Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Real - Barcelona (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8455)

qchar90 26.01.2012 00:04

no dzisiaj Real moze miec pretensje do Gonzalo Hiquaina, mial 3 setki
wrocil stary dobry Gonzalo, psuje setki w waznych meczach

gizmowisla 26.01.2012 00:18

.... Niewykorzystane pewne sytuacje lubia sie mścic ... i dzis Real odczul to na wlasnej skorze idealnie .... przy tym wyniku , tylu niewykorzystanych sytuacji 100 %-ych , przy nieuznanej bramce Ramosa mozna bylo ograc Barce i to wysokim wynikiem ....dolanczajac takie zwyciestwo i 5 punktow przewagi w lidze Real by bardzo zyskal jesli chodzi o morale zespolu ....... ten mecz moze kosztowac Real nie tylko utrate mozliwosci zdobycia pucharu Krola .... Gonzalo za dzisiejszy mecz powinien oddac polroczna pensje na jakas Fundacje

Glazik 29.08.2012 19:28

Dzisiejszy mecz jest gdzies w TV???

matysiuk 29.08.2012 19:30

TVP1, TVP1 HD oraz TVP Sport

enzo 29.08.2012 19:30

Mignęła mi dzisiaj zajawka i chyba w TVP 1 o 22:00.

muerte 29.08.2012 19:36

TVP wczoraj już się popisało, żebyście się nie zdziwili jak mecz puszczą o 2 w nocy. :D

Glazik 29.08.2012 19:41

Dzieki WIelkie.... :)

QBAS 29.08.2012 22:28

Oj, dzieje się w tym meczu. Ciekawe czy w II połowie będziemy mieli też tyle emocji.

gigant 07.10.2012 19:15

Życie jest piękne.....:dzieki:

WiślakMyślenice 07.10.2012 19:25

Życie to są tylko chwile ;/

gigant 07.10.2012 19:28

potwierdzam :foch:

Proud 07.10.2012 20:14

Ale mecz się zrobił ;)

2:2 jak na razie...

WiślakMyślenice 07.10.2012 20:42

I koniec. Geniusz 2 najlepszych zawodników globu, radość patrzeć.

Matejas_ 07.10.2012 20:45

Szkoda że Montoya trafił w poprzeczkę, bo może by mu się poprawiły morale po tym jak go Krystyna objechała kilka razy

gigant 07.10.2012 20:51

Kawał meczu. U nas jest podobna dyscyplina sportu, tez gra po 11 gości i jest trzech sędziów, tylko wykonawcy to kabareciarze.

Wichar87 07.10.2012 20:53

Niby gwiazdeczki, a uciecha patrzeć jak gryzą trawę. :) Biegać, walczyć i się starać... :D

LanceTS 07.10.2012 21:01

Mam nadzieję że w najbliższym czasie będzie meczów miedzy tymi dwoma drużynami jak najwięcej. Gran Derby bez Messiego i Ronaldo myslę że dużo stracą na atrakcyjności. Teraz świat jest podzielony nawet nie tyle na Real i Barcelone, co na Ronaldo i Messiego. Mecze gdzie Ci dwaj piłkarze stają przeciwko sobie...

Dzisiaj kolejny świetny mecz. I znowu popis tych dwóch piłkarzy. Ciekawe ile w tym roku pobiją te dwie drużyny i ci dwaj piłkarze nowych rekordów.

mitmichael 07.10.2012 21:10

Dawno nie widziałem tak spokojnego GD. Spodziewałem sie jakich przepychanek, utarczek słownych, kłotni i czerwonych kartek a tu nic - czyzby to jakis przełom?

szprotson 08.10.2012 13:15

ciekawe co powiedział Jose w przerwie Benzemie za tą s.......ona setke

gypsy 08.10.2012 13:33

@szprotson
pewnie: "Nie przejmuj się, nawet Brożkowi się to zdarza" :D

Rzeczywiście, jak na Gran Derbi to było dość spokojnie, ale to dobrze - więcej futbolu, mniej przepychanek. Choć oczywiście fauli nie brakowało, ale jedni drugim sobie do gardła nie skakali. Przyjemnie się oglądało, choć widziałam lepsze mecze między tymi drużynami.

dynek.pl 08.10.2012 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1281162)
Mam nadzieję że w najbliższym czasie będzie meczów miedzy tymi dwoma drużynami jak najwięcej. Gran Derby bez Messiego i Ronaldo myslę że dużo stracą na atrakcyjności. Teraz świat jest podzielony nawet nie tyle na Real i Barcelone, co na Ronaldo i Messiego. Mecze gdzie Ci dwaj piłkarze stają przeciwko sobie...

Chyba gimbusy są podzielone.

funkykoval 08.10.2012 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1281166)
Dawno nie widziałem tak spokojnego GD. Spodziewałem sie jakich przepychanek, utarczek słownych, kłotni i czerwonych kartek a tu nic - czyzby to jakis przełom?

Sędzia brał wszystko na klatę ;-)

syryls 08.10.2012 14:43

Moim zdaniem obie ekipy są równe, w tej chwili żeby wygrać trzeba mieć szczęście. Już od paru miesięcy ani Real ani Barca nie jest w stanie "zgnieść" rywala, pewnie po odejściu Mourinho Barca znów będzie królować w lidze, ale też trzeba zauważyć że Xavi czy Puyol jest sezon, dwa i myślę że kariera się skończy, a w przypadku tego drugiego to sytuacja podobna jak z naszym Radkiem

murray 08.10.2012 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1281228)
Moim zdaniem obie ekipy są równe, w tej chwili żeby wygrać trzeba mieć szczęście. Już od paru miesięcy ani Real ani Barca nie jest w stanie "zgnieść" rywala, pewnie po odejściu Mourinho Barca znów będzie królować w lidze, ale też trzeba zauważyć że Xavi czy Puyol jest sezon, dwa i myślę że kariera się skończy, a w przypadku tego drugiego to sytuacja podobna jak z naszym Radkiem

No ale za Xaviego jest Thiago, a za Puyola jakiś Bartra czy inny Fontas.
Bo Bunozy im nie oddamy.

Dariook 08.10.2012 17:03

Kto nie skacze, jest Polakiem !

WiślakMyślenice 08.10.2012 18:58

@up: Wałkowane już tysiące razy.

JŻS- to samo.

gigant 03.04.2016 04:14

I co? Jest tu jakiś cwaniak?:-D

ABGwislakABG 03.04.2016 10:11

Hala Madrid Gigancie :D

szprotson 03.04.2016 10:47

Gracias Zidane :)

Dawno takiej konsekwencji taktycznej nie widziałem w Madrycie

Zwitter 03.04.2016 11:42

Chciałoby się napisać, że liga będzie ciekawsza ale to i tak niczego nie zmienia - Barca będzie mistrzem.
A cieszę się z tego, że wynik tego meczu i mistrzostwa Hiszpanii jest mi całkowicie obojętny bo jak czytam czasami komenty poważnych ludzi, którzy przy tym meczu zamieniają się w hejterów z gimbazy to mi się odechciewa.
Podniecanie się tym meczem i reklamowanie go jako derby europy też jest dziwne.

ABGwislakABG 03.04.2016 11:51

Casemiro gracz meczu. Kto za?

AntyMod 03.04.2016 12:05

dopoki Real nie kupi dwoch dobrych stoperow i napastnika - kilera- to dlugo jeszcze nie dorowna panienkom z barcelonki , nieuznan bramka Balea to majstersztyk tej ligi

mitmichael 03.04.2016 13:14

Bardzo dobrze, ze to Real wygrał a za ten nieuznany gol to sedziowie powinni zostac zawieszeni.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl