Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [1 kolejka] Widzew - Wisła 30.07.2011 godz. 18:00 czyli rusza liga !!! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8197)

Semper Fidelis 1985 30.07.2011 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adikos1906 (Post 1136683)
Zrobić dzisiaj to co zrobiła Amica. Rozjechać klubik z Łodzi. Są baaardzo osłabieni, nowy trener itp.

Pokaż mi w ŁKSie piłkarzy o podobnych umiejętnościach co obrońcy Madera, Dudu, Bieniuk pomocnik Panka czy napastnicy Dżalamidze, Grzelczak.
Porównanie Widzewa do ŁKSu jest śmieszne

kacpaw91 30.07.2011 11:16

Ma ktoś informacje kto pojechał do Łodzi?

KOALIK 30.07.2011 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1136848)
Ma ktoś informacje kto pojechał do Łodzi?

Według Przeglądu nie pojechali: Sobolewski, który będzie odpoczywał przed rewanżem oraz Pareiko i Małecki

penia 30.07.2011 11:28

pewnie ,że styl gry Meliksona sprawia że jest często faulowany i w ten sposób zwiększa ryzyko kontuzji,ale w takim razie jeśli przejdziemy Litex to w 4 rundzie będą jeszcze ważniejsze mecze i co wtedy też w lidze ma nie grać? Nie przesadzajmy kontuzje są czymś naturalnym w sporcie i równie dobrze mogą zdarzyć się ma treningu ( zerwane więzadła Boguskiego czy złamana noga Bunozy).Tak jak pisałem we wcześniejszym poście : na ten moment i formę naszej drużyny bez Maora w ofensywie nie istniejemy, i też bym bardzo chciał żeby Garguła świetnie po kierował naszą grą, ba nawet się bardzo ucieszę jeśli tak by się stało, ale osobiście w to wątpię

River 30.07.2011 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo (Post 1136807)
Ja również dałbym odpocząć Meliksonowi i Genkowowi, Biton musi się kiedyś pokazać. Obolały Pareiko też na ławę, Mały też nie zagra, w jego miejsce Kirm.

Ta, wszystkich na lawe a wystawmy ME. I tak wygramy bo jestesmy Wisla nawet jak w 11 bedzie 11 inwalidow.
Naprawde tacy mocni jestesmy, zeby polowe podstawowego skladu oszczedzac na wyjezdzie z niewygodnym zespolem? Na Widzewie zawsze gra sie ciezko wiec trzeba wystawic to co sie ma najlepszego. Oszczedzac to mozna zespol w meczach u siebie kiedy ma sie wciaz atut wlasnego boiska a nie na wyjazdach gdzie zawsze jest ciezko.

Pareiko, Malecki, Sobolweski nie zagraja. To sa trzy wazne postacie w druzynie. A Ty chcesz jeszcze Meliksona i Genkova na lawe sadzac:shock:
Powiem tak. Jovanic za Pareike, Nunez za Sobola, Kirm za Maleckiego. Jesli do przerwy bedziemy prowadzic dwoma bramkami (o co latwo nie bedzie) to mozna zdjac Maora i Gienka i wprowadzic Bitona i np. Gargule.
My sezon mamy zaczac od zwyciestwa a nie od cudowania ze skladem i prowokowania losu do straty punktow. Przypominam, ze za tydzien gramy na Polonii a to jes,t przynajmniej na papierze, mocniejszy zespol od Widzewa. Dlatego dzis musi byc zwyciestwo.

Lukas10 30.07.2011 11:50

Drobna poprawka. Boguś zerwał więzadła krzyżowe w spotkaniu ligowym z legią w starciu z borysiukiem. Co do Maora to fakt jest naszym obecnie najlepszym kreatorem gry i to na nim opiera sie gra w przodzie. Natomiast co do Łukasza nie może sie odnalezc jeszcze po kontuzji. Mysle ze powinno sie mu dac szanse jeszcze napewno w tej rundzie.

Adam.M79 30.07.2011 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1136864)
Ta, wszystkich na lawe a wystawmy ME. I tak wygramy bo jestesmy Wisla nawet jak w 11 bedzie 11 inwalidow.
Naprawde tacy mocni jestesmy, zeby polowe podstawowego skladu oszczedzac na wyjezdzie z niewygodnym zespolem? Na Widzewie zawsze gra sie ciezko wiec trzeba wystawic to co sie ma najlepszego. Oszczedzac to mozna zespol w meczach u siebie kiedy ma sie wciaz atut wlasnego boiska a nie na wyjazdach gdzie zawsze jest ciezko.

Pareiko, Malecki, Sobolweski nie zagraja. To sa trzy wazne postacie w druzynie. A Ty chcesz jeszcze Meliksona i Genkova na lawe sadzac:shock:
Powiem tak. Jovanic za Pareike, Nunez za Sobola, Kirm za Maleckiego. Jesli do przerwy bedziemy prowadzic dwoma bramkami (o co latwo nie bedzie) to mozna zdjac Maora i Gienka i wprowadzic Bitona i np. Gargule.
My sezon mamy zaczac od zwyciestwa a nie od cudowania ze skladem i prowokowania losu do straty punktow. Przypominam, ze za tydzien gramy na Polonii a to jes,t przynajmniej na papierze, mocniejszy zespol od Widzewa. Dlatego dzis musi byc zwyciestwo.

Co do Meliksona można się zastanawiać, gdyż Garguła to jednak nie to. Ale za Genkova Biton powinien grać, gdyz on tu nie przyszedł podobno jako zmiennik Genkova, tylko facet co ma walczyć o 1 11-tkę zamiast Genkova. W końcu Genkov to nie Rooney więc nie przesadzajmy z tym osłabiebiem. W zeszłej rundzie nie było innego napastnika, więc brak był widoczny, teraz ponoć Biton ma być równorzędny, więc przekonajmy sie czy to prawda.

piotrekj66unia 30.07.2011 11:59

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

Jovanovicz tez nie zagra...

kieu 30.07.2011 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukas10 (Post 1136866)
Drobna poprawka. Boguś zerwał więzadła krzyżowe w spotkaniu ligowym z legią w starciu z borysiukiem.

No nie do końca tak było, bo wtedy doznał kontuzji stawu skokowego. Więzadła zerwał w czasie treningu.

Bąbel 30.07.2011 12:04

Szkoda, bo liczyłem, że go zobaczę w jakimś meczu od początku...Bo nie sądzę żeby w pucharach dali mu szanse w całym meczu. Trzeba czekać do września.


Edit: Kolega ma rację, więzadła zerwał na treningu, podczas ostrego wejścia Małeckiego, a Borysiuk chyba mu złamał jakąś kość również ostrym wejściem podczas meczu z Legia.

Salamanca 30.07.2011 14:04

Kurcze szukam wszedzie kadry na spotkanie z Widzewem i jakos zaden serwis nie podal ...

Fifiorek 30.07.2011 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Salamanca (Post 1136965)
Kurcze szukam wszedzie kadry na spotkanie z Widzewem i jakos zaden serwis nie podal ...

Przecież już za godzinkę będzie na oficjalnej tak mniej więcej, zbawi Cię to ?

Salamanca 30.07.2011 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fifiorek (Post 1136972)
Przecież już za godzinkę będzie na oficjalnej tak mniej więcej, zbawi Cię to ?


W moim przypadku kazda minuta jest wazna - ale to skomplikowane :D

palladynTS 30.07.2011 14:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Salamanca (Post 1136990)
W moim przypadku kazda minuta jest wazna - ale to skomplikowane :D

...leżysz na OIOM-ie?:rotfl:

sorki za OT ale nie mogłem sie powstrzymać...

filemon 30.07.2011 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Salamanca (Post 1136990)
W moim przypadku kazda minuta jest wazna - ale to skomplikowane :D

No to masz. Dzisiejszy Przegląd Sportowy:
Kurto, Jovanić
Lamey, Jaliens, Chavez, Paljić, Bunoza, Diaz
Wilk, Jirsak, Kirm, Melikson, Iliev, Garguła, Nunez, Boguski
Genkov, Biton
Pogrubieni wg PS w pierwszym składzie.
Nie ma za co :-)

skeba 30.07.2011 15:03

Sąsiedzi dostali frajersko w pupkę :)

Biton powinien grać w pierwszym. Meliksona zdjąć kolo 60 minuty, niech odpoczywa na mecz z Litexem.

rafaltwsd 30.07.2011 15:18

Ale co wy piszecie o oszczedzaniu naszych zawodnikow? pamietajcie ze oni rozegrali dopiero 3 oficjalene mecze wiec nie maja prawa czuc sie zmeczeni, oczywiscie jesli bedziemy grac jesienia w pucharach to rotacje beda sie pojawialey no ale w tym momencie nie ma co przesadzać:P a Biton jak najbardziej powinien dostac szanse żeby się pokazac:)

kacpaw91 30.07.2011 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafaltwsd (Post 1137042)
Ale co wy piszecie o oszczedzaniu naszych zawodnikow? pamietajcie ze oni rozegrali dopiero 3 oficjalene mecze wiec nie maja prawa czuc sie zmeczeni, oczywiscie jesli bedziemy grac jesienia w pucharach to rotacje beda sie pojawialey no ale w tym momencie nie ma co przesadzać:P a Biton jak najbardziej powinien dostac szanse żeby się pokazac:)

Chodzi o to, aby nie ryzykować czyjejś kontuzji.

mitmichael 30.07.2011 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafaltwsd (Post 1137042)
Ale co wy piszecie o oszczedzaniu naszych zawodnikow? pamietajcie ze oni rozegrali dopiero 3 oficjalene mecze wiec nie maja prawa czuc sie zmeczeni, oczywiscie jesli bedziemy grac jesienia w pucharach to rotacje beda sie pojawialey no ale w tym momencie nie ma co przesadzać:P a Biton jak najbardziej powinien dostac szanse żeby się pokazac:)

Ktos juz raz o tym pisal - tutaj nie chodzi o oszczedzanie zawodnikow tylko o to by sie im przed meczem z Litexem nic nie stało - Melikson musi ale to koniecznie zagrac w europejskich pucharach i oto tutaj sie nam rozchodzi

PotiWisla 30.07.2011 15:22

Skoro Jovanovic nie moze grac w meczach ligowych do wrzesnia to znaczy ze w pucharach też nie mogł. Obawiam sie o to czy UEFA nam nie wlepi walkowera za mecz z Litexem.

sayek89 30.07.2011 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 1137047)
Skoro Jovanovic nie moze grac w meczach ligowych do wrzesnia to znaczy ze w pucharach też nie mogł. Obawiam sie o to czy UEFA nam nie wlepi walkowera za mecz z Litexem.

W lidze nie może, natomiast w pucharach może było na oficjalnej...

Dziś tylko 3 pkt!

mitmichael 30.07.2011 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 1137047)
Skoro Jovanovic nie moze grac w meczach ligowych do wrzesnia to znaczy ze w pucharach też nie mogł. Obawiam sie o to czy UEFA nam nie wlepi walkowera za mecz z Litexem.

Jovanovic zostal zawieszony przed pilkarska federacje Serbii a nie przez UEFE wiec w europucharach na pewno zakaz nieobowiazuje. To tak samo jak Mourinho - za krytykowanie arbitrow po pierwszym meczu połfinalowym Ligi Mistrzow z Barceloną został zawieszony na 3 spotkania a w LaLiga normalnie bedzie mogl dowodzic druzyna z lawki rezerwowych. Ale czemu skoro zostal zawieszony w Serbii nie moze grac w ekstraklasie? - tego nie wiem ale dla mnie to glupota.

PotiWisla 30.07.2011 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1137054)
Jovanovic zostal zawieszony przed pilkarska federacje w Serbii a do nie UEFA nic nie ma.

Czyli idąc tym tropem jego kara powinna obowiazywać tylko na terytorium Serbii. Jeżeli nie może grac w meczach ligowych to w rozgrywkach ktore są rozgrywane pod szyldem UEFA tez nie powinien grać ponieważ , wszystkie federacje europejskie są w niej zrzeszone.

rav 30.07.2011 15:38

Do meczowej dyskusji na żywo zapraszam tutaj: http://www.wislakrakow.com/forum/#shoutbox

Matti88 30.07.2011 16:00

Gdzie w TV lub internecie mozemy zobaczyc ten meczyk?

zibi2000 30.07.2011 16:00

Wiele wskazuje na to, że na jesieni Wisła będzie grała dalej w pucharach, więc będzie konieczna rotacja w składzie. Obowiązkiem zawodników, którzy nie grali w meczach pucharowych jest zagrać tak (jeśli Maaskant wprowadzi ich do składu), aby z Widzewem wygrać. Jeśli nie są w stanie tego zrobić, to puchary mogą się odbić czkawką.

BlurgH 30.07.2011 16:11

Dzisiaj 3pkt, wywalczone spokojnie chociaż niezbyt wysoko. Jak się sprawdzi - idę grać w lotto :>

twardybidon 30.07.2011 16:15

Skład Wisły: Jovanić - Lamey, Chavez, Bunoza, Paljić - Kirm, Wilk, Nunez, Melikson, Iliev - Genkow.

River 30.07.2011 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez twardybidon (Post 1137086)
Skład Wisły: Jovanić - Lamey, Chavez, Bunoza, Paljić - Kirm, Wilk, Nunez, Melikson, Iliev - Genkow.

Bunoza w 11 czyli gramy w 10 na 12:rotfl:

piotrekj66unia 30.07.2011 16:27

mecz w zwyklym C+

rav 30.07.2011 18:56

Widzew Łódź - Wisła Kraków 1:1 (0:0)
1:0 Przemysław Oziębała 75 min
1:1 Dudu Biton 90+3 min

Widzew: Maciej Mielcarz – Łukasz Broź, Sebastian Madera (76 min - Piotr Mroziński), Jarosław Bieniuk, Dudu Paraiba - Adrian Budka, Mindaugas Panka, Bruno Pinheiro, Krzysztof Ostrowski (85 min - Riku Riski), Nika Dzalamidze (65 min - Przemysław Oziębała) - Piotr Grzelczak

Wisła: Milan Jovanić - Michael Lamey, Osman Chavez, Gordan Bunoza, Dragan Paljić - Cezary Wilk (83 min - Rafał Boguski), Maor Melikson (69 min - Łukasz Garguła), Gervasio Nunez - Andraż Kirm, Cwetan Genkow (69 min - Dudu Biton), Ivica Iliev

Sędzia: R. Małek (Zabrze)
Widzów: 7000

Proszę o wstrzemięźliwość w używaniu epitetów w swoich wpisach.

Kamson 30.07.2011 18:57

Na stojąco meczu się nie wygra. Zaczęliśmy atakować 10min przed końcowym gwizdkiem. Słabizna.

Straty piłki Nuneza na poziomie podwórkowym.

cinekw 30.07.2011 18:58

Chodzony mecz w wykonaniu Wisły, co to miało być?

Nunez nic nie grał, a Maaskant zdejmuje Wilka.. Kirm, Iliev i Genkow tak samo.. A o parze Jovanić&Bunoza wole nic nie pisać.

TymonPRO 30.07.2011 18:59

Graliśmy źle ale gol dla Widzewa też padł z wolnego,którego nie powinno być dlatego Masskant miał pretensje do sędziego

Oby na Litex się zmobilizowali w 100% a nie tak jak dziś stojąc

skeba 30.07.2011 18:59

Najgorzej poczyniał sobie Kirm, Genkov i Nunez - w takiej kolejności.
Biton powinien dostać więcej szans, bo Bułgar nie trafił z formą.

murray 30.07.2011 18:59

1. Pasywnie to można dom budować.
2. Fura szczęścia.

Na dodatek:
Oziębały nie powinno być na boisku, to mu krew leciała. A co, Małek dobry materiał na pociski.

kryzek 30.07.2011 19:00

Mecz przechodzony by się nie zmęczyć przed litexem, było widać że liga zeszła teraz na drugi plan i najważniejsze są puchary.

Voin 30.07.2011 19:00

Może lepiej w następnym meczu postawić na Bitona?Genkow dwie setki zmarnował... Szczęście nam na razie sprzyja.
Miało nie być zlekceważenia przeciwnika, ale jednak było. Strasznie dużo strat po podaniach.

Kibic1928 30.07.2011 19:00

Mówcie co chcecie - że wynik najważniejszy itd itd, ale z taka grą wyniki szybko się skończą, na szczęściu bazować nie można. Obrona to jest tragedia, ale to wiedzieliśmy już po meczu z Litexem.

dynek.pl 30.07.2011 19:02

Mila popoludniowa drzemka przerywana dwukrotnie uderzaniami pilki o poprzeczke i golem dla Widzewa.
Tradycyjnie zupełnie niezasłużony wynik dużo lepszy niż gra i to z druzyną, ktora jest jednym z kandydatow do spadku i przegrywala prawie wszystkie sparingi jak leci.
Melikson biega, reszta stoi - nie mamy zadnego pomyslu na gre i do tego obawiam sie, ze jestesmy zle
przygotowani fizycznie.
Niestety fuks sie kiedys skonczy - boje sie, ze w srode.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl