![]() |
Na Chwilę obecną , Diaz , prezentuje formę ośmieszająca ekstraklase..
Brak jakiego kolwiek pomysłu na gre... Brak prawdziwego Meliksona , który potrafi pociągnać Wisłe ! Brak rozgrywające , dla mnie śmieszne jest to że ktoś taki jak Gargułą , który dobrze kiedyś rozgrywał dostaje po 20 min gry ... dać mu spróbować ! Podsumowanie : Skład na lecha : Pareiko - nie widze alternatywy Lamey - miał dobre mecze oraz slabsze ale jeśli nie on to kto ?.. (Jovanovic - możliwe) Jaliens - Jak Maaskant powiedział Szef naszej obrony ... i tu trzeba przyznać mu racje (Przypomina mi Glowackiego) Chavez - Najlepszy stoper ekstraklasy .. nie trzeba wiecej mówić Niuniez - tutaj spróbował bym Niunieza , kiedyś grywał na tej pozycji lub (Jovanovic , Paljic) byle nie Diaz.. Sobolewski - Serce ! Wilk/Diaz - 2 Def pomocnik na lecha ! z każdym innym rywalem grać 1 def , 2 OF , (OFENSYWNY - Melex , skrzydło wraca Mały/Kirm) Garguła - Rozgrywajacy Iiliev - LP Melikson - PP Genkov - jak patrze na gre Bitona , jest mi nie dobrze ! Dziękuje , i brak pomysłu na gre.. zacząć grać dużo podań , klepke podchodzić pod bramke rozgrywać ! .. tak jak w meczu z Lechijka w tamtym roku na wyjezdzie ! Pozdrawiam ! |
5 meczów za nami i mamy bilans w bramkach 3:3. Na miejscu Cupiała zapytałbym Maaskanta "co Ty gościu robisz"? Masz tylu piłkarzy, masz wszystko a nie potrafisz grać w lidze. Minął rok, pokaż mi co zmieniło się w grze Wisły od moentu porażki z Karabachem?
|
Jak tracić punkty u siebie i brać zimne prysznice to dobrze, że z Lechią. Maaskant przed meczem udzielił w moim odczuciu baardzo aroganckiego wywiady a chyba zapomniał, że "pycha kroczy przed porażką".
|
Cytat:
Dobrze ,że jest teraz przerwa na reprezentację i będzie czas na zrobienie czegoś w tej drużynie , naprawienie tego co nie funkcjonuje bo jeśli to się nie uda czarno to widzę ... |
Założyć Małeckiemu kołnierz ortopedyczny, bo tylko głowa w dół i huzia na Józia (czytaj: drybling 3vs1)!
|
Trzeba zrobić Wiślacki "klub kokosa" a w nim: Diaz, Garguła, Bunoza ......
|
Zastanówcie się czy problem ma Melikson czy problemem nie są jego koledzy,ja po przeanalizowaniu jego gry stwierdzam że problemem są koledzy,jakoś Iliev rozumie jego zagrania,Mały w miarę też,napastnicy powinni ruszyć lekko do tych podań a nie stać i czekać na piłkę
Melikson zagrywa genialne piłki,szkoda że jego partnerzy nie zawsze potrafią to odczytać,to ce..... graczy wysokiej klasy Xavi,Iniesta-Messi Oezil-Ronaldo,Benzema Możę mnie trochę ponosi ale gdzieś tutaj widzę ten problem,my nie potrzebujemy Iniesty ani Oezila ale kogoś kto odczyta dobrze zagranie PS: Podobało mi się granie z 2 napastnikami,i ogółem myślę że powinniśmy grać pressingiem coś jak Rapid Bukareszt |
po raz pierwszy trener Maaskant zdecydował się na 4-4-2 i tego powinni się zacząć trzymać. To dzisiaj nie miało prawa wypalić, bo w tym ustawieniu nie grali w chyba jeszcze w ogóle. Nie rozumiem dlaczego od samego początku stawiamy na defensywę. Wiadomo, że siedząc z tyłu zawsze coś wpadnie. Tak było z APOELem i tak też było z Lechią. Zryw drużyny był na plus jednak niestety za późno. Wiadomo nie od dziś, że najlepszą obroną jest atak - zawsze!!! Widać brakuje szybkości w myśleniu i wykonaniu, ale wierzę że prędzej czy później się uda. To nas mają się bać a nie my ich... a widać na boisku ostatnio, że jest zupełnie odwrotnie. Jeden zawodnik defensywny w zupełności wystarczy. Jeszcze żeby obrońcy nauczyli się dobrych zachowań przy kontrach, bo tam też była dzisiaj zguba. Dobre wnioski trenera i będzie dobrze :)
|
Zastanawiam się, ile jeszcze czasu będziemy przez prawdziwych kibiców karmieni bajeczkami o przebudowie Wisły, widocznym progresie i twierdzeniami, że w rok nie jest możliwe zbudowanie drużyny, która potrafi wymienić 3 celne podania z pierwszej piłki.
Ile jeszcze będą nam wmawiali, że mecze z Apoelem to nie był blamaż? Jestem skłonny zgodzić się, że to było maksimum, ale maksimum na jakie stać drużynę Maaskanta, a nie tych piłkarzy. Trener ma wielki problem, należy mu się wsparcie, ale to nie wyłącza prawa do krytyki, która jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Coś trzeba zmienić albo w czerwcu pożegnamy się z trenerem i marzeniami o kolejnej próbie zakwalifikowania się do Ligi Mistrzów. |
Wiedzialem ze wygramy ! Czulem to ! Sklad wytypowalem i strzelca bramki tez ! Piekny wieczor sie zapowiada ! WISLA Z KRAKOWA TO LECHII DRUGA POLOWA :D
|
Cytat:
|
Ech zimny prysznic przyszedl w tym sezonie bardzo szybko. Do tej pory w lidze udawalo sie na fuksie remisowac i raz wygrac.
No coz okazja do rehabilitacji w Poznaniu. Gra tak jaka dzisiaj gwarantuje kolejny popis bramkowy Rudnieva, wiec moze to podziala na pilkarzy mobilizujaco. |
A to ciekawe co WY tu piszecie ..........Wisły nie stać na prawdziwego napastnika ,niema bocznych obrońców wyprosiła Chaveza i brała piłkarzy za darmo .CO MA DO CHOLERY ZROBIĆ trener DS robi co moze CO MA PORYWAC PIŁKARZY
|
Cytat:
|
Widzieliście wypowiedz Roberta po meczu?:-D
|
no i co w niej dziwnego?
|
Cytat:
|
Małecki podaje tylko wtedy, gdy już nie ma szans przejść przeciwnika, lub po prostu nie ma co zrobić z piłką, nie tworzymy zespołu. Nasza akcja kończy się przy 3-4 podaniu. Junior Diaz za wolny na bocznego obrońcę. Zbyt wielu piłkarzy w drużynie chce samemu wygrać mecz.
|
Cytat:
|
Gra Małeckiego to wygląda mniej więcej tak : stoi przy lini bocznej na wysokości pola karnego przeciwnika , przed nim 2- 3 obrońców a on lewa , praw , lewa , prawa i albo w końcu bezsensownie się pcha w 3 przeciwników albo robi wrzutę wątpliwej jakości zamiast podać do bocznego obrońcy który ma czas na wrzucenie bądź wystawić przed pole karne . Fajnie , że Patryk identyfikuje się z klubem ale mam wrażenie , że wydaje mu się , że jest krakowskim Messim czy też naszym wybawicielem i co mecz będzie ładował bramki na wagę zwycięstwa . Prawda jest taka , że za taka grą jaką prezentuje jest kompletnie nieprzydatny dla drużyny i już lepiej żeby grał Kirm który od czasu do czasu ale jednak jest wstanie zauważyć lepiej ustawionego kolegę .
|
Nasze piłkarzyki zrobiły sobie dziś jaja z wiernych kibiców. Uwielbiam ten styl Maaskanta, stanie i oczekiwanie....do tej pory na wyjezdzie to była normalka,teraz już nawet na Reymonta.Czego można oczekiwać po zaciągu darmowych miernych kopaczy??, tą drużyną nawet nie ma kto wstrząsnąć bo w pierwszym składzie 1-2 polaków!!!. Basałaj zobacz na taką Lechię, można chłopaka dobrego z III ligi wyłapać? można....
Następny mecz z Lechem i jak zwykle bedzie w dupke i obrona Częstochowy.Nawet mi sie nie chce słuchać słodkiego pierdzenia Maaskanta,że chłopaki pozytywnie zareagują, bo bedzie jak zwykle obrona i a może sie uda. PS: dobra rada dla Basałaja, chłopie leć do banku i wyciągaj dudki na wzmocnienia, bo za rok LM co ja pisze LE będziesz oglądać tylko w TV!!!!! |
|
Sorry, ale naprawdę lepiej wydać te 5 dych na coś ciekawszego niż żenującą kopaninę naszych gwiazdek.
Kibic Sukcesu. |
Nie wiem jak dla Was ale dla mnie dzisiejszy występ Sobola był po prostu żenujący.
|
Cytat:
Zacytuję klasyka: "Jesteście bandą nieodpowiedzialnych ludzi" |
Cytat:
|
Cóż napisać po takim żenującym meczu widać gołym okiem że nie którzy piłkarz są bez totalnej formy ( MAłecki , Kirm , Chavez , Genkow ) to cienie piłkarzy z tamtego sezonu i jak myśmy chcieli wejść do Ligi Mistrzów sie pytam ?
Nie wiem kto wpadł na pomysł z powrotem Diaza do Wisły ale to jakaś kpina gość sie nie nadaje na lewego obrońce najlepszy mecz u nas zagrał w pamietnym meczu z Bacą ale na środku obrony i tam powinie go spróbować Maskant. Są dwa plusy dzisiejszej porażki to że : 1) Przegraliśmy z Lechią im sie to zwyciestwo z nami należało od już dłuższego czasu z te zwyciestwa nad nimi w Gdańsku 2-4 i 0-3 w końcu Wisła z Krakowa to Lechii druga Połowa. 2)MOże ta porażka uświadomi naszemu trenerowi jak powinniśmy grać uważam ustwaienie to z końcówki dzisiejszego meczu za to właściwe z 2 Napastników (Biton i Genkow) i jeszcze jedno z tak grającą obroną musimy niestety grać 2 defensywnych pomocników przynajmniej w meczach na wyjeździe. |
Najlepiej sie zoorganizowac duuuuza grupa i wpasc na trening. Trzeba im przypomniec o co graja...skonczyc z poblazaniem, wjechac na pelnej pi*zdzie na trening i zrobic im miazge ! Niech zobacza agresje, niech sie pos*raja w gacie !
Dzisiejsza gra Wisly to totalny sabotaz...jeden pozytyw taki ze to Lechia zgarnela 3pkt a nie jakis inny wynalazek typu Widzew. Jesli my na R22 gramy ze stoickim spokojem i pykamy sobie pilke od obroncy do obroncy i czekamy az nasz zbawca Melikson zrobi jakas akcje i poda na 300% sytuacje to jestesmy w bledzie. Wisla stoi w miejscu, zero ruchu bez pilki. Gdzie sie podziala gra z klepki ? gdzie jakas zacietosc ? Maaskant musi Nimi wstrzasnac ! Oni musza dostac po tym meczu taka z*jebe by sie obudzili ze snu pod tytulem " jestesmy Wisla Krakow Mistrz Polski i kazdy nas sie boi i na stojaco wygramy mecz ! " |
Co tam nasz mistrz piaru bredził po meczu na konferencji? Nawet nie chce mi się czytać ale nie wątpię, że były piękne gładkie bzdety tak jak zwykle. Trzeba czymś przykryć merytoryczną mizerię.
Trenerowi gratuluję żelaznej konsekwencji w myśli szkoleniowej. Kilkadziesiąt meczy z rzędu (może za wyjątkiem Liteksu u siebie-podziękowania dla sędziego) w tym samym chujowym stylu, to duży sukces. Największym sukcesem jest jednak przekonanie większości ludzi, że to efekt przemyślanej strategii, a nie braku umiejętności. Tak trzymać. Następnym razem proponuję żeby na lotnisku stawiło się kilkanaście tysięcy, zamiast kilkudziesięciu zaślepionych fanów. Trener będzie wtedy na szczycie. W byciu Dyzmą przebije Smudę. |
Mistrz Polski, faza grupowa Ligi Europy i na meczu ligowym 13.500 !?
|
Szkoda ze trener dalej swoje ...
Twierdzene ze juz w pierwszych 10 minutach powinnismy byli prowadzic jest bezsensowen. Ogladalem wlasnie teraz te pierwsze 10 minut,nie doszukalem sie sytuacji... Panie trenerze czas zaczac zapierd.... |
Niech oni zaczną grać zespołowo kur***!!! Co piłka to jeb drybling, to nie fifa!!!
|
Cytat:
|
Cytat:
według naszego treneiro mieliśmy przewage, nie wiem tylko w czym?...przemilcze to jak i te dwa słynne wyrównane składy naszego trenejro,które niby posiada;) niech sobie z Basałajem żyja dalej w błogim przekonaniu,że jest super... |
mecz przypominał trochę ten z Górnikiem w cipe, kolejny mecz w Poznaniu
|
Mecz jak większość poprzednich (czyt. słaby), tyle, że mniej szczęścia. Cieszę się, że więcej ludzi zaczyna zauważać, że nie wszystko złoto co się świeci.
|
Cytat:
Niestety, w trzy dni przegraliśmy dwa spotkania i jest to dla nas wielkie rozczarowanie. Ale mamy jakość. Wiemy to. Wiemy, że takie sytuacje przytrafiły nam się już w poprzednim sezonie |
Po raz kolejny chłopaki chcieli wygrac mecz stojąc, ewentualnie truchtając. Niestety będzie im bardzo trudno w takim stylu chociaż remisowac spotkania. Szkoda że pan Maskant, który podobno napisał książkę dotyczącą motywowania zawodników nie potrafi teorii wcielic w praktykę.
Poraz kolejny proszę, żeby Diaz i Bunoza dostali bana na grę w pierwszym składzie, dopuki nie nauczą się grac w piłkę. Na szczęście od następnego meczu może zagra Jovanovic (koniecznie chciałbym go widziec na prawej obroine). Jest również Czekaj, który w razie kontuzji któregoś z naszych podstawochych stoperów, może spokojnie wskoczyc na miejsce jednego z nich. O grze pomocy i ataku nie mam zamiaru się wypowiadac. |
Irman Czyli co?Mają w nich ....a napierdalać butelkami?
Myslisz, że oni nie wiedzą, że zjebali, że chcieli przegrać, myślisz że nie wiedzą, że kibice są w....ieni? Bycie kibicem jest na dobre i na złe.Oczywiście łatwiej ....a gwizdać i klnąc, ale pokaże to tylko jaką hipokryzją się niektórzy odznaczają. P.S To co?Wychodzimy z tej grupy czy nie? |
Niestety nie odlądałem meczu ale jedyne co mogę powiedzieć znając wynik to: OBUDŹCIE SIE! Trzeba jak najszybciej otrząsnąć się po Apoelu i zacząć grać w lidze bo za pare kolejek strata może być już za duża do odrobienia.
Nie rozumiem tylko najeżdżania teraz na Maaskanta, na piłkarzy. Jeszcze 2 tygodnie temu gdy LM była bardzo blisko jakoś takich głosów oburzenia nie było słychać. Facet w rok zrobił coś z niczego, zdobył mistrza, LM była na wyciągnięcie ręki, jesteśmy w LE w grupie z atrakcyjnymi rywalami, po tylu latach wracamy do europy a tu i tak mało. Trudno, mecz przegrany muszą sie wziąć do roboty i zacząć wygrywać. Na koniec i tak będziemy świętować 14 mistrzostwo :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl