![]() |
Kabaret w I lidze trwa. Nikt (oprócz garbatych) nie chce wchodzić. Te wyniki są tylko kolejnym dowodem. Aż strach pomyśleć co się będzie działo na 5 ostatnich kolejek.
|
Ja mam ciągle nadzieję ...
Flota wygra ze Stomilem, Nieciecza szkoda że gra z Dolcanem - może remis byłby dobry. Tychy wygrają z Okocimskim a parchy przerżną w Łęcznej - idealny weekend :) Szkoda że garbaci mają u siebie całą czołówkę, na wyjeździe zawsze gorzej. |
Zawieszona licencja dla Polonii Bytom
Cytat:
|
Ciekawe ktora druzyna na koniec sie podda w walce o utrzymanie i da wieksze szanse na awans Cracovii.
|
W I lidze jaja, może się mylę, bo jakoś szczególnie tych rozgrywek nie śledzę, ale Stomil prowadzi na wyjeździe z Flotą. Dla Stomilu to trzeci wygrany mecz z drużyną z czołówki po żydach i Zawiszy. W Łęcznej - a jakże - żydy prowadzą. Oczywiście mająca większe szansę na awans Miedź przegrywa z Olimpią.
|
Cytat:
Awans żydów jest dla mnie pewny. O co chodzi, że Zawisza dotąd tak słabo? Ale wciąż mają czas na skuteczny finisz, dziś wo, w środę wygrana z praktycznie zdegradowanym Okocimskim i ich sytuacja znacznie się poprawi. Miedź wyraźnie jakby nie chciała, Tychy zadowolone z 4-6 miejsca. Teraz czekam kiedy Termalica straci formę... A może się mylę? Cały czas stawiam na żydów i Zawiszę. |
W Zawiszy zamieszanie z trenerami i nie tylko. Prawdopodobnie każdy chce ciągnąć sznurki we własną stronę.
|
Cytat:
|
Parchy wejdą nawet jakby mieli na zmianę Bońkowi gałę robić.
Ale już sam nie wiem co mnie bardziej wpieprza, czy ich awans czy pieprzone janosiki z czołówki 1 ligi. Można grać pytę jak my np. od dłuższego czasu ale gołym okiem widać jak ktoś po prostu nie chce wygrać. |
POLSKA PILKA NOZNA nadal JEST SKORUMPOWANA!!! zapamietajcie te slowa!! za kilka lat wyjdzie znow to wszystko i odejma znow za kare po 3 pkt winnym. Pomylki sedziowskie,te dziwne wyniki w I lidze to wszystko dzieje sie na naszych oczach,kazdy wie ze cos jest nie tak ale przechodzi to bezkarnie... LOdzik pod stolem to sposob parchow na Awans.
QRwa jak mozna byc kibicem takiej Floty?? idziesz z wiara na stadion a kopacze daja sie ladowac w dupala... |
Cytat:
Nie znasz dnia ani godziny kiedy Twoi ulubieńcy zrobią to samo. |
Są jaja bo jeśli tak dalej pójdzie to trzeba będzie łapankę urządzać na awans do ekstraklasy. Pisałem wcześniej, że Zawisza jak inne Floty odstawiają jaja i na końcu zrobią wszystko, żeby nie wejść. Nie wiadomo jak długo będzie się chciało grać Termalice. I w takiej scenerii bardzo słaba drużyna garbatych prawdopodobnie wejdzie. Bo grać nie umieją ale jest parcie w klubiku.
|
Cytat:
Do Floty ruchanej przez działaczy dołączają Tychy dzisiaj wypięli dupsko dla Okocimskiego. Termalica jestem skory przypuszczać że jednak chce wejść - i wejdą na 100%. Szkoda że drugi awans będzie garbaty. |
Nadzieja tylko w Tarasiewiczu. Może Zawisza zacznie wreszcie grać pod jego wodzą?
Co do Legnicy, Tychów Grudziądza a już szczególnie Świnoujścia wątpliwe są ich chęci awansu. Przynajmniej w tym sezonie. |
Za nami 26. kolejka I ligi - póki co czołówka klubów pozostaje bez zmian. Zmieniły się jedynie różnice punktowe, pomiędzy Cracovią a Dolcanem Ząbki ( przewaga parchatych urosła z jednego do czterech punktów).
Tabela po 26 kolejkach: http://i43.tinypic.com/1t4roh.jpg 1 maja rozegrane zostaną zaległe mecze: http://i42.tinypic.com/30le8tg.jpg Ciekawie zapowiada się spotkanie w Legnicy gdzie miejscowa Miedź podejmować będzie lidera Termalikę Nieciecza. |
Oby Termalica wygrała i przedłużyła liderowanie w tej śmiesznej lidze. Wszystkie te Zawisze, Floty itp. badziewiaże tylko się kompromitują.
|
No i cóż, Termalica dała dzisiaj dupy w Legnicy, na szczęście trzy punkty zgarnął Zawisza...
|
Cytat:
Moje typy - pewniaki: żydy-kolejarz 1 stomil - 1 warta-zawisza 2 dolcan-flota - remis położy obydwie ekipy:) b.ciekawe będą: okocim-miedź 1 (???) jak o nie wygra to ich sytuacja będzie już beznadziejna gks-sandecja - pkt albo 3 dla gości moim zdaniem reszta meczów nieistotna |
Ja tam liczę że Miedź wygra swój mecz, w końcu ich trenerem jest specjalista od awansów Baniak:)
Ponadto w ostatniej kolejce Miedź podejmuje parchatych. Fajnie by było jakby obie drużyny grały o awans i wygrała Legnica strzelając zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry:D |
Cytat:
|
Cytat:
W Okocimiu z kolei też stary wyjadacz - Palik. Jeśli Okocim ma się utrzymać to musi to wygrać, jeśli nie to Stomil ucieknie, a ewentualne wyprzedzenie Warty za kilka kolejek nic nie da. ciekaw jestem Twoich przewidywań co do meczów extra: pbb vs zl, ruch vs piast, Śłask vs pogoń, gks vs górnik... mogą być niespodzianki..:) |
Żydy w ostatnich minutach meczu tracą prowadzenie i tylko remisują u siebie z Kolejarzem. Przyznać trzeba, że Kolejarz tylko dzięki dużej dawce szczęścia wysoko nie przegrywał już w pierwszej połowie, co więcej nawet prowadził. Jutro kolejne istotne mecze dla czuba tabeli, Dolcan podejmuje Flotę, zaś Zawisza jedzie do Poznania na mecz z Wartą. Ten drugi mecz zapowiada się o tyle ciekawie, że Warta ma tyle samo punktów co znajdujący się już w strefie spadkowej Stomil, z kolei w przypadku zwycięstwa Zawiszy ten zbliża się na 2 punkty do sąsiadki, którą podejmie w Bydgoszczy w następnej kolejce.
|
Termalica takim sposobem z przewagi 2 punktowej ma w tym momencie 4 punktową i w tym sezonie nie powinna odpuscic walki o awans
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zdecydowanie wolę Zawiszę Bydgoszcz, Miedź Legnica lub Tychy - przynajmniej kibicowsko byłoby ciekawie, a nie jakieś wsie z Ząbek czy Niecieczy. |
A ja zdecydowanie wolę Niecieczę, Dolcan, Okocimski czy KS Pcim niż obrzezanych ale to już subiektywne odczucia ;)
|
Cytat:
|
Niedzielne mecze już zakończone i zarówno Zawisza, jak i Flota inkasują po 3 punkty. Jednak sądząc po tym, co pokazał Zawisza, to w środę z obrzezanymi może być różnie. Mecz w Poznaniu piłkarsko i kibicowsko, to poziom A-klasy. Na obydwu tych płaszczyznach ciekawiej było podczas ostatniego meczu między Prokocimiem, a Bieżanowianką.
|
Środowy mecz Zawiszy z Parchovią o przysłowiowe 6 punktów..
|
Cytat:
Niech wejdzie Zawisza czy Miedź. Generalnie niech wejdą kluby z tradycja, wysoką frekwencją, normalnymi kibicami, a nie jakieś pazie z pipidówka, co po roku czy dwóch przestaną istnieć, bo lokalny byznesmen wymyśli, że jednak futbol mu się nudzi albo co gorsza skleci jakiś twór w Tarnowie lub innej Polonii Warszawa. To granie na Hutniku też ekstra. 250 osób na meczu. To może niech wejdzie Dolcan. Będzie grał na Konwiktorskiej i 10 razy większą frekwencją, bo się w....imy i będziemy starali się zrobić mu lepszą frekwencję niż ma sąsiadka. |
Zawisza czy Miedź jak najbardziej ale jeśli chcesz tutaj wyrażać swoje chęci dla awansu parchow to bardzo dyplomatycznie mówiąc popie.... Ci sie fora klubowe :)
|
Nie wyraziłem takich chęci.
"Normalni kibice". |
Nie jest ważne czy drużyna pochodzi z kilkusettysięcznego miasta, milionowej metropolii czy kilkutysięcznej wsi. Jeśli na ten awans sportowo zasłużyła, to awansuje słusznie. Nie leczmy jakiś swoich kompleksów patrząc przez pryzmat ilości mieszkańców czy stosując inne kryterium. Taka Nieciecza może w.......ić np. Legii lub Wiśle. I co wtedy? Będzie się dalej jechać od "wsiurów" i klubów bez tradycji?
Bądźmy poważni. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Hoffenheim czy Auxerre ( co prawda dziś 2 liga)to też nie są wielkie metropolie a latami grały w najmocnieszych ligach na najwyższym szczeblu
|
Cytat:
PS. nie ukrywam, że w tym roku ściskam kciuki za termy, ale to wyjątek od reguły. Niech wejdą, zeby zagrać na nosie australijskiemu profesorowi z Bydgoszczy, potem mogą lecieć na łeb na szyję. |
Istnieją realne szanse by parchy jednak nie miały czegokolwiek, gdziekolwiek świętować?
|
całkiem spore.
zostało im same trudne mecze praktycznie ze wszystkimi drużynami z czuba tabeli. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl