Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

mitmichael 02.06.2011 19:17

Ja mam jedno wytlumaczenie - zazdrosc i zal dupe sciska Panie WCracow - jakos nie wierze, ze Ty jestes kibicem Wisły.

WCracow 02.06.2011 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1105262)
Ja mam jedno wytlumaczenie - zazdrosc i zal dupe sciska Panie WCracow - jakos nie wierze, ze Ty jestes kibicem Wisły.

Błogosławieni CI, którzy nie widzieli, a uwierzyli.

hcgn 02.06.2011 21:22

Z czysto kibicowskiego punku widzenie lepsza LE.Możliwość ciekawszych wyjazdów a nie tylko komercyjni potentaci i co najważniejsze, szanse na w miarę wyrównane mecze.
W LM nas zjedzą na śniadanie ale oczywiście kasa x 10 no i prestiż samych rozgrywek.
Ja bym życzył sobie LM szczególnie dla Cupiała - fajnie żeby po tylu latach spełniło się jego marzenie a i konkretna kasa wpłynęła na konto.

Ale do tego daleka droga.Tak szczerze powiedziawszy to za cholerę nie wiem skąd ten optymizm.Gramy podobnie jak zawsze czyli przeciętnie a czasu niewiele.
A przeciwnicy? - tak na prawdę nie wielu jest takich co wygrywamy na stojąco, czyli poziom Szawli, zdecydowana większość zadziorów w stylu Levadii i Karabachu oraz kilka z którymi będzie niezmiernie ciężko.
Na dziś na pewno bliżej nam do kolejnej kompromitacji niż do piłkarskiego raju, co nie oznacza że jesteśmy skazani na porażkę
Grajki powinne mieć wpojone że wygrana albo śmierć, my kibice powinniśmy zachować dystans co do szans na LM czy choćby LE

lorddavy 02.06.2011 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 1105170)

Awans do LM to prestiż przede wszystkim, to pieniądze to spełnienie marzeń. I w tym kontekście szczerze wali mnie czy my przegramy 6 meczów czy dostaniem 0:7 u siebie od jakiejś tam Chelsea np.


Z tą częścią twojego postu nie mogę się zgodzić. My nie przegramy w takim stylu żadnego meczu u siebie o to jestem spokojny. Wiadomo, że w LM będzie ciężko, zwłaszcza na wyjazdach ale w domu spokojnie powalczymy o jakieś punkty. Nie jesteśmy drużyną pokroju tych słowackich ogórków.

No ale nad tym będziemy się zastanawiać w sierpniu :) Na razie liczę na jakieś konkretne transfery zwłaszcza w obronie i z niecierpliwością czekam na pierwsze losowanie.

fcb4 02.06.2011 22:19

W tym roku nie nastawiam się na LM co prawda ta obrona którą mamy powinna wystarczyć na II r.kw.LM ale w III może już być kłopot.Mam nadzieję że Jaliens w końcu odpali i wtedy dokoptuje się jakiegoś stopera jeszcze i może starczy na przejscie III rundy podsumowując przód w miarę mamy ale tył nie zabardzo porażki takiej jak z Karabachem na pewno nie będzię rok temu była to zlepianka bandy 11 baranów na boisku a teraz jest drużyna.

Trzeba też pamiętać że Wisła nadal jest w przebudowie i w przyszłym roku powinniśmy mieć już drużynę która powinna bić się spokojnie o awans do LM ( o ile Platini nie przywróci starej formuły LM nowa teoretycznie kończy się po sezonie 2001/12) i Stan z Maaskantem pozostaną na swoich stanowiskach ich kontrakty obowiązują jeszcze przez rok.

U Stana jak był dyrektorem PSV to potrafił sprzedać w ciągu sezonu 5 kluczowych piłkarzy znajdując na ich miejsce wartosciowych zmienników więc u niego musi być ciągły ruch w interesie.

el Nuero 02.06.2011 23:39

Jak dla mnie - będę się cieszył, jeśli Wisełka awansuje do którejkolwiek z grup w europejskich pucharach. Przecież Biała Gwiazda nie grała tam od sezonu 2006/07, a taka Amika w międzyczasie zaliczyła grupę dwukrotnie i to z dobrym skutkiem. Nie dzielmy więc skóry na niedźwiedziu, cieszmy się tym co jest (MP) i miejmy nadzieję, że Stan i Robert przygotują kadrę jak najlepiej się da. Obyśmy w tym roku mogli przeżywać tyle samo radości, co w pamiętnym sezonie 2002/03. Czego wszystkim życzę. Tyle od piknika z Włoch.

crazykaro 02.06.2011 23:43

Wiadomo że kazdy bedzie zadowolny jeśli Wisła awansuje do jakiejkolwiek grupy w rozgrywkach europejskich ale pomarzyć można skoro jeszcze nie odpadli :P

OrzelCT 03.06.2011 01:14

Wkrakow
Argument ze niby Wisla moglaby w LE uzbierac wiecej pkt to kompletna bzdura!
Awansujac do LM Wisla mialaby juz gwarantowane 4 punkty na samym starcie(!) a to praktycznie caly dorobek z ostatniego sezonu. Do tego mialaby okazje zaliczyc na 6 meczow jakies remisy lub szczesliwe zwyciestwo aby moc powalczyc o 3 miejsce dajace kontynuacje w LE. Notamiast w LE Wisla startowalaby z zerowym dorobkiem i musialaby zaliczyc juz 2 zwyciestwa na starcie zeby wyrownac te 4 punkty bonusowe z LM. Na dodatek zeby zdobyc wiecej pkt w LE to Wisla musialaby koniecznie wyjsc z grupy a wiadomo ze dzisiaj w LE nie graja juz te same ogorki co pare lat temu i tak naprawde zajecie drugiego miejsca w grupie LE jest na podobnym poziomie trudnosci co zajecie 3 miejsca w LM . To ze Lechowi (bog wie jakim cudem) udalo sie rok temu, to nie oznacza ze i Wisle tak samo poszczesciloby sie w najblizszym... Nie wiem czy z ta LE sobie jaja robisz, ale wiedz ze Twoj argument w pktami jest kompletnie bledny.
Priorytetem jest LM czy to w sprawach €, punktowych a tym bardziej prestizowych bo polska na to czego od 96stego.
Dodam ze dane nam roztawienie w 3 rundzie el LM w tym roku bylo niesamowitym szczesciem i jest to tak naprawde nasza ostatnia szansa na odbicie sie od dna, bo za rok odpadnie nam prawie polowa punktow klubowych. Jezeli nie wykorzystamy tego to przez najblizsze lata bedzie jeszcze trudniej o jaki kolwiek awans bo o roztawieniach bedziemy mogli na 100% zapomniec.

PS: Wiem ze niektorych to drazni gdy rozmawia sie juz o LM, liczonych €, grupach, itd. ale tak naprawde juz od kilku lat jest to dla nas wszystkich jedyny okres przy ktorym mozemy o tym z nadzieja troche pogdybac, porozmawiac i niestety "polaczyc" slowa LigaMistrzow z Polska(Wisla). Takze oszczedzcie ludziom krytyczne komentarze tym bardziej ze uzywany jest czas przepuszczajacy i ze wiekszosc ma swiadomosc ze trzeba przejsc(nie lekcewazyc) rund eliminacyjnych...

Dani 03.06.2011 06:47

Zmieniając troszkę tematy , kibicowsko Najciekawszy wyjazd byłby chyba na Węgry , blisko , stadion mistrza Węgier 16500 ,przynajmniej 2 tys Wiślaków bardzo realne , ładny stadion w Armenii jednak to zbyt kosztowny wyjazd i zbyt daleki.

Prezydentowa 03.06.2011 07:02

Żadnych Armenii! Ani tym bardziej Azerbejdżanów czy Gruzji (chociaż Gruzinów chyba do wylosowania nie mamy). Wystarczy tych azjatyckich wynalazków. Dzicz tam taka, że tylko przegrać, tfu.

riv 03.06.2011 16:32

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...na_20_czerwca/
W II rundzie kwalifikacji zespoły, które mogą chociaż myśleć o nawiązaniu z nami walkę to Videoton, Skonto i Flora Tallin, jeżeli nie trafimy na żaden z nich to ta runda będzie tylko formalnością.

(Jeżeli przejdziemy) W III rundzie ze sportowego punktu widzenia najlepiej by było trafić na Shamrock, Zestafoni lub Ekrans Poniewieże bo z innymi będzie trzeba powalczyć. Dalej mamy lekko przerąbane chyba, że trafimy na Maccabi lub Dinamo Zagrzeb.

Osobiście, nauczony przykrym doświadczeniem, nie zdziwiłbym się, gdybyśmy odpadli w III rundzie.

DJ Hazel 03.06.2011 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1105763)
W II rundzie kwalifikacji zespoły, które mogą chociaż myśleć o nawiązaniu z nami walkę to Videoton, Skonto i Flora Tallin, jeżeli nie trafimy na żaden z nich to ta runda będzie tylko formalnością.

(

Z Levadią i Karabachem tez miała być tylko formalność ; )
Wierzę że w tym roku osiągniemy w końcu coś w Europie...Ale już nikogo nie zlekceważmy...Nie chcę wyjazdów do żadnych Azerbejdzanów,Armenii itd.

Wojtas 03.06.2011 16:59

Jak juz pisalem 2 runde przejsc musimy zeby sie z nas nie smiali.

W 3 jest chocby Genk a wiec juz moga byc schody,Szanse pol na pol .....

W 4 znajac nasz brak szczescia trafimy ja jakch Totenham czy innych cwaniakow co "musza" zagrac w LM i nic nie zrobimy.

ciezko bedzie,jak nastawiam sie na Lige Europejska

Amika miala w zeszlym roku w grupie Juve i Man City--to w sumie jak rywale w Lidze Mistrzow-a ich motywacja mniejsza :)

kacpaw91 03.06.2011 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1105774)
Jak juz pisalem 2 runde przejsc musimy zeby sie z nas nie smiali.

W 3 jest chocby Genk a wiec juz moga byc schody,Szanse pol na pol .....

W 4 znajac nasz brak szczescia trafimy ja jakch Totenham czy innych cwaniakow co "musza" zagrac w LM i nic nie zrobimy.

Na Anglików na pewno nie trafimy w 4 rundzie.

DJ Hazel 03.06.2011 17:14

Ale na szkotów już być może...

AYALA 03.06.2011 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1105763)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...na_20_czerwca/
W II rundzie kwalifikacji zespoły, które mogą chociaż myśleć o nawiązaniu z nami walkę to Videoton, Skonto i Flora Tallin, jeżeli nie trafimy na żaden z nich to ta runda będzie tylko formalnością.

(Jeżeli przejdziemy) W III rundzie ze sportowego punktu widzenia najlepiej by było trafić na Shamrock, Zestafoni lub Ekrans Poniewieże bo z innymi będzie trzeba powalczyć. Dalej mamy lekko przerąbane chyba, że trafimy na Maccabi lub Dinamo Zagrzeb.

Osobiście, nauczony przykrym doświadczeniem, nie zdziwiłbym się, gdybyśmy odpadli w III rundzie.

w II rundzie nie lekceważyłbym też Neftci Baku,to zespół klasy Karabachu.Gra tam teraz Emile Mpenza.To napewno dobry technicznie zespół i wybiegany.Lech pokonał rok temu Inter Baku dopiero w karnych.
Toboł Kustanaj kiedyś wyeliminował Polonie Warszawa więc w byłbym ostrożny.

DJ Hazel 03.06.2011 17:25

Prawda jest taka że w każdym meczu musimy być zmobilizowani w 100 % nie zależnie kogo wylosujemy.W poprzednich latach trafialiśmy na Reale czy Barcelony teraz wydaje się być łatwiej ale to nie znaczy że możemy odpuścić. Nie możemy popełniać błędów z poprzednich lat...w przygotowaniach i transferach...Wierzę że wzmocnimy naszą obronę.Powinno być lepiej...Czekam już z utęsknieniem do lipca.Mam nadzieję że na R22 stworzymy taką atmosferę że rywali z Talinów itd będziemy odprawiali z kwitkiem tak jak w przeszłości.

PeterSett 03.06.2011 17:38

Witam,

Okiem starszego kibica,

Ja oglądam i analizuję każe eliminacji do LM polskich ekip od początku lat 90-tych. Z początku była to Liga Mistrzów - teraz jest to biznes liga (jak mawiał Grajewski). Oczywiście Największe szanse Wisła miała za Engela, niestety tam spaleni psychicznie i nieprzygotowani mentalnie i taktycznie piłkarze dali d.. Pamiętam zresztą, że po tym meczu spać nie mogłem.

Reformę Platiniego uważam za najlepsze posunięcie całej UEFY ostatnich lat. To jak wielką przysługę dał trzeciej lidze europejskiej... Mało kto sobie z tego zdaje sprawę. A my jesteśmy europejską 3. ligą Kto się nie zgadza - zapraszam na http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php

Widać tam wyraźnie jakie kraje wyprzedziły nas piłkarsko - nie wspominając o Cyprze mamy Bułgarię, Białoruś. Kompromitacje polskich ekip zawsze dla mnie były bolesne. Bolesne jest również beznadziejne przygotowanie do sezonu (rundy) forowane nad Wisłą. I tak przykładem niech będzie Wisła, Lech (męki ze słabymi Azerami i Spartą). Tego się nie da oglądać.

W tej chwili jednak kolejny sezon pucharowy przed nami. Tym razem jednak zmieniam swoje podejście z naiwnego na realistyczne. Otóż patrząc na to co nas (Wisłę) czeka nie byłbym z tego rozstawienia wcale a wcale tak zadowolony. Jest ono bowiem bardzo ważne i cenne, ale to i tak niczego nie gwarantuje. II runda - może przyjechać Neftczi Baku i ja nie wierzę w przejście Azerów. To już nie te czasy gdy Widzew łoił ich 9:0.

Groźni w tej rundzie mogą też być przecież Kazachowie, Estończycy, Węgrzy... Jeśli jednak uda się Wiśle jakimś cudem przejść rundę to w trzeciej rozstawienie jest, ale kto może przyjechać? A no każdy z listy jest jak dla mnie przeciwnikiem równorzędnym! Zarówno Litex, mocny Gent itp. Chyba jedynie Ekranas nie wydaje się równorzędnym graczem.

Co dalej? Ano jeśli jakimś cudem 3 runda również będzie za nami to play-offy (4. runda) to już sytuacja bardzo zła. Każdy z tych przeciwników jest od Wisły lepszy. Ograni w pucharach BATE, Rangersi poza zasięgiem, mocna Kopenhaga i bardzo mocne Dinamo z Zagrzebia. Tutaj w żadnym meczu nie będziemy faworytami i to jedyne co mogę powiedzieć.

Zatem co obstawiam?
Jeśli uniknie się wpadki w 2. rundzie to obstawiam przegraną w trzeciej i ciężki bój o niepewną LE. Natomiast Liga Mistrzów wg mnie jest za wysokim progiem dla naszego mistrza. Realnie patrząc na obecny skład (nawet jeśli dojdzie 3-ech solidnych graczy - gracze poziomu LM do Polski nie przyjadą), brak stylu tej drużyny (styl to miał Lech Smudy, Wisła Kasperczaka I), przygotowanie to dochodzę do właśnie takiego wniosku.

Procentowo szanse:
Faza grupowa LM - 15 % szans
4. runda el. LM - 55 % szans
3. runda el. LM - 70 % szans
odpadnięcie w 2 rundzie - 25 % szans

DJ Hazel 03.06.2011 17:42

To może w ogóle się poddać?

Ravers 03.06.2011 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1105787)
w II rundzie nie lekceważyłbym też Neftci Baku,to zespół klasy Karabachu.Gra tam teraz Emile Mpenza.To napewno dobry technicznie zespół i wybiegany.Lech pokonał rok temu Inter Baku dopiero w karnych.
Toboł Kustanaj kiedyś wyeliminował Polonie Warszawa więc w byłbym ostrożny.

Tobołu bym się nie obawiał,Polonie to oni 8 lat temu odprawili,3-4 lata później z tego co pamiętam wyeliminował ich Groclin Dyskobolia.Ogólnie słabiutka drużyna.Jedyne co chciałbym ominąć to Azerbejdżan i Armenia(nie ze względu że mielibyśmy przegrać,ale dlatego że nie miałbym kasy na wyjazd :>)

JOSE 841 03.06.2011 18:05

DJ Hazel rywali z Talinów itd będziemy odprawiali z kwitkiem tak jak w przeszłości jeśli się nie mylę w niedalekiej przeszłości bo w poprzedniej edycji to rywal z Talina odprawił Wisłe z pucharów przepis na sukces powroty do Wisły Uche Kosowskiego Marcelo Diaza i Pawła Brożka ewetualnie Frankowskiego może wtedy coś by sie udało ugrać

Karherop 03.06.2011 18:43

Wiśle może dużo pomóc to że jest tak nisko we wszystkich rankingach . To rywale będą się cieszyc z wylosowania Wisły , jako potencjalnie słabego rywala z którym łatwo wygrac .

Z tymi rywalami w 4 rundzie też nie ma co przesadzać . Mistrz Białorusi czy mistrz Chorwacji to wcale nie są bogowie futbolu . Szanse przed takimi spotkaniami zawsze są 50 na 50 .

wiktorpiekarski 03.06.2011 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1105774)
Jak juz pisalem 2 runde przejsc musimy zeby sie z nas nie smiali.

W 3 jest chocby Genk a wiec juz moga byc schody,Szanse pol na pol .....

W 4 znajac nasz brak szczescia trafimy ja jakch Totenham czy innych cwaniakow co "musza" zagrac w LM i nic nie zrobimy.

ciezko bedzie,jak nastawiam sie na Lige Europejska

Amika miala w zeszlym roku w grupie Juve i Man City--to w sumie jak rywale w Lidze Mistrzow-a ich motywacja mniejsza :)

Buhaha jak nie znasz potencjalnych rywali w 4 rundzie to nie baw się w przewidywania bo jak wymieniasz druzyne która nawet nie zagra w tych rozgrywkach to się zwyczajnie błaznisz jakim trzeba być matołem żeby myśleć iż trafimy na Tottenham

Karherop 03.06.2011 19:14

Glasgow Rangers (Szkocja)
FC Kopenhaga (Dania)
BATE Borysów (Białoruś)
Maccabi Hajfa (Izrael)
NK Dinamo Zagrzeb (Chorwacja)


ktory tam jest poza zasięgiem ?

Glasgow i Kopenhaga - bardzo mocne , reszta rywali pół na pół

nie ma się kogo bać , trzeba walczyc na 100% i przejść te cholerne eliminacje

Acima 03.06.2011 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1105838)
Glasgow Rangers (Szkocja)
FC Kopenhaga (Dania)
BATE Borysów (Białoruś)
Maccabi Hajfa (Izrael)
NK Dinamo Zagrzeb (Chorwacja)


ktory tam jest poza zasięgiem ?

Glasgow i Kopenhaga - bardzo mocne , reszta rywali pół na pół

Masz rację w 100%.
Przed reformą Platiniego to się o takie Glasgow czy Kopenhagę trzeba było modlić, a teraz są to najsilniejsi rywale na drodze do LM, więc już nie narzekajmy.

Blaszczu16 03.06.2011 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1105820)
DJ Hazel rywali z Talinów itd będziemy odprawiali z kwitkiem tak jak w przeszłości jeśli się nie mylę w niedalekiej przeszłości bo w poprzedniej edycji to rywal z Talina odprawił Wisłe z pucharów przepis na sukces powroty do Wisły Uche Kosowskiego Marcelo Diaza i Pawła Brożka ewetualnie Frankowskiego może wtedy coś by sie udało ugrać

Ty się dobrze czujesz?

DJ Hazel 03.06.2011 19:53

JOSE 841 widzę że mnie nie do końca zrozumiałeś otóż kilka lat temu rywali o POKROJU Levadii spokojnie ogrywaliśmy i mam nadzieję że te czasy wrócą ale skoro twierdzisz że mógłby nam w tym pomóc Kosowski czy Uche...to lepiej pozostawię to bez komentarza.

letischoo 03.06.2011 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PeterSett (Post 1105807)
Procentowo szanse:
Faza grupowa LM - 15 % szans
4. runda el. LM - 55 % szans
3. runda el. LM - 70 % szans
odpadnięcie w 2 rundzie - 25 % szans
[/COLOR]

odpadnięcie w 2 - 25% szans czyli 75% na awans
3. runda el. LM - 70% szans
a pozostałe 5% to na... dwustronną dyskwalifikacje?;)

jeśli tylko będziemy mieli minimum szczęścia w losowaniu to jesteśmy w stanie awansować nawet do LM tym składem. Chłopacy są naprawdę dobrzy i są w stanie to zrobić. Ale znając nasze szczęście to jeśli dojdziemy do 4 rundy to pewnie trafimy tam na Rangersów;/ ale mam nadzieje że nie:D

markowywislak 03.06.2011 20:16

a ja mysle ze Wisła zamknie wszystkim krytykom papy i wejdzie do LM!

River 03.06.2011 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 1105839)
Masz rację w 100%.
Przed reformą Platiniego to się o takie Glasgow czy Kopenhagę trzeba było modlić, a teraz są to najsilniejsi rywale na drodze do LM, więc już nie narzekajmy.

Przed reforma Platiniego to i Wisla prezentowala wyzszy poziom i byla silniejszym zespolem. Gdyby tamta Wisla teraz trafila na Rangersow czy Kopenhage to by miala spore szanse. Ale po tamtej Wisle pozostaly wspomnienia.
W tej chwili mamy zespol jaki mamy a niektorzy najwyrazniej juz zapomnieli, ze przez ostatnie dwa sezonu Wisla narobila w pucharach niezlego wstydu odpadajac z Levadia a rok temu kompromitujac sie z Karabachem. I my mowimy o szansach pol na pol w starciu z Rangersami czy Kopenhaga?:rotfl: Widze, ze ostatnie "wpadki" niczego niektorych nie nauczyly i wciaz uwazamy sie za europejskiego sredniaka a zespoly z Azerbejdzanu, Estonii czy Bialorusi moga nam nagwizdac. Bardzo zle podejscie. Przez takie podejscie byly Levadie i Karabachy.

Gordian 03.06.2011 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1105864)
a ja mysle ze Wisła zamknie wszystkim krytykom papy i wejdzie do LM!

A potem z rozpędu ją wygra.

Przestańmy pompować balona. Na razie mamy pewną II rd. i na tym powinniśmy się skupić.

WCracow 03.06.2011 21:45

II runda - Nefci -> przechodzimy
III runda - Genk -> przechodzimy
IV runda - Rangers -> gramy spokojnie i pozwalamy na ich zwyciestwo. Awansujemy do LE!

tomaszw 03.06.2011 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WCracow (Post 1105906)
II runda - Nefci -> przechodzimy
III runda - Genk -> przechodzimy
IV runda - Rangers -> gramy spokojnie i pozwalamy na ich zwyciestwo. Awansujemy do LE!

e tam, lepiej zaszalejmy i oddajmy rengersom mecz w krakowie walkowerem:P A tak powaznie, zawsze trzeba walczyc o pelna pule. Jesli czegos sie nie da zrobic potrzeby jest ktos kto o tym nie wie, oprzyjdzie i to zrobi.

Ravers 03.06.2011 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WCracow (Post 1105906)
II runda - Nefci -> przechodzimy
III runda - Genk -> przechodzimy
IV runda - Rangers -> gramy spokojnie i pozwalamy na ich zwyciestwo. Awansujemy do LE!

Masz coś z głową ale jak daje Ci ***** ignora to inni cytują te twoje wypociny i dalej muszę je czytać.

riv 03.06.2011 21:58

WCracow jezu chłopie co ty piszesz? Pozwalamy im wygrać? To po co wogóle grać? Przecież to co mówisz kłóci się z całą ideą sportu! Ja rozumiem, że piłka to biznes ale k***a dla kibica powinno być to akurat najmniej istotne i jak mamy szanse grać o LM to grajmy o to LM i dopingujmy zespół a nie kalkulujmy co się bardziej opłaci!

PS. Miłego ignora :*

mc-money 04.06.2011 09:12

Naprawdę przechodzicie ze skrajności w skrajność...
Prawda jest taka, że jest początek okienka, a My już nie mamy darmozjadów Branco i Boukhariego, a także Żurawia. Wielkimi plusami jest już prawię pewne wykupienie Chaveza i Cikosa. Chodzą też słuchy o różnych napastnikach, a także Wasilewskim...

Wydaję mi się, że nawet jeśli jeszcze nie było nic pewnego, to i tak jesteśmy na plus. Chavez się musiał rozgrywać długo, ale wypalił, myślę,że z Jaliensem będzie to samo, bo to wkońcu bardzo doświadczony piłkarz.
2,3 runda LM powinna przejść bez problemu o ile nie zlekceważymy rywala, a w 4 zobaczymy na kogo trafimy. Ale tam to już jest spokojniej bo w razie przegranej idziemy Walczyć o LE :)

farben 06.06.2011 10:06

Wisła Kraków: trzy rundy drużyny z Krakowa w drodze do Ligi Mistrzów

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ligi,id,t.html

Każda drużyna z tej listy, nawet w IV rundzie, jest do przejścia.

funkykoval 06.06.2011 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1106871)
Wisła Kraków: trzy rundy drużyny z Krakowa w drodze do Ligi Mistrzów

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ligi,id,t.html

Każda drużyna z tej listy, nawet w IV rundzie, jest do przejścia.

Najpierw trzeba przejść II rundę, później jeszcze trzecią i potem będziemy się emocjonować kogo możemy przejść w IV rundzie. Ogórki tam nie grają ....

virus_nh 06.06.2011 12:50

Jak pokazały poprzednie lata nawet w II rundzie nie grają ogórki.

TOMEK 11 06.06.2011 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez virus_nh (Post 1106954)
Jak pokazały poprzednie lata nawet w II rundzie nie grają ogórki.

grają cały czas, ale niestety byliśmy nawet od nich gorsi :>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl