetnie wyniki pomimo ujemnych punktów, w której z tych drużyn miał lepszy grajków niż są u nas?)

Bronex 01.03.2012 17:54

Uwielbiam ten forumowy entuzjazm. Mamy Probierza !!! Yes, yes, yes !!! Ligo Mistrzów witam cię,o oooo!!! Mistrzu Polski witam ,cię ooooo!!! Pucharze Polski witam cię,oooo!!!! Lechia już schrupana 3-0...a niech będzie 4-0!!!
Żeby wygrywać to trzeba strzelać bramki. Można grać totalna padaczkę ale strzelać i wygrywać!!! Cóż z tego ,że mamy wysokie posiadanie piłki , gramy całkiem znośnie wizerunkowo jak my nie mamy nikogo od strzelania bramek.
Każda drużyna w tej lidze ,zdobędzie na Wiśle łatwe punkty ,obojętnie na wyjeździe czy u siebie. Mądrze się bronić , strzelić farfocla i 3 punkty w kieszeni. Wszyscy się łudzą ,że mamy jeszcze 11 kolejek i możemy wszystko. Ja bym się k u r w a bał na waszym miejscu. W tabeli będziemy co kolejkę coraz niżej i niżej i niżej. Miejsca 8-12 to max co z tego może być.

PS. Probierz ma doświadczenie w zarządzaniu burdelem. Mocne!!!

PS. Ważny plus dla Probierza. W Krakowie jest lotnisko.

tofik 01.03.2012 17:55

Probierz nie będzie tu cudował z wizjami budowy klubu. Głupi nie jest wie, że wynik na tu i teraz ma być a jak nie to jego łysa pała szybko zostanie zwolniona Ustawi te pionki tak żebyśmy punktowali. Co z tego wyjdzie...nie wiem ,ale zgadzam się z Ajaxem.:D

Lechista69 01.03.2012 17:55

Nie interesowałem się Jagą za czasów Irtyszu, ale czy przypadkiem Jaga nie sprzedała przed tymi meczami Grosickiego siły napędowej Jagi ?

Ajax 01.03.2012 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1225809)
Probierz nie będzie tu cudował z wizjami budowy klubu. Głupi nie jest wie, że wynik na tu i teraz ma być a jak nie to jego łysa pała szybko zostanie zwolniona Ustawi te pionki tak żebyśmy punktowali. Co z tego wyjdzie...nie wiem ,ale zgadzam się z Ajaxem.:D

Zobaczymy w Marcu gramy 3 razy z Lechem i 3 razy będzie to mecz o życie.

Stawiam na 4-4-2, 2 defensywnych pomocników. Próba wciągnięcia przeciwnika na swoją połowę.

Aleks 01.03.2012 17:59

Gratuluje Wam trenera Probierza. Uważam, że jest to jeden z lepszych(jak nie najlepszych) trenererów w Polsce. Umie stworzyć solidny zespół. Jak pisałem jakiś czas temu, że Probierz pasuje do Wisły. Co prawda w tym roku ciężko będize Wam zdobyć mistrza, ale za rok z dobrymi transferami i z Probierzem na prawdę możecie bardzo dużo zdziałać.

Galonek 01.03.2012 17:59

To teraz tylko czekać, aż Maaskant podpisze kontrakt w Holandii. Pewnie jest już dogadany i zwolni się kasa z reszty jego kontraktu. Będzie na Probierza.

P.S. Paradoksalnie to Moskal miał być wiślackim Guardiolą, ale to jego następcę mylili z Josepem na Camp Nou :)

TommyTSW 01.03.2012 17:59

jak mamy grać 2 napastnikami to niech się zaczną zabierać za Piecha z Ruchu

Pablo84 01.03.2012 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OpEnTaNy (Post 1225805)
A Moskal to przepraszam kim jest Bogiem ze go z Wisly zwolnic nie moga? Dajcie na luz troche... Mysle ze to dobra decyzja bo po sezonie Kazik i tak pozegnal by sie z Wisla a tak Probiez ma wiecej czasu na skompletowanie skladu.
Bedzie wiedzial przed sezonem kto mu nie potrzebny kto by sie przydal i Markus nie ....... ze nic nie osiagnal bo Moskal przy nim jest zerem nie trenerem

DO ....Y NĘDZY.JEST CHODZĄCĄ IKONĄ TEGO KLUBU, A DO TAKICH LUDZI PODCHODZI SIĘ Z NALEŻYTYM SZACUNKIEM A NIE TRAKTUJE JAK ŚMIECIA.SKORO WAM ....A TO NIE PRZESZKADZA TO ZNACZY , ŻE NIE ISTNIEJĄ DLA WAS ŻADNE WARTOŚCI-BYŚCIE SIĘ ....A SPRZEDALI ZA 3 PKT Z LEGIĄ AMICĄ czy ŁKSEM.
KIM ....A JEST PROBIEŻ?NO WŁASNIE.
TE FORUM NIE JEST NA MOJE NERWY........eni hipokryci

sandbender 01.03.2012 18:03

To, że ktoś umie maluchem wykręcić super wynik objeżdżając lepsze fury nie oznacza, że jak się go wsadzi do maszyny klasy WRC to objedzie wszystkich. Raczej się roz.......i na pierwszym zakręcie jak będzie miał takie same nawyki.

Probierzowi życzę jak najlepiej.

Krotochwila 01.03.2012 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1225820)
DO ....Y NĘDZY.JEST CHODZĄCĄ IKONĄ TEGO KLUBU, A DO TAKICH LUDZI PODCHODZI SIĘ Z NALEŻYTYM SZACUNKIEM A NIE TRAKTUJE JAK ŚMIECIA.SKORO WAM ....A TO NIE PRZESZKADZA TO ZNACZY , ŻE NIE ISTNIEJĄ DLA WAS ŻADNE WARTOŚCI-BYŚCIE SIĘ ....A SPRZEDALI ZA 3 PKT Z LEGIĄ AMICĄ czy ŁKSEM.
KIM ....A JEST PROBIEŻ?NO WŁASNIE.
TE FORUM NIE JEST NA MOJE NERWY........eni hipokryci

Spokojnie. Wdech, wydech.
Chce wierzyc, ze sie z Moskalem dogadali w cywilizowany sposób. Poki co, nic nie wiemy o kulisach rozstania. Może miał jasno określone cele? Np. komplet punktów w 2 pierwszych meczach ligowych? I był to układ na który obie strony się zgodziły. Na Boga, graliśmy z Zagłębiem Lubin i Koroną Kielce!
Klub próbuje ratować sezon. W sposób rzeźnicki ale jednak.

Luu... 01.03.2012 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1225733)
Ty sobie robisz jaja, czy tak na poważnie?....a, jestem załamany dedukcją niektórych na tym forum.... W tym klubie głosem jest Cupiał, nie trener, prezes, Dyrektor czy ktokowiel- nie w naszym totaltarnym klubie, gdzie władzę absolutną ma jedna osoba.Jeśli trener- TRENER drużyny, bez obrony mówi, że nie potrzebuje wzmocnień, oznacza to, że Cupiał nie potrzebuje wzmocnien!
Przez 14 lat jeszcze się tego ....a nie nauczyliście?Petrescu głośno mówił, to co myśli i go wy.......ono

no cóż, jego piaskownica i jego zabawki ....

OpEnTaNy 01.03.2012 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1225820)
DO ....Y NĘDZY.JEST CHODZĄCĄ IKONĄ TEGO KLUBU, A DO TAKICH LUDZI PODCHODZI SIĘ Z NALEŻYTYM SZACUNKIEM A NIE TRAKTUJE JAK ŚMIECIA.SKORO WAM ....A TO NIE PRZESZKADZA TO ZNACZY , ŻE NIE ISTNIEJĄ DLA WAS ŻADNE WARTOŚCI-BYŚCIE SIĘ ....A SPRZEDALI ZA 3 PKT Z LEGIĄ AMICĄ czy ŁKSEM.
KIM ....A JEST PROBIEŻ?NO WŁASNIE.
TE FORUM NIE JEST NA MOJE NERWY........eni hipokryci

Nie zabieram mu tego ze jest ikona klubu ale czy z tego powodu ma sie uczyc trenerki w klubie ktory walczy od kilkunastu lat o LM? I z tego powodu ma w Wisle byc jak dlugo mu sie podoba czy nam kibica? Moze nerwostop Ci potrzebny ? :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl