Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Mam pytanie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7956)

WISŁAZWE 07.04.2012 16:22

Sektor F to sektor rodzinny, możesz też wybrać sektor A, E lub H.

siczka 07.04.2012 17:09

dzieki za info, zdecydowanie zostaniemy przy G :D

Krakus! 13.04.2012 08:12

do usunięcia

Sebastian 20.04.2012 12:32

Mam pytanie gdzie usiądą kibice Wisły, którzy własnym transportem jadą na mecz z Podbeskidziem i nie mają biletów na sektor gości? Podobnie jak Śląsk za bramka?

markowywislak 25.04.2012 17:30

do usunięcia

Dean 13.06.2012 10:12

W strefie kibola jest pirotechnika?

gypsy 14.06.2012 13:27

Nie, raczej nie ma.

Marcin_fan 14.06.2012 13:39

kupiłem kiedyś pare biletów komunikacji miejskiej jako że aktualnie jeżdże na karcie która niedługo mi sie kończy chciałbym owe bilety wykorzystać tylko wiem że niedawno ceny biletów sie zmieniały i musze zrobić jakąś dopłate do biletów. Widziałem że jest dopłata 10gr i 20 gr. Czy moge jest zrobić tą dopłate i wykorzystać te bilety i ewentualnie którą dopłate wziąc. Jestem studentem..

wislak_92 18.06.2012 20:19

Na Zakrzowek dalej da sie normalnie wchodzic? Zmienilo sie cos od zeszlego lata?

LanceTS 18.06.2012 21:47

Kumple byli w tamtym tygodniu i nic nie mówili żeby mieli jakieś problemy.

bondTSW 31.07.2012 12:15

Cześć,

Chciałbym skleić/naprawić ponton.
Czy ktoś wie jaka firma/zakład się tym zajmuje?
KR lub okolice. (Olk, Chrzanów, Skawina)

jakkfk 31.07.2012 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 1258278)
Na Zakrzowek dalej da sie normalnie wchodzic? Zmienilo sie cos od zeszlego lata?

Gdybyś jechał samochodem, to zostaw pod lidlem czyc oś, bo tam dalej zakaz wjzadu jest.

Damianek_ABG 31.07.2012 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 1258278)
Na Zakrzowek dalej da sie normalnie wchodzic? Zmienilo sie cos od zeszlego lata?

Jeżeli chodzi o zakrzówek to nie ma problemu tam z wejściem przynajmniej na półki bo plaża jest zamknięta i dostępna tylko dla ludzi ze stowarzyszenia jakiegoś.. ;)

Eternit 31.07.2012 12:50

Chyba się wam pokoje pomyliły.
Cytat:

Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

bartek_strz 21.08.2012 13:05

Witam! Mam zamiar wybrać się pierwszy raz w życiu na mecz Wisły z Polonią 31 sierpnia. Mam kilka pytań odnośnie mojego wyjazdu.
Mieszakam na drugim końcu Polski, a wyjazd chcę mieć jednodniowy więc muszę zabrać ze sobą jakąś torbę z ciuchami, jedzeniem itd. Czy bez problemu wejdę z plecakiem/torbą? Jeśli tak to co nie mogę mieć w środku? A jeśl nie, to gdzieś mogę zostawić bagaż w okolicach stadionu, dworca? Na centralnym w Wa-wie są takie szafki.
Mecz jest o 20:30, a ja przyjadę na Główny o 17:30. Czy zdążę zajść na stadion i kupić bilet? Są jakieś specialne autobusy w dniu meczu pod stadion?
Proszę o kilka wskazówek, z Wiślackim pozdrowieniem!

R33 21.08.2012 13:18

Co do tego czy gdzieś możesz zostawić bagaż to nie wiem, wiem, że np. jak byłem na sektorze C to nie było depozytu. Z plecakiem wejdziesz, tyle, że zależy co tam masz. Picia żadnego nie wniesiesz na bank. Tutaj pasuje już żeby ktoś się inny wypowiedział.

Autobusów specjalnych pod stadion nie ma. Dojechać możesz tramwajem nr 15 pod stadion z dworca. Najlepiej to dzięń przed wyjazdem sobie sprawdź tutaj: http://krakow.jakdojade.pl/ czym dojedziesz bo czasem są remonty i to się zmienia.

Na moje oko powinieneś zdążyć. Żeby kupić bilet musisz posiadać kartę kibica. http://www.wisla.krakow.pl/pl/bilety/karta_kibica/ tutaj masz wszystko opisane, nawet wniosek możesz pobrać, żeby nie tracić czasu na jego wypełnianie już na miejscu. Zdjęcia mieć nie musisz (jest robione na miejscu). Kartę kibica wyrabia się na I piętrze w Strefie Kibica. Mając kartę na parterze możesz kupić bilet. Od razu zaznaczam, że nie ma na Wiśle obecnie żadnej sprzedaży biletów, kart kibica on-line. Tak więc wszystko załatwisz na miejscu.

Dodam jeszcze, żebyś pod żadnym pozorem nie umawiał się z nikim przez internet w celu jakiegoś wyjścia po Ciebie czy coś, licho nie śpi.

Jakbyś miał jakieś pytania to pytaj.

Watts 21.08.2012 13:30

W pierwszej kolejności - na Głównym jeszcze niedawno były szafki, nie wiem jak teraz. Depozyt jest za sektorem G (wejścia od ulicy 3 Maja) niezależnie od sektora na jaki masz bilet. Picia nie wniesiesz żadnego.

bartek_strz 21.08.2012 14:30

Ok, dzięki za pomoc. Na pewno będę miał jeszcze jakieś pytania, więc będę pytał ;) Liczę, że uda mi się wejść na mecz ukochanej Wisełki :)

a poleca ktoś jakieś niedrogie noclegi? gdzieś w centrum najlepiej..:)

Watts 21.08.2012 14:37

akademiki AGH, są rzut beretem od stadionu a płacisz bodaj 35 PLN za noc, poszperaj tu
http://www.taniehostele.pl/

bartek_strz 21.08.2012 17:18

Super, fajna opcja. Z kumplem stwierdziliśmy, że 12 godz. jazdy w dwie strony i bycie ok. 4 godz. w Krakowie to nie dla nas.

LuKaS TSW 21.08.2012 17:21

Na Wiśle też jest hotel,ale cenowo chyba nie jest bardzo tanio.
Co do szafek to są na dworcu i na zewnątrz idąc od peronów do budynku dworca,jak i w samym budynku.Bodajże 9 zł za 24 godzinne przechowanie bagażu.

bartek_strz 21.08.2012 17:26

Dzięki, ale jak dojdzie nocleg do skutku to chyba szafki będą zbyteczne :-)

wislacki 21.08.2012 18:17

Na barwy też radzę uważać, przed jak i po meczu, tak gwoli przypomnienia.

palikot 21.08.2012 18:46

Bierz nocleg jak kolega radzi na AGH to jest rzut beretem obok stadionu. Ceny są bardzo fajne, jeśli możesz to postaraj się być wcześniej niż o 17:30, bo różnie na trasie bywa, a kolejki po bilety mogą być duże ;) Na Bełchatowie 2 godziny stania, kto przyszedł godzinę przed meczem bez KK i biletu to wszedł na 2 połowę spotkania.

bartek_strz 21.08.2012 19:34

Ok, fakycznie ten hostel AGH bardzo mi się podoba. Rok temu będąc na wakacjach w Krakowie wyrobiłem sobie KK, jedynie kolega musi sobie ją wyrobić. Nie wiem czy sektor C będzie dla mnie odpowiedni, bo niby chcę całe spotkanie dopingować, ale słyszałem jak się nie śpiewa to się dostaje z "liścia, a ja nie szukam żednej agresji na stadionie ani poza jego granicami(oglądałem film discovery). Więc chyba wybiorę E.

dejv02 21.08.2012 19:34

w obrębie stadionu pod trybuną G (za bramką) znajduje się depozyt gdziue kibice moga sobie zostawić rzeczy.


bartek jak chcesz też śpiewać to proponuje trybunę G, jak będą jeszcze goście to trybuna G tez będzie niezle nakręcona

Marcin_fan 21.08.2012 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek_strz (Post 1270545)
Ok, fakycznie ten hostel AGH bardzo mi się podoba. Rok temu będąc na wakacjach w Krakowie wyrobiłem sobie KK, jedynie kolega musi sobie ją wyrobić. Nie wiem czy sektor C będzie dla mnie odpowiedni, bo niby chcę całe spotkanie dopingować, ale słyszałem jak się nie śpiewa to się dostaje z "liścia, a ja nie szukam żednej agresji na stadionie ani poza jego granicami(oglądałem film discovery). Więc chyba wybiorę E.

Jeździłem na Wisłe troche i nigdy na C czy starym D nie spotkałem sie żeby ktoś komuś dał z liścia czy pięści. Czesto po prostu ktoś opie***lił że stoisz i tylko jęczysz zamiast na maxa śpiewać. Każdy kiedyś zaczynał chodzić na Wisłe i nikt od razu nie był kozak i wszystko od razu ogarniał. Ale jak nie czujesz sie na siłach to wybierz inny sektor. Pozdro

1. Jest w jakiejś sieci komórkowej na karte pakiet czy taryfa gdzie mozna kupić czy zyskac minuty do wszystkich sieci ? Mam drugi telefon na stanie i mógłbym to wykorzystać.
2. Od paru dni nie moge podłączyć lapka do tv. Laptop Acer Aspire 5737Z. Dodam że zmieniłem baterie w nim i mniej wiecej od tego czasu nie podpinałem go pod tv.

Eternit 21.08.2012 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek_strz (Post 1270545)
Ok, fakycznie ten hostel AGH bardzo mi się podoba. Rok temu będąc na wakacjach w Krakowie wyrobiłem sobie KK, jedynie kolega musi sobie ją wyrobić. Nie wiem czy sektor C będzie dla mnie odpowiedni, bo niby chcę całe spotkanie dopingować, ale słyszałem jak się nie śpiewa to się dostaje z "liścia, a ja nie szukam żednej agresji na stadionie ani poza jego granicami(oglądałem film discovery). Więc chyba wybiorę E.

Zawsze możesz sobie kupić bilet na górę któregoś z narożników przylegających do C (sektory B lub D).

R33 21.08.2012 21:05

Jak chcesz dopingować i będziesz to robił 90 minut głośno i na pełnej korbie (wytrzymasz, ew. w przewie możesz sobie kupić picie, 6 zł. 0.5 l. kosztuje), to sobie poobczajaj filmiki z dopingu, poucz się mniej więcej przyśpiewek, tak żebyś mniej więcej łapał o co chodzi , kup bilet na trybunę C (dowolne miejsce) i idź na sektory C2 lub C3 (tylko zrób to co napisałem). Te są myślę dobre na początek, bo dobrze da się tam wyczuć atmosfere i na C nie obowiązuje numeracja. :) Tak więc nieważne na jakie miejsce masz bilet, siadasz gdzie chcesz (przez kołowrotek też możesz przejść inny np. mając bilet na C5, możesz przez C3). Weź też jakieś drobne, bo w czasie meczu jest zbiórka na oprawę + przyjdź w czerwonej koszulce. I tak jak wspomniał wislacki uważaj na barwy, nie afiszuj się z nimi, ubierz najlepiej jak już będziesz pod stadionem i przypomnę jeszcze, żebyś się z nikim przez neta nie umawiał.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1270553)
Jeździłem na Wisłe troche i nigdy na C czy starym D nie spotkałem sie żeby ktoś komuś dał z liścia czy pięści. Czesto po prostu ktoś opie***lił że stoisz i tylko jęczysz zamiast na maxa śpiewać.

Były takie sytuacje, ale to z tego co widziałem to ,,ofiarami" byli ludzi co nawet po upomnieniu nie śpiewali, bo ,,im nikt rozkazywać nie będzie". Dlatego nie pchaj się na środek i na bokach dawAJ z siebie wszystko (nawet jak nie znasz przyśpiewki to się staraj ją jakby dośpiewywać na bierząco, szybciej się nauczysz), wtedy nic Ci się nie stanie bo będzie widać, że zależy Ci.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dejv02 (Post 1270546)
bartek jak chcesz też śpiewać to proponuje trybunę G, jak będą jeszcze goście to trybuna G tez będzie niezle nakręcona

No znając ich to o to może być ciężko. :D

LanceTS 21.08.2012 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek_strz (Post 1270545)
Ok, fakycznie ten hostel AGH bardzo mi się podoba. Rok temu będąc na wakacjach w Krakowie wyrobiłem sobie KK, jedynie kolega musi sobie ją wyrobić. Nie wiem czy sektor C będzie dla mnie odpowiedni, bo niby chcę całe spotkanie dopingować, ale słyszałem jak się nie śpiewa to się dostaje z "liścia, a ja nie szukam żednej agresji na stadionie ani poza jego granicami(oglądałem film discovery). Więc chyba wybiorę E.

Jesli niezraża Cię to, że wokół Ciebie mało osób śpiewa to idź najlepiej na C1/C5, ewentualnie na narożnik. Na E wiekszość meczu się siedzi, więc za bardzo nie podopingujesz.

palikot 22.08.2012 00:17

Dobra już mu nie proponujcie, sam sobie chłop da radę :D

Żeście się wokół niego obwinęli, jak araby jakieś :P

bartek_strz 22.08.2012 11:18

Jeszcze raz dzięki za wskazówki, do zobaczenia 31 sierpnia przy R22! :D

pawlos33 28.08.2012 21:36

Co zrobic w wypadku zgubienia swojego karnetu?
Czy jest mozliwosc odzyskania go na podstawie danych w bazie?

dejv02 28.08.2012 21:52

jak zgubiłeś karnet to wychodzi na to ze zgubiłeś karte kibica, bo karnet jest wbity na karte kibica. W przypadku zgubienia karty kibica trzeba isc do strefy i im to oznajmić

Misiek570 28.08.2012 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dejv02 (Post 1272248)
jak zgubiłeś karnet to wychodzi na to ze zgubiłeś karte kibica, bo karnet jest wbity na karte kibica. W przypadku zgubienia karty kibica trzeba isc do strefy i im to oznajmić

A kosztuje to bodajże dyszkę ;)

pawlos33 29.08.2012 07:56

czyli wychodzi na to, ze wystarczy ze wyrobie nowa karte kibica i nadal bede cieszyl sie swoim karnetem? :)

h3po4 29.08.2012 08:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlos33 (Post 1272287)
czyli wychodzi na to, ze wystarczy ze wyrobie nowa karte kibica i nadal bede cieszyl sie swoim karnetem? :)

Dokładnie tak ;)

dejv02 29.08.2012 09:31

tylko najpierw zgłoś ze zgubiłeś ta karte

adamTS 29.08.2012 20:15

warto dodać że jak wyrobisz nową kartę w dniu meczu to może ona zostać nie odczytana przez czytnik w kołowrotku przez co nie wejdziesz na mecz

piotrek1325 01.09.2012 12:39

Wtedy warto mieć paragon z zakupu i poprosić panią szefową ochrony


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl