![]() |
Cytat:
Powiedziałbym, że po jednej strzeliliśmy :D przeciwnicy tak murowali bramkę, że każdy z naszych goli to praktycznie samobój (trzeba się było nieźle przedzierać). Co do lagów wszystko zależy od lokalizacji i szybkości łącza hosta, dlatego apeluję by stół zakładany był przez zawodnika o najszybszym łączu |
LanceTS- nie daliśmy znaku życia (piknik f@ns) ponieważ jeden z kolegów nas totalnie wystawił. Kolega wyżej, który chce pograć dostał propozycję. Jeżeli przyjmie, chętnie rozegramy wszystkie mecze od początku ligi nawet w jednym dniu.
Mogliśmy przecież kogoś z tamtąd dokoptować, ale skoro w regulaminie jest, że to liga forum i każdy grający musi być na nim zarejestrowany, to trzeba się tego trzymać w myśl zasady ORDNUNG MUSS SEIN. |
wislak_92 poszło pw do was, właśnie zależy nam żeby to rozegrać, bo walkowera nie chcemy ;)
Aha i jak ktoś ma możliwości to może updatnąć tabelkę, bo ja nawet nie mam w czym ;) |
4 kolejka: Fair Play Team - Young Boys Power 7:0 (1:0)
Bramki dla FPT: Fifiorek: 2 Khantor: 2 Cinek1906: 2 Samobój: 1 |
AlkoFans chetni na gre dzis, najlepiej zaraz.
|
Fair Play Team - AlkoFans 8-7 (3-4) 1 kolejka
khantor 2, fifiorek 2,cinek 2, samoboj 1 - wislak_92 4, pikus20 2, pawlolek 1. Fair Play Team gonil gonil az dogonil.. Dzieki za mecz :-) edit: ~FPT brakuje jednego strzelca bramki |
Moszna - Young Boys 8:6
Dla nas: Hastla x5 ArturTSW x2 Titto x1 |
Jeżeli ktoś chciałby zagrać, to pisać na gg: 33071278
|
hehe 2 sekundy przed końcem wygraliśmy ;] na 20 sekund przegrywaliśmy.
|
Panowie piknik fani proszeni o kontakt, bo WislakMyslenice ani na pw, ani na gg nie raczy odpisać ;)
Będzie jakaś tabalka czy mam w htmlu ogarnąć ;> Terminarz by chociaż aktualną to postaram się w htmlu zrobić jakąś tabelkę. |
Cytat:
|
Piknik F@ns, Fc Moszna, Blokersi, Young Boys Power Kto chetny jutro na meczyk w godz. 20-21?
|
Wiślak Myślenice macie tego 3 gracza ;>
|
nie, nie mamy.
|
Jak kogoś brakuje to chętnie zagram ;)
|
kurde tylko nie ty... nie no bierzcie go i jutro ok 21 możemy cyknąć tą zaległą bodajże piątą kolejeczkę.
|
jak chcecie, mogę grać.
|
Cytat:
teraz możemy zagrać zaległe mecze najlepiej jutro |
Także kontakt z teamami, które mają z nami zaległe mecze.
33071278- dostępny do późnego wieczora (tzn. ja) 9222012 - farciarz Miło by było Synu Kangura, gdybys podał swoje (priv lub tutaj) :D |
To gracie jutro o 21 ;> Tylko z wami nam mecz został i tam 7 kolejkę już :)
|
Fc Moszna - Fair Play Team 9:10 (1:3)
Dziękujemy za kolejny dobry mecz;] Fifiorek - 5 bramek Cinek 1906 - 2 bramki Khantor - 2 bramki samobój - 1 bramka |
1 Załącznik(ów)
Postanowiłem to troszkę ogarnąć :)
1. kolejka terminy rozgrywania mieczów 1 - 3 KWIETNIA Fc Moszna - Young Boys Power 8:6 Piknik F@ns - Blokersi Fair Play Team - AlkoFans 8:7 Passion Team - Beer Boys 15:2 2 kolejka terminy rozgrywania meczów KWIECIEŃ 4 - 7 Blokersi - Fc Moszna 0:2 Alko Fans - Piknik F@ns Beer Boys - Fair Play Team 7:12 Young Boys Power - Passion Team 2:15 3. Kolejka - terminy rozgrywania meczów KWIECIEŃ 8 - 10 Piknik F@ns - Beer Boys Fair Play Team - Passion Team 4:2 Young Boys Power – Blokersi Alko Fans - Fc Moszna 4. kolejka - terminy rozgrywania meczów KWIECIEŃ 11- 14 Passion Team - Piknik F@ns Beer Boys- Fc Moszna Fair Play Team - Young Boys Power 7:0 Blokersi - AlkoFans 5 Kolejka - terminy rozgrywania meczów KWIECIEŃ 15 - 17 Piknik F@ns - Fair Play Team 6:6 Beer Boys – Blokersi Passion Team - Fc Moszna AlkoFans - Young Boys Power 6 kolejka - terminy rozgrywania meczów KWIECIEŃ 18 - 21 Fc Moszna - Fair Play Team 9:10 Piknik F@ns - Young Boys Power Passion Team – Blokersi Beer Boys – AlkoFans 7 kolejka - terminy rozgrywania meczów KWIECIEŃ 22 - 24 Fc Moszna - Piknik F@ns Fair Play Team – Blokersi AlkoFans - Passion Team Young Boys Power - Beer Boys Rozgrywajcie zaległe mecze ;) Klasyfikacja strzelców 1. Fifiorek - 18 2. wiślacki - 16 3. LanceTS - 13 Khantor - 13 5. Cinek1906 - 11 6. Hastla - 10 7. wiślak178 - 6 8. Rond - 5 ArturTSW - 5 10. pikus20 - 2 Syn Kangura - 2 Wislak Myślenice - 2 Titto - 2 15.pawlolek -1 Farciarz - 1 Bramki samobójcze: 9 http://img847.imageshack.us/i/tabelka.jpg/Tabelka by Khantor, thx ! http://iv.pl/images/58890277070220766309.jpg Ostatnia aktualizacja: 20 kwietnia 17:45 |
Ej, chłopaki, remis z liderem (piknik fani) :)
|
6:6 Fair Play Team - Piknik Fans
Dla nas: Cinek1906 - 3 bramki Fifiorek - 2 bramki Khantor - 1 bramka |
mieliście jakąs samobójcza??
|
Piknik Fans:
2- Syn Kangura 2- Wiślak Myślenice 1- Farciarz 1- samobój |
Zgadza sie chyba wszystko. 2 Kangur w 1 połowie, potem przyblokowałem Khantora i Cinka i strzelił Farciarz. Potem ja 2 i strzeliłem później z rogu i wbił ktoś wracając.
|
Cytat:
Aha prosimy o rozgrywanie wszystkich spotkań bez patrzenia na kolejki ;] Mam nadzieję, że przed świętami uda się to rozegrać, w sobotę można wpisywać walkowery jak rywale nie odpisują ;) |
Także zgłaszać się kiedy chcecie zagrać (jeśli chodzi o piknik fanów).
798890349 - tel. Podawać info, że chodzi o hax balla, resztę się dogada. |
chodzilo mi czy ktoś z Was nie wbil samobója ale chyba sie wszystko zgadza
|
Cytat:
|
A ile bramek strzeliłeś ;)
Tak jak pisałem możliwe, że jakieś błędy się wkradły. PS: Prosimy o rozgrywanie zaległych meczy ;) |
Cytat:
Titto - 1 bramka ArurTSW - 3 bramki Hastla - 5 bramek. |
Piknik f@ns, passion team, Beer Boys, Alko Fans jeśli któraś z wymienionych drużyn chcę rozegrać, w najbliższym czasie mecz z nami proszę o kontakt.
Moje gadu-gadu: 21369184 |
Pisz na pw do kapitanów ;)
|
Piknik fans chętni na gre- przed meczem Wisełki oczywiście (powiedzmy, że o 19).
Kontakt na pw. |
Rozgrywajcie w miarę możliwości szybko mecze, aby zakończyć ostatnią kolejkę.
|
To co panowie liga upadła chyba ;>
|
ja moge kogos zastapic albo z kims zagrac
jak cos to priv |
Jako że liga upadła, a ktoś by poczuł głód hax balla, utworzyłem na ESL'u drużynę o nazwie HC Browar. Jeżeli ktoś chce dołączyć do drużyny, niech pisze na 33071278 :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl