Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 4 marca piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7939)

Feniks1983 03.03.2011 17:06

Osobiscie mi tez sie nie podoba to ze Sobol ma miec pewny plac bo jest kapitanem. Ciekawe ile musialby meczy zawalic i co zrobic zeby nie byl taki pewny gry. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze na podstawie dwoch meczy rozegranych w roznych warunkach i przy roznym podejsciu partnerow do gry plus braku mozliwosci oceny poczynan graczy na treningach nie mozna wyciagac dlaeko idacych wnioskow, jednak uwazam ze jesli Robert powiedzial by ze to ze Sobol bedzie gral bo tak dobrze sie prezentuje na treningach to bym jakos lepiej przyjal niz stwierdzenie to ze gra bo jest kapitanem. Mam tylko nadzieje ze Maaskant nie bedzie go ciagnac nawet jesli sie okaze w dluzszej perspektywie ze Wilk jest jednak w lepszej formie.

A tak z innej beczki, zastanawiam sie dlaczego my tak malo gramy presingiem? I dlaczego nie ma przygotowanych schematow rozegrania na wypadek kiedy to przeciwnik wychodzi wysoko na Nas? Wedlug mnie w tych kwestiach jest jeszcze duzo do poprawy plus wyprowadzenie pilki przez stoperow.

tofik 03.03.2011 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1059236)
Jednego u Maaskanta nie rozumiem - dlaczego Sobolewski ma mieć miejsce w składzie niezależnie od okoliczności i formy sportowej, Na dzień dzisiejszy Czarek przewyższa Sobola, co doskonale widzieliśmy porównując mecze z PBB i Arką... Nie rozumiem tego. Co z tego, że kapitan? To znaczy, ze nie można go usadzić na ławce skoro jest w słabej formie ?

W tym sezonie nie można. To było jasne jak słońce.

bartekd16 03.03.2011 18:27

Większość trenerów ma zawodnika na którego stawia bez względu na forme .Tak jak Zahorski u Leo

sportnh 03.03.2011 19:37

nie wiem czy ktos juz wspomnial o tym..

wygrywajac jutro OBEJMUJEMY FOTEL LIDERA i to ma byc cel dla naszych zawodnikow na jutro.

vote-for-mikey 03.03.2011 19:50

Mam nadzieję, że Kirm jutro nie zagra, jak na razie był obok Guły najmniej produktywnym zawodnikiem. Nie miał chyba jednego zagrania w ofensywie, którego nie zepsuł (dośrodkowanie, ostatnie podanie, strzał)

wolałbym, żeby wybiegł taki skład:
Pareiko
Cikosz - Chavez, Bunoza - Paljić
Wilk, Sobolewski, Sivakov
Małecki, Genkov, Melikson

przy czym coach zaprezentuje raczej taki sam skład jak w Gdyni, z Sobolewskim zamiast Wilka.

Co do wyniku - skromne 1:0 mi wystarczy.

bonawentura 03.03.2011 20:02

Maaskant na 100% będzie ustawiał Meliksona w środku pola razem z Sivakovem i Sobolem. Wydaje mi się, że Maor jak narazie zbyt często schodzi na skrzydła. Grając w środku pola jest zawsze w stanie wykreować jakąś sytuację bramkową. Ale potrzeba czasu by w pełni wejść w drużynę.

Co do Łobodzińskiego - nie wiem, czy to on stracił piłkę, nie widziałem tego, ale w ofensywie dał dobrą zmianę, ożywił prawe skrzydło. Dlatego właśnie Łobodzińskiego widziałbym po prawej stronie o dziwo zamiast Kirma, ale za to z Małeckim na skrzydle. Mały razem z Meliksonem mogliby rozegrać dobrze piłkę i jeden albo drugi mógłby próbować dośrodkowywać na wysokich Genkova i Łobodzińskiego. Przecież nie po to jest Łobodziński, żeby tylko siedzieć na ławie i nic nie robić. Myślę, że był bardziej produktywny niż np. Garguła w meczu Pucharowym. Pamiętajmy, że Kosowski też po stratach piłek nie wracał się pod bramkę. Trzeba tej maniery Łobodzińskiego oduczyć, bo przecież ten zawodnik ma jeszcze szansę się odrodzić. Wierzę w to.

WISŁAZWE 03.03.2011 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1059385)
Maaskant na 100% będzie ustawiał Meliksona w środku pola razem z Sivakovem i Sobolem. Wydaje mi się, że Maor jak narazie zbyt często schodzi na skrzydła. Grając w środku pola jest zawsze w stanie wykreować jakąś sytuację bramkową. Ale potrzeba czasu by w pełni wejść w drużynę.

Co do Łobodzińskiego - nie wiem, czy to on stracił piłkę, nie widziałem tego, ale w ofensywie dał dobrą zmianę, ożywił prawe skrzydło. Dlatego właśnie Łobodzińskiego widziałbym po prawej stronie o dziwo zamiast Kirma, ale za to z Małeckim na skrzydle. Mały razem z Meliksonem mogliby rozegrać dobrze piłkę i jeden albo drugi mógłby próbować dośrodkowywać na wysokich Genkova i Łobodzińskiego. Przecież nie po to jest Łobodziński, żeby tylko siedzieć na ławie i nic nie robić. Myślę, że był bardziej produktywny niż np. Garguła w meczu Pucharowym. Pamiętajmy, że Kosowski też po stratach piłek nie wracał się pod bramkę. Trzeba tej maniery Łobodzińskiego oduczyć, bo przecież ten zawodnik ma jeszcze szansę się odrodzić. Wierzę w to.


Schodzi na skrzydła dlatego, że szuka gry jeżeli nie za bardzo rozgrywamy piłkę przez środek boiska to pokazuje się na skrzydłach jak dla mnie to dobrze, ponieważ wprowadza w szeregach gości zamieszanie przez to że wszędzie go pełno i trudno go upilnować.


.

koniak 03.03.2011 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1059385)
Pamiętajmy, że Kosowski też po stratach piłek nie wracał się pod bramkę.

Osobiście Kosowskiego pamiętam jako zawodnika, który właśnie za straconymi piłkami wracał. Na pewno nie za każdą, ale braku waleczności nie można mu było nigdy zarzucić. Właśnie takiego zawodnika nam teraz brakuje. Zawodnika, który jest w stanie pociągnąć grę i poprowadzić do zwycięstwo choćby jednym podaniem czy indywidualną akcją.

Nie jestem fachowcem, ale to co robi Maaskant mnie trochę denerwuje. Wilk mimo, że jest w formie nie będzie grał, bo Sobol musi grać. Takie zachowanie działa negatywnie na piłkarzy, szczególnie rezerwowych. Trochę to przypomina sytuację z jesieni, kiedy Boukhari grał tylko dlatego, ze był pupilem trenera a jak grał każdy pamięta.
Kolejna rzecz to kurczowe trzymanie się taktyki 4-5-1. Nie wiem co by się musiało stać, żebyśmy zagrali w ataku dwójką tj. Małeckim i Genkowem a mogłoby się to okazać zbawienne na naszą niemoc strzelecką. Mały, który lubi się kiwać, (często niepotrzebnie) robiłby to tylko w pobliżu pola karnego przeciwnika, gdzie zawsze można oddać strzał na bramkę choćby z tych 25-30 metrów. Na prawej może zagrać Kirm( wtedy na lewą wędruje Mellikson), Rios czy Łobodziński.

ciesla1991 03.03.2011 20:53

mam pytanie.Czy sa jeszcze bilety na G??

royalmichael 03.03.2011 21:03

zostało 200

spinna 03.03.2011 21:51

Maaskant przed meczem z Ruchem (video):
troche asekuracyjniie, porisza wątek Wilka i Sobolewskiego
http://kiks.tv/2011/03/maaskant-kazd...-do-pokonania/

AYALA 03.03.2011 21:56

Sobol tak samo jak Żuraw to ulubieńcy Maaskanta,pierwszy będzie grał od początku a drugi wejdzie na ostatnie 20 minut jak zwykle. Szkoda że obaj nie mają chociaż po 5 lat mniej...

TheGameLA 03.03.2011 22:08

Nie mogę uczestniczyć w meczu, będzie on na TVP sporcie? Jestem nie u Siebie a canał+ tutaj nie ma..

murray 03.03.2011 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TheGameLA (Post 1059493)
Nie mogę uczestniczyć w meczu, będzie on na TVP sporcie? Jestem nie u Siebie a canał+ tutaj nie ma..

Ja też nie, Maaskant nie wziął nas do osiemnastki meczowej :(

PS. meczu nie będzie na tvp

biziu25 03.03.2011 22:18

a ja mam wrażenie że będzie festiwal bramek... zarówno po jednej jak i po drugiej stronie... naturalnie Wisła będzie o jedną lepsza:)

Chrisman 03.03.2011 22:53

ciekawe jakby wyglądała gra w takim składzie
Pareiko-br
Cikos Jaliens Chavez Paljic -stała obrona

Wilk na defa
Kirm Małecki na skrzydłach

Rios Melikson-przed Wilkiem bardziej off

Genkov-szpica

farben 03.03.2011 23:17

Wisła Kraków - Ruch Chorzów: którą twarz pokażą wiślacy [TYPUJ WYNIK]

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ypuj,id,t.html

Cytat z tekstu: Jedyne znaki zapytania dotyczą stoperów i środkowych, defensywnych pomocników. Przeciwko Arce nie mogli zagrać Gordan Bunoza i Radosław Sobolewski. Obaj odcierpieli już kartkowe zawieszenie. Mniejsze szanse na grę od początku ma Bunoza. Wydaje się, że szkoleniowiec Wisły postawi na parę Kew Jaliens, Osman Chavez.
Kompletnie się z tym nie zgadzam. A niby czemu Jaliens? Bunoza powinien grać.

koniak 03.03.2011 23:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1059523)
ciekawe jakby wyglądała gra w takim składzie
Pareiko-br
Cikos Jaliens Chavez Paljic -stała obrona

Wilk na defa
Kirm Małecki na skrzydłach

Rios Melikson-przed Wilkiem bardziej off

Genkov-szpica

tez chcialbym zobaczyc taki sklad, w koncu Melikson mialby z kim pograc

royalmichael 03.03.2011 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TheGameLA (Post 1059493)
Nie mogę uczestniczyć w meczu, będzie on na TVP sporcie? Jestem nie u Siebie a canał+ tutaj nie ma..

Widziałeś kiedy mecz ekstraklasy na TVP sport?

skeba 03.03.2011 23:57

Dajcie spokój z Riosem - koleś jest już stracony. Nie będzie grał w Wiśle

WISŁAZWE 04.03.2011 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1059551)
Dajcie spokój z Riosem - koleś jest już stracony. Nie będzie grał w Wiśle

Można odnieść takie wrażenie niestety, w szczególności jak patrzy się na ostatni mecz z Bielskiem, to kolejna nie zrozumiała dla mnie decyzja Maaskanta, mając do wyboru Żurawskiego i Rios, trener stawia na tego pierwszego, który w 45 minutach meczu nie zrobił nic pożytecznego dla Wisły i w drugiej połowie swoją szansę na pokazanie się powinien dostać Rios, bo nie można nazwać szansą występu 4 minutowego, bo co można przez ten czas na boisku zaprezentować ?

Do tej pory broniłem Riosa, wierząc że na wiosnę będzie dostawał więcej szans na grę i będzie mógł się w końcu pokazać, póki co jednak po 2 meczach w których łącznie zagrał 4 minuty, wydaje się że Maaskant już go skreślił ze swojego wiosennego planu.

iiYama 04.03.2011 08:51

Trener nie widzi dla Riosa miejsca w zespole. Co do przydatności Andy'ego na pozycji wysuniętego napastnika to przypomnijcie sobie jesienny mecz z Widzewem w PP gdzie chłopak się kompletnie zagubił, nie potrafił ustawić.

koniak 04.03.2011 09:16

Bo Rios żadnym wysuniętym napastnikiem nie jest. Powinien grać jako środkowy/ofensywny pomocnik - to jest najlepsza pozycja dla niego

westersyl 04.03.2011 09:37

Obrona, nie wyobrażam sobie tego aby Bunoza miał wygryść kogoś z dwójki Chavez, Jaliens, temu drugiemu oberwało się bo wywrócił się kilka razy co nie zmienia faktu, że jest to bardzo dobry zawodnik co pokazał w Gdynii.

Sobol a Wilk, jeszcze po tej rundzie pozycja Radka była nie podważalna, teraz powiedzmy sobie szczerze zagrał słabo w PP, również uważam, że Wilk zagrał bardzo dobrze w Gdynii. Co nie zmienia faktu, że dla mnie nadal Sobol jest numerem jeden jeśli chodzi o tą pozycje, po meczu PP zaczęło się trochę szukanie ofiar. Nadal nie wiemy jak będzie wyglądała podstawowa 11 także kto wie czy Wilk nie zagra kosztem chociażby Sivakova.
Oczywisice jeśli Sobol zagra kolejny słaby mecz co takiemu zawodnik jak on się raczej nie zdarza to wtedy będzie można mówić, że jest problem. Messiemu też zdarzają się słabsze mecze jednak Guardiola nie sadza go na ławie.

Rios tutaj kwestia jest tego, że gdzie go nie wystawisz to czegoś mu brakuje, generalnie największym problemem chłopaka jest start, pierwsze kroki ma naprawdę bardzo wolne także to już moim zdaniem dyskwalifikuje go z gry na skrzydłach czy ofensywnym pomocniku. Pozostaje wysunięty napastnik.
Powiem szczerze po tym co zagrał Żuraw w PP Rios jest dla mnie teraz numerem dwa jeśli chodzi o tą pozycje a przecież z Genkov nie będzie grał w każdym meczu po 90 minut także nie wyobrażam sobie tego aby Rios nie dostał jeszcze szansy.

Ciekawi mnie jak pilnowany będzie Melikson, będzie musiał się przyzwyczajać do teog że będzie miał na plecach jakiegoś drwala. Bardzo wymowne było to jak po kilku minutach meczu w Gdynii trener Pasiaka wydzierał się do jednego ze swoich zawodników: "Zawsze za piątką."

Charlie 04.03.2011 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iiYama (Post 1059574)
Trener nie widzi dla Riosa miejsca w zespole. Co do przydatności Andy'ego na pozycji wysuniętego napastnika to przypomnijcie sobie jesienny mecz z Widzewem w PP gdzie chłopak się kompletnie zagubił, nie potrafił ustawić.

Może i tak, problem w tym, że przydatność Żurawskiego na jakiejkolwiek pozycji jest zerowa, a Rios może byłby przynajmniej w stanie zagrać jakąś celną piłkę, zastawić się, lub uderzyć z dystansu...

eto22 04.03.2011 10:36

Może Maaskant nie czuję się jeszcze tak pewnie w Krakowie, żeby odsuwać od gry takich zawodników jak Sobol i Żuraw. O ile jestem w stanie zrozumieć grę Sobola w pierwszym składzie, to nie wiem dlaczego Żuraw grywa często kosztem Riosa. Po tym co widziałem na początku sezonu w wykonaniu Andy`ego uważam, że nie jest on obecnie gorszy od Żurawia, bo szybkościowo obaj są słabi, ale jeśli chodzi o technikę i siłę fizyczną to moim zdaniem Rios jest w tej chwili mocno przed Żurawskim.

Kurz 04.03.2011 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eto22 (Post 1059597)
Może Maaskant nie czuję się jeszcze tak pewnie w Krakowie, żeby odsuwać od gry takich zawodników jak Sobol i Żuraw. O ile jestem w stanie zrozumieć grę Sobola w pierwszym składzie, to nie wiem dlaczego Żuraw grywa często kosztem Riosa. Po tym co widziałem na początku sezonu w wykonaniu Andy`ego uważam, że nie jest on obecnie gorszy od Żurawia, bo szybkościowo obaj są słabi, ale jeśli chodzi o technikę i siłę fizyczną to moim zdaniem Rios jest w tej chwili mocno przed Żurawskim.


Na jakiej podstawie oceniasz Riosa? Wspomnień sprzed pół roku czy obserwujesz go obecnie na treningach?

Rios pokazał coś w kilku meczach, potem zgasł. Pytanie z jakiego powodu? I czy w ogóle wyszedł z dołka. Ciekaw jestem, jak jest przygotowany taktycznie, jako piłkarz. Gdyby był na przykład holendrem, niemcem, włochem lub hiszpanem lub grał przez istotny czas na zachodzie, nie miałbym wątpliwości. Jednak przyszedł z Argentyny i to może być problem nie mniejszy niż dla wielu krajowych piłkarzy. Może właśnie na tym polega kłopot z Riosem.

Jedno jest dla mnie pewne. Za pół roku już go tu nie będzie. W sytuacji, kiedy Wisła będzie w stanie ściągnąć solidnego napastnika lub kolejnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia, w drużynie nie będzie miejsca dla niby-napastnika lub niby-pomocnika, jakim jest.

Tenzen 04.03.2011 11:47

Rios wyszedł z dołka czy nie to i tak jest wszystkim co mamy poza Genkowem. Może i Riosowi kończy się pobyt w Wiśle, ale z całą pewnością kończy się on także Żurawskiemu, a ktoś musi teraz grać więc jeśli na kogoś stawiać to na Riosa. Genkow nie może grać 90min w każdym meczu aż do następnego okienka.

sportnh 04.03.2011 11:51

http://img30.imageshack.us/img30/2043/wislasklad.jpg

To jest nasz optymalny wg mnie sklad. Z defensywnych widzialbym wlasnie Sobola i Wilka, Sivakov jest wg mnie bardzo przecietny..

Jedynie co w tym ustawieniu mi nie pasuje to Kirm, gosc bez formy kompletnie, ale nie bardzo widze kto moglby zajac jego miejsce.

Chcialbym zebysmy dzis wyszli takim skladem.

Teqcontroller 04.03.2011 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1059624)
http://img30.imageshack.us/img30/2043/wislasklad.jpg

To jest nasz optymalny wg mnie sklad. Z defensywnych widzialbym wlasnie Sobola i Wilka, Sivakov jest wg mnie bardzo przecietny..

Jedynie co w tym ustawieniu mi nie pasuje to Kirm, gosc bez formy kompletnie, ale nie bardzo widze kto moglby zajac jego miejsce.

Chcialbym zebysmy dzis wyszli takim skladem.


Ja bym zamiast Kirma wsadzil tam Sivakowa , nie wiem co mu macie do zarzucenia , po ostatnim meczu we wtorek szukal gry , pokazywal sie rozgrywal , nie kiedy sam szedl , wedlug mnie ten zawodnik z kazdym meczem sie rozkreca.

JrQ- 04.03.2011 12:02

nie wsadzajcie na siłę do składu Wilka, nie możemy grać aż tak defensywnie
Siwakow niech gra

1q2 04.03.2011 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1059626)
Ja bym zamiast Kirma wsadzil tam Sivakowa

No ale to tak nie jest że każdego można gdziekolwiek 'wsadzić'.Sivakov wybitnie nie pasuje na skrzydłowego - przynajmniej to to wyglądało w tych 2 meczach - ok Kirm się też nie popisał ale stać go przynajmniej na jakąś w miarę solidną grę co pokazał w poprzedniej rundzie

Jeszcze zdanie co do Sobol vs Wilk - moim zdaniem dobrze Maaskant robi stawiając na Sobola -tak to się robi że jak ma się do kogoś zaufanie to stawia się na niego mimo słabszego meczu.
Na tyle na ile znamy już Maaskanta, to nie jest to gość który na siłę, wbrew wszystkiemu, 'promuje' tego czy tamtego - lubi dać szansę i to nie jedną co widać choćby było po Boukharim i Żurawiu ale jak zawodnicy tej szansy nie wykorzystują to nie ma problemu w odstawieniu.

Niech zagra dziś Sobol od pierwszej - będzie słabo, w przerwie będzie można go zmienić

prezes85 04.03.2011 12:40

Jedyna możliwa zmiana na tą chwile w składzie Wisły to Garguła na lewe skrzydło za Kirma.
Wtedy mogą wymieniąć się pozycjami Garguła z Meliksonem.
Garguła w Bełchatowie grał lewą pomoc.

Oczywiscie Sobolewski zagra zamiast Wilka.

Co do taktyki to to 433 Maaskanta czyli 451 to dobra taktyka jak sie ma 3 napastników, tj. Genkova i 2x Brożek na skrzydła, a nie takie kaleczenie.

WISŁAZWE 04.03.2011 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1059624)
http://img30.imageshack.us/img30/2043/wislasklad.jpg

To jest nasz optymalny wg mnie sklad. Z defensywnych widzialbym wlasnie Sobola i Wilka, Sivakov jest wg mnie bardzo przecietny..

Jedynie co w tym ustawieniu mi nie pasuje to Kirm, gosc bez formy kompletnie, ale nie bardzo widze kto moglby zajac jego miejsce.

Chcialbym zebysmy dzis wyszli takim skladem.


Chciałbyś ale nie wyjdą z jednej prostej przyczyny: Wilk nie zagra razem z Sobolewskim w pierwszym składzie. Maaskant wyraźnie zaznaczył, że albo Sobol albo Wilk i do jednego z nich dobierany będzie Sivakov.
Wg mojej opinii Białorusin dobrze wykonuje swoją robotę na boisku, dobrze gra w defensywie i w ofensywie również nie chowa się za plecami innych zawodników nie unika gry, wręcz przeciwnie pokazuje się do niej, jest waleczny. Takie moje odczucia po pierwszych dwóch spotkaniach, większych zastrzeżeń do niego nie mam w tym momencie.
Kirm to zawodnik mający w tym momencie pewne miejsce w składzie z prostej przyczyny- brak konkurencji na jego lewej stronie, można by jedynie pogdybać tzn. Jak Branco wyzdrowieje to jego dać na lewą obronę a Palijć wskoczy na miejsce Kirma. Ale tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzę w taką opcję, bo nawet nie wiadomo kiedy Branco wróci i czy jak wróci wywalczy sobie miejsce w składzie.



Cytat:

Pierwotnie napisane przez prezes85 (Post 1059641)
Jedyna możliwa zmiana na tą chwile w składzie Wisły to Garguła na lewe skrzydło za Kirma.
Wtedy mogą wymieniąć się pozycjami Garguła z Meliksonem.
Garguła w Bełchatowie grał lewą pomoc.

Oczywiscie Sobolewski zagra zamiast Wilka.


Czy po ostatnim meczu, nadal chcesz dać szansę Łukaszowi?
Bo ja nie za bardzo widzę już dla niego miejsce w 11, nie przekonała mnie jego gra we wtorek jako OP, myślę że i nie przekona mnie jako LP.
Dla mnie Garguła będzie grał końcówki tak jak w Gdyni, póki nie wróci do optymalnej formy, ale z drugiej strony ile można do niej wracać kontuzja kontuzją ale przecież teraz przepracował cały okres przygotowawczy z drużyną, więc powinien być w formie - chyba, że aktualna dyspozycja to jego szczyt formy w takim razie zwracam honor.




Edit:
Nie wiem czy było wspominane w temacie dzisiejsze zawody poprowadzi Dawid Piasecki w poprzedniej rundzie sędziował nam dwa spotkania remisowe z Koroną Kielce (2-2) jak i zwycięstwo z Legią Warszawa (4-0) w sumie prowadził 7 spotkań z udziałem piłkarzy Białej Gwiazdy.

Feniks1983 04.03.2011 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1059624)
http://img30.imageshack.us/img30/2043/wislasklad.jpg

To jest nasz optymalny wg mnie sklad. Z defensywnych widzialbym wlasnie Sobola i Wilka, Sivakov jest wg mnie bardzo przecietny..

Jedynie co w tym ustawieniu mi nie pasuje to Kirm, gosc bez formy kompletnie, ale nie bardzo widze kto moglby zajac jego miejsce.

Chcialbym zebysmy dzis wyszli takim skladem.


Sivakov jest wedlug mnie graczem ktory oprocz tego ze umie zaasekurowac obrone (Mielcarski w C+ ladnie to pokazal) to jeszcze tez wychodzi na pozycje i umie zmieniac sie pozycjami z Meliksonem (i tez Wilkiem lub Sobolem w zaleznosci kto z Nim gra w srodku z tej dwojki). Osobiscie uwazam ze sklad w srodku z Meliksonem i Sivakowem jest optymalny. Mam nadzieje ze dzisiaj Sobol potwierdzi ze powinien z Nimi grac.

gianbuffon 04.03.2011 14:17

Jak Sobol dzisiaj nie pokaże dobrej formy, to na Widzew wstawić Wilka. W meczu z Arką pokazał, że jest w formie i szkoda byłoby to zmarnować.

Kryniu 04.03.2011 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gianbuffon (Post 1059693)
Jak Sobol dzisiaj nie pokaże dobrej formy, to na Widzew wstawić Wilka. W meczu z Arką pokazał, że jest w formie i szkoda byłoby to zmarnować.

Jestem podobnego zdania. Wilk jeśli chce być jeszcze lepszy niż jest teraz powinien częściej występować w pierwszy składzie co z pewnością zaowocuje na przyszłość. Sobolewski powinien raczej pełnić rolę głównego zmiennika( jak nie teraz to z pewnością wkrótce).

WISŁAZWE 04.03.2011 14:45

Każdy chyba jest podobnego zdania, ja rozumiem Sobol - charyzma, kapitan, doświadczenie, większy szacunek wśród kolegów za pewne niż młodszy Wilk, ale jeżeli zwykli kibice na co dzień nie przebywający z drużyną tak jak robi to Maaskant, dostrzegamy, że aktualnie Radek nie jest w najwyższej dyspozycji to nie rozumiem jak Maaskant tego nie dostrzega.
Być może jesteśmy w błędzie - oceniając go po jednym meczu, ale jak mówią - '' jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz'' to Sobol z cały szacunkiem był słaby.

Należy mieć tylko nadzieję, że Maaskant wie co robi, wystawiając dziś od początku Sobolewskiego, a jego wtorkowy występ był tylko przysłowiowym wypadkiem przy pracy i dziś zagra o niebo lepiej czego wypada mu życzyć i mieć nadzieję, że tak będzie.

Po meczu okaże się jak było naprawdę.

wolfy 04.03.2011 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1059632)
No ale to tak nie jest że każdego można gdziekolwiek 'wsadzić'.Sivakov wybitnie nie pasuje na skrzydłowego - przynajmniej to to wyglądało w tych 2 meczach - ok Kirm się też nie popisał ale stać go przynajmniej na jakąś w miarę solidną grę co pokazał w poprzedniej rundzie

Jeszcze zdanie co do Sobol vs Wilk - moim zdaniem dobrze Maaskant robi stawiając na Sobola -tak to się robi że jak ma się do kogoś zaufanie to stawia się na niego mimo słabszego meczu.
Na tyle na ile znamy już Maaskanta, to nie jest to gość który na siłę, wbrew wszystkiemu, 'promuje' tego czy tamtego - lubi dać szansę i to nie jedną co widać choćby było po Boukharim i Żurawiu ale jak zawodnicy tej szansy nie wykorzystują to nie ma problemu w odstawieniu.

Niech zagra dziś Sobol od pierwszej - będzie słabo, w przerwie będzie można go zmienić

Żaden normalny trener nie posadzi na ławce kapitana po jednym słabszym meczu. Zwłaszcza, jeżeli cała drużyna zagrała żenująco słabo.
Wilk naprawdę ma czas i pewnie sporo jeszcze pogra, nawet w tym sezonie. Na obecnym etapie nie możemy jednak pozwolić sobie na nieustanne mieszanie składem, skoro pięciu graczy zagra ze sobą drugi raz, a z pozostałych tylko trójka jest u nas dłużej niż pół roku.

szprotson 04.03.2011 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1059713)
Żaden normalny trener nie posadzi na ławce kapitana po jednym słabszym meczu. Zwłaszcza, jeżeli cała drużyna zagrała żenująco słabo.
Wilk naprawdę ma czas i pewnie sporo jeszcze pogra, nawet w tym sezonie. Na obecnym etapie nie możemy jednak pozwolić sobie na nieustanne mieszanie składem, skoro pięciu graczy zagra ze sobą drugi raz, a z pozostałych tylko trójka jest u nas dłużej niż pół roku.

Jasne ze tak,biorac pod uwage ze poczatek poprzedniej rundy Radek miał rowniez mega słabą...aczkolwiek trener moglby pojsc metodą "wygranego składu sie nie zmienia"i wystawic identyczną jedenastkę jak na Arkę.
Ale co do tego ze Wilk ma czas : On ma 25 lat nie 19, powinien grać grać i jeszcze raz grać jeśli ma być naszą przyszła ostoją. Mógłby grać z Radkiem i Sziwakowem w środku a Me(ss)likson zamiast Kirma np.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl