![]() |
Teraz nagle większosc dzieci internetu rozumie o co walczyli kibole z rudym. Teraz dotknie ich to co dotknęło nas pół roku temu. Inaczej by to wyglądało gdyby kibice dostali poparcie "internautów" w takim stopniu jak teraz przed wyborami.
A ten sikorski to jest jednak mega ****. Do kibiców wtedy strasznie kozaczył na ulicach jak go spotkali, teraz kozaczy do "hakerów" |
A co jak Anomynous to podpucha rządu ? stwarzają niby zagrożenia ze strony wymyślonych hackerow i dzieki temu beda mogli jeszcze bardziej ludzi za mordy trzymać pod pretekstem ochrony ? Ja juz nie wiem co myslec o tym wszystkim jedno jest pewne ,mało ludzi juz samodzielnie myśli i ten świat dąży do nikąd..oby ostatni ludzie na ziemi byli Polakami
|
Cytat:
O TL to już tu nie piskaj bo jak Lech wstrzymywał podpisanie traktatu i zgłaszał poprawki to go wszyscy chcieli zaje..ć że znów się kłóci , że znów jest siara w UE bo Kaczor szaleje,że nikt go nie lubi a Rudy to taki europejski Angela go nawet po ramieniu klepie i jakoś wsparcia dla niego wtedy nie widziałem. Jak podpisał to zgodnie z zasadą jak nie tym końcem kija to innym - łajają go że znów podpisał a nie powinien bo po paru latach doczytali co chlop w końcu prawnik widział już dawno |
Cytat:
Chcecie sobie popolitykować? To macie odpowiedni temat. Nie róbcie tutaj śmietnika. ps. To samo się tyczy wszystkich fanów PO,SLD, PSL, Ruchu Palikota, Korwina i podobnych. Czy jakikolwiek polityk coś robi w celu walki z ACTA? Nie, ludzie muszą się sami organizować, bo ewidentnie, na naszą klasę polityczną nie warto liczyć. Weźcie to sobie wszyscy do serca- wasze zdanie jest dla nich ważne raz na cztery lata. Nie róbcie z siebie durniów i nie traćcie nerwów na bzdurne dyskusje broniąc ludzi, którzy mają was głęboko w poważaniu. Po prostu róbmy swoje. |
Cytat:
Prawda jest taka że prawdziwych hakerów ACTA nie rusza. Oni sobie poradzą. A problem dotknie glownie takich pseudo speców od internetu którzy myślą że sa hakerami bo umieją ściągnąć film z netu. Niech mi ktoś powie dlaczego rząd który mówi ze ta umowa nic nie zmienia, chce ją podpisać tylko dlatego żeby przypodobać sie unii. I to w momencie gdy nie ma żadnych pozytywnych głosów a są same negatywne? |
Nie dla Acta, nie dla ropy po 6 złotych. Wy to se możecie.
Trzeba było myśleć wcześniej teraz to po ptakach. |
niby masz racje ale brak informacji byl przyczyna póznego protestu ...a ropa...tez BYŁA tania he he jescze rok temu
|
Cytat:
A jesli wg rzadu nic dla nas mialby nie zmieniac? Co z tego? Najwieksze pieniadze robi sie na duzych slomianych inwestycjach... |
Teraz widzicie jak wygląda "suwerenność" w praktyce. Czym jest fasada demokracji w jakiej żyjemy. Jak PiS i Jarek mówią o ograniczeniach niepodległości to stado lemingów rechocze bezmyślnie "głupi kaczor!!!głupi kaczor!!!". "My młodzi!!! My wykształceni!!! Wiwat Bronek !!! Wiwat Donald!!!!"
A teraz realia w pigułce (i to jest jeden malutki przykładzik) 1) Boni mówi w jeden dzień oczywiście , konsultacje społeczne , podpiszemy jak pogadamy. 2) Na drugi dzień co się okazuje - .... z naszymi opiniami i gadaniem. Jak my nie ratyfikujemy (Sejm) to jak 6 krajów Związku Socjalistycznych Republik Europejskich ratyfikuje to w reszcie krajów wchodzi to w życie z automatu dzięki "unijnemu" (tfuuu) prawodawstwu. Już Barroso, Schultz i reszta Czerwonych Khmerów wiedzą co dobre dla mnie dla ciebie. ACTA to jest czubek góry lodowej ,który akurat teraz wyszedł bo ludziom pozamykali serwisy hostingowe nie mają skąd zapie/rdolić 100 GB miesięcznie muzy,gier, filmów, programów, pornoli , jedyny Bóg raczy wiedzieć co jeszcze. Gdyby nie megaupload i efekt domina to ACTA by weszła w życie 100 razy i nikt by się nawet nad nie pochylił. Ile szkodliwego, durnego prawodawstwa spływa do Polski z Unii i my o tym nie wiemy. Biurokraci coś wymyślą a potem dawaj. Zobaczycie jak będziemy piszczeć jak dojebie pakiet klimatyczny i ten fiskalny. Zobaczycie. Całe gadanie ,apelowanie do Tuska, Boniego, Zdrojewskiego ,żeby tego nie podpisywać nie ma sensu. W Tokio przecież to podpisze UE a nie Polska ,która ma tyle do gadania co Dakota Północna . |
Porównanie do Dakoty Pólnocnej jest co najmniej nie na miejscu. Gdyby Polska była jak Dakota to byłaby prawdopodobnie jednym z lepiej zarządzanych krajów. Ale do tego potrzeba ludzi o otwartych umysłach. Takich co chociaż rozumieją co mówią. Ten skrawek ziemi pomiędzy Bugiem a Odrą jest jedną wileką fantasmagorią. Powinni nazwę zmienić, jakaś sonda sms-owa w Wyborczej,bo nazywanie tego tworu Polską obraża tych co rzeczywiście walczyli o wolny i wielki dumny kraj, jakim przed kurestwem PRL-u i przewrotnem majowym była Polska. Póki co mamy hybrydę socjo-kapito-komunimzu.
Tak samo nie rozumiem dlaczego ktoś jest oburzony na tzw rząd. Przecież oni tylko są po to aby być. Trwać. Oni nie są w stanie nic samoistnie wymyśleć ani stworzyć. Czy doprowadzić od A do Z. 99 % z tych ludzi nie jarzy co to jest ten ACTA, czy to ACTA. Teraz wypada protestować, bo inni tak robią ale o co dokładnie chodzi huj wie. Obalali, niby, komunizm, bo ich uciskał brak wolności ale każdą probe jej ograniczenie przyjmują jako norme. Tacy obalacze i bojownicy o wolność:) Chyba, że wmówinono komuś, że o coś walczył,opakowano, nazwano, bohaterów dano...... Zeby mnie nikt nie zrozumiał źle. Byli ludzie, którzy rzeczywiście walczyli o wolność ale oni byli w mniejszości. Dziś siedzą na rentach żebraczych, nie żyją, zostali złamani, lub ledwo wiążą koniec z końcem. Ale byli potrzebni bo uwiarygadniali przewrót. Checi mieli ladne i wzniosle,ale to byla garstka w skali panstwa. Ludzi, którzy w ogóle coś jarzą jest z jakieś 20 procent. Z tego połowa ma wszystko w dupie, bo widzi, że opór materii jest tak duży że nie ma co się rzucać. Energie pozytkuja na czyms innym alo ich już tu nie ma. A druga połowa walczy i stara się coś zmienić. Ale co oni moga? Nic. A Bronex ma słuszność. Internet to nic, w zasadzie bez niego można się obejść. Chociaż dla rządzących dobrze jak jest. Jeszcze by ludzie książki zaczęli czytać:) Ale z pakietem klimatycznym to nam dojebie od A do Z. |
A propos ACTA to chyba zrobie sobie koszulke z nadrukiem Admin1 w ramach pogardy :D poziom bezpieczeństwa narodowego=Admin1 :D bałwany mają ludzi za całkowitych debili..Jak któryś z moich znajomych przyzna sie ,że głosował na PO to napluje mu w twarz i niech mi nikt nie gada że Piss to mniejsze zło,nie ma mniejszego zła w Polsce są cwaniaki i motłoch którym jesteśmy my.Sikorski i jego szydera z ludzi sięgnęła zenitu..Przepraszam to nie polityczny ale to mi sie wszystko juz we łbie nie mieści,jak ludzie sie nie ogarną nic z tego nie bedzie.
Edit..Jeszcze jedno..patrzcie jak Chorwaci sie pchają drzwiami i oknami mimo tego ,że wiedzą co jest grane..jestem ciekaw co im obiecali..wszystkie kraje zadłużone ale do huja kto za to wszystko płaci kto to sponsoruje ? może żydzi :D |
Cytat:
Minister cyfryzacji Boni były konfident SB jako fachowiec od donosicielstwa napewno odpowiednio zajął się problemem "wolności słowa" w internecie :rotfl: . |
Cytat:
1) Ludziom w PO-lsce się wmawia ,że mają dobrze, że są podmiotowi, że są obywatelami. Mity!!! 2) Nie ma demokracji obywatelskiej jest demokracja liberalna 3) Nie ma demokracji uczestniczącej jest demokracja proceduralna. 4) Jedyna podmiotowość jaką mają PO-lacy to podmiotowość konsumencka. Obywatelska? NIE Gospodarcza ? NIE 5) I jeszcze jak mantrę media powtarzają nie interesujcie się młodzi polityką. Co was ona obchodzi? Kochani kibice Wisły .IM BARDZIEJ SIĘ POLITYKĄ NIE INTERESUJECIE, TYM BARDZIEJ ONA INTERESUJE SIĘ WAMI. 6) Nie patrzy się kategoriami Narodu tylko Społeczeństwa. Naród ma swoją przeszłość , naród może mieć swoją przyszłość. Społeczeństwo to teraźniejszość. Tam się ludzie w grobach przewracają jak bezmyślnie trwonimy to o co oni walczyli , dali morze krwi, oddali swój czas ,swoje marzenia i swoje potrzeby. Polacy tolerując ten skrajnie nieudolny rząd (nierząd) srają na te trumny i na te wyrzeczenia minionych pokoleń. 7) Nie chce ACTA jak i innych ustaw bo to złe , haniebne prawo. Prawo narzucone z zewnątrz, jak dyrektywy belgijskie dla Murzynów w Kongo. Co to za wybór bez wyboru? Elita obecna obsługująca państwo nie spełnia swoich kanonicznych ról - przewodniej , wzorotwórczej , opiekuńczej. Elita postkomunistyczna ma mentalność .....i ,która zawsze szuka alfonsa. Moskwa była , jest Bruksela, za chwilę będzie pewnie znowu Moskwa. 8) Zauważcie ,że dyskusja jest markowana w mediach dopiero wtedy jak już jest mleko rozlane i jest po wszystkim i nie ma pola manewru. ACTA już jest faktem. Nie ma debaty, nie ma dogłębnego zbadania tematu, rzetelnej postawy mediów ,które oddzielą informację od komentarza. Wszystko jest na głowie. Większość Polaków nie wymaga i nie egzekwuje swoich praw. Jest pełno tematów zastępczych nie ważnych. Mami się opinię publiczną młodych ludzi jakimiś duperelami. 9) Co jest w tym wszystkim jeszcze bardzo niepokojące? Polacy są jak dzieci. Kierują się emocjami. Tusk-Kaczyński to nie politycy. Nie oceniają jednego czy drugiego przez pryzmat kryteriów politycznych (wizji, zrealizowanych projektów, wyznaczania kierunków, jakości rządów). Oceniają przez pryzmat popkulturowy. Kaczyński to czarny charakter z komiksu. Mityczny czarny lud ,którym się straszy dzieci. Tusk to malowany chłopak z żurnala, mówiący słodko , uśmiechający się czarująco, robiący dobre wrażenie. I co poza tym? Nic. Jedno Wam napiszę. Jarek może nie mieć prawka, może nie mieć żony, może nie mieć konta w banku , może nie umieć wysłać sms'a , może nie potrafić wielu rzeczy... Nie dyskwalifikuje go to jako polityka. Kaczyński ma jedną bardzo ważną cechę jest LOJALNY wobec POLAKÓW. I to jest najważniejsze. |
Cytat:
|
Cytat:
PS. Wy się śmiejecie z ADMIN/ADMIN1 ale czego się spodziewać po strukturach państwa ,które tak lekką rączką doprowadza do śmierci 96 ważnych obywateli w katastrofie lotniczej. |
Cytat:
Bo np wspominany przez Ciebie pakiet klimatyczny nie był wdrażany za zamkniętymi drzwiami , przeszedł przez całą machinerę w PE od komisji , przez debaty , po ostateczne głosowanie . Tutaj bardziej kwestia leży w zainteresowaniu mediów , a że bariera językowa uniemożliwia istnienie(tzn istnieją , ale o dosyć ograniczonym polu odbioru) paneuropejskich mediów skupionych tylko i wyłącznie na kontrolowaniu procesów tworzenia prawa na poziomie unijnym a media krajowe są jakoś tym mało zainteresowane , to niestety kwestia poinforowania opinii publicznej czy szerszego udziału opinii publicznej w debatach wychodzi tak jak wychodzi. Dlatego winą obarczył bym nie tylko unijne mechanizmy tworzenia prawa , ale również media. Mamy konkretny przykłada ACTA . Owszem głosowanie w Radzie Unii już było i przedstawicieli naszego rządu wykorzystał głos w tej kwestii opowiadając się za przyjęciem ACTA. Natomiast aby umowa weszła w życie potrzebna jest zgoda Parlamentu Europejskiego i zarówno debata jak i głosowanie nie odbędzie się za zamkniętymi drzwiami . bez możliwości nagrywania i tutaj właśnie spoczywa rola mediów z jednej strony by cały proces jak najlepiej naświetlić i z drugiej strony różnego rodzaju obywatelskich grup nacisku by na posłów odpowiednio wpłynąć. Zupełnie inną kwestią jest to czy rządy poszczególnych krajów nie wykorzystują tych wspominany braków związanych z odpowiednim informowaniem opinii publicznej , przyjmując wiele kontrowersyjnych aktów prawnych właśnie na tych poziomach(umowy międzynarodowe , prawo unijne) gdzie braki są zauważalne. By uniknąć starć z opinią publiczną na własnym podwórku. |
http://www.geekweek.pl/niemieccy-hak...yjnego/349961/ może nie będzie tak źle :D
|
Cytat:
http://seawolf.salon24.pl/384251,adm...-gras-ma-alibi |
Cytat:
|
Żartobliwe zapytanie
Bronex - wytłumacz mi, piknikowi, taką sprawę. Jeśli my tu na forum rozmawiamy, dzielimy się wiadomościami, a niektórzy tłumaczą teksty z mało popularnych w Polsce języków - a potem te informacje są bezczelnie zerżnięte przez równe szukające sensacji serwisy brukowe - to czy w myśl ACTA nie możemy (kibice/klub/TSWD/whoever) żądać $$$ autorskiego odszkodowania? :D
Na oprawę parę groszy by było, a może jeszcze i na "lewego" obrońcę by wystarczyło? Wystarczy, by nasze forum zastrzegło wieści: (C) do użytku wiślackiego. FraMat zastrzeże tłumaczenia z z rumuńskiego, ja mogę dorzucić (C) na wieści z tuttomercato i Corriere della sera, ktoś inny doniesienia z Hiszpanii czy Anglii. I tak ACTA nieświadomie wzmocniłoby wiślacki budżet :lol: :haha: :rotfl: Tak, wiem - fantastyka to nie kluska, mieszka u Donalda Tuska :cenzura: |
Cytat:
|
https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net...39939085_n.jpg
Zgromadzenie przeciwko ACTA w Krakowie 25 stycznia (środa) o godzinie 18.00. Początek przy Sukiennicach pod ratuszem bliżej głowy Mitoraja. https://www.facebook.com/events/215317315225357/ zapraszajcie i przesyłajcie dalej znajomym . . . :cenzura: |
Ale są ....Y w wiadomościach, puszczają materiał o "zagrożeniu" hakerów, po to aby ślepy naród i nastawić pro rządowo.
Mam nadzieje że się ludzie ogarną w tym temacie. P.S. Nie wiem czy słyszeliście o podatku od deszczu??? :D:D:D |
Cytat:
Hakerzy akatują:) nic tak nie jednoczy jak wróg. Raz jest nim PiS,to ten najgorszy - wiadomo-bo wewnętrzny. Drugi zewnętrzny, tym razem hakerzy. Powiedzcie mi tak na logikę i co z tego, że atakują strony rządowe, kto to w ogóle czyta? coś czuje, że co niektórych łechta ich marne ego to , że ktoś ich strony atakuje. Bo my som ważne pany..... |
Niestety: Wrocław, Bielsko, Piła
Niestety, głupota rządzących, i w stolicy, i lokalnie, sięga już zenitu. Podatek klimatyczny (od oddychania), podatek od deszczówki (opadów), nie wiem, co jeszcze wymyslą. Voila:
http://www.gazetawroclawska.pl/artyk....html?cookie=1 A kiedyś się naśmiewaliśmy z komunizmu... Teraz mamy "brukselizm" i wszystkie możliwe jego patologiczne odmiany. Jednocześnie Tuskobarany podnoszą sobie pensje, znajdują 6 mld. na "pomoc" Grecji, ehhh. Coraz bardziej zaczynam rozumieć Węgrów, że wolą trzymać "na długość kija" z dala od siebie wszelkie euro-patologie. |
Cytat:
http://oczyszerokozamkniete.wordpres...armaceutyczne/ Bez przyczyny nie robili podczas II WŚ testów na ludziach, cyklnów B, nie bez przyczyny finansowali NSDAP. Większości nie oglądałem tych materiałów, obejrzałem już niegdyś wykład: Dr Rath: Kartel chemiczno-farmaceutyczno-naftowy I o tych pestkach i witaminie B17 też słyszałem. USA się włączyło do wojny, bo to dla nich biznes. Każda interwencja USA to biznes. Walka z teroryzmem i ataki na Afganistan i Irak to biznes. Podobno mieli też atakować Wenezuele, która tez ma zasoby ropy i dyktatora do obalenia, ale... jak widać nie zaatakowali. Część rzeczy pewnie przesadzona, ale wiele prostych do pojęcia. Cytat:
Cytat:
Wszyscy to lizodupy biznesu USA! A wracając do czipów, to zobaczycie to będzie szczyt inwigilacji. Wcisną to Amerykanom - dla ich bezpieczeńśtwa. Już dzieciom rodzice pozwalają to wszczepiać pod skórę, aby wiedzieć co się znimi dzieje. A teraz wyobraźcie sobie - dowody osobiste z czipami, potem zastąpione wstrzykiwaniem obowiązkowym czipów pod skórę - oczywiście z powodu kolejnego wyimaginiwanego niebezpieczeństwa - pewnie masowych napadów i kradzieży dowodów. Wyobrażcie sobie - koniec pieniądza gotówkowego. Wszystko zależy od tego czipa, wystarczy go zablokować i nie masz nic! Uciekniesz? Gdzie? Jak? Jak sobie go operacyjnie wydrzesz... W Europie wpływy przejmująNiemcy i Francja, jeszcze jak wzmocnią rolę rolę banku centralnego, zmienimy się w USA. Jaką tam macie teraz demokracje? Pełna inwigilacja, ich politycy to fikcja - dwie partie, obie zależne od karetli bankierów, przemysłu naftowego, ogólnie wielkiego biznesu. Cytat:
Całe to ACTA to interes amerykańskiego przemysłu rozrywkowego, ale nie tylko. Amrykanie dążą do patentowania wszystkiego, aż po żywność. Wiecie co to oznacza w przyszłości? Wszystko pod kontrolą kilku jednostek. Oczywiście tacy Chinczycy ich plany będą mieć w dupie, ale my zależni od ich wplywów? Cytat:
|
Jutro o 18 na rynku, rozumiem?
|
Wszyscy jutro na rynek!
Kto jest przeciwny niech sobie przypomni nasze apele o jedność w walce z rudym. Teraz nagle stwierdzimy że nie ma po co z nim walczyć? Przyjdźcie!!! Mimo że będzie tam pewnie pełno gówniarzy, nie trzeba ich od razu lać po mordach. Lepiej edukować że wolność słowa jest najważniejsza a nie brak do pirackich gier i filmów. |
Cytat:
Zorientowane osoby prosiłbym o wyjaśnienie. Dziękuję. |
|
Cytat:
|
Cytat:
Ciągle nie mogę zrozumieć czemu Czesi mogli 15 lat temu powiedzieć STOP i dzisiaj żaden UBek nie ma prawa pracy w żadnych strukturach państwowych a u nas cała masa siedzi w TV, Firmach już o Parlamencie nie wspomnę. Schemat przepychania ACTA to tylko przykład naleciałości z poprzedniego systemu. |
Cytat:
Ty chcesz "walczyć z ACTA" ? Jak? Bo mam wrażenie że wystarczy nie podpisać i nie trzeba będzie walczyć. Niestety decyzję w tym temacie maja, nie przestrasz się, POLITYCY. Straszne ale prawdziwe. Więc wpłynięcie na nich, NIE POLITYKUJĄC jest niemożliwe. Chyba ze masz jakiś inny pomysł na "Walkę z ACTA"? Można ogolić jaja na znak protestu, tylko czy to coś zmieni? |
Drozd nie nerwuj się bo złość piękności szkodzi.
Czy ma to jakieś znaczenie kogo my do jakichś tam ciał wybieramy, skoro po dwóch latach po głosowaniu na tak w Parlamencie Europejskim przedstawiciel partii tak głosujących mówi, że gostkowie się pomylili i tyle. Saper myli się tylko raz, a polityk może podkładać miny bez żadnych konsekwencji i to jest cały ból. Do wszystkiego dochodzą, słuszne czy nie to temat na inną dyskusję, głosy ludzi kultury jak Hołdys; którzy najpierw przy stole ("Drugie Śniadanie Mistrzów") są zaciekliwymi wrogami polityki "Słońca Peru", a w krótkim czasie idą za jego pomysłami w ogień. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - szkoda, że u nas zależy to w większości od miejsca siedzenia w stacji telewizyjnej w jakiej w danej chwili się adwersarz znajduje. |
Trudno się dziwić że sie pomylili skoro dokumenty w tej sprawie były tajne, a glosowanie było nad przepisami regulującymi "walkę z piractwem w sieci". Tyle ze nikt nie dodaje że głosowanie było wstępne o wyrażeniu poparcia dla zajęcia sie tematem, a nie dla podpisywania dokumentów. Decyzję na ten temat, czyli podpisania przez Polskę dokumentów, podjęto na posiedzeniu komisji do spraw rybołówstwa. A gdyby nie młodzi internauci temat w mediach pewnie by nie zaistniał. Jak zaistniał od razu dowiadujemy się ze" PiS też sie zgodził". Lemingom to zrzuca kamień z serca ale sprawy nie rozwiązuje.
Dziennikarze i eksperty nie powiedzą nic bez przyzwolenia, więc nie ma się co dziwić chwiejności ich światopoglądu. Sejm ma ratyfikować to co podpiszą w Japonii. Zobaczymy kto jak będzie głosował. |
Cytat:
Zejdźże chłopie na ziemię , bo w tym uwielbieniu dla PiS stajesz się mdły. |
Uważam, że to dobry pomysł na pokazanie pajacom, którzy kryją się za plecami rządu co o nich myślimy.
Niech pamiętają, że odpowiedzialność mają przede wszystkim wobec wyborców. |
Cytat:
|
Cytat:
Akurat ty powinieneś wiedzieć, że z takiego politykowania niewiele wynika. Produkujesz się w każdym możliwym temacie, a jedyne co osiągnąłeś, to opinia, że jesteś pieniaczem i domorosłym politykiem, co to z żoną przy kawie omawia plan przejęcia władzy nad światem. Nie trudź się z odpowiedziami, nie interesuje mnie to co masz do napisania. Temat już i tak umarł w momencie kiedy tacy eksperci jak ty, Gwiaździsty i Kocur zaczęliście pisać o SB, PiSie, Kaczyńskim i podobnym. Tak trudno przyznać, że w tej sprawie oszukali nas wszyscy politycy? Zarówno Ci, którzy brali udział w tajnych negocjacjach jak i Ci, którzy jak barany głosowali nad projektem, o którym nie mieli pojęcia. Z chwilą gdy problem ACTA ograniczymy do prostego stwierdzenia, że to wszystko wina Tuska i agenta SB Boniego, zabrniemy w ślepą uliczkę. Tutaj naprawdę nie o to chodzi. Ty tego nie ogarniasz dlatego też nie widzę sensu dalszej rozmowy. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl