Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   I Liga - temat zbiorczy. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8005)

Gwiaździsty 25.04.2013 07:01

Kabaret w I lidze trwa. Nikt (oprócz garbatych) nie chce wchodzić. Te wyniki są tylko kolejnym dowodem. Aż strach pomyśleć co się będzie działo na 5 ostatnich kolejek.

Kocur 25.04.2013 07:50

Ja mam ciągle nadzieję ...


Flota wygra ze Stomilem, Nieciecza szkoda że gra z Dolcanem - może remis byłby dobry.
Tychy wygrają z Okocimskim a parchy przerżną w Łęcznej - idealny weekend :)


Szkoda że garbaci mają u siebie całą czołówkę, na wyjeździe zawsze gorzej.

WISŁAZWE 25.04.2013 17:10

Zawieszona licencja dla Polonii Bytom

Cytat:

Komisja Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej ukarała Polonię Bytom zawieszeniem licencji na występy w I lidze. Wyrok jest nieprawomocny.
Bytomski klub został ukarany po zapoznaniu się przez Komisję Dyscypliny ze sprawą niewykonania przez Polonię Bytom prawomocnych wyroków Piłkarskiego Sądu Polubownego.

Polonii przysługuje prawo złożenia odwołania do Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN w terminie siedmiu dni od dnia doręczenia orzeczenia wraz z uzasadnieniem.


mitmichael 25.04.2013 20:04

Ciekawe ktora druzyna na koniec sie podda w walce o utrzymanie i da wieksze szanse na awans Cracovii.

Arturo Qr2nów 27.04.2013 17:14

W I lidze jaja, może się mylę, bo jakoś szczególnie tych rozgrywek nie śledzę, ale Stomil prowadzi na wyjeździe z Flotą. Dla Stomilu to trzeci wygrany mecz z drużyną z czołówki po żydach i Zawiszy. W Łęcznej - a jakże - żydy prowadzą. Oczywiście mająca większe szansę na awans Miedź przegrywa z Olimpią.

arti 27.04.2013 17:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 1310680)
W I lidze jaja, może się mylę, bo jakoś szczególnie tych rozgrywek nie śledzę, ale Stomil prowadzi na wyjeździe z Flotą. Dla Stomilu to trzeci wygrany mecz z drużyną z czołówki po żydach i Zawiszy. W Łęcznej - a jakże - żydy prowadzą. Oczywiście mająca większe szansę na awans Miedź przegrywa z Olimpią.

Są jaja-Stomil "złapał wiatr w żagle" i chyba się uratuje kosztem znowu biednej Warty (bo chyba nie Sandecji) Widać też jak Flota chce wejść do extra.
Awans żydów jest dla mnie pewny.
O co chodzi, że Zawisza dotąd tak słabo?
Ale wciąż mają czas na skuteczny finisz, dziś wo, w środę wygrana z praktycznie zdegradowanym Okocimskim i ich sytuacja znacznie się poprawi.
Miedź wyraźnie jakby nie chciała, Tychy zadowolone z 4-6 miejsca.
Teraz czekam kiedy Termalica straci formę... A może się mylę?
Cały czas stawiam na żydów i Zawiszę.

emj10 27.04.2013 17:24

W Zawiszy zamieszanie z trenerami i nie tylko. Prawdopodobnie każdy chce ciągnąć sznurki we własną stronę.

Arturo Qr2nów 27.04.2013 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1310682)
Awans żydów jest dla mnie pewny.

Niestety, ja też już straciłem nadzieję. Jeszcze bardziej niestety, że w naszej aktualnej sytuacji obecność obrzezanych w Ekstraklasie nie jest gwarantem sześciu punktów w sezonie.

Kocur 27.04.2013 19:28

Parchy wejdą nawet jakby mieli na zmianę Bońkowi gałę robić.

Ale już sam nie wiem co mnie bardziej wpieprza, czy ich awans czy pieprzone janosiki z czołówki 1 ligi.

Można grać pytę jak my np. od dłuższego czasu ale gołym okiem widać jak ktoś po prostu nie chce wygrać.

Glazik 27.04.2013 20:17

POLSKA PILKA NOZNA nadal JEST SKORUMPOWANA!!! zapamietajcie te slowa!! za kilka lat wyjdzie znow to wszystko i odejma znow za kare po 3 pkt winnym. Pomylki sedziowskie,te dziwne wyniki w I lidze to wszystko dzieje sie na naszych oczach,kazdy wie ze cos jest nie tak ale przechodzi to bezkarnie... LOdzik pod stolem to sposob parchow na Awans.


QRwa jak mozna byc kibicem takiej Floty?? idziesz z wiara na stadion a kopacze daja sie ladowac w dupala...

arti 27.04.2013 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1310714)
POLSKA PILKA NOZNA nadal JEST SKORUMPOWANA!!! zapamietajcie te slowa!! za kilka lat wyjdzie znow to wszystko i odejma znow za kare po 3 pkt winnym. Pomylki sedziowskie,te dziwne wyniki w I lidze to wszystko dzieje sie na naszych oczach,kazdy wie ze cos jest nie tak ale przechodzi to bezkarnie... LOdzik pod stolem to sposob parchow na Awans.


QRwa jak mozna byc kibicem takiej Floty?? idziesz z wiara na stadion a kopacze daja sie ladowac w dupala...

Wszyscy pływają w tym bagienku i malutko jest takich, którzy mają (jeszcze) czyste sumienie.
Nie znasz dnia ani godziny kiedy Twoi ulubieńcy zrobią to samo.

Gwiaździsty 28.04.2013 18:47

Są jaja bo jeśli tak dalej pójdzie to trzeba będzie łapankę urządzać na awans do ekstraklasy. Pisałem wcześniej, że Zawisza jak inne Floty odstawiają jaja i na końcu zrobią wszystko, żeby nie wejść. Nie wiadomo jak długo będzie się chciało grać Termalice. I w takiej scenerii bardzo słaba drużyna garbatych prawdopodobnie wejdzie. Bo grać nie umieją ale jest parcie w klubiku.

Kocur 28.04.2013 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glazik (Post 1310714)


QRwa jak mozna byc kibicem takiej Floty?? idziesz z wiara na stadion a kopacze daja sie ladowac w dupala...


Do Floty ruchanej przez działaczy dołączają Tychy dzisiaj wypięli dupsko dla Okocimskiego.

Termalica jestem skory przypuszczać że jednak chce wejść - i wejdą na 100%. Szkoda że drugi awans będzie garbaty.

Ogryzek 28.04.2013 18:57

Nadzieja tylko w Tarasiewiczu. Może Zawisza zacznie wreszcie grać pod jego wodzą?

Co do Legnicy, Tychów Grudziądza a już szczególnie Świnoujścia wątpliwe są ich chęci awansu. Przynajmniej w tym sezonie.

WISŁAZWE 29.04.2013 17:36

Za nami 26. kolejka I ligi - póki co czołówka klubów pozostaje bez zmian. Zmieniły się jedynie różnice punktowe, pomiędzy Cracovią a Dolcanem Ząbki ( przewaga parchatych urosła z jednego do czterech punktów).


Tabela po 26 kolejkach:

http://i43.tinypic.com/1t4roh.jpg

1 maja rozegrane zostaną zaległe mecze:

http://i42.tinypic.com/30le8tg.jpg


Ciekawie zapowiada się spotkanie w Legnicy gdzie miejscowa Miedź podejmować będzie lidera Termalikę Nieciecza.

Gwiaździsty 29.04.2013 20:38

Oby Termalica wygrała i przedłużyła liderowanie w tej śmiesznej lidze. Wszystkie te Zawisze, Floty itp. badziewiaże tylko się kompromitują.

!!IRIVER!! 01.05.2013 19:38

No i cóż, Termalica dała dzisiaj dupy w Legnicy, na szczęście trzy punkty zgarnął Zawisza...

arti 02.05.2013 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1311054)
No i cóż, Termalica dała dzisiaj dupy w Legnicy, na szczęście trzy punkty zgarnął Zawisza...

W weekend kolejna rozgrywka znaczonymi kartami...:)
Moje typy - pewniaki:
żydy-kolejarz 1
stomil - 1
warta-zawisza 2
dolcan-flota - remis położy obydwie ekipy:)

b.ciekawe będą:
okocim-miedź 1 (???) jak o nie wygra to ich sytuacja będzie już beznadziejna
gks-sandecja - pkt albo 3 dla gości moim zdaniem

reszta meczów nieistotna

Ogryzek 02.05.2013 11:38

Ja tam liczę że Miedź wygra swój mecz, w końcu ich trenerem jest specjalista od awansów Baniak:)

Ponadto w ostatniej kolejce Miedź podejmuje parchatych. Fajnie by było jakby obie drużyny grały o awans i wygrała Legnica strzelając zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry:D

pan Dudi 02.05.2013 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1311110)
Fajnie by było jakby obie drużyny grały o awans i wygrała Legnica strzelając zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry:D

Ręką, ze spalonego.:lol:

arti 02.05.2013 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1311110)
Ja tam liczę że Miedź wygra swój mecz, w końcu ich trenerem jest specjalista od awansów Baniak:)

Ponadto w ostatniej kolejce Miedź podejmuje parchatych. Fajnie by było jakby obie drużyny grały o awans i wygrała Legnica strzelając zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry:D

Taak... Baniak - legenda wielkopolski i pomorza zachodniego (np. pogoń) :) Liczne awanse, a potem zazwyczaj szybki kop w d... (tak go kojarzę). Wydaje mi się jednak, że gdyby Miedź grała o awans w tym sezonie to byliby wyżej w tej chwili - nie zdobyli kilku pkt, które drużyna chcąca awansować by zdobyła.
W Okocimiu z kolei też stary wyjadacz - Palik. Jeśli Okocim ma się utrzymać to musi to wygrać, jeśli nie to Stomil ucieknie, a ewentualne wyprzedzenie Warty za kilka kolejek nic nie da.
ciekaw jestem Twoich przewidywań co do meczów extra:
pbb vs zl, ruch vs piast, Śłask vs pogoń, gks vs górnik... mogą być niespodzianki..:)

Arturo Qr2nów 04.05.2013 21:18

Żydy w ostatnich minutach meczu tracą prowadzenie i tylko remisują u siebie z Kolejarzem. Przyznać trzeba, że Kolejarz tylko dzięki dużej dawce szczęścia wysoko nie przegrywał już w pierwszej połowie, co więcej nawet prowadził. Jutro kolejne istotne mecze dla czuba tabeli, Dolcan podejmuje Flotę, zaś Zawisza jedzie do Poznania na mecz z Wartą. Ten drugi mecz zapowiada się o tyle ciekawie, że Warta ma tyle samo punktów co znajdujący się już w strefie spadkowej Stomil, z kolei w przypadku zwycięstwa Zawiszy ten zbliża się na 2 punkty do sąsiadki, którą podejmie w Bydgoszczy w następnej kolejce.

mitmichael 04.05.2013 21:40

Termalica takim sposobem z przewagi 2 punktowej ma w tym momencie 4 punktową i w tym sezonie nie powinna odpuscic walki o awans

0 22 04.05.2013 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1311431)
Termalica takim sposobem z przewagi 2 punktowej ma w tym momencie 4 punktową i w tym sezonie nie powinna odpuscic walki o awans

Hurra. Niech jeszcze awansuje Odlew Poznań i Karmazyn Warszawa.

mitmichael 05.05.2013 08:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1311441)
Hurra. Niech jeszcze awansuje Odlew Poznań i Karmazyn Warszawa.

To kogo bys chciał zamiast Termalici Zawisze Bydgoszcz? Miedź Legnica? Flota? A moze Tychy? A moze Dolcan? Bo z tych wszystkich Termalica jest najodpowiedniejsza - po pierwsze w miare fajni pilkarze, po drugie trener Moskal, po trzecie mogliby grac na stadionie Hutnika.

WISŁAZWE 05.05.2013 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1311452)
To kogo bys chciał zamiast Termalici Zawisze Bydgoszcz? Miedź Legnica? Flota? A moze Tychy? A moze Dolcan? Bo z tych wszystkich Termalica jest najodpowiedniejsza - po pierwsze w miare fajni pilkarze, po drugie trener Moskal, po trzecie mogliby grac na stadionie Hutnika.


Zdecydowanie wolę Zawiszę Bydgoszcz, Miedź Legnica lub Tychy - przynajmniej kibicowsko byłoby ciekawie, a nie jakieś wsie z Ząbek czy Niecieczy.

Kocur 05.05.2013 10:08

A ja zdecydowanie wolę Niecieczę, Dolcan, Okocimski czy KS Pcim niż obrzezanych ale to już subiektywne odczucia ;)

jaro1985r 05.05.2013 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1311455)
Zdecydowanie wolę Zawiszę Bydgoszcz, Miedź Legnica lub Tychy - przynajmniej kibicowsko byłoby ciekawie, a nie jakieś wsie z Ząbek czy Niecieczy.

A ja chętnie się przejadę do Niecieczy na wyjazd, taki folklor pod tym względem może być fajny ;) Co do oglądania takich drużyn w tv to fakt, wymiotować się chce przy całej oprawie takiego meczu. Ale tak jak wyżej, wszyscy byle nie klub zza miedzy ;)

Arturo Qr2nów 05.05.2013 13:29

Niedzielne mecze już zakończone i zarówno Zawisza, jak i Flota inkasują po 3 punkty. Jednak sądząc po tym, co pokazał Zawisza, to w środę z obrzezanymi może być różnie. Mecz w Poznaniu piłkarsko i kibicowsko, to poziom A-klasy. Na obydwu tych płaszczyznach ciekawiej było podczas ostatniego meczu między Prokocimiem, a Bieżanowianką.

AS82 05.05.2013 17:20

Środowy mecz Zawiszy z Parchovią o przysłowiowe 6 punktów..

0 22 05.05.2013 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1311452)
To kogo bys chciał zamiast Termalici Zawisze Bydgoszcz? Miedź Legnica? Flota? A moze Tychy? A moze Dolcan? Bo z tych wszystkich Termalica jest najodpowiedniejsza - po pierwsze w miare fajni pilkarze, po drugie trener Moskal, po trzecie mogliby grac na stadionie Hutnika.

To jest poważne pytanie? :lol:

Niech wejdzie Zawisza czy Miedź. Generalnie niech wejdą kluby z tradycja, wysoką frekwencją, normalnymi kibicami, a nie jakieś pazie z pipidówka, co po roku czy dwóch przestaną istnieć, bo lokalny byznesmen wymyśli, że jednak futbol mu się nudzi albo co gorsza skleci jakiś twór w Tarnowie lub innej Polonii Warszawa.

To granie na Hutniku też ekstra. 250 osób na meczu. To może niech wejdzie Dolcan. Będzie grał na Konwiktorskiej i 10 razy większą frekwencją, bo się w....imy i będziemy starali się zrobić mu lepszą frekwencję niż ma sąsiadka.

Kocur 05.05.2013 19:12

Zawisza czy Miedź jak najbardziej ale jeśli chcesz tutaj wyrażać swoje chęci dla awansu parchow to bardzo dyplomatycznie mówiąc popie.... Ci sie fora klubowe :)

0 22 05.05.2013 19:29

Nie wyraziłem takich chęci.

"Normalni kibice".

michu-k 05.05.2013 21:47

Nie jest ważne czy drużyna pochodzi z kilkusettysięcznego miasta, milionowej metropolii czy kilkutysięcznej wsi. Jeśli na ten awans sportowo zasłużyła, to awansuje słusznie. Nie leczmy jakiś swoich kompleksów patrząc przez pryzmat ilości mieszkańców czy stosując inne kryterium. Taka Nieciecza może w.......ić np. Legii lub Wiśle. I co wtedy? Będzie się dalej jechać od "wsiurów" i klubów bez tradycji?

Bądźmy poważni.

Coglin 06.05.2013 06:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1311530)
...Taka Nieciecza może w.......ić np. Legii lub Wiśle. I co wtedy? Będzie się dalej jechać od "wsiurów" i klubów bez tradycji?

Bądźmy poważni.

Będzie. Bo to, że nam albo Legii w.......ą tego nie zmieni.

Bóg Trybun (objawion) 06.05.2013 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1311530)
Nie jest ważne czy drużyna pochodzi z kilkusettysięcznego miasta, milionowej metropolii czy kilkutysięcznej wsi. Jeśli na ten awans sportowo zasłużyła, to awansuje słusznie. Nie leczmy jakiś swoich kompleksów patrząc przez pryzmat ilości mieszkańców czy stosując inne kryterium. Taka Nieciecza może w.......ić np. Legii lub Wiśle. I co wtedy? Będzie się dalej jechać od "wsiurów" i klubów bez tradycji?

Bądźmy poważni.

jakichś. A co do tematu - tradycji się nie kupuje, przeszłości nie zmienia. Polecam misia na miarę naszych potrzeb - to jest coś ekstra.

AYALA 06.05.2013 11:48

Hoffenheim czy Auxerre ( co prawda dziś 2 liga)to też nie są wielkie metropolie a latami grały w najmocnieszych ligach na najwyższym szczeblu

Bóg Trybun (objawion) 06.05.2013 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1311556)
Hoffenheim czy Auxerre ( co prawda dziś 2 liga)to też nie są wielkie metropolie a latami grały w najmocnieszych ligach na najwyższym szczeblu

jeżeli za klubem stoi tylko sponsor (a nie tradycja, kibice) to pułapu mody / kontrowersji nie przeskoczy.

PS. nie ukrywam, że w tym roku ściskam kciuki za termy, ale to wyjątek od reguły. Niech wejdą, zeby zagrać na nosie australijskiemu profesorowi z Bydgoszczy, potem mogą lecieć na łeb na szyję.

WiślakMyślenice 06.05.2013 17:47

Istnieją realne szanse by parchy jednak nie miały czegokolwiek, gdziekolwiek świętować?

Błaszczu_WIŚLAK 06.05.2013 18:13

całkiem spore.
zostało im same trudne mecze praktycznie ze wszystkimi drużynami z czuba tabeli.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl