![]() |
Personal best - 0 pączków :D
|
3 pączki - najlepsze paczki na świecie z cukierni przy placu na Jerzmanowskiego. Cóż Prokocim nie Prokocim :P ale cukiernia najlepsza w Krakowie. Wystrój jak za Króla Ćwieczka ale receptury na szczęście też :P
|
Ja jak co roku utrzymuje stały poziom poniżej 5 sztuk :)
|
Mój tłusty czwartek zakończył się na 6 pączkach ;D
|
Mój nowy personal best...czyli 12 pączków!:D
|
Nowy rekord 19. :D
|
Ja 0, bo akurat nie byłem w stanie w tym dniu nic zjeść. Jak się mówi miałem "syndrom dnia wczorajszego".
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl