Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tłusty czwartek, ile zjadłeś(aś) pączków? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=764)

gianbuffon 04.03.2011 05:37

Personal best - 0 pączków :D

rafkur 04.03.2011 09:58

3 pączki - najlepsze paczki na świecie z cukierni przy placu na Jerzmanowskiego. Cóż Prokocim nie Prokocim :P ale cukiernia najlepsza w Krakowie. Wystrój jak za Króla Ćwieczka ale receptury na szczęście też :P

buczo1985 04.03.2011 12:59

Ja jak co roku utrzymuje stały poziom poniżej 5 sztuk :)

gypsy 04.03.2011 14:52

Mój tłusty czwartek zakończył się na 6 pączkach ;D

Łukasz1987 04.03.2011 17:22

Mój nowy personal best...czyli 12 pączków!:D

szczaq21 04.03.2011 17:28

Nowy rekord 19. :D

PhantomRanger 05.03.2011 23:49

Ja 0, bo akurat nie byłem w stanie w tym dniu nic zjeść. Jak się mówi miałem "syndrom dnia wczorajszego".


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl