Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Copa America 2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8180)

Wizard 24.07.2011 22:05

Brawa dla Urugwaju, potrafią połączyć finezyjną grę (głównie dzięki Forlanowi i Suarezowi - przekozaki) z solidnością taktyczną w defensywie. W połączeniu z walecznością - powstała znakomita drużyna. Gratki, aż przyjemnie się patrzy na ich grę.

Teqcontroller 24.07.2011 22:21

Byłem za nimi od początku turnieju , Paragwaj i tak daleko zaszedł , jeszcze na takim farcie że głowa mała.

Urugwaj !

PS: Maxi Rodrigez czy jak mu tam jest , przecież on chyba z drużyną Liverpoolu jest :D

flamengista 24.07.2011 22:53

Piękny mecz Urugwaju, wygrali w 100% zasłużenie. Mogli wygrać więcej niż 3-0. Wygrała faktycznie najlepsza drużyna w tym turnieju, grająca ładny dla oka, ale i zdyscyplinowany futbol.

Dziwię się, że do sędziowania został wyznaczony Brazylijczyk. Żeby uniknąć narzekań Paragwajczyków, na wszelki wypadek, wolał się nie wychylać. W efekcie zamiast dać karnego i wyrzucić obrońcę, puścił grę. Dobrze, że ten błąd nie wypaczył wyniku.

Fiti 24.07.2011 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1132785)
Byłem za nimi od początku turnieju , Paragwaj i tak daleko zaszedł , jeszcze na takim farcie że głowa mała.

Urugwaj !

PS: Maxi Rodrigez czy jak mu tam jest , przecież on chyba z drużyną Liverpoolu jest :D

Bo tam był MAXI PAREIRA! Nie Rogriguez, Ci komentatorzy są niedoinformowani. Tak samo z ostatnią bramką "świetne podanie Gurana..."

E: _ukoL już to powiedział nie zauważyłem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl