![]() |
spokojnie, zobaczysz co sie będzie działo w trakcie meczu ;) . A nie daj Bóg coś pójdzie nie tak i Wisła nie będzie wygrywać, to już nawet boję się pomyśleć - standardowo: Maaskant do wyj....a, ten i ten chujowy i do zmiany, doping w tv nieslyszalny, sędzia ch.j. Aaa, bym zapomniał - Cupiał chce sprzedać Wisłę ;) .
Żeby nie było OT - koniecznie dzisiaj zwycięstwo, bo Legia wygrywając zaległy mecz będzie miała spory handicap jak na 3 kolejki. To samo ze Śląskiem. Tym bardziej, że za tydzień wyjazd do Kielc, gdzie nigdy nam łatwo się nie grało. Co do składu, to chciałbym zobaczyć najmocniejszy w tym momencie, ale mimo wszystko bez Meliksona. Niech sobie gość odpocznie, za niego np. Jirsak - w końcu jeden mecz konia w rundzie może zaliczyć ;) |
Cytat:
|
Jeżeli Wisla tego meczu nie wygra to bedzie oznaczalo jedno - nie mamy szans na LM. Bez LM to nie ma czego szukac w Wiśle. Maaskant i Stan nie beda mieli ochoty na dalsza prace. Melikson odejdzie w zimie, bo nie bedzie mial zapalu w samej lidze. To bedzie oznaczalo praktyczny koniec Wisly, bo watpie aby Cupial był dalej zainteresowany. Po tylu latach jest tak blisko i nic z tego? KONIEC!
|
Cytat:
|
Cytat:
http://i.wp.pl/a/f/film/033/98/73/0267398.jpg qqq_b jestes z ekipy " jestem zydem ..synem" :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Obym się mylił, ale coś mi się wydaję, że dzisiejszy mecz może wyglądać właśnie podobnie do tego z poprzedniego sezonu. Zwłaszcza, że Zagłębie raczej się wzmocniło,niż osłabiło. Liczę na 1,2 zero. Wszystko powyżej będzie dla nas dużym plusem, przed Apoelem. Wszystko poniżej...nie ma takiej opcji ;) Edit: otóż to mają zapierd...ć na całego, jak będzie zaangażowanie, to będzie zwycięstwo. |
DominoForza - ten strój i ta morda od razu skojarzyła się mi z Zagłębiem;) Dzisiaj musi być zwycięstwo, punkty trzeba zbierać, bo mistrzostwo Polski jest dla prawdziwych kibiców chyba więcej warte niż gra w lidze mistrzów.. Pamiętajmy, że brakuje nam jednego tytułu do tego, aby zostać najbardziej utytułowaną drużyną kraju. Z resztą zarówno Legia jak i Śląsk pokazują, że można spokojnie grać na dwóch frontach, pierwsze dwa mecze to były wyjazdy, więc remisy można zrozumieć, dzisiejsza strata punktów będzie już czymś niepokojącym.
|
Cytat:
Co do meczu, trzeba wygrać, strzelić szybko bramkę i kontrolować przebieg meczu, byle nie cofnąć się do obrony tak jak to miało miejsce w niektórych naszych meczach gdy prowadziliśmy. |
Cytat:
|
Mi tam wystarczą 3 pkt z Zagłębiem i tyle w temacie.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
to pewnie taki skrot myslowy ze jak nas jebia sredniaki z polskiej ligi to tym bardziej nie mamy szans z apoelem , dla mnie dzisiejszy dzien moglby nie istniec , liczy sie tylko awans do LM
a faktycznie przy tak duzej szansie rozczarowanie bedzie duzo wieksze niz do tej pory |
Cytat:
|
polonia juz wygrywa
|
Cytat:
|
Przed chwila 4 autokary kibicow z Lubina eskortowane przez policje. Takze nie wiem czy bedzie 350 osob gosci. Chyba ze reszta dojezdza prywatnymi autami.
|
Znowu wycięli murawę w te kręgi zamiast normalnej jak na najlepszych stadionach [*]
|
Cytat:
Ale My nie mamy nejlepszego stadioniu... A tak pozatym to wszystko ok?? |
Cytat:
|
swietny mecz garguly !
|
Nie mogę słuchać tego Węgrzyna. koleś ręką w polu karnym, a ten coś pier....i ze walka o pozycje czy cos.
|
Cytat:
|
Kirm, no jasna cholera, ile można ?!
Nie dziwię się złości Bitona. |
ile tych .... z Lubina jest ?
|
KIRM buahahahahah zalosne, POKAZAL ILE JEST WORT. I co, jego fanatyczni obroncy, dalej go bedzie bronic? zepsul 300% sytuacje drugi mecz z rzedu, TO NIE JEST PRZYPADEK. Ten gosc jest w ARCYSLABEJ formie ale widze 1 plus tego przestrzelonego karnego. Przez bardzo dlugi czas juz zapewne Kirm do karnego nie podejdzie.
A drugie, chcialbym zauważyć do ilu sytuacji strzeleckich doszedl Biton. Przeciez on sam oddal z 5 strzalow. |
Cytat:
|
To oczywiste dlaczego akurat Kirm podszedł do tego karnego. Trener liczył pewnie, że się przełamie, pewnie brakuje mu teraz pewności siebie, a tu po niewykorzystanym karnym może być gorzej. Szkoda Kirma. Akcję na karnego zrobił, nie udało się wykończyć.
Bardzo podobała mi się gra Garguły. Nie zagrał lepiej od Meliksona, ale i tak był to dobry poziom. Szkoda, że po jego strzale piłka nie przekroczyła linii bramkowej bo byłaby to piękna bramka i dałaby mu więcej pewności siebie. Widać, że Maaskant nie żartuje i Łukasz jest w formie. Brakuje mu regularnej gry tylko, a to największy problem. Może na ligę zamiast Nuneza może pograć. Ryzykowne ustawienie, ale ultraofensywne. Mam nadzieję, że z Lameyem nic poważnego się nie stało. Oba karne jak dla mnie zasłużone. Sędzia popełniał błędy w tym meczu, ale po równo. Nie wie ktoś co z Boguskim? Tydzień temu w meczu MESY strzelił gola, więc chyba nie chodzi o jakiś uraz? |
No i pokazaliśmy, że bez Meleksa też potrafimy grać! Bravo.
Dobry mecz Guły, ale Meliksona raczej nie wygryzie, ale może znajdzie się miejsce na boisku dla obu? Zobaczymy. Dobry mecz Dudu i szkoda, że nie podszedł do drugiej jedenastki. Kirm znowu zawalił setkę, ale przynajmniej na skrzydle było go coś widać, aczkolwiek przez tego zawalonego karnego zagrał bardziej na minus niż na plus. Zauważyliście, że Wilk jest mistrzem w dawaniu przeciwnikom bezsensownych rzutów wolnych w okolicach 30 metra? Całe szczęście, że jeszcze nie zostaliśmy po takiej akcji skarceni. Dobry mecz Bunozy po wejściu. Niepokoi nieco komunikacja Jaliensa z Pareiką, ale na szczęście nie skończyło się to bramką. Ogólnie cała drużyna na plus, ale Zagłębie również zagrało dobry mecz i należał im się chyba remis, ale nam należało się zwycięstwo w Warszawie i go nie odnieśliśmy, lecz jak wiadomo wyniki nie są w futbolu zawsze sprawiedliwe, więc cieszy że zdobyliśmy 3 punkty! |
Kirm niech się cieszy, że Zagłębie nie wyrównało bo bylibyśmy przez niego 4 pkt do tyłu...
|
Zamist wypowiadać się o meczu chciałbym poruszyć temat Małeckiego. On nikogo nie szanuje, zwyzywał sędziego kilka razy ale to, że zwyzywał Kirma bo nie dał mu karnego zwyzywał też jakiegoś innego naszego zawodnika za brak podania, strasznie mnie to wkurza jak ogladam mecz a Małecki wszystkich w koło poniża a sam tylko goni do przodu. Wiem,że ma poparcie kibiców ale to go nie zwalnia od myślenia.
|
Oby Kirm trzymał najlepsze na APOEL... wiem, że to trochę naciągane, ale jak Zieńczuk marnował sytuację za sytuacją w Atenach, to później dzielił i rządził w lidze; oby z Kirmem było odwrotnie, to ten karny i Polonia będą mu wybaczone :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Co myślicie o tym pierwszym karnym ? Był wg Was ? Wg mnie tak , obrońca skacze we własnym polu karnym z uniesioną ręką która później zmienia kierunek lotu piłki i nie ma tutaj żadnego znaczenia że to było nieumyślne zagranie . |
Nie mieliśmy żadnej sytuacji z gry. Przez cały mecz, ani jednej, u siebie z Zagłębiem. Bez Maora niezbyt dobrze to wygląda z przodu
|
Kilka uwag:
- po pierwszych 15 minutach powinno być 0-3 -rożne dalej kompromitacja, nasz pierwszy rozny gdy Garguła zagrał do Małeckiego a ten mu z pierwszej gdy Garguła nawet z miejsca nie ruszył i złapaliśmy się na spalonego i jeszcze zaskoczeni byliśmy. Toż to kompromitacja była. Rożna jak z kabaretu. -sedzia porazka, karny pierwszy z d..y i te wolne których nie było z 10 naliczyłem gdzie żadnego faulu nie było, a on gwizdał i to tylko druga połowa. -Lameyowi chyba grać już się nie chciało... -dobry mecz Garguły - mecz bez historii, ważne zwycięstwo małym nakładem kosztów |
Cytat:
Zobacz czy to wygląda na motywacje, poklepał go po plecach czy odbił się od niego? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl