Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Copa del Sol 2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7811)

GonzoNS 27.01.2011 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1042097)
Łobo będzie naszym najwiekszym wzmocnieniem w tej rundzie ,zobaczycie :D

też tak czuje (bez ironii)

dadek 27.01.2011 14:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1042096)
Lobo kanciata noga i glowa tez :D

Łobo w 10 minut pokazał więcej jak Małecki w 45... no ale Mały jest spoko a po Łobo jest w modzie jechać...

tomasz_19 27.01.2011 14:13

druga połowa już idzie na plus... oddaliśmy w 10 minut więcej strzałów niż przez całą pierwszą połowę.

Teqcontroller 27.01.2011 14:14

Obrona sito jak zawsze ;/

szprotson 27.01.2011 14:14

Brawo brawo...

Undertaker 27.01.2011 14:14

Brawo Jovanić i Cikos!

chopin 27.01.2011 14:14

i przegrywamy:(
łobo fajnie gra jak narazie...

koniak 27.01.2011 14:15

poki co Lobo z Riosem w 10 minut pokazali wiecej niz Maly z Zurawskim za cala pierwsza polowe
a wlasnie teraz mielismy pokaz tego co potrafi nasz podstawowy bramkarz...

LuQee 27.01.2011 14:15

a co mial Jovanić zrobic ?:>

koniak 27.01.2011 14:17

obronic ? slyszales o czyms takim jak refleks ?

AS82 27.01.2011 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuQee (Post 1042108)
a co mial Jovanić zrobic ?:>

stac w miejscu ?

matkur 27.01.2011 14:17

Łobo świetny strzał

KMZ 27.01.2011 14:17

brawo Łobo ! :]

tomasz_19 27.01.2011 14:17

mam wrażenie, że Kirm jest wszędzie... bardzo dobry i ambitny piłkarz.

Kluvi 27.01.2011 14:17

Macie Łobo ;)

ps wy nie czytacie co sie dzieje na przygotowaniach? Kirm ma najlepsza wydolność i jako jedyny dorównuje Norwegom.. nie wiem co wy się tak spinacie ;/ kupcie sobie meliske idźcie na spacer to wam dobrze zrobi..

Teqcontroller 27.01.2011 14:17

Ja piertole Lobo prosto w rece masakra ;/;/

Edłardo Da Sylwia 27.01.2011 14:17

Łobodzińskiemu ... już dziękujemy ... :/
Parafrazując klasyk ... Kończ waść Pan wstydu oszczędź. Dno totalne ... i tyle kasy bierze co msc.

letischoo 27.01.2011 14:17

zero winy Jovanicia... zawodnik uciekł obrońcom musnął piłke a Milan mógł się tylko patrzyć... gra nie wygląda źle no ale czegoś brakuje niestety... ale nie jest źle:)

Syn Kangura z 1984 27.01.2011 14:18

Teqcontroller, szprotson, undertaker - nie potniecie się? :D

Lucas.B 27.01.2011 14:18

MASAKRA ŁOBO - na tym materiale ludzkim nie ma prawa powstać dobry zespół

Mario Nh 27.01.2011 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GonzoNS (Post 1042100)
też tak czuje (bez ironii)

Właśnie widzę :lol:

rikut1906TSW 27.01.2011 14:18

żal Łobo "P

Eleusis 27.01.2011 14:18

Cikos zgubił Arnefjorda, a co miał zrobić Jovanic... Jak dla mnie to nie jego błąd.

tomasz_19 27.01.2011 14:19

do usunięcia

tomasz_19 27.01.2011 14:19

http://www.facebook.com/pages/Wisla-...5066281?v=wall

Teqcontroller 27.01.2011 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 1042119)
Teqcontroller, szprotson, undertaker - nie potniecie się? :D

Nie , ale jak patrze na Lobo co robi to sie idzie wpier***lic masakra ;/

szprotson 27.01.2011 14:19

póki co Łobocop zrobił więcej szumu niż cała drużyna w pierwszej połowie.Skuteczność przyjdzie później.

damian3k 27.01.2011 14:20

Andy Rios chyba rzeczywiście bardzo chce się pokazać trenerowi. Walczy, biega, podaje :) BRAWO :)

_ukoL 27.01.2011 14:22

Kirm mi się osobiście strasznie podoba. Widać, że przynajmniej z przyjęciem dokładnym i celnym odegraniem nie ma problemu. Łobodziński to już dawno powinien zostać wytransferowany do Turcji, Cypr czy Syberię.

tuniu1 27.01.2011 14:22

Przepraszam ale mie mog inaczej Łobodzińskigo nazwac jak ....apa . Jak można tak grac j tego nie rozumie!!!!!!!!!200% sytuacji nie trafic

Pusiek 27.01.2011 14:24

Zobaczycie..Łobo będzie najlepszym piłkarzem rundy wiosennej...Młodej Ekstraklasy:/

nojeden 27.01.2011 14:24

zwróciliście uwagę jak ich bramkarz gra nogami ? kozak.

dadek 27.01.2011 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tuniu1 (Post 1042130)
Przepraszam ale mie mog inaczej Łobodzińskigo nazwac jak ....apa . Jak można tak grac j tego nie rozumie!!!!!!!!!200% sytuacji nie trafic

jak byś nie był zdenerwowany tym megaważnym meczem - za obrażanie własnych zawodników powinien być BAN

Undertaker 27.01.2011 14:26

Bunoza nie dość, że nie potrafi bronić to jeszcze ani razu mu się piłki nie udało wyprowadzić. Ale on jest fatalny! Mam nadzieje, że obrona będzie wyglądała Chavez-Jaliens i jeszcze, żeby się Cikosa pozbyć.

Kluvi 27.01.2011 14:29

tak stękacie a spójrzcie na Branco wcale źle nie gra

tomasz_19 27.01.2011 14:29

Shivakov w Wiśle

AS82 27.01.2011 14:30

Kowalski dramat , Gargula i Wilk same straty, nic nie graja

fan01 27.01.2011 14:30

Nie rozumiem jak można narzekać na gre Bunozy, skoro jego partnerem jest Kowal ;) na jego tle to Gordan wykazuje wielki talent....

Eleusis 27.01.2011 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 1042136)
tak stękacie a spójrzcie na Branco wcale źle nie gra

Nareszcie ktoś to napisał. Rzeczywiście co najmniej nieźle poczyna sobie dzisiaj Kameruńczyk.

Undertaker 27.01.2011 14:31

Trzeba kupić bramkarza, bo Jovanić na przedpolu jest tragiczny!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl