Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [30 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa (29 maja, godz. 17:00) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8110)

mitmichael 29.05.2011 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1102551)
Genkov mógł wejść za kogoś innego, nie za Żurawia. Bardzo bardzo słabo gra Kirm...

Ale wtedy Zuraw niemialby takiego pozegnania a tak warto bylo widziec ten szpaler - w koncu to jest pilkarz Historia Wisly i sie mu nalezalo

vaazon 29.05.2011 17:29

Jak Genkov coś takiego zrobi w eliminacjach LM to się pochlastam.
Mogło być 2:2 przy lepszej skuteczności.

Teqcontroller 29.05.2011 17:36

Według mnie za dużo podań , i za dużo zawodników Wisły którzy spowalniają grę , jak by więcej grali z pierwszej piłki to by na pewno nie było 0:2 , sędziowie to jakieś jaja są.
Gienek dziś dnia nie ma

qchar90 29.05.2011 17:40

cisna nasi, Gienek cos dzisiaj dnia nie ma

mitmichael 29.05.2011 17:41

Wedlug mnie Garguła i Sivakow to kolejni do odejscia zreszta chyba nie od dzis

riv 29.05.2011 17:41

Genkov to godny następca Pawła Brożka - kolejny 'chybił-trafił...'

ChG 29.05.2011 17:43

Może zwolnimy Maaskanta i Stana po tej porażce? I tak dodatkowo wywalmy Meliksona i Genkova, co?

mitmichael 29.05.2011 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1102573)
Genkov to godny następca Pawła Brożka - kolejny 'chybił-trafił...'

Jak strzelil wczesniej 6 bramek to był godnym? Nie przesadzaj

riv 29.05.2011 17:47

A czy Paweł nie strzelał bramek? Strzelał zwykle w ilościach hurtowych. Kwestia ile sytuacji w meczu musieli mieć obaj, żeby w końcu tego gola wbić przeciwnikom (Gienek ma zwykle mnóstwo klarownych sytuacji strzeleckich a wykorzystuje jedną)

Chrisman 29.05.2011 17:49

wszyscy strzelaja bramki nawet bramkarz tylko nie my!

Acima 29.05.2011 17:55

Wisła skończyła ten sezon 2 tygodnie temu, więc nie ma co rozpaczać. Dzieki temu będzie można wznowić treningi już 10 czerwca, czyli za 2 tygodnie.

mitmichael 29.05.2011 17:59

Pilkarze w szatni tez sie nie przejmuja wynikiem, szampan sie leje do gardeł - i to jest najpiekniejsze. Wisła Mistrzem Polski i na tym zakonczmy

haha jeszcze pizze wpierdzielaja :rotfl:

Kociewiak 29.05.2011 18:28

a z jaką flagą miał być? Brazyli?

vaazon 29.05.2011 18:30

Ale Chavez rozgaduje się przy wywiadzie, ciężka robota dla tłumacza :D

River 29.05.2011 18:38

Maaskant z Maleckim z rowerze - to byl przepiekny obrazek. I bardzo symboliczny. :D

Trzeba powiedziec, ze stadion wypelniony kibicami wyglada kapitalnie:)

Naszaliga 29.05.2011 18:45

Wypowiedzi piłkarzy:
http://www.naszaliga.pl/news/wypowie...ligowym,.html?

buczo1985 29.05.2011 21:05

Fajne pożegnanie Żurawia :) Wynik bez komentarza :P

sayek89 29.05.2011 21:27

A My swoje! Patryk Małecki!

CelticusABG 29.05.2011 21:51

Właśnie wróciłem z meczu i z fety.
Co do gry Wisły... My nie gramy prawie w ogóle zespołowo! Nasze akcje tworzą się dzięki indywidualnym zrywom a nie długiej i przemyślanej wymianie podań. Jeśli tego nie zmienimy to w Europie szans nie mamy.

wiślak1906forever 29.05.2011 21:59

Poszukiwane piękne dziewczyny z pierwszego rzędu na c3 !!!!

flamengista 29.05.2011 22:06

Mecz nam się wybitnie nie ułożył. Dostajemy pierwszą bramkę po ewidentnym błędzie sędziów (spalony), drugą podobnie. Tracimy Meliksona. Do tego w głowach zawodników tkwi, że mecz o pietruchę bo i tak chłodzi się szampan.

Do tego w drugiej połowie zmarnowane mnóstwo okazji - wystarczyło w okolicach 70 minuty strzelić kontaktową bramkę i byśmy tego meczu nie przegrali.

Na pewno należy to potraktować jak zimny prysznic. Nie mamy zespołu na europejskie puchary, ba - nie mamy zespołu na obronę tytułu w przyszłym sezonie. Wzmocnienia są konieczne.

W dzisiejszym meczu szansę dostali dwaj zawodnicy, którym warto poświęcić trochę uwagi:
- Burliga - niestety zupełnie brakuje mu doświadczenia, ale i pod względem szybkościowym źle to wyglądało. Do tego nie widziałem u niego zadziorności, a przecież powinien dać z siebie 120%, to była jego życiowa szansa. Zagrał bardzo przeciętnie.
- Garguła - dostał pełne 45 minut. Po tym, co dzisiaj zagrał muszę napisać - coś we mnie pękło. Ostatecznie upadła nadzieja, że Łukasz się u nas odbuduje. Trzeba powiedzieć jasno: to cień zawodnika z Bełchatowa. Garguła gra zachowawczo, boi się podjąć ryzyko, unika kontaktowej gry, jest wolny. I utracił swoje atuty - prostopadłe podania do napastników oraz strzały z dystansu. Moim zdaniem z tej mąki chleba nie będzie.

PS. Panie Maćku - dziękuję za wszystko i jednak życzliwie radzę zakończenie kariery. Nie ma sensu tego ciągnąć.

Jeremi 29.05.2011 22:16

Ogólnie to kiepsko to wyglądało. W całym sezonie większość meczów wygrywamy po akcjach indywidualnych: Malecki, Melikson.

visa 29.05.2011 23:03

ktoś wie czy uraz Maora jest poważny ?

JrQ- 29.05.2011 23:07

nie jest poważny

For_FuN_ 29.05.2011 23:44

8 porazek w sezonie chyba wszystko mowi. Z takim podejsciem do zawodu nie wroze nic dobrego, bo jaka jest gwarancja, ze pilkarzom bedzie sie chcialo grac, kiedy przyjedzie jakis zespol z Estonii czy Azerbejdzanu? Pochwalamy niezdrowe klimaty.

krkgiba 29.05.2011 23:48

jest pewna różnica, gdy gra się o coś i gdy gra się o nic, mając mistrza w kieszeni i zabawę mistrzowską przed oczami.
i gdy gra się o coś - nie ma różnicy czy to zespół z Hiszpanii czy z San Marino.

(tak przynajmniej powinno być)

spinna 30.05.2011 01:51

Materiały VIDEO z ostatniego meczu z Polonią Warszawa:
relacja + wywiady
http://kiks.tv/2011/05/piekna-przygo...czona-tytulem/

pożegnanie Żurawia:
http://kiks.tv/2011/05/zuraw-wladca-muraw/

doping kibiców na meczu:
http://kiks.tv/2011/05/bez-komentarz...-na-trybunach/

feta na stadionie:
http://kiks.tv/2011/05/bez-komentarz...adionie-wisly/

Maaskant na rowerze:
http://kiks.tv/2011/05/robert-maaska...je-na-rowerze/

feta na Rynku:
http://kiks.tv/2011/05/bez-komentarz...rynku-glownym/

+ GALERIE:
http://kiks.tv/2011/05/mistrzowskie-...-wisly-krakow/

rafal777 30.05.2011 07:41

Mecz bez historii, nie ma co komentować. Temat do zamknięcia moim zdaniem.

Daja`n 30.05.2011 07:48

Może i mecz bez historii ale z pięknym akcentem czyli pożegnaniem Macieja Żurawskiego.Myślę że każdy piłkarz marzy o takim pożegnaniu.To było piękne jak 24 tys.ludzi skanduje "Żuraw,Żuraw Władca Muraw"!!!Dzięki Maciek za te wszystkie lata w Wiśle!

STARY WIŚLAK 30.05.2011 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1102750)
Mecz nam się wybitnie nie ułożył. Dostajemy pierwszą bramkę po ewidentnym błędzie sędziów (spalony), drugą podobnie. Tracimy Meliksona. Do tego w głowach zawodników tkwi, że mecz o pietruchę bo i tak chłodzi się szampan.

Do tego w drugiej połowie zmarnowane mnóstwo okazji - wystarczyło w okolicach 70 minuty strzelić kontaktową bramkę i byśmy tego meczu nie przegrali.

Na pewno należy to potraktować jak zimny prysznic. Nie mamy zespołu na europejskie puchary, ba - nie mamy zespołu na obronę tytułu w przyszłym sezonie. Wzmocnienia są konieczne.

W dzisiejszym meczu szansę dostali dwaj zawodnicy, którym warto poświęcić trochę uwagi:
- Burliga - niestety zupełnie brakuje mu doświadczenia, ale i pod względem szybkościowym źle to wyglądało. Do tego nie widziałem u niego zadziorności, a przecież powinien dać z siebie 120%, to była jego życiowa szansa. Zagrał bardzo przeciętnie.
- Garguła - dostał pełne 45 minut. Po tym, co dzisiaj zagrał muszę napisać - coś we mnie pękło. Ostatecznie upadła nadzieja, że Łukasz się u nas odbuduje. Trzeba powiedzieć jasno: to cień zawodnika z Bełchatowa. Garguła gra zachowawczo, boi się podjąć ryzyko, unika kontaktowej gry, jest wolny. I utracił swoje atuty - prostopadłe podania do napastników oraz strzały z dystansu. Moim zdaniem z tej mąki chleba nie będzie.

PS. Panie Maćku - dziękuję za wszystko i jednak życzliwie radzę zakończenie kariery. Nie ma sensu tego ciągnąć.

Cóż tu jeszcze więcej dodać w powyższej wypowiedzi...

Na pewno na dzień dzisiejszy nie jest to zespół, który powalczy w LM!!!

Z obroną tytułu mistrza też może być różnie...

Czas do Ligii Mistrzów i czas do rozgrywek Ekstraklasy jest na prawdę bardzo krótki i wymaga bardzo intensywnej pracy przygotowawczej...

To czas szybkich i trafnych decyzji tak samego Pana Cupiała ( no i jego kasy ) a także tych, którzy widzą kto miałby na Reymonta reprezentować Wisełkę na arenie międzynarodowej i krajowej!!!

Świętowanie szybko się skończy...radość 13-stego tytułu będzie jeszcze jakiś trwać...ale proza następnych dni i tygodni i przyszłych miesięcy to jest nasza przyszłość!!!

Jest pięknie ale oczekujemy aby jeszcze było bardziej pięknie!!

murray 30.05.2011 11:38

Mierzejewski nieźle zagrał

FraMat 30.05.2011 12:46

Mecz był przegrany już w szatni, kiedy zawodnicy czekali na szampana i kiedy na boisko weszlismy w 10, bo Żuraw nie grał jak napastnik. Do tego szybka utrata napędu druzyny czyli Meliksona i gra Siwakowa na nietypowej pozycji.
Polonia zagrała podobnie jak Górnik nie dając rozwinąc się naszemu atakowi pozycyjnemu. Wystarczyło.
Szkoda wyniku, zawsze radość z fety byłaby większa

tarantulaw2 30.05.2011 13:33

Sam mecz to był jawny piknik. Widać, że naszym się nic nie chciało, jedynie Maor coś próbował szarpać, ale szybko został wyeliminowany. Małecki grał... A On coś grał? Kirm zupełnie niewidoczny. Najbardziej we wczorajszym meczu podobał mi się Czarek Wilk.

Jeszcze parę słów poświęcę sektorowi C, chociaż wiem, że to nie ten temat. "Gniazdowi" - najpierw każą czekać co zacznie G śpiewać, a po chwili sami zaczynają prowadzić doping. A już o buractwie niektórych na G3 nie będę pisał, bo aż szkoda klawiatury...

sambo 30.05.2011 18:02

Nic nowego pod słońcem - parę lat temu przynajmniej miło było oglądać jak Wiślacy mieli jakąś koncepcję gry. W chwili obecnej nie ma ani koncepcji ani antykoncepcji. To mistrzostwo niestety nie jest wypracowane ale jest nagrodą za beznadziejny poziom i stale się obniżajacy polskiej piłki. Nie da rady nie tylko na traktorzystów z Valarengi ale nawet na szwaczki z Koziej Wólki. Obiecywane wzmocnienia też mogą wywoływać uśmiech jedynie. Drużynę sie buduje a nie kupuje. NIestety.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl