Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Pany ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7694)

dynek.pl 02.11.2010 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krowczax (Post 1003025)
ciekawe jak zaprezentują sie nasze piłkarzyny kiedy na trybunach adnego wislackiego kibica

z tym zadnego to bym nie generalizowal :)
ciekawe czy Craxa sprzeda komplet wiec moze byc szansa byc tam chociaz incognito

jerry.lii.lewis 02.11.2010 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1003014)
Skoro są takie mecze, to trzeba się opamiętać, a nie ....a walczyć z hot-dogami. Mając świadomość, jaki mecz jest następny, należy zachować się godnie i trzymać nerwy na wodzy.

(...)
Derby mam nadzieję wygramy gładko - w przeciwieństwie do Lecha, który w Pucharach gra ładnie (czyli grać potrafią), Cracovia nie gra nic i tu przegrana byłaby GIGA kompromitacją.

szczepanwislak 02.11.2010 14:01

No i to już pewne. niestety bez nas to wszystko się odbędzie.. Pieprzyć takie derby..
Zobaczymy jak nasi piłkarze się zaprezentują w otoczeniu bardzo nieprzychylnej im publiki przez cały mecz.
I coś mi się tu nie chce wierzyć w próby podpalenie obiektu przy Bułgarskiej...

szprotson 02.11.2010 14:05

Patryk w tym meczu lepiej żeby na ławce zasiadł, i dla Nas i dla Niego, bo wiadome kogo obrzezani nie lubią najbardziej

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS1906 (Post 1003093)
Ewentualnie można wejść mieć na sobie koszulkę Żydów a pod spodem naszą;) I pewnie tak będzie bo nie wierze żebyśmy odpuścili derby...

nie wierze ze ktoś od Nas ubierze szmate na serce.

NHwiernyTS 02.11.2010 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS1906 (Post 1003093)
Ewentualnie można wejść mieć na sobie koszulkę Żydów a pod spodem naszą;) I pewnie tak będzie bo nie wierze żebyśmy odpuścili derby...

Żartujesz sobie prawda?

A co do meczu to powtórka, u nas też były derby niedawno bez "pajacyków" i chyba każdy wie, że takie derby to gówno nie derby.

wiertar 02.11.2010 14:26

ta i jeszcze tatuaz z henny sobie zrób.. to już nie można isc na mecz w np. czarnej zwykłej bluzie i bez szalika??

gris 02.11.2010 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS1906 (Post 1003093)
Ewentualnie można wejść mieć na sobie koszulkę Żydów a pod spodem naszą;) I pewnie tak będzie bo nie wierze żebyśmy odpuścili derby...

I jeszcze jak pejsy strzelą gola to się ciesz, ważne by w głowie się smucić.

TS1906 02.11.2010 14:32

To była ironia ;]

EDIT:Najmocniej przepraszam za mój poprzedni post.Mam nadzieję,że bana nie dostanę

Pan Jotka 02.11.2010 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 1003084)
No i to już pewne. niestety bez nas to wszystko się odbędzie.. Pieprzyć takie derby..
Zobaczymy jak nasi piłkarze się zaprezentują w otoczeniu bardzo nieprzychylnej im publiki przez cały mecz.
I coś mi się tu nie chce wierzyć w próby podpalenie obiektu przy Bułgarskiej...

Wyolbrzymione. Zapaliła się patelnia w bufecie i stąd zamieszanie. :P

medyk 02.11.2010 16:59

a co robia kibice Wisły? nie wybielajmy się ci po jednej jak i po drugiej stronie pleksi sa tacy sami a co do "ochrony" to juz inna bajka.

Markus tez mam nadzieje ze kiedys tego doczekam.. jak by jeden z drugim musieli pokryc kare za klub to by im sie zaraz odechcialo, jeszzce by po sobie wode w kiblu spuscili i rece umyli.

Markus 02.11.2010 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 1003169)
a co robia kibice Wisły?

Osoby, które szkodzą klubowi swoim zachowaniem tak jak w Poznaniu, nie mają prawa mienić się kibicami Wisły, bo ją hańbią. Mam nadzieję, że doczekam kiedyś czasów, gdy za każdą burdę będą imiennie odpowiadać, a klub wytoczy im procesy cywilne o odszkodowania za szkody i kary, które swoim zachowaniem prowokują.

KOMINEK 02.11.2010 17:20

Przypominam, że jest to temat o derbach a nie Lech - Wisła

flamengista 02.11.2010 17:38

Przypominam także, że o tematach kibicowskich rozmawiamy na ABG. W tym wątku o samym meczu, o sportowym aspekcie tej rywalizacji.

PS. Rozkojarzonym forumowiczom, sugerującym "wizytę incognito" na Kałuży radzę walnąć się głową w ścianę. Raz, drugi, trzeci - aż poskutkuje. Do "wizyty incognito" trzeba chyba wyrobić kartę kibica Cracovii...
PS2. Można za to przetestować "wersję incognito", przyjeżdżając np. na Dąbie po 23, tramwajem z Grzegórzek. Wysiadamy na przystanku Ofiar Dąbia i kierujemy się w jedną lub drugą stronę osiedla. Barwy niepotrzebne, wystarczy dziarska mina i szukania grupek "przyjaźnie nastawionej młodzieży". Gwarantuję, że reakcja gospodarzy będzie wiernym odzwierciedleniem tego, co stanie się na stadionie. Wyjdzie taniej, wp.dol też gwarantowany ale nie trzeba kupować biletu.

Semper Fidelis 1985 02.11.2010 17:45

Rusek zagra na 0-0 to pewne, będzie liczył na jakieś kontry i stałe fragmenty na farta, Robert niech się nie wygłupia i gra jak najbardziej ofensywnie, najlepiej Kiro i Mały na skrzydłach, w środku ofensywny Guła, na szpicy Brozio i zawieszony za nim Andy, strzelą jedną to nie bronić tego tylko jazda dalej, zniszczyć ich psychicznie, tak żeby obudzili się dopiero w 1 lidze

_gilardino_ 02.11.2010 17:51

Na 0-0? 4 punkty w 11 meczach przypominam, mają nasi rywale. A to oznacza że muszą walczyć o zwycięstwo w każdym meczu, szczególnie gdy grają u siebie z druzyną ŚRODKA tabeli

szprotson 02.11.2010 17:53

co Nas interesuje pasiaste

Dla Nas to jest mecz o 6 punktów, i zmazanie dość dużej plamy
3-0 i tyle,

Semper Fidelis 1985 02.11.2010 18:01

No i co myślisz że paski zagrają ofensywnie? Zapomnij

_gilardino_ 02.11.2010 18:08

Nie, ale napewno nie będą bronić wyniku za wszelką cenę, 1 punkt niewiele im daje.

Titto 02.11.2010 18:10

Najlepiej chyba będzie jak zagramy w takim zestawieniu
Pawełek - Cikos, Bunoza, Chavez, Paljić - Kirm, Sobolewski, Wilk, Garguła, Małecki - Paweł Brożek.
lub
Pawełek - Cikos, Bunoza, Chavez, Paljić - Kirm, Sobolewski(Wilk), Garguła, Małecki - Rios - Paweł Brożek

Wolałbym tą drugą opcję i grą dwójką napastników trochę wkur*wia mnie już tak gra osamotnionym Brożkiem. Brozia wystawić jako taką klasyczną dziewiątkę i cofniętego Riosa, który będzie wspomagał Pawła i mam nadzieje oddawał strzały z dystansu, bo to mu nieźle wychodzi. Niestety Maaskant ma jakąś obsesje na punkcie tego Boukhariego i obawiam się, że Kebab zagra od pierwszej minuty. z Cracovią nie mamy prawa przegrać co więcej powinniśmy wykorzystać ich największą słabość czyli obronę i władować jej kilka bramek ;)

_gilardino_ 02.11.2010 18:12

Trochę z innej beczki, znacie jakieś Wiślackie knajpy niedaleko stadionu oprócz Yakuzy, gdzie będzie można obejrzeć derby :) ?

arytmetyk 02.11.2010 18:21

Bez przesady to tylko cracovia, nie ma bata żebyśmy z nią nie wygrali! Chyba ze obie druzyny beda grac na 0-0 to może się to róźnie pytać.

A wszystkim propnującym wizytę incognito proponuje po prostu nastpęnego dnia iść na młode derby, są u nas. Bedzie nas dużo, tak w ramach protestu :)

mariutto 02.11.2010 18:25

Rzeczywiście to przesada, że kibice Wisły nie mogą uczestniczyć w derbach. Przecież na tym polega smaczek derbów, że obie ekipy mogą oglądać je na żywo. Derby to przecież wielkie święto Krakowa!

Eternit 02.11.2010 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arytmetyk (Post 1003199)
Bez przesady to tylko cracovia, nie ma bata żebyśmy z nią nie wygrali! Chyba ze obie druzyny beda grac na 0-0 to może się to róźnie pytać.

A wszystkim propnującym wizytę incognito proponuje po prostu nastpęnego dnia iść na młode derby, są u nas. Bedzie nas dużo, tak w ramach protestu :)

Z całym szacunkiem, w listopadzie ubiegłego roku też tak mówiłeś?

Charlie 02.11.2010 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 1003196)
Trochę z innej beczki, znacie jakieś Wiślackie knajpy niedaleko stadionu oprócz Yakuzy, gdzie będzie można obejrzeć derby :) ?

Może Eden na Bydgoskiej? Piwo za piątke i całkiem niezłe jedzenie.

Co do meczu to jeśli Pasy zamurują bramke to będzie nieciekawie i może skończyć się remisem. Nadzieja w tym, że SZatałow będzie chciał zgarnąć 3 punkty i Cracovia się otworzy. No i po cichu liczę na pomoc Cabaja, lub któregoś z genialnych defensorów rywalki.

arytmetyk 02.11.2010 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1003206)
Z całym szacunkiem, w listopadzie ubiegłego roku też tak mówiłeś?

W listopadzie zeszłego roku cracovia coś grała, Wisła była tylko jednym z kilku przebłysków cracovi. Remis z Legią, wygrana z Lechem, Wygrana z nami.
Oni nie mają obrony, wystarczy tylko ustawić nas tak żeby łącznikiem atak-obrona nie był Boukhari i możemy dziurawić ich bramkę. Chyba ze Szatałow nas zaskoczy, tego osobiście sie boje. Nie mam pojęcia co Polonia Bytom robi w ekstrklasie. Nie ma kibicow, nie ma pieniedzy, nie ma stadionu, nie ma pilkarzy a ekstraklasa jest! I to 2 razy na 7dmym miejscu. Na tego czlowieka trzeba uważac.

mariutto 02.11.2010 18:45

Wątpię, żeby Szatałow zdążył w kilka dni odmienić zespół. (Maaskant nasz zespół do tej pory nie może odmienić). Obrony to oni w ogóle nie mają, bramek tracą co nie miara. Mam nadzieję, że ambicją tego nie nadgonią.

Filippo 02.11.2010 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1003192)
No i co myślisz że paski zagrają ofensywnie? Zapomnij

Zagrają. Spodziewam sie wyrownanego meczu. Craxa juz z Polonią Bytom zagrala dobrze, przegrali frajersko.

Jak pączuś Boukhari wybiegnie w 1 skladzie to tak jakbysmy grali w 10...dostanie raz po nozkach i pojdzie wyplakac sie Maaskantowi w rekaw.

mariutto 02.11.2010 19:08

Boję się, że nasi zagrają bez ambicji jak zawsze. Czuję, że pejsy będą grać na 100%, oni mają nóż na gardle. A zauważyłem, że jak na nas ktoś gra pressingiem to, my nie potrafimy wtedy rozegrać żadnej dobrej akcji, tracimy mnóstwo piłek, a wtedy, wiadomo, nasza obrona gra kiepsko, więc łatwo nam strzelić.

Jeszcze dodam, że spotykają się drużyny z bardzo słabymi obronami i może paść sporo bramek...

wiertar 02.11.2010 19:43

coś czuje że ten ich caly Ntibonkiza czy jak mu tam może w naszej dziurawej obronie sporo namieszać... jak mu siądzie mecz to będzie nie ciekawie..

co za czasy... żeby bać się meczu z Pejsami..;/

tommiyacht 02.11.2010 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 1003245)

co za czasy... żeby bać się meczu z Pejsami..;/

tak słabymi jak nigdy odkąd są w ekstraklasie. Powiem tak, w ciągu 2 lat juz z 5 razy mówiłem sobie "gorzej być nie może."

gigant 02.11.2010 21:26

Wróble usadowione blisko ekstraklasowego żłoba ćwierkają, że towarzysz Filipiak robi wszystko by brakło nas na derbach.

TSWalos 02.11.2010 21:33

Szkoda, że nie ma jeszcze telebimów. A tak poważnie, możliwa byłaby transmisja z Derbów na Reymonta ?

WiślakMyślenice 02.11.2010 21:33

Jeżeli przegrają 2 najbliższe mecze, to z tych piłkarzy nic nie będzie. Nie chodzi tu o zgranie, umiejętności, komunikację na boisku. Tu chodzi o ... (werble).....


MENTALNOŚĆ!

Truchtania z Bytovą czy Dolcanem jestem jeszcze jakoś w stanie zdzierżyć (z całym szacunkiem dla tych klubów), ale brak zaangażowania czy chęci poprawy gry w derbach miasta i Polski nie zdzierżę.


EDIT: ooo jakże bym chciał. Wyobrażacie to sobe? 2 stadiony, derby i kibice na obu "arenach" i my robiący hałas na cały Kraków...

jacula 02.11.2010 21:56

nie okłamujmy się ale jesteśmy najsłabszymi kopaczami w Polsce..Matusiak nas załatwi..

JrQ- 02.11.2010 22:06

tez mi sie tak wydaje, ze bedzie na 0 z naszej strony ;)
a juz wystawianie Riosa przez Was to smiech
koles dostal kosę od Popka w Belchatowie i od tej pory to wyraznie unika gry
w derbach dostanie kose w pierwszych 15' i to bedzie po nim

ma grac Boukhari z Guła, za nimi Sobol, lepszych w tej chwili nie mamy
no chyba ze wolicie Jirsaka

boje sie ze bedzie w....... - i nie piszcie ze oni sa az tacy slabi, widzialem pare ich skrotow, graja lepiej od nas, masa sytuacji, tylko ze sa frajerami, ale kiedys szczescie frajera sie usmiechnie

znajac nasze szczescie...i umiejetnosci naszych graczy

boje sie bardzo o ten mecz

jacula 02.11.2010 22:13

Pasy grają z Wisłą bardzo ostro i brutalnie i nasze panienki z obcych krajów zaraz wymiękną,tu będzie walka brutalna

mariutto 02.11.2010 22:27

Na pewno by nie było czegoś takiego, że na jednym stadionie kibice Wisły, a na drugim Cracovii. To by było niebezpieczne gdyby dwie grupy po meczu się spotkały. Zauważcie, że gdy jest mecz jednej drużyny w Krakowie to druga ma wyjazd. Nigdy nie grają w tej samej kolejce u siebie (oprócz derbów).

mc-money 02.11.2010 22:37

Derby rzadza sie wlasnymi prawami i moze byc roznie, ale chyba niespodzianki( w postaci wygranej cracovi) nie przewiduje.
Fajnie by bylo zagrac w ustawieniu 4;5;1 . 3 w srodku ( Bo w srodku boiska wygrywa sie mecz), i skrzydlowi robiacy za bocznych napastnikow w akcjach ofensywnych. Sklad:
Pawełek:
Branco-Bunoza-Chavez-Paljic
Mały-Sobol-Guła-Wilk-Rios
Brozek

Za Riosa ew Kirm, Bo Rios tak bardziej pasuje na cofnietego napastnika niz na skrzydlowego. Jak Maskant Nie wystawi Boukhariego, to juz bedziemy 50% blizej wygranej :)

Kryniu 02.11.2010 22:42

Oj nie srajcie się tak. Gramy słabo ale co oni grają. Chociaż to są derby i oni będą walczyć do końca gwizdka. Pożyjemy zobaczymy ale nasi bo przegranej w Poznaniu to powinni wyjść na pełnej k....e

mariutto 02.11.2010 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 1003362)
Oj nie srajcie się tak. Gramy słabo ale co oni grają. Chociaż to są derby i oni będą walczyć do końca gwizdka. Pożyjemy zobaczymy ale nasi bo przegranej w Poznaniu to powinni wyjść na pełnej k....e

Oby tak było...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl