![]() |
Sektor F to sektor rodzinny, możesz też wybrać sektor A, E lub H.
|
dzieki za info, zdecydowanie zostaniemy przy G :D
|
do usunięcia
|
Mam pytanie gdzie usiądą kibice Wisły, którzy własnym transportem jadą na mecz z Podbeskidziem i nie mają biletów na sektor gości? Podobnie jak Śląsk za bramka?
|
do usunięcia
|
W strefie kibola jest pirotechnika?
|
Nie, raczej nie ma.
|
kupiłem kiedyś pare biletów komunikacji miejskiej jako że aktualnie jeżdże na karcie która niedługo mi sie kończy chciałbym owe bilety wykorzystać tylko wiem że niedawno ceny biletów sie zmieniały i musze zrobić jakąś dopłate do biletów. Widziałem że jest dopłata 10gr i 20 gr. Czy moge jest zrobić tą dopłate i wykorzystać te bilety i ewentualnie którą dopłate wziąc. Jestem studentem..
|
Na Zakrzowek dalej da sie normalnie wchodzic? Zmienilo sie cos od zeszlego lata?
|
Kumple byli w tamtym tygodniu i nic nie mówili żeby mieli jakieś problemy.
|
Cześć,
Chciałbym skleić/naprawić ponton. Czy ktoś wie jaka firma/zakład się tym zajmuje? KR lub okolice. (Olk, Chrzanów, Skawina) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Chyba się wam pokoje pomyliły.
Cytat:
|
Witam! Mam zamiar wybrać się pierwszy raz w życiu na mecz Wisły z Polonią 31 sierpnia. Mam kilka pytań odnośnie mojego wyjazdu.
Mieszakam na drugim końcu Polski, a wyjazd chcę mieć jednodniowy więc muszę zabrać ze sobą jakąś torbę z ciuchami, jedzeniem itd. Czy bez problemu wejdę z plecakiem/torbą? Jeśli tak to co nie mogę mieć w środku? A jeśl nie, to gdzieś mogę zostawić bagaż w okolicach stadionu, dworca? Na centralnym w Wa-wie są takie szafki. Mecz jest o 20:30, a ja przyjadę na Główny o 17:30. Czy zdążę zajść na stadion i kupić bilet? Są jakieś specialne autobusy w dniu meczu pod stadion? Proszę o kilka wskazówek, z Wiślackim pozdrowieniem! |
Co do tego czy gdzieś możesz zostawić bagaż to nie wiem, wiem, że np. jak byłem na sektorze C to nie było depozytu. Z plecakiem wejdziesz, tyle, że zależy co tam masz. Picia żadnego nie wniesiesz na bank. Tutaj pasuje już żeby ktoś się inny wypowiedział.
Autobusów specjalnych pod stadion nie ma. Dojechać możesz tramwajem nr 15 pod stadion z dworca. Najlepiej to dzięń przed wyjazdem sobie sprawdź tutaj: http://krakow.jakdojade.pl/ czym dojedziesz bo czasem są remonty i to się zmienia. Na moje oko powinieneś zdążyć. Żeby kupić bilet musisz posiadać kartę kibica. http://www.wisla.krakow.pl/pl/bilety/karta_kibica/ tutaj masz wszystko opisane, nawet wniosek możesz pobrać, żeby nie tracić czasu na jego wypełnianie już na miejscu. Zdjęcia mieć nie musisz (jest robione na miejscu). Kartę kibica wyrabia się na I piętrze w Strefie Kibica. Mając kartę na parterze możesz kupić bilet. Od razu zaznaczam, że nie ma na Wiśle obecnie żadnej sprzedaży biletów, kart kibica on-line. Tak więc wszystko załatwisz na miejscu. Dodam jeszcze, żebyś pod żadnym pozorem nie umawiał się z nikim przez internet w celu jakiegoś wyjścia po Ciebie czy coś, licho nie śpi. Jakbyś miał jakieś pytania to pytaj. |
W pierwszej kolejności - na Głównym jeszcze niedawno były szafki, nie wiem jak teraz. Depozyt jest za sektorem G (wejścia od ulicy 3 Maja) niezależnie od sektora na jaki masz bilet. Picia nie wniesiesz żadnego.
|
Ok, dzięki za pomoc. Na pewno będę miał jeszcze jakieś pytania, więc będę pytał ;) Liczę, że uda mi się wejść na mecz ukochanej Wisełki :)
a poleca ktoś jakieś niedrogie noclegi? gdzieś w centrum najlepiej..:) |
akademiki AGH, są rzut beretem od stadionu a płacisz bodaj 35 PLN za noc, poszperaj tu
http://www.taniehostele.pl/ |
Super, fajna opcja. Z kumplem stwierdziliśmy, że 12 godz. jazdy w dwie strony i bycie ok. 4 godz. w Krakowie to nie dla nas.
|
Na Wiśle też jest hotel,ale cenowo chyba nie jest bardzo tanio.
Co do szafek to są na dworcu i na zewnątrz idąc od peronów do budynku dworca,jak i w samym budynku.Bodajże 9 zł za 24 godzinne przechowanie bagażu. |
Dzięki, ale jak dojdzie nocleg do skutku to chyba szafki będą zbyteczne :-)
|
Na barwy też radzę uważać, przed jak i po meczu, tak gwoli przypomnienia.
|
Bierz nocleg jak kolega radzi na AGH to jest rzut beretem obok stadionu. Ceny są bardzo fajne, jeśli możesz to postaraj się być wcześniej niż o 17:30, bo różnie na trasie bywa, a kolejki po bilety mogą być duże ;) Na Bełchatowie 2 godziny stania, kto przyszedł godzinę przed meczem bez KK i biletu to wszedł na 2 połowę spotkania.
|
Ok, fakycznie ten hostel AGH bardzo mi się podoba. Rok temu będąc na wakacjach w Krakowie wyrobiłem sobie KK, jedynie kolega musi sobie ją wyrobić. Nie wiem czy sektor C będzie dla mnie odpowiedni, bo niby chcę całe spotkanie dopingować, ale słyszałem jak się nie śpiewa to się dostaje z "liścia, a ja nie szukam żednej agresji na stadionie ani poza jego granicami(oglądałem film discovery). Więc chyba wybiorę E.
|
w obrębie stadionu pod trybuną G (za bramką) znajduje się depozyt gdziue kibice moga sobie zostawić rzeczy.
bartek jak chcesz też śpiewać to proponuje trybunę G, jak będą jeszcze goście to trybuna G tez będzie niezle nakręcona |
Cytat:
1. Jest w jakiejś sieci komórkowej na karte pakiet czy taryfa gdzie mozna kupić czy zyskac minuty do wszystkich sieci ? Mam drugi telefon na stanie i mógłbym to wykorzystać. 2. Od paru dni nie moge podłączyć lapka do tv. Laptop Acer Aspire 5737Z. Dodam że zmieniłem baterie w nim i mniej wiecej od tego czasu nie podpinałem go pod tv. |
Cytat:
|
Jak chcesz dopingować i będziesz to robił 90 minut głośno i na pełnej korbie (wytrzymasz, ew. w przewie możesz sobie kupić picie, 6 zł. 0.5 l. kosztuje), to sobie poobczajaj filmiki z dopingu, poucz się mniej więcej przyśpiewek, tak żebyś mniej więcej łapał o co chodzi , kup bilet na trybunę C (dowolne miejsce) i idź na sektory C2 lub C3 (tylko zrób to co napisałem). Te są myślę dobre na początek, bo dobrze da się tam wyczuć atmosfere i na C nie obowiązuje numeracja. :) Tak więc nieważne na jakie miejsce masz bilet, siadasz gdzie chcesz (przez kołowrotek też możesz przejść inny np. mając bilet na C5, możesz przez C3). Weź też jakieś drobne, bo w czasie meczu jest zbiórka na oprawę + przyjdź w czerwonej koszulce. I tak jak wspomniał wislacki uważaj na barwy, nie afiszuj się z nimi, ubierz najlepiej jak już będziesz pod stadionem i przypomnę jeszcze, żebyś się z nikim przez neta nie umawiał.
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Dobra już mu nie proponujcie, sam sobie chłop da radę :D
Żeście się wokół niego obwinęli, jak araby jakieś :P |
Jeszcze raz dzięki za wskazówki, do zobaczenia 31 sierpnia przy R22! :D
|
Co zrobic w wypadku zgubienia swojego karnetu?
Czy jest mozliwosc odzyskania go na podstawie danych w bazie? |
jak zgubiłeś karnet to wychodzi na to ze zgubiłeś karte kibica, bo karnet jest wbity na karte kibica. W przypadku zgubienia karty kibica trzeba isc do strefy i im to oznajmić
|
Cytat:
|
czyli wychodzi na to, ze wystarczy ze wyrobie nowa karte kibica i nadal bede cieszyl sie swoim karnetem? :)
|
Cytat:
|
tylko najpierw zgłoś ze zgubiłeś ta karte
|
warto dodać że jak wyrobisz nową kartę w dniu meczu to może ona zostać nie odczytana przez czytnik w kołowrotku przez co nie wejdziesz na mecz
|
Wtedy warto mieć paragon z zakupu i poprosić panią szefową ochrony
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl