Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [12 kolejka] Wisła Kraków - Podbeskidzie, 29 października, sobota 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8359)

Ivory1906 29.10.2011 19:45

Krotko zwiezle i na temat...Trzeba zebrac sie w 100-200 osob wybrac sie na jakis trening i nie dosc ze przypomniec o derbach to do tego pojechac po gwiazdach po calosci za to co robia ostatnio na boisku a moze lepiej za to czego nie robia....

JrQ- 29.10.2011 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 1183360)
Niezbyt mocny skład ??
Pareiko - reprezentant Estonii
Chavez - reprezentant Hondurasu
Kirm - reprezentant Słowenii
Biton - wicelider klasyfikacji strzelców obecnego sezonu
Iliev - król strzeców poprzedniego sezonu ekstraklasy Serbii
Garguła - były reprezentant Polski
Wilk - następca Sobolewskiego

Taki skład, jaki był dzisiaj, to powinien roznieśc Podbeskidzie 5-0.

może i Pareiko, Chavez, Iliev, Wilk i Biton coś potrafią, ale to zaledwie piątka
Kirm był dziś beznadziejny, Garguła też

KRIS22 29.10.2011 19:46

TO co zrobiła nasza drużyna Gwiazdeczek dzisiaj szkoda więcej komentować ale to co dzisiaj na trybynach zrobiło z nami Podbeskidzie jest jeszcze wiekszą kompromitacją od gry naszych piłkarzy i od razu uprzedzę głupie dopiski a ty co dałeś z siebie ja nie dałem bo obecnie jestem za granicą i cieżko pracuję w porównaniu do naszych piłkarzy.
Rozumiem że piłkarze mogą przejść obok meczu bo to już przeżyłem już nie raz w swoich kibicowskim życiu ale my kibice nie powinniśmy sie wystawiać na pośmiewisko Podbeskidzie zdominowało nas dopingie podobnie jak jej piłkarze naszych pamiętam wieksze porażki niż ta ale kibice i doping zawsze był super wymienie kilka przykładów pamietne 0-4 z Groclinem potem nawet sam Skorża mówił że był po wrażenbiem jak kibice dopingowali mimo takiej klęski, 2-5 z Bełchatowem i jeszcze kilka innych ...

Pytam gdzie są teraz tacy kibice jak wtedy pamietam tamte czas wcale nie odległe i młyn to był młyn a nie to co teraz i jeszcze jedno koniec głaskania piłkarzyków pajacyków i spiewanie im że sie nic nie stało bo to jest już śmieszne zobaczymy co pokażą za tydzień bo przegrać zawsze można ale walka do upadłego musi być zawsze !!!

Pozdrowienia dla wiernych kibiców

DevilMayCry 29.10.2011 19:48

Zazwyczaj nie narzekam, ale teraz muszę. To co Ci kopacze wyprawiają, woła o pomstę do nieba- w ciągu 90 minut przeciwko takiemu potentatowi jakim jest Manchest... tfuuu Podbeskidzie, oddają 1 (słownie jeden) celny strzał na bramkę. To co mnie najbardziej boli, to brak jakiegokolwiek zaangażowania, aby mecz wygrać. Wiem, że nie zawsze można zwyciężyć- czasem nic nie wychodzi, pech, gorszy dzień-, ale do ch.ja, trzeba pokazać na boisku to, że człowiek (pomimo w/w przeciwności) się stara. Biegać, pressing, żółte kartki, a nie takie przechodzenie koło meczu jak ta "banda najemników". Szkoda tylko nas, Kibiców, którzy za ten klub (nie piłkarzy), przejechali setki, tysiące kilometrów, nie jedna bliznę na ciele mając, muszą teraz oglądać takie podejście do meczu Naszej ukochanej drużyny. Bo praktycznie każdy z nas, mogąc zagrać ten jeden mecz z Białą Gwaiazdą na sercu zostawiłby więcej zdrowa aniżeli oni.
W zeszłym sezonie też nie było pięknie, ale przynajmniej było widać jakąkolwiek myśl, zalążek "pięknej gry". A teraz? Nie było pomocy ze strony sędziego, od razu porażka.
Jakże idealnie pasują obecnie słowa Reymana...

Barti 29.10.2011 19:49

Porażka jak najbardziej zasłużona. Kara się należała. Teraz czekam aż zostaną wyciągnięte konsekwencje finansowe wobec piłkarzy. Tradycyjnie mecz odpuszczony od pierwszych minut. Bez walki, ciężko wygrać mecz. Jeden Czarek zasługuje na nagrodę i pochwałę. K... jak można stać i czekać na to co się stanie, i nie brać spraw we własne ręce. Nie mogę tego zrozumieć. W przerwie zimowej wietrzenie składu. Teraz czekamy na derby, i jeżeli nie będzie dominacji od pierwszych minut - do ukarania.

westersyl 29.10.2011 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1183342)
O tak! Bo mamy dwa równe składy - na papierze! Z tym, że jeden jest kontuzjowany, a drugi ma w sobie piłkarzy dobrych tylko na papierze.

Co za ludzie...

Nie dla tego że mamy dwa równe składy... dla zasady, trzeba zareagować bo cześć piłkarzy przeszła obok meczu.
My nie mamy jednego równego składu nawet przy tym jak wszyscy są zdrowi a co dopiero dwa.

Podbeskidzie nie zagrało nawet dobrego meczu, po prostu my nawet nie chcieliśmy im zrobić krzywdy a pierwsze minuty wyglądały tak jakbyśmy się prosili o gola - nie potrafiliśmy nawet wyjść z własnej połówki.

Sami 29.10.2011 19:51

....a 1 celny strzal z Bielskiem to jest kompromitacja i tyle mam do powiedzenia. Co to do ....y nędzy było?

christof20 29.10.2011 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1183366)
może i Pareiko, Chavez, Iliev, Wilk i Biton coś potrafią, ale to zaledwie piątka
Kirm był dziś beznadziejny, Garguła też

Właśnie o to chodzi, że coś tam potrafią, ale niezbyt często to widac. A Kirm to już absolutne kuriozum w tym sezonie(przypominam - reguarnie grający w reprezentacji Słowenii)...

oldbiezanow 29.10.2011 19:52

Jeden pozytyw - gorzej już chyba być nie może :)

19sebawro06 29.10.2011 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez oldbiezanow (Post 1183376)
Jeden pozytyw - gorzej już chyba być nie może :)

uwierz że może ale chyba nikt nie chce żeby było

tofik 29.10.2011 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez christof20 (Post 1183360)
Niezbyt mocny skład ??
Pareiko - reprezentant Estonii
Chavez - reprezentant Hondurasu
Kirm - reprezentant Słowenii
Biton - wicelider klasyfikacji strzelców obecnego sezonu
Iliev - król strzeców poprzedniego sezonu ekstraklasy Serbii
Garguła - były reprezentant Polski
Wilk - następca Sobolewskiego

Taki skład, jaki był dzisiaj, to powinien roznieśc Podbeskidzie 5-0.

Śmieszne jest takie szafowanie tytułami. Może jeszcze niech się zmierza na ilość medali :-p
Mamy słabych piłkarzy ,nie potrafimy narzucić swojego stylu. Gra jest zła, po cześci być może jest to wina trenera, ale jednak to piłkarze mają za zadnie grać i wygrywać. Jak masz w domu krzywe ściany to winisz architekta, że zaprojektował ściany czy budowlańców że je krzywo postawili ? :) Także moim zdaniem najpierw odstrzał słabych, później ew szukanie trenera.

Football Highlights 29.10.2011 19:59

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

http://fbhl.pl/wp-content/themes/vid...160&w=228&zc=1
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała (skrót meczu)

KRIS22 29.10.2011 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez oldbiezanow (Post 1183376)
Jeden pozytyw - gorzej już chyba być nie może :)

Oby to gorzej nie było za tydzień bo wtedy bedzie dopiero Żenada i Kompromitacja przegrać z najgorszą drużyną którą wszyscy leją ...

AS82 29.10.2011 20:00

Pierwsze 15 minut Wisła nie potrafiła wyjść z własnej połowy grając u siebie z Podbeskidziem ! Dalej już nie warto pisać .

iwan149 29.10.2011 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1183346)
Jak zwykle piszesz bzdury.
Z Jagą strzeliliśmy 2 prawidłowe bramki, a rywale jedną.
ŁKS max. mógł z nami zremisować.
Zaś .Limanovia przegrała bo była dużo gorsza.

Moja rada idź i wytrzeźwiej.

_______________

Wisła gra słabo, ale niektórym obserwatorom najwyraźniej zaczyna juz brakować rozumu w tym narzekaniu.

Człowieku Ty idź wytrzeźwiej, z Limanowią mecz był wyrównany, z Jagą gdyby nie ta fuksiarska bramka, było by to samo co dziś z Podbeskidziem

tommiyacht 29.10.2011 20:07

w pierwszej kolejności to nie mamy zawodników a w zasadzie zmienników. Wystarczy Mały+Melex i duch Sobola i szafa gra

FraMat 29.10.2011 20:11

Jeszcze ktoś raz napisze, że poprzednie mecze Wisły były wydrukowane, otrzyma dłuuuugiego bana

whistar 29.10.2011 20:18

Albo kopacze albo trener - gdzieś musi być słabe ogniwo - nie wypada aby Wisła Kraków na własnym stadionie przeciwko beniaminkowi prezentowała taki brak jakiegokolwiek stylu, ambicji, umiejętności, zaangażowania, pomysłu na grę, pewności siebie, ducha drużyny, zainteresowania zwycięstwem, szacunku dla własnych kibiców i czego tam jeszcze. Wróciłem pół godziny temu ale nadal nie mogę się uspokoić. To najgorsza Wisła od 10 lat. Ja .......ę, a zazwyczaj nie narzekam!!!

19sebawro06 29.10.2011 20:19

ja zazwyczaj nie klne jak oglądam mecz a dzisiaj nie wytrzymałem.to była parodia futbolu wstyd mi za naszych kopaczy. a najbardziej szkoda mi kibiców którzy musieli to oglądać na żywo. niestety nie mogłem być dziś na stadionie ale nie żałuje że mnie nie było. z tv gra wyglądała słabo a 300 osobowa grupa kibiców Podbeskidzia potrafiła nas przekrzyczeć.

milosz 29.10.2011 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kane (Post 1183356)
Nie ma to jak uważać się za jedynego mądrego, a reszta to idioci ;) Gratuluję, szkoda tylko, że to Twój świat. Jakby nie bład sędziego to nie byłoby "dwóch prawidłowych" bramek. Wystarczy przykład dzisiejszego meczu - gdzie te gole? Jakby sędzia za nas strzelił, to może też by się prawidłowe posypały, wtedy też byś miał taką argumentację?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kane (Post 1183356)

ŁKS nie mógł maks zremisować, tylko powinien. A sędzie ukradł im ten punkt.

Z Limanovią nie widziałem, chociaż szczerze wątpie, żeby było jak piszesz.

Także skończ z obrażaniem innych i się nieco ogarnij bo śmieszny jesteś w tym zadufaniu we własną nieomylność.

Sam jesteś śmieszny w swoim pouczaniu Panie wszechwiedzący co to meczu nie oglądał a wie jak było.

Z Jaga strzeliliśmy 3 gole a nie jedną, z ŁKS wyśmiewam tezę że powinni z nami wygrać, niby jak (max. 2-2).
Z Limanową to nie mamy o czym gadać.
Zaś w meczu z Podbeskidziem gdyby sędzia chciał to by bramkę uznał (raczej faul Wilka czyli dobra decyzja sędziego, choć może i kontrowersyjna, Ja dokładnie sytuacji nie widziałem).

_________________

Krytykować też trzeba umieć, a nie opowiadać że jesteśmy najgorsi w lidze i Cupiał to samo zło. Bo to bzdury.

Sam należę do tych co krytycznie oceniają sytuację i chętnie czytam merytoryczne posty, ten skrytykowany przeze mnie do nich nie należy.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez iwan149 (Post 1183389)
Człowieku Ty idź wytrzeźwiej, z Limanowią mecz był wyrównany, z Jagą gdyby nie ta fuksiarska bramka, było by to samo co dziś z Podbeskidziem

Która fuksiarska ? Genkowa czy Kirma.

Taa z Lmanovią mecz wyrównany...a ile sytuacji ,mieli po przerwie piłkarze rywali ...żadnej ? dokładnie żadnej. No a graliśmy w rezerwach.

__________________

To samo co wyżej, merytoryczna krytyka jest bardzo potrzebna, ale nie przekreślanie wszystkiego i wszystkich .

Elefant 29.10.2011 20:21

Przyjechała do nas drużyna, która w dniu dzisiejszym przez większą część meczu przewyższała nas pod każdym względem, techniki, taktyki, siły i szybkości. I wygrała całkowicie zasłużenie.

Za pierwsze dwadzieścia minut wszyscy powinni odwalić kilka dniówek w kopalni.

Patejuk, piłkarz który większą częśc kariery spędził w klubach A-klasowych i x-ligowych ogrywał wszystkich po kolei naszych obrońców.
I to cały komentarz do tego żałosnego meczu.

Czarek Wilk był jedynym piłkarzem, który wyglądał na przejętego.


Myślę, że urlop tacierzyński to najlepsze co Maaskant może teraz zrobić. Przestałem niestety wierzyć, że jest wstanie cokolwiek zaoferować Wiśle. Ale zapewne jego kontrakt jest tak skonstruowany, że nie będzie się opłacało go zwolnić.
Basałaj powinien odejść w pakiecie. Za całokształt.

Scenariusz na najbliższe dni:
Wygrana z Fulham.
Przegrana w derbach.

tommiyacht 29.10.2011 20:22

dzisiaj nie było kiedy klnąć bo klnie sie (odruchowe k***a) jak sie spierniczy jakąś sytuacje, setke itd. dzisiaj byla taka w doliczonym czasie.

Ajax 29.10.2011 20:24

Żeby być na tym meczu leciałem 500km żeby zobaczyć "To"

Szkoda słów - z taką gra frekwencja zabójczo wysoka, ale chłopcy się postarali żeby na następnym meczu było maks 10.000 ludzi.

Jeśli żeby nas pokonać wystarczy stać to ja już chyba jednak przestane wspierać Maskanta. Co robił Lamey na boisku? Dlaczego jak przegrywamy zmienia obrońce za obrońce?

Żal - obrazem tego było chłopaczek z megafonem który krzyczał na ludzi wychodzących z C. Nie sądziłem że zobaczę coś takiego na Wiślę a co gorsza rozumiem tych wychodzących...

mnemonic 29.10.2011 20:25

Wiem, że to nie temat kibicowski, ale zażenowanie tak mnie rozsadza, że nie mogę się powstrzymać. Zachowanie kibiców z młyna w ostatnich 10 minutach woła o pomstę do nieba. Na antydoping mogą sobie pozwolić kompleksiarze z drugiej strony Błoń, bo to oni są w naszym cieniu, a my jesteśmy Mistrzami Polski, nie na odwrót.

Krav 29.10.2011 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez oldbiezanow (Post 1183376)
Jeden pozytyw - gorzej już chyba być nie może :)

gorzej będzie, jak po podobnej grze przegramy z żydami za tydzień, wtedy zdecydowanie będzie gorzej.

Generalnie to mam deja vu do naszego meczu pucharowego w zeszłym sezonie. Wynik chu..y, gra chu..a, znów to jebane Podbeskidzie, i znów było mi zajebiście zimno..

WislaFan123 29.10.2011 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1183392)
Jeszcze ktoś raz napisze, że poprzednie mecze Wisły były wydrukowane, otrzyma dłuuuugiego bana

Nic nie pisze na kogos zeby znow nie bylo.. ale Petrescu tez dostawal "bany" w postaci kar finansowych, a jak bylo wszyscy wiemy, wiec troche daj na wstrzymanie sobie z tymi banami bo chyba za fajnie sie klika.. Kazdy ma prawo podejrzewac rozne rzeczy - bo jak wytlumaczyc te wszystkie mecze? To sam napisz gdzie widzisisz problem najgorszej postawy Wisly w tek dekacie, a nie pisz ze bany bedziesz dawac...

legol 29.10.2011 20:26

Brak słów. To co wyprawiała dziś ta drużyna w pierwszych 20 minutach to była jakaś parodia piłki nożnej. Palic jest tak dramatycznie w....iający że aż nie da się tego opisać. Chyba myślał o wypadzie do bonarki zamiast o grze. Reszta nie lepiej. Nunez - człowiek która popełnia ogromną ilość strat i to w takim miejscu boiska że idą z tego groźne kontry. Kirm - skrzydłowy widmo. 0 dośrodkowań 99% podań do tyłu - lepiej jakby go w ogóle nie było. Garguła - 7 kontaktów z piłką zanim uda mu się ją opanować - 90% podań do tyłu. Boguski - szkoda chłopaka bo już wolałbym żeby on grał niż ta pokraka Kirm, ale też mnóstwo strat i 0 przebojowości. Jedyni którzy zagrali dziś poprawnie to Pareiko, Jaliens, Wilk, Biton, Iliew. Resztę ciężko nazwać piłkarzami, nie mówiąc już o reprezentowaniu tak zasłużonego klubu jakim jest Wisła. Mam nadzieję że ta porażka ruszy lawinę zmian w klubie. To niewiarygodne żeby Wisła grając przy Reymonta z beniaminkiem miała 1 rzut rożny i oddała 1 strzał na bramkę.

Dobrze że nazbieraliśmy trochę punktów bo kolejne mecze mogą być równie ciężkie. Jak za tydzień nie będzie zwycięstwa w derbach to pan Maaskant niech już nie wraca przez nawet przez Błonia, a szybciutko pakuje manatki i wyjeżdża

19sebawro06 29.10.2011 20:26

po podaniach nuneza w pierwszej połowie odruchowe kur.. było nie uniknione
w zimie sprowadzić młodych ambitnych Polaków którzy nie są gwiazdami ale będą zapierdalać na boisku w każdym meczu przez 90 minut.
(przynajmniej będą rozumieć co śpiewamy na trybunach)

whistar 29.10.2011 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mnemonic (Post 1183405)
Wiem, że to nie temat kibicowski, ale zażenowanie tak mnie rozsadza, że nie mogę się powstrzymać. Zachowanie kibiców z młyna w ostatnich 10 minutach woła o pomstę do nieba. Na antydoping mogą sobie pozwolić kompleksiarze z drugiej strony Błoń, bo to oni są w naszym cieniu, a my jesteśmy Mistrzami Polski, nie na odwrót.

Też miałem takie wrażenie ale pewnie się nie znam

tommiyacht 29.10.2011 20:29

Ludzie wychodzili z C ?? grubo

PANCERKRK 29.10.2011 20:29

KAŻDY Piłkarz NIECH PAMIĘTA WYNIK DERBÓW TO RZECZ ŚWIĘTA!!

cozymodo 29.10.2011 20:34

Może trochę samolubnie :-) ale to jedyny pozytyw w tym meczu ....
 
Moje bliźniaki z Sobolem
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ala_0_1/54308/

To i tylko to niestety .... gdyby skala jakichkolwiek ocen zakładała oceny ujemne to większość naszych kopaczy na takie dzisiaj zasłużyła .... dno i metr mułu.

whistar 29.10.2011 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 1183406)
To nie jest najgorsza Wisła ostatnich 10 lat. Oni są najgorsi w ostatnim 25 leciu. Przed erą Cupiała mieliśmy słaby ale AMBITNY skład. Mieliśmy różne mecze ale większość piłkarzy rozumiała przesłanie Reymana o ambicji, walce i honorze. ......, które z beniaminkiem na naszym stadionie oddają jeden strzał, który wynikł z przypadkowej akcji. ,,,,,,,, które mają czelność podejść po takim meczu pod naszą trybunę i klaskać cokolwiek byśmy im nie zaśpiewali. W meczu zero walki i ambicji. Zero zrywu i postawieniu wszystkiego na jedną kartę. Z meczu na mecz coraż gorzej kiedy nam się wydaje, że gorzej już być nie może. A powinno być 6-0 grając rezerwami. Błagam wszystkich - dopingujmy WISŁĘ - ale dajmy do zrozumienia klubowi, że takich CIP oglądać już nie chcemy.

Nie przesadzaj: Jacek Bobrowicz Janusz Gałuszka Zbigniew Gręda Grzegorz Lewandowski Paweł Kozak Grzegorz Szeliga Dariusz Marzec Robert Paweł Gościniak Dariusz Lament Grzegorz Kaliciak (jedno nazwisko celowo pominąłem aby źle nie mówić o tych co odeszli).
Nasi obecni kopacze to po prostu przeciętni grajkowie bez specjalnych ambicji, do tego dochodzi trener, który chyba wycisnął z nich wszystko w ubiegłym sezonie.

Ajax 29.10.2011 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1183413)
Ludzie wychodzili z C ?? grubo

I to szerokim potokiem to nie było kilka osób.

FraMat 29.10.2011 20:40

Nie piszcie cały czas o JEDNYM stzale Wisły na bramkę, bo ktoś kto nie widział meczu, mógłby pomyslec, że w ogóle Wisła nie strzelała. Było kilkanaście strzałów, jedne mniej drugie bardziej niecelne. Więc próby były. Podbeskidzie zagralo bardzo agresywnie w obronie i to niestety na dzisiejsża dyspozycję Wisły wystarczyło - cięzko bylo cokolwiek rozegrać a nie było nikogo, kto mógłby jakimś rajdem na skrzydlach coś rozerwać. Podbeskidzie oddalo więcej celnych strzałów, ale niekóre z tych celnych to były lekki podania do Pareiki - więc efekt taki sam jak strzał niecelny - żadnego zagrożenia.

Nadal spokojnie popieram Holendrów - czasami można przegrac nawet z Podbeskidziem, ale trzeba się otrząsnąć i grać dalej

Ajax 29.10.2011 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1183429)

Nadal spokojnie popieram Holendrów - czasami można przegrac nawet z Podbeskidziem, ale trzeba się otrząsnąć i grać dalej

FraMat ok ale wydaje mi się że za długo się otrząsamy, wynik 1 strzał na bramkę to nie było najgorsze w tym meczu, zero agresji, zero pomysłu, zero biegania. Takie podawanie ja do Ciebie a Ty do mnie a potem do Bitona może coś strzeli szkoda tylko że najczęsciej było przy nie 2-3 obrońców.

19sebawro06 29.10.2011 20:43

Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustepliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.

tego dzisiaj w ogóle nie zobaczyłem

michi96d 29.10.2011 20:44

a mielismy wygrac wszystkie w pazdzierniku

mnemonic 29.10.2011 20:45

Cytat:

Podbeskidzie zagralo bardzo agresywnie w obronie
Podbeskidzie grało w obronie rozpaczliwie. Przejąć piłkę na 25 metrze po niecelnym podaniu (co nie było trudne, bo niecelnych podań było mnóstwo) i wykopać jak najdalej od własnej bramki. Nie zmienia to faktu, że była to strategia nieprawdopodobnie skuteczna.
Cytat:

Nadal spokojnie popieram Holendrów - czasami można przegrac nawet z Podbeskidziem, ale trzeba się otrząsnąć i grać dalej
Dokładnie. 100 razy bardziej wolę porażkę dziś, niż w Londynie lub co gorsza w niedzielę na Kałuży.

JacobCFC 29.10.2011 20:45

Tych bambusów i dorobkiewiczów nie umiejących prosto podać piłki powinno się jak najszybciej pozbyć. Czy w klubie nikt nie widzi że transfery były niewypałami i powinno się ich odstawić od drużyny? (dla jasności, nie jestem za zmiana trenera) Jeżeli mamy przegrywać to czy nie lepiej z młodymi polakami w składzie, którzy będą gryźli trawę i walczyli cały mecz, nie dla "klubu" i trenera, a dla kibiców i dla chwiały, jaką powinna być gra z gwiazdką na piersi.

Przy czytaniu nazwisk tych pajaców a nie piłkarzy powinniśmy gwizdać żeby pokazać ile znaczą, a nie chwalić ich nazwiska.

Czy nie wolicie tracącego piłki ale walczącego Bruda zamiast Kirma, który nie potrafi prosto piłki kopnąć?
Nie wolicie Czekaja zamiast niedorozwoja Jaliens'a?
A bożyszcz "kibiców" Melikson, niech się pakuję. Łukasz powinien dostawać szansę gry, bo powoli do formy wraca. Tak w kółko można wymieniać.

Jeszcze ławka rezerwowych. Staram się mieć gdzieś grę piłkarzy, bo chodzę dla Wisły, a nie 11 zawodników kopiących piłkę, ale czy my nie mamy ofensywnych piłkarzy? Przegrywamy i wprowadzamy 2 obrońców, mieliśmy się bronić żeby nie stracić kolejnej bramki? Stanek, Szewczyk gdzie oni się podziali. Kiedy mają zbierać doświadczenie jak nie z jedną z najgorszych drużyn w lidze? Grajac ogony z X ligową drużyną w pucharze?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl