Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6 kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków - 9 września, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8264)

m_staszek 08.09.2011 19:57

A ja mimo wszystko uważam, że może być jutro pozytywnie. Naprawdę, nikt nie ukrywa, że to Lech jest faworytem. Nie powiem złotej myśli, że łatwiej wtedy, bo to bycia faworytem Wisła w lidze MUSI być przyzwyczajona. Więc tak czy siak, swoje musi grać niezależnie, czy dominuje, czy przyjmuje rywala na swojej połowie.
Może trochę przewrotnie, ale myślę, że porażka z Lechią była potrzebna. Przegraliśmy z Apoelem. Gdyby przyszła potem wygrana z Gdańszczanami, zaraz zaczęłoby się gadanie (prasy, kibiców i samych piłkarzy), że LM to co innego, w Ekstraklasie wszystkich będziemy zjadać na przekąskę. A tu nie... Nie ma tak, bo żeby zagrać w kwalifikacjach pucharowych, trzeba najpierw na nie zapracować w lidze. A właśnie mecz z Lechią pokazał, że ta drużyna nie była gotowa na LM. Pomijam aspekt sportowy (to oczywistość), bardziej mentalnie... Przez mistrzostwo w dupach się poprzewracało.
To z Lechem Wisła ma grać o 3 punkty. Jeżeli jutro będzie defensywne ustawienie, to ja właśnie będę zawiedziony, nawet mimo ewentualnego zwycięstwa. Można dyskutować o poziomie indywidualnym zawodników, ale przez mecze z Lechem, Legią Wisła musi nauczyć się grać piłką z dość mocnymi (nie mocnymi, ale dość mocnymi) ekipami. Bez tego, choćby nawet w kwalifikacjach nam sprzyjało szczęście, pomyślnych wyników nie będzie.

Co do Boguskiego, ostatnio przy którymś newsie o treningu było, że ćwiczył indywidualnie, więc pewnie w 100% przygotowany do walki nie jest.

kacpaw91 08.09.2011 20:23

Jest gdzieś podana kadra na jutrzejszy mecz?

Jagul 08.09.2011 23:34

Stilić powinien dostać plaster w tym spotkaniu. Wiadomo nie od dzisiaj, że jak się go trzyma krótko, to gość sobie nie radzi i gaśnie momentalnie. Jeżeli Stilić zniknie to i Rundev nie będzie miał za dużo do powiedzenia, bo napastnik żyje z podań, a Bośniak tych kluczowych podań ma najwięcej.

WislaOnly 08.09.2011 23:48

Panowie,mam wielką prośbę!!! Kto może mi jutro relacjonować mecz z Lechem??? Będę w robocie i nie będę mógł oglądać... :/ mam w orange. Pisać na priv! Proszę pięknie:)

krzysztofff 09.09.2011 08:19

moj sklad na mecz :Parejko-Lamey,Chaves,Jaliens,Jovanovic-Nunez,Sobolewski-Iliew,Gargula,Melikson-Genkow......lub Parejko-Jovanovic,Chaves,Jaliens,Nunez-Wilk,Sobolewski-Iliew,Gargula,Melikson-Genkow

crux.a 09.09.2011 08:34

Kluczowe będzie ustawienie drugiej linii. Życzyłbym sobie: Sobolewski Nunez Melikson. Czekam na wielki mecz Nuneza. Na bokach ataku Iliev Kirm, na środku ataku Genkov. Wiem, że to kontrowersyjne, ale po tym co zobaczyłem z Lechią, uważam Bitona za jedyną dotąd wpadkę Stacha. Nie chodzi o to, że zagrał słabo, bez błysku. Chodzi o to, że pokazał tak nieprawdopodobne braki techniczne, że to aż się wierzyć nie chce. Mam nadzieję, że źle go oceniam...

prezes85 09.09.2011 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1161630)
Kluczowe będzie ustawienie drugiej linii. Życzyłbym sobie: Sobolewski Nunez Melikson. Czekam na wielki mecz Nuneza. Na bokach ataku Iliev Kirm, na środku ataku Genkov. Wiem, że to kontrowersyjne, ale po tym co zobaczyłem z Lechią, uważam Bitona za jedyną dotąd wpadkę Stacha. Nie chodzi o to, że zagrał słabo, bez błysku. Chodzi o to, że pokazał tak nieprawdopodobne braki techniczne, że to aż się wierzyć nie chce. Mam nadzieję, że źle go oceniam...


Widzieliście Gargułe w ostatnich meczach plus informacje że dobrze gra na treningach?
Trzeba być elastycznym. Jak dla mnie linia pomocy startuje od zestawu Sobolewski, Garguła i Melikson. Reszte trzeba dobrać.

Jak dla mnie zagramy 442 jak na końcu meczu z Lechią.
Żeby tylko trener załatał lewą obronę Jovanovicem i będzie super.

Skład na Lecha:
Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Jovanovic - Iliev, Sobolewski, Garguła, Melikson - Biton, Genkov

andys 09.09.2011 09:56

Borski sędziuje , co o tym sądzicie.

ASZ 09.09.2011 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andys (Post 1161657)
Borski sędziuje , co o tym sądzicie.

Będzie dużo kartek :) A tak na serio, to pupil PZPN-u, ale sędzia słaby. Co do samego meczu, to wiem, że teren niewdzięczny, jednak liczę na 3 punkty.

gizmowisla 09.09.2011 10:51

Ja proponuje zagrac 442 - Parejko, Lamey(Jovanovic)-Chavez,Jaliens,Paljc - Iliev, Gargula,Sobol (Wilk), Kirm(Nunez). Melikson(taki falszywy napastnik) i Genkov ...... bez pierdo...nia tylko do przodu ....Wisla zawsze powinna grac ustawieniem 442 - ustawienie 451 to dla mnie taktyka ; przede wszystkim nie przegrac i tak powinny grac druzyny slabe i srodka tabeli - a nie druzyny walczace o MP !!! to przed Wisla druzyny powinny sie ustawiac defensywnie czyli 451 a nie odwrotnie

Gwiaździsty 09.09.2011 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andys (Post 1161657)
Borski sędziuje , co o tym sądzicie.

Zdecydowany bonus dla Amiki. Wyjątkowo nieprzychylny Wisle, ma super mocne plecy w PZPN-ie. Może praktycznie robić na boisku co chce i tak go nikt nie ukarze.

sayek89 09.09.2011 11:26

Mówiąc poważnie to przez ostatnie mecze tam gdzie grał Diaz była istna autostrada którą jeździł raz po raz przeciwnik. Więc, tak myślę że na bokach dobrze było by widzieć Lameya oraz Jovanovicia. Zwłaszcza ten drugi mi się zaczyna bardzo podobać. Wie o co chodzi w grze...

WislaFan123 09.09.2011 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spontants (Post 1161699)
ty i Twoje posty są coraz bardziej żenujące, najlepiej to poza wyłączeniem tv, wyloguj się i nie wracaj.

Ale co wy chcecie od niego? Zeby nie bylo ze jakies obrazanie zawodnika, ale poki co Diaz gra tak zalosnie i nieporadnie ze nie chce sie go ogladac... Golos ma juz chyba lepsza kondycje grajac w OB... Kazdy cross przechodzi Diaza, puszcza on wiekszosc dosrodkowan, przegrywa 9/10 pojedynkow 1/1 i do tego porusza sie jak kaleka... O ile w poprzednim okresie w Wisle mial kilka dobrych meczow, ale tylko na Srodku obrony albo defensywnym, z jego motoryka to nie ma co na bok obrony.. I tak ja tez jak go widze na boisku to sie wk***, jak rowniez tysiace innych osob..

rafal777 09.09.2011 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1161701)
Zdecydowany bonus dla Amiki. Wyjątkowo nieprzychylny Wisle, ma super mocne plecy w PZPN-ie. Może praktycznie robić na boisku co chce i tak go nikt nie ukarze.

Człowieku widziałeś kiedyś w meczach ligowych, pucharowych czy jakichkolwiek jakiś bonus dla drużyny Wisły? Domyślam się, że nie bo my jesteśmy zawsze umęczeni i nam "bonusów" nigdy nie dają. Przeciwnie, te "bonusy" są rozdawane naszym rywalom w ważnych meczach. Przestań z takimi opiniami, mamy ciągle nieprzychylnych sędziów i dzięki temu zdominowalismy rozgrywki ligowe na przestrzeni ostatnich lat w Polsce. Bo rywale dostawali bonusy...Sedzia jak sędzia, popełnia błędy. Ale tak jak piłkarz dostaje po kieszeni po tym gdy gada głupio o kibicach po słabym meczu tak kibic powinien dostać po szukaniu tanich wymówek jeszcze przed meczem.

sayek89 09.09.2011 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 1161705)
Ale co wy chcecie od niego? Zeby nie bylo ze jakies obrazanie zawodnika, ale poki co Diaz gra tak zalosnie i nieporadnie ze nie chce sie go ogladac... Golos ma juz chyba lepsza kondycje grajac w OB... Kazdy cross przechodzi Diaza, puszcza on wiekszosc dosrodkowan, przegrywa 9/10 pojedynkow 1/1 i do tego porusza sie jak kaleka... O ile w poprzednim okresie w Wisle mial kilka dobrych meczow, ale tylko na Srodku obrony albo defensywnym, z jego motoryka to nie ma co na bok obrony.. I tak ja tez jak go widze na boisku to sie wk***, jak rowniez tysiace innych osob..

Kolega nawet to łagodnie ujął... Nie byłem nigdy fanem Diaza... a jak mu mecz wyszedł to tak jak bym coś wygrał... cieszyłem się rzadko, ale bardzo...

Charlie 09.09.2011 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andys (Post 1161657)
Borski sędziuje , co o tym sądzicie.

Ja sądze, że nie ma to większego znaczenia - jak zagramy tak jak ostatnio to bez względu na arbitra dostaniemy solidny oklep, jeśli natomiast piłkarze się ogarną, to nie widzę powodów, żeby sędzia miał nam przeszkodzić w zwycięstwie. W każdym razie lepszy Borski niż Małek, który z niewyjaśnionych przyczyn dość często był wystawiany do tego typu meczów.

Cytat:


Skład na Lecha:
Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Jovanovic - Iliev, Sobolewski, Garguła, Melikson - Biton, Genkov
Zamiast Sobolewskiego niech gra Nunez, z obrony zabrałbym Jaliensa i wstawił do pomocy Jirsaka. Jak się bawić to na całego:rotfl:

vodzu91 09.09.2011 12:03

Diaz musiał mieć managera z zajebistymi znajomościami u Basałaja, że go wzięli widząc co ten ktoś prezentuję a raczej nie prezentuje swoją "grą".

A co do tematu. Może wygramy, może przegramy, a może będzie remis.. po tych 2 tygodniach to może być i równie dobrze mecz dobry w naszym wykonaniu jak i padaka jak z Lechia tylko do kwadratu..

Gwiaździsty 09.09.2011 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 1161709)
Człowieku widziałeś kiedyś w meczach ligowych, pucharowych czy jakichkolwiek jakiś bonus dla drużyny Wisły? Domyślam się, że nie bo my jesteśmy zawsze umęczeni i nam "bonusów" nigdy nie dają. Przeciwnie, te "bonusy" są rozdawane naszym rywalom w ważnych meczach. Przestań z takimi opiniami, mamy ciągle nieprzychylnych sędziów i dzięki temu zdominowalismy rozgrywki ligowe na przestrzeni ostatnich lat w Polsce. Bo rywale dostawali bonusy...Sedzia jak sędzia, popełnia błędy. Ale tak jak piłkarz dostaje po kieszeni po tym gdy gada głupio o kibicach po słabym meczu tak kibic powinien dostać po szukaniu tanich wymówek jeszcze przed meczem.

Poluzuj gumkę w majtkach bo najwyraźniej masz za mocno ściśnięte.
Co ma piernik do wiatraka zdominowanie ligi w ostatnich latach z nieprzychylnymi Wisle sędziami ?
Wisła była poprostu zdecydowanie lepsza i niektórzy sędziowie za wiele nie mogli zrobić, chociaż próbowali . Teraz nie jest zdecydowanie i mają wieksze pole do popisu.
Kiedyś był taki długi okres, że nie dyktowali karnych dla Wisły, chociaz praktycznie jak wynikało z analizy programu Liga+ w co drugim meczu im się należał. Było to po wypowiedzi jakiegoś kopacza Legii, że Wisła dostaje za dużo karnych.
Nawet najlepszy zespół można nieźle przekręcić moderując mecz. Nie mówię, że to się dzisiaj stanie ale, że są sędziowie, którzy dziwnie wyjątkowo nas kartkują lub seryjnie dyktuja urojone faule w pobliżu naszego pola karnego (np. mecz z Widzewem).
A tak poza tym naiwnych nie sieją. Oni tez uważali przez lata, ze w Polsce nie ma i nie było żadnej korupcji a sędziowie byli i są cacy. Jak widać dalej w to wierzą.

Proud 09.09.2011 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1161730)
Było to po wypowiedzi jakiegoś kopacza Legii, że Wisła dostaje za dużo karnych.

Małe sprostowanie.

Była to wypowiedź/artykuł świniaka Godlewskiego kryptolegionisty z tygodnika Piłka Nożna.
Gość wysmarował artykuł o Leszku Sasie (chyba nie przekręciłem nazwiska bądź imienia), który był odpowiedzialny za obsady sędziowskie a kiedyś pracował dla Tele-Foniki.

Po tym artykule tak jak piszesz, rzeczywiście był okres w którym nie dyktowano Wiśle karnych.

sayek89 09.09.2011 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez andys (Post 1161657)
Borski sędziuje , co o tym sądzicie.

Nic, a co mamy sądzić... zawsze będą pretensje do sędziego o decyzje, kto by to nie był...

TommyTSW 09.09.2011 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 1161709)
Człowieku widziałeś kiedyś w meczach ligowych, pucharowych czy jakichkolwiek jakiś bonus dla drużyny Wisły? Domyślam się, że nie bo my jesteśmy zawsze umęczeni i nam "bonusów" nigdy nie dają. Przeciwnie, te "bonusy" są rozdawane naszym rywalom w ważnych meczach. Przestań z takimi opiniami, mamy ciągle nieprzychylnych sędziów i dzięki temu zdominowalismy rozgrywki ligowe na przestrzeni ostatnich lat w Polsce. Bo rywale dostawali bonusy...Sedzia jak sędzia, popełnia błędy. Ale tak jak piłkarz dostaje po kieszeni po tym gdy gada głupio o kibicach po słabym meczu tak kibic powinien dostać po szukaniu tanich wymówek jeszcze przed meczem.

W Zeszłej rundzie Wisła-Lechia czy Wisła-Legia (nie pamiętam czy przy stanie 0-0 czy 1-0 Legia mogła dostać karnego, zresztą nie pieprz bo w tym sezonie rywale wchodzą systematycznie w nasze pole karne i sędziowie zawsze znajdą jakąś perełkę do zagwizdania karnego.Ty byś chociaż napisał kiedy to Wisła została tak skrzywdzona że straciła punkty przez sędziego?

Dawno nie czytałem takich głupot, sędziowie w naszej ekstraklasie to nie TOP arbitrzy.Przed tą całą aferą korupcyjną dochodziło do różnych sytuacji, widać dalej głupie decyzje jednak to raczej w obie strony jest gwizdane.A to że w jakiejś sytuacji zrobi głupio i dotrze to do niego, nie znaczy że zrobi podobnie w przeciwną stronę.

rafal777 09.09.2011 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1161753)
W Zeszłej rundzie Wisła-Lechia czy Wisła-Legia (nie pamiętam czy przy stanie 0-0 czy 1-0 Legia mogła dostać karnego, zresztą nie pieprz bo w tym sezonie rywale wchodzą systematycznie w nasze pole karne i sędziowie zawsze znajdą jakąś perełkę do zagwizdania karnego.Ty byś chociaż napisał kiedy to Wisła została tak skrzywdzona że straciła punkty przez sędziego?

Dawno nie czytałem takich głupot, sędziowie w naszej ekstraklasie to nie TOP arbitrzy.Przed tą całą aferą korupcyjną dochodziło do różnych sytuacji, widać dalej głupie decyzje jednak to raczej w obie strony jest gwizdane.A to że w jakiejś sytuacji zrobi głupio i dotrze to do niego, nie znaczy że zrobi podobnie w przeciwną stronę.

Ty na pewno mnie chciałeś cytować? Bo piszesz w podobnym tonie a nazywasz mój post głupim...

funkykoval 09.09.2011 13:34

Borski - obok Małka czy Gila to najbardziej nielubiany przeze mnie sędzia. Dwa ostatnie mecze Amika-Wisła, które graliśmy na wyjeździe - przegrane gwizdał on właśnie.

Ostatni mecz prowadzony przez Borskiego jaki wygrała Wisła to 13.09.2009 (prawie 2 rocznica!!!) z lechią Gdańsk. Statystycznie w ostatnich 6 sezonach gwizdał 14 meczów Wisły, z których 4 były wygrane, 7 remisów i 3 przegrane (2 z Amiką). w tych meczach dołożył nam 38 zółtych kartek + 3 czerwone (za 2 zółte), statystycznie wychodzi prawie 3 zółtka na mecz- odjąć tylko mecz PP z Tłokami (1 zółtko). Nie podyktował żadnego karnego w tych meczach ani na rzecz ani przeciwko Wiśle.

Natomiast w przypadku Amiki sędziował w tym czasie 15 meczy, z których 11 wygrali, 1 remis i 3 porażki (w tym pamiętne 4:2 z udziałem Dolhy w Krakowie). łącznie dał 32 zółtka, ani jedej czerwonej - czyli średnio nieco ponad 2 kartki na mecz. Do tego Amika dostała 3 karne, przeciwko nie wskazywał na wapno.

To tłumaczy dlaczego jest on uważany przeze mnie za sędziego "pechowego" dla Wisły, a jak widać z ostatnich sezonów - szczęśliwego dla Amikowców....

1q2 09.09.2011 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1161730)
Poluzuj gumkę w majtkach bo najwyraźniej masz za mocno ściśnięte.
Co ma piernik do wiatraka zdominowanie ligi w ostatnich latach z nieprzychylnymi Wisle sędziami ?

I kto to mówi :lol:
Człowiek spisek - śledzili cie dziś tak jak i wczoraj czy dali ci dychnąć?

Jak dla mnie to trzeba być zdrowo szurniętym by obwiniać w ostatnim 10leciu o cokolwiek sędziów jeśli chodzi o nas

dynek.pl 09.09.2011 13:49

zapowiedz meczu wg. zczuba:

Cytat:

Potencjalny mecz kolejki z kilogramem emocji i stanem przedzawałowym co kwadrans. Lech zmobilizowany jak rzadko, a Wisła... Wersja optymistyczna: Wisła zmobilizowana jeszcze bardziej, trener Maaskant gra w środku dwoma ofensywnymi pomocnikami, Kirm wykorzystuje nieobecność Małeckiego i wreszcie trafia do bramki, a obrona stanowi prawdziwy monolit, bo Kew Jaliens siedzi na ławce. Wersja pesymistyczna: Jaliens na środku obrony, na środku pomocy trzech defensywnych pomocników, Kirm gra jak zwykle, a na sztandarach Wisła ma wypisane ''Myślami jesteśmy już na meczu z Odense'', co w wolnym przekładzie znaczy: ''Średnio nam się chce''. Wersja katastroficzna: mecz prowadzi pan sędzia Borski.
:)

wściekłe pięści węża 09.09.2011 13:50

Przeraża mnie ten dzisiejszy mecz i remis brałbym w ciemno. Oby nie powtórzył się pierwszy mecz z kuchenkami pod wodzą Maskanta. Dosłownie martwi mnie każdy element gry Wisły.


Mimo wszystko, jak to u kibica, kierując się jakąś irracjonalną wiarą, po cichutku liczę, że wygramy. No, ale to standard. ;)

sayek89 09.09.2011 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1161782)
Przeraża mnie ten dzisiejszy mecz i remis brałbym w ciemno. Oby nie powtórzył się pierwszy mecz z kuchenkami pod wodzą Maskanta. Dosłownie martwi mnie każdy element gry Wisły.


Mimo wszystko, jak to u kibica, kierując się jakąś irracjonalną wiarą, po cichutku liczę, że wygramy. No, ale to standard. ;)

Dodatkowego stracha nadaje fakt iż przed przerwą na repre nasza gra była fatalna, i po takiej przerwie na prawdę nic nie wiemy, niczego nie możemy być pewni... oby ta przerwa odbiła się nam na korzyść, a nie czkawką kolejną...

szprotson 09.09.2011 14:22

panowie.
moze byc tylko lepiej :)

Karamazow 09.09.2011 14:25

wściekłe pięści węża, sayek89 - dzięki Bogu to nie wy gracie dziś bo przegralibyśmy przed wyjściem na boisko.

El'kabat 09.09.2011 14:31

Maaskant zapowiada,że można sie skupic na ataku to zobaczymy jak dzis ta nasza gra pozycyjna bedzie wygladala...
Mam nadzieje,że nie zagramy znowu dwoma DP i dzida do przodu na Genkova,który ma odgrywac ta piłke chyba tylko bramkarzowi?

Tak czy siak może nas pozytywnie grajki dzis zaskocza ;) Heh tak jak ktos napisał wczesniej,może byc tylko lepiej.

7 kotów 09.09.2011 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1161747)
Małe sprostowanie.

Była to wypowiedź/artykuł świniaka Godlewskiego kryptolegionisty z tygodnika Piłka Nożna.
Gość wysmarował artykuł o Leszku Sasie (chyba nie przekręciłem nazwiska bądź imienia), który był odpowiedzialny za obsady sędziowskie a kiedyś pracował dla Tele-Foniki.

Po tym artykule tak jak piszesz, rzeczywiście był okres w którym nie dyktowano Wiśle karnych.

Saks sie nazywal i byl zatrudniony w TF w czasie pracy w PZPN.
Afere rozkrecila legia, po tym jak w 3 pierwszych kolejkach dostalismy 4 karne. M.in z Ruchem 2 i w Lubinie 2.
z Ruchem bark sobie wybil Szymkowiak, a w Lubinie jeden karny byl za reke w polu karnym. Pamietam jak dzis. Wisla w tych 3 meczach stworzyla chyba z 60 sytuacji podbramkowych.
Pozniej bylismy ewidentnie krzywdzeni przez sedziow - w tym, w meczu w Warszawie gdy kucharski skopal Glowackiego.
Sezon 02/03. Na szczescie i tak zdobylismy MP.

Ale to srodowiska zwiazane z L rozkrecily ta bzdurna afere i Wisla miala przez to pod gorke.

sayek89 09.09.2011 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karamazow (Post 1161798)
wściekłe pięści węża, sayek89 - dzięki Bogu to nie wy gracie dziś bo przegralibyśmy przed wyjściem na boisko.

Masz racje, nie jestem profesjonalnym piłkarzem więc dzięki B... nie gram dziś... Ale mimo wszystko wierze w nasz sukces i że wrócimy z tarczą...

Bo przecież wiara umiera ostatnia...

Proud 09.09.2011 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1161805)
Saks sie nazywal i byl zatrudniony w TF w czasie pracy w PZPN.
Afere rozkrecila legia, po tym jak w 3 pierwszych kolejkach dostalismy 4 karne. M.in z Ruchem 2 i w Lubinie 2.
z Ruchem bark sobie wybil Szymkowiak, a w Lubinie jeden karny byl za reke w polu karnym. Pamietam jak dzis. Wisla w tych 3 meczach stworzyla chyba z 60 sytuacji podbramkowych.
Pozniej bylismy ewidentnie krzywdzeni przez sedziow - w tym, w meczu w Warszawie gdy kucharski skopal Glowackiego.
Sezon 02/03. Na szczescie i tak zdobylismy MP.

Ale to srodowiska zwiazane z L rozkrecily ta bzdurna afere i Wisla miala przez to pod gorke.

Masz rację.

Jestem jednak pewny, że artykuł w PN się ukazał. Pamiętam nawet, że był umieszczony na ostatniej stronie, na czarnym tle i na zdjęciu był pan Saks. Autorem na pewno był Godlewski.

labtec 09.09.2011 15:02

Cytat:
Potencjalny mecz kolejki z kilogramem emocji i stanem przedzawałowym co kwadrans. Lech zmobilizowany jak rzadko, a Wisła... Wersja optymistyczna: Wisła zmobilizowana jeszcze bardziej, trener Maaskant gra w środku dwoma ofensywnymi pomocnikami, Kirm wykorzystuje nieobecność Małeckiego i wreszcie trafia do bramki, a obrona stanowi prawdziwy monolit, bo Kew Jaliens siedzi na ławce. Wersja pesymistyczna: Jaliens na środku obrony, na środku pomocy trzech defensywnych pomocników, Kirm gra jak zwykle, a na sztandarach Wisła ma wypisane ''Myślami jesteśmy już na meczu z Odense'', co w wolnym przekładzie znaczy: ''Średnio nam się chce''. Wersja katastroficzna: mecz prowadzi pan sędzia Borski.





wypisz wymaluj tak będzie... już widzę Czarka Wilka który po meczu mówi, że nastawiamy się na pierwszy mecz w LE, bo nie chcemy mieć w niej falstartu, dzisiaj nam nie poszło, ale wierzymy w kibiców że są z nami i że będą 16 września...

sayek89 09.09.2011 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1161813)
Cytat:
Potencjalny mecz kolejki z kilogramem emocji i stanem przedzawałowym co kwadrans. Lech zmobilizowany jak rzadko, a Wisła... Wersja optymistyczna: Wisła zmobilizowana jeszcze bardziej, trener Maaskant gra w środku dwoma ofensywnymi pomocnikami, Kirm wykorzystuje nieobecność Małeckiego i wreszcie trafia do bramki, a obrona stanowi prawdziwy monolit, bo Kew Jaliens siedzi na ławce. Wersja pesymistyczna: Jaliens na środku obrony, na środku pomocy trzech defensywnych pomocników, Kirm gra jak zwykle, a na sztandarach Wisła ma wypisane ''Myślami jesteśmy już na meczu z Odense'', co w wolnym przekładzie znaczy: ''Średnio nam się chce''. Wersja katastroficzna: mecz prowadzi pan sędzia Borski.





wypisz wymaluj tak będzie... już widzę Czarka Wilka który po meczu mówi, że nastawiamy się na pierwszy mecz w LE, bo nie chcemy mieć w niej falstartu, dzisiaj nam nie poszło, ale wierzymy w kibiców że są z nami i że będą 16 września...

Normalnie wycięte z horroru... Dla mnie ważniejszy jest dzisiejszy mecz niż puchary... Jedyny scenariusz który można przyjąć to wygrana lub remis... nic po za tym...

Czas pokazać w lidze kto został ostatnio Mistrzem i kto nim obecnie jest, a nie w pucharach gdzie innych to gó... obchodzi...

For_FuN_ 09.09.2011 15:37

Stawiam na powtorke z zeszlego sezonu...ale mam nadzieje, ze sie pomyle.

mitmichael 09.09.2011 15:41

Trzeba to wygrac by przynajmniej na chwile uciszyc pyrylandie.

Damian1241 09.09.2011 15:52

uciszyc ale tez nie dac im uciec bo za duzo pkt juz by mieli nad nami

KruQ 09.09.2011 15:53

Będzie dobrze ja to wam mówię :)
A poza tym "Dumni po zwycięstwie , WIERNI po porażce" :)

Gwiaździsty 09.09.2011 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1161778)
I kto to mówi :lol:
Człowiek spisek - śledzili cie dziś tak jak i wczoraj czy dali ci dychnąć?

Jak dla mnie to trzeba być zdrowo szurniętym by obwiniać w ostatnim 10leciu o cokolwiek sędziów jeśli chodzi o nas

Z tematu politycznego uciekłeś bo nikt juz tam nie chce słuchac twoich wypocin o wspaniałych rzadach Donalda T. to teraz próbujesz odreagowywać na sportowym :)

Poczytaj co bardziej zorientowani i mądrzejsi pisza kilka postów wyżej o sędziowaniu w tych 10 latach i nie baw sie już w podjazdy tylko ogladaj wiecej meczy na żywo a nie przez telewizor.

7 kotów napisał:
Cytat:

Pozniej bylismy ewidentnie krzywdzeni przez sedziow - w tym, w meczu w Warszawie gdy kucharski skopal Glowackiego.
Sezon 02/03. Na szczescie i tak zdobylismy MP.
W pamięci tez zapadły 2 nazwiska sędziów, którzy zawsze lubili przekręcać Wisłę. Sedzia Ryszka i to co wyprawiał w Wodzisławiu - słynne 2:3 dla Odry oraz sędzia Mikołajewski, ten jechał nas na czerwono.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl