Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze 30 kwietnia, 16:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8035)

Chrisman 30.04.2011 15:50

ahahahhaahahaha dzisiaj nie trafią ,takie sytuacje

Kryniu 30.04.2011 15:51

3 setka w dupe

Hanys 30.04.2011 15:53

Sobolewski - drwal (emerytowany) ;/ w jego miejsce powinien grać Wilk
Kirm - bez formy
Małecki - jezdziec bez głowy
Cikos - dobrze ze zszedł (chociaz ten Branco nie jest lepszy)


to są najsłabsze ogniwa Wisły

skeba 30.04.2011 15:53

Już za tego Branco lepiej byłoby Burlige wstawić...
Cytat:

Sobolewski - drwal (emerytowany) ;/ w jego miejsce powinien grać Wilk
Kirm - bez formy
Małecki - jezdziec bez głowy
Cikos - dobrze ze zszedł


to są najsłabsze ogniwa Wisły
Kirm zobaczi le w poprzednich meczach bramek zdobył, a Małecki z Meliksonem naszą ofensywę napędza.

WislaOnly 30.04.2011 15:54

Co by nie powiedzieć, mają ambicje, walczą, ale jedno wiem na pewno: mamy tak słabiutką drużynę, że w pucharach nie mamy czego szukać:/ Jak my z Górnikiem nie wygramy, a co będzie w meczach z Lechem, Legią, Polonią W., Cracovią!!!! :/:/:/

River 30.04.2011 15:54

Gramy w 10. Zurawski gra chyba jakis innym mecz.

Narazie mecz parodia. Pod bramka Gornika na 5 metrze nie potrafimy w pilke trafic a gola tracimy po podwojnym babolu. Robi sie interesujaco.

SWEET_83 30.04.2011 15:54

ręce opadają... Strzelimy ta bramkę?

Jak przegramy to bana na rok dostane... Niestety...

Kryniu 30.04.2011 15:56

Przejście z obrony do ataku powinno zająć chwilkę a oni pozwalają Górnikowi się cofnąć.

WislaOnly 30.04.2011 15:58

SWEET ja po meczu z... (nie pamiętam drużyny) w eliminacjach Ligi Europejskiej. Dostałem bana na pół roku, mówię Ci fajna sprawa. Ile jest później czytania!! :D Widzę, że zaraz nas pojadą!!!

SWEET_83 30.04.2011 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 1083597)
SWEET ja po meczu z... (nie pamiętam drużyny) w eliminacjach Ligi Europejskiej. Dostałem bana na pół roku, mówię Ci fajna sprawa. Ile jest później czytania!! :D Widzę, że zaraz nas pojadą!!!

Po meczu z Korona pościły mi nerwy i napisałem parę gorzkich słów... Dzisiaj zanosi się na to ze będę musiał znów ro zrobić :evil:

a miałem być spokojny :foch:

Chrisman 30.04.2011 16:02

jak nam sie mecz nie ulozy to nigdy nie wygramy

Kryniu 30.04.2011 16:03

Gramy bez napastnika. Brawo

WislaOnly 30.04.2011 16:03

Miałem nadzieje, ze w tej śmiesznej lidze przynajmniej my zachowamy twarz a tu proszę!! Tego meczu na bank nie wygramy, mówię Wam. A oszczędzanie kasy na klasową obronę teraz odbija się czkawką! Kto mi przypomni, ile bramek w tym sezonie nasi strzelili z rożnych??

Chrisman 30.04.2011 16:04

patrzcie gdzie w 45 min byl najbardziej wysuniety zawodnik w Wisle

krowczax 30.04.2011 16:04

Gornik nas jedzie ? Gratuluje niesamowitych umiejętności postrzegania rzeczywistości.

Schabek 30.04.2011 16:04

Górnik nas klepie, ale gramy nędznie narazie może w drugiej połowie coś się zmieni ale narazie to słabo się mecz ogląda ...

Kibic1928 30.04.2011 16:05

Burliga by sie napewno lepiej zaprezentował niz ten amator Branco...
Cikos - ja bym z nim nie przedłużał niech wraca na Słowacje.

Dno w obronie, Chavez straszne drewno.

AS82 30.04.2011 16:06

To jest dramat co my gramy. Rozumiem ,że moze nei isc ,ale czemu my tracimy takie frajerskie bramki ,ch8j moze czlowieka strzelic

mateuszchester 30.04.2011 16:06

Branco - Aut , On nie biega tylko k... chodzi po tym boisku .

Bronex 30.04.2011 16:07

Klątwa trwa.

mitmichael 30.04.2011 16:07

Jak my sobie z Gornikiem nie radzimy to ja nie wiem co bedzie w nastepnych spotkaniach. Gramy praktycznie bez napastnika bo Zuraw czesciej wraca niz czeka na pilke.

Hanys 30.04.2011 16:07

Chavez jest dobry - gówno się znasz.

dwdx1906 30.04.2011 16:07

Brak słów....

vaazon 30.04.2011 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1083606)
patrzcie gdzie w 45 min byl najbardziej wysuniety zawodnik w Wisle

No załatał dziurę po Paljiciu.

WislaOnly 30.04.2011 16:07

Nie chodzi, że jedzie, chodzi o wyrachowaną grę, a Górnik ma poziom Szalwe? tak mi się wydaje. Panowie, ja powiem tyle, jest źle, nie jest dramatycznie, bo dramatycznie jest w Legii. Ale jest źle! I jeśli komuś ten poziom gry się podoba, to gratuluje! :/

Kryniu 30.04.2011 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1083609)
Burliga by sie napewno lepiej zaprezentował niz ten amator Branco...
Cikos - ja bym z nim nie przedłużał niech wraca na Słowacje.

Dno w obronie, Chavez straszne drewno.


Dokładnie Branco jak cień. Burliga przynajmniej gryzłby trawę. Zobaczymy co pokaże Jaga, robi się nieciekawie.

bestfan 30.04.2011 16:07

obrona to nie największy problem - bo powinniśmy już strzelić z dwie bramki

SWEET_83 30.04.2011 16:07

Maaskant kur... mać uderz pięścią w stół w przerwie bo jest bardzo nie ciekawie... :(

sportnh 30.04.2011 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krowczax (Post 1083607)
Gornik nas jedzie ? Gratuluje niesamowitych umiejętności postrzegania rzeczywistości.

no jedzie jedzie i to jak ch.uj.

a Ty idz sie podjaraj tym ze mamy wieksze posiadanie

For_FuN_ 30.04.2011 16:08

Ale wiecie co uderza najbardziej? To ze jest to gra w chodzonego, a o ile wiem, to w profesjonalnej pilce trzeba biegac zeby miec jakies wyniki. Ogladajac ta "kopanine"(i to eufemizm), a niedawne mecze polfinalowe LE...to poprostu czyste amatorstwo.

dwdx1906 30.04.2011 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateuszchester (Post 1083611)
Branco - Aut , On nie biega tylko k... chodzi po tym boisku .

Tak, aut, ale kto za niego? Kowalski? :|

skeba 30.04.2011 16:09

Sobolewski - tragedia,
Cikos - popełnił błąd, który może nas dużo kosztować,
Paljic - bez problemu go jadą na tej stronie,
Zurawski - nie istnieje, nie wiem, czemu Robert go wpuszcza? Nie mamy napastnika i to się odbija teraz.
Branco - Co to jest za drewno, najgorszy obrońca ligi, on nawet nie angażuje się w akcje ofensywne, bo to stanowi dla niego problem.

Ale żeby na Reymonta przegrywać ? Przecież jeśli go nie wygramy to już w następnej kolejce możemy się pożegnać z 1 miejscem.

Syn Kangura z 1984 30.04.2011 16:11

Jeśli pech istnieje to się na nas uwziął :)

River 30.04.2011 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1083609)
Burliga by sie napewno lepiej zaprezentował niz ten amator Branco...
Cikos - ja bym z nim nie przedłużał niech wraca na Słowacje.

Pelne poparcie. MP z pilkarzem Cikosem w podstawie. To sie samo ze soba kłóci.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1083609)
Dno w obronie, Chavez straszne drewno.

To jest fenomen. Gosc albo zagra zajebisty mecz albo zagra taka padake, ze jest najgorszy na boisku.


Po pierwszej polowie moge smialo powiedziec, ze tego meczu nie wygramy grajac tak jak gramy. Babole w obronie i kiksy w ataku. Parodia. Melikson i Malecki cos probuja, Kirm i Zurawski - DNO. Jirsak - 2x DNO, ten gosc juz swoj dobry mecz w tej rundzie zagral, do konca sezonu powinien siedziec na lawie.

Czarno widze druga polowe.

Jesli zostaniemy tym MP to bedziemy w .... slabym MP.

Kibic1928 30.04.2011 16:11

Zobacz jak Chavez wyprowadza piłke. On ma koordynacje słonia afrykańskiego!!! podania w szerz boiska. Jak stracimy gola po przechwycie takiego podania to wspomnisz moje słowa.

Sobol niestety gra fatalnie - Robert wpuść Wilka!!!!

Karherop 30.04.2011 16:11

Staram się nie oceniać w czasie trwania spotkania , ale jak narazie naprawde źle to wygląda .
Wszystko wyglądało OK do 25 minuty i feralnej kontry Górnika . Górnika nagle stał się drużyną atakującą , wyczuł bardzo słabą dyspozycje obrony Wisły , gdzie Cikosz nie istniał, za niego Branco który urwał się niewiadomo skąd . Paljc najczęściej atakowany 2 na 1 . Chavez nie radzi sobie z Sikorskim , a Jaliens niestety nie ustawia tej obrony jak należy .
Każdy rzut rożny dla Górnika pachnie bramką w przeciwieństwie do stałych fragmentów po naszej stronie . Jeśli nie strzelimy szybko bramki na początku 2 połowy to tego meczu nie wygramy . Remis będzie dla nas jak porażka .

Markus 30.04.2011 16:12

Nie mamy ataku, a obrona jest jak zawsze nieporadna. Efekt jest więc naturalny dla powyższego stanu rzeczy.
Dawno nie widziałem tak słabego zawodnika jak Branco.

W drugiej linii istnieje tylko Melikson, ale nie ma z kim grać.

Nie mamy w tej drużynie "argumentów", by nie gubić seryjnie punktów. Ale jak się wierzyło zimą, że jako "rezerwowi" napastnicy sprawdzą się Rios i Żurawski, że nie trzeba wzmacniać boków obrony, skąd każde dośrodkowanie przechodzi, że w środku pola do Meliksona wystarczy Jirsak, to teraz się za to płaci.

Najgorsze, że ani Garguła, ani Rios nie gwarantują żadnej poprawy w II polowie.

Kryniu 30.04.2011 16:12

Jeśli drużyna ma charakter to może jeszcze wyciągną. Pamiętam ostatni mecz z Górnikiem na Reymonta przegrywaliśmy 1-0 a wygraliśmy 3-1 ale to już przeszłość. Nie potrafimy wykonywać stałych fragmentów gry, nie pamiętam kiedy ostatnio zdobyliśmy bramkę po takiej akcji( chyba tylko jedną w tym sezonie). Drużyna zamiast się zgrywać nagle pokazuje że jakby jej się tryby zamuliły. Normalnie żal

PANDEM0NIUM 30.04.2011 16:12

Jirask, Melex nieźle
Sobol słabo
Żurawski tragicznie!!
Za Branco postawic moją teściową i nie wyglądałaby gorzej.

Zwitter 30.04.2011 16:12

Ale ciekawych rzeczy tu się można dowiedzieć. Górnik nas jedzie? Oni od początku grają z kontry, w kontrach to nas jadą, z tym się mogę zgodzić.

Mnie najbardziej wkurza to, że nie potrafimy strzelić bramki ze stałych fragmentów - wolne, rożne - możemy ich mieć ze 100 w jednym meczu a i tak dupa.

Wydaje mi się, że Wisła chciała za szybko strzelić bramkę i za bardzo się odsłoniliśmy. Poszła kontra i jest jak jest. Albo wyrównamy albo nas dobiją, proste ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl