![]() |
W czym Boukhari jest lepszy od Żurawskiego? Nie widzę różnicy, a wolę żeby Maciek grał.
|
Strasznie nudna gra za wolno mało agresji ...miejmy nadzieje że w drugiej połowie będzie lepiej.
|
Co ci komentatorzy tak wychwalają tą Wisłę?
|
Mi się podoba gra Wisły, grają płynnie brakuje tylko tego ostatniego podania.. Guła po kontuzji a najlepszy na boisku :)
|
komentarz: Wisła gra bardzo dobrze.
Dajcież tym chłopakom obejrzeć prawdziwy mecz, chyba dawno zagranicznych lig nie komentowali... |
Garguła na GIGANTYCZNY plus
|
Brawa dla Łukasza Garguły, wchodzi do pierwszej 11-stki i jest kluczowym zawodnikiem. Tak trzymaj, mam nadzieję, że wywalczy sobie na stałe miejsce. Przewyższamy, ale jak na razie nie przynosi to nam bramek, a nawet większego zagrożenia. Oby coś drgnęło w drugiej połówce.
|
Cytat:
|
Brakuje strzałow, nie jest najgorzej.
|
Po co te długie piłki na Brożka?
Czemu Brożek wciąż nie nauczył się wracać ze spalonych? Ostatnia akcja - piłkarzyki, włączcie ku*wa myślenie! Mija doliczony czas to piłke sie wrzuca w pole karne!!! |
Garguła + Mario jedyne pozytywy reszta poniżej poziomu.
Gra przypomina siatkonoge ciągłe wrzutki nic niedające i Wiśle. Mam nadzieję że 2 połowa wynagrodzi mi tą nude ;p |
Ale fakt faktem - Wisła gra całkiem przyzwoicie, jeśli chodzi o posiadanie piłki, gorzej z wykończeniem. Kogoś w tej drużynie brakuje. Jednak wolałbym, by ściągnęli Boukhariego, niech wejdzie np. Wilk.
|
Nasza gra jakoś bardzo źle może nie wygląda, ale mecz jest strasznie nudny. I niech mi ktoś powie, czemu oni nie próbują strzelać z dystansu? Boukhari to chyba ze trzy ładne piły przed polem karnym Górnika dostał i zamiast strzelać zaczynał jak zwykle kombinować, co kończyło się stratą.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wszystko wygląda ok.. do 30 metra przed bramka Górnika, potem już brak pomysłu, zgrania i w efekcie tylko jedna dobra sytuacja w 1 połowie. Zresztą jest takie piłkarskie powiedzonko - trener ma wpływ na to co dzieje się przed 20 metrem od bramki rywali, reszta zależy od nóg i głów piłkarzy - niestety to się u nas sprawdza.
Na usprawiedliwienie trzeba dodać że Górnik broni się całym zespołem... wiem, wiem niby oklepany tekst, ale tak w istocie jest. |
Jak narazie to wygląda tak, jakby nasi byli tak strasznie skupieni na realizowaniu założeń taktycznych, że zapominają totalnie o tym, że muszą strzelić gola. Jakby chcieli przeprowadzić idealną, perfekcyjną akcję z podręcznika, a bez jakichś indywidualnych zrywów to nic nie da.
|
Za wolno graja pilka...narazie zadnego postepu nie widac. Brakuje Zurawskiego, ktory potrafi w miare rozegrac.
|
Górnik ustawił 35 graczy we własnym polu karnym i wybija na pałę, jeśli w drugiej połowie będzie podobnie to nie wyobrażam sobie, że nasi nie zdołają czegoś wcisnąć, tym bardziej, że z czasem będzie więcej miejsca. No, ale druga połowa może być też zupełnie inna, nie raz tak bywało.
Trzymam kciuki. |
Malkontenci.
Nie było stylu, darcie ryja. Jest jakiś pomysł, klepa, rozegranie - darcie ryja. Ch** z waszymi płaczami - mi się mecz podoba. Co najważniejsze na plus - ASEKURACJA. Długi czas w pierwszej połowie, jeżeli Wisła traciła piłkę, to szybko ją odzyskiwała. Wiślacy podchodzą pod przeciwnika, grają z zębem, starają się - to widać, przynajmniej dla mnie. Szwankują ostatnie podania, stąd też nic nie siedzi w sieci. Myślę jednak, że coś wpadnie dla nas przy takiej grze. Żeby nie było zbyt różowo: Widać niestety też, kto nie pasuje do zespołu. Jak dla mnie są to oba Brożki. Klepa, 3-4 podania, Paweł Brożek dostaje piłę i... holuje albo traci. Piotrek podobnie. Znamienna akcja przy linii, gdy wymienili klepkę z Paljicem bodajże, i Brozio omal nie stracił, bo się za długo zastanawiał gdzie grać. Oczywiście krzyki też musiały być - pytanie tylko, jakiego rodzaju. Generalnie, jak dla mnie coś się ruszyło. Nie powiem, że jest idealnie, bo nie jest - ale taka gra pozwala mieć nadzieję na lepsze jutro. Wierzę, że chłopaki mogą grać jeszcze lepiej. http://kibole.wroclaw.pl/partia-kiboli.html Czyżby pomału zaczęła się nam tworzyć DRUŻYNA? |
Wczoraj na meczu Barcy komentator przekazał takie ciekawe zdanie 2go trenera Barcy Tito Villanovy:
"Mamy wpływ na to co robia piłkarze do 30 metra przed bramką przeciwnika, później to jest już ich inwencja. " No właśnie...słabi są ci atakerzy i tyle :) Małecki Brożek i Paljić nie stanowią żadnej ofensywnej siły niestety. |
Mnie z kolei najbardziej drażni obok Boukhariego, Branco. Koleś stoi na środku boiska, ma całe mnóstwo wolnego miejsca, to zamiast pobiedz dalej, wrzuca piłki na oślep, na osamotnionego Brożka. Już niech lepiej poklepie z Gargułą czy Brożkiem gdy ten się cofa, ale niech nie oddaje za darmo piłki...
|
Jak na to że pomocnicy Górnika stoją na swojej 16 i mamy obronę częstochowy w czystej postaci to nie wyglądamy najgorzej w pierwszej połowie.
Jak strzelimy to będzie lepiej. Jak oni coś wmęczą to będzie dramat. |
Cytat:
|
ja tym składem w FM zdobywam Wisłą mistrzostwo więc nie piszcie, że grajki są słabe.. po prostu trener nie ma pomysłu na grę tej drużyny.
|
co by nie mówić o tym meczu to garguła na duży plus.
|
Panowie lezymy calkowicie.
Do wymiany jest wszystko. Od trenera ktory nie bedzie zbawicielem i mozna to juz jasno powiedziec bo nic a nic nie idzie w lepszym kierunku . A konczac na pilkarzach ktorym sie nie chce grac albo graja tyle zeby pobiegac i odjeb.... swoje... Gra tragiczna ,remisujeymy z naprawde bardzo slabym Gornikiem ....gramy blazeniade wrecz... Brak pomyslow trenera na zmiany w grze. Co pokazuje ze nagle Gargula ktory sie w ogole nie iescil gra od poczatku i nagle Lobo ktory tez sie nie miescil wchodzi z lawki... Maaskant w ogole nie wie co sie dzieje na boisku... I teraz brameczka w krotki rog Paweleczka -brawo.... Blazny... |
Po mistrzostwie juz... Teraz trzeba walczyć w PP bo to moze byc jedyna droga do europejskich pucharów w następnym sezonie.
Przez conajmniej 5 meczy powinny byc bilety za 5 zl. Na kazda trybune. Swoją droga wydaje mi sie ze troche za pozno Maaskant zrobil pierwsza zmiane. |
Ale z was dzieci. Taki jest obecnie potencjał Wisły. Drużyna środka tabeli i tyle. Przyzwyczajcie się, a nie bijcie po którymś z kolei trenerze. Ze słabymi zawodnikami cudów nie będzie.
|
Cytat:
Polowa zawodnikow to byli kadrowicze albo obecni reprezentacji Polski,Slowacji,Slowenii,Bosnii.... |
Wszystko ok.... Maskaant chcę wprowadzić swoją taktykę, ale wydaję mi się, że takyka powinna być tak ustalona jakich w danym momencie ma się piłkarzy. Brożek sam w ataku i jak powiedział w wywiadzie w przerwie meczowej. Ma grać jak typowa "9". Śmiech na sali....
Do tego Boukhari, który gra kompletny piach, ale jest pupilem trenera, więc wychodzi w pierwszym składzie. Widziałem progres w grze Wisły w meczu z Jagiellonią, ale od tamtej pory regress na całej linii. Naszymi akcjami rządzi przypadek niestety. Na plus jedyna rzecz jaką widzę jest gra Garguły. Liczę na tego gościa. |
po takim meczu już widze wypchane na full trybuny na R22 na meczu z Lechią ;/
Wszyscy narzekali na remisy to teraz jest krok w (tył ) porażka ;/ |
Nie ma to jak cisnąć cały mecz (fakt że komplatnie nic to nie dawało) a potem przegrać po jednej kontrze. Ile to już takich meczów było? Szkoda słów... Tygodnie mijają, a nic się zamienia poza ciągłą obsuwą w tabeli
|
Cytat:
10 znaków. |
Jak można mówić o grze w piłkę jak w naszej drużynie nie ma nikogo kto strzela z dystansu, nie prób celnych strzałów z rzutów wolnych!! Jak się nie da strzelić z pola karnego to czasem trzeba umieć strzelić z dystansu. Nasza drużyna w tym momencie to banda wypalonych, mało ambitnych nieudaczników i nic tego nie zmienia i nic nie daje żadnego optymizmu na przyszłość. I ten żenujący Branco wg mnie nie jest na pewno lepszy od Cikosza. Dostajemy baty tym samy skreślamy się z jakiejkolwiek gry o top w tym sezonie. TOTALNA KOMPROMITACJA!!
|
Cytat:
|
Cupiał pewnie już coś kombinuje ....Ciekawe kiedy polecą pierwsze głowy...
Nasi nie wiem co na tym boisku robili od początku meczu mieli przewagę dużo podawania zero akcji na bramkę dno jednym słowem..... |
Ładnie nam Lechia zafunduje wpie***l za tydzień :lol:
A z krytyką Pawełka już nie ma co przesadzać. Cóż to da. Jest cieniutki niemiłosiernie (ile bym dał za stablinego przeciętniaka pokroju Stachowiaka, czy Kotorowskiego) , ale jeśli drużyna w dwóch meczach ze słabymi rywalami traci tylko jedną bramkę (dobry wynik tak naprawdę!) to problemem nie jest szeroko rozumiana defensywa, lecz patologia w ofensywie. |
Na plus napewno Zahorski, Kwiek, Bonin i Przybylski. Gratulacje dla Gornika. Stawialem na ich zwyciestwo i sie nie pomylilem. Na dzisiaj mamy poprostu slabych pilkarzy, w dodatku nie ma druzyny, nie mowiac o dziwnym ustawieniu preferowanym przez trenera. Jakims cudem moze uda sie zalapac do pierwszej 3, ale to naprawde po wymianie wiekszosci kadry w zimie. U nas mozna wyroznic jedynie Gargule...reszta slabo, bardzo slabo lub zenujaco(poziom I-szo ligowy).
Z takimi wynikami Maaskant nie doczeka wiosny(zreszta nie bez powodu zwalniano go z tylu klubow). |
My gramy bez napastników kolejny mecz. Brożka nakryli czapką i się śmieją.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl