Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7. Kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 26 września niedziela godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7618)

vaazon 26.09.2010 16:47

Dawno temu nie widziałem aż tak nudnego meczu

Elendil 26.09.2010 16:47

choćbym chciał kogoś wyróżnić z naszych, to nie da rady. No, może Pawełka...

xanti1906 26.09.2010 16:48

Jeszcze nie wiadomo, mogą ukarać Chaveza i wejdzie joker Mateusz Kowalski...

blank_screen 26.09.2010 16:49

Chaveza nie bedzie, zawiesza go za ten bandytyzm, a wiec Kowalski Bunoza... duet marzen

AgresywnyChomik 26.09.2010 16:50

alez zagranie Zurawia ....

Rob_Zombie 26.09.2010 16:50

Coś z każdym kolejnym meczem Maaskanta jest coraz gorzej...
Tego co nasi dzisiaj grają nie da oglądać.
PS. Chavez po meczu zapewne zostanie zawieszony za to nadepnięcie a Cleber dostał 4 żółtą kartkę. Czyli w nast meczu środek obrony Bunoza - Kowalski.

kpn 26.09.2010 16:51

No tak. Ze 3 mecze dostanie. Chciałbym Nalepe zobaczyc, ale to oczywiscie fantazja.

ktulu 26.09.2010 16:52

Ale PADAKA. Żadnej składnej akcji przez 45 minut

brylant17 26.09.2010 16:52

Podsumowanie pierwszej połowy: PADAKA Chavez temu panu już dziękujemy

Schabek 26.09.2010 16:52

Może taka była taktyka: usypiamy wszystkich w pierwszej połowie a w drugiej jakiś atak ...

TeeS 26.09.2010 16:52

Z Jagą i Koroną ładny mecz i nie udało się wygrać. Może teraz zagrają ciulowo ale zgarną 3 punkty...
Tak czy inaczej na razie mega nędza...

dynek.pl 26.09.2010 16:53

Dramat - najgorszy chyba mecz kolejki, nie da sie tego ogladac.
Czy nam sie w ogole udalo choc jedno celne podanie na polowie przeciwnika ?

Chavez jest dla mnie skreslony po tym faulu na Kuświku. Nie ma miejsca w Wiśle dla takich wsioków.

kpn 26.09.2010 16:53

Przydałoby sie z 5 zmian zrobic... Moze Małeckiego wpuścic niech troche polata po boisku

buczo1985 26.09.2010 16:54

Panie trenerze zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Chciałbym zobaczyć Małeckiego i Boguskiego. Do tej pory padaka jakich mało.

wiśnia 26.09.2010 16:54

W drugiej połowie wejdzie Wróbel na zmęczonego Palijcia, na atak Zewłakow i popłyniemy....
Pierwsza połowa bez komentarza.

For_FuN_ 26.09.2010 16:54

Czyli co, 3-4 nowych stoperow w zimie :D?? Nie mowie o bocznych obroncach.

piter116 26.09.2010 16:55

Paraolimpiada. GKS powinien mieć karnego, Chavez ewidentna czerwień. Sędzia dziś jest z nami.

Krissu 26.09.2010 16:56

Chaveza ukarać?

Po mojemu to było przypadkowe zagranie. Zawodnik Bełchatowa wykonał ruch kolanem, Chavez miał za mało czasu na reakcje i nastąpił mu na nogę.

Szkoda, że komentatorzy Canal+ nie byli tacy chętni do wysyłania Legionisty do Komisji Ligi po meczu z Ruchem.
Tamta sytuacja była dla mnie bardziej jasna niż dzisiejsza z Chavezem.

Co do samego meczu: dno w naszym wykonaniu.
Bełchatów dominuje w środku pola. Nie stworzyliśmy ani jednej groźnej sytuacji. Tragedia.

63.5 Kg 26.09.2010 16:56

Baaaardzo slabo gramy.
Niestety tylko z Jaga zagralismy niezly mecz.
Z Korona juz bylo niestety gorzej chociaz udalo sie wywalczyc remis.
Z Dolcanem juz bylo slabo a teraz mamy tragedieee i to ogromna .
Nic w tym meczu nie istnieje niestety ale nic...


Niestety widzialem juz duzo meczow tym serzonie i teraz wkoncu jestem pewien chociaz dlugo mu dawalem szanse...ale Cikos sie nie nadaje do takiego zespolu jak Wisla...

krowczax 26.09.2010 16:56

A ja uważam ze jakby Chavez chciał mu nadepnąć na nogę , to by mu ją po prostu złamał.

Eustachy 26.09.2010 16:56

Zurawski znowu pierwszy do zmiany, ale oczywiscie u Maaskanta ma pewne 90 minut na placu.
Chetnie zobaczylbym tez na co stac Branco, bo moze w przeciwienstwie do Cikosza potrafi sie ustawiac i nie zagrywa pilek na absolutna pale (strate).
Chwalony wczesniej Wilk dzis tez gra mocna padake.

mic 26.09.2010 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 986723)
Paraolimpiada. GKS powinien mieć karnego, Chavez ewidentna czerwień. Sędzia dziś jest z nami.

:shock:

I w ramach zadosc uczynienia wywalic jeszcze 3 pilkarzy z Wisly. Zastanowcie sie ludzie, karny taki jak na Boukharim

MMTS 26.09.2010 16:57

no to mamy holenderski futbol...Chavez -10 meczy kary i potem do okręgówki, tam takie numery przechodzą, Żuraw niech z Frankiem szkoli dzieciaki, a Cikosa to chyba wzięli naprawdę prosto z młodzieżówki...to mają być dośrodkowania? jak porównać wczorajszą grę Legii i Lecha to jesteśmy daleko w czarnej dupie

Acapelo 26.09.2010 16:57

Przesadzacie z Chavezem on taki jest nieporadny fajtlapa. Chcial w pilke trafic a ze ma wolne ruchy tamten mu noge podlozyl i juz. Chavez wyglada jakby mial ze wzrokiem klopoty albo nie widzial swoich nog przez to mięsiwo.

Żuczek 26.09.2010 16:57

Słabo to wygląda. Żurawski nie wiem czemu kolejny raz wychodzi w podstawowym składzie, a Cleber znowu popełnia głupie błędy. Poza tym naszym największym zmartwieniem chyba znów są niedokładne podania. Bełchatów na razie lepiej się prezentuje.

Pancratius 26.09.2010 16:57

Ten mecz to jakieś nieporozumienie.Tego nie da się oglądać...

gigant 26.09.2010 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 986695)
Nie rozumie decyzji trenera wystawiającego Żurawskiego przecież on jest całkowicie bezproduktywny, z przodu nie dzieje się absolutnie nic !!

Może dlatego, że jako jedyny mówi po polsku i angielsku.
Super mecz w wykonaniu Wisły, jeszcze tylko z 25 pkt i mamy pewne utrzymanie :-p

mateusz212 26.09.2010 16:58

Panowie...wyrazu uznania dla wszystkich ktorzy ogladneli pierwszą połowe, i bedą ogladac drugą. Na to sie patrzec nie da, GKS ciut lepiej ale graja tak samo koszmarnie jak my.... Nie ma co mowic kogo zmienic bo przydaloby sie tak 7 zawodnikow spokojnie zmienic. Chavez w kazdym aspekcie slabiutki, do tego za to co zrobil dyskwalifikacja na 10 spotkan. Nie dla takich bandytów!!!

Acapelo 26.09.2010 16:59

Bylo widac na tej powtorce od przodu ze Chavez nie chcial mu chyba nogi zlamac. Po prostu tamten podlozyl mu noge pod krok... gdzie wsadzal kulose palant?

wislak1986 26.09.2010 17:00

Czy wam już na oczy padło ? Faul Chaveza był niecelowy. Gość mu nogę podsunął w momencie gdy ten wykonał ruch do piłki. Ale dla was opinia wszechwiedzących redaktorów kanału do jest świętość. Napiszcie jeszcze na Osmana donos do wybiórczej i do komisji ligi.

fanfan 26.09.2010 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kk23 (Post 986696)
Ależ (nie)gramy nędze. Chavez w każdym aspekcie gry do d.......

Chyba głupi jesteś albo ślepy. Chavez jak na debiut nie gra źle , oczywiście faul był nie potrzebny i chamski ale jego gra jest przyzwoita. Dobrze gra głową i wcale nie jest taki wolny jak to niektórzy wcześniej pisali. Myślę że wygląda lepiej od Bunozy kiedy ten debiutował w naszej kopanej i przynajmniej nie ucieka od rywala przy dośrodkowaniach. Wracając do tego faulu to miałem wrażenie że on nie widział nogi Kuświka i że to było przypadkowe ale nie mam pewności.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak1986 (Post 986736)
Czy wam już na oczy padło ? Faul Chaveza był niecelowy. Gość mu nogę podsunął w momencie gdy ten wykonał ruch do piłki. Ale dla was opinia wszechwiedzących redaktorów kanału do jest świętość. Napiszcie jeszcze na Osmana donos do wybiórczej i do komisji ligi.

Zgadzam się w 100% .

Witoldon 26.09.2010 17:00

Nie wiem kto gorszy, Cleber i ewidentny faul w polu karnym + głupia żółta czy Chavez, który chyba za dużo naoglądał się KSW;)

!!IRIVER!! 26.09.2010 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateusz212 (Post 986734)
Panowie...wyrazu uznania dla wszystkich ktorzy ogladneli pierwszą połowe, i bedą ogladac drugą. Na to sie patrzec nie da

I pomyśl, że ja na trzeźwo na to patrzę :P

Nie no padaczka straszna, najgorszy mecz pod wodzą Maaskanta. Co do Chaveza - dla mnie dwojaka sytuacja, nie jestem pewien, czy to było umyślne.

palikot 26.09.2010 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 986718)
Przydałoby sie z 5 zmian zrobic... Moze Małeckiego wpuścic niech troche polata po boisku

Dokladnie 1. Cleber, 2 Cikos,3 Sobolewski, 4 Zurawski, 5 Brożek...
Cleber to ma chyba niepokolei w glowie... gosc w narozniku ten mu ze wslizgiem jedzie jak jest za nim... juz nie mowie o innych sytuacjach gdzie wykazuje się "myśleniem"
Cikos, to chaos sam w sobie
Sobol to dramat, kazda piłka w plecy
Zuraw naprawde 0 wyjscia do pilki
Brozek wygląda jak paralityk, on wogole jest na boisku?
Widać ze trzeba stawiac na zgranicznych pilkarzy... jedyni co sie wyrozniają takimi prostymi elementami jak przyjecie pilki to Rios i Boukhari... reszta jakby po imprezie na mecz przyjechała... nikt nie wychodzi do gry, do podań znow nasze kochane "a moze cos wpadnie" długie piłki do bramkarza przeciwników... Ile my to jeszcze bedziemy przerabiac, ze bez zaangarzowania w grę nic z tego nie bedzie? Dlugo to bedziemy jeszcze tłumaczyc? Na drugą polowe wchodzi ktos za Sobola i Mały za Zurawia, bo z tego nic nie będzie... trzeba to rozruszać
A co do Chaveza, no gosc walczyl o pilke i przez przypadek go nadepnął, nie rozumiem zamieszania... :/

FajQ 26.09.2010 17:01

Słabiutko i tyle.Aż mnie skręca na fotelu jak oglądam Cikosa.Jest taki beznadziejny.Myślałem że coś z niego będzie a to taki jeździec bez głowy.Dośrodkowań nie komentuję bo szkoda klawiatury.Do tej pory w ogóle mnie jego gra nie przekonała, w każdym mecuz gra beznadziejnie i to pierwszy piłkarz który powinien zostać pożegnany.2 to Żurawski.Wybacz Maciek ale zrobiłeś dużo dla Wisły i chcę Cię zapamiętać jako piłkarza który strzelał bramki i czarował na boisku a nie jako piłkarza który obecnie nic nie wnosi do drużyny.

legol 26.09.2010 17:01

Tez mialem wrazenie ze kuswik w ostatniej chwili wykonal ruch noga no i chavez stanal. Nie przesadzalbym jak komentatorzy ktorzy chyba chcieli by go ukamieniowac, a najchetniej to by wyrzucili 8 pilkarzy wisly z boiska i dali belchatowowi 5 karnych.

Co do gry to lepiej przemilczec...

Pancratius 26.09.2010 17:01

To widać ja Chavezowi podłożył nogę.Taki z niego fajtłapa że mu nadepną.Nie róbcie z tego strasznego przestępstwa.

Mario Nh 26.09.2010 17:02

Dobrze, że to Maaskant prowadzi drużynę, nie forumowicze.

JrQ- 26.09.2010 17:02

Jak dla mnie to Chavez daje radę, chętnie go zobaczę z Bunozą, nie musi być wcale tak źle jak niektórzy mówią. Zagranie z Kuśkiwiem jak dla mnie przypadkowe, no niby mógł podskoczyć jakoś, ale chciał wygarnąć piłkę. Cóż, zdarza się, ale nie było to na pewno jakieś bardzo mocne stąpnięcie z premedytacją. Na plus Cikos, w defensywie, kiepsko w ataku, Paljic tez daje radę. Sobol chyba najlepiej w sezonie, Wilk czyści dobrze. Na skrzydłach trochę samotni Boukhari i Rios, Żuraw do zmiany chyba, dałbym Boukhariego na środek i kogoś na bok. Brożek czeka, czeka, może coś dostanie. Jedziemy z nimi teraz!!!

63.5 Kg 26.09.2010 17:04

Chu... zrobil ten Chavez a Wy przezywacie to jak okres...
Nadepnal mu na noge ?? no i co z tego?? boli Was to??

On ma byc rozliczany za gre a deptac to sobie moze ile chce...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl