Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła 06.08.2011 godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8211)

pikey 06.08.2011 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1141941)
Bynajmniej Kirm gra ostatnimi czasy słabo i przeciętnie,dziś po wejściu pokazał,że Ivicy może co najwyżej wode na treningu podawac.

??

Kirm- dzisiaj może nawet pudło roku, szkoda zmarnowanej sytuacji. Do Genkova tutaj pretensji mieć nie można, jak by strzelił to mogło być różnie, tutaj idealnie wyłożył piłkę Kirmowi.
Niestety takie rzeczy się zdarzają.

vaazon 06.08.2011 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 1141964)
ale po takim przestrzale w poprzeczkę Kirm się podwójnie zmotywuje w następnym występnie, a życzę mu gry w następnym meczu.

Jakby się motywował po każdym swoim strzale w słupek czy poprzeczkę, to mielibyśmy drugiego Meliksona.

furtak 06.08.2011 19:31

szkoda bo 3 pkt byly na wyciagniecie reki,ale pierwsza polowa wisly fatalna,w drugiej znaczna poprawa,dlaczego wisla niezaleznie z kim gra wychodzi 2 def pomocnikami niech gra nunez z sobolem,bo wilk narazie bez formy,cieszy bramka bitona,mam nadzieje ze bedzie lepiej z zaglebiem musza byc 3 pkt

63.5 Kg 06.08.2011 19:33

Dla mnie podsumowaniem meczu byla poprzeczka Kirma.
Wlasnie cos takiego pokazuje lekcewazace podejscie niekotych do tego co robia.

Poprostu strzal w stylu"Se strzele i se bedzie"

gianbuffon 06.08.2011 19:35

Krótkie wykonywanie rzutów rożnych - zauważyliście, że gramy tak od początku sezonu i z tego nie wynika nic optymistycznego? A wręcz przeciwnie. W każdym meczu idą 1-2 groźne kontry. Chyba chłopaki coś muszą z tym zrobić. Mam tylko nadzieję, że tym razem trener zauważy ten błąd.

jurukuru 06.08.2011 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1141967)
Jakby się motywował po każdym swoim strzale w słupek czy poprzeczkę, to mielibyśmy drugiego Meliksona.

Hehe, no nie do końca :) Bardziej mielibyśmy takiego Genkova. Zjebał niemiłosiernie, ale...., może poskutkuje to na przyszłość, taki zimny kubeł wody (bo pewnie w szatni było gadanie o sytuacji Kirma) i jak najmniej takich klopsów.

Chrisman 06.08.2011 19:36

Pragne zauwazyc zeoprocz tej akcji kirm fatalnie dosrodkowal i z tego wyszla kontra ,ale nie bylo gola dzieki heroicznej postawy sobolewskiego ,nie umial tez odegrac w koncowce maleckiemu,


Maor za duzo znikal w tym meczu

Elefant 06.08.2011 19:36

Z jednej strony remis na wyjeżdzie z pretendentem do tytułu po ciężkim meczu pucharowym nie jest zły.
Z drugiej strony mogliśmy wygrać - wiadomo Mr Poprzeczka.
Z trzeciej mogliśmy przegrać, gdyby nie Pareiko, Paljić i Sobolewski.

Czy ja mam tylko takie wrażenie, że poprawiła się nieco motoryka ? No może bez cudów, ale na tle poprzednich meczów jest lepiej.
W tym sezonie Wilk i Kirm nie mogą dojść do formy.
Za to Sobolewski zdecydowanie lepiej.
Dziś słabszy mecz Lameya.
Biton nie wygrywa żadnych pojedynków główkowych - on nielot jest.

Evil_ 06.08.2011 19:38

uwaga, pytanie za 100 punktów
kiedy SKRZYDŁOWY Kirm wyhgrał pojedynek jeden na jeden? kiedy przeprowadził udany drybling i wrzucił dobrą piłke w pole karne?

WISŁA 1906 NH 06.08.2011 19:38

Spodziewałem się takiego meczu i wyniku.. Też bardzo się wkurzyłem na Kirma o tą poprzeczke, ale tłumacze sobie to tak że los nam odebrał to co dał w Łoweczu :) Co mieli powiedzieć kibice Litexu jak ich piłkarze w tak ważnym meczu ładowali po słupkach i poprzeczkach ?. Co wolicie 3pkt. z Polonią czy awans do IV rundy el. LM ? :) radze tak sobie to tłumaczyć a napewno mniej będziecie mysleć o tej sytuacji.

Grantar 06.08.2011 19:38

Bitona po pierwszej połowie bym zmienił ...ale może dobrze że Maskant tego nie zrobił przed bramką ...
Sorki ale to nie jest zmiennik równorzędny Genkowowi a... mimo że, póki co strzelił wszystkie bramki Wisły....
Garguła nie zagrał ... mam wrażenie że ma on mniejszy kredyt zaufania niż Nunez ... Gdyby dostał szanse wykorzystałby ją ale Maskant postawił na Argentyńczyka ..

Charlie 06.08.2011 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 1141963)


A tak na serio, niezły mecz w naszym wykonaniu, remis z Polonią na wyjezdzie nie jest złym wynikiem.
.

Nie jest, ale złe jest to, że po dwóch kolejkach mamy dwa punkty. Gdyby nie wpadka z Widzewem i dwusetka Kirma to byłbym wpełni usatysfakcjonowany.

RAFi89 06.08.2011 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1141972)
Dla mnie podsumowaniem meczu byla poprzeczka Kirma.
Wlasnie cos takiego pokazuje lekcewazace podejscie niekotych do tego co robia.

Poprostu strzal w stylu"Se strzele i se bedzie"

Szukacie jakiś dziwacznych teorii, Kirm tak gra to nie jest wirtuoz, zawodnik który jeszcze piłki nie przyjmie a już wie co zagrać. Na 10 kolejnych takich piłek 10 razy uderzył by na siłę i pewnie większość trafiła by do bramki. Zagraliśmy przyzwoicie wiadomo że po pierwszym remisie każdy oczekiwał zwycięstwa, natomiast pod uwagę trzeba wziąć że graliśmy kolejny mecz na wyjeździe i to z zespołem który liczy na walkę o mistrzostwo.

Niestety fatalne zagranie Wilka w pierwszej połowie (piłkarski kryminał), i poprzeczka Kirma spowodowały że mamy tylko remis. Mimo spotkania w środku tygodnia fizycznie nie odstawaliśmy od Polonii. Cóż taki jest sport, nie ma co rąk załamywać kolejne spotkanie na własnym stadionie musi zakończyć się już zwycięstwem.

yogul 06.08.2011 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1141974)
Krótkie wykonywanie rzutów rożnych - zauważyliście, że gramy tak od początku sezonu i z tego nie wynika nic optymistycznego? A wręcz przeciwnie. W każdym meczu idą 1-2 groźne kontry. Chyba chłopaki coś muszą z tym zrobić. Mam tylko nadzieję, że tym razem trener zauważy ten błąd.

to samo zauważyłem. na wiosnę mieliśmy z 5 nowych fajnych rozwiązań rzutów rożnych, wiec spodziewałem się że teraz jak będziemy wykonywać rożne to przeciwnicy będą przecierać oczy ze zdziwienia.

za głowę się złapałem jak do krótkiego rzutu rożnego z naszej prawej strony poszedł Maor a nie np Nunez, wykonali rzut rożny po czym Maor na sile musiał przekładać piłkę na swoją lepszą nogę żeby wrzucić.

i mam mieszane uczucia co do Małeckiego przy stałych fragmętach, który raz na jakiś czas wrzuci super ale tyle ile on tego zmarnuje to dramat.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez fugiel (Post 1141957)
Kirm musi dosc do formy, ale mam nadzieje, ze bedzie się to odbywac w meczach ligowych :)

a ja mam nadzieje że będzie się to odbywać w PP albo gdiześ indziej jeszcze.

Simao1 06.08.2011 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1141937)
Opanuj się, on nie musi trafiać bo nie zarabia kilkudziesieciu tysięcy miesięcznie jak Kirm. A Sobolewski ofc szacunek, jak zawsze. Inni się patrzyli, a on wrócił.

Ja się mam opanować? Nie kpij sobie, dobrze?

Gość, który nazywa piłkarza grającego regularnie (po tak dobrym poprzednim sezonie), per "ciota", jest dla trollem. Jak Małecki regularnie marnuje sytuacje, to siedzicie cicho. Każdy ma prawo do pomyłki, jest to wliczone w zawód piłkarza.

iiYama 06.08.2011 19:46

I od następnego meczu Nunez za Wilka.

Wilk z Sobolem to ultra defensywne ustawienie. Ni jeden ni drugi nie zgubi krycia, nie zagra z klepy. Dobrze rozbijają ataki ale akcji nie zawiążą.

Nunez dziś ładnie wszedł w grę i pozwolił nam zdominować środek pola. Przy okazji walczy w defensywie, nie boi się grać wślizgiem i bark w bark.

sportnh 06.08.2011 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Evil_ (Post 1141979)
uwaga, pytanie za 100 punktów
kiedy SKRZYDŁOWY Kirm wyhgrał pojedynek jeden na jeden? kiedy przeprowadził udany drybling i wrzucił dobrą piłke w pole karne?

haha dobre

niestety nikt nie zna odpowiedzi...

pepe72 06.08.2011 19:48

Płaczecie ludzie a nie było źle. W każdym razie dużo lepiej niż w pierszej kolejce, gdzie nasi przestali cały mecz. Na pewno boisko po i w deszczu nie pomagało w grze.

Wierszyk "nikt Wisełki nie pokona gdy w ataku ma Bitona" niezły :)

willow 06.08.2011 19:52

Wcale nie uważam, że remis jest złym wynikiem. Nie wolno zapominać o tym, że Polonia ma na prawdę ciekawy skład i aspiracje do pudła. I wcale Wisła nie zagrała jakiejś kichy - Polonia grała mądrze i konsekwentnie.
Takich remisów pewnie będzie jeszcze kilka, jak znam życie z Lechem czy Legią. Mistrzostwo zdobędziemy regularnie wygrywając ze słabszymi drużynami. To jest ważne, żeby nie tracić głupkowato punktów z takim Widzewem, Podbeskidziem czy Zabrzem.

sevenheaven 06.08.2011 19:52

mam nadzieję, że Wilk długo nie wstanie z ławki, bo jego gra w tym spotkaniu ( z Widzewem też była paranoja ) to istny sabotaż !! Przez niego musimy gonić wynik po raz kolejny

rozczarował mnie Biton, nie nadaję się chyba na wysuniętego napastnika, stety bramka ratuje jego bardzo słabe spotkanie

thechris 06.08.2011 19:52

Kirmowi za ten mecz należy się przysłowiowy, kolumbijski palec w dupę.

yogul 06.08.2011 19:54

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...rot_meczu.html

42 sekunda

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...Kirm_i___.html

ja od razu miałem to przed oczami

Dariusz 06.08.2011 19:55

Cytat:

Kirm masakra.

Gdyby to był Meleks byłaby brama i 3 punkty.

Gdyby Kirm był na miejscu Meliksona w dwumeczu Łoweczu gdy ten zdobywał bramy to prawdopodobnie przymierzalibyśmy się teraz do pucharu UEFA.

Taka jest rożnica między Kirmem i Meliksonem, różnica klasy.


W jakim ty świecie żyjesz, że mówisz o Pucharze UEFA?? Przestań porównywać Kirma do Meliksona w taki sposób. Tak jest różnica i to ogromna między tymi zawodnikami, ale jestem przekonany, że gdyby Meliksonowi się coś takiego przydarzyło zaraz pisałbyś, że każdemu może się zdarzyć. Chyba każdy widzi, że Andraż jest bez formy, ale mam nadzieje, że za pare tygodni dojdzie do tej optymalnej. Co do meczu wszyscy fajnie poza Czarkiem Wilkiem, ale mam nadzieje, że to tylko gorszy dzień. Również Kirm zagrał bardzo dobre spotkanie, najlepsze w tym sezonie, a że nie wykorzystał sytuacji - trudno. Mam nadzieje, że tych 2 punktów nie braknie do mistrzostwa. Przed meczem brałbym ten wynik w ciemno, zauważcie, że Polonia też miała w końcówce sytuacje, dla mnie sprawiedliwy remis. I teraz do wszystkich, którzy płakali nad stylem w Łoweczu co jest lepsze: styl i remis, czy brak stylu i wiktoria? Na koniec: Andraż trzymaj się i jak najszypciej zapomnij tej sytuacji. Powodzenia!

Michal_1990 06.08.2011 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Evil_ (Post 1141979)
uwaga, pytanie za 100 punktów
kiedy SKRZYDŁOWY Kirm wyhgrał pojedynek jeden na jeden? kiedy przeprowadził udany drybling i wrzucił dobrą piłke w pole karne?

Może na treningu jak minął Kowalskiego.
Niestety, Kirm zaczyna mieć syndrom Jirsaka - gra dobrze (poprzedni sezon) , potem źle (vs Litex w Łoweczu) ,
tragicznie (vs Widzew), poprawnie (vs Litex rew), i znów źle. Jest strasznie chimeryczny.

Adam.M79 06.08.2011 19:57

Popatrzmy na spokojnie jak graliśmy z największymi rywalami w zeszłym sezonie: Legła, Amica, Jaga, Polonia remis (tzn 3pkt u nas i 0 u nich), Sląsk na minus (remis u nas i 0 u nich). Mistrzostwo wywalczyliśmy dlatego, iż ogrywaliśmy słabszych, których te wymienione drużyny nie potrafiły. Ale czy naprawdę ktoś sądzi, że tak słaby sezon rywali się powtórzy? Bo ja nie. Jaki wniosek? O mistrzostwo będzie bardzo trudno, trzeba je wyszarpać grając w każdym meczu na maksa a puchary nie sprzyjają. Pytanie czy nasi zawodnicy są przygotowani do walki na maksa co trzy dni a jeżeli nie, to czy naprawdę Wisła ma tak szeroki skład, jak się wielu z nas wydaje. Ilu z nas chciałoby NAPRAWDĘ zobaczyć skład typu Jovanić- Jovanović, Kowalski, Burliga, Paljić- Kirm, Boguski, Jirsak, Wilk, Garguła-Biton? (wymieniłem tych co nie grali w pierwszej 11-tce z Liteksem). Pamietajmy jesteśmy na dziś jednym z kandydatów na mistrza ale nie pewniakiem. Obyśmy na koniec sezonu nie wspominali tego pudła Kirma (gość ma pecha, może brak mu koncentracji bo to nie pierwsza taka setka), jak kiedyś główki Jopa. Tfu, tfu. Inna sprawa, że zgodzę się, iż gra Wisły przypomina za często (zgoda, że nie zawsze) szarpanie się indywidualności a nie grę zespołu Mistrza Polski.

P.S. Inna sprawa, ze dałbym pograć dziś Gargule od początku a Melikson na podmęczonego rywala w drugiej połowie. Ale w odróznieniu od niektórych napalonych głów, wiem że z jakichś powodów Wisła zatrudniła jako trenera Maaskanta i wierzę, że on widzi formę zawodników na treningu a nie tylko na meczu, więc wie co robi.

Maciuś 06.08.2011 20:00

Hehe, i gdzie sa ci co sie ze mnie smiali jak chcialem jeszcze transferow bo Kirm to zenada a lewa obrona jest cienka?

Karherop 06.08.2011 20:02

Przeczuwałem przed meczem że stracimy pierwsi bramke i będziemy gonić wynik . Powinno być 1-2 . Gdyby nie sytuacja Kirma , to remis przyjąłbym z umiarkowanym zadowoleniem . Tak szkoda dwóch punktów . Jednak tak jak pisałem na SB . Wygrywajmy wszystko u siebie , remisujmy wszystko na wyjeździe i jesteśy mistrzem..

za tydzień z Lubinem tylko zwycięstwo!

subiektywne oceny indywidualne:

Pareiko - 7 , małe błędy , ale ogólnie wybronił co miał wybronić i sprawiał wrażenie bardzo pewnego
Lamey - 4 , chyba najsłabszy mecz w bawrach Wisły . Dał się ogrywać Polonistom i zbyt odpuszczał w niektórych sytuacjach
Jaliens - 6 . Kolejny dobry mecz , nie jest piłkarzem nie do przejścia , ale Bunoza moze mu buty czyścic
Chavez - 5 - średni mecz . Pare głupich fauli , bez większych błędów , poza bardzo pechową interwencją przy strzale Bruno.. .
Paljic - 6 - cięzko go porównać do gry Diaza. Próbował wychodzic do przodu i za to należą mu się brawa . W defensywie Diaz jest na pewno lepszy
Sobolewski - 7 , naprawde dobry mecz , grał z tyłu , z przodu , było go naprawde wszędzie pełno . Która to już młodość?
Wilk - 3 , baardzo słabo , zero gry do przodu . To na nim leży największa wina , za straconą bramke
Melikson - 7 - znikał długimi momentami , ale był dzisiaj naprawde ściśle kryty , nawet przez dwóch piłkarzy . Trudno od niego wymagać gry jak z Litexem na codzień . Zmęczenie wychodziło w tym meczu.
Iliev - 5 , znakomita asysta , ale za całokształ tylko 5 . Za mało kręcił obrońcami
Biton - 6 . Niby kolejna bramka , to tylko "6" . Miał za mało sytuacji , ale wygląda o wiele lepiej od Genkova .
Małecki - 5 , zdecydowanie za dużo holowania piłki.. pare pojedynków wygrał , ale zbyt indywidualnie
Nunez - 6 , całkiem dobrze , ale za bardzo wdaje się w drybling , często o włos nie tracąc łatwo piłki
Kirm - ... bez oceny..........

Simao1 06.08.2011 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1142003)
Hehe, i gdzie sa ci co sie ze mnie smiali jak chcialem jeszcze transferow bo Kirm to zenada a lewa obrona jest cienka?

Tutaj. Dajcie mu się rozegrać, ludzie...

Bez Kirma mielibyśmy co najwyżej Ligę Europejską, a nie eliminacje LM. Gość zdobył 9 bramek i kilka asyst.

Modzi żyją? :>

wolfy 06.08.2011 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1141977)
W tym sezonie Wilk i Kirm nie mogą dojść do formy.

Fakt, bo obaj tyle meczów zagrali, że szok. Do tego Kirm po kontuzji, Wilk też - a ma już dwie asysty i bramkę w pucharach.

KRIS22 06.08.2011 20:10

Jak większość z was i ja podsumuje nasz dzisiejszy występ zobaczcie jaka piłka potrafi być dziwna w Łodzi ratujemy jeden punkt w ostatniej akcji meczu grając fatalnie i bez totalnie żadnego zaangażowania a dzisiaj również jeden punkt ale po zupełnie innym meczu. Niektórzy tutaj krytykują Bitona ale miał on na razie w Ekstraklasie 2 (słownie dwie ) akcje i strzelił 2 gole no to wybaczcie cóż więcej chcieć a nie jego winą jest że nie dostaje wiecej piłek.Na meczu z Liteksem już do kolegi mówiłem ze Kirm jest w katastrofalnej formie dziwi sie Maskantowi że go tak foruje do gry on nie potrafi albo sie boi grać jeden na jeden wiec sie pytam jakim on jest skrzydłowym ? Totalnie Żadnym ! I jeszcze słówko o Cezarym Wilku nie zagrał w meczu z Liteksem i nasza gra wyglądała dobrze a nawet bardzo dobrze on sie nadaje głownie do destrukcji a nie konstruowania ataków i te jego głupie straty przy wyprowadzaniu piłki kosztowały nas już sporo. Panie trenerze przypominam że ma pan na ławce lub poza nią takich piłkarzy jak Garguła Irsak Boguski oni tez potrafią grać na pewno nie gorzej niz Kirm i Wilk warto dać im szansę.

Maciuś 06.08.2011 20:16

Kirm powinien odbudowywac sie w ME a nie kaszanic gre w seniorach. Niestety, ilosc srodkowych pomocnikow nie idzie w parze z jakoscią, jesli gra Wilk ktory jest w slabiutkiej formie to w jakiej musza byc Gargula i Jirsak?

kot 06.08.2011 20:23

Kupcie sobie niektórzy nerwosol,melisę albo wychlajcie po pół litra spirytusu - tak dla zdrowia. Można nawet i ekstremalnie - żądać 100% skuteczności w każdym meczu i każdej sekundzie meczu, ale żeby płakać z remisu na trudnym wyjeździe, albo żeby na własnych piłakarzy nawijać od "ciot" czy ""palców" - to trochę nie przystoi kibicom Wisły.
Widać, że potrzebne są jeszcze transfery w tym okienku, bo gramy w pucharach do grudnia przynajmniej i to transfery wyłącznie piłkarzy robiących różnicę na boisku, gdyż przeciętnie solidnych już mamy i oni troszeczkę nie wpisują się w koncepcję zwycięskiej Wisły tak w pucharach, jak i w lidze. Nadużyciem jest uważać, że mamy 2 równorzędne 11. Mam nadzieję, że Valckx to rozumie i nie zważając na medialne zagłaskiwania, dokona jeszcze niezbęnych wzmocnień do walki na 3 frontach oraz zweryfikuje przydatność najbardziej nierokujacych piłkarzy, przynajmniej w tym sezonie.

1q2 06.08.2011 20:27

Całkiem niezły mecz.Nie chcę tu się znęcać nad Kirmem...ale ....a tak nie można
Trudno, niezły mecz - powinniśmy to wygrać ale i mogliśmy przegrać - kto oglądał uważnie to wie czemu gol dla nas nie powinien zostać uznany:>

A tak w ogóle to jestem pod coraz większym wrażeniem Staszka.Nie przekonywały mnie tak na papierze te letnie transfery a tu wszystko na to wskazuje że tanim kosztem pozyskaliśmy solidnych grajków i na dziś każdy sprawia dobre wrażenie.

yogul 06.08.2011 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Simao1 (Post 1142006)
Tutaj. Dajcie mu się rozegrać, ludzie...

Bez Kirma mielibyśmy co najwyżej Ligę Europejską, a nie eliminacje LM. Gość zdobył 9 bramek i kilka asyst.


ile mamy jeszcze punktów stracić w lidze "dając mu się rozegrać" ?? ...

Bramki Kirma w zeszłym sezonie

Zagłębie Lubin 0-3 Wisła Kraków do pustaka
Lechia Gdańsk 0-3 Wisła Kraków po świetnym wycofaniu ładny strzał po ziemi
Wisła Kraków 2-0 Jagiellonia Białystok do pustej
Polonia Bytom 2-2 Wisła Kraków rzut wolny
Wisła Kraków 2-0 Widzew Łódź karny na raty
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Lubin bardzo dobry strzał z 14 metrów
Wisła Kraków 3-1 Ruch Chorzów wykonczenie dobrej wrzutki Patryka z 3 metrów do pustej
Wisła Kraków 5-2 Lechia Gdańsk łądne wykończenie sytuacji sam na sam oraz bardzo ładny strzał z
dystansu

w zeszłym sezonie strzelił 9 bramek na 2308 min na boisku co daje bramkę na 256 min gry.

Nie krytykuje go, ale już mnie denerwuje to ciągłe pisanie ile to on nie strzelił.
Tylko że my nie możemy się zadowalać byle czym skoro aspirujemy do gry w Lidze Mistrzów !

tomasz_19 06.08.2011 20:35

Kirm co się z Tobą dzieje człowieku? ten gość ostatnimi czasy to jakieś nieporozumienie... mogliśmy wygrać a musimy się zadowolić remisem... brawo Biton!!

River 06.08.2011 20:45

Wystawiac laurek nie ma sensu. Napisze tak:

-Wilk sie nie nadaje do pierwszej 11. On wiecej daje druzynie wchodzac z lawki
-Biton poki co wygrywa rywalizacje z Gienkiem bo strzela bramki. Z Widzewem mial jedna okazje, z Polonia tez jedna i strzelil w sumie dwie bramki. Jest bardziej efektywny niz Bulgar. To cieszy.
-Lewa obrona. Wiemy, ze jest tam dno ale z dwojka zlego chyba wole Paljicia bo ten ma przynajmniej szybkosc, choc boiskowa inteligencja nie grzeszy.
-Kirm. Nie bede sie pastwil ale nie dziwota, ze stracil miejsce w 11. Ma taka okazje i jebie w poprzeczke!
-Malecki. Znow bylo dzis holowanie i glowa w dol. I nie mial hamulcow by zbluzgac jednego z naszych:/ Nienawidze tego jego buractwa.

Mecz w naszym wykonaniu lepszy niz przed tygodniem choc wciaz bylo duzo mankamentow. Pierwsza polowa bardzo slaba, druga lepsza, bylo kilka niezlych akcji jednak i tak wg mnie zagralismy duzo poznizej oczekiwan. Ale jest tu wlasnie pozytyw. Mimo takiej gry o maly wlos a bysmy wygrali z "mocarstwowa Polonia". Przy troche lepszej grze wyniki w lidze przyjda. Mam nadzieje, ze z Zaglebiem zwyciestwo po dobrej grze.

Adam.M79 06.08.2011 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 1142020)
ile mamy jeszcze punktów stracić w lidze "dając mu się rozegrać" ?? ...

Bramki Kirma w zeszłym sezonie

Zagłębie Lubin 0-3 Wisła Kraków do pustaka
Lechia Gdańsk 0-3 Wisła Kraków po świetnym wycofaniu ładny strzał po ziemi
Wisła Kraków 2-0 Jagiellonia Białystok do pustej
Polonia Bytom 2-2 Wisła Kraków rzut wolny
Wisła Kraków 2-0 Widzew Łódź karny na raty
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Lubin bardzo dobry strzał z 14 metrów
Wisła Kraków 3-1 Ruch Chorzów wykonczenie dobrej wrzutki Patryka z 3 metrów do pustej
Wisła Kraków 5-2 Lechia Gdańsk łądne wykończenie sytuacji sam na sam oraz bardzo ładny strzał z
dystansu

w zeszłym sezonie strzelił 9 bramek na 2308 min na boisku co daje bramkę na 256 min gry.

Nie krytykuje go, ale już mnie denerwuje to ciągłe pisanie ile to on nie strzelił.
Tylko że my nie możemy się zadowalać byle czym skoro aspirujemy do gry w Lidze Mistrzów !

Żeby trafić do pustej trzeba się znaleźć we właściwym miejscu, więc nie wiem dlaczego te bramki do pustaka tak deprecjonujesz?? Dziś w tym całym nieszczęsnym pudle trzeba zauważyć choć jedna optymistyczną rzecz, jak pisałem, że gra Wisły to szarpanie się indywidualności, to tu akurat tym razem było widać, świetnie rozpisaną i zrealizowaną akcję. Pominę już fakt, ża "zapomniałeś" choćby o bramkach z Lechią u siebie oraz asystach w całym sezonie. Owszem nie jest teraz w formie, owszem nie jest to Messi, ale Messi by do Wisły nie przyszedł, więc zachwycając się świetną grą naszych piłkarzy, nie wieszajcie na nich psów, jak im coś nie wyjdzie... bo w końcu oni grają w Wiśle Kraków a nie Barcelonie czy Manchesterze United. A i wielu lepszym graczom zdarza się czasem nie trafić do "pustaka". Więc wylączcie emocje i pamiętajcie, że to TYLKO POLSKA PRZECIĘTNA LIGA I ADEKWATNI DO TEGO GRACZE.

Fuks 06.08.2011 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 1142020)
ile mamy jeszcze punktów stracić w lidze "dając mu się rozegrać" ?? ...

Bramki Kirma w zeszłym sezonie

Zagłębie Lubin 0-3 Wisła Kraków do pustaka
Lechia Gdańsk 0-3 Wisła Kraków po świetnym wycofaniu ładny strzał po ziemi
Wisła Kraków 2-0 Jagiellonia Białystok do pustej
Polonia Bytom 2-2 Wisła Kraków rzut wolny
Wisła Kraków 2-0 Widzew Łódź karny na raty
Wisła Kraków 3-1 Ruch Chorzów wykonczenie dobrej wrzutki Patryka z 3 metrów do pustej
Wisła Kraków 5-2 Lechia Gdańsk łądne wykończenie sytuacji sam na sam oraz bardzo ładny strzał z
dystansu

w zeszłym sezonie strzelił 9 bramek na 2308 min na boisku co daje bramkę na 256 min gry.

Nie krytykuje go, ale już mnie denerwuje to ciągłe pisanie ile to on nie strzelił.
Tylko że my nie możemy się zadowalać byle czym skoro aspirujemy do gry w Lidze Mistrzów !

co ty bredzisz człowieku. Jakie znaczenie ma czy bramka jest do pustaka czy z 40 metrów?!

Bramka z Zagłębiem na 1:0, w 88 minucie. 3 pkt.
Bramka z Ruchem na 1:0.
Bramka z Widzewem na 2:0, uspokaja mecz.
Bramka z Polonią na 1:1, wyrównujemy.
Bramka z Jagą na 1:0
Bramka z Lechią na 2:0.
Bramka z Zagłębiem na 1:0

To są mało ważne bramki? Jak na skrzydłowego to strzelił ich bardzo duzo, i wiele w waznych momentach, wiec nie probuj wciskac takiego kitu na forum i deprecjonować jego statystyk bo mało ludzi moze pamietac te spotkania. Nie mówiac juz o asystach , jak ta na 1:0 z Cracovią w 94 minucie, z Arką na 1:0 w pierwszym meczu sezonu. Karny z Legią . Pewnie znalazłbym tego wiecej.

Heero 06.08.2011 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1142005)
Przeczuwałem przed meczem że stracimy pierwsi bramke i będziemy gonić wynik . Powinno być 1-2 . Gdyby nie sytuacja Kirma , to remis przyjąłbym z umiarkowanym zadowoleniem . Tak szkoda dwóch punktów . Jednak tak jak pisałem na SB . Wygrywajmy wszystko u siebie , remisujmy wszystko na wyjeździe i jesteśy mistrzem..

60 punktów - moim zdaniem - w tym sezonie nie wystarczy do mistrzostwa...

Simao1 06.08.2011 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 1142020)
ile mamy jeszcze punktów stracić w lidze "dając mu się rozegrać" ?? ...

Dla przypomnienia - nie tylko on zmarnował sytuację, chociaż miał najlepszą ze wszystkich.

Punkty traci cały zespół, nie jednostki.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 1142031)
co ty bredzisz człowieku. Jakie znaczenie ma czy bramka jest do pustaka czy z 40 metrów?!

Bramka z Zagłębiem na 1:0, w 88 minucie. 3 pkt.
Bramka z Ruchem na 1:0.
Bramka z Widzewem na 2:0, uspokaja mecz.
Bramka z Polonią na 1:1, wyrównujemy.
Bramka z Jagą na 1:0
Bramka z Lechią na 2:0.
Bramka z Zagłębiem na 1:0

To są mało ważne bramki? Jak na skrzydłowego to strzelił ich bardzo duzo, i wiele w waznych momentach, wiec nie probuj wciskac takiego kitu na forum i deprecjonować jego statystyk bo mało ludzi moze pamietac te spotkania. Nie mówiac juz o asystach , jak ta na 1:0 z Cracovią w 94 minucie, z Arką na 1:0 w pierwszym meczu sezonu. Karny z Legią . Pewnie znalazłbym tego wiecej.

Amen.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzywy (Post 1142033)
Małecki to beznadziejny przypadek... lepiej będzie dla niego i dla Wisły jak odejdzie w siną dal. To przypadek dewiacji bez dobrych rokowań na przyszłość ma zryty czerep.

Bije hipokryzją na 100 kilometrów...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl