Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [5 Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 27 sierpnia , sobota godz. 18 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8251)

KMZ 27.08.2011 19:22

Na Chwilę obecną , Diaz , prezentuje formę ośmieszająca ekstraklase..

Brak jakiego kolwiek pomysłu na gre...

Brak prawdziwego Meliksona , który potrafi pociągnać Wisłe !

Brak rozgrywające , dla mnie śmieszne jest to że ktoś taki jak Gargułą , który dobrze kiedyś rozgrywał dostaje po 20 min gry ... dać mu spróbować !

Podsumowanie :

Skład na lecha :

Pareiko - nie widze alternatywy
Lamey - miał dobre mecze oraz slabsze ale jeśli nie on to kto ?.. (Jovanovic - możliwe)
Jaliens - Jak Maaskant powiedział Szef naszej obrony ... i tu trzeba przyznać mu racje (Przypomina mi Glowackiego)
Chavez - Najlepszy stoper ekstraklasy .. nie trzeba wiecej mówić
Niuniez - tutaj spróbował bym Niunieza , kiedyś grywał na tej pozycji lub (Jovanovic , Paljic) byle nie Diaz..

Sobolewski - Serce !
Wilk/Diaz - 2 Def pomocnik na lecha ! z każdym innym rywalem grać 1 def , 2 OF , (OFENSYWNY - Melex , skrzydło wraca Mały/Kirm)
Garguła - Rozgrywajacy
Iiliev - LP
Melikson - PP

Genkov - jak patrze na gre Bitona , jest mi nie dobrze !

Dziękuje , i brak pomysłu na gre.. zacząć grać dużo podań , klepke podchodzić pod bramke rozgrywać ! .. tak jak w meczu z Lechijka w tamtym roku na wyjezdzie !

Pozdrawiam !

rafal777 27.08.2011 19:22

5 meczów za nami i mamy bilans w bramkach 3:3. Na miejscu Cupiała zapytałbym Maaskanta "co Ty gościu robisz"? Masz tylu piłkarzy, masz wszystko a nie potrafisz grać w lidze. Minął rok, pokaż mi co zmieniło się w grze Wisły od moentu porażki z Karabachem?

BigLeb 27.08.2011 19:23

Jak tracić punkty u siebie i brać zimne prysznice to dobrze, że z Lechią. Maaskant przed meczem udzielił w moim odczuciu baardzo aroganckiego wywiady a chyba zapomniał, że "pycha kroczy przed porażką".

fanfan 27.08.2011 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1156539)
u Meliksona widac problem. chcial wejsc do LM i sie wypromowac do wiekszego klubu a u nas mu sie juz nie chce.

Możesz mi wytłumaczyć dlaczego o najaktywniejszym naszym piłkarzu w tym meczu mówisz że mu się nie chce ? Nie twierdzę ,że zagrał dobrze , miał sporo strat , niedokładnych podań ale dlatego że próbował coś zrobić i ryzykował grając pewne piłki tak jak zawsze jednak w tym meczu nie wszystko mu wychodziło. Jednak każdy widział że był bardzo aktywny , bardzo często był przy piłce , przy każdej naszej akcji brał udział i był jednym z ostatnich którym się nie chciało jak już o tym mówimy ! A jeśli dla Ciebie Jemu się nie chciało mimo że był najaktywniejszym naszym zawodnikiem to czy chciało się wg Ciebie Małeckiemu który był kompletnie niewidoczny ( może poza paroma akcjami w pierwszej połowie)? A przepraszam Patryk to przecież prawdziwy Wiślak któremu zawsze się chce a to czy robi coś na boisku czy nie to już drobiazg .

Dobrze ,że jest teraz przerwa na reprezentację i będzie czas na zrobienie czegoś w tej drużynie , naprawienie tego co nie funkcjonuje bo jeśli to się nie uda czarno to widzę ...

Heero 27.08.2011 19:26

Założyć Małeckiemu kołnierz ortopedyczny, bo tylko głowa w dół i huzia na Józia (czytaj: drybling 3vs1)!

Magpie 27.08.2011 19:27

Trzeba zrobić Wiślacki "klub kokosa" a w nim: Diaz, Garguła, Bunoza ......

TymonPRO 27.08.2011 19:27

Zastanówcie się czy problem ma Melikson czy problemem nie są jego koledzy,ja po przeanalizowaniu jego gry stwierdzam że problemem są koledzy,jakoś Iliev rozumie jego zagrania,Mały w miarę też,napastnicy powinni ruszyć lekko do tych podań a nie stać i czekać na piłkę

Melikson zagrywa genialne piłki,szkoda że jego partnerzy nie zawsze potrafią to odczytać,to ce..... graczy wysokiej klasy

Xavi,Iniesta-Messi
Oezil-Ronaldo,Benzema


Możę mnie trochę ponosi ale gdzieś tutaj widzę ten problem,my nie potrzebujemy Iniesty ani Oezila ale kogoś kto odczyta dobrze zagranie

PS: Podobało mi się granie z 2 napastnikami,i ogółem myślę że powinniśmy grać pressingiem coś jak Rapid Bukareszt

xpl 27.08.2011 19:27

po raz pierwszy trener Maaskant zdecydował się na 4-4-2 i tego powinni się zacząć trzymać. To dzisiaj nie miało prawa wypalić, bo w tym ustawieniu nie grali w chyba jeszcze w ogóle. Nie rozumiem dlaczego od samego początku stawiamy na defensywę. Wiadomo, że siedząc z tyłu zawsze coś wpadnie. Tak było z APOELem i tak też było z Lechią. Zryw drużyny był na plus jednak niestety za późno. Wiadomo nie od dziś, że najlepszą obroną jest atak - zawsze!!! Widać brakuje szybkości w myśleniu i wykonaniu, ale wierzę że prędzej czy później się uda. To nas mają się bać a nie my ich... a widać na boisku ostatnio, że jest zupełnie odwrotnie. Jeden zawodnik defensywny w zupełności wystarczy. Jeszcze żeby obrońcy nauczyli się dobrych zachowań przy kontrach, bo tam też była dzisiaj zguba. Dobre wnioski trenera i będzie dobrze :)

kkbm 27.08.2011 19:28

Zastanawiam się, ile jeszcze czasu będziemy przez prawdziwych kibiców karmieni bajeczkami o przebudowie Wisły, widocznym progresie i twierdzeniami, że w rok nie jest możliwe zbudowanie drużyny, która potrafi wymienić 3 celne podania z pierwszej piłki.

Ile jeszcze będą nam wmawiali, że mecze z Apoelem to nie był blamaż? Jestem skłonny zgodzić się, że to było maksimum, ale maksimum na jakie stać drużynę Maaskanta, a nie tych piłkarzy.

Trener ma wielki problem, należy mu się wsparcie, ale to nie wyłącza prawa do krytyki, która jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Coś trzeba zmienić albo w czerwcu pożegnamy się z trenerem i marzeniami o kolejnej próbie zakwalifikowania się do Ligi Mistrzów.

Lechista_ 27.08.2011 19:32

Wiedzialem ze wygramy ! Czulem to ! Sklad wytypowalem i strzelca bramki tez ! Piekny wieczor sie zapowiada ! WISLA Z KRAKOWA TO LECHII DRUGA POLOWA :D

Kurz 27.08.2011 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 1156603)
Założyć Małeckiemu kołnierz ortopedyczny, bo tylko głowa w dół i huzia na Józia (czytaj: drybling 3vs1)!

To nie jest tylko problem Małeckiego, ale i Ilieva czy też w mniejszym stopniu Meliksona. O Kirmie się nie wypowiadam, bo zapomniałem jak on właściwie gra:). Mamy za dużo takich zawodników jednocześnie na boisku i w składzie stąd problem. Nawyków i stylu gry nie da się tak łatwo zmienić. Za mało jest graczy kreatywnych, którzy potrafią coś więcej niż klepa we dwóch, którzy grają dla drużyny.

pikey 27.08.2011 19:36

Ech zimny prysznic przyszedl w tym sezonie bardzo szybko. Do tej pory w lidze udawalo sie na fuksie remisowac i raz wygrac.
No coz okazja do rehabilitacji w Poznaniu. Gra tak jaka dzisiaj gwarantuje kolejny popis bramkowy Rudnieva, wiec moze to podziala na pilkarzy mobilizujaco.

wikink1 27.08.2011 19:38

A to ciekawe co WY tu piszecie ..........Wisły nie stać na prawdziwego napastnika ,niema bocznych obrońców wyprosiła Chaveza i brała piłkarzy za darmo .CO MA DO CHOLERY ZROBIĆ trener DS robi co moze CO MA PORYWAC PIŁKARZY

Heero 27.08.2011 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1156609)
To nie jest tylko problem Małeckiego, ale i Ilieva czy też w mniejszym stopniu Meliksona. O Kirmie się nie wypowiadam, bo zapomniałem jak on właściwie gra:). Mamy za dużo takich zawodników jednocześnie na boisku i w składzie stąd problem. Nawyków i stylu gry nie da się tak łatwo zmienić. Za mało jest graczy kreatywnych, którzy potrafią coś więcej niż klepa we dwóch, którzy grają dla drużyny.

Tylko Iliev czy Maor potrafią wyciągnąć wnioski, cofnąć się, zrobić miejsce bocznemu obrońcy, a Małecki już nie. W pierwszej połowie była sytuacja: klepka Małego z Maorem, Małecki wchodzi w pole karne, zwód na zamach i mógł wycofać do wchodzącego w pole karne na szybkości niekrytego Nuneza... ale jak mógł mu podać, skoro cały czas patrzy na piłkę?

Kibic1928 27.08.2011 19:40

Widzieliście wypowiedz Roberta po meczu?:-D

sportnh 27.08.2011 19:41

no i co w niej dziwnego?

pikey 27.08.2011 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wikink1 (Post 1156611)
A to ciekawe co WY tu piszecie ..........Wisły nie stać na prawdziwego napastnika ,niema bocznych obrońców wyprosiła Chaveza i brała piłkarzy za darmo .CO MA DO CHOLERY ZROBIĆ trener DS robi co moze CO MA PORYWAC PIŁKARZY

Za to Lechia dzisiaj prawie w rezerwowym skladzie. I co? Ilu w Wisle gra reprezentantow swoich krajow, a ilu w Lechii? Pilkarzy mamy dobrych, nie ma druzyny.

junior1906tsw 27.08.2011 19:41

Małecki podaje tylko wtedy, gdy już nie ma szans przejść przeciwnika, lub po prostu nie ma co zrobić z piłką, nie tworzymy zespołu. Nasza akcja kończy się przy 3-4 podaniu. Junior Diaz za wolny na bocznego obrońcę. Zbyt wielu piłkarzy w drużynie chce samemu wygrać mecz.

Kibic1928 27.08.2011 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1156614)
no i co w niej dziwnego?

aaa nic...:rotfl:

Ciastek1 27.08.2011 19:43

Gra Małeckiego to wygląda mniej więcej tak : stoi przy lini bocznej na wysokości pola karnego przeciwnika , przed nim 2- 3 obrońców a on lewa , praw , lewa , prawa i albo w końcu bezsensownie się pcha w 3 przeciwników albo robi wrzutę wątpliwej jakości zamiast podać do bocznego obrońcy który ma czas na wrzucenie bądź wystawić przed pole karne . Fajnie , że Patryk identyfikuje się z klubem ale mam wrażenie , że wydaje mu się , że jest krakowskim Messim czy też naszym wybawicielem i co mecz będzie ładował bramki na wagę zwycięstwa . Prawda jest taka , że za taka grą jaką prezentuje jest kompletnie nieprzydatny dla drużyny i już lepiej żeby grał Kirm który od czasu do czasu ale jednak jest wstanie zauważyć lepiej ustawionego kolegę .

wiśnia 27.08.2011 19:46

Nasze piłkarzyki zrobiły sobie dziś jaja z wiernych kibiców. Uwielbiam ten styl Maaskanta, stanie i oczekiwanie....do tej pory na wyjezdzie to była normalka,teraz już nawet na Reymonta.Czego można oczekiwać po zaciągu darmowych miernych kopaczy??, tą drużyną nawet nie ma kto wstrząsnąć bo w pierwszym składzie 1-2 polaków!!!. Basałaj zobacz na taką Lechię, można chłopaka dobrego z III ligi wyłapać? można....
Następny mecz z Lechem i jak zwykle bedzie w dupke i obrona Częstochowy.Nawet mi sie nie chce słuchać słodkiego pierdzenia Maaskanta,że chłopaki pozytywnie zareagują, bo bedzie jak zwykle obrona i a może sie uda.

PS: dobra rada dla Basałaja, chłopie leć do banku i wyciągaj dudki na wzmocnienia, bo za rok LM co ja pisze LE będziesz oglądać tylko w TV!!!!!

Mila 27.08.2011 19:47

KIBICE SUKCESU

http://images45.fotosik.pl/1063/2198ddb9895f0b61gen.jpg

WSTYD

kkbm 27.08.2011 19:51

Sorry, ale naprawdę lepiej wydać te 5 dych na coś ciekawszego niż żenującą kopaninę naszych gwiazdek.
Kibic Sukcesu.

adam_09 27.08.2011 19:51

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie dzisiejszy występ Sobola był po prostu żenujący.

Heero 27.08.2011 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mila (Post 1156621)
WSTYD

Tak to należy określić grę.

Zacytuję klasyka: "Jesteście bandą nieodpowiedzialnych ludzi"

Baala 27.08.2011 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1156624)
Nie wiem jak dla Was ale dla mnie dzisiejszy występ Sobola był po prostu żenujący.

To niestety już jego koniec, w Apoelu też był najsłabszy na boisku. Dziś to był wręcz kompromitujący występ i bramka i ilość sytuacji Lechii to w dużej mierze jego wina. Fatalną dziure robił a jak tylko poszedł do przodu to strata.

KRIS22 27.08.2011 19:55

Cóż napisać po takim żenującym meczu widać gołym okiem że nie którzy piłkarz są bez totalnej formy ( MAłecki , Kirm , Chavez , Genkow ) to cienie piłkarzy z tamtego sezonu i jak myśmy chcieli wejść do Ligi Mistrzów sie pytam ?
Nie wiem kto wpadł na pomysł z powrotem Diaza do Wisły ale to jakaś kpina gość sie nie nadaje na lewego obrońce najlepszy mecz u nas zagrał w pamietnym meczu z Bacą ale na środku obrony i tam powinie go spróbować Maskant.
Są dwa plusy dzisiejszej porażki to że :
1) Przegraliśmy z Lechią im sie to zwyciestwo z nami należało od już dłuższego czasu z te zwyciestwa nad nimi w Gdańsku 2-4 i 0-3 w końcu Wisła z Krakowa to Lechii druga Połowa.
2)MOże ta porażka uświadomi naszemu trenerowi jak powinniśmy grać uważam ustwaienie to z końcówki dzisiejszego meczu za to właściwe z 2 Napastników (Biton i Genkow) i jeszcze jedno z tak grającą obroną musimy niestety grać 2 defensywnych pomocników przynajmniej w meczach na wyjeździe.

Ivory1906 27.08.2011 19:55

Najlepiej sie zoorganizowac duuuuza grupa i wpasc na trening. Trzeba im przypomniec o co graja...skonczyc z poblazaniem, wjechac na pelnej pi*zdzie na trening i zrobic im miazge ! Niech zobacza agresje, niech sie pos*raja w gacie !
Dzisiejsza gra Wisly to totalny sabotaz...jeden pozytyw taki ze to Lechia zgarnela 3pkt a nie jakis inny wynalazek typu Widzew. Jesli my na R22 gramy ze stoickim spokojem i pykamy sobie pilke od obroncy do obroncy i czekamy az nasz zbawca Melikson zrobi jakas akcje i poda na 300% sytuacje to jestesmy w bledzie.
Wisla stoi w miejscu, zero ruchu bez pilki. Gdzie sie podziala gra z klepki ? gdzie jakas zacietosc ?
Maaskant musi Nimi wstrzasnac ! Oni musza dostac po tym meczu taka z*jebe by sie obudzili ze snu pod tytulem
" jestesmy Wisla Krakow Mistrz Polski i kazdy nas sie boi i na stojaco wygramy mecz ! "

irman 27.08.2011 19:56

Co tam nasz mistrz piaru bredził po meczu na konferencji? Nawet nie chce mi się czytać ale nie wątpię, że były piękne gładkie bzdety tak jak zwykle. Trzeba czymś przykryć merytoryczną mizerię.

Trenerowi gratuluję żelaznej konsekwencji w myśli szkoleniowej. Kilkadziesiąt meczy z rzędu (może za wyjątkiem Liteksu u siebie-podziękowania dla sędziego) w tym samym chujowym stylu, to duży sukces. Największym sukcesem jest jednak przekonanie większości ludzi, że to efekt przemyślanej strategii, a nie braku umiejętności. Tak trzymać.

Następnym razem proponuję żeby na lotnisku stawiło się kilkanaście tysięcy, zamiast kilkudziesięciu zaślepionych fanów. Trener będzie wtedy na szczycie. W byciu Dyzmą przebije Smudę.

Lechista_ 27.08.2011 19:58

Mistrz Polski, faza grupowa Ligi Europy i na meczu ligowym 13.500 !?

63.5 Kg 27.08.2011 20:00

Szkoda ze trener dalej swoje ...
Twierdzene ze juz w pierwszych 10 minutach powinnismy byli prowadzic jest bezsensowen.
Ogladalem wlasnie teraz te pierwsze 10 minut,nie doszukalem sie sytuacji...

Panie trenerze czas zaczac zapierd....

silver03 27.08.2011 20:02

Niech oni zaczną grać zespołowo kur***!!! Co piłka to jeb drybling, to nie fifa!!!

Heero 27.08.2011 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1156633)
Szkoda ze trener dalej swoje ...
Twierdzene ze juz w pierwszych 10 minutach powinnismy byli prowadzic jest bezsensowen.
Ogladalem wlasnie teraz te pierwsze 10 minut,nie doszukalem sie sytuacji...

Panie trenerze czas zaczac zapierd....

Maaskant zaczyna niestety przypominać późnego Beenhakera... gra żenująca, a on o dobrym meczu...

wiśnia 27.08.2011 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1156633)
Szkoda ze trener dalej swoje ...
Twierdzene ze juz w pierwszych 10 minutach powinnismy byli prowadzic jest bezsensowen.
Ogladalem wlasnie teraz te pierwsze 10 minut,nie doszukalem sie sytuacji...

Panie trenerze czas zaczac zapierd....


według naszego treneiro mieliśmy przewage, nie wiem tylko w czym?...przemilcze to jak i te dwa słynne wyrównane składy naszego trenejro,które niby posiada;)
niech sobie z Basałajem żyja dalej w błogim przekonaniu,że jest super...

TommyTSW 27.08.2011 20:06

mecz przypominał trochę ten z Górnikiem w cipe, kolejny mecz w Poznaniu

Galonek 27.08.2011 20:07

Mecz jak większość poprzednich (czyt. słaby), tyle, że mniej szczęścia. Cieszę się, że więcej ludzi zaczyna zauważać, że nie wszystko złoto co się świeci.

Kibic1928 27.08.2011 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez irman (Post 1156629)
Co tam nasz mistrz piaru bredził po meczu na konferencji? Nawet nie chce mi się czytać ale nie wątpię, że były piękne gładkie bzdety tak jak zwykle. Trzeba czymś przykryć merytoryczną mizerię.

Trenerowi gratuluję żelaznej konsekwencji w myśli szkoleniowej. Kilkadziesiąt meczy z rzędu (może za wyjątkiem Liteksu u siebie-podziękowania dla sędziego) w tym samym chujowym stylu, to duży sukces. Największym sukcesem jest jednak przekonanie większości ludzi, że to efekt przemyślanej strategii, a nie braku umiejętności. Tak trzymać.

Następnym razem proponuję żeby na lotnisku stawiło się kilkanaście tysięcy, zamiast kilkudziesięciu zaślepionych fanów. Trener będzie wtedy na szczycie. W byciu Dyzmą przebije Smudę.

Robert:
Niestety, w trzy dni przegraliśmy dwa spotkania i jest to dla nas wielkie rozczarowanie. Ale mamy jakość. Wiemy to. Wiemy, że takie sytuacje przytrafiły nam się już w poprzednim sezonie

Miguelito 27.08.2011 20:08

Po raz kolejny chłopaki chcieli wygrac mecz stojąc, ewentualnie truchtając. Niestety będzie im bardzo trudno w takim stylu chociaż remisowac spotkania. Szkoda że pan Maskant, który podobno napisał książkę dotyczącą motywowania zawodników nie potrafi teorii wcielic w praktykę.

Poraz kolejny proszę, żeby Diaz i Bunoza dostali bana na grę w pierwszym składzie, dopuki nie nauczą się grac w piłkę. Na szczęście od następnego meczu może zagra Jovanovic (koniecznie chciałbym go widziec na prawej obroine). Jest również Czekaj, który w razie kontuzji któregoś z naszych podstawochych stoperów, może spokojnie wskoczyc na miejsce jednego z nich.

O grze pomocy i ataku nie mam zamiaru się wypowiadac.

Pablo84 27.08.2011 20:11

Irman Czyli co?Mają w nich ....a napierdalać butelkami?
Myslisz, że oni nie wiedzą, że zjebali, że chcieli przegrać, myślisz że nie wiedzą, że kibice są w....ieni?
Bycie kibicem jest na dobre i na złe.Oczywiście łatwiej ....a gwizdać i klnąc, ale pokaże to tylko jaką hipokryzją się niektórzy odznaczają.

P.S
To co?Wychodzimy z tej grupy czy nie?

kolarz90 27.08.2011 20:11

Niestety nie odlądałem meczu ale jedyne co mogę powiedzieć znając wynik to: OBUDŹCIE SIE! Trzeba jak najszybciej otrząsnąć się po Apoelu i zacząć grać w lidze bo za pare kolejek strata może być już za duża do odrobienia.
Nie rozumiem tylko najeżdżania teraz na Maaskanta, na piłkarzy. Jeszcze 2 tygodnie temu gdy LM była bardzo blisko jakoś takich głosów oburzenia nie było słychać. Facet w rok zrobił coś z niczego, zdobył mistrza, LM była na wyciągnięcie ręki, jesteśmy w LE w grupie z atrakcyjnymi rywalami, po tylu latach wracamy do europy a tu i tak mało. Trudno, mecz przegrany muszą sie wziąć do roboty i zacząć wygrywać. Na koniec i tak będziemy świętować 14 mistrzostwo :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl