![]() |
Trzeci mecz i druga czerwień, kapitalnie.
|
Czwarty mecz i trzecia czerwień, nawet...
..ale chociaż Kirma się z boiska pozbyliśmy |
Cytat:
4 mecz i 3 czerwień, w tym druga Czekaja. |
Cytat:
|
Panowie nie oszukujmy sie..
Wisla gra z meczu na mecz znowu coraz gorzej...zaczyna to wszystko wygladac jak Wisla Maaskanta... I przestanmy zyc mitem Czekaja i jego fenomenalna gra,ten chlopak naprawde jeszcze nic nie umie.. I dziekuje po meczu... Ja do dzisiaj zastanawiam sie co robia w Wisle zawodnicy typu Lamey,Jaliens,Bunoza,Jirsak,Kirm itd... |
No i winszujemy. Staczamy się...
|
Czerwień: 2 x Liege i Korona. Nie umiemy dotrwać meczu w 11? Tym bardziej, że jedna czerwień głupsza od drugiej. To nie było "inaczej się nie dało"... Jednak prym głupoty wiódł Nunez a nie Czekaj. Czekaj jest nieopierzony a taka sytuacja jak dzisiaj to bezcenne dla niego doświadczenie. Bop niestety najlepsze życiowe doświadczenia człowiek ma jak wyrżnie na dupę.
|
Brak słow ;) wszystko przez glupote waszego ulubienca ...Czekaja ;)
|
Szkoda, że w Wiśle nie ma piłkarza z prawdziwymi jajami. Takiego, co by podszedł do Korzyma i powiedział mu: Jeszcze raz się położysz ....o, to ci nogi połamię... a potem i tak by mu te nogi połamał...
|
Nie jest tak złe jeszcze 3 oczka i sie utrzymiemy :). Trzeba pozytywnie patrzec na zycie
|
Korona zrobiła akcję bramkową 2 na 5 (słownie: dwóch na pięciu). A w zasadzie na czterech bo Bundozy jakby nie było. 64 minuta i bez strzału w światło bramki.
|
W tym sezonie nie pozostaje nic innego jak walka o 8 miejsce a'la Maciek Skorza...
Szkoda ze nie mozemy oddac 1 celnego strzalu u siebie.. A na miejscu kibicow bm poprosil o zwrot pieniedz za bilety,poniewaz pilkarze a raczej kopacze grajacy w naszym klubie przynosza wstyd i hanbe... |
Ale szybko zniszczono wszystko co zbudował Maaskant. Zakazano grać, strzelać i biegać. Bezkarnie kopie Wisłe kto chce i to dosłownie też. Maaskant być może uzbierał punkty na utrzymanie, więc tragicznego .......nięcia o dno i jego przebicia nie będzie. Oby, bo tak siermiężna Wisła kłuje w oczy, a pikiniki bez znienawidzonego Małeckiego i za najtańsze bilety w Polsce i tak wypięli się na Wisłę.
Ps. Czekaj w/g mnie okazał się ogromnym nieporozumieniem na teraz, co Maaskant wiedział a Kaziu nie Flyn nie wiedział. Ciekawe, czy jest możliwe, aby trener będący tylko na pół roku, nawet tego nie doczekał ?? Czy Valckx nadal uważa, że skład Wisły ma sens i przyszłość ???? Jakie są teraz cele Wisły panie Basałaj ?????? |
Nie sądziłem, że to kiedyś napiszę, ale.... za Złotego Roberta chociaż strzelaliśmy...
|
Wyjebać wszystkich, na czele z trenerem. Jovanović, Melikson, Biton - powodzenia w dalszej karierze, poza Wisłą, gdzie się marnujecie.
|
Tragedia. Fakt, staczamy się ...
|
Panowie mysle ze patrzymy wszyscy realnie na to co sie dzieje...
A to co sie dzieje to juz ciezko opisac,odsajemy 1 celny strzal u siebie z wielka Korona ,milknie wielki mit Czekaja oraz najwyzasza pora podziekowac wielu naprawde wielu zawodnikom... |
Nie ma co pier***ić o hańbie o zwrotach pieniędzy oraz o tym jaki słaby jest Czekaj. Tutaj jest 11 na 11. Kogo z Korony kupilibyście do Wisły kto miałby wskoczyc od razu do pierwszego składu? Pewnie nikogo. To nie są nadzwyczajni piłkarze, tak jak Podbeskidzie, Lechia, Górnik, które nas pokonały u siebie. To kwestia mądrości, inteligencji, taktyki, mentalności. Przegrywamy za każdym razem ze słabszymi od siebie i to nie jest przypadek. Można przegrać pechowo, ale my gramy arcysłabo po prostu. Mam wrażenie, że przeciwnicy grają za każdym razem z nami jak o mistrzostwo świata a my zagubieni.. jakbyśmy mieli być w jakimś inkubatorze, pod parasolem ochronnym: przecież nikt nam nie zrobi krzywdy bo my to my... Z takim składem i mentalnością, walką Podbeskidzia mieli byśmy wiele punktów więcej. Inna sprawa to taktyka... Moim zdaniem przez nią przegraliśmy w Liege i raczej taktyką nikogo jeszcze w tym sezonie nie zaksaowaliśmy.
Oczywiście nie jestem obiektywny, ale mam wrażenie, że sędzia jest surowy tylko dla Gospodarzy. To co odwalił Kiełby przy zejściu z boiska to jest źółta kartka. Wilk żółtko za odkopnięcie piłki, a Golański nic. Korona błaznuje a czas leci. Gdyby Wisła zaczełą błaznowac zaraz sędzia stanowczoby to ukrócił. |
Kolego ktory piszesz nademna.
Chodzi o to ze Korona nie jest gorsza w tym meczu tylko lepsza... Gorszy byl Standard czy Zaglebie... ale nie Korona.. |
Zgadzam się Kolego. Są lepsi choć nie mają większego potencjału. O tym jest mój powyżej.
|
3/4 składu jest do wywalenia,śmieszą mnie Ci którzy mówią,że mamy mocną i równą kadre..na czele z Valcxem
|
Wisła jest obecnie ŻENUJĄCO SŁABA. Trzeba wy.......ić wszystkich, od Pareiki, przez Lameya, Jirsaka i innych Kirmów. Zatrudnić TRENERA, a nie kogoś, kto się za niego uważa i zacząć wszystko od nowego sezonu, ten jest już stracony.
|
Cytat:
|
Tyle, że ta Korona nic by nie ugrała (chyba że naprawdę z dużą ilością szczęścia), gdyby nie ta durna czerwona kartka dla nas. Chcemy, żeby Wisła tak grała, na 0-0? przecież już się napluliście wszyscy jadem na Maaskanta.
|
Do 17 wierzyłem w szanse na MP obecnie nie wierzę nawet w miejsce w pierwszej 5 . ŻENADA
Widzieliście na jakiej ....ie grała Legia ? Za to u nas jest posiadanie 70 % , super . |
Przecież Moskal to Maaskant w innym przebraniu, o czym my w ogóle mówimy. Tu trzeba kogoś nowego, kogoś kto nie przesiąknął chujowością Holendra.
|
Cytat:
Pierwszy celny strzal oddalismy w 70 minucie... PS.A co do trneera to niue tylko jego wina panowie ,zauwazcie ze juz drugi trener tym samym skladem gra to samo,poprostu mamy prymitywnie slaby zespol... |
Teraz Podbeskidzie jest przed nami już przy rownej ilości spotkań...
|
Cytat:
A jak widze usmiech Garguly po meczu to mnie ch... strezla... |
To nie kwestia tego czy dostaliśmy czerwoną kartkę czy nie,po prostu nie potrafimy grac i tyle,dostajemy z byle ogórami.Wozi nas Korona,woziło Podbeskidzie to nie zdziwie się jak i ŁKS,który ledwo wiąże koniec z końcem a piłkarze spotkali się tydzień temu na pierwszym treningu nas powiezie.Tu trzeba rewolucji,jak w lecie nie będzie przynajmniej 5 dobrych transferów plus nowy trener to sobie możemy pomarzyc o jakichkolwiek sukcesach..
|
Ostatni mój post bo wszyscy widzą, że bija nas byle pastuchy. Popatrzcie sobie na zachowanie Bundozy przy golu. Dobranoc.
|
Cytat:
Cytat:
PS. Myślałem że się nie doczekam tego dnia, ale najlepszy na boisku był Jaliens |
Najlepszy Jaliens i Lamey.
Najgorszy Garguła i Jovanovic. Czekaja nie bede komentowal. Moze i chłopak ma warunki fizyczne, ale i trociny w głowie. Generalnie sezon stracony, obysmy sie utrzymali. Moze pojdzie cos z pucharem polski na pocieszenie zrobic. Jak nie obroncy to ofensywa gra do dupy. ;/ cała obecna Wisła |
Dno i metr mułu, a i od spodu słychać jakieś pukanie. Gramy do bólu bojaźliwie, nie mamy żadnego absolutnie atutu w ofensywie. Zaczynam się modlić o Probierza.
|
Cytat:
|
Czekaj = idealny następca Głowy.
|
No to zostaje Nam po dzisiejszym spotkaniu tylko i wyłacznie walka w Pucharze Polski
|
Jak chcecie trenera to tylko i wyłącznie Probierz spokojnie by poukładał Wisełkę i coś by jeszcze z niej wycisnął może nie pierwsze miejsce może 3-4.A w przyszłym sezonie dać mu pracować i najlepiej by było pozbyć się Lamey'ów, Jaliens'ów i innego podobnego szrotu a ściągnąć młodych zagranicznych piłkarzy wiem, że to marzenie, ale może Probierz przyjdzie Petrescu raczej nie
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl