Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2011/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8171)

tofik 07.03.2012 22:32

Teraz każdy mądry, a wtedy niestety była totalna stypa i rwanie szat, że takie ogóry nas ograły. Źle to wpłynęło na klub.

mr_kwolf 07.03.2012 22:46

Najbardziej mnie śmieszy znawca z orange sport, który swego czasu wyśmiewał stwierdzenie Kosowskiego że APOEL walczyłby w naszej lidze o mistrzostwo kwitując to stwierdzeniem, że "Kamilku, ja wiem że głupio tak przyznać się że się dorabiało na emeryture ale bez przesady, nie wygłupiajmy się".

PS. Ten cytat to tak z głowy pisany.

!!IRIVER!! 07.03.2012 23:03

Lyon ciśnie, mam jednak nadzieję, że Cypryjczycy wbiją gola na 2:0, albo wygrają po karnych :)

Ivory1906 07.03.2012 23:04

APOEL po 110 min gry wyglada tak jak Wisla po 30 min :D Chcialbym by APOEL awansowal...moze nie ktore osoby by sie otrzasnely z kim odpadlismy...z " ogorkami " :)

Pablo84 07.03.2012 23:10

Teraz też tak można powiedzieć.Haha

!!IRIVER!! 07.03.2012 23:13

No to karne. :D Będzie fajnie :)

Edit: Fuck yea! :)

DeadOrAlive 07.03.2012 23:24

Ale niespodzienka :)

KrajanTSW 07.03.2012 23:25

No i Apoel w ćwierćfinale :D

michu-k 07.03.2012 23:25

Wielki APOEL.

Pamiętam jakie było lanie po nogach po losowaniu że jebniemy ich w dziesięciu.

Jean_Paulista 07.03.2012 23:26

piękna sprawa! APOEL! :D

szczepek19 07.03.2012 23:27

niesamowici :)

Pablo84 07.03.2012 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1228165)
Wielki APOEL.

Pamiętam jakie było lanie po nogach po losowaniu że jebniemy ich w dziesięciu.

Wystarczy dać stronę wstecz

lazy 07.03.2012 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1228168)
Wystarczy dać stronę wstecz

Hahahaha :D

Wypadałoby jeszcze znaleźć reakcje forumowiczów po losowaniu...

Wszyscy jesteśmy "ekspertami" ;)

Speedy 07.03.2012 23:46

W APOEL'u zagrało dziś dwóch cypryjczyków. Ciekawe czy płaczą tam za swoimi rodakami..

Lysy 08.03.2012 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 1228172)
W APOEL'u zagrało dziś dwóch cypryjczyków. Ciekawe czy płaczą tam za swoimi rodakami..

Cypr ma 794.000 tys. mieszkańców, niewiele więcej niż miasto Kraków (to tak dla odświeżenia wiadomości z gimnazjum do którego pewnie jeszcze uczęszczasz) . Może tak złożysz drużynę z samych Krakusów? Poza tym oni mają Manduce, Ailtona i mnóstwo piłkarzy, o których możemy pomarzyć :)



W zespole Barcelony, która rozstrzelała Leverkusen wybiegło 7 Hiszpanów.

pysio 08.03.2012 01:54

Hiszpania ma 47 mln mieszkańców, czyli o prawie 10 mln więcej i akurat z tego 10 mln spora część gra w piłkę i są to zdolni piłkarze, u nas brakuje tych 10 mln z których byłoby można wyszukiwać zdolnych i młodych piłkarzy.

Manson33 08.03.2012 02:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1228196)
u nas brakuje tych 10 mln

To do roboty, babkę za kuciapkę, a nie bazgrolić mi tu po ekranie !

PS No chyba, że czegoś nie wiem...

rafkur 08.03.2012 07:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1228185)
Cypr ma 794.000 tys. mieszkańców, niewiele więcej niż miasto Kraków (to tak dla odświeżenia wiadomości z gimnazjum do którego pewnie jeszcze uczęszczasz) . Może tak złożysz drużynę z samych Krakusów? Poza tym oni mają Manduce, Ailtona i mnóstwo piłkarzy, o których możemy pomarzyć :)



W zespole Barcelony, która rozstrzelała Leverkusen wybiegło 7 Hiszpanów.

Punktujesz kolegę za gimnazjum a sam opierasz się na danych chyba z 1976.
Aktualnie od chyba dwóch lat Kraków ma około 1 mln.
A co do tematu to bardzo się cieszę, że Apoel idzie dalej. Nawet nie dlatego, że nas odprawili i można się dowartościować ale dlatego, że już rzygam tymi samymi nazwiskami co rundę.

szorstki 08.03.2012 09:05

Teraz będziemy mieć kolejny punkt do pechowej wyliczanki dlaczego Wisła nie grała w LM. Bo na drodze to zawsze stawał Real, Barcelona albo Apoel. Ci ostatni są najgorsi bo wcześniej udawali ogórków.

sawko 08.03.2012 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1228207)
Punktujesz kolegę za gimnazjum a sam opierasz się na danych chyba z 1976.
Aktualnie od chyba dwóch lat Kraków ma około 1 mln.
A co do tematu to bardzo się cieszę, że Apoel idzie dalej. Nawet nie dlatego, że nas odprawili i można się dowartościować ale dlatego, że już rzygam tymi samymi nazwiskami co rundę.

A nie chciało by Ci sie najpierw sprawdzic ile ma mieszkanców nasze miasto? bo jak bedziemy sobie dodawac sami z głowy to niektórym zaraz wyjdzie ze mamy wiecej niz stolica.
Kraków ma około 758.000 mieszkanców - aglomeracja Krakowska około 1.2 mln i tyle na ten temat

lazy 08.03.2012 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1228207)
Punktujesz kolegę za gimnazjum a sam opierasz się na danych chyba z 1976.
Aktualnie od chyba dwóch lat Kraków ma około 1 mln.
A co do tematu to bardzo się cieszę, że Apoel idzie dalej. Nawet nie dlatego, że nas odprawili i można się dowartościować ale dlatego, że już rzygam tymi samymi nazwiskami co rundę.

Ciekawe skąd masz takie dane?
W zeszłym roku Kraków miał 755 tys. mieszkańców.

Sorry za offtop

Pablo84 08.03.2012 10:53

Kraków ma ponad 1 mln ale ze studentami oraz ludnością naplywowa, która nie jest tu zameldowana.Tyle, że są to szacunki.Zameldowanych jest tyle ile podaje sawko

Arked 08.03.2012 11:45

To prawda licząc migracje sezonowe i wahadłowe Kraków w ciągu dnia ma realnie ponad 1 mln mieszkańców.

Ogryzek 08.03.2012 11:55

Ale aglomeracja ma już około 1,4 mln ludzi.

Wielu krakusów wyprowadza się z Krakowa do ościennych gmin "wiejskich". Stąd liczba mieszkańców stałych Krakowa stoi w miejscu od lat (około 750 tysięcy) a aglomeracja się powiększa.

No wiadomo - z 250 tysięcy studentów będzie w samym Krakowie.

vote-for-mikey 08.03.2012 12:03

Idę postawić na CSKA i Bazyleę. Na wszelki wypadek ;)

Ma_niek 08.03.2012 12:51

Wczoraj jak oglądałem jak cieszą sie piłkarze Apoelu tu sie aż smutno zrobiło. Budowani niewiele większym kosztem od nas ale cierpliwie doszli tak daleko i spełniają marzenia swoje i kibiców. Chciałbym doczekać kiedyś takiego dnia u nas.

LuKaS TSW 08.03.2012 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1154916)
:shock: A z którym z zespołów oni myślisz mają szanse? Nawet w LE nie będą.

spodobało mi się to, jak przeglądałem poprzednie strony tematu.

!!IRIVER!! 08.03.2012 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1228264)
Idę postawić na CSKA i Bazyleę. Na wszelki wypadek ;)

Nie, nie, to sobie raczej odpuść. :) Real to nie Lyon by wypuścić awans, mając mecz na Santiago Bernabeu. :)

Ale... Bazylea i Marsylia... Sam się chyba skuszę.


Nie macie większych problemów niż rozważanie nad statystykami demograficznymi?

sessegnon 08.03.2012 19:36

Wierzę w Bazyleę.Dali radę na Old Trafford, to czemu mieli by nie dać i na Allianz Arenie :)

A co do Marsylii i Interu to ciężko wyrokować.Obie drużyny grają ostatnio dramatycznie, więc wynik może być w obie strony.

michael 08.03.2012 19:38

Stawić na CSKA? Dobre żarty ;]
3,4-0 dla Realu na spokoju w rewanżu.
Na Basel i Marsylię też bym nie stawiał, Bayern u siebie zmiecie szwajcarów, a Inter jak to Inter w rewanżu zawsze wyszarpie awans jak w zeszłym roku Bayernowi ;]

Blaszczu16 15.03.2012 12:36

Dwumecz Chelsea-Napoli miał bliźniaczo podobny przebieg do eliminacji Ligii Mistrzów z sezonu 2005/2006 kiedy to w równie dramatycznych okolicznościach Biała Gwiazda odpadła po dogrywce w Atenach z Panathinaikosem.

Tak samo jak 7 lat temu tak i teraz wynik dwumeczu brzmiał 5-4 dla drużyny wyżej notowanej i grającej rewanż w u siebie. Wszyscy pamiętamy pierwszy mecz w Krakowie, gdzie pierwszą bramkę szybko strzelił Olisadebe, tak jak w pierwszym spotkaniu Napoli straciło gola z The Blues. Potem, po fenomenalnej walce i zaangażowaniu Wisła jak i zespół z Włoch zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i oba kluby wygrały u siebie 3-1. Rewanż na wyjeździe, Wisła jak i Napoli zaczęły świetnie od groźnych ataków. Zarówno 7 lat temu Marek Zieńczuk miał swoje sytuacje, tak i wczoraj świetną okazję na strzelenie gola miał Cavanii. Z upływem minut gospodarze tamtego jak i wczorajszego meczu coraz bardziej przejmowali inicjatywę i strzelili szybko 2 gole, które premiowały ich do awansu. Wisła jak i Napoli obudziły się z zadanych "ciosów" i odpowiedziały golami na 2-1. Niestety oba zespoły straciły trzeciego gola co doprowadziło do dogrywki. W niej gospodarze dobili zarówno Wisłę jak i Napoli.

Jedyną różnicą było to, że Wisła grała w 10 od 80- którejś minuty.

SZYMEK_TSW 15.03.2012 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1230808)

Jedyną różnicą było to, że Wisła grała w 10 od 80- którejś minuty.

Druga różnica to gol Marka Penksy

_ukoL 15.03.2012 13:39

Faktycznie Bazylea dała radę na Allianz Arena. :lol:

Pablo84 15.03.2012 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 1230815)
Druga różnica to gol Marka Penksy

Dodajmy, strzelony prawidlowo :]

http://www.youtube.com/watch?v=lYjBDYkR648

DeadOrAlive 15.03.2012 21:07

a czy to nie było tak, że bramkarz wprowadził po tym przewinieniu piłkę do gry ręką ?

Pablo84 15.03.2012 21:11

Po tym "przewinieniu" (jakimś tam, do tej pory nie wiem jakim) bramkarz powinien wykopać a nie wyrzucić ręką, no ale cóż .... .Jak to niektórzy mówią- "życie"

kozimtsw 15.03.2012 21:24

Nawet mi tego nie przypominajcie !!!:( jakim cudem sędzia tego nie uznał?!?! nie było żądnego przewinienia ze strony Wisełki, a jednak nie uznał - złodzieje !!!! Piłka do gry została wprowadzona prawidłowo - bramkarz tym lekkim wyrzutem nie wznowił gry, po prostu podał piłkę do obrońcy, który wykonał rzut wolny - tu jest wszystko prawidłowo. Ale co tam sędzia odgwizdał to ja nie mam pojęcia. Zawsze popadam w doła, kiedy oglądam tą bramkę... i właśnie tak się stało...

lorddavy 15.03.2012 21:27

Angielska ....a Mike Riley do dziś pamiętam tego drukarza. Nieźle mu musieli s....iele posmarować.

martin_6 15.03.2012 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1230966)
Po tym "przewinieniu" (jakimś tam, do tej pory nie wiem jakim) bramkarz powinien wykopać a nie wyrzucić ręką, no ale cóż .... .Jak to niektórzy mówią- "życie"

Właściwie to po tym "przewinieniu" Panathinaikos powinien zacząć grę od środka...

mitmichael 16.03.2012 16:16

http://img.interia.pl/sport/nimg/5/d...gi_5689245.jpg

No to stawiam spokojnie na Finał Real - Barcelona. APOEL zaszedł daleko i na tym sie skonczy. Lyon rozumiem ale Real to za wysokie progi chociaz na Cyprze moze byc niespodzianka


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl