![]() |
Cytat:
ciekawe czy Craxa sprzeda komplet wiec moze byc szansa byc tam chociaz incognito |
Cytat:
Derby mam nadzieję wygramy gładko - w przeciwieństwie do Lecha, który w Pucharach gra ładnie (czyli grać potrafią), Cracovia nie gra nic i tu przegrana byłaby GIGA kompromitacją. |
No i to już pewne. niestety bez nas to wszystko się odbędzie.. Pieprzyć takie derby..
Zobaczymy jak nasi piłkarze się zaprezentują w otoczeniu bardzo nieprzychylnej im publiki przez cały mecz. I coś mi się tu nie chce wierzyć w próby podpalenie obiektu przy Bułgarskiej... |
Patryk w tym meczu lepiej żeby na ławce zasiadł, i dla Nas i dla Niego, bo wiadome kogo obrzezani nie lubią najbardziej
Cytat:
|
Cytat:
A co do meczu to powtórka, u nas też były derby niedawno bez "pajacyków" i chyba każdy wie, że takie derby to gówno nie derby. |
ta i jeszcze tatuaz z henny sobie zrób.. to już nie można isc na mecz w np. czarnej zwykłej bluzie i bez szalika??
|
Cytat:
|
To była ironia ;]
EDIT:Najmocniej przepraszam za mój poprzedni post.Mam nadzieję,że bana nie dostanę |
Cytat:
|
a co robia kibice Wisły? nie wybielajmy się ci po jednej jak i po drugiej stronie pleksi sa tacy sami a co do "ochrony" to juz inna bajka.
Markus tez mam nadzieje ze kiedys tego doczekam.. jak by jeden z drugim musieli pokryc kare za klub to by im sie zaraz odechcialo, jeszzce by po sobie wode w kiblu spuscili i rece umyli. |
Cytat:
|
Przypominam, że jest to temat o derbach a nie Lech - Wisła
|
Przypominam także, że o tematach kibicowskich rozmawiamy na ABG. W tym wątku o samym meczu, o sportowym aspekcie tej rywalizacji.
PS. Rozkojarzonym forumowiczom, sugerującym "wizytę incognito" na Kałuży radzę walnąć się głową w ścianę. Raz, drugi, trzeci - aż poskutkuje. Do "wizyty incognito" trzeba chyba wyrobić kartę kibica Cracovii... PS2. Można za to przetestować "wersję incognito", przyjeżdżając np. na Dąbie po 23, tramwajem z Grzegórzek. Wysiadamy na przystanku Ofiar Dąbia i kierujemy się w jedną lub drugą stronę osiedla. Barwy niepotrzebne, wystarczy dziarska mina i szukania grupek "przyjaźnie nastawionej młodzieży". Gwarantuję, że reakcja gospodarzy będzie wiernym odzwierciedleniem tego, co stanie się na stadionie. Wyjdzie taniej, wp.dol też gwarantowany ale nie trzeba kupować biletu. |
Rusek zagra na 0-0 to pewne, będzie liczył na jakieś kontry i stałe fragmenty na farta, Robert niech się nie wygłupia i gra jak najbardziej ofensywnie, najlepiej Kiro i Mały na skrzydłach, w środku ofensywny Guła, na szpicy Brozio i zawieszony za nim Andy, strzelą jedną to nie bronić tego tylko jazda dalej, zniszczyć ich psychicznie, tak żeby obudzili się dopiero w 1 lidze
|
Na 0-0? 4 punkty w 11 meczach przypominam, mają nasi rywale. A to oznacza że muszą walczyć o zwycięstwo w każdym meczu, szczególnie gdy grają u siebie z druzyną ŚRODKA tabeli
|
co Nas interesuje pasiaste
Dla Nas to jest mecz o 6 punktów, i zmazanie dość dużej plamy 3-0 i tyle, |
No i co myślisz że paski zagrają ofensywnie? Zapomnij
|
Nie, ale napewno nie będą bronić wyniku za wszelką cenę, 1 punkt niewiele im daje.
|
Najlepiej chyba będzie jak zagramy w takim zestawieniu
Pawełek - Cikos, Bunoza, Chavez, Paljić - Kirm, Sobolewski, Wilk, Garguła, Małecki - Paweł Brożek. lub Pawełek - Cikos, Bunoza, Chavez, Paljić - Kirm, Sobolewski(Wilk), Garguła, Małecki - Rios - Paweł Brożek Wolałbym tą drugą opcję i grą dwójką napastników trochę wkur*wia mnie już tak gra osamotnionym Brożkiem. Brozia wystawić jako taką klasyczną dziewiątkę i cofniętego Riosa, który będzie wspomagał Pawła i mam nadzieje oddawał strzały z dystansu, bo to mu nieźle wychodzi. Niestety Maaskant ma jakąś obsesje na punkcie tego Boukhariego i obawiam się, że Kebab zagra od pierwszej minuty. z Cracovią nie mamy prawa przegrać co więcej powinniśmy wykorzystać ich największą słabość czyli obronę i władować jej kilka bramek ;) |
Trochę z innej beczki, znacie jakieś Wiślackie knajpy niedaleko stadionu oprócz Yakuzy, gdzie będzie można obejrzeć derby :) ?
|
Bez przesady to tylko cracovia, nie ma bata żebyśmy z nią nie wygrali! Chyba ze obie druzyny beda grac na 0-0 to może się to róźnie pytać.
A wszystkim propnującym wizytę incognito proponuje po prostu nastpęnego dnia iść na młode derby, są u nas. Bedzie nas dużo, tak w ramach protestu :) |
Rzeczywiście to przesada, że kibice Wisły nie mogą uczestniczyć w derbach. Przecież na tym polega smaczek derbów, że obie ekipy mogą oglądać je na żywo. Derby to przecież wielkie święto Krakowa!
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do meczu to jeśli Pasy zamurują bramke to będzie nieciekawie i może skończyć się remisem. Nadzieja w tym, że SZatałow będzie chciał zgarnąć 3 punkty i Cracovia się otworzy. No i po cichu liczę na pomoc Cabaja, lub któregoś z genialnych defensorów rywalki. |
Cytat:
Oni nie mają obrony, wystarczy tylko ustawić nas tak żeby łącznikiem atak-obrona nie był Boukhari i możemy dziurawić ich bramkę. Chyba ze Szatałow nas zaskoczy, tego osobiście sie boje. Nie mam pojęcia co Polonia Bytom robi w ekstrklasie. Nie ma kibicow, nie ma pieniedzy, nie ma stadionu, nie ma pilkarzy a ekstraklasa jest! I to 2 razy na 7dmym miejscu. Na tego czlowieka trzeba uważac. |
Wątpię, żeby Szatałow zdążył w kilka dni odmienić zespół. (Maaskant nasz zespół do tej pory nie może odmienić). Obrony to oni w ogóle nie mają, bramek tracą co nie miara. Mam nadzieję, że ambicją tego nie nadgonią.
|
Cytat:
Jak pączuś Boukhari wybiegnie w 1 skladzie to tak jakbysmy grali w 10...dostanie raz po nozkach i pojdzie wyplakac sie Maaskantowi w rekaw. |
Boję się, że nasi zagrają bez ambicji jak zawsze. Czuję, że pejsy będą grać na 100%, oni mają nóż na gardle. A zauważyłem, że jak na nas ktoś gra pressingiem to, my nie potrafimy wtedy rozegrać żadnej dobrej akcji, tracimy mnóstwo piłek, a wtedy, wiadomo, nasza obrona gra kiepsko, więc łatwo nam strzelić.
Jeszcze dodam, że spotykają się drużyny z bardzo słabymi obronami i może paść sporo bramek... |
coś czuje że ten ich caly Ntibonkiza czy jak mu tam może w naszej dziurawej obronie sporo namieszać... jak mu siądzie mecz to będzie nie ciekawie..
co za czasy... żeby bać się meczu z Pejsami..;/ |
Cytat:
|
Wróble usadowione blisko ekstraklasowego żłoba ćwierkają, że towarzysz Filipiak robi wszystko by brakło nas na derbach.
|
Szkoda, że nie ma jeszcze telebimów. A tak poważnie, możliwa byłaby transmisja z Derbów na Reymonta ?
|
Jeżeli przegrają 2 najbliższe mecze, to z tych piłkarzy nic nie będzie. Nie chodzi tu o zgranie, umiejętności, komunikację na boisku. Tu chodzi o ... (werble).....
MENTALNOŚĆ! Truchtania z Bytovą czy Dolcanem jestem jeszcze jakoś w stanie zdzierżyć (z całym szacunkiem dla tych klubów), ale brak zaangażowania czy chęci poprawy gry w derbach miasta i Polski nie zdzierżę. EDIT: ooo jakże bym chciał. Wyobrażacie to sobe? 2 stadiony, derby i kibice na obu "arenach" i my robiący hałas na cały Kraków... |
nie okłamujmy się ale jesteśmy najsłabszymi kopaczami w Polsce..Matusiak nas załatwi..
|
tez mi sie tak wydaje, ze bedzie na 0 z naszej strony ;)
a juz wystawianie Riosa przez Was to smiech koles dostal kosę od Popka w Belchatowie i od tej pory to wyraznie unika gry w derbach dostanie kose w pierwszych 15' i to bedzie po nim ma grac Boukhari z Guła, za nimi Sobol, lepszych w tej chwili nie mamy no chyba ze wolicie Jirsaka boje sie ze bedzie w....... - i nie piszcie ze oni sa az tacy slabi, widzialem pare ich skrotow, graja lepiej od nas, masa sytuacji, tylko ze sa frajerami, ale kiedys szczescie frajera sie usmiechnie znajac nasze szczescie...i umiejetnosci naszych graczy boje sie bardzo o ten mecz |
Pasy grają z Wisłą bardzo ostro i brutalnie i nasze panienki z obcych krajów zaraz wymiękną,tu będzie walka brutalna
|
Na pewno by nie było czegoś takiego, że na jednym stadionie kibice Wisły, a na drugim Cracovii. To by było niebezpieczne gdyby dwie grupy po meczu się spotkały. Zauważcie, że gdy jest mecz jednej drużyny w Krakowie to druga ma wyjazd. Nigdy nie grają w tej samej kolejce u siebie (oprócz derbów).
|
Derby rzadza sie wlasnymi prawami i moze byc roznie, ale chyba niespodzianki( w postaci wygranej cracovi) nie przewiduje.
Fajnie by bylo zagrac w ustawieniu 4;5;1 . 3 w srodku ( Bo w srodku boiska wygrywa sie mecz), i skrzydlowi robiacy za bocznych napastnikow w akcjach ofensywnych. Sklad: Pawełek: Branco-Bunoza-Chavez-Paljic Mały-Sobol-Guła-Wilk-Rios Brozek Za Riosa ew Kirm, Bo Rios tak bardziej pasuje na cofnietego napastnika niz na skrzydlowego. Jak Maskant Nie wystawi Boukhariego, to juz bedziemy 50% blizej wygranej :) |
Oj nie srajcie się tak. Gramy słabo ale co oni grają. Chociaż to są derby i oni będą walczyć do końca gwizdka. Pożyjemy zobaczymy ale nasi bo przegranej w Poznaniu to powinni wyjść na pełnej k....e
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl