![]() |
Cytat:
Porównanie Widzewa do ŁKSu jest śmieszne |
Ma ktoś informacje kto pojechał do Łodzi?
|
Cytat:
|
pewnie ,że styl gry Meliksona sprawia że jest często faulowany i w ten sposób zwiększa ryzyko kontuzji,ale w takim razie jeśli przejdziemy Litex to w 4 rundzie będą jeszcze ważniejsze mecze i co wtedy też w lidze ma nie grać? Nie przesadzajmy kontuzje są czymś naturalnym w sporcie i równie dobrze mogą zdarzyć się ma treningu ( zerwane więzadła Boguskiego czy złamana noga Bunozy).Tak jak pisałem we wcześniejszym poście : na ten moment i formę naszej drużyny bez Maora w ofensywie nie istniejemy, i też bym bardzo chciał żeby Garguła świetnie po kierował naszą grą, ba nawet się bardzo ucieszę jeśli tak by się stało, ale osobiście w to wątpię
|
Cytat:
Naprawde tacy mocni jestesmy, zeby polowe podstawowego skladu oszczedzac na wyjezdzie z niewygodnym zespolem? Na Widzewie zawsze gra sie ciezko wiec trzeba wystawic to co sie ma najlepszego. Oszczedzac to mozna zespol w meczach u siebie kiedy ma sie wciaz atut wlasnego boiska a nie na wyjazdach gdzie zawsze jest ciezko. Pareiko, Malecki, Sobolweski nie zagraja. To sa trzy wazne postacie w druzynie. A Ty chcesz jeszcze Meliksona i Genkova na lawe sadzac:shock: Powiem tak. Jovanic za Pareike, Nunez za Sobola, Kirm za Maleckiego. Jesli do przerwy bedziemy prowadzic dwoma bramkami (o co latwo nie bedzie) to mozna zdjac Maora i Gienka i wprowadzic Bitona i np. Gargule. My sezon mamy zaczac od zwyciestwa a nie od cudowania ze skladem i prowokowania losu do straty punktow. Przypominam, ze za tydzien gramy na Polonii a to jes,t przynajmniej na papierze, mocniejszy zespol od Widzewa. Dlatego dzis musi byc zwyciestwo. |
Drobna poprawka. Boguś zerwał więzadła krzyżowe w spotkaniu ligowym z legią w starciu z borysiukiem. Co do Maora to fakt jest naszym obecnie najlepszym kreatorem gry i to na nim opiera sie gra w przodzie. Natomiast co do Łukasza nie może sie odnalezc jeszcze po kontuzji. Mysle ze powinno sie mu dac szanse jeszcze napewno w tej rundzie.
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Szkoda, bo liczyłem, że go zobaczę w jakimś meczu od początku...Bo nie sądzę żeby w pucharach dali mu szanse w całym meczu. Trzeba czekać do września.
Edit: Kolega ma rację, więzadła zerwał na treningu, podczas ostrego wejścia Małeckiego, a Borysiuk chyba mu złamał jakąś kość również ostrym wejściem podczas meczu z Legia. |
Kurcze szukam wszedzie kadry na spotkanie z Widzewem i jakos zaden serwis nie podal ...
|
Cytat:
|
Cytat:
W moim przypadku kazda minuta jest wazna - ale to skomplikowane :D |
Cytat:
sorki za OT ale nie mogłem sie powstrzymać... |
Cytat:
Kurto, Jovanić Lamey, Jaliens, Chavez, Paljić, Bunoza, Diaz Wilk, Jirsak, Kirm, Melikson, Iliev, Garguła, Nunez, Boguski Genkov, Biton Pogrubieni wg PS w pierwszym składzie. Nie ma za co :-) |
Sąsiedzi dostali frajersko w pupkę :)
Biton powinien grać w pierwszym. Meliksona zdjąć kolo 60 minuty, niech odpoczywa na mecz z Litexem. |
Ale co wy piszecie o oszczedzaniu naszych zawodnikow? pamietajcie ze oni rozegrali dopiero 3 oficjalene mecze wiec nie maja prawa czuc sie zmeczeni, oczywiscie jesli bedziemy grac jesienia w pucharach to rotacje beda sie pojawialey no ale w tym momencie nie ma co przesadzać:P a Biton jak najbardziej powinien dostac szanse żeby się pokazac:)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Skoro Jovanovic nie moze grac w meczach ligowych do wrzesnia to znaczy ze w pucharach też nie mogł. Obawiam sie o to czy UEFA nam nie wlepi walkowera za mecz z Litexem.
|
Cytat:
Dziś tylko 3 pkt! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Do meczowej dyskusji na żywo zapraszam tutaj: http://www.wislakrakow.com/forum/#shoutbox
|
Gdzie w TV lub internecie mozemy zobaczyc ten meczyk?
|
Wiele wskazuje na to, że na jesieni Wisła będzie grała dalej w pucharach, więc będzie konieczna rotacja w składzie. Obowiązkiem zawodników, którzy nie grali w meczach pucharowych jest zagrać tak (jeśli Maaskant wprowadzi ich do składu), aby z Widzewem wygrać. Jeśli nie są w stanie tego zrobić, to puchary mogą się odbić czkawką.
|
Dzisiaj 3pkt, wywalczone spokojnie chociaż niezbyt wysoko. Jak się sprawdzi - idę grać w lotto :>
|
Skład Wisły: Jovanić - Lamey, Chavez, Bunoza, Paljić - Kirm, Wilk, Nunez, Melikson, Iliev - Genkow.
|
Cytat:
|
mecz w zwyklym C+
|
Widzew Łódź - Wisła Kraków 1:1 (0:0)
1:0 Przemysław Oziębała 75 min 1:1 Dudu Biton 90+3 min Widzew: Maciej Mielcarz – Łukasz Broź, Sebastian Madera (76 min - Piotr Mroziński), Jarosław Bieniuk, Dudu Paraiba - Adrian Budka, Mindaugas Panka, Bruno Pinheiro, Krzysztof Ostrowski (85 min - Riku Riski), Nika Dzalamidze (65 min - Przemysław Oziębała) - Piotr Grzelczak Wisła: Milan Jovanić - Michael Lamey, Osman Chavez, Gordan Bunoza, Dragan Paljić - Cezary Wilk (83 min - Rafał Boguski), Maor Melikson (69 min - Łukasz Garguła), Gervasio Nunez - Andraż Kirm, Cwetan Genkow (69 min - Dudu Biton), Ivica Iliev Sędzia: R. Małek (Zabrze) Widzów: 7000 Proszę o wstrzemięźliwość w używaniu epitetów w swoich wpisach. |
Na stojąco meczu się nie wygra. Zaczęliśmy atakować 10min przed końcowym gwizdkiem. Słabizna.
Straty piłki Nuneza na poziomie podwórkowym. |
Chodzony mecz w wykonaniu Wisły, co to miało być?
Nunez nic nie grał, a Maaskant zdejmuje Wilka.. Kirm, Iliev i Genkow tak samo.. A o parze Jovanić&Bunoza wole nic nie pisać. |
Graliśmy źle ale gol dla Widzewa też padł z wolnego,którego nie powinno być dlatego Masskant miał pretensje do sędziego
Oby na Litex się zmobilizowali w 100% a nie tak jak dziś stojąc |
Najgorzej poczyniał sobie Kirm, Genkov i Nunez - w takiej kolejności.
Biton powinien dostać więcej szans, bo Bułgar nie trafił z formą. |
1. Pasywnie to można dom budować.
2. Fura szczęścia. Na dodatek: Oziębały nie powinno być na boisku, to mu krew leciała. A co, Małek dobry materiał na pociski. |
Mecz przechodzony by się nie zmęczyć przed litexem, było widać że liga zeszła teraz na drugi plan i najważniejsze są puchary.
|
Może lepiej w następnym meczu postawić na Bitona?Genkow dwie setki zmarnował... Szczęście nam na razie sprzyja.
Miało nie być zlekceważenia przeciwnika, ale jednak było. Strasznie dużo strat po podaniach. |
Mówcie co chcecie - że wynik najważniejszy itd itd, ale z taka grą wyniki szybko się skończą, na szczęściu bazować nie można. Obrona to jest tragedia, ale to wiedzieliśmy już po meczu z Litexem.
|
Mila popoludniowa drzemka przerywana dwukrotnie uderzaniami pilki o poprzeczke i golem dla Widzewa.
Tradycyjnie zupełnie niezasłużony wynik dużo lepszy niż gra i to z druzyną, ktora jest jednym z kandydatow do spadku i przegrywala prawie wszystkie sparingi jak leci. Melikson biega, reszta stoi - nie mamy zadnego pomyslu na gre i do tego obawiam sie, ze jestesmy zle przygotowani fizycznie. Niestety fuks sie kiedys skonczy - boje sie, ze w srode. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl