Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2010-11-28 niedziela godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7750)

zdzichu411 28.11.2010 15:08

:) hahaha ...

Robek 28.11.2010 15:08

jeeest ssamoboj

Eternit 28.11.2010 15:08

Ahahahaha:D ostatnie 3 mecze 3 samobóje panów na P. :D

krkgiba 28.11.2010 15:08

rozpłaczcie się jeszcze ;/, trzymać kciuki i wierzyć w Wisłę a nie pierd lić.



NO I 1-0

Eternit 28.11.2010 15:09

notabene pierwsza ładna składa akcja, pragnę nadmienić że zaczęło się od ładnego zagrania Kirma, potem przerzut na lewo i przytomne zagranie Palicia :)

Elendil 28.11.2010 15:09

Oby tak dalej! Brawo Mały

Teqcontroller 28.11.2010 15:09

haha samobój xD xD

skeba 28.11.2010 15:10

2 mecz i 2 bezsensowny faul Jirsaka

aNouc 28.11.2010 15:10

Czyli Bunoza dostał kartkę za nic.

Oby się Wisła odwołała.

Brawo Mały! Do meczu jednak daleka droga i to Polonia jest na razie faworytem

Kryniu 28.11.2010 15:11

Mecz się jeszcze nie skończył. Polonia nie odpuści. Poczekajmy z hura optymizmem

PANDEM0NIUM 28.11.2010 15:12

Dobrze że sędzia był pobłażliwy. Jirsak ewidentna czerwień. Maskant wpusc Wilka!

O dziwo dobra gra jak na razie Cikosa i Paljica.

atomek21 28.11.2010 15:13

Dobrze słyszałem, że publiczność skandowała "każdy to powie, Cracovia rządzi w Krakowie"?

Eternit 28.11.2010 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez atomek21 (Post 1018728)
Dobrze słyszałem, że publiczność skandowała "każdy to powie, Cracovia rządzi w Krakowie"?

A co w tym dziwnego skoro Polonia nie od wczoraj jest zgodną tych z gorszej strony błoń?

For_FuN_ 28.11.2010 15:15

Gra jest, jak narazie tragiczna...a Polonia sama sobie wbija gole :D.

iiYama 28.11.2010 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1018727)
Dobrze że sędzia był pobłażliwy. Jirsak ewidentna czerwień. Maskant wpusc Wilka!

Bez przesady. To nie był ani wjazd od tyłu, ani wyprostowanymi nogami.

HEDu 28.11.2010 15:16

oj nasz srodek pola Jirsak, Garguła i Sobol to padaka, nic nie trzymaja,a Andreu i Bruno rozwalaja wszystko. ale wygrywamy

PANDEM0NIUM 28.11.2010 15:16

Małego nie lubią w Warszawie:)

Zgodze się z kolegą wyżej. Garguła i Jirsak jak na razie słabo. Teraz bardzo przydałby sie Wilk z dobrym odbiorem. Mam nadzieje ze nasz trener to widzi.

Eternit 28.11.2010 15:16

Tak powinniśmy starać się prowadzić grę jak w tej akcji zakończonej strzałem Sobola

Zbyychu 28.11.2010 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1018734)
Tak powinniśmy starać się prowadzić grę jak w tej akcji zakończonej strzałem Sobola

no ja jestem pod wrażeniem tej akcji, podobnie jak tej, po której padł gol - szanowanie piłki, mądre rozgrywanie, jak trzeba to przyspieszenie. Najs!

krowczax 28.11.2010 15:17

Cieszy mnie coraz lepsza gra Kirma

vaazon 28.11.2010 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1018734)
Tak powinniśmy starać się prowadzić grę jak w tej akcji zakończonej strzałem Sobola

Tak jest, bardzo ładna wymiana podań. Szkoda, że Sobol tak niecelnie!

PANDEM0NIUM 28.11.2010 15:20

Dobrze ze gra Tosik :) słabiutki jest. I to jest kadrowicz?

matkur 28.11.2010 15:21

brawo Pawełek

brylant17 28.11.2010 15:21

Brawo Mario i Mały :D

krkgiba 28.11.2010 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matkur (Post 1018739)
brawo Pawełek

w końcu walczy o pieniądze, więc starać się musi.

Eternit 28.11.2010 15:23

To co cieszy to nasze posiadanie po strzeleniu bramki 58%.

skeba 28.11.2010 15:23

Cytat:

Małego nie lubią w Warszawie:)
Małego to w wielu miastach nie lubia

matkur 28.11.2010 15:25

no Małecki dziś super:) na razie.

WiślakMyślenice 28.11.2010 15:26

Cytat:

Cieszy mnie coraz lepsza gra Kirma
A mnie podania Małego i wyjścia Brożka po nią :)

PANDEM0NIUM 28.11.2010 15:26

Ale co Małecki dzisiaj daje piłki to bania mała. Oczom nie wierze.

pawelwislak 28.11.2010 15:26

Padaka w grze naszych playmakerów powala. Garguła i Jirsak to nie są w żadnym stopni kreatywni zawodnicy!

mattias 28.11.2010 15:26

Ktoś Małeckiemu wytłumaczył, że nie można głowa w dół i jedziemy na 3,4 :D

Robek 28.11.2010 15:27

Mały po słabym poczatku teraz gra lepiej , nie kiwa tylko podaje

tofik 28.11.2010 15:27

Cięzki mecz widac, że Polonia ma niezłych zawodników. Może jednak coś skontrujemy :)

WISŁAZWE 28.11.2010 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1018742)
w końcu walczy o pieniądze, więc starać się musi.

Czyli jakby nie walczył o pieniądze to by się nie starał ??
To fajne podejście.
W sumie to przecież mógłby mieć wy****ne i odejść z Wisły a w każdym meczu puszczać bramki... Bo mu się kontrakt kończy.

iiYama 28.11.2010 15:29

Chavez dziś coś słabiej. Daje się przepychać w powietrzu.

WiślakMyślenice 28.11.2010 15:29

Sobiech nietykalny... powinien co najmniej żółtą już dostać..

krkgiba 28.11.2010 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1018753)
Czyli jakby nie walczył o pieniądze to by się nie starał ??
To fajne podejście.
W sumie to przecież mógłby mieć wy****ne i odejść z Wisły a w każdym meczu puszczać bramki... Bo mu się kontrakt kończy.

lepiej zacząć bronić w momencie gdy kontrakt się kończy i rozpoczął negocjacje nad nowym. Przypadek?

co nie zmienia faktu, że doceniam to, że broni bardzo dobrze w ostatnim czasie, ale nie róbmy z niego od razu guru.

matkur 28.11.2010 15:31

Chavez to cieszcie się że gra:) dobrze że nie zamarzł:D

krkgiba 28.11.2010 15:33

Wilk za Gargułę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl