![]() |
5zł ode mnie(przelew), z chęcią obejrzę sparing i świetna inicjatywa.
|
5 pln odemnie
|
Zaznaczyłem 5zł, ale oczywiście jestem w stanie zapłacić więcej...
|
Dam 5 PLN za to
|
5 PLN prosze bardzo
|
Ja też się dorzucę:)
|
Ode mnie też możecie liczyć na wpłatę (5PLN)
|
Ja jestem zainteresowany. Mogę zapłacic do 5 zl.
|
Rzadko się tutaj wypowiadam, ale 5zł przelewem ode mnie macie.
Tylko kiedy i gdzie:-D |
Po co pisac "ja dam 1", "ja dam 5", skoro jest ankieta ?
|
Jestem w stanie wpłacić więcej niż 5 jeśli będzie trzeba :)
|
Pewnie, że zapłacę piątaka, nie ma problemu. Ale najlepiej by było gdyby każdy kto zapłaci dostawał swój dostęp, przez to transmisja będzie gładsza bo nie będzie zbędnych obciążeń sieciowych
|
Oczywiście też dorzucam 5 zł.
Małe podsumowanie głosów z ankiety: 1 zł * 68 = 68 zł 2 zł * 50 = 100 zł 3 zł * 25 = 75 zł 5 zł * 191 = 955 zł W sumie 1198 zł, oczywiście to są tylko i wyłącznie wyliczenia z ankiety, bo póki co jeszcze nikt nic w rzeczywistości nie wpłacił. |
5 zł ..........
|
Cytat:
|
Oczywiście, że byłbym chętny wpłacić.
|
Cytat:
Istnieje 5 procent szans, że uda się wyrobić na środowy mecz z Oberhausen. Zależy to od wielu czynników, przede wszystkim od pomocy ze strony klubu gospodarzy, czyli od zapewnienia przez nich kilku spraw. W tym momencie nie mam nawet potwierdzenia w którym miejscu gramy i jakie są warunki (ośrodek treningowy czy stadion...) Jeżeli do poniedziałku otrzymamy pozytywną deklarację i jednocześnie uda się nam zorganizować (wolne w pracy itp...) to jedziemy. Jeśli się uda, to ta relacja będzie ogólno-dostępna a wpłaty dobrowolne. Zobaczymy ile osób wpłaci. Jeśli wpływy przekroczą koszty (rozliczymy się publicznie tu na forum, co do złotówki), to przeznaczymy je na organizację transmisji z dwóch sparingów w Tallinie * Te natomiast na pewno będą droższe niż w Oberhausen (troszkę większa odległość + ekipa musi tam zostać na kilka dni pomiędzy meczami). * - gdyby z jakichś przyczyn (np. prawa do transmisji, pamiętajmy, że to jest jakiś turniej) transmisje z Tallina nie wypaliły, to nadpłatę przeznaczymy na inny cel; jaki - o tym zdecydujemy razem, na forum. Dużo tych "jeśli". W każdym razie póki co na transmisję z Oberhausen się nie nastawiajcie :) |
Ode mnie także 5 zł.
|
Cytat:
|
Cytat:
P.S. Jest tu jakiś księgowy? :) Nie musimy zakładać kasy fiskalnej................? :) |
Spoko rav,
nie ma mowy jeszcze o kasie fiskalnej - obowiązek zainstalowania jest po przekroczeniu progu sprzedaży w wysokości 40 tys. zł na rzecz osób fizycznych nie prowadzących pozarolniczej działalności gospodarczej. A przede wszystkim obowiązek ewidencjonowania obrotów na kasie fiskalnej nie dotyczy sprzedaży towarów i usług rozliczanych w systemie płatności bezgotówkowych (za pośrednictwem poczty lub rachunku bankowego |
Tu się wypowiada tylko garstka kibiców. A ilu tan naprawdę chce oglądać sparingi najlepiej wie portal malopolska.tv, której zawsze pod ogromnym naporem chętnych padają serwery.
Już nie mówię ile to forum padów zaliczyło ;) najlepiej coś takiego jak ten player gdzie w niskiej jakości jest za darmo, a za wyższą trzeba zapłacić. Gdyby dało się coś takiego zorganizować to myślę, że zainteresowanie byłoby bardzo duże. http://i52.tinypic.com/20ixk5l.png Tylko u nas jakość SD musiałaby być bardzo niska, a HD tylko przyzwoita ;) Cytat:
|
Oczywiście jestem za i 5 też ....
|
5zł i oglądam
|
dajcie namiary na przelewy czy paypal i kasa poplynie.
|
A ja szczerze wolałbym przeznaczyć te5 zł na długi TS Wisła, niż żeby jednorazowo pooglądać sparing.
|
Dlaczego nie skorzystacie z youtube livestream? Podobno niedawno wprowadzili taką usługę za darmo ale chyba tylko dla tych co mają konta partnerskie. Nie mówie, że teraz się z tym wyrobicie ale można o tym pomyśleć na przyszłość w kontekście nie tylko sparingów ale konferencji prasowych itd.
- póki co, 5zł z mojej strony ;p |
Cytat:
|
samsung_08 dostarczenie relacji z jakiegoś serwera do Was jest jednym z mniejszych problemów. Są darmowe usługi, my z powodzeniem korzystamy z Ustreama.
Inaczej, jeśli trzeba by wprowadzać płatny dostęp, wtedy trzeba ograniczyć go niepłacącym, a wówczas Ustream, Livestream czy YouTube odpada. Najtrudniejsze i najkosztowniejsze zadania, to: - dostać się na miejsce, - rozłożyć, podłączyć i zabezpieczyć sprzęt, - przesłać sygnał ze "stadionu", który czasami sąsiaduje z pastwiskiem na wsi ;) do serwera (Ustream) Często to ostatnie jest największym kłopotem. Wielokrotnie spotkaliśmy się z sytuacją, gdzie w hotelu, w którym stacjonowali piłkarze (4 i 5 *) łącze internetowe było za słabe, by wysłać stabilny sygnał live. Podkreślam, w hotelu, a nie na boisku. I to w krajach podobno cywilizowanych, jak Hiszpania czy Austria. |
Ode mnie 5-teczka bankowo..
|
Wolę zeby ktoś pojechał i kamerami nakręcił mecz a później udostępnił w dobrej jakości. Lepsze to, niż taka sytuacja, że płace nie wiem za co, może za dobry stream, a może za badziewne 300kb, albo nie obejrzę nic.
|
A może być badziewny stream i później cały mecz w dobrej jakości..? :)
|
No racja, najtrudniejsze jest zawsze znalezienie odpowiedniego łącza na miejscu, który ma wystarczająco duży upload. Nie jest to niemożliwe ale wiąże się to z dużymi kosztami. Nie wiem czy nie lepiej by kupić u dużego operatora międzynarodowego (Tmobile, Orange) bezprzewodowego internetu w dużym uploadem (tak na moje oko 10 Mbps). Problemem są wioski, gdzie ten zasięg będzie zawsze słaby. Mimo wszystko powodzenia
@tofik: mecz na żywo to zawsze na żywo i żadna zajebista relacja tego nie zastąpi |
Może jakiś porządny mobilny modem 3G/4G do tego jakaś porządna zewnętrzna antena i pakiet internetowy od T-Mobile, chyba teraz mają jedną cenę dla całej Europy?
http://i55.tinypic.com/2z9aa8g_th.png http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/internet/telefon Abonament bez limitów to jest widzę 55zł więc 660zł rocznie. |
Cytat:
|
Czy oni oczekują że przez te mecze ja polece do Polsatu kupie dekoder podpisze umowe na 3 lata tylko po to by sabie akurat ten mecz oglądnąć?
|
Szkoda ze sparingi nie sa w Niemczech w Bayernie grane lub w Austri to bym zrobil transmisje calkiem za darmo.
No niestety sparingow tutaj nie graja. |
popatrzcie na satelitarne łącza internetowe.
np. http://www.tooway.pl/ http://www.dostawcy-internetu.pl/astra2connect-cennik http://www.dostawcy-internetu.pl/Int...przez-satelite troszke droższe, ale można wybrać opcje przesyłu. ponadto zasięg na całą Europę. całkowice mobilne. wystarczy troche prądu. mam nadzieje że pomoglem :) |
Cytat:
http://www.t-mobile.pl/r/repo1/docum...e_20110605.pdf piszą, że jest 7,2Mbit pobieranie 1,9Mbit wysyłanie, ale trzeba być pewnie w zasięgu. Teraz jakiś zasięg jest praktycznie wszędzie, a porządna antena i modem mogą chyba w większości przypadków załatwić sprawę. |
Tenzen, tyle że to są maksymalne wartości, ograniczone przez technologię 3g. w żadnym wypadku nie są gwarantowane
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl