![]() |
Zastanawiałem się co to za blondynek, a to Kiełb :) Gwiazda naszej ligi :D
|
Cytat:
|
2-1...
10znaków |
Cytat:
O kuuuuuuuuuuuuuuchenki... 2-1 |
Cytat:
Tu się akurat mylisz. Pozostanie Bakero jest dla nas dobre, robi świetną robotę. |
Wy już się cieszyliście jakby było 2:0 i 90 min. Znając szczęście leszka dorzucą w 93 jeszcze jedną...
|
Ooo, pyra się obudziła.
|
Im dluzej Skorza w Legii a Bakero w Amice tym lepiej dla nas :)
|
Lech im wciśnie na 99.9% brame na 2:2 E: i po co ja to pisałem :(:(:(
|
2;2 i po ptokach.
|
I euforia w tym temacie własnie sie skonczyła.
|
i 2 - 2 a nie mówiłem??
|
Cytat:
2-2... Mecz jeszcze trwa. |
2;2:P niestety
|
Cytat:
|
a zawsze powtarzam, nie napalać się zbyt szybko do komentowania, poczekajcie do końca .
|
Podbeskidzie jazda !
|
Cytat:
|
Wykrakam jeszcze raz... a może Podbeskidzie strzeli na 3:2.... ??
|
Cytat:
|
Mecz robi się ciekawy, na pohybel kuchenkorzom =.=
|
ludzie opanujcie się trochę! zachowujecie się teraz jak żydy gdy oglądają nasz mecz !
|
Cytat:
|
Ja mimo wszystko kibicowałem Lokomotivovi Wronki, powody były dwa:
1) Wizja Podbeskidzia w LE , wyobraźcie sobie klub z takiego wypiz.dowa reprezentujący nas na arenie międzynarodowej... 2) Chcę by Lech przyjechał na R22 mocny ( nie jako drużyna dostająca baty od pierwszligowca ) i dostał oczekiwany od tylu lat, spektakularny wpier.dol od Wisły . |
Ci sędziowie maskara: akcja dla bielszczan, przerwanie, faul(?) przejęcie przez lecha faul(?) i tym razme gra przerwana przez sędziów!! Edit: blanco: tak czy siak Lech dostanie wpie**** od Wisły :)
|
Piotrek Malinowski - chłopak z Rakowa Częstochowa! Brawo! :-)
|
Spoko, spoko, placzek walnie samoboja w 93 :D
|
nie wszystko stracone Podbeskidzie jeszcze wygra! :D
|
Cytat:
|
Kondycyjnie po prostu Lech jest lepszy - to tlumaczy czemu stracili w 3 minuty dwubramkowe prowadzenie
|
Cytat:
|
Sędzia już pilnuje w końcóweczce...
|
Cytat:
|
3-2 Rudnevs i po zawodach. Sedzia bohaterem spotkania
|
2-3... szkoda :(
|
cóż 2-4...czyli jedziemy do Bydgoszczy w długi weekend kibicować Lechii...
|
Jak juz po ptokach, to moze ktos wyjebalby czarnemu pajacowi ?
|
Cytat:
|
Haha ludzie, o co wam chodzi z tym sędzią? Bez przesady to tylko rzut rożny:)
|
Rudnevs i Stilic bez nich Lech jest rzadki
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl