Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26 kolejka] Wisła Kraków-Lech Poznań, 11 maja, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8057)

tomasz_19 10.05.2011 21:30

Canal + jest pro legijny i to nie jest chyba dla nikogo niespodzianką, zresztą tam połowa redaktorów sympatyzuje z Legią, niektórzy nawet byli jej piłkarzami w przeszłości... ale olać to.

wolfy 10.05.2011 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1088934)
W tym problem że w Młodej Wiśle też nie ma takiego napastnika który byłby gotowy do gry w E-klasie. O ile na obronie można próbować Czekaja , Nalepę , na pomocy Chrapka czy Bruda to na ataku jest cieniutko . No jest utalentowany Szewczyk ale on nawet w ME nie gra regularnie i jest na razie tylko rezerwowym , no chyba że ściągnąć Papieża z wypożyczenia ale on nie rokuje dobrze na przyszłość. Przydałoby się poszukać w niższych ligach jakiegoś 18 , 19 letniego napastnika który grałby w ME i czasami a może nawet na stałe trenował w pierwszym zespole , ciekawą opcją byłby Pietrzak który teraz gra na wypożyczeniu w Górniku z Zagłębia Sosnowiec , ten sam rocznik co Chrapek czy Czekaj, reprezentant młodzieżówek , jeden z najbardziej utalentowanych młodych Polskich napastników a jest ich niewielu .

No i my potrzebujemy bardzo konkretnego napastnika, takiego typowego środkowego strikera, a to niesie ze sobą pewne konsekwencje. Nasz atakujący musi grać twardo z obrońcami, czasami wręcz na granicy faulu, zgrywać górne piłki etc. To nie może być ułomek, a przecież musi też mieć trochę techniki. Trudno kogoś takiego znaleźć wśród naszych 18-19 -latków...

Mareq 10.05.2011 21:59

W kontekście dzisiejszych wyników piłkarze powinni być jeszcze bardziej zmobilizowani.
Nie ma mowy o żadnym braniu remisu(czy nawet kalkulowaniu porażkii - jako wyniku nie tragicznego w kontekście tabeli) w ciemno przed meczem.
Chyba nie trzeba nikogo przekonywać jak pięknie byłoby zdobyć Mistrza na derbach , to stanie się b.prawdopodobne w przypadku zgarnięcia jutro kompletu punktów.
Sytuacja przedmeczowa przypomina mi tą przed meczem z Jagą.
Oby podejście i efekt końcowy były takie same jak wtedy.

matti123 10.05.2011 22:32

Jestem ciekawy na jaką taktykę trener zdecyduje się. Czy zostaniemy z dwoma defensywnymi z Wilkiem czy zagra jednak Jirsak i będzie ofensywnie jak z Legią. Mamy ten komfort że jagielonia z tą grą na pewno nas nawet nie postraszy. Dziś grali jakby remis był szczytem ich marzeń. Zagrajmy widowiskowo, trzeba się zrewanżować za ostatni mecz. Poza tym po to czekamy na szlagiery przez długi okres aby zobaczyć futbol na poziomie a nie jak zazwyczaj walkę w środku pola.

skeba 10.05.2011 22:40

Remis Legii też jest istotny, gdyż dziś mieliby już 6 pkt straty i nie wiadomo jak jutro mecz sie skończy, później mecz u siebie mają i nerwówka. Nam pozostaje nie przegrać, a jak będzie, to jutro o 22 będziemy wiedzieć

domin_czyzyny 10.05.2011 22:45

jesli chcemy sie Lechowi zrewanzowac to musimy zagrac dwoma defensywnymi (Sobolewski i Wilk), inaczej moga nas kilka razy skarcic przy naszej dziurawej obronie. Jirsaka i Gargule to tylko w sytuacji niekorzystnej mozna wprowadzac...

mitmichael 10.05.2011 22:53

Wygrywamy i tyle, jako przyszły Mistrz Polski musimy pokazac kto dominuje w tej lidze

partyzant1983 10.05.2011 22:59

Oj trzeba.... ale uważam że jak dobrze pójdzie to jutro po 22 możemy już możemy zacząć "bufonade"... ale jeśli mam za to dostać miesięcznego bana jak proponuję gizmowisła i potwierdza speedfashion hmmm to skorzystam z propozycji ale pod warunkiem jeśli ci Panowie dostaną bana jeszcze przed fetą na rynku (mam nadzieję że jestem pewny tego co napisałem) :)

BRTS39 11.05.2011 00:08

Panowie dziś mija rok jak Mariusz Jop strzelił sobie samobója. Myślę że to był ciężki rok (Karabach nowy skład) taki czas żałoby mozna by powiedzieć. I pięknie było by ten rok zakończyć zwycięstwem z Amicą które rozpoczeło by FIESTĘ!!!!!!

PS: ależ byłem zły...

Daja`n 11.05.2011 06:28

W meczu z Amicą nie może być żadnych kalkulacji.Jeżeli myślimy o MP to taki mecz trzeba obowiązkowo wygrać.Dzisiaj tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!

Pennywise 11.05.2011 07:48

Z naszą obroną piłkarze Lecha będą wchodzić w pole karne jak w masło ale bez obaw.Pareiko wybroni wszystko! Nawet rzuty karne :). Także panowie z tyłu na zero. Reszta w nogach i rękach (patrz Smolarek) napastników.

bridgeburner 11.05.2011 08:14

9 - od tylu meczów (w lidze, Pucharze Polski i Superpucharze) Wisła nie wygrała z Lechem - sześć przegrała, trzy zremisowała

Czas zakończyć, tą poniżająca passe
szczególnie że jeden mecz na 10 to nawet z Barcelona wygrywamy:-P

adas123 11.05.2011 08:45

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Lec...285,1,720.html


dziwny on jest,lepiej dla nas

Teqcontroller 11.05.2011 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adas123 (Post 1089273)

Jesli nie zagra od pierwszych minut , to lepiej dla nas , wejdzie na koncowe 20-30 min czyli jak nie patrzac na podmeczonego przeciwnika , tylko Bakero nie wie ze nasi pilkarze moga zapierdalac 90 min i nawet wiecej.

Stlicia , Wilk z Sobolem powinni spokojnie wylaczyc z gry , srodek pola powinnismy spokojnie zdominowac.

Feniks1983 11.05.2011 09:38

Taa jasne. Wszystko spokojnie, tego wyłączymy spokojnie, tego nakryjemy czapką spokojnie, tamtego odetniemy spokojnie od podań a na końcu spokojnie wpakujemy 5 bramek.... ehh ludzie czy odrobina pokory to dla Was za dużo? Wierzyć w swój zespół trzeba ale też należy do każdego podejść z odpowiednim szacunkiem obojętnie kto jest Naszym przeciwnikiem. Przed Górnikiem też wszyscy pisali, że spokojnie wygramy, że 3 pkt mamy, że z kim jak z kim ale z Górnikiem to na bak wygramy. Jak się skończyło wiemy wszyscy. Zeszłego roku przypominać nie trzeba bo to też wiadomo jak się skończyło.

Lech może i słabo gra w lidze, ale mecze w pucharach pokazały, że jak chce im się grać to są mocni i groźni. Nadal mają szanse na puchary w następnym sezonie, więc będą grać na pewno o 3 pkt i nogi nie będą odstawiać. Dlatego nie ferujmy wyroków na przód, bo znowu możemy zostać brutalnie na ziemię sprowadzeni. Liczę, że wygramy ale uważam że będzie cholernie ciężko.

mitmichael 11.05.2011 09:41

I wlasnie dlatego te przygotowywania przed Copa del Sol teraz mogą miec znaczenie w meczu z Lechem. Ze slow Maaskanta wynika, ze wydajnisciowa nie ma problemow z gra w ciagu 3-4 dni i pilkarze beda w pelni sil. Dawno chyba nie było czegos takiego w naszym zespole. Co do samego meczu Wisła moze grac gorzej ze słabszymi ale gra dobrze z mocnymi rywalami. Meczu pierwszego nie wliczamy bo dopiero druzyna byla budowana ale mozna wziac przykład z wygranego meczu z Legia czy pokonania u siebie Jagielloni.

Kociewiak 11.05.2011 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Feniks1983 (Post 1089287)
Lech może i słabo gra w lidze, ale mecze w pucharach pokazały, że jak chce im się grać to są mocni i groźni. Nadal mają szanse na puchary w następnym sezonie, więc będą grać na pewno o 3 pkt i nogi nie będą odstawiać. Dlatego nie ferujmy wyroków na przód, bo znowu możemy zostać brutalnie na ziemię sprowadzeni. Liczę, że wygramy ale uważam że będzie cholernie ciężko.

No dokładnie bo Lech napewno na mecz z Wisłą się zepnie i zagrają na 150%, wiec ta przedwczesna euforia niektórych mnie śmieszy.
Oczywiście wierze, że dzisiaj Smok połknie kartofla :-D

White91 11.05.2011 10:04

Ze względów logistycznych na jutrzejszym meczu trybuny opuścimy w przerwie meczu.

Kibiców z sektora G prosimy o opuszczenie trybun w przerwie meczu, na sektor powrócimy w 55 minucie.

Prosimy wszystkich fanów zasiadających na tej trybunie o dostosowanie się do tej decyzji. Kibiców z innych sektorów zachęcamy też do chwilowego wzięcia udziału w tym ogólnopolskim proteście, który ma na celu pokazanie niezadowolenia z działań podejmowanych wobec ludzi, którzy od lat zapełniają wszystkie trybuny każdego stadionu w Polsce.

Pragniemy jednocześnie dobitnie zauważyc, że chwilowa przerwa w dopinngu nie jest wymierzona w zawodników Wisły Kraków, dlatego tym bardziej zachęcamy do wsparcia naszych piłkarzy zarówno przed wyjściem z trybuny jak i po powrocie na nią w tym jakże ważnym meczu.

Pozdrawiamy
SKWK, UW, WG

Opuszczenie trybuny szczegolnie G to bedzie katasrtofa nie mowiac o powrocie na nią...

Gilbert Azory 11.05.2011 10:41

Zeby E wyszlo to nie ma co marzyc chyba... Ale pieknie by to wygladalo, caly stadion pusty i odpowiednie transy, a w 55 min powrot i petarda do samego konca niezaleznie od wyniku. Sam mecz bedzie bardzo ciezki, ale mam dobre przeczucia, jak nigdy przed meczami z Amica... Czuje ze beda 3 punkty.

Schabek 11.05.2011 10:47

Co do opuszczania stadionu to fajnie, że się solidaryzujemy i wogóle jestem jak najbardziej za, tylko że zanim wszycy u nas wrócą na swoje miejsca to tak z 8-10 minut zejdzie, a po drugie dwie trybuny z krzesełkami będą stały puste bez względu na to, a więc czy opuszczając trzecią ktoś wogóle to zauważy?

Co do samego spotkania to 2-0 dla nas powinno być. Bakero podobno nie żyje dobrze ze Slicem który według mnie byłby największym oczywiście po Rudnewsie zagrożeniem dla nas więc to plus :)

Donki 11.05.2011 12:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez White91 (Post 1089302)
Ze względów logistycznych na jutrzejszym meczu trybuny opuścimy w przerwie meczu.

Kibiców z sektora G prosimy o opuszczenie trybun w przerwie meczu, na sektor powrócimy w 55 minucie.

Prosimy wszystkich fanów zasiadających na tej trybunie o dostosowanie się do tej decyzji. Kibiców z innych sektorów zachęcamy też do chwilowego wzięcia udziału w tym ogólnopolskim proteście, który ma na celu pokazanie niezadowolenia z działań podejmowanych wobec ludzi, którzy od lat zapełniają wszystkie trybuny każdego stadionu w Polsce.

Pragniemy jednocześnie dobitnie zauważyc, że chwilowa przerwa w dopinngu nie jest wymierzona w zawodników Wisły Kraków, dlatego tym bardziej zachęcamy do wsparcia naszych piłkarzy zarówno przed wyjściem z trybuny jak i po powrocie na nią w tym jakże ważnym meczu.

Pozdrawiamy
SKWK, UW, WG

Opuszczenie trybuny szczegolnie G to bedzie katasrtofa nie mowiac o powrocie na nią...

Dlatego kur** wychodzimy w przerwie !

mc-money 11.05.2011 12:39

Co do samej idei jakiegoś solidaryzowania się z innymi kibicami to ok, fajna sprawa.
Ale na Wiśle to nie wypali, można by było wyjść na suchych stawach, czy stadioonie typu Lechii czy coś. Po pierwsze to gdzie się pomieści to 6tyś ludzi? Na dole trybuny, na klatkach schodowych, koło gastronomi i przed kołowrotami? nie bardzo. Po drugie: wyjść w przerwie to jeszcze jakoś, odczekać to 10 min, a poźniej wchodzic na trybune przez 15min? nie będzie dopingu przez 25 min drugiej połowy, a przeciez w takim spotkaniu jest on bardzo potrzebny. Przy wejściu ludzie się stratują i rzucą się na krzesełka- ale obym się mylił.

Ogólnie akcja pokazania jakiejś solidarności-OK, ale na Wiśle to może w inny jakiś sposób ;>

Enrico2000 11.05.2011 12:49

Dla mnie to jest śmieszne poprostu. Jedziemy po sobie z innymi kibicami przy każdej okazji, a teraz się solidaryzujemy ...... I to jeszcze z Lechem tak?? Jak śpiewali Cleberowi wypierdalaj jak wyjeżdżał karetką i za akcję na trybunach. Szkoda ....a, że wtedy się nie soidaryzowaliśmy tylko teraz. Tak sztuczne, ze aż śmieszne.

Kociewiak 11.05.2011 12:53

Najlepiej niech może zlikwidują w Polsce ruch kibicowski co? Jak Ci nie pasuje to zostan w domu albo idź sobie na E
Nie kumam ludzi co im zawsze coś nie pasuje

Mareq 11.05.2011 12:59

Z jakimi innymi kibicami ?
O czym wy w ogóle piszecie?
Jak będą mieli pretekst , to się do nas nie dojebią bo my jesteśmy Wisła Kraków?
Nagonka medialna i polityczna uderza w całe środowisko kibiców.
W tym tkwi sedno sprawy.

Decyzja została podjęta a informacja przy cenach biletów - sektor najzagorzalszych kibiców - nie jest tam tylko dla picu.

Zresztą temat jest o meczu w kontekście sportowym.
Dyskusja na tematy kibicowskie jest w innym dziale.

Marszałek 11.05.2011 13:19

Panowie temat przewodni to mecz a nie czy jest sens się solidaryzować czy tez nie. Nie rozmywajcie.

Jeśli chcecie o tym szerzej pogadać to zapraszam do pokoju ABG.

Enrico2000 11.05.2011 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1089388)
Chcesz żeby debile nie związane z kibicowaniem (czyt. rząd i jemu podwładni) myślały za ciebie na meczu? Chcesz żeby żywiołowy doping tysięcy gardeł zastąpiły lakoniczne informacje spikera o ilości 'widzów' na stadionie i nie mniej żywiołowe westchnienia po strzeleniu bramki? Chcesz żeby widowiskowe oprawy (sektorówki, kartoniady i wiele, wiele innych) nigdy już nie budziły zachwytu u kibiców i nie wywoływały zazdrości u przejezdnych? Chcesz przychodząc na stadion w szaliku, który masz od lat i zawsze ubierałeś go podczas meczu zastanawiać się czy cię w nim wpuszczą, czy twoje buty są odpowiednie na stadion, czy jakiś tępy łeb powie ci: 'nie wejdziesz' 5 minut przed najważniejszym meczem sezonu, na który czekałeś całą rundę. Dla tego meczu kupiłeś karnet za ciężko zarobione pieniądze, ale cię nie wpuszczą bo się im nie podobasz? Chcesz zabić cały ruch kibicowski? Nic dla ciebie nie znaczą CI którzy w ramach wolnego czasu przygotowują oprawy, pomagają innym kibicom w potrzebie? Tylko dla tego że nie wyjdziesz w przerwie z sektora w ramach protestu, to wszystko może zostać 'nielegalne i konieczne do zlikwidowania'. Tutaj nie chodzi o to czy nie lubisz tego czy tamtego klubu. Chodzi o Ciebie! O to czy wybierając się na mecz będziesz czuł się bezpiecznie i nie będziesz się czuł skrępowany idiotycznymi przepisami. Oto czy ubierając swój ulubiony szalik na mecz, drugiego dnia nie zapuka do ciebie GROM :] i strzałem z buta w plecy, naznaczy cię mianem przestępcy! Po to ten protest! Nie pozwólmy robić z kibiców przestępców, nie nazywajmy przestępców i porachunków gangów, porachunkami kiboli. Nie pozwólmy odwrócić uwagi wyborców od niekompetencji rządzących! Mam nadzieję, że za bardzo nie 'spokemoniłem' się tym postem.

Oczywiście masz wiele racji. Mnie chodzi tylko o to, że od lat mamy z tym problem i może właśnie takie zamknięcie da do myślenia również klubom, bo one też nie robia zbyt wiele w tym względzie. Kiboli trzeba wytępić bo w końcu i u nas stanie się cos podobnego. I może to co się stało ze stadionami legii i Lecha spowoduje, że wszyscy z klubami i policja zaczną współpracować i cos sie zmieni. Dlaczego na zachdozie jest spokój a u nas dzicz?
Przepraszam za off top.

Co do meczu mam nadzieję, że chłopaki naprawdę zepna dziś tyłki i dadzą z siebie wszystko bo to mecz nie tylko o 3 pk ale o prestiż i pokazanie Lechowi jego miejsce w szeregu.

Oby to był piękny wieczór na Reymonta.

_gilardino_ 11.05.2011 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enrico2000 (Post 1089366)
Dla mnie to jest śmieszne poprostu. Jedziemy po sobie z innymi kibicami przy każdej okazji, a teraz się solidaryzujemy ...... I to jeszcze z Lechem tak?? Jak śpiewali Cleberowi wypierdalaj jak wyjeżdżał karetką i za akcję na trybunach. Szkoda ....a, że wtedy się nie soidaryzowaliśmy tylko teraz. Tak sztuczne, ze aż śmieszne.

O czym ty człowieku mówisz?:shock: Działania rządu uderzają we wszystkich kibiców nie tylko tych z Warszawy i Poznania. Jeśli tak nie jest to dlaczego na Odrze są zakazy za wulgaryzmy a na Zagłębiu za wieszanie flag i rzucanie serpentyn? Dlaczego nie pojechaliśmy do Kielc a teraz kibice z Bełchatowa nie mogą być na meczu z Widzewem? Ale ty i tak na wyjazdy nie jeździsz więc cie to nie obchodzi. Tylko działając wspólnie mamy szanse na jakies zmiany i na nagłośnienie problemu.

KMZ 11.05.2011 13:41

Taki mały pomysł :) podobno na dzisiejszym meczu mają być rodzice Maor'a , może jakieś oklaski, podziekowanie po jego Imieniu ? :) za dobry mecz , żeby rodzice widzieli że jest dla Nas ważnym ogniwem ?:)

silver03 11.05.2011 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KMZ (Post 1089399)
Taki mały pomysł :) podobno na dzisiejszym meczu mają być rodzice Maor'a , może jakieś oklaski, podziekowanie po jego Imieniu ? :) za dobry mecz , żeby rodzice widzieli że jest dla Nas ważnym ogniwem ?:)

Hmmm, lekka przesada?

MasterCarl 11.05.2011 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1089404)
Hmmm, lekka przesada?

zdecydowanie.. na to jeszcze za wcześnie.

Ave 1906 11.05.2011 14:16

http://www................/news/show...edzie_oprawy__ :(

vojtex 11.05.2011 14:17

świetnie :/

wonski_eNHa 11.05.2011 14:20

5 godzin do meczu a adrenalinka już na odpowiednim poziomie. Szkoda, że nie na wszystkich trybunach będzie wykrzykiwane 1,2,3 - mało :D

Jako, że wszyscy na Wisłę przyjeżdżają z nastawieniem jak na finał CL. Pierwsze minuty meczu na pewno będą 'szalenie' ciężkie. POZnan* będzie chciał udowodnić, że potrafi grać w piłkę. Wisła będzie chciała się odegrać za porażkę w poprzednim meczu z Amicą.

Majster 2010 vs Mistrz 2011 - starcie klubu bez historii z klubem 105 letniej tradycji.

Wydaje mi się, że trener Maaskant postawi w dzisiejszym meczu na Sobola i Sivakova w środku pola. POZnan* bez 'Dżurżewicza', Kikuta jest słabszy niż z nimi w składzie. Lewy obrońca Amici, tak chwalony przez userów TSWD będzie miał okazję do potwierdzenia swoich umiejętności w starciu z Maorem, Małeckim i Cikosem. Szczerze mówiąc nie daję mu zbyt wielkich szans na zatrzymanie naszej prawej strony. W środku pola Sobol z Sivakovem powinni dać odpowiednią jakość, obaj są dobrzy w defensywie. Biuałorusin, krytykowany ale moim zdaniem niedoceniany przez nas powinien robić różnicę w pomocy na naszą korzyść. O naszą formację ofensywną bym się nie martwił, bramki dla nas padną w odpowiedniej ilości. Dla stoperów ii bocznych obrońców to będzie prawdziwy test. Rudnevs, najlepszy napastnik ligi, Krivets (??), Wolf, mogą sprawić problemy. Jednak przy odpowiedniej asekuracji ze strony defensywnych pomocników powinni wyjść zwycięsko. Lech nie ma w składzie żadnego piłkarza który potrafi 'robić różnicę' tak jak nasz Izraelczyk. Może to byś ostry mecz, ale na pewno nie zabraknie goli. I na pewno wygramy.

Pareio - Cikos, Jaliens, Chavez, Paljic - Sobolewski, Sivakov - Mały, Maor, Kirm - Genkov.

Powinno wystarczyć na ziemniaki :]
Mam takie przeczucie, że Rios z Gragulcem zagrają dzisiaj dłużej niż zwykle. :D

farben 11.05.2011 14:24

2 tys. kibiców Lecha przyjedzie do Krakowa?

http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...kowa,id,t.html

Jeśli to prawda, to nieźle. Na stadion nie wejdą, to gdzie będą?

Pablo84 11.05.2011 14:24

Cytat:

Prezes Marek Wilczek i dyr. marketingu Michał Kobylarczyk wydali dziś zakaz prezentacji oprawy która została przygotowana na mecz z Lechem Poznań.



Oprawa została przygotowana za Państwa pieniądzę, jest gotowa i była już nawet wniesiona na stadion, jednak wszystko wskazuje na to, że nie ujrzymy jej dziś na Reymonta 22.



Z przykrością zawiadamiamy, że aktywnie działające na Wiśle grupy kibcowskie rozważają możliwość podjęcia decyzji o zawieszeniu swojej działalności.

Ignorancja i brak chęci do rzeczowej rozmowy wykazywana przez włodarzy klubowych jest powodem powyższych rozważań.

SKWK i grupy kibicowskie nie biorą odpowiedzialności tak jak to do tej pory robiły (koordynowały) za przyśpiewki i transparenty które pojawiać się będą na stadionie
Sorry za offtop.

Już wiecie, dlaczego Proszą Was o wyjśćie z sektora w czasie przerwy??

I proszę Was, nie pier...cie o jakimś wsparciu dla kopaczy.Po prostu niektórym nie chcę się dupy ruszyć, lub boi się, że ominie go 15 minut meczu.

sayek89 11.05.2011 14:26

Tyle czasu człowiek czekał na oprawę, miała być na meczu z Lechem i gó... krew zalewa człowieka jak coś takiego czyta. Może też zaprzestańmy dopingować w obawie że Tusk nam stadion zamknie z błahego powodu.

A co do samego meczu, może być przeciwko nam sędzia, komentatorzy, premier i zarząd klubu ale i tak wygra Wisła, czyli my ;)

ChG 11.05.2011 14:50

Dostał polecenie "z góry", z rządu, to co, ma powiedzieć: "nie, sorry, ale za chuja tego nie zrobię"? Pomyślcie trochę, zanim coś napiszecie. Przecież to nie jest jego widzimisie. Pretensje do polskiego rządu, a nie do władz Wisły.

papiwislak 11.05.2011 14:54

no dobra slysze tylko oburzenie.. ale zapytajcie sie skwk co bylo na oprawie... pewnie na tuska i reszte hasla... wiec chlop sie wystraszyl... bo jutro pewnie by zamkneli stadion na cracovie... wiec....

wonski_eNHa 11.05.2011 14:56

Paranoja!

Zamiast wesprzeć kibiców, to kosa w kolano. Pięknie, teraz już wiemy że kibic to dla zarządu tylko garść srebrniaków. Ciekawe jak oni chcą zapełnić 33k stadion? Kim? Szejkami z Arabii Saudyjskiej? Bardziej się boją ewentualnego zamknięcia stadionu na jeden czy 2 mecze niż odwrócenia się kibiców od klubu. Nie tędy droga!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl