Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 10 kwietnia, niedziela, godz. 16:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8006)

skeba 10.04.2011 15:30

Cytat:

Ehhh.. Sobol i Jirsak znowu w pierwszym składzie niestety...
Ten skład przynosi narazie punkty, więc po co zmieniać zwycięską ekipę ? Niech tak grają, później można wpuścić Wilka, Riosa. Ten drugi zapewne zostanie wpuszczony na 3 minuty, a później stwierdzą, że sie nie sprawdzil

Patrzcie na trybuny.... ale pustki

sndr 10.04.2011 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1075118)
Patrzcie na trybuny.... ale pustki

Nie wpuścili naszych, bo się bali żeby nie było nas więcej niż gospodarzy :rotfl:

Wojtas 10.04.2011 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 1075000)
Widać, że Genkow najgorsze ma już za sobą. Na boisku wygląda coraz lepiej przede wszystkim fizycznie. Myślę, że jak dzisiaj otrzyma jakieś rozsądne podanie, to coś ustrzeli.


Tez licze ze teraz Genkov "zaskoczy" bo juz troche czasu mija i on musi zaczac pokazywac chocby to co gral u siebie.

Sklad ok,Melikson niech rozgrywa ,Maly z Kirmem skrzydlami atakują i trzeba to wygrac,zwlaszcza ze Korona ma wiele problemow-z tym ze oni mecze z nami zawsze maja udane.

WALCZYC I TO WYGRAC!!

Teqcontroller 10.04.2011 15:40

Liczę na Meliksona w tym meczu , i mam nadzieje że Cikosz czegoś nie odwali i zacznie myśleć.

masterlag 10.04.2011 15:52

No i dlaczego nie chcieli nas wpuścić, skoro oni nawet swoich miejsc nie pozajmowali? :|
Są już cyrki w tej lidze, po co kolejny?

A ja po prostu liczę na Wisłę! Niech nie spartolą nasi piłkarze tej pięknej niedzieli. ;)

Eternit 10.04.2011 15:56

Ależ by była bramka... Ładna wymiana podań, ładny strzał...

bakiagh 10.04.2011 16:00

Niedzielan!! - to powinna być czerwona!

DrunkenBear 10.04.2011 16:03

Genkov :DDD

Kryniu 10.04.2011 16:04

Gienek GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL

krowczax 10.04.2011 16:04

Cwetan Genkoooow ! :D Jeszcze jedeen !

Eternit 10.04.2011 16:04

AHAHAHA TSWETAN!! W powtórce zobaczcie na przedostatnie podanie do Małego, b. ładna akcja!

neq. 10.04.2011 16:04

super akcja ;) takiej Wisły oczekuje ;)

Adriss 10.04.2011 16:05

brawo Gienek :D

Sami 10.04.2011 16:05

Korona gra żałośnie. Będzie dziś nokaut. 3,4 -0

hide 10.04.2011 16:05

Komentatorzy straszni. zero emocji. właściwie co się można spodziewać po byłym legioniście.

SWEET_83 10.04.2011 16:06

Gienek już na dobre się odblokował :D

damian4892 10.04.2011 16:06

bardzo ładna, szybka akcja...

tomasz_19 10.04.2011 16:06

Brawo Geniek, jak ktoś narzeka na obraz to tu jest super jakość
http://drhtv.tnb.pl/viewpage.php?page_id=1

fighter1906 10.04.2011 16:07

Brawo dla Małego:)

Eternit 10.04.2011 16:07

Do Małeckiego podawał Jirsak, oby tak dalej!

Kandzior 10.04.2011 16:08

Cieszy bramka Genkowa oby strzelał więcej bramek i pokazał się z tej strony, z której go najlepiej znają w Bułgarii.

Billy 10.04.2011 16:15

Korona gra strasznie nieczysto, jak tak dalej będzie to wątpię, żeby dotrzymali ten mecz w 11.

bakiagh 10.04.2011 16:15

Sposób Korony na Wisłę : Wykosić wszystko co się rusza.

hide 10.04.2011 16:16

Nie umieją grać piłką to będą kosić. A jak tak dalej będzie sędziował i nie da żadnej kartki to będzie coraz ostrzej.

Maor nie ma z kim grać ;(. Teraz Genkov się schował za obrońcami a Kirm nie wiedział gdzie się znaleźć.

Sami 10.04.2011 16:18

1. Żenada na trybunach
2. Korona nie gra w piłkę, przydałoby się już parę kartek, bo to jest zdecydowanie za ostra gra
3. Troszkę ryzykowne wprowadzanie piłki do gry (druga linia szybko wychodzi do przodu, złe zagranie obrońcy może być bardzo kosztowną stratą).
4. Strzelić na 2-0 i dokładać kolejne..
JJJBG!

Grisza1 10.04.2011 16:18

Pustki na trybunach, kosiarki na boisku - cała Korona ;/

tomasz_19 10.04.2011 16:20

nie wolno im dać się rozpędzić, bo mimo że są tragiczni i bez formy to mają nóż na gardle i chcą za wszelką cenę wygrać... trzeba ustrzegać się błędów w obronie...

podszywacz 10.04.2011 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hide (Post 1075147)
Komentatorzy straszni. zero emocji. właściwie co się można spodziewać po byłym legioniście.

Eee, przesadzasz. Jak strzelono bramkę to taka cisza zapadła jakby nic się nie stało. Oni też pewnie nie byli pewni że bramka padła.

bakiagh 10.04.2011 16:23

Dobrze dzisiaj Genkov wygląda.

jumson 10.04.2011 16:23

Sobolewski już następny mecz rozczarowuje.

Eternit 10.04.2011 16:24

Co ten Chavez zrobił?!

hide 10.04.2011 16:24

Sędzia prze juhc stoi po drugiej stronie boiska i gwizda faul a liniowy ktory ma jak na tacy i nie podniósł chorągiewki.

fighter1906 10.04.2011 16:25

ja .......e!!

tomasz_19 10.04.2011 16:25

to jest właśnie ta zachowawcza gra... mówiłem błąd w obronie i...

Kryniu 10.04.2011 16:25

Co oni wyprawiają???? Tak nie mogą grać w obronie

bakiagh 10.04.2011 16:25

Pareiko!!!!!!!!

hide 10.04.2011 16:25

Pareiko !!!!!!!!!!!!!

fighter1906 10.04.2011 16:26

on jest bogiem!!!!!!

tomasz_19 10.04.2011 16:26

hahahahahaha Pareiko!!!! wreszcie mamy bramkarza!!!

krowczax 10.04.2011 16:26

Sergiej penalty stopper ! :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl