![]() |
Brawa dla Urugwaju, potrafią połączyć finezyjną grę (głównie dzięki Forlanowi i Suarezowi - przekozaki) z solidnością taktyczną w defensywie. W połączeniu z walecznością - powstała znakomita drużyna. Gratki, aż przyjemnie się patrzy na ich grę.
|
Byłem za nimi od początku turnieju , Paragwaj i tak daleko zaszedł , jeszcze na takim farcie że głowa mała.
Urugwaj ! PS: Maxi Rodrigez czy jak mu tam jest , przecież on chyba z drużyną Liverpoolu jest :D |
Piękny mecz Urugwaju, wygrali w 100% zasłużenie. Mogli wygrać więcej niż 3-0. Wygrała faktycznie najlepsza drużyna w tym turnieju, grająca ładny dla oka, ale i zdyscyplinowany futbol.
Dziwię się, że do sędziowania został wyznaczony Brazylijczyk. Żeby uniknąć narzekań Paragwajczyków, na wszelki wypadek, wolał się nie wychylać. W efekcie zamiast dać karnego i wyrzucić obrońcę, puścił grę. Dobrze, że ten błąd nie wypaczył wyniku. |
Cytat:
E: _ukoL już to powiedział nie zauważyłem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl