Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   skrzynka piwa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8314)

Salamanca 05.10.2011 16:27

Biorąc pod uwagę 24 piwa znajdujące się w skrzynce o pojemności 500ml to dla każdego głosującego przypada niecałe 8ml piwa :D :D :D To mniej niż by pomieściło się w strzykawce :)

1q2 05.10.2011 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Salamanca (Post 1173999)
Biorąc pod uwagę 24 piwa znajdujące się w skrzynce o pojemności 500ml to dla każdego głosującego przypada niecałe 8ml piwa :D :D :D To mniej niż by pomieściło się w strzykawce :)

.... - będziemy walić w żyłę:P

przemo 05.10.2011 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Salamanca (Post 1173999)
Biorąc pod uwagę 24 piwa znajdujące się w skrzynce o pojemności 500ml to dla każdego głosującego przypada niecałe 8ml piwa :D :D :D To mniej niż by pomieściło się w strzykawce :)

Ale przecież niektórzy głosowali kilka razy, to im sie należy 8 ml za każdy głos :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl