Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Liga haxa balla. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7966)

wislacki 12.04.2011 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1076616)
Ja proponuje zdegradować te druzyny które nie daly znaku zycia narazie, nie zagrały meczu i nie ma z nimi kontaktu. Bo tylko zaśmiecają tą ligę.

A co do meczu to dla nas: 1 samobój chyba i LanceTS 1.
U mnie też ping nie schodził pon 150, a co parenaście sekund skakał do 500-600. Cieżko się gra w takich warunkach. Mimo wszystko gratuluje przeciwnikom :)


Powiedziałbym, że po jednej strzeliliśmy :D przeciwnicy tak murowali bramkę, że każdy z naszych goli to praktycznie samobój (trzeba się było nieźle przedzierać).

Co do lagów wszystko zależy od lokalizacji i szybkości łącza hosta, dlatego apeluję by stół zakładany był przez zawodnika o najszybszym łączu

WiślakMyślenice 12.04.2011 17:00

LanceTS- nie daliśmy znaku życia (piknik f@ns) ponieważ jeden z kolegów nas totalnie wystawił. Kolega wyżej, który chce pograć dostał propozycję. Jeżeli przyjmie, chętnie rozegramy wszystkie mecze od początku ligi nawet w jednym dniu.

Mogliśmy przecież kogoś z tamtąd dokoptować, ale skoro w regulaminie jest, że to liga forum i każdy grający musi być na nim zarejestrowany, to trzeba się tego trzymać w myśl zasady ORDNUNG MUSS SEIN.

Fifiorek 12.04.2011 20:11

wislak_92 poszło pw do was, właśnie zależy nam żeby to rozegrać, bo walkowera nie chcemy ;)
Aha i jak ktoś ma możliwości to może updatnąć tabelkę, bo ja nawet nie mam w czym ;)

Fifiorek 12.04.2011 21:56

4 kolejka: Fair Play Team - Young Boys Power 7:0 (1:0)
Bramki dla FPT:
Fifiorek: 2
Khantor: 2
Cinek1906: 2
Samobój: 1

wislak_92 13.04.2011 19:18

AlkoFans chetni na gre dzis, najlepiej zaraz.

wislak_92 13.04.2011 20:22

Fair Play Team - AlkoFans 8-7 (3-4) 1 kolejka

khantor 2, fifiorek 2,cinek 2, samoboj 1 - wislak_92 4, pikus20 2, pawlolek 1.

Fair Play Team gonil gonil az dogonil..
Dzieki za mecz :-)

edit: ~FPT brakuje jednego strzelca bramki

Titto 13.04.2011 20:46

Moszna - Young Boys 8:6
Dla nas:
Hastla x5
ArturTSW x2
Titto x1

WiślakMyślenice 13.04.2011 20:48

Jeżeli ktoś chciałby zagrać, to pisać na gg: 33071278

Fifiorek 13.04.2011 20:54

hehe 2 sekundy przed końcem wygraliśmy ;] na 20 sekund przegrywaliśmy.

Fifiorek 14.04.2011 19:18

Panowie piknik fani proszeni o kontakt, bo WislakMyslenice ani na pw, ani na gg nie raczy odpisać ;)
Będzie jakaś tabalka czy mam w htmlu ogarnąć ;>
Terminarz by chociaż aktualną to postaram się w htmlu zrobić jakąś tabelkę.

Fifiorek 14.04.2011 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 1077082)
Fair Play Team - AlkoFans 8-7 (3-4) 1 kolejka

khantor 2, fifiorek 2,cinek 2, samoboj 1 - wislak_92 4, pikus20 2, pawlolek 1.

Fair Play Team gonil gonil az dogonil..
Dzieki za mecz :-)

edit: ~FPT brakuje jednego strzelca bramki

a no brakuję, ale to nieistotne, ja chyba miałem hattricka, ale nie jest ważne kto strzela tylko czy drużyna wygrywa ;)

wislak_92 17.04.2011 20:14

Piknik F@ns, Fc Moszna, Blokersi, Young Boys Power Kto chetny jutro na meczyk w godz. 20-21?

Fifiorek 18.04.2011 15:52

Wiślak Myślenice macie tego 3 gracza ;>

WiślakMyślenice 18.04.2011 17:03

nie, nie mamy.

Syn Kangura z 1984 18.04.2011 17:44

Jak kogoś brakuje to chętnie zagram ;)

Fifiorek 18.04.2011 17:53

kurde tylko nie ty... nie no bierzcie go i jutro ok 21 możemy cyknąć tą zaległą bodajże piątą kolejeczkę.

WiślakMyślenice 18.04.2011 18:58

jak chcecie, mogę grać.

farciarz 18.04.2011 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 1079281)
Jak kogoś brakuje to chętnie zagram ;)

jesteś z nami w drużynie, oczywiście jak chcesz:-D ze mną i Wiślakiem Myślenice
teraz możemy zagrać zaległe mecze najlepiej jutro

WiślakMyślenice 18.04.2011 19:15

Także kontakt z teamami, które mają z nami zaległe mecze.

33071278- dostępny do późnego wieczora (tzn. ja)
9222012 - farciarz

Miło by było Synu Kangura, gdybys podał swoje (priv lub tutaj) :D

Fifiorek 18.04.2011 20:29

To gracie jutro o 21 ;> Tylko z wami nam mecz został i tam 7 kolejkę już :)

Fifiorek 18.04.2011 20:34

Fc Moszna - Fair Play Team 9:10 (1:3)

Dziękujemy za kolejny dobry mecz;]
Fifiorek - 5 bramek
Cinek 1906 - 2 bramki
Khantor - 2 bramki
samobój - 1 bramka

Fifiorek 19.04.2011 19:05

1 Załącznik(ów)
Postanowiłem to troszkę ogarnąć :)

1. kolejka
terminy rozgrywania mieczów 1 - 3 KWIETNIA

Fc Moszna - Young Boys Power 8:6
Piknik F@ns - Blokersi
Fair Play Team - AlkoFans 8:7
Passion Team - Beer Boys 15:2


2 kolejka terminy rozgrywania meczów KWIECIEŃ 4 - 7

Blokersi - Fc Moszna 0:2
Alko Fans - Piknik F@ns
Beer Boys - Fair Play Team 7:12
Young Boys Power - Passion Team 2:15


3. Kolejka - terminy rozgrywania meczów KWIECIEŃ 8 - 10

Piknik F@ns - Beer Boys
Fair Play Team - Passion Team 4:2
Young Boys Power – Blokersi
Alko Fans - Fc Moszna

4. kolejka - terminy rozgrywania meczów KWIECIEŃ 11- 14

Passion Team - Piknik F@ns
Beer Boys- Fc Moszna
Fair Play Team - Young Boys Power 7:0
Blokersi - AlkoFans

5 Kolejka - terminy rozgrywania meczów KWIECIEŃ 15 - 17

Piknik F@ns - Fair Play Team 6:6
Beer Boys – Blokersi
Passion Team - Fc Moszna
AlkoFans - Young Boys Power

6 kolejka - terminy rozgrywania meczów KWIECIEŃ 18 - 21

Fc Moszna - Fair Play Team 9:10
Piknik F@ns - Young Boys Power
Passion Team – Blokersi
Beer Boys – AlkoFans

7 kolejka - terminy rozgrywania meczów KWIECIEŃ 22 - 24

Fc Moszna - Piknik F@ns
Fair Play Team – Blokersi
AlkoFans - Passion Team
Young Boys Power - Beer Boys

Rozgrywajcie zaległe mecze ;)

Klasyfikacja strzelców

1. Fifiorek - 18
2. wiślacki - 16
3. LanceTS - 13
Khantor - 13
5. Cinek1906 - 11
6. Hastla - 10
7. wiślak178 - 6
8. Rond - 5
ArturTSW - 5
10. pikus20 - 2
Syn Kangura - 2
Wislak Myślenice - 2
Titto - 2
15.pawlolek -1
Farciarz - 1

Bramki samobójcze: 9
http://img847.imageshack.us/i/tabelka.jpg/Tabelka by Khantor, thx !


http://iv.pl/images/58890277070220766309.jpg

Ostatnia aktualizacja: 20 kwietnia 17:45

WiślakMyślenice 19.04.2011 21:50

Ej, chłopaki, remis z liderem (piknik fani) :)

Fifiorek 19.04.2011 21:54

6:6 Fair Play Team - Piknik Fans
Dla nas:
Cinek1906 - 3 bramki
Fifiorek - 2 bramki
Khantor - 1 bramka

farciarz 19.04.2011 21:59

mieliście jakąs samobójcza??

WiślakMyślenice 19.04.2011 21:59

Piknik Fans:

2- Syn Kangura
2- Wiślak Myślenice
1- Farciarz
1- samobój

WiślakMyślenice 19.04.2011 22:01

Zgadza sie chyba wszystko. 2 Kangur w 1 połowie, potem przyblokowałem Khantora i Cinka i strzelił Farciarz. Potem ja 2 i strzeliłem później z rogu i wbił ktoś wracając.

Fifiorek 19.04.2011 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farciarz (Post 1079874)
mieliście jakąs samobójcza??

Wydaje mi się, że nie, bo Cinek mówił, że 3 bramki strzelił, ja dwie i Khantor chyba też jakąś miał ;] W ferworze walki zapominamy kto strzela już 10 sek po bramce.
Aha prosimy o rozgrywanie wszystkich spotkań bez patrzenia na kolejki ;] Mam nadzieję, że przed świętami uda się to rozegrać, w sobotę można wpisywać walkowery jak rywale nie odpisują ;)

WiślakMyślenice 19.04.2011 22:27

Także zgłaszać się kiedy chcecie zagrać (jeśli chodzi o piknik fanów).

798890349 - tel. Podawać info, że chodzi o hax balla, resztę się dogada.

farciarz 19.04.2011 22:27

chodzilo mi czy ktoś z Was nie wbil samobója ale chyba sie wszystko zgadza

Watts 19.04.2011 22:41

Cytat:

Klasyfikacja strzelców
Mnie gdzieś kompletnie zgubiłeś ;)

Fifiorek 20.04.2011 14:40

A ile bramek strzeliłeś ;)
Tak jak pisałem możliwe, że jakieś błędy się wkradły.

PS: Prosimy o rozgrywanie zaległych meczy ;)

Titto 20.04.2011 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fifiorek (Post 1079348)
Fc Moszna - Fair Play Team 9:10 (1:3)

Dziękujemy za kolejny dobry mecz;]
Fifiorek - 5 bramek
Cinek 1906 - 2 bramki
Khantor - 2 bramki
samobój - 1 bramka

Dla nas
Titto - 1 bramka
ArurTSW - 3 bramki
Hastla - 5 bramek.

Titto 20.04.2011 16:10

Piknik f@ns, passion team, Beer Boys, Alko Fans jeśli któraś z wymienionych drużyn chcę rozegrać, w najbliższym czasie mecz z nami proszę o kontakt.
Moje gadu-gadu: 21369184

Fifiorek 21.04.2011 17:00

Pisz na pw do kapitanów ;)

WiślakMyślenice 21.04.2011 17:05

Piknik fans chętni na gre- przed meczem Wisełki oczywiście (powiedzmy, że o 19).

Kontakt na pw.

Khantor 23.04.2011 18:18

Rozgrywajcie w miarę możliwości szybko mecze, aby zakończyć ostatnią kolejkę.

Fifiorek 29.04.2011 15:22

To co panowie liga upadła chyba ;>

DominoForza 29.04.2011 15:25

ja moge kogos zastapic albo z kims zagrac
jak cos to priv

WiślakMyślenice 16.05.2011 16:50

Jako że liga upadła, a ktoś by poczuł głód hax balla, utworzyłem na ESL'u drużynę o nazwie HC Browar. Jeżeli ktoś chce dołączyć do drużyny, niech pisze na 33071278 :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl