Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7932)

wolfy 19.04.2011 20:54

Zastanawiałem się co to za blondynek, a to Kiełb :) Gwiazda naszej ligi :D

La Furia Dell' Est 19.04.2011 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1079784)
Chcialbym zobaczyc takie samo zaangazowanie w tym temacie jutro gdy bedzie grac Lechia.
Co was obchodzi mecz drugoligowca z Amika?

Po pierwsze gra TS,( jaki by nie był-hahha), po drugie....akurat dzisiejsza porażka Amici jest nam na ręke, pod każdym wzgledem....Bakero out, białe chusteczki etc....wszystko co dla Nich złe, jest dobre dla Nas...wiec , bez napinki Orzeu;)

Simao1 19.04.2011 20:59

2-1...

10znaków

Blaszczu16 19.04.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez La Furia Dell' Est (Post 1079792)
Po pierwsze gra TS,( jaki by nie był-hahha), po drugie....akurat dzisiejsza porażka Amici jest nam na ręke, pod każdym wzgledem....Bakero out, białe chusteczki etc....wszystko co dla Nich złe, jest dobre dla Nas...wiec , bez napinki Orzeu;)

Nie wydaje mi się żeby wywalenie Bakero było dobre dla nas :>. Niech trenuje ich jak najdłużej.

O kuuuuuuuuuuuuuuchenki... 2-1

wolfy 19.04.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez La Furia Dell' Est (Post 1079792)
Po pierwsze gra TS,( jaki by nie był-hahha), po drugie....akurat dzisiejsza porażka Amici jest nam na ręke, pod każdym wzgledem....Bakero out, białe chusteczki etc....wszystko co dla Nich złe, jest dobre dla Nas...wiec , bez napinki Orzeu;)


Tu się akurat mylisz. Pozostanie Bakero jest dla nas dobre, robi świetną robotę.

Flinston 19.04.2011 21:00

Wy już się cieszyliście jakby było 2:0 i 90 min. Znając szczęście leszka dorzucą w 93 jeszcze jedną...

WiślakMyślenice 19.04.2011 21:01

Ooo, pyra się obudziła.

Wojtas 19.04.2011 21:01

Im dluzej Skorza w Legii a Bakero w Amice tym lepiej dla nas :)

Marcin_fan 19.04.2011 21:01

Lech im wciśnie na 99.9% brame na 2:2 E: i po co ja to pisałem :(:(:(

Teqcontroller 19.04.2011 21:02

2;2 i po ptokach.

mitmichael 19.04.2011 21:02

I euforia w tym temacie własnie sie skonczyła.

BRTS39 19.04.2011 21:02

i 2 - 2 a nie mówiłem??

Simao1 19.04.2011 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Flinston (Post 1079797)
Wy już się cieszyliście jakby było 2:0 i 90 min. Znając szczęście leszka dorzucą w 93 jeszcze jedną...

"Szczęście" o imieniu sędzia.

2-2... Mecz jeszcze trwa.

grzechu1991 19.04.2011 21:02

2;2:P niestety

wolfy 19.04.2011 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1079803)
2;2 i po ptokach.

Jeszcze nie skreślałby Podbeskidzia. My też byliśmy myślami w następnej rundzie...

harthausen 19.04.2011 21:03

a zawsze powtarzam, nie napalać się zbyt szybko do komentowania, poczekajcie do końca .

WiślakMyślenice 19.04.2011 21:03

Podbeskidzie jazda !

La Furia Dell' Est 19.04.2011 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1079796)
Tu się akurat mylisz. Pozostanie Bakero jest dla nas dobre, robi świetną robotę.

Wychodzi na to, ze mozemy spac spokojnie.....2-2:-P

Marcin_fan 19.04.2011 21:03

Wykrakam jeszcze raz... a może Podbeskidzie strzeli na 3:2.... ??

podszywacz 19.04.2011 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1079808)
Jeszcze nie skreślałby Podbeskidzia.

Niestety ale nie wytrzymają kondycyjnie.

krowczax 19.04.2011 21:05

Mecz robi się ciekawy, na pohybel kuchenkorzom =.=

jaro1985r 19.04.2011 21:07

ludzie opanujcie się trochę! zachowujecie się teraz jak żydy gdy oglądają nasz mecz !

fan01 19.04.2011 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1079747)
Oj zobaczycie, Podbeskidzie solidnie namiesza w Ekstraklasie w przyszłym sezonie...

bez przesady, oni z Wisłą i Lechem biegaja 3 razy wiecej niz mogą, co tydzien w ekstraklasie nie beda grac z taka adrenalina i takim zaangazowaniem, nie da sie.

blanco 19.04.2011 21:08

Ja mimo wszystko kibicowałem Lokomotivovi Wronki, powody były dwa:
1) Wizja Podbeskidzia w LE , wyobraźcie sobie klub z takiego wypiz.dowa reprezentujący nas na arenie międzynarodowej...
2) Chcę by Lech przyjechał na R22 mocny ( nie jako drużyna dostająca baty od pierwszligowca ) i dostał oczekiwany od tylu lat, spektakularny wpier.dol od Wisły .

Marcin_fan 19.04.2011 21:08

Ci sędziowie maskara: akcja dla bielszczan, przerwanie, faul(?) przejęcie przez lecha faul(?) i tym razme gra przerwana przez sędziów!! Edit: blanco: tak czy siak Lech dostanie wpie**** od Wisły :)

_ukoL 19.04.2011 21:08

Piotrek Malinowski - chłopak z Rakowa Częstochowa! Brawo! :-)

mic 19.04.2011 21:09

Spoko, spoko, placzek walnie samoboja w 93 :D

Zoltan 19.04.2011 21:11

nie wszystko stracone Podbeskidzie jeszcze wygra! :D

La Furia Dell' Est 19.04.2011 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1079821)
Spoko, spoko, placzek walnie samoboja w 93 :D

Niech się stanie.Amen

mitmichael 19.04.2011 21:13

Kondycyjnie po prostu Lech jest lepszy - to tlumaczy czemu stracili w 3 minuty dwubramkowe prowadzenie

Karherop 19.04.2011 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zoltan (Post 1079822)
nie wszystko stracone Podbeskidzie jeszcze wygra! :D

Nie z takim sędziowaniem

iiYama 19.04.2011 21:18

Sędzia już pilnuje w końcóweczce...

wolfy 19.04.2011 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1079825)
Kondycyjnie po prostu Lech jest lepszy - to tlumaczy czemu stracili w 3 minuty dwubramkowe prowadzenie

Sędziów też mają lepszych.

mitmichael 19.04.2011 21:20

3-2 Rudnevs i po zawodach. Sedzia bohaterem spotkania

!!IRIVER!! 19.04.2011 21:20

2-3... szkoda :(

La Furia Dell' Est 19.04.2011 21:20

cóż 2-4...czyli jedziemy do Bydgoszczy w długi weekend kibicować Lechii...

mic 19.04.2011 21:21

Jak juz po ptokach, to moze ktos wyjebalby czarnemu pajacowi ?

kibic sukcesu 2007 19.04.2011 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Flinston (Post 1079797)
Wy już się cieszyliście jakby było 2:0 i 90 min. Znając szczęście leszka dorzucą w 93 jeszcze jedną...

Jasnowidz, gratuluje.

bieniuTS 19.04.2011 21:21

Haha ludzie, o co wam chodzi z tym sędzią? Bez przesady to tylko rzut rożny:)

AS82 19.04.2011 21:22

Rudnevs i Stilic bez nich Lech jest rzadki


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl