![]() |
Cytat:
Kirm- dzisiaj może nawet pudło roku, szkoda zmarnowanej sytuacji. Do Genkova tutaj pretensji mieć nie można, jak by strzelił to mogło być różnie, tutaj idealnie wyłożył piłkę Kirmowi. Niestety takie rzeczy się zdarzają. |
Cytat:
|
szkoda bo 3 pkt byly na wyciagniecie reki,ale pierwsza polowa wisly fatalna,w drugiej znaczna poprawa,dlaczego wisla niezaleznie z kim gra wychodzi 2 def pomocnikami niech gra nunez z sobolem,bo wilk narazie bez formy,cieszy bramka bitona,mam nadzieje ze bedzie lepiej z zaglebiem musza byc 3 pkt
|
Dla mnie podsumowaniem meczu byla poprzeczka Kirma.
Wlasnie cos takiego pokazuje lekcewazace podejscie niekotych do tego co robia. Poprostu strzal w stylu"Se strzele i se bedzie" |
Krótkie wykonywanie rzutów rożnych - zauważyliście, że gramy tak od początku sezonu i z tego nie wynika nic optymistycznego? A wręcz przeciwnie. W każdym meczu idą 1-2 groźne kontry. Chyba chłopaki coś muszą z tym zrobić. Mam tylko nadzieję, że tym razem trener zauważy ten błąd.
|
Cytat:
|
Pragne zauwazyc zeoprocz tej akcji kirm fatalnie dosrodkowal i z tego wyszla kontra ,ale nie bylo gola dzieki heroicznej postawy sobolewskiego ,nie umial tez odegrac w koncowce maleckiemu,
Maor za duzo znikal w tym meczu |
Z jednej strony remis na wyjeżdzie z pretendentem do tytułu po ciężkim meczu pucharowym nie jest zły.
Z drugiej strony mogliśmy wygrać - wiadomo Mr Poprzeczka. Z trzeciej mogliśmy przegrać, gdyby nie Pareiko, Paljić i Sobolewski. Czy ja mam tylko takie wrażenie, że poprawiła się nieco motoryka ? No może bez cudów, ale na tle poprzednich meczów jest lepiej. W tym sezonie Wilk i Kirm nie mogą dojść do formy. Za to Sobolewski zdecydowanie lepiej. Dziś słabszy mecz Lameya. Biton nie wygrywa żadnych pojedynków główkowych - on nielot jest. |
uwaga, pytanie za 100 punktów
kiedy SKRZYDŁOWY Kirm wyhgrał pojedynek jeden na jeden? kiedy przeprowadził udany drybling i wrzucił dobrą piłke w pole karne? |
Spodziewałem się takiego meczu i wyniku.. Też bardzo się wkurzyłem na Kirma o tą poprzeczke, ale tłumacze sobie to tak że los nam odebrał to co dał w Łoweczu :) Co mieli powiedzieć kibice Litexu jak ich piłkarze w tak ważnym meczu ładowali po słupkach i poprzeczkach ?. Co wolicie 3pkt. z Polonią czy awans do IV rundy el. LM ? :) radze tak sobie to tłumaczyć a napewno mniej będziecie mysleć o tej sytuacji.
|
Bitona po pierwszej połowie bym zmienił ...ale może dobrze że Maskant tego nie zrobił przed bramką ...
Sorki ale to nie jest zmiennik równorzędny Genkowowi a... mimo że, póki co strzelił wszystkie bramki Wisły.... Garguła nie zagrał ... mam wrażenie że ma on mniejszy kredyt zaufania niż Nunez ... Gdyby dostał szanse wykorzystałby ją ale Maskant postawił na Argentyńczyka .. |
Cytat:
|
Cytat:
Niestety fatalne zagranie Wilka w pierwszej połowie (piłkarski kryminał), i poprzeczka Kirma spowodowały że mamy tylko remis. Mimo spotkania w środku tygodnia fizycznie nie odstawaliśmy od Polonii. Cóż taki jest sport, nie ma co rąk załamywać kolejne spotkanie na własnym stadionie musi zakończyć się już zwycięstwem. |
Cytat:
za głowę się złapałem jak do krótkiego rzutu rożnego z naszej prawej strony poszedł Maor a nie np Nunez, wykonali rzut rożny po czym Maor na sile musiał przekładać piłkę na swoją lepszą nogę żeby wrzucić. i mam mieszane uczucia co do Małeckiego przy stałych fragmętach, który raz na jakiś czas wrzuci super ale tyle ile on tego zmarnuje to dramat. Cytat:
|
Cytat:
Gość, który nazywa piłkarza grającego regularnie (po tak dobrym poprzednim sezonie), per "ciota", jest dla trollem. Jak Małecki regularnie marnuje sytuacje, to siedzicie cicho. Każdy ma prawo do pomyłki, jest to wliczone w zawód piłkarza. |
I od następnego meczu Nunez za Wilka.
Wilk z Sobolem to ultra defensywne ustawienie. Ni jeden ni drugi nie zgubi krycia, nie zagra z klepy. Dobrze rozbijają ataki ale akcji nie zawiążą. Nunez dziś ładnie wszedł w grę i pozwolił nam zdominować środek pola. Przy okazji walczy w defensywie, nie boi się grać wślizgiem i bark w bark. |
Cytat:
niestety nikt nie zna odpowiedzi... |
Płaczecie ludzie a nie było źle. W każdym razie dużo lepiej niż w pierszej kolejce, gdzie nasi przestali cały mecz. Na pewno boisko po i w deszczu nie pomagało w grze.
Wierszyk "nikt Wisełki nie pokona gdy w ataku ma Bitona" niezły :) |
Wcale nie uważam, że remis jest złym wynikiem. Nie wolno zapominać o tym, że Polonia ma na prawdę ciekawy skład i aspiracje do pudła. I wcale Wisła nie zagrała jakiejś kichy - Polonia grała mądrze i konsekwentnie.
Takich remisów pewnie będzie jeszcze kilka, jak znam życie z Lechem czy Legią. Mistrzostwo zdobędziemy regularnie wygrywając ze słabszymi drużynami. To jest ważne, żeby nie tracić głupkowato punktów z takim Widzewem, Podbeskidziem czy Zabrzem. |
mam nadzieję, że Wilk długo nie wstanie z ławki, bo jego gra w tym spotkaniu ( z Widzewem też była paranoja ) to istny sabotaż !! Przez niego musimy gonić wynik po raz kolejny
rozczarował mnie Biton, nie nadaję się chyba na wysuniętego napastnika, stety bramka ratuje jego bardzo słabe spotkanie |
Kirmowi za ten mecz należy się przysłowiowy, kolumbijski palec w dupę.
|
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...rot_meczu.html
42 sekunda http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...Kirm_i___.html ja od razu miałem to przed oczami |
Cytat:
|
Cytat:
Niestety, Kirm zaczyna mieć syndrom Jirsaka - gra dobrze (poprzedni sezon) , potem źle (vs Litex w Łoweczu) , tragicznie (vs Widzew), poprawnie (vs Litex rew), i znów źle. Jest strasznie chimeryczny. |
Popatrzmy na spokojnie jak graliśmy z największymi rywalami w zeszłym sezonie: Legła, Amica, Jaga, Polonia remis (tzn 3pkt u nas i 0 u nich), Sląsk na minus (remis u nas i 0 u nich). Mistrzostwo wywalczyliśmy dlatego, iż ogrywaliśmy słabszych, których te wymienione drużyny nie potrafiły. Ale czy naprawdę ktoś sądzi, że tak słaby sezon rywali się powtórzy? Bo ja nie. Jaki wniosek? O mistrzostwo będzie bardzo trudno, trzeba je wyszarpać grając w każdym meczu na maksa a puchary nie sprzyjają. Pytanie czy nasi zawodnicy są przygotowani do walki na maksa co trzy dni a jeżeli nie, to czy naprawdę Wisła ma tak szeroki skład, jak się wielu z nas wydaje. Ilu z nas chciałoby NAPRAWDĘ zobaczyć skład typu Jovanić- Jovanović, Kowalski, Burliga, Paljić- Kirm, Boguski, Jirsak, Wilk, Garguła-Biton? (wymieniłem tych co nie grali w pierwszej 11-tce z Liteksem). Pamietajmy jesteśmy na dziś jednym z kandydatów na mistrza ale nie pewniakiem. Obyśmy na koniec sezonu nie wspominali tego pudła Kirma (gość ma pecha, może brak mu koncentracji bo to nie pierwsza taka setka), jak kiedyś główki Jopa. Tfu, tfu. Inna sprawa, że zgodzę się, iż gra Wisły przypomina za często (zgoda, że nie zawsze) szarpanie się indywidualności a nie grę zespołu Mistrza Polski.
P.S. Inna sprawa, ze dałbym pograć dziś Gargule od początku a Melikson na podmęczonego rywala w drugiej połowie. Ale w odróznieniu od niektórych napalonych głów, wiem że z jakichś powodów Wisła zatrudniła jako trenera Maaskanta i wierzę, że on widzi formę zawodników na treningu a nie tylko na meczu, więc wie co robi. |
Hehe, i gdzie sa ci co sie ze mnie smiali jak chcialem jeszcze transferow bo Kirm to zenada a lewa obrona jest cienka?
|
Przeczuwałem przed meczem że stracimy pierwsi bramke i będziemy gonić wynik . Powinno być 1-2 . Gdyby nie sytuacja Kirma , to remis przyjąłbym z umiarkowanym zadowoleniem . Tak szkoda dwóch punktów . Jednak tak jak pisałem na SB . Wygrywajmy wszystko u siebie , remisujmy wszystko na wyjeździe i jesteśy mistrzem..
za tydzień z Lubinem tylko zwycięstwo! subiektywne oceny indywidualne: Pareiko - 7 , małe błędy , ale ogólnie wybronił co miał wybronić i sprawiał wrażenie bardzo pewnego Lamey - 4 , chyba najsłabszy mecz w bawrach Wisły . Dał się ogrywać Polonistom i zbyt odpuszczał w niektórych sytuacjach Jaliens - 6 . Kolejny dobry mecz , nie jest piłkarzem nie do przejścia , ale Bunoza moze mu buty czyścic Chavez - 5 - średni mecz . Pare głupich fauli , bez większych błędów , poza bardzo pechową interwencją przy strzale Bruno.. . Paljic - 6 - cięzko go porównać do gry Diaza. Próbował wychodzic do przodu i za to należą mu się brawa . W defensywie Diaz jest na pewno lepszy Sobolewski - 7 , naprawde dobry mecz , grał z tyłu , z przodu , było go naprawde wszędzie pełno . Która to już młodość? Wilk - 3 , baardzo słabo , zero gry do przodu . To na nim leży największa wina , za straconą bramke Melikson - 7 - znikał długimi momentami , ale był dzisiaj naprawde ściśle kryty , nawet przez dwóch piłkarzy . Trudno od niego wymagać gry jak z Litexem na codzień . Zmęczenie wychodziło w tym meczu. Iliev - 5 , znakomita asysta , ale za całokształ tylko 5 . Za mało kręcił obrońcami Biton - 6 . Niby kolejna bramka , to tylko "6" . Miał za mało sytuacji , ale wygląda o wiele lepiej od Genkova . Małecki - 5 , zdecydowanie za dużo holowania piłki.. pare pojedynków wygrał , ale zbyt indywidualnie Nunez - 6 , całkiem dobrze , ale za bardzo wdaje się w drybling , często o włos nie tracąc łatwo piłki Kirm - ... bez oceny.......... |
Cytat:
Bez Kirma mielibyśmy co najwyżej Ligę Europejską, a nie eliminacje LM. Gość zdobył 9 bramek i kilka asyst. Modzi żyją? :> |
Cytat:
|
Jak większość z was i ja podsumuje nasz dzisiejszy występ zobaczcie jaka piłka potrafi być dziwna w Łodzi ratujemy jeden punkt w ostatniej akcji meczu grając fatalnie i bez totalnie żadnego zaangażowania a dzisiaj również jeden punkt ale po zupełnie innym meczu. Niektórzy tutaj krytykują Bitona ale miał on na razie w Ekstraklasie 2 (słownie dwie ) akcje i strzelił 2 gole no to wybaczcie cóż więcej chcieć a nie jego winą jest że nie dostaje wiecej piłek.Na meczu z Liteksem już do kolegi mówiłem ze Kirm jest w katastrofalnej formie dziwi sie Maskantowi że go tak foruje do gry on nie potrafi albo sie boi grać jeden na jeden wiec sie pytam jakim on jest skrzydłowym ? Totalnie Żadnym ! I jeszcze słówko o Cezarym Wilku nie zagrał w meczu z Liteksem i nasza gra wyglądała dobrze a nawet bardzo dobrze on sie nadaje głownie do destrukcji a nie konstruowania ataków i te jego głupie straty przy wyprowadzaniu piłki kosztowały nas już sporo. Panie trenerze przypominam że ma pan na ławce lub poza nią takich piłkarzy jak Garguła Irsak Boguski oni tez potrafią grać na pewno nie gorzej niz Kirm i Wilk warto dać im szansę.
|
Kirm powinien odbudowywac sie w ME a nie kaszanic gre w seniorach. Niestety, ilosc srodkowych pomocnikow nie idzie w parze z jakoscią, jesli gra Wilk ktory jest w slabiutkiej formie to w jakiej musza byc Gargula i Jirsak?
|
Kupcie sobie niektórzy nerwosol,melisę albo wychlajcie po pół litra spirytusu - tak dla zdrowia. Można nawet i ekstremalnie - żądać 100% skuteczności w każdym meczu i każdej sekundzie meczu, ale żeby płakać z remisu na trudnym wyjeździe, albo żeby na własnych piłakarzy nawijać od "ciot" czy ""palców" - to trochę nie przystoi kibicom Wisły.
Widać, że potrzebne są jeszcze transfery w tym okienku, bo gramy w pucharach do grudnia przynajmniej i to transfery wyłącznie piłkarzy robiących różnicę na boisku, gdyż przeciętnie solidnych już mamy i oni troszeczkę nie wpisują się w koncepcję zwycięskiej Wisły tak w pucharach, jak i w lidze. Nadużyciem jest uważać, że mamy 2 równorzędne 11. Mam nadzieję, że Valckx to rozumie i nie zważając na medialne zagłaskiwania, dokona jeszcze niezbęnych wzmocnień do walki na 3 frontach oraz zweryfikuje przydatność najbardziej nierokujacych piłkarzy, przynajmniej w tym sezonie. |
Całkiem niezły mecz.Nie chcę tu się znęcać nad Kirmem...ale ....a tak nie można
Trudno, niezły mecz - powinniśmy to wygrać ale i mogliśmy przegrać - kto oglądał uważnie to wie czemu gol dla nas nie powinien zostać uznany:> A tak w ogóle to jestem pod coraz większym wrażeniem Staszka.Nie przekonywały mnie tak na papierze te letnie transfery a tu wszystko na to wskazuje że tanim kosztem pozyskaliśmy solidnych grajków i na dziś każdy sprawia dobre wrażenie. |
Cytat:
ile mamy jeszcze punktów stracić w lidze "dając mu się rozegrać" ?? ... Bramki Kirma w zeszłym sezonie Zagłębie Lubin 0-3 Wisła Kraków do pustaka Lechia Gdańsk 0-3 Wisła Kraków po świetnym wycofaniu ładny strzał po ziemi Wisła Kraków 2-0 Jagiellonia Białystok do pustej Polonia Bytom 2-2 Wisła Kraków rzut wolny Wisła Kraków 2-0 Widzew Łódź karny na raty Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Lubin bardzo dobry strzał z 14 metrów Wisła Kraków 3-1 Ruch Chorzów wykonczenie dobrej wrzutki Patryka z 3 metrów do pustej Wisła Kraków 5-2 Lechia Gdańsk łądne wykończenie sytuacji sam na sam oraz bardzo ładny strzał z dystansu w zeszłym sezonie strzelił 9 bramek na 2308 min na boisku co daje bramkę na 256 min gry. Nie krytykuje go, ale już mnie denerwuje to ciągłe pisanie ile to on nie strzelił. Tylko że my nie możemy się zadowalać byle czym skoro aspirujemy do gry w Lidze Mistrzów ! |
Kirm co się z Tobą dzieje człowieku? ten gość ostatnimi czasy to jakieś nieporozumienie... mogliśmy wygrać a musimy się zadowolić remisem... brawo Biton!!
|
Wystawiac laurek nie ma sensu. Napisze tak:
-Wilk sie nie nadaje do pierwszej 11. On wiecej daje druzynie wchodzac z lawki -Biton poki co wygrywa rywalizacje z Gienkiem bo strzela bramki. Z Widzewem mial jedna okazje, z Polonia tez jedna i strzelil w sumie dwie bramki. Jest bardziej efektywny niz Bulgar. To cieszy. -Lewa obrona. Wiemy, ze jest tam dno ale z dwojka zlego chyba wole Paljicia bo ten ma przynajmniej szybkosc, choc boiskowa inteligencja nie grzeszy. -Kirm. Nie bede sie pastwil ale nie dziwota, ze stracil miejsce w 11. Ma taka okazje i jebie w poprzeczke! -Malecki. Znow bylo dzis holowanie i glowa w dol. I nie mial hamulcow by zbluzgac jednego z naszych:/ Nienawidze tego jego buractwa. Mecz w naszym wykonaniu lepszy niz przed tygodniem choc wciaz bylo duzo mankamentow. Pierwsza polowa bardzo slaba, druga lepsza, bylo kilka niezlych akcji jednak i tak wg mnie zagralismy duzo poznizej oczekiwan. Ale jest tu wlasnie pozytyw. Mimo takiej gry o maly wlos a bysmy wygrali z "mocarstwowa Polonia". Przy troche lepszej grze wyniki w lidze przyjda. Mam nadzieje, ze z Zaglebiem zwyciestwo po dobrej grze. |
Cytat:
|
Cytat:
Bramka z Zagłębiem na 1:0, w 88 minucie. 3 pkt. Bramka z Ruchem na 1:0. Bramka z Widzewem na 2:0, uspokaja mecz. Bramka z Polonią na 1:1, wyrównujemy. Bramka z Jagą na 1:0 Bramka z Lechią na 2:0. Bramka z Zagłębiem na 1:0 To są mało ważne bramki? Jak na skrzydłowego to strzelił ich bardzo duzo, i wiele w waznych momentach, wiec nie probuj wciskac takiego kitu na forum i deprecjonować jego statystyk bo mało ludzi moze pamietac te spotkania. Nie mówiac juz o asystach , jak ta na 1:0 z Cracovią w 94 minucie, z Arką na 1:0 w pierwszym meczu sezonu. Karny z Legią . Pewnie znalazłbym tego wiecej. |
Cytat:
|
Cytat:
Punkty traci cały zespół, nie jednostki. Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl