Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Protest... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8070)

cobra1906 13.05.2011 12:49

Kiedyś na Wiśle słynelismy z tego, ze każdy miał głeboko gdzies tego typu akcje. lech pisał petycje, legia to samo, inne kluby wydawały jakies oswiadczenia (srodowiska kibicowskie) itp. a mysmy z tego wszystkiego lali. Gardziliśmy kibicowskimi politykami, którzy zamiast kibicowaniem zajmowali sie własnie polityką, bo chcieli gdzieś zaistnieć. Wisła w ogóle nie powinna sie przyłączać do tego protestu i cały mecz spiewac "barak szósty..." i inne hity :) Bez dopingu wyjdziemy na tępych debili po prostu. Do meczu z kuchenkorzem nie ma co wracać. Apeluje tylko do niektórych gówniarzy z G (na które sam chodzę), żeby się opamiętali i mieli szacunek do kibiców z E. Wielu jest tam takich, którzy jeździli na wyjazdy w czasach, w których wy ssaliscie cycka matce. Gdy w rodzinie młodszy brat gardzi ze starszego, to świadczy to tylko o słabości tej rodziny, a przede wszystkim o słabości młodszego brata.

Plastman 13.05.2011 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 1091840)
Myślenie 7 latka :) Ile nad tym myślałeś kolego ?

W czasie II wojny światowej pięknie mógłbyś współpracować jako konfident z okupantem a powojnie to byłby z ciebie idealny komunistyczny sędzia.

Przepraszam, ale co to ma znaczyć? Jak można robić takie porównania?

martonas 13.05.2011 12:51

A mógłby mi ktoś logicznie wytłumaczyć co przez akurat taką formę protestu kibice mają niby osiągnąć?

PSYCHOLTSW 13.05.2011 12:54

RAFi89 masz poniekąd rację tylko musimy razem działać... bo wyjdzie jak z lechem a to się nie może powtórzyć!!!

CH. 13.05.2011 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kojot_12 (Post 1091846)
a ja proponuje zrobić akcje wysylania e-maili do skwk w których sprzeciwiamy się braku dopingu.
bo patrząc na wpisy na forum 80% ludzi chce doping .

tu sjest email:


[email protected]

POKAŻMY ZE CHCEMY DOPING NA DERBACH !!!!


tu masz blizej

http://www.facebook.com/pages/Stowar...34505196604012

:D

kojot_12 13.05.2011 12:58

matheo91 napisał:

Cytat:

Jeśli będzie ogólnopolski protest a my się wyłamiemy to pokażemy że jesteśmy kibicami sukcesu i poziomem możemy sie równać z Polonia Warszawa a nie z najlepszymi.
Jakiekolwiek derby bez kibiców gości to nie derby, ale dla was liczy sie tylko wynik na meczu
Tak dla mnie liczy się tylko Wisła. Gówno mnie obchodzą jakieś protesty, GÓWNO MNIE obchodzą jakieś gówniane sprzymierza z amicą czy z legią, gdzie raz sie od .... wyzywamy a raz mamy niby ramie w ramie protestować.

Dla mnie liczy się tylko to aby Wisła była mistrzem i wygrała derby A NASZYM OBOWIĄZKIEM JEST ŚPIEWAC NA MAKSA NA WSZYSTKICH MECZACH NASZEJ UKOCHANEJ DRUŻYNY I JĄ DOPINGOWAĆ. !!!!!!!!!!!!!!!

PSYCHOLTSW 13.05.2011 12:58

cobra1906 nie zgadzam się z Tobą, bo to właśnie polityka miesza się do kibiców nie kibice do polityki! nie widzisz różnicy?! jak mogą zabraniać robić wyjazdów, opraw i innych tego typu rzeczy?! nie mogą sobie dać rady z hoolsami to mamy wszyscy cierpieć?! nie!!! ja tam uważam że rząd zrobił przegięcie i musi ponieść tego konsekwencje... sklepu się nie zamyka dlatego że grasują w nim złodzieje, ulic bo jeżdżą pijani kierowcy tylko się ich łapie... a czym się różni stadion od drogi czy sklepu? że trzeba go zamknąć bo są pseudokibice?! k.rwa bez jaj!!!

matheo91 13.05.2011 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kojot_12 (Post 1091862)
matheo91 napisał:



Tak dla mnie liczy się tylko Wisła. Gówno mnie obchodzą jakieś protesty, GÓWNO MNIE obchodzą jakieś gówniane sprzymierza z amicą czy z legią, gdzie raz sie od .... wyzywamy a raz mamy niby ramie w ramie protestować.

Dla mnie liczy się tylko to aby Wisła była mistrzem i wygrała derby A NASZYM OBOWIĄZKIEM JEST ŚPIEWAC NA MAKSA NA WSZYSTKICH MECZACH NASZEJ UKOCHANEJ DRUŻYNY I JĄ DOPINGOWAĆ. !!!!!!!!!!!!!!!

Bracia ze Śląska też Cie gówno obchodzą :>

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:00

zrozumcie że nie można się ugiąć!!! WTEDY WSZYSCY PRZEGRAMY NIE KIBICE LEGII LECHA CZY ARKI TYLKO WSZYSCY SYMPATYCY PIŁKI W POLSCE !!!

cobra1906 13.05.2011 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1091863)
cobra1906 nie zgadzam się z Tobą, bo to właśnie polityka miesza się do kibiców nie kibice do polityki! nie widzisz różnicy?! jak mogą zabraniać robić wyjazdów, opraw i innych tego typu rzeczy?! nie mogą sobie dać rady z hoolsami to mamy wszyscy cierpieć?! nie!!! ja tam uważam że rząd zrobił przegięcie i musi ponieść tego konsekwencje... sklepu się nie zamyka dlatego że grasują w nim złodzieje, ulic bo jeżdżą pijani kierowcy tylko się ich łapie... a czym się różni stadion od drogi czy sklepu? że trzeba go zamknąć bo są pseudokibice?! k.rwa bez jaj!!!

Całkowicie się z toba zgadzam, cała akcja i nagonka jest jednym wielkim przegięciem. Mi chodzi jedynie o to, że taka forma protesu jest idiotyczna, lamusiarska, debilna. NIC tym nie osiagniemy!

jason wiślak 13.05.2011 13:01

Kur..a widze ze z baranami kibolopodobnymi nie ma co dyskutować.
....a dzieci udające kibiców. krakus76 powodzenia życzę.

Pismejker 13.05.2011 13:01

Ludzie mam do was pytanie
Bardziej kochacie Wisłę, czy bardziej nienawidzicie tych rządów, zarządów etc?

Don Donson 13.05.2011 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 1091747)
A zachowanie klubu uderza w kibiców. Piłkarzom pokażemy jutro ze to nie w nich chcemy uderzyć

Jestem ciekaw ile osob z sektora E jutro się pojawi?

Ilu ich będzie na meczu z Flotą Świnoujście w przyszłym sezonie w poniedziałek o 20, po serii 5 porażek z rzędu i kopania się w czoło.

Jaki będzie płacz jak zamkną na stadion, bo olaliśmy protest i Tusk doszedł do wniosku że stadion trzeba zamknąć

Wit.ek szanuje Cię, czasów komuny nie zaznałem. Ale gdyby wszyscy mieli takie podejście jak ty w tamtych czasych, to jednak w tych czasach bym żył.

Człowieku co ty wypisujesz??
Protestujcie sobie jak chcecie, gdzie chcecie i kiedy chcecie, ale nie zmuszajcie do dziwnych zachowań innych ludzi.
To są ważne mecze teraz i wygaduj mi że nie przyjdę na Flotę Świnoujście bo jestem ja jak i tysiące innych ludzi na każdym meczu.
....a czy u Was każdy człowiek z E jest oportunistą?????
Co planujecie na jutro? Napiszcie, żeby wiedzieli wszyscy.
Zachowujecie się jak zakon jakiś...

ania410 13.05.2011 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1091863)
cobra1906 nie zgadzam się z Tobą, bo to właśnie polityka miesza się do kibiców nie kibice do polityki! nie widzisz różnicy?! jak mogą zabraniać robić wyjazdów, opraw i innych tego typu rzeczy?! nie mogą sobie dać rady z hoolsami to mamy wszyscy cierpieć?! nie!!! ja tam uważam że rząd zrobił przegięcie i musi ponieść tego konsekwencje... sklepu się nie zamyka dlatego że grasują w nim złodzieje, ulic bo jeżdżą pijani kierowcy tylko się ich łapie... a czym się różni stadion od drogi czy sklepu? że trzeba go zamknąć bo są pseudokibice?! k.rwa bez jaj!!!


trafiłeś w sedno.

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:03

Pismejker to nie ma nic do rzeczy... Jak zamknĄ nam stadion to co wtedy?! Gdzie bĘdziesz chodziŁ?! ZamknĘli stadion ŚlĄska i zagŁĘbia nasz zamknĄ na fete mistrzowskĄ i wtedy dopiero bĘdziecie pŁakaĆ, ale nie bo przecieŻ to siĘ nie liczy Że innym siĘ krzywda dzieje... Ogarnijcie siĘ!!!

RoNa 13.05.2011 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAFi89 (Post 1091848)
Tu nie chodzi o nie protestowanie tylko sposób w jaki to robimy. Zamiast przychodzić na stadion i milczeć nie lepiej w ogóle na niego nie przychodzić. Jakby w ostatnich kolejkach które są rozgrywane o tej samej godzinie na każdym stadionie część kibiców postanowiła nie przyjść to od razu by to inaczej wyglądało. Zamiast tego zapowiedzieć że idziemy na miasto. Oczywiście wszystko zgłoszone, kulturalnie śpiewamy. Jakby Tuskowi kibice ze stadionów zaczęli się przenosić na miasto to zaraz by zaczął inaczej śpiewać.

popieram...

rozbi89 13.05.2011 13:04

Jak już ktoś kiedyś wspominał II wojnę światową to ja też się do niej odniosę. Ciszą i brakiem jakiegokolwiek dopingu na meczu panowie niczego nie uzyskamy, bedziemy się zachowywać jak żydzi na wojnie, zastosujemy bierny opór. Mi też się nie podoba traktowanie w taki a nie inny sposób kibiców przez rząd ale najlepszym protestem bedzie glośny doping i kilka haseł, w której wyrazimy nasza złość na to co się dzieje. bez bluzgów, cisza to najgorsze co moze sie stac. to bedzie porazka nas kibiców a wlasnie o to chodzi donldowi

cornblume 13.05.2011 13:05

Dobra protestuje sobie. Ale ten prostet jescze bardziej skłóć nas kibiców Wisły. W niedziele Derby, mistrzostwo POlski a atmosgera jabysmy do I ligi spadali. Ale ok nie chc bedzie tak atmosfera i wyzyiska kierowane z sektora G ( bo to ONi są przecież Wisłą i kibicami) a sketor E jest tylko pikoniami i tym złym sektorem! Nie ide na derby! Mam dość atmosfey jak panowała na meczu z Amiką at eraz jak widac szykuje powtórka .


Mam nadzieje ze po meczu niedizlnym piłkarze oleja sketor G i nie podzieukja im . Zresztą za co dziekowac za cisze.

martonas 13.05.2011 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1091863)
cobra1906 nie zgadzam się z Tobą, bo to właśnie polityka miesza się do kibiców nie kibice do polityki! nie widzisz różnicy?! jak mogą zabraniać robić wyjazdów, opraw i innych tego typu rzeczy?! nie mogą sobie dać rady z hoolsami to mamy wszyscy cierpieć?! nie!!! ja tam uważam że rząd zrobił przegięcie i musi ponieść tego konsekwencje... sklepu się nie zamyka dlatego że grasują w nim złodzieje, ulic bo jeżdżą pijani kierowcy tylko się ich łapie... a czym się różni stadion od drogi czy sklepu? że trzeba go zamknąć bo są pseudokibice?! k.rwa bez jaj!!!

Ok, ja się z Tobą zgodzę że jest to przegięcie tylko wytłumacz mi jakie to są niby konsekwencje dla rządu że nie będzie opraw i dopingu? Przecież decydenci w tym kraju właśnie takiego obrazu na stadionach oczekują, czyli spokój, kulturka, wszyscy na siedząco, czasem po bramce sobie poklaszczą i jest ok. Do tego żadnych profanujących transparentów, zakazanego piro, przeciez to co chcecie zrobić to jest dokładnie to czego od was oczekują? Nie rozumiesz tego? To jest tak jakby rząd wprowadził mundurki w szkołach i dzieci na znak protestu przyszłyby w tych mundurkach na zajęcia. Kompletny bezsens. Takim protestem nie godzicie ani w rząd, ani w pzpn, ani w policję, w nikogo... oprócz naszych piłkarzy.

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:07

Rozbi89 ale musimy pokazać tuskowi że stanowimy jedność w całej Polsce jak cała Polska nie będzie śpiewać na meczach to on będzie musiał wziać pod uwagę następne kroki jakie możemy podjąć, np protesty na ulicach, obywatelską inicjatywę ustawodawczą... czy inne formy walki z bezmózgami z rządu...

ania410 13.05.2011 13:07

a i jeszcze jedno - ' w jedności siła" na amice było tak jakby byli przyjezdni. pikniki chyba jednak nie zrozumiały przesłania. przecież nie chodzi o to by się przekrzykiwać i obrażać na siebie. WISŁA to jedność wiec możne ogarnijmy się.

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:10

w jedności siła i o tym pamiętajcie... jeżeli cała Polska kibiców powie jednym głosem nie dla działań rządu możemy wtedy mieć szansę na zmianę tych decyzji, a tak każdy klub i jego kibice oddzielnie nic nie zdziała... to jest paranoja za rok euro a oni w kulki z nami lecą... może na euro też będą na stadionie kibice tylko jednej reprezentacji z grających właśnie mecz?!

KROKU 13.05.2011 13:12

Nie porównujcie tego protestu do protestu na Ległej bo tam był konflikt tylko na linii zarząd kibice a tu jest rząd kibice i brakiem dopingu uderzamy w Wisłe a nie tam gdzie należy

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:12

to podaj kroku propozycję jak uderzyć w rząd... śpiewając na meczach "kochamy donalda tuska"?

martonas 13.05.2011 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1091886)
w jedności siła i o tym pamiętajcie... jeżeli cała Polska kibiców powie jednym głosem nie dla działań rządu możemy wtedy mieć szansę na zmianę tych decyzji, a tak każdy klub i jego kibice oddzielnie nic nie zdziała... to jest paranoja za rok euro a oni w kulki z nami lecą... może na euro też będą na stadionie kibice tylko jednej reprezentacji z grających właśnie mecz?!

Zapytam po raz kolejny w jaki niby sposób brak dopingu i oprawy ma być głosem sprzeciwiającym się działaniom rządu, jak nie jest to w żaden sposób dla tego rządu uciążliwe, baa jest wręcz odwrotnie?

CelticusABG 13.05.2011 13:14

Jak dla mnie - 15 minut bez dopingu a potem na pełnej k.rwie! Protest uderzy w naszych piłkarzy... Pamiętajcie - Reymonta 22 powinno być piekłem dla naszych przeciwników!

cornblume 13.05.2011 13:16

Zgadzam sie się ze 10- 15 minut bez dopingu wytarczy. Niestey ten doping udezry w piłkarzy i jescze bardziej skłóci i podzieli kibiców. Ale róbice co chcecie.

thechris 13.05.2011 13:17

Sprawa jest prosta. Jak nie będzie dopingu na derbach to szybko na R22 się nie pojawię. Sorry ale jak dla kogoś ważniejszy jest Tusk niż Wisła to ja mam gdzieś takie klimaty.

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:17

martonas a umiesz czytać ze zrozumieniem?! to powtórzę w całej Polsce kibice mają w ten sposób zaprotestować aby pokazać że możemy działać wspólnie w słusznej sprawie!!! to jest pierwszy krok, drugi krok to prawne ruchy przeciwko takim decyzjom, bo na pewno da się ugryźć to od strony prawnej, a w między czasie można robić protesty w miastach np blokując aleje... przechodząc przez światła cały dzień...

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:18

thechris a jak Ci zamkną stadion to gdzie pójdziesz, wypłakać się do donalda czy może mamie w spódnicę?!

zbrozlo 13.05.2011 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1091895)
Sprawa jest prosta. Jak nie będzie dopingu na derbach to szybko na R22 się nie pojawię. Sorry ale jak dla kogoś ważniejszy jest Tusk niż Wisła to ja mam gdzieś takie klimaty.

No to właśnie pokazałeś jak Wisła jest dla ciebie ważna.

Wit.Ek. 13.05.2011 13:18

Jak chcecie protestować to zróbcie wiec albo coś podobnego.

Protestować będą CI co chcą a nie CI co znalezli się w tym samym miejscu choć myślą inaczej i nie zamierzają protestować.

STADION TO MIEJSCE GDZIE DOPINGUJE SIĘ SWÓJ KLUB A NIE ORGANIZUJE PROTESTY

thechris 13.05.2011 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1091897)
thechris a jak Ci zamkną stadion to gdzie pójdziesz wypłakać się do donalda czy może mamie w spódnicę?!

@ PSYCHOLTSW Pójdę na wybory. Natomiast już wszyscy wiedzą, gdzie Ty pójdziesz...

El'kabat 13.05.2011 13:20

Zgadzam sie w pelni z kolega wyzej. 15-30 minut maks bez dopingu a potem juz na pełnej z dopingiem. Szkoda,żebysmy piłkarzom akurat w takim meczu nie pomagali,a wręcz szkodzili.
Mecz o mistrzostwo na Reymonta do tego z ickami ,a Wy checie żeby grali bez dopingu ?!

Druga sprawa,że jeżeli chcecie mieć cały mecz cicho to zrobi sie takie sami bagno jak w meczu z Lechem.. E na pewno nie wytrzyma cały mecz bez dopingu (trudno im sie dziwic) i po przerwie znowu zaczna pewnie dopingowac i szopka sie powtorzy...

cobra1906 13.05.2011 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martonas (Post 1091889)
Zapytam po raz kolejny w jaki niby sposób brak dopingu i oprawy ma być głosem sprzeciwiającym się działaniom rządu, jak nie jest to w żaden sposób dla tego rządu uciążliwe, baa jest wręcz odwrotnie?

Ja Ci powiem po krótce jak do tego doszło: jakiś kretyn w OZKS (a co to qwa w ogóle jest?) zdecydował, że w taki sposób protestujemy i poszła fama na całą Polskę. W taki sposób inni mało rozgarnięci stwierdzili, że super, to teraz nie bedziemy dopingować, nie zastanawiajac się w ogóle jaki jest sens takiego protestu. Teraz jest im się cięzko wyłamać i bronią swoich "racji" chociaż nie mają argumentów.
Ja powtarzam, żaden lamus z żadnego OZKSu nie będzie mi decydował o tym w jaki sposób protestuje się na NASZEJ WIŚLE.
Nasz protest powinien być z dopingiem i szyderą z rządu.

kojot_12 13.05.2011 13:20

wit.Ek świeta racja.

ania410 13.05.2011 13:21

jesteście niemożliwi!!! chcecie pośpiewać i wspierać drużynę zapraszamy w sobotę a trening.
matronas czego tu nie rozumiesz? możne inteligenci z warszawy zadumają ze cos jest nie tak. będziesz śpiewał pomyślą ze jest ok i ci pasuje. stadiony zamknięte, wyjazdów nie ma. czy tak powinno być. ale pewnie lepiej płakać na forum.

PSYCHOLTSW 13.05.2011 13:23

Thechris to mi pocisnełaś... No nic zobaczymy co się będzie dziać... będziecie dopiero płakać jak zamkną nam stadion i wtedy będzie za późno bo przecież nie warto protestować!!!

Schabek 13.05.2011 13:27

Podziwiam was, że chce wam się pisać cały czas o tym samym. Jak będzie w niedziele to się przekonamy w niedzielę sądzę że dywagacje na forum raczej zbyt wiele tutaj nie zmienią.

Wszyscy na trening sobota godz 16 i tyle w temacie

Wit.Ek. 13.05.2011 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1091908)
Thechris to mi pocisneŁaŚ... No nic zobaczymy co siĘ bĘdzie dziaĆ... BĘdziecie dopiero pŁakaĆ jak zamknĄ nam stadion i wtedy bĘdzie za pÓŹno bo przecieŻ nie warto protestowaĆ!!!

Jeśli chcesz protestować protestuj. Ale nie na stadionie.

Zróbcie wiec, demonstracje, namalujcie hasłą idźcie z nimi pod Urząd Wojewódzki ale niech nie cierpi na tym Wisła


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl