![]() |
no brawo, zajebiscie to wychwyciles, mi to sie podoba
|
Gdybym to JA byl trenerem:
http://www.footballuser.com/Formatio...sla_Krakow.jpg Ja wrocil bym do systemu 4-4-2. Gargula jest stworzony do tego systemu i on nigdy nie powroci do swojej dyspozycji w 4-3-3 a zatracamy bardzo dobrego gracza. Prawda ze kontuzja zrobila swoje ale mysle ze w odpowiednim ustawienu wrocil by do dawnej dyspozycji. Meliksona na lewa, z ktorej i tak bedzie schodzil do srodka. Sobol jako defensywny, Gargula jako ofensywny (jak w Belchatowie). Nie mysle ze ten pomysl jest tak oddalony pomyslem ale wiadomo ze RM nigdy na niego nie postawi. Mamy zbyt malo okazji ofensywnych jak na sklad jaki mamy. (P.S. Nazwiska w nawiasach to gdzie widze zmiennikow) |
Chciałbym, aby Maaskant zdecydował się na nieco bardziej ofensywne ustawienie - chciałbym zobaczyć Wisłę, która od pierwszych minut atakuje, gra ofensywnie, dlatego w mojej 11 na Bełchatów jest dwóch ofensywnych pomocników - Garguła i Melikson. Jaliensa już nie mam siły oglądać, dlatego uważam, że w pierwszym składzie Maaskant powinien wystawić kogoś z trójki Jovanović, Czekaj, Bunoza. Jeśli Maaskant uważa, że Jovanović nie nadaje się do gry na stoperze, to można go wystawić na prawej obronie w miejsce Lameya - wolę oglądać twardo grającego, świetnego w defensywie Serba, aniżeli jeźdźca bez głowy Michaela. Przypominam, że wszystkie mecze (2 - z Apoelem i Lechem) w których Jovanović wyszedw pierwszym składzie wygraliśmy...ł http://www.footballuser.com/Formatio...sla_Krakow.jpg |
Dokładnie. Najlepszą obroną jest atak. Jak atakowaliśmy z Lechem czy Odense to nie było obaw pod naszą bramką. Jak się cofnęliśmy to się zaczęło dziać.
|
------------Biton----Genkov
Melikson------------------------Iliev ---------Garguła--Sobolewski -Bunoza-Chavez--Jaliens--Jovanovic ----------------Pareiko |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl